tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetinleştirme » neon tupu » cağcıllaştırma » muhre » dol yolu » gorevsel dil bilimi » toskurtmek » secmeli ders » cekmeceli » tavus tuyu » uzum suyu » blof yapmak » aşure gunu » komurlu » dunya başına yıkılmak » boluşturmek » goce » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kaptıkactı » suzulme » surata bak sunguye davran » yonlu » camurcuk » muşerref » hurriyetperver » soyleyiş » mece » hicci » muhre » ahbap cıkmak » sozlu soru » deli gomleği » gozluk takmak » hıfza calışmak » kacı » uckâğıtcı » cekirdek » ozumleme » denir » jole » aracılığıyla duymak değmek e » ateşi cıkmak veya yukselmek » ozut » kacurga » canım » gurultulu » duğumlemek » serce » turanlı » camurlaşma »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.