tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terettup etmek » salca » soz veya lâf duşmemek » antep fıstığıgiller » su culluğu » yuze soğurma » araştırılabilen olculebilen » ucuklaşmak » mayıs boceği » kusku » percinli » yıldız kumesi » olculen » cırcırlama » mubahase » cekirdek » resimlerin sesli veya sessiz k » yuzleşmece » mercekten oluşan optik alet » baccı » zimmetine gecirmek » cıtırtı » kacakcılık » ve bilinc merkezlerinin bulund » buyuk başın derdi buyuk olur » yağışduzeni » cığırtkanlık » iki yuzlu » tc » mukâleme » capraz ateş » sıcan otu » kostekli » trafik mufettişi » mal kapital » gozunun onunde olmak » dumen kırmak » sıfat fiil grubu » boşluk » statu » araba devrilince yol gosteren » genc » sıcak basmak veya bastırmak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » terettup etmek » yahudi takvimi » takaddum etmek » bac » ız » ceker »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.