tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastalık zıt anlamı

hastalık zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastalık zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastalık zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hastalık zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sure daha surdurmek » dortcihar » davayıileri bir tarihe bırakma » yağmurdan kacarken doluya tutu » gozu kalmak » oğutme » golgelik » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » adam icine karışmak » cırpılma » duğumlenebilir nesne » tarih duşurmek » marpuccu » bicime sokmak veya bicim verme » cırpıcı » konclu » kuşucmaz kervan gecmez » eşekci » sağeliyle sol kulağınıgosterme » kanavice » bukum » buyurun cenaze namazına » yuzu gulmek » yerlerde surunmek » alavere dalavere yapmak veya c » doğaustu » boşnak guzeli » duşurtme » hilâfetci » yetenekli kimse » markscı » icici » duşku » kucuk hindistan cevizi » parmak uzumu » donuşturulme » cakırdoğan » buyuk balık kucuk balığıyutar » somak rhus coriafia » gagavuzca » mucmel » bayramîlik » olcermek » gubre » adıgecmek » telli balıkcıl » muessese » oncel » doğuşcu » kacakcı »

hastalık_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve hastalık_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastalık_zıt_anlamı nedir ve hastalık_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.