tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rutbe » cıngırdamak » ayakcı » fucur » buyukken daha kucuk duruma get » bugun bana ise yarın sana » eğir koku » sozu dağıtmak » taşcıl » sumbulteber » takaddum » şoyle » supermarket » cifte koşmak » başına işcıkmak » cem an yekûn » purmelâl » asıl nusha » yumru kok » daki deki taki teki » tokezlenme » gozu ısırmak » iki cenetli » kocsama » oteleme » kuflu » otme » bağcubuğu » aklına takmak veya aklınıtakma » namzet gostermek » ozdekci » koturum » bolum » birinden buz gibi soğumak » pusuya duşurmek » yandan carklı » paşmakcı » olu mevsim » dokum » faca » kor ağac » aracılığıyla duymak değmek e » bilgic » ateşpuskurmek » kılıc kuşanmak veya takmak » ağac kavunu » guluk » iştahıkapanmak veya kesilmek » afgan » patates puresi »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.