tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yore » ezcumle » asma bahce » iğne yutmuşite veya maymuna do » gozle yemek » zembereği boşalmak veya boşanm » paydos borusu calmak » kerpicci » catma » cağdışılık » cobanaldatan » ote gun » goz banyosu » cingene cergesi » kopek gibi » el » uzay ucuşu » catılış » sur atli » oylece » dağarcığıyuklu » dediğim dedik otturduğum veya » cıkmak » adıgecmek » kulhanbeylik » son gorev » acık » uşenc » goreneksiz » eski tufek » insan bicimcilik » bir gunden bir gune » kulucka devri » kok salmak » kamu guvenliği » capasız » kaşjolesi » tenkitci » kultur ortamı » beklenmediği umulmadığıveya c » ice donuk » dumtek » cart cart otmek » saat ciceği » başlangıc noktası » karikaturluk » kıs kıs gulmek » cıtır cıtır konuşmak » akgunluk » kireccil »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.