tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catıldamak » tırpandan gecirmek » turku yakmak » hopurdetmek » gonul borcu » borekcilik » macar salamı » koskoturum » cozuş » muhafaza etmek veya edilmek » hırsızlık etmek veya yapmak » yureği rahatlamak » gosterişsizlik » alcak gerilim » cuz » ağız aramak veya yoklamak » oksuz » gercekleştirmek » yuz yazmak » kısa cizgi » boşinanc » cakalboğan » rolâtif » ıtriyatcı » cingene parası » hypogaea » zevkten dort koşe olmak » gocebelik » imalâtcılık » cukurlu » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » yukselme » genc » akla ekle » of cekmek » lâtin ciceğigiller » kendi gobeğini kendi kesmek » yoneliş » mor otesi » kafasına soz girmemek » canın isterse » tehacum » acık duşme » urkme » her şeyin yenisi dostun eskis » bayrak acmak » gutaperka » gorevdaş » umidi boşa cıkmak » uncu »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.