tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
balığa cıkmak » unlenme » bucurleşme » cedik » guncelleştirme » yatışma ozelliği olan yatıştı » gecinilme » recetesiz » cingene » tıkacsız » gun durumu » munakaşa etmek » yureği pek » kulfet » keceleşmek » şolen » kabak cekirdeği » modulâsyon » rolântide durmak veya calışmak » mundericat » kul olmak » buyutme » ucan kefal » kamcılamak » kadının yuzunun karasıerkeğin » torpido gozu » tuketmek » bir gozeli » gonul kimi severse guzel odur » anlamına gelmek veya manaya ge » iki bucukluk » canis lupus » taklitci » radyatorcu » sarachane » cıkık » yetenek ve genel gidişdurumlar » kıvanclanmak » duşkun olmak » abdesti gelmek veya olmak » lutfetmek » murekkep » guc beğenir » mustahzarat » ithalâtcılık » mutedair » secmek » trampetci » cevirgi » bicimini alır hidrojenle oksi »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.