tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hayrınıgor » sert bir durum almak katılaşm » hapishane kackını » goruntuleme » sozlu » nazi » ozentisiz » elden vefa zehirden şifa » dar unlu » yureğinin başısızlamak » kopru yol » şeytan orumceği » dili donduğu kadar » bombardıman ucağı » hıfza calışmak » uckâğıt oyunu oynatan kimse » ar er » kopcalanma » gurultu bastırmak » oykulemek » akşamustu » camaşır ipi » cakırcı » ic kapak » acıklık » tufekci » top ağac » nezaket gostermek » gumburdetme » altıkardeş » zebur » gobeği sokakta kesilmiş » tatarımsı » ruzgâr tutmak veya tutmamak » uzerine varmak » hayat mucadelesi » kapak bıckıcısı » gıllugişsiz » acılış » inmek » trolcu » duztaban » yuh cekmek » ucak alanı » oylesi » duşuncesini okumak » allah sonunu hayır etsin » gumuşrengi » ackılanmak » suruden ayrılmak »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.