tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıktan » yularıele vermek veya yularıka » yalın bicimli sanatınıbenimsey » babıâli » su orumceği » sulungiller » vekilharclık » munevver » yarıgocebelik » ile beraber » yengec donencesi » guruldeme » bonkor » saatci » kacışma » lehceci » kacakcılık » ana kralice » guler yuz » kuspe » madde » orucsuz » cakır pence » bir işte uzluk ustalık kazanm » soğut » şakşakcı » balıkcı » rusva » sucuğunu cıkarmak » tezhipci » hıfza calışmak » oynakca » dovulme » rak rek » ici veya midesi kazınmak veya » sozsuz oyun » calım yemek » gungormez » gozunu gozune dikmek » vucut » ici kalkmak veya kabarmak » cıkarma » yuz vermek » leyleği havada gormek » buyuk oynamak » carkıfelek » sıfıra sıfır elde var sıfır » muhliye » estetikci » kaymak bağlamak veya tutmak »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.