tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığırma » oz devim » surungen » tefehhum » gamaglobulin » başıyastık yuzu gormemek » peceleme » uyarlac » gozeneksiz » fransızlaşmak » duz yuzeylerden her biri » suclu sayılmak » zıvanadan cıkarmak » tumamirallik » cop tenekesi » nufus cuzdanı » dost duşman » mahzur gormek » mulâhham » yontem » oznel » mutehassis etmek » maca » şeyhulislâm » robdoşambr » ulaşabilen yatay uzaklık » kuzey kutbu » dosta duşmana karşı » ordurme » irade beyanlarıile gercekleşen » parcalatmak » trenckot » ticanî » duzelticilik » cetele cekmek veya tutmak » capraz kafiye » gok ada » acılmış dikdortgen biciminde » kıptî » kucukle kucuk buyukle buyuk o » tek hucreli » kalsa veya kalırsa » dokum » kuşne » soz arasında » ne care » havan dovucunun hınk deyicisi » mercimek kofte » yukleme durumu » lâcka olmak »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.