tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burnu surtulmek veya burnu sur » umitlendirme » kundakcı » macun kureği » karşılaşmalarda sayıları uyar » acık hece » kotulukculuk » suit » cobanpuskulu » duzeltmek » kalafatcılık » kopek yese kudurur » topluluktan olan kimse » avurt satmak veya avurt zavurt » ustunuze afiyet veya sağlık » gun yağmuru » akıl yurutmek » gonlu takılmak » baklayıağzından cıkarmak » pabuccu » puskurtme tabancası » sıtma gormemişses » kopoğluluk » sunger » konsantre etmek veya olmak » oz yaşam oykusu » soğutgiller » olcmek hesaplamak hesap etme » oya ciceği » yoneylem araştırması » arac » goturmek » yıkık dokuk » mutercimlik » carşaflamak » halac » kirec » duzemek » deme veya değme gitsin » surgulenme » başulke » sacıbaşıağarmak » cıkıntılarıolan organ » mustağni » muslukcu » arkasıveya sırtı yere gelmemek » on sezi » yapılan yardım calışması » celik » calkantısız »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.