tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozellik » supurmek » duşunsel » pratik kuramsal karşıtı » yuz yuze » duşunucu » eski tufek » guncellik » cekingenleşme » nogayca » yuzu tutmamak » cığduşmek » ciharıdu » inkisar etmek veya inkisarda b » teehhul etmek » kor duman » dayalıtahta kalas » punc » zararına kazanc sağlamak » li » borek » guneşlik » baştan cıkmak » korkak bezirgan ne kâr eder ne » sa se » su altıfotoğrafcılığı » kapısıacık » posteki » bunlardan yararlanması » uzerine cokmek » susengiller » goknar » dalâlete duşmek » kocak » catınmak » munhal » keyfi bilmek biri » oyle gelmek » sevinc » kokensiz » incelenmesi muşahede » calımlıcalımlı » comert » yağlıgureş » kundeden atmak » tuy sıklet » olimpiyat oyunları » duşunulme » lâmbayıacmak » cıkışalmak »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.