tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mur » guvec » onu sıra » dirlik yuzu gormemek » golgede kalmak » balina cubuğu » ic su » mutedavil sermaye » desikator » allah a bir can borcu var » citlemek » koklu aile » gecmek » acınmak » klikci » cadırlı » huzunlenme » cayır guzeli » acmacı » buyuk amiral » baksana baksanıza » sonuc niteliğinde başka bir bi » eti ne budu ne » yakasız gomlek » cirkefe camura taşatmak veya c » cıkak » dubeş » mustenkif » al el » toharca » cağma » abakus » komşu acı » cokum » cokuntu » catma » flâman atı » cağcıllaşma » yureğine saplanmak » yontuk duz » secimlik » verilen genel ad afsun sihir » yırtmaclı » iki cami arasında kalmışbeynam » goz aşısı » edi » temas etmek veya biriyle temas » kıcustu » soz konusu » karanlığa gomulmek »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.