tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guveylik » anayasacı anayasayısavunan an » okce » protokolcu » rumî » cakıldama » buyuk peder » doşeniş » murebbiyelik » ceşit » ziraatcılık » hurdasıcıkmak » muşteri » kacmak » gumuşletme » gozcu » dilli duduk » kukremek » tutuncu » element kısaltmasıau » dışında kalan bir veya birden » ozverili » cağrıcı » demec » ileri uc oyuncusu » teşekkur etmek » goz koymak » bukumsuz » riyazet diyet rejim » etmek » cekme » suyundan yararlanılan cukur » şuphelenme » fug » cekmek » cozulemeyen ilmiksiz duğum » etmediğini bırakmamak veya kom » cığır » ceşni katmak » tuketme » gelinlik etmek veya tutmak » cumlenin ogeleri » gurgen » pekmezkopuğu » kavlukarar » yukseklik » koksuz » cıkılanma » moğolca » cokuşmek »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.