tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kukreme » oteki » magnezyum sulfat » gununu gormek » neon tupu » potaslı sutlu tuz » muştak » cakırkanat » bırakılması » sıkıştırmaya yarayan alet men » vurgun veya vurgunu vurmak » okce cene » flâman atı » yere goğe koymamak veya koyama » koşeye oturmak » avar » cok kocalılık » ric at » ciltci » munasebeti duşmek » maltalı » parcası » cekişme » ucak » bucuklu » oğurtu » orucu » tac atışı » kalbi carpmak » pahalıya oturmak veya pahalıya » sarıgoz » suren goruş indeterminizm » organların her biri » yaratık » sonmek » gunluk » tutac » gozyaşıbezeleri » buk » yankıuyandırmak veya yapmak » kullukcu » koy ihtiyar heyeti » otorite sağlamak veya temin et » celişmek » bir koroğlu bir ayvaz » koylu » kotek » yuzucu » kostek vurmak » tiriti cıkmak »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.