tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tevatur » musakkafat » catılı » yalancıdunya » boluk » analizor » acmak » canak yalayıcılık » gureştirme » inmek » bıckın » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » gunun adamı » cekiştirici » gozunun icine bakmak » kulliyet » hopurtulu » tunclaşmak » cezasınıcekmek » normal vucut sıcaklığı icinde » tukuruğunu yutmak » sanat dunyası » vermek » ovunmek gibi olmasın » allah yuru ya kulum demiş » ic ses duşmesi » sansualizm » bortme » koşe koltuğu » uzerinde » papirusgiller » undeş » başına gecmek » cekememezlik » kan cıkmak » lu » cem an » bir cenetli » eşbicimlilik » mut a » cekmek » duğumlemek » bir onerme sayılır cunku her » boynunu bukmek » oruclu » cehresi bozulmak » eku » omrubillâh » sacma » amerikan bar »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.