tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorumsetme » kılıc calmak » koroğlu » yapılan resim ve bezeme işi » gonul meselesi » cakaralmaz » eltieltiyekustu » cayır » saclısakallı » veya ağzının icine bakmak » cobandağarcığı » cıkarmak » balık corbası » ıncı inci » tekercalar » uygulama » kucuk » hukum vermek » başnereye giderse ayak da ora » calıştırılmak » absurt tiyatro » karışım » cıkarcılık » yuzu olmamak » sağgoru » gozden kacmak veya gozunden ka » kul coreği » kul kesilmek » beyazın adı esmerin tadı » ayağıalışmak veya alışmamak » yol acmak » gonlu bulanmak » bilinc » cocuk bakıcısı » surmesiz » yarayan kuru ince yaprak » soz yok » utulenmek » goknar » merdumgiriz » carpan balığı » eline duşmek » onune gecmek onune gecmek » cingene palamudu » lâf acmak » mudahale » commek » muzikci » aydınlıkolcer » aksulâmel »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.