tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekoslovakyalı » mucevher mahfazası » orgutleyiş » mumtaz » intac » ağız acmak » kulâh » super benzin » cakmak » boke » buzme » polonyalı » orgu » umitlendirme » camurcun » olcu » duşun » geri cevirmek » celik metre » kulturel » katolik » yurutme » gozetlemek » politika gutmek » edebiyatcılık » ciğleşmek » olcmek » doğaclama » marksizm » ele gecirmek » cozgunluk » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » cerkezce » yaya koprusu » celik parca » kulte » şapcılık » absurt tiyatro » tarihcilik » bayram gunu » ote yandan » İskitce » bahcesi » sabahcıkahvesi » arac » dovme yapmak » mubarek » acık bilet » oğretici » copurina »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.