tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celimsizlik » yaprakcıl » araclıjimnastik » maden komuru » gozetlemek » mutedeyyin » cıkmak » ici pır pır etmek » gozden gecirmek » erkec » parcalıbohca » tutamac » kumaşcılık » dağdağa kavuşmaz insan insana » doner ayna » goz kesilmek » goturu tur » arap sacına donmek » koturumleşmek » el cektirmek veya cektirilmek » burnunun dikine veya doğrusuna » hınc » kucak acmak » soz dağarcığı » glâdyator » alnıacık yuzu ak » butunu » gitsin » gorunumlu » duğuncu » tab an » muska boreği » kap » oynakca » tekelluf » bulunmak nezretmek » uzengi kayışı » dovmelik » gonul okşayıcı » undeş » duzenleme ve filme aktarma işi » dışcokgen » ter dokmek » kosteklenme » gozukmek » kuturdetme » cıkmak » lugat paralamak » voli cevirmek » direkci »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.