tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dalgacımahmut » yurek » muzik salonu » doner ayna » gumuşrengi » kibar duşkunu » acık tutmak » munakalât » deli sacması » suruluş » lektor » yakut » allah ın emri » cekme » unlu kısalması » koyunun bulunmadığıyerde keciy » calıştıran » u » suvari polisi » tur ağac cember » dolmuşculuk » cacaca » başmufettiş » suzulmek » kulceleşmek » kalabalıkca » unlemek » cifte nağra » davranma » gozetletme » lutesyum » sr » gullâc » kac » bolunmezlik » bahcecilik » munasebet » kultur » turkkâri » bektaşî uzumu » ciftcilik etmek » sove » mutevazı » akdarıpanicum » gobek bağlamak veya salıvermek » duduk » guneşsiz » kepce gibi » kan gutmek » damarına cekmek »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.