tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzına kilit takmak veya vurma » gorevlilik » acık ellilik » ortaya cıkmak » cingenece » embriyon » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » gonul eğlencisi » arnavut ciğeri » yuzunden » ilişkilerin butunu iktisat » yırtmacsız » huzzam » yolu acmak » cağma » ozumlenme » tuyme » sıcan duşse başıyarılır » gecişme » borusu otmek » hisse cıkarmak » tutsu gozu » onune gecmek onune gecmek » mavimtırak esmer renkte bir el » ortmek » tecessum » ikizkenar ucgen » goruşturme » duzensiz » allah ından bulsun » tuysuz » kafasından gecirmek » ozlu » ozlu » başınıkaldırmamak veya kaldıra » sunnet cocuğu » yureğinin yağıveya yağları eri » hucum » kursu » techizat » ic bolge » başına tac etmek » piramitcik » gorgu » ahcı » yankıuyandırmak veya yapmak » ozleyiş » karşıtı » musevîlik » cerezlenmek »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.