tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
burum » sor » soz olmak » tırnağına veya attığıtırnağa d » gununu gun etmek » catlatış » kuvet » mutenakız » at binenin veya işbilenin kıl » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » calım yemek » yedek parca » ağzına veya onune bir kemik at » civitli » sucustu mahkemesi » borclu cıkmak » uşurme » ozgurleştirmek » gozu kızmak » maltız kecisi » bortme » dokmecilik » gecimlik » istavroz cıkarmak » kandil coreği » goynumek » deli posteki sayar gibi » gurbete cıkmak » gonul avlamak » ideal » muessir » gumul » mutareke » curuk veya curuğe cıkmak » onemsizce » yaka paca etmek veya goturmek » kışgunu » sert bir durum almak katılaşm » okelik » sudreme » gun durumu » nesturî » puskurgec » musmir » bankada veya aracısında actırı » ilk goz ağrısı » kurar » sunger avcısı » cuvallamak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.