tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tur ağac cember » olarak belirtilmişbicimi sıyg » suclanma » son pişmanlık fayda vermez vey » kotumserleşme » mulâhazat hanesini acık bırakm » cobantuzluğu » barcak » kemer gozu » acmaz » carpılmak » ici paralanmak veya parcalanma » coğullamak » burokrasi » gosterme sıfatı » bağlayıcı bağlama niteliği ol » dunurleşme » bocek cıkarmak » gozlerini acmak » murt » adam icine cıkmak » sacalama » gece » pusatcı » palyaco gibi » aklından cıkarmamak » rezalet cıkarmak » meydana duşmek » temettu hissesi » yuk » kafasına soz girmemek » danimarka kırmızısı » karışanıgoruşeni olmamak » el mi yaman bey mi yaman el ya » mumtaz » bir dostluk kaldı » olcusuz » koşe yazarlığı » ici almamak » mutedeyyin » genellikle orduda veya yatılıo » methini işitmek veya duymak » guclu » maslahatguzar » goruntu » buyuk onerme » carpıtmak » uye » muşkilât cıkarmak » tenasup »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.