tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklamak » yazı » vizon kurk » silip supurmek » kulluk » katran camı » gozlerinin ici gulmek » yarayan kuru ince yaprak » yukletme » recellik » cıkagelmek » kulture alma » celikleştirme » suyu gorunce teyemmum bozulur » acık hesap » kohnemek » goruşmek » ozumseme » opuş » cerge » yonelik » ta kendisi ta kısa soylenir » avrupalılaşma » hakikî » komutator » diyalektikci » ağac sansarı » cıban başvermek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » bocekhane » icini cekmek ic cekmek veya ic » calpara » as » ozdenlik » manisa kebabı » izlenim uyanmak » tur » dokuntu » bağrışcağrış » orcin » copcatan » beklenmediği umulmadığıveya c » ulke » şovale » gormemiş » tezevvuc » babıâli » bicimlerini belirleyen ana oze » durme » cekingenleşmek »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.