tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarkaclamak » guneşyılı » canıağzına veya boğazına gelme » tukenik » guzel » mes udane » yalımıalcak » etut » acıktan para kazanmak » yon » ucurum » kopuk gibi » golge gibi » dolambaclı » arapsacı » camaşır takımı » nazileştirme » alcarak » cirişcilik » kullanılırdı » carşaflama » luzum var » gezdirme kulağıtemizleme bici » arık cekmek » nasır bağlamak veya tutmak » kut » koruk gibi » mutehavvil » eyleme gecmek » tırnak suruşturmek » karnından konuşmak veya soylem » voli cevirmek » icme » nazıgecmek » bulûğcağı » gobel » tok sozluluk » aleyhinde veya aleyhine soylem » aşık atmak veya aşık oynamak » de » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » koluk » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » allah ovmuşde yaratmış » yukluluk » bal dok de yala » cerge » tuy » ustencilik » formdan duşmek »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.