tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
isim cekimi » oğretilerin genel adı usculuk » şal orneği » mukâfatınıgormek » us » danscı » arac » bakışacısı » gozde » onune gecmek onune gecmek » failimechul » kursu şeyhi » aluftelik » gecinmek » temerkuz kampı » metanet gostermek » cozgunluk » otede beride » lizoz » gozetim » boğazıacılmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » omruhayat » tekduzelik » bayram etmek veya yapmak » cadırcılık » iğneli soz » kecilik etmek » hucre bilimi » soya cekim » yonetim » duztaban » cağırıcı » İsvicreli » albumin » muteessif olmak » kolcak » cur etkârlık » maltız » yer altıdunyası » acıklık » gibi cok yonlu hizmetleri en a » atla arpayıdovuşturmek veya da » catılı » yurutulmek » allah seni veya sizi inandırsı » slovence » hint horozu » sondurulmesine yardım eden kim » cuvallamak »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.