tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemen » işci » kok bilgisi » yureğini kemirmek » ozne grubu » cabukluk » sondurmek » el ermez guc yetmez » yonelmek » ozun erosluk » gece gunduz dememek » duzenleşik » aslanım » kapcık » cenesini bağlamak » puskurtme » kahpe dolu » gorelik bağıllık izafet rol » iki ahbap cavuş » toplandığıbolum » ırz duşmanı » balığa cıkmak » derisini yuzmek » cizici » gecmiş » paracol » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » tac giyme toreni » yururluk » şuyu bulmak » hayata gozlerini yummak veya k » kume bulut » yan cizmek » oteyi beriyi » coban kopeği » zorunda kalmak veya olmak » kıvanc duymak » cakma » orselenmek » orospu boreği » kulhanî » kulağınıbukmek » tutsulu » akşam vakti » solpume » al kiraz ustune kar yağmış » koklu aile » bağrışcağrış » manzarasıolan » karagozculuk »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.