tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokek » duden » kadiriye » akıntılı » verilmesi ve bu sahipliğin bir » oğlenci » cozdurmek » başdonmesi » cıplak at » cağnak » kurklu » bulbul » allah taksimi » guvercinlik » dalıp cıkmak » gundelik » harman corman » amerika tavşanı » boluntuler » gumuşlenmek » catıkirişi » kalburustu » soz ehli » hangisinde bulunduklarınıbelir » imtizac » cirişlenme » murebbi » tabiatustuculuk » ittihatcı » muteaffin » yuzeyinin her noktasına basınc » calık » buğday başak verince orak paha » kulhancı » hucum » uzak goruşlu » karnından konuşmak veya soylem » el elden ustundur taa arşa ka » başınıgozunu yarmak » başına işcıkmak » şefaatcilik » muhabbet ciceğigiller » tac » munakaşalı » yuğruk » cırcır » hem suclu hem guclu » br » cığırtkan » yukumlenmek »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.