tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolek » goturtme » sinema sanatcısı » nemse » uzatmalıcavuş » ortaklaşa alışkanlıkların tut » yuruyuş » soz sozu acmak » muziksiz » pa » ovunc cizelgesi » op babanın elini » cişik » ciceklik » cok şey » t » surunmek » ut » gorumcelik » ampirizm usculuk karşıtı » tam gun calışan kimse » zul saymak » yumuk gozlu » kornetci » kaba duzen » karga yuruyuşu » ucu herhangi birine dokunmak » cekilme » cırakman » allah » cağcıllaştırmak » ic deniz » duyuustu » facuna » adalet orgutu » murettebat » kohneleşmek » gelip gecmek » av avlanmış tav tavlanmış » duğmeli » işaretle bir nezaket gosterisi » gok ada » dy » gozum cıksın veya kor olsun » yonelmek » los » parmağınıaramak birinin parmağ » sonuclandırma » davranmak saygıgostermek soz » aşure gunu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.