tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fransızca » buyuk peder » oru » mahşer gunu » yivacar » cok soylemek » guven yazısı » coğuncek » gorkemli » konakcı » kavmiyetci » yurutme kurulu » goz aşinalığı » gurultu » burnundan duşen bin parca olma » gorunur » moğol » kulupculuk » kolaylık gostermek » esrar cekmek » mulâhazat hanesini acık bırakm » cağlar » inec » bisikletcilik » sevinc » inşaatcı » gobekli » kac paralık adam veya şey » ucurtma » temiz yureklilik » frenk gomleği » sacak kok » ziraatcı » dayanabilen sağlam guclu mu » ne o » caprazolcer » harman corman » fırıldak yapan veya satan kims » olarak tespit edilmiştir » pusurlu » bayrak acmak » supermarket » sovyet » icirtmek » alafranga muzik » malın gozu » catıeteği » ic » yuz » su gibi aziz ol »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.