tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşurmek » tulbentci » mutenavip » kâğıtcılık » ucretlendirmek » ozur dilemek » cingene kavgası » aklıcıkmak » kuru hasır veya kilim ustunde » macar salamı » onerge » buyutuş » nufuzlu » secme » camurcun » arpa boyu kadar gitmek veya yo » gecgecleme » turum » yuzunden » hurmetsizlik » mumin » uc vermek » gozetmen » cilemek » ağıciceği » kunyesi gelmek » bakımından bağlanarak soylenme » formul bulmak » en kucuk birliği goze » kızılelma » cıngırak » cıkışyapmak » buyuk terim » sozum ona sanki guya » cucuk » balkar » gozunden kacmamak » ayım eyim » cay servisi » şişe cekmek veya vurmak » rasatcı » celişiklik » alcılanma » bulunduğu yer basamak » adamına duşmek » yaşıne başıne » ustecilik » semturreis » icimli » emlâk burosu »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.