tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutehassis etmek » yonetim » kulâhsız » inşaatcılık » duşunce ozgurluğu » turku soylemek » gubrelemek » yakın cağ » dilli duduk etmek » iki ucu acık boru biciminde it » kıyıbalıkcılığı » kus » akrobat » tutme » inkisar etmek veya inkisarda b » cimleme » portekizce » corap » suline » gelişmişcanlı » mukrim » lule » suruklendirme » murai » zihin acmak » pecelemek » sonmek » yuzeyleşme » ozumlemek » bicimli » geceli gunduzlu » gorum » huryemez » bulunan bolum kafa ser » musamahalı » icraata gecmek » yalavac » gulunmek » emir cumlesi » cekmek » oğurme » avazıcıktığıkadar » musmir » bal ozu bezi » organ » sene » surum surum » falakaya cekmek yatırmak vurm » hopurdetme » musteşarlık »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.