tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can ciceğigiller » arac » muzehhep » allah seni veya sizi inandırsı » cifte » telgraf cekmek » gozluk takmak » madde » formul » kopeksiz koye veya suruye kurt » gorumluk » sinema sanatcısı » cigan » musaade » botanikci » redaktor » ickisiz » İskambil destesinde maca dizis » bitumleme » mitral hucreler » kullanılırdı » yemeden icmeden kesilmek » gok » icinden gecmek » karnından konuşmak veya soylem » amaclama » alacaklıcıkmak » once can sonra canan » yon » âşığa bağdad sorulmaz » mutlakcılık » flort » kusur » mes uliyetli » veya toprak harc » gorme işitsel eğitim » carşaflık » opuş » pence pence » si » sut dişi » taraca » gozunu daldan budaktan veya co » sozlendirme » gurbete veya gurbet ellere duş » otturme » divan durmak veya el pence div » kaldırım muhendisi » şarapcılık » tan sokmek »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.