tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekişmesiz » mızrak cuvala girmez sığmaz » ceğmellenmek » cay bahcesi » gulumseme » guc belâ » itiyat etmek veya edinmek » taraf tutmak cıkmak veya olmak » iğne ustunde oturmak » can borcunu odemek » paranın ustu » bezekci » sonucunda ortaya cıkan ustun y » sacma » haklıcıkmak » meydanıbirine veya bir şeye bı » malın gozu » eylul » sozlu » oylesine » ici » gok cismi » f » amak » ozel dil » birbiri icin yaratılmışolmak » tazıo tazıama culu değişmiş » balkar » kurelenme » mezur » tabak sevdiği deriyi taştan ta » cekişme » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tumsekli » basınclama » kopruleniş » arasında den başka anlamıyl » gorunuş » buyuk ana » gunahkâr » ağacıkurt insanıdert yer » golgelik » guler yuzlu » metafizik » gonul acmak » bahşişveya beleş atın dişine b » kostebekgiller » techiz etmek » boluntu » tefeul etmek »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.