tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
col » centikli » ali » ciftci » kulağına soylemek » ceteleştirme » tecavuz » hint armudu » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » gorgu tanığı » gorsel etkileme » sutyen » isim govdesi » acık » formulleştirme » pic etmek » cecik » secilme » sutre » buğday başak verince orak paha » işi ne » yeni gercekci » direkci » iz ansızca » doşemecilik » duzleşme » silindirsel yuzey » alnına kara surmek » n n » gundeş » ağaclıklı » gorev almak » asker cıkarmak » mutevazin » kucuk unlu uyumu » gumrukcu » gonye » yeni gineli » kul gibi » ceper » turlu » dumen cevirmek » orselemek » huzunlenmek » yakalıkamcılılar » kadıkoy taşı » ucurulmak » gozunu hırs burumek » cenesi kitlenmek » unsuz uyumu »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.