tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayım eyim » curmumeşhut » sonum ayrımı » cekişmeli » uzumsu » cevabıdikmek veya dayamak yap » salcalık » anas acuta » terazi » solpumek » oğretmek » torelsiz » od » ince eleyip veya eğirip sık do » gotten bacaklı » kucuk capta » izini duşurmek » iki eli birinin yakasında olma » yukunu cekmek » kılıc kuşanmak veya takmak » havanın gozu yaşlı » muhur » ozleşme » avrupalı avrupa da yaşayan a » ozlu soz » acıkok » gucune koşmak » murettip » sevinmek sev in sevdirmek se » cevre acı » telgraf ciceği » canım dese canım cıksın diyor » cizi » goynumek » ayak ayak ustune atmak » yardakcı » coğul eki » uckâğıtcı » fener cekmek » cokal » doğmeci » ne mal olduğunu bilmek veya an » ateşci » durum » dunyayıgozu gormemek » depara gecmek » fuzen » taclanmak » koseği » mujdelenme »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.