tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastalık zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz anlayan beri gelsin » oluşmuşmotorlu arac » sovuntu » yuz » ona gore hava hoş » dondurme » cıkış » luk » ve bilinc merkezlerinin bulund » gecgec » yaka paca etmek veya goturmek » boynuz takmak veya takınmak t » goz actırmamak » cimlenme » cıkmak » toyga corbası » cık » oduncleşme » başıacık » nankorluk » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » ortodoksluk » goğerti » duşunme » kulusturluk » vak anuvislik » ozeme » guven oylaması » kulture alma » yalan cıkmak » sut corbası » ağıt yakmak veya tutturmak » oğlak donencesi » gozlerinin ici gulmek » oruc » portfoy » tukeniş » anasının gozu » uc bir » hukûmeti kurmak » mucamaa » gelecekcilik » tenasul » goz nuru dokmek » acıklanma » duzelti » kecisakalı » denizkopuğu » kucuk sesli uyumu » pesus »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.