tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secici kurul » cocuğumsu » odev bilgisi » orumcekli » musaade etmek veya buyurmak » programıolan » pas acmak » gozetlemek » ufunet » derdi gunu » butunlenme » futur » icli » absurt » diri diri henuz olmemiş » carksız » luferci » cecence » geciliş » nuktecilik » kısa cizgi » yureği daralmak » gonul » ucarılık » lâfıgecmek » sağakce » babasına cekmek » urkutmek » gecim derdi » ayva tuyu » yemenli » tapıncakcılık » in » donumluk » kuru yemişci » gostere gostere » icki âlemi » guneşi uzerine doğdurmamak » kireclenmek » kir goturmek » panel kopru » copten celebi » boya fırcası » cozuş » acemilik cekmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » ic » agrandisor » iraklı » hanya yıkonya yıanlamak »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.