tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu yıldırmak » şomiz » gunce » cıtlama » yureği dolu » cozmek » davranışcılık » canaklık » dedikodu etmek veya yapmak » sıkıysa » oğutucu » ozgurlukcu demokrasi » acmaz » cevrili » duşunup taşınmak » soylemek » cokrama » gelen birini karşılamaya cıkan » cıplak » başyonetmen » gonlune dokunmak » yapılmışeğreti perde » kutuk » buyuk lâf etmek » cıvmak » gergedan boceği » gumrukculuk » gobeği duşmek » metal parca » ayca » tanrıyarattıdememek » catallık » işine gelmek veya gelmemek » gırtlak unsuzu » muessiriyet » cullanış » dağılmak » yemişcil » sulukler » kuturdemek » hint ciceği » lw » menu » ote » cıplak ucret » lugatci » cekmek » zac » oluyu guldurmek » yureğinden gelmek »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.