tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celebi » sıra savmak veya sırasınısavma » gostermek » kufletme » terbiyeli kofte » pekiştirme unlusu » ozgur » caldırılmak » ic guvey » donmek » surmek » teessuf ederim » onune gecmek onune gecmek » toplum ekonomi din kan veya » muezzin » ankesorlu telefon » musait » duşunce ozgurluğu » cıkılan catkı » diliyle tutulmak veya yakalanm » medducezir » isyan bayrağınıacmak » gomulduruk » guz donemi » oğrenci bileti » gok ada » goze carpmak » mâni i » yemeden icmeden » dilli duduk » gonlu takılmak » temel civisi » mana fehva » oğleustu » cinicilik » cağrıştırmak » cekmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » kopurme » tarih oncesi » acıklar livası » muhurletmek » munevver » rontgencilik » t cetveli » gucluk » kıcın kıcın gitmek » cakıl taşı » cemkirme » sb »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.