tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başmakcılık » abakus » acış » tecavuz etmek » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » yuksek sosyete » carpıklaşmak » gozu dumanlanmak » hesaba dokmek » goz kararı » cıkan » kalite cemberleri » soz almak » opulme » mudevver » sineye cekmek » secim yasağı » goz merceği » yeni gercekcilik » germanist » munasebette bulunmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » civitli » ac goz » sefa surmek » glâyol » duşuk » cıl cil » murettebat » yuzune kan gelmek » cap » ısıracak it dişini gostermez » cebinden cıkarmak » akrobat » cercevelenme » yarayan celik disk » goz » guzellik salonu » tekerrur » taş » yurumek » kopru kurmak » yukseltmek » ağır kure » suslendirme » metafizik » araba devrilince yol gosteren » dipsiz kile boşambar » olup olup dirilmek » cayhaneci »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.