tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevre acı » orta cağ » gorevden alınmak » kalp carpıntısı » done done » ağaccık » biciminde alınan onlem » cekingenleşme » ayciceği » ucurtma » eline su dokemez » temizlemek » botanik bahcesi » musteşarlık » tukenmezlik » salca » hicci » kucucuk » cağcıllaşma » gencleştirmek » sığırgozu » ici ezilmek » madik atmak etmek veya oynamak » kul rengi » selulozik » kancılarya » mustesna » sureti haktan gorunmek » şahadet şerbetini icmek » karantina muddeti » guvenliği sağlamak icin yapıla » icerleme » cağrıcı » anadolulu » corba olmak » sarıcizmeli mehmet ağa » rezili cıkmak » uckurluk » paslanmaz celik » nakliyatcılık » carktan cıkma » sanatcı » cenesini bağlamak » doğaustu » surumek » zumrutlenmek » odeşme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cokertmek » arap »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.