tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cayır tavuğu » olcum » catlamak » flutcu » puturlu » donuşme » kulakcı » cokmek » dongel orucu » ağlayanın malıgulene hayretmez » kuvvetten duşmek » yureği sızlamak » cimdik » ceyizci » purceklenme » cağrıcihazı » bac » hurle » calkı » buhran gecirmek » carpılan » alcak kavuşum » dovuşturme » cardak » gule gule » iceriye atmak almak veya tıkam » olum cezası » allah rahmet eylesin » gozetici » gobek taşı » işleri ve dışişleri bakanlıkla » carpışma » promonat » kıc » icinden cıkmak » cift direkli » ciftlenmek » iskeletli hayvan corallium rub » goz gore gore » ceng » carcabuk » gun bugun » sunepe » musamahakâr » kara yuz » kuğu gibi » eşgudum » ceteleşmek » gozunu acmak » suratıkasap sungeriyle silinmi »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.