tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eksi uc » karaağac » pala calmak veya sallamak » koşe donucu » ağız actırmamak » catışma » bocu » po » ayağıveya ayakları suya ermek » kırık dokuk » yun » cakın » cozulmek » parayıveren duduğu calar » sağlık olsun » dışacı » ote » saat on bir bucuğu calmak » kaypakca » methusena » kuskut » mujde » ic savaş » yokuşcu » cığırtmak » cebi para gormek » kalkmasıyla eski bicimini alab » kuzu cevirmek » yureği ezilmek » 30 ağustos » sapınc » ustunluk derecesi » bir baştan veya uctan bir başa » kirecli » duşunce alışverişi » işitmezliğe getirmek veya işit » duşunucu » mık mik muk muk » melengic » korler mahallesinde ayna satma » karikaturist » yonelik » nufuzu altında tutmak » suclanma » sacına başına bakmadan » hakir gormek » carıklı » musveddelik kâğıt » w » sacıbaşıağarmak »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.