tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz bağışıklık » soz ayağa duşmek » ozetlenmek » cayırlanmak » baklava borek » muzikci » karagozculuk » munkir » yağma etmek veya edilmek » cekme » kuflenmek » yıva » kışdonemi » oz ışın » gotlar » dokuntulu » kotuleştirme » goturmek » kendini duşunmek » calıştırış » dokmek » acmaz » torun torba veya torun tosun s » lâfınıveya lâfınızı balla kest » mandallı uzerinde mandal bulu » buyultmek » celmelenmek » carpık » eline ayağına kapanmak sarılma » bufeci » telekomunikasyon duzeni » simitcilik » burnunun ucundan otesini veya » getirmek hazmetmek » tekâsul » dili olsa da soylese veya anla » goturu tur » beklenmediği umulmadığıveya c » duğu » cıtırdatma » hayat mucadelesi » catlasa da veya catlasa da pat » ackılatma » zirve veya doruk toplantısıvey » mutetebbi » suruşturme » yarayan cevresi oluklu kucuk » dozunu kacırmak veya dozu kacm » suvari » utulemek »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.