tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzuncalar » cıkrıklı » acık » alcaklaşmak » capalanış » eğmec » goruşbildirmek » ucmak » loca » kufeci » cift vuruş » parantez acmak » gecirmek » allah tan » tukeniş » cenesini kapatmak » tereddutsuz » halic » puruzlenmek » kor kurttan bile vazgecmemek » goz aydına gelmek gitmek » bezi herkesin arşınına gore ve » tefahur » dovdurtmek » ağıtcılık » doğaclamak » su icinde » toprak doyursun gozunu » onune cıkmak » orgucu » hint horozu » allah dort gozden ayırmasın » bilincsizce yapılan işve etkin » coğaltma » hoparlor » copurluk » guğum » cevirmek » hemzemin gecit » tavukcu » siyasetci » kaucuklu » biri fert » teşrifatcılık » buryancı » surukleyiş » acısal cap » kacak » evolusyon » camur »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.