tdk sözlük TDK Sözlük

 

hastanın zıt anlamlısı

hastanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hastanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hastanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hastanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok sağlam dayanıklı sert » hendek » kucuk burjuva » muşir » salcalımakarna » urkusuz » duğum » kalbi parcalanmak » omur surmek » gosterge » kufe » arpa ektim darıcıktı » genclik » mulga » poğacacılık » astar surmek veya vurmak cekm » duğumlu » başına gecmek » kucultmek » gucu ipliği » kor baca » eğilimli ortu » modul » koprulu » esi » rezil rusva olmak veya rezil k » gecim kapısı » allah ne verdiyse » calkağı » âdet gormek » kuzey yıldızı » cebirsel formul » katranıkaynatsan olur mu şeker » uc başlı » kuplu » deve bir akceye deve bin akce » yuz » dalga gecmek » fiyat veya değer bicmek » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » gonullenmek » yakayıele vermek veya vermemek » penceli » kargaşa cıkarmak » urume » orgutlendirilme » ufunetsiz » duzenleme işleri » duz » kaptan koprusu »

hastanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve hastanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hastanın_zıt_anlamlısı nedir ve hastanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.