tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cavun » oşur » oz guven » koyunyunu » sovuşme » yakayıele vermek veya vermemek » hucumbot » oğurtu » uflemeli » camguzeli » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » kukurtatar » takallus » bulgarca » gecinilme » capmak » bokun soyu veya bok soyu » neme yonelim » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » goturulme » yırtmaclı » ictinap » başdonmesi » cığa » kangal kopeği » mureffeh » turkulemek » kedi veya eti ne budu ne » allah aratmasın » den yana » cirkef » carpıtılmak » hristiyanlaştırma » cuvalsız » gocmenleşmek » oyuncak » uscu » kargaşa cıkarmak » icinde duymak » yoneliş » yapı sebilhane » mundemic » donelmek » hamur acmak » yuzune gulmek » ay parcasıgibi » ağız ağıza vermek veya konuşma » parcalarıkaynaştırma işi veya » alkışcı » govdelenmek »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.