tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buzuk » cırpma » iclendirmek » bağlayıcı bağlama niteliği ol » benekli kopek balığı » mumteni » şerc » kacmak » bahcesi » capraşmak » bağrışcağrış » başına gecmek » icre » ne gune duruyor » puturlu » kaya ucmazsa dere dolmaz » bolunen » hukum vermek » musekkin » allah taksiratınıaffetsin » kotulemek » catlatmak » v v » defol » dovuşme » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » ucurum » donmek » ankara kedisi » ustu kapalı » yurutmek » soyletmek » tac atışı » icirilme » yumruğuna guvenmek » t » mumas » eşekce » mesih » suzgun bakış » onculuk » cakıcı » doğu turkcesi » kredisi duşmek » caprazlama » munteşir » koruma unsuzu » boksorluk » ozdeş » cıkmaz ayın son carşambası »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.