tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ın hikmeti » istizan etmek veya eylemek » duzulme » koru korune » gondermek » kotumsemek » butun malların ortaklaşa kulla » horoz dovuşu » cepez » gozetmek » surgune gondermek » munhezim » duşme » catılmışkirişsistemi » cerkez peyniri » yuzlu » arafatta soyulmuşhacıya donmek » yer ozekcilik » imparatorice » kıvanc duymak » sarkıntılık etmek veya yapmak » aristocu » gozyaşımemesi » basınclısu » zumrutlenme » uşutmek » cekilme » cayırlaşma » uckâğıt oyunu oynatan kimse » şovalyelik » acılmak » olumsuzluk » cil » cumle » silâh cekmek » acığıcıkmak » gun ciceği » suit » on bilgi » koken belgesi » calgılı » catılı » suz » gecim sıkıntısı » lecelik » at binicisine gore kişner » duşurtmek » fikir veya birinin fikrini alm » garnitur » kursu »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.