tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozellik başkalık fark » cadır devlet » kılıfcı » babaîlik » araba devrilince yol gosteren » telli calgılar » on » duru » curuk veya curuğe cıkmak » burunmek » alcak ses » dizginini cekmek » istintac » cocuk gibi sevinmek » gor bak » bulunulan noktasının meridyen » ustune yıkmak veya yıkılmak » yeme de yanında yat » men » sumkurme » arnavutluk » komurleşme » pic etmek » cağrınumarası » ozerklik » duzen kurmak » butunu hars ekin » akıllıkopru arayıncaya dek del » hırvat » mujdelenmek » tarla acmak » deli bayrağıacmak » icler veya yurekler acısı » mulâhazat » dişini sokmek » etuv » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » u u » şipşakcılık » koltuk gozu » bolutlenme » teyel yapmak veya atmak » gucsunme » oğrenmek » ana sozleşme » cıkmak » muhammedî » dinc » bilmem hangi veya bilmem kac » mangal komuru »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.