tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıfırıtuketmek » bayramîlik » cember kayık » allah kısmet ederse » caycı » biletcilik » yuzsuzleştirmek » duru » sokmek » tevarus etmek » iclem » sutbaba » muslukcu » cem » gokkuzgunlar » gumbedek » geciştirmek » ic » sutana » acıklamak » dil » tık » uyelik dondurmak » gosterişsiz » badem ici » işleri ve dışişleri bakanlıkla » sukse » turkleşmek » ulke » hukum » inci » cıngırdamak » catı » ceyizlik » başıcekmek » citi yapmak » curuk sakız » imam osurursa cemaat sıcar » cağrılma » cozuluş » alcalma » ayakustu » gozunu acmak » para cekmek » kur » ozleştirmeci » cozuş » tatarsı » bortulmek » meşe komuru »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.