tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaca cıkan kecinin dala bakan » ayıp etmek veya yapmak » di » mutenekkir » muhafaza etmek veya edilmek » yazı tebliğ tebligat » icinden gulmek » bıcık » iki buklum olmak » yola duzulmek duzelmek veya ko » ceyizsiz » duşkun » koşebent » tesaduf » gork » cizmeci » bicim almak » goz etmek » acığa alma » ışıl kufler » icki » w » ilk ornek » seckinlik » carpıklaştırmak » promiyer » cırcıplak » gon » kişiye ozel » su dokmek » kelle goturmek » uckurluk » kalbi parcalanmak » bağlayıcıunsuz » ağzına geleni soylemek » soze atılmak » sakın ha » bıkıldığıbildirilir » acmazlık » belediye sucları » muzekkere » temel oğretim » şeylerden her biri tabaka » tecrube etmek » tovbe etmek » cılan » gumuşu » kızılyoruk » gonenc » hamam bohcası »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.