tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
incelenmesi muşahede » ıspanaklıborek » cevirmek » sarayda veya zengin konakların » ele gecirmek » obur » buyuk anne » surekci » kuru oksuruk » calımlama » keyfinden bayılmak veya dort k » kopek memesi » muşerref » durtmek » ipi birinin eline gecmek » aklızıvanadan cıkmak » acık teşekkur » suprulmek » gunahına girmek veya gunahınıa » ummî » koşe yastığı » goğus tahtası » uzengilemek » cıkışyolu » teamul » unce » duşunup taşınmak » bu veya şu kadar » irilerine kanal izmariti denir » başınıağrıtmamak veya başınızı » yuz kızartıcısuc » sumek » muz » biri fert » takas veya takas tukas etmek » saklamak inkâr etmek » terettup etmek » atlangıc » tabana kuvvet kacmak » sesi ayyuka cıkmak » guveylik » cephe acmak » yeşille lâcivert arasırenk el » cengucegane » tapan cekmek » duşuk » inmek » darvincilik » ar er » suyunu cekmek »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.