tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korfezcik » keli koru toplamak » gozu dumanlanmak » gobel » eğri yuz » guzel yazısanatı » pure » trampet calmak » kalıpcı » cok seslendirilmiş » dudukcu » kuru yemiş » osmanlıcılık » yoldan cıkmak » İzinli olma durumu » maddelerden oluşan varlığın he » verilen unvan » yuzer yuzer » gunu » hıfza calışmak » leninizm » cingenelik » buyu yapmak » cukurlaşma » gecmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir » kacınma » mızıkcı » apacıklık » şeytan cekici » hizipcilik » orukleme » hizmetlerine bakan uyeleri ha » bicim » murt » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » cocuk bakıcısı » ca ce ca ce » caşıtlama » copluk horozu » kabak cekirdeği » unite » entrika cevirmek » kemikcik » kusmek » cekiliş » aşağıfalan yukarı » koltuğuna girmek veya koltuğun » albumin » cıbanbaşı »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.