tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşmanca » luzum var » karikaturleştirmek » temel civisi » cekiye gelmez » gume » kol boreği » acığa alınmak » yuz yuze kalmak » demirperde » gun gunden » musveddelik kâğıt » cağrışımlı » oğretim yılı » neon tupu » cokukluk » hayra karşıolmak » kucukucu » ulac » empresyonizm » korpe » cok ayaklılar » mulâki olmak » elcim » gozlemek » okuz » toz kondurmak veya kondurmamak » dumen evi » icinin veya yureğinin yağıerim » teheyyuc » ipini cekmek » oğul balı oğul arılarının yap » tufekci » yureğine dert olmak » sade birimler boluğu » kurt » duz rakı » muslukcu » soz sırası » koşegen » kıc » kamcılanış » bicimsiz » mizac » helme dokmek » allah rızasıicin » cıplanmak » gudumlu » para parayıceker » muzikolog »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.