tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ahlatın veya armudun iyisini d » sungu » gubrelemek » duğum » en kotusu » docentlik » corba etmek » iskorbut » hortumlu bocekler » mobleli » acmak » cop tenekesi » veya ozel kuruluşlarca odenen » dondurmek » tovbe etmek » supurtme » zembereği boşalmak veya boşanm » carpma » gorkemli » vak a » cakıllık » lupcu » tavuk koftesi » dipsiz kile boşambar » cul caput » kapılar yuzune uzerine ustune » gozu acıklık » askere cağrılmak » yuzune bağırmak » v » tarih oncesi » tuy tus » cığalanma » sumsukleşme » aracla yakmak » duruma gelmek usanmak » ceşnisine bakmak » eline ayağına kapanmak sarılma » hunkârbeğendi » ataturkculuk » nicin » kirec » gelin ciceği » renk cumbuşu » dupeduz » cirkinleştirme » oğutmek » pof » tecrit izolasyon » haşlanıp ardından guneşte kuru »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.