tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutekellim » kantarlıkufur » kuru gurultu » cıkmak » bağımlısıralıcumle » aksilik cıkmak » muşekkel » donuşturmek » uruşme » gocmenleştirmek » puruzlenmek » tadilât etmek veya yapmak » yuz yuze bakmak » ayranıyok icmeye atla veya ta » tekduzelik » gecirtilmek » murdum eriği » opup başına koymak » rolânti » cimentolanma » mutesanit » bahceli » cizgi » acıortay duzlemi » minder curutmek » gecindirme » at pazarında eşek osurtmuyoruz » kapkaccılık » cozumsuz » tutunluk » sutsuz » malkarca » ilişkilerin butunu iktisat » pırlangıc » cekememe » cıdamak » daş taş » mısır puskulu » cecence » fair play » ayağıveya ayakları suya ermek » ic işleri » cılgınca » kır ciceği » uc uca gelmek » mudrike » utuleme » catma » as yon » tu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.