tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suruklendirme » duyuustu » gecce » um » eklemek karıştırmak ilâve et » suclu olmak » tekefful etmek » burokratik » arasında den başka anlamıyl » gozleri evinden veya yuvaların » kusur » puskurme benli » malikî » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » dava gormek » eli boşcıkmak » acığa vurmak » koşe başı » notr » cırpılma » curukluk » duz » kendi kanatlarıyla ucmak » kazanıkapalıkaynamak » sidik sokturucu » az tamah cok ziyan getirir » bicimsellik » dongel » kopeklemek » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » hepcil » ozumseme » acık vermek » tek kurekle mehtaba cıkmak » bulunulan noktasının meridyen » pire icin veya pireye kızıp yo » vahdetivucut » taşınmaz varlıklarıile bunları » pekiştirmek » tecrube » oksurtucu » kazanclı » olum dirim » kalcalı » kaba duzen » muptelâ » cizgilik » guzellik » gozu buyukte olmak » sırtından cıkarmak »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.