tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukseklik » sacına başına bakmadan » uvey » kuf » emek » alcakca » inhibitor » yuksek perdeden konuşmak » balıkcı » t » uyur goz » muduriyet » lâckalaşma » dondurulan ince uzun ışık ara » gosterişsiz » calarmak » okceci » den yana » otumsuzluk » durzî » sivil yonetim » dunku » cozdurmek » uvertur yapmak » alcak gonulluluk » banliyo » kaya ucmazsa dere dolmaz » cakal » gormek » capanoğlunun abdest suyu gibi » gecişsiz » buzcozer » sacmak » murai » taraca » sacına sakalına kar yağmak » pluralizm » acık oturum » kubik » cakısız » ozumlemek » icmek » kanadıaltına almak veya birini » hareketlerde bulunmak » uvertur » kacak » cıplaklar kampı » kostek olmak » ummet » tore »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.