tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elektronikci » kırcıllaşma » pirupak » nar ciceği » bezi herkesin arşınına gore ve » ustlenme » donme ekseni » kopeğe hoşt kediye pişt demem » sunger doku » dişine gore » tasa cekmek » amerika tavşanı » tezgâhcılık » koklendiriş » acık ciro » kosnu » kup » yaylıcalgılar » cıkarım » ceng » durust » umurumum teki ters soyleşiyle » tekâmul » davar gutmek » ceki duzen » carşaflama » ceyizlemek » sacısakalıakar gibi » kosnulu » şansolye » temerrut » sovuntu » cekiclemek » sancmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » koseği » duzensiz » cok eşlilik » olumcul » sungerci » yuzunuze guller » acıklaşmak » koc » bağbıcağı » oğretmenlik » mudara etmek » corbacı » » hava kacırmak » naturmort »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.