tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
an anevi » şovalye yuzuğu » eğitim » ciğlik etmek » utopik » surtuş » acık pembe » kebapcılık » ufak capta » adındaki asker ocağının kurulm » demek ki demek oluyor ki » somuruculuk » koseği » başıdonmek » yore » imtizac » anas acuta » noktalardan her biri » derinlikolcer » tandır boreği » ustune evlenmek » gucendirme » kopya cekmek veya yapmak » trabzon hurması » kimin nesi » suruşturme » şerit » gorunuşalmak » msa mse » kendini toparlamak veya toplam » subap » carpışmak » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » kumaş » kafasısersem sepet olmak » ermeni » olcuşturmek » kıyakcı » ickicilik » arnavut ciğeri » tel kufluce » kireclik » uflenme » renk koru » tanrıvergisi » cıkmak » uğur bocekleri » durtuşme » şaşkına donmek » burokrat »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.