tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borusu tutmak veya ustunde » sovdurmek » okuzburnu » dışters acı » celik » sonlu buyukluk » dumbelek » at » cirkin » alkışcı » ucucu » mirac » korpelik » kokten dincilik » gonderiliş » suzuk » takti i » katma butce » amplifikator » uclu ganyan » yer opmek » secmeci » erik receli » boşa cıkarmak » cıtırdatış » gun ışığına cıkmak » teleut » yukseltgemek » cebrî yuruyuş » fluorışı » uscu » ara tumce » bahceci » guclu » pazara cıkarmak » boğaya cekmek » hanuman » guc » koşklu » guve » cırcır boceği » sır tutmak veya saklamak » plânlıbuyume » kara evli » korle yatan şaşıkalkar » tespihci » denir » guveni olmak » koşegen » tefavut »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.