tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icraata gecmek » cicek evi » husnuhat » hukmu var veya yok » tanıdık cıkmak » tumsekli » gozunu hırs burumek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cakmaklık » allah tan korkmaz » yer orumceği » doke saca » tek erkcilik » oğrek » aslî duşunce » genişletmeyi amaclayan yetkin » kulak asmak veya asmamak » baştan kara gitmek veya etmek » goruşacısı » direncli » alafranga muzik » rukû » bıckıhane » hristiyanlaştırmak » yuzune karşı » duşun duşun boktur işin » tarh etmek » cakıntılı » gok guvercin » ic » cur etkâr » cizgilik » kuşcubaşı » şoforluk » surfile makası » ceşnilenme » dordul » kirecsizleştirmek » munazara » secmen kutuğu » gostere gostere » ucgen piramit » izlenim uyanmak » mucavir » nasranîlik » tukurukleme » kırılıp dokulmek » calıştırılmak » koreşe » umuk »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.