tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurultu bastırmak » olcerme » kompresor » şikâyetci » borcluluk dengesi » belirtir » nobet şekeri » cantalı » kureme » yukunu almak » harcsız » koy koy » oluluk » atadan babadan gormek » fabrikatorluk » kıyıda koşede kalmak » somurgesi olan veya somurge el » cinkografi » meydan acmak » mutekabil » edebiyatca » ayağına veya ayaklarına kapanm » catılış » cocuk ruhlu » ofke » gozunu burumek » merak etme k kalın okunur » lâpon » recine kanalı » vikaye etmek sıyanet etmek » keyfi bilmek biri » tumamiral » vişne receli » amentu » naturist » cennet okuzu » turku » tunc » cokuntu » hic yoktan » tutun rengi » gul gibi gecinmek veya yaşamak » ucuklama » uzun lâfın veya sozun kısası » faturasınıbirine cıkarmak veya » duşurum » sokmek » sakalına gore tarak vurmak » korkunc » olme eşeğim olme yaza yonca b »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.