tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cinke » kaba duzen » donme dolap » gocurmek » ust uste » yararlanılan bir ağac acacia » tuyleri icin avlanan bir kuşso » sukûtî » soylemseme » opuşme » duzenek » işişten gecmek » bakrac » surgun » ciceklenmek » dışa donuk » comlekci » veya metal bolum » menu » anıtkabir » duz » bosme » tum » seckinleşme » nufuz etmek » rumî » anaclaşma » muma dondurmek veya cevirmek » ciroz » delikli taştekne » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » kuncu » teşerruf etmek » ayakkabılarınıcevirmek » santrifuj » yerleri supurmek » hukûmet surmek » dışcokgen » oz dışı » kucuk » descartes cılık » korukleyici » afrika cekirgesi » umidi sonmek » cıkışyapmak » cağrışmak » meden » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ul » faceta »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.