tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hasta zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bunların taklidi olan madde » cıkışyapmak » trompetci » kırmızıcizgi » kucuk gormek » duğumlenmek » guc » mutalâa » kuskut » cıkmak » oldurme » kustahlaşma » ustun bulunmak veya gormek » tarh etmek » surgu » sah cekmek » coklarınca » garazıveya garezi olmak » kok » oğretmenlik » yıllıkcı » hukum giymek » goveriş » gozdağıvermek » asgarî ucret » guzel » gozunu yummak » odetmek » perdah vurmak veya etmek » odlek » olculme » orgen » kırmız boceği » olgunluk cağı » ucuş » kazık kok » yolu duşmek » cezayir menekşesi » nebatat bahcesi » gozum gormesin » meydancı avlu bahce gibi yerl » guc belâ » gormek » kevser » gomlek » astsubay kıdemli başcavuş » guven duymak » cadır ağırşağı » kotuleşmek » dolek »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.