tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acmak » hint armudu » gorev » umitlenme » aylığa gecmek » iyi gun dostu olmak » kırcıllaşma » nukleer santral » ayağınıyorganına gore uzatmak » dışgucler » eyyam gormuşveya surmuş » uzengi » şolen » duğmelenmek » cemberleme » ceyrek final » gonullu » ufurukculuk » acık sacık » kara yuzlu » cukundur » koz » police » yonlu doğru » sinus » oz eleştiri » ateşi duşmek » arafat » cakırkeyf » nb » elden ele gecmek » suzuntu » ic kuyu » kireclenme » gecinmek » kukremek » cıkın etmek » acıkgozluluk » gormemezlik » yaratık » meyan koku » lisan » kurk boceği » cozunme » siper guneşlik » carşamba karısı » demir tavında dovulur » dadacı » carpışmak » seruvensiz »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.