tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gul » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » orgulu pilâv » kulağıveya kulaktan cınlasın » donum » ustume iyilik sağlık ustune u » tekâsuf » muşareket fiili » tekaut maaşı » oğretim yılı » rontgen » alcarak » derdi gunu » burc » civilenme » at calındıktan sonra ahırın ka » studyo » sarıkcı » kuffar » oluşturduğu demet » muennes » muphemlik » hava kure » acılmak » koşe donmeci » halat cekme » lâkırdısımıolur » uvey kardeş » acısal ivme » dunya gormuş » iceri » mustemlekecilik » konferans cekmek » cekimlemek » korun istediği bir goz allah » ortak yuklem » şerbetci » muselles » du » gurultu » kuresel ucgen » ortak bolen » dokulmek » tanrımisafiri » duzlem geometri » gozene » tanrıkayrası » burcak » mutercimlik » kirecyeren »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.