tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
divanıhumayun » kıskac » hancerleme » yardım etmek veya yapmak » yuzu acılmak » tevrat » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » gunduzcu » okcu » darulâceze » sual acmak » gure » en kucuk birliği goze » gocen » dokulmek » mucver » coluk cocuk » korunu oldurmek » kokune kibrit suyu » İki veya daha cok maddeyi birb » elini ayağınıkesmek veya cekme » icsel » zurafa gibi » kabakcı » ice donukluk » calkı » duzulmek » indukleme akımı » kunhune varmak » kulağına kar suyu kacmak » orumcekli » cubbe gibi » odemeli » ovulme » cayır » mustemleke » şal orneği » koşesiz » maddelerden yapılmışkucuk tutt » maydanozlu soğan » sinuzit » buyuk elci » giderlerini tur ve ayrıntıları » dışters acı » guzel » borusunu calmak » ahu parcası » yavaşcacık » alt bolum » gecerken boğazdan cıkan ve duz »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.