tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozumlenme » gerekceli » şoyle bir bakmak veya goz atma » adamın alacasıicinde hayvanın » kıctan bacaklı » suluğen » zembereği boşalmak veya boşanm » değirmenin suyu nereden geliyo » mal » topceker » kosele » paslanmaz celik » koşeli parantez » koşe tutmak » ana cizgi » elde avucta ne varsa » girişimolcer » su goturur yeri olmamak » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » icinden cıkamamak » tum cahil » komurleştiriş » parcası » gurultulu » kibritci » cevirmek » ahu parcası » imtizac » ıcı ici ucu ucu » tırpandan gecirmek » konuşma gucluğu » camaşır ertesi olmak » elci » ucler » tur » haraccılık » serce » ruzgâr tutmak veya tutmamak » cıkmak » muntesip » catılma » odyovizuel » su yurumek » tefessuh etmek » goymek » kasketcilik » ulak cıkarmak » ustune alınmak » bağlanmışkıl veya kıla benzer » sut »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.