tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urfa peyniri » santrifuj » rayic » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » diz ustu cokmek » ortaya duşmek » ısıtma aracı » on secici » dallanıp budaklanmak veya bir » duğuncu » kostek » kor şeytandan bulmak » cılgınca » ın in un un » sonradan gormuş » coğmek » yıldızısonmek » alcıkalıp » cozum » duzgun » cennete donmek » gun gormek » pancar gibi olmak veya pancar » uckun » duğumlenebilir nesne » mustekreh » koyu duruma getirmek » sucluluk » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » ne yuzle » tohmet » gecmişi kandilli » yuksek ses » curuk gaz » fruktoz » oğle yemeği » hacamat etmek veya yapmak » zodyak » biri veya bir şey icin olumsuz » tekautluk » yazar cizer » gensoru onergesi » gozleri yaşarmak » kucuk harf » yuz geri etmek » set cekmek » tumel » cıyanlık etmek » orta elci » gocmenleştirmek »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.