tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki cifte » cakşır » donmek » saat ciceği » bukulmek » fransız » katolik » album » hakasca » kısmeti cıkmak » hovarda olma durumu » torellik » bilgili » pekmezkopuğu » rontgenci » nufus » utuleme » cıkmak » şovalye ruhlu » tıpkıcekim » cıma » mucamaa » balcık hurması » kamburu cıkmak » icine ateşduşmek » cocuğu olmak » kokturkce » bir şeyler veya bir şey olmak » ozdekci » belirlenen durum » ciğe » davranmak saygıgostermek soz » genel kutuphane » tu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » goturmek » hafıza » yonetim » tunaydın » gonlunu kaptırmak » yuzergezer » uslu durmak veya oturmak » calık » yerle gok bir olsa » sineye cekmek » eli ayağıolmak » cezbeye tutulmak veya kapılmak » sunger gecirmek » kollarından birinin başında bu » surec »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.