tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olcu almak » şerbetci » asansorcu » yargıcevresi » buzulup oturmak kalmak » yuz goz olmak » olağanustu hâl » bir doğu germen halkı » cağrıştırma » kun » eşyukselti eğrisi » donem » acık oğretim » at var meydan yok » inanclılık » işayağa duşmek » atcı » kusurlu » bilinclilik » kucuk bitkilere verilen ortak » mizaclı » intac etmek » başmufettiş » kumelenmek » allah mubarek etsin » molotof kokteyli » pm » cifte gitmek » gun » yok pahasına satmak almak vey » pabucuna kum dolmak veya taşka » puruzlu » yeryuzu » testiyi kıran da bir suyu get » bonleşmek » dollu doşlu » kapcıklı » duşurtme » yer bakır gok demir » ici almamak » efendime soyleyeyim » gobel » caşıtlamak » dokuk » palyacoluk » oyun » hanefî » koltukcu » golge » celmek »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.