tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coktan veya coktandır » kazmac » germanistik » duzenlemek » daha bircok şeylerin yapımında » mudevven » civileme » surumek » haber studyosu » salkım sacak » gungormuş » kursu şeyhi » dokum » tapıncakcılık putperestlik » ı i u u » gonder » surre alayı » orgusuz » tilki uzumu » on ek » muteferrik » ense koku » gul rengi » it » gozetmek » cağrışımcılık » suzulmek » elinden bir işveya şey gelmeme » kacmak » vuzera » yalama ucuş » ya ya » kutuphanecilik » kopeksiz » goz boyamak » buyukluk » cumbuş » il » ileri goruşlu » darıunundan baklava incir ağa » gun balığı » uc aylık » arpacıkumrusu gibi duşunmek » elinde var » fıstığıda denilen bir ağac pis » gecim » olumsuzleşmek » ketcap » rumen » ahkâm yurutmek »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.