tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tereddutle » deliye her gun bayram » mutesanit » gunindi » kullanılır » kuvvetini gosterir » mucevher » munebbih » tum » alâminut » muebbet » bortturme » musellem » kulce » olağanustuluk » uyeliği duşmek » dovuşmek » onemsenme » nitelikleri sonradan yitirmek » cakşırlı » kesenin dibi gorunmek » meydana duşmek » kornetci » universal » cam goz » cercevelenme » gok bilimci » yapmak » iskeletli hayvan corallium rub » gonlu kırılmak » kokak ağac » fair play » gulbeşeker » başbıcağı » cokme » gonlu kararmak » yukarı goğe doğru olan yanı » kufretme » t » fin ugor » muneccimlik » zahmet cekmek » karşıtı » şapka cıkarmak » ses turemesi » on kol » kerpicleşmek » uşumek » ciceklik » dil »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.