tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
belirtilen bolum » kara borsaya duşmek » beleşci » merkezî ulke » fiil cumlesi » kokorecci » şişkofte » kutuphanecilik » sansurculuk » coban kulubesinde padişah ruya » sıcırgan » babıâli » tahmisci » koşe dolabı » ala gun » yılan cıyan » sunnet cocuğu » pof » minyaturleştirme » kıpık gozlu » guldurme » doşem » ucan kefal » omuzlarıcokmek » goze bilimi » olu yemeği » canıgonulden veya canıyurekten » cırpıştırılma » makbule gecmek » muntahabat » bonkorluk » cıkmak » paydos borusu calmak » formul » gece kulubu » luzumundan fazla » sansurleme » sove » estetikci » guzellik yarışması » depremcizer » orfî idare » puf noktası » nakliyatcı » cepel » cozuk » bir suru » somestr » mulkî idare amiri » alcak »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.