tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tac » guluncleştirmek » başınıkaşımaya vakti olmamak v » hintli » turunu miktarınıgosteren cize » millî mudafaa » dokuntu » carşıekmeği » ya rabbi » sumkurtmek » lâtife goturmek » car » kure kuşağı » temelluk » bitlis koftesi » an anevi » kucultme eki » başak bağlamak veya tutmak » borcsuzluk » duzmek » olu saat » bohcacı » burokratik » kedi yavrusunu yerken sıcana b » suzek » abacıkebeci ara yerde sen nec » kocaklama » tekerlekci » cok » kucuk hindistan cevizi » İskitce » kuduz bocekleri » panislâmizm » desikator » yediği onunde yemediği ardınd » ne iyi » gozyaşımemesi » cozumleyiş » denetci » ayıyuruyuşu » gecirici » turk kıyması » mısır ozu » cifte » rotuş » cayırlamak » bucurleşmek » olumsuzleşme » plânlıbuyume » ic bulantısı »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.