tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukuk » cakıgibi » korelmek » canıcıkmak » mujdelenme » gozculuk » la le » koyluk » bir coplukte iki horoz otmez » cifteleşme » alacağıolsun » mubayenet » gozden kacmak veya gozunden ka » zarfcılık » cığır » acık » rektorluk » acıağac » gece » ada » bir derece veya bir dereceye k » ahlâkcı » sıhhî tesisatcı » kambriyen oncesi » buzgen » onem vermek » ağacıdibinden kesmek » butunu hars ekin » girişucreti » kaldırım ciğnemek » on deyiş » munhasıran » gunun adamı » yuk olmak » refakatci » almanlaşmak » tukuruk hokkası » parfumeri » surgun » muderris » editorluk » gotten bacaklı » cizdirmek » ağızsıl unlu » ihrac etmek » duşuncesizlik » citlembik » duduk makarnası » ordek yuruyuşu » muzakereci »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.