tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunyayıtoz pembe gormek » icten pazarlıklı » kantarlıkufur » uscavuş » ulac » uz » ayıbınıyuzune vurmak » gıllugişli » şifayıbulmak veya kapmak » aksulâmel » koşe bucak » aradan cekilmek » ipcik » korle yatan şaşıkalkar » allah var veya allah ıvar » uleşmek » ongorme » icinde » carşafsız » yuzu yok » gozunu gozune dikmek » hatim surmek » toplandığıbolum » hancerlemek » uzengi kayışı » buğlu » camaşır leğeni » sukûnet » host » topluluktan olan kimse » gobek » bohca » doşetilmek » aşağıfalan yukarı » tevarus etmek » ı i u u » sağlayan parca » muge » tedavulden kalkmak » catal kuyruk » ra » fırcacı » bicimlerini belirleyen ana oze » kanadalı » carpma » dağınıkca » adres bırakmak gostermek veya » hayvanat bahcesi » berber dukkânı » acık yurekli »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.