tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gelinlikci » veya metal bolum » goz goz » up » acıktan para almak » yuzune gulmek » cekimci » coğullama » police » etkin oğretim » teşbihte hata olmaz veya olmas » catlatış » gorev » tarafından arabacıicin armağan » gozu arkada kalmak » oldurmek » surme mantarları » supurge » istizan etmek veya eylemek » olcturmek » gecim derdi » bortturme » calkanmak » başına işcıkmak » kuvertur » bektaşî uzumu » hasta olmak veya duşmek » cakılmak » gıyabî hukum » tutun rengi » bir ağac stryhnos nux vomice » hafıza » gelişmişcanlı » kulaclamak » turk meşesi » uzuntulu » donum noktası » cekimli fiil » afyon cekmek » oruc » felcli » carık » curutmek » oldurmek » tunel gecmek » davranış misal » ele gune karşı » cıngı » ucer beşer » otobuscu »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.