tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cullukgiller » mudara » burokrasi » hizmetlerine bakan uyeleri ha » mutefekkir » yorgan doşek yatmak » başak bağlamak veya tutmak » mumeyyizlik » hurya » makam odeneği » buyukluk hastalığı » calımlı » cıplaklaştırma » kontrolorluk » ada » gozetleyici » capraşıklaşmak » sumuk » oflicinalis » oyle » hoşca » cakal eriği » gocmenleşme » arasında den başka anlamıyl » balkanlar » putursuzluk » numayiş » kaymak bağlamak veya tutmak » goğus caprazı » su orumceğigiller » tesettur modası » unsuz duşmesi » ciğerimin koşesi » hangi taşpekse katıysa başını » calıştırış » granul » tepeli dalgıc » kulfete katlanmak » baha bicmek » sert bir durum almak katılaşm » sızıcıunsuz » sana yalan bana gercek » donerci » dayak kackını » kaşcatmak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » tek secici » asal sayılar » kullanılırdı » munakale »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.