tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » ciğerimin koşesi » mutalâada bulunmak » kabına dokmek » cıplak alev » en kucuk birliği goze » etmek » derin derin duşunmek » durme » gumuşlu » olumsuzluk » ustubec macunu » şeşi beşgormek » klâkson » evci cıkmak » ackılanma » aleyhinde veya aleyhine soylem » salkım kupe » gece bekcisi » carşamba karısı » cizgi » yedi iklim dort bucak » muteyakkız » atolye » filozofca » dil otu mu yedin » arasıhoşveya iyi olmamak » tekemmul etmek » acımlanma » birleşik cumle » cevirmek » sumuk » kırıp gecirmek » tekefful » veya dokunmuşpamuktan yapılan » inmek » curuk para » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bulbulu altın kafese koymuşlar » soz almak » otonomi » kufur yemek » orgutleyiş » muddeiumumîlik » cokkunleşme » turkcu » gum gum atmak » ure » mucazat » suzme »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.