tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonul eri » musluman » once gelen onceki » cuvallatmak » alevî » goz etmek » kıc » korler mahallesinde ayna satma » oturu » comert » citilenmek » cıvma » buyukluk hastalığı » ciğlik » gormek » yuzleşmek » dağveya dağlar gibi kadar » uclu » g g » dunyanın ucu uzundur » kulhancı » yarışcı » telekomunikasyon » kooperatifci » kılıc kınınıkesmez » tıkırıyolunda olmak veya gitme » bir hâl almak » tırtıkcılık » uc boyutlu » cıkmak » bağdad ıtamir etmek » oncul » pabucu buyuğe okutmak » ayakcak » doğuş » umutsuzluğa duşurmek » tellur » somalili » kul rengi » gozu arkada kalmak » lâcka » duğu » dışa donuk » saat ciceği » spekulâtif » tumgeneral » tutamac » uzerine yuklenmek » ayağına veya bacağına gecirmek » beklenmediği umulmadığıveya c »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.