tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ejektor » işe bak » cevre » faca etmek » davul dengi dengine diye calar » mec » amara » teleut » yurutulmesini ve bunlara dayan » duruma gelmek » cayırlık » tullenme » yurutmek » ciceksever » ozensiz » kopeklemek » cılk cıkmak » delik buyuk yama kucuk » camcak camcak » celen » yapılan cıkmaz yazıveya resim » dutturu » gozlerinden okumak » kocu » ustune gecirmek » gozetlemek » kacış » gurultu » setlic » calışma odası » civit rengi » oteye beriye » hinduizm » bilişcıkmak » durum » daha da geliştirmek amacıyla b » cişi gelmek » hık demişanasının babasının b » kulağıveya kulaktan cınlasın » cıplaklaşma » ustenci » luleci » cekiştirici » dudak bukmek » burum » cukurluk » tur » yonelim » mumkun mertebe » ayıptır soylemesi »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.