tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sureksiz » mes ul tutmak » cağdaşlaştırma » ustunkoru » ustunluk derecesi » cile » mujde koşturmak » koceklik » terzi cırağı » au » kargılık » duygusal duşunme » gul » rebiyulâhır » cotiragiller » paşa cayı » bohca » bir şey soylemek » ayağınısurumek » cuhacılık » duşkırıklığı » cicek » pupa yelken ilerlemek gitmek » cavdar ekmeği » guneşletmek » artcılık » yuz yuze kalmak » ortmek » kotu » cırpmak » linumusitatissimum » yururcalar » nufus kaydı » kalın unlu » ne soyluyorsun » yuzu gozu acılmak » uretiş » mutekabiliyet esasıuzerine » rn » bakla ciceği » tespih cekmek » humayun » yakın gocuşme » ucsuz bucaksız » bıcak bıcağa gelmek » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » gecim yolu » mutalâa etmek » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » cıtlatmak »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.