tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayatınıbirine borclu olmak » diktatorluk etmek » frenk inciri » figuran » soz getirmek » oğle tatili » ceşme » ucuncu dunya ulkeleri » tat » yaşıne başıne » enstitu » izlenim uyanmak » acık alınla » icindeki en kucuk birlik » veya ağzının icine bakmak » kluz » kuyruksuren » senator » cekmek » alt tarafıveya yanı » olcum » elinde buyumek » harcsız » eline gecmek » yer » kazak » pencesine duşmek » manipulâsyon » gabardıc » oğutuş » tokmakcı » plâstikcilik » kulture alma » vurma calgılar » cekim » duzmece » tumsekleşme » terbiye almak veya gormek » civici » olum var dirim var » dernekcilik » tekebbur » heyheyleri tutmak veya heyheyl » um » cıtlamak » bahceci » cantacılık » butunu hars ekin » gelsin veya gelsin gitsi » ac »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.