tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gerekceli » sıcan deliği bin akce » ceşni katmak » cat orada cat burada cat kapıa » ak sulumen » carpılış » uvertur » damak unsuzu » siyasetcilik » kampana calmak » catak » sinuzit » calkantı » kalmak » ihrac edilmek » kırbac kurdu » stabilizator » capar » olu deniz » cakmacı » goz kırpmak » kıskanclık » mısır puskulu gibi » ruslaşma » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » balığa cıkmak » mudahale » muhendis » cayırlık » hasetci » maraza cıkarmak » catal kundak » otlakcılık » karikaturleştirmek » inci » yer » catıklaşmak » notrleştirme » catlamak » donuşlu fiil » sudan gecirmek » cık cik cuk cuk » inmek » oğrenci yurdu » tervic etmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » goz kararı » poğaca » cekicilik » gocmek »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.