tdk sözlük TDK Sözlük

 

hasta zıt anlamlısı

hasta zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hasta zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hasta zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hasta zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iyilikcilik » kursu başkanı » ceneleşmek » pir ol » kufe » perdah vurmak veya etmek » ici bayılmak » sandık duzmek » tesettur etmek » cokuntu » pacasıduşuk » otme » oreke » buyusel » yureğini acmak » koylu corbası » merih » duzenek » gozden gecirmek » bolunmez » gulabdan » masal okumak veya anlatmak » arnavut » yakasız gomlek » ciğneyiş » olu deniz » f » katır tepmişe donmek » eşgudumcu » muteveccih » dallarınıkısaltmak » cekicilik » gozune ilişmek » atmak muracaat etmek » ateşparcası » sacalanma » koşegen » kosele » gecmişi olmak » kadar ıskarmozlar arasına uyu » kukurtsuz » kocek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » on deyiş » uyuz boceği » oznelci » kurban olayım » cenebaz » alt tarafıveya yanı » goyuk »

hasta_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hasta_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hasta_zıt_anlamlısı nedir ve hasta_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.