tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işkembesini duşunmek » surfile yapmak » bağbahce » icine ateşduşmek » cağrıcı » sinema sanatcısı » grev gozcusu » tekabul » hızır » sur atlendirmek » metal parca » comlekcilik » tefe koymak veya tefe koyup ca » cevirmek » duş » kacırılmak » nd » gon » cecen » konduktor » gurultuye gelmek » mudavi » pacalık » bulunduğu yer basamak » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » kimyasal yollarla elde edilen » kerpicleşme » duzenci » gecer » cicek » uğur boceği » suz » gorgulenmek » kole » yukunu tutmak » gulbeşeker » ust » cizimci » lâckalaşmak » kalvencilik » kaktus » cok gelmek » gunahına girmek veya gunahınıa » buyuk sozume tovbe » kızılcam » cifte atmak » sacma » kalafatcılar » bukme » ruslaşma »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.