tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inakcı » olmayan bağımsız hur » yuzsuzleşme » bufecilik » luks » kuvoz » yumruğuna guvenmek » musevvit » cumle bilgisi » munasip » uygurca » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » suyukculuk » muvezzi » soylenme » merkezî yonetim » gokturkce » artcılık » sundurmek » havalara ucmak » sut beygiri gibi ayakta uyumak » cakal » cıkar budak » maruz kalmak veya kalmamak » gokte ararken yerde bulmak » doteryum » bulunan bolum kafa ser » yer demir gok bakır » kunh » munasebetsiz » muşekkel » capaklı » araştırma gorevlisi » iceri » koşe » sıcaklıkolcer » muessir » izahat vermek veya izahatta bu » muminlik » sıcan deliğe sığmamış bir de » le » mukâfatlandırmak » forsmajor » sarac » ustelenmek » ozumleme » receteyi yaptırmak » meram anlatmak veya meramınıan » nankorluk gormek » yarayan cevresi oluklu kucuk »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.