tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arac » ac gozluluk » guc » sonmek » epikurosculuk » balıkcı » cubuk odası » dollenmesiz ureme » dort donmek » ulkesel » ne olur veya ne olursun ne ol » linc etmek » cevre » sac saca başbaşa sac saca başb » cıplak gozle bakmak » pazara cıkarmak » yağlıgureşci » gormek » cokmek » buzul cağı » oneriş » pekmezkopuğu » meşakkat cekmek » ciftetelli » mumessil » yururlukte bulunmak » golge » akupunktur » basitce » ağına duşurmek » adıkotuye cıkmak » armut pişağzıma duş » goz kesilmek » tutsulu » dalgaya duşmek veya gelmek » gozle yemek » camaşır ertesi olmak » ici sızlamak » calcene » celik kasa » uclanma » kıyamet gibi veya kıyamet kada » akcıllaşmak » tahtalıkoy » gunahıveya vebali boynuna » rontgen cekmek » capkınlık » olusu ortada kalmak » komşu komşunun kulune veya tut » yuksek okul »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.