tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal zıpkın » ozdeşleştirme » hurdasıcıkmak » cf » dovuşcu » kaldırım supurgesi » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » hulle » kul » gozu kapalıolmak » gulle gibi » sansualizm » mushaf » cala kılıc » ucuzleme » descartes cılık » gecenlerde » cevirme » turban » yer altıcarşısı » dadacılık » boyu veya boyuna boyunca bera » secicilik » kuresel gok bilimi » bulamac » utulmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » yuz tutmak » rastık cekmek » tahayyul etmek » kıl kecisi » yuzlemece » iki buklum olmak » mubalâğalı » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » halep cıbanı » havale » tepeustu » ni » boksorluk » fındıkcı » kuzugobeği » cekmek » toplum ekonomi din kan veya » kaymağıolan » inmek » gac gec kac kec » bilgic » arac » yağlıgureşci »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.