tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guncelleştirme » surveyan » borc altına girmek » tok gozluluk » cacaca » li » cozumsel » coktan veya coktandır » gunluk » donence » bobreksi » kopru kurmak » butunleşme » ay donumu » gozleri kan canağına donmek ve » mahkemeye duşmek » eskimo » dediğim dedik otturduğum veya » stand bay » rotuş » vucuda vermek aşıyapmak » fırdondu » muteakiben » catıkatı » ile beraber » kuf bağlamak veya tutmak » pirinc » ciğiplik » surre alayı » kor » icitme » tanıdık cıkmak » seruvencilik » fondoten » cirişli » kalbi carpmak » mozaikci » pacalarıveya kolları sıvamak » duğum noktası » gun doğmak » cihanşumul » kutuphanecilik » cevre bilimsel » gıllugişsiz » bahriye cifte tellisi » ovunc » kabak ciceği gibi acılmak » commek » badana etmek veya vurmak » şuphelenme »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.