tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pengo » bicimde anlatılması edebikelâ » mukemmeliyet » takarrup » ya ya » kıvanc duymak » catlatma » hukmî şahsiyet » kucuklu buyuklu » buryan pilâvı » birleşikgillerden kok sapları » ruzgârlık » capalı » doner ayna » teessus etmek » donuşturucu » guncelleştirme » ici icine sığmamak » yeni gercekci » suveter » olcuşturmek » cıvgar » tutsulu » cuzam » indukleme » bicilmek » ucurmak » satılık ziftin olsun selânik » ecişbucuş » koprunun veya koprulerin altın » ortopedi uzmanı » celik gibi » acmalık » kaba duzen » kuskun » inkılâpcılık » surulme » kıptî » kopru kurmak » cozelti » olculendirme » cark » copurlaştırma » normalustu » yuksek tahsil » mandallı uzerinde mandal bulu » plâkcılık » gufte » oğutleme » cıplaklaşmak »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.