tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumlenmek » yuzunden okumak » ici acılmak » ec » hizmetcilik » tecennun etmek » ust deri » akıntıya kurek cekmek » uslûpculuk » calılık » aşağıyukarıyurumek » dokturmek » cıplak resim » dalgacımahmut » rus » kusku » kucuksemek » perde arkasında veya arkasında » carpılış » muellefat » cukur » suyek » capaculculuk » ic lâstik » siliscil » karagozcu » bilemedin veya bilemediniz » gercek » istencli » munavebe » solpumek » burgu » bir soyledi pir soyledi » gardıropcu » kantara cekmek veya vurmak » ağzının icine baktırmak » gorevsiz » kurcatovyum » burokrat » guc kazanmak icin calışmaya ar » ozlu soz » mustehase » dışında kalan bir veya birden » eylul » aklından cıkarmamak » suzulme » mukemmeliyet » govde gosterisi » butuncul » kalbini calmak »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.