tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kosnulme » başkıc vurmak » goz » voli cevirmek » cakıgibi » odev » payına duşmek » lâf cıkarmak » tukurukleme » ışıl kuf » cocuk bilimci » yuzup yuzup kuyruna gelmek » gece işciliği » un » boya koku » catak bayrak » celebi » mutevehhim » ici kalkmak veya kabarmak » coğaltmak » arnavut » daha bircok şeylerin yapımında » teamul hukuku » yureği temiz » soydur ceker boktur kokar » balcıklı » yağma etmek veya edilmek » sokulmek » kollarınıacmak » oru » gonul bulandırmak » ictima » oparlor » teyel yapmak veya atmak » kucuk » dortnala kalkmak » yalanınıyakalamak veya tutmak » sutlu » araf » zararlıcıkmak » oğut vermek veya oğutte bulunm » zanaatcılık » surmek » goğus gecirmek » allah tan umut kesilmez » saraclık » uclu ganyan » baryum sulfat » cimlendirme » cağ »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.