tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kubalı » gomlekliler » soyletmek » kara kedi gecmek » ozelliklerine gore bu organlar » dun bir bugun iki » sulfur » cgs » tehacum » rolântiye almak » turkuleştirme » ustune » celik » cembersiz » duğum vurmak » sepet havasıcalmak » yağhucresi » cevir sesi » cetele » cığır » puskurmek » tırtıl cekme » gozu bağlı » az bucuk » japon sarmaşığı » dalıp cıkmak » şipşakcılık » cokmek » harman etmek veya yapmak » bayındur » mutedavil » torpido gozu » metal parca » ele gecmek » sudremek » midesi veya ici ezilmek veya k » gorgu » orme kepenek » kavunici ile pembe arasıbir re » dunya yıkılsa umurunda değil » el ustunde tutmak » orneklenmek » celimli » gunce » muşkilât cıkarmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » aclıktan olmeyecek kadar » tumsekleşmek » bir şey soylemek » kireclenmek »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.