tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
denir » ofkeye kapılmak » bıcaklatmak » paraşutculuk » cırpmak » toplu jimnastikte yapılan hafi » temizlikci » huzzam » dalgıclık » hızla birdenbire » bir elin sesi cıkmaz » şimşek cakmak » kemane cekme » ciğborek » sonuc niteliğinde başka bir bi » balıkcıl » kok salmak » harac yemek veya almak » acan asklımantar » organların her biri » rafızî » konukcu » alıcıyonetmeni » gumul » cekiş » golluk » mufit » turkcu » bir baştan veya uctan bir başa » yer yer kazıyarak alttaki renk » gecilmemek » despotca » bicim bilimi » cok hucreli » don gomlek » anus » rutbe » soz gelimi » kacmak » catılı » sunnet ehli » mustahzarat » kendini gostermek » inmek » deli bayrağıacmak » carpık curpuk » ses yonetmeni » citişmek » teseyyup » gozlerini bitirmek »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.