tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzına bir parmak bal calmak » el ile elle tutulur » avanakca » olcumlu » deli sacması » ustune » dunden bugune » govde » oldu olacak kırıldınacak » frenklik » guneştutulması » gonlu kararmak » guluncleşme » bakkala bırakma » İskocca » onemsizce » dede dedesi koruk yer torunun » kebapcılık » başustunde yeri var » hint domuzu » yuz aklığı » korku dağlarıbekler veya aşırı » ununu elemiş eleğini asmış » anglofil » dili ensesinden cekilsin » gumec » cıkarmak » muzakere » doğuşcu » musakkafat » oylece » vulgarize » kucuk asya » ozdekcilik » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » kamcılanmak » ictima » manipulâtor » dayanc » duşurmek » dışcizgiler durumu » danışıklıdovuş » uşutme » kenyalı » şofor ağzı » cakmak » gulle » otturme » mur » guvenlik borusu »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.