tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasret eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parcası » sacmalık » biri cok olmak » ustune titremek » konclu » on avurt unsuzu » mıknatısıolan » fetus » ol dediği yerde olmek kal ded » karacam » cobantarağı » cakırkanat » işbaşa duşmek » guvensizlik duymak » golluk » tuyune dokunmamak » muebbet » supurgeci » oteden beriden » fucur » arasında den başka anlamıyl » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » cinko » turum » işguderlik » tumgenerallik » eşekcilik » uflec » goz nuru dokmek » ucretlilik » cubuk » ic pazar » hoykurme » golge » ustun bulunmak veya gormek » goz bilimi » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » gomuluş » bıcak atmak » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » aşcıbaşı » ucan kuştan medet ummak » kotucul » ciftlemek » gozunun bebeği gibi sevmek » kopeği bağlasan durmaz » cıma vermek » cevirmek » guncelleştirmek » garniturlu »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.