tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu dalmak » kulplu kap » gecinilme » şeytan tuyu olmak » yuklu » suresiz » yengecvari » cocuk gibi » lâfcı » ceşitleme » karahanlı » u donuşu » yara acmak » muşevvik » cenesini bıcak acmamak » nevri donmek » ceper » curukluk » ayakkabıyapan satan kimse pa » canak » percinleme » araplaşmak » civi » kusmek » kustah » hesaba katılmak veya katılmama » katolik » suzek » buyuyuş » sunnet olmak » frenk gomleği » temettu » uremik » aktore » golge olay » vokabuler » yağsız ilâc » sungu » batakcı » dağılmak » hurmetsizlik » gonul darlığı » gundeme almak » goru » cay şekeri » ve dengeyi sağlayan organ » tesaduf etmek » doner sermaye » cakma » la le »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.