tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulup » copluk » bire vermek » oykunme » calmak » dişozu » mutebasbıs » cucuk » uzatılabilir » kepce » allah utandırmasın » kesip bicmek » obek » secici » başıonunde » secim bolgesi » sozluk birimi » balıkcıkazağı » sunnetlik » sun î teneffus » kunhune varmak » guhercile » olunme » yuzgec » mulkiye » le » kıl cadır » bolme » methusena » duşmanlık » kalburustu » gunun adamı » calımlanış » cıdam » nabzınıyoklamak veya nabız yok » bıyığıyeni terleyen delikanlı » icini yemek » goz yoklaması » ağız acmamak » Şafiî kopeğine donmek » ceşnicilik » on şart » kıpcak » kerpic » kanun sozcusu » beşpence » goğus cerrahisi » dayanabilen sağlam guclu mu » ince eleyip veya eğirip sık do » fizikci »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.