tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozluk bilimi » anormal » boyle » burgac » ılı ili ulu ulu » turunu miktarınıgosteren cize » evc » kutleşmek » olumsuzluk » altınıcizmek » cıban başvermek » muvellidulhumuza » acemkurdi » gulduru » yuzeyinin her noktasına basınc » cıtcıt » balkanlılık » ucurtma » maskesi duşmek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » kışıgecirmek » secim sandığı » kutle » haber bulteni » mezata cıkarmak veya koymak » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » gunucu » pey surmek » cirişlenme » kul etmek » gonulden cıkarmamak » uzerinde » mutefekkir » burnunu cekmek » sungerci » canak tutmak veya acmak » ust alize » aşağıduşmek » tam adamına catmak » bilinc » bocek gibi » hayırlıveya hayırlısı olsun » olum sukûtu » ayca » duruma gelmek » borclu cıkmak » ozlenti » yatışma ozelliği olan yatıştı » musekkin » dort ayak ustune duşmek »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.