tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sayac takımı » duldul » carşıağası » zarfcılık » iki soz bir pazar » gırc gırc » soyunup dokunmek » telâşe muduru » muşabehet » cok yavaşişyapan cevik olmaya » obek » marpuccu » icini sıkmak » oksuzluk » cekinilme » icini bayıltmak veya kıymak » comar » tedavul » gomme balkon » işbaşa duşmek » cok şişmiş » turkleşmek » yureğine oturmak » koprunun veya koprulerin altın » toskurtme » calışma odası » carpmak » acık sayım » cingene cergesinde musandıra n » cevrelemek » gullâbici » gunun adamı » unlu uyumu » belirtilen bolum » guneşyılı » cıkmalı » azrail le burun buruna gelmek » buyukluk » kor » sacalamak » semturreis » aptal yerine koymak veya koyul » doğac » calıştırılma » dumenine bakmak » duğmeleme » gecirim » pusur » gonder » ga »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.