tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulu tarife ne hacet ne cicek » yuzustu kalmak » buyu bozmak » ışığa gocum » allah vermesin » gosterge » arasına veya aralarına karışma » cigan muziği » ozenli » yakışıklı » geciştirilmek » komputer » bortulmek » yuzeyleşme » surungen » sunnet ehli » yuzdelik » allah ın gazabı » resti gormek » cıkıt » guneştekeri » can » buyukluk satmak » potikare » mico » harman cevirmek » cekememe » kafasından gecirmek » taşcılık » ordinaryus » onemsiz » acık kahverengi » dansorluk » parcası » mezur » kurşungecirmez » feleğe kusmek » pabucu buyuğe okutmak » tırnak suruşturmek » deve yuku » sulukler » bicicilik » durumunda olmak veya bulunmak » boluşmek » yedi duvel » tevellut » gayrimuslim » cokrama » kayınco » boluşturmek »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.