tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutalâa » mihnet cekmek » ruzgâr gulu » arka muziği » citi » acma » derisini yuzmek » ceyizli » ciğeri parcalanmak » başa gelen cekilir » elci » yarıbucuk » ordek balığı » cıkmak » corap sokuğu gibi gitmek veya » capaklı » copsuz » raydan veya rayından cıkmak » bufe » boynu armut sapına donmek » icapcı » olgun » im » sungulenmek » akla ekle » cakılmak » gormece » etciller » muttefikan » gomlek » cobanduduğu » tefeul » suru suru » dutu rubus caesus » duşurmek » gol kestanesi » catıştırmak » kemence » dalgıc elbisesi » boke » uckurluk » karnından konuşmak veya soylem » ciğnemek » cipilleşme » somurgeleştirmek » delik buyuk yama kucuk » cok anlamlılık » ceteci » culha » ozleşme »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.