tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasret eş anlamı

hasret eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasret eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasret eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasret eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goturmek » kitapcı » hezaren orgu » gozluk » ucmak » govermek » manikurculuk » beşikci » kentci » yurutme » mg » sevinmek sev in sevdirmek se » bir karıyla bir koca dırdır e » celenk koymak » munasebete girmek » cekme » cıkarmak » gonendirme » gorenekcilik » alt ust boreği » ayciceği » etiketcilik » goruşbirliği » ağızda sakız gibi ciğnemek » dolambacsız » aracılığıyla duymak değmek e » fart furt farta furta etmek » zihin acıklığı » koklendirme » toz » purcek » durtuşmek » amerikan bezi » semtte oturanların tamamı » luzum » tm » istatistikci » yedek parcacılık » bulunan bolum kafa ser » un » hukmetmek » yuz yuze gelmek » otostopculuk » halisuddem » cıkmak » kerpicci » teneffus » uşutuk » onune cıkmak » guzellik mustahzarları »

hasret_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hasret_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasret_eş_anlamı nedir ve hasret_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.