tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hastanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
supruntu » kırgızca » dort goz bir evlât icin » evc » surre emini » hesapcı » panslavizm » duzenleşik » ceşnici » selâmunkavlen » mushil » pis pis duşunmek » sonuc takımı » kızılderili » araplaştırmak » sc » ziyafet cekmek veya vermek » gokturk » ahi » musteşrik » yuzu olmamak » veya krom kaplanmışcember bici » portakal bahcesi » yurumek » goklere cıkmak » capmak » ac susuz kalmak » gorsel sanatlar » tekâmul etmek » us » kuvveden fiile cıkarmak » cenebaz » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » başaktorluk » otekisi » gecmişi olmak » kuştuyu gibi » bir yandan yanda » cağdışı » ipliği pazara cıkmak » cedene » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » ackılanmak » batoz » ağzıvar dili yok » duz » insan ayağıdeğmemişveya basmam » corek otu » captan duşmek » acıklaşmak »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.