tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
davul calmak » boynuz cekmek » dubbuekber » ceki » durumunda meyvesinden kokusuz » kor olasıveya kor olasıca ols » sofra veya sofrayı kurmak » yumurta okce » penceletmek » kopru başı » cuş » carpıtmak » ozellik başkalık ayrım » ac kalmak » eteğine yapışmak veya sığınmak » ukalâ dumbeleği » unca » oylelikle » icme » gec » komurleşme » basıolcer » pastırmasınıcıkarmak » suhulet » allah seni inandırsın » doğu bloku » şurekâ » hararet kesmek veya sondurmek » pic etmek » emek cekmek » katıyurekli » ozentili » oznelcilik » kullanılır » ic cokgen » imanıyok kısa soyleyişle » kos » kalbura cevirmek » veren madde » azrail e bir can borcu olmak v » muheyyic » lokleme » aracılığıyla duymak değmek e » takat kalmamak veya kesilmek » koltukculuk » inkılâpcılık » surrealite » tukenmek » mustakil » gozlerinde şimşek veya şimşekl »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.