tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
diplomatca » cengellemek » catanacı » hic » sinus » kolesiz » harclık » saban surmek » vucut vermek » caprazlaşmak » ce demeye mi geldin » carşaf gibi » yalayıp gecmek » abdestinden şuphesi olmamak » fit vermek veya fit sokmak » civitleme » daha bircok şeylerin yapımında » uc durum yasası » gomlekcilik » pabuc bırakmamak » buk » caprak » hucre » ayakkabılarınıcevirmek » yonseme » afşar » sozu ağzında bırakmak veya soz » yalınc » mes uliyetsizlik » har gur » acıkgozluluk » oruk » ne gune duruyor » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » gecmişolsun » uc kat » kullukcu » işsiz gucsuz » kucuk dil » calım » fırıldak yapan veya satan kims » duşunmek » calık kavak » eşekcilik » moskof gâvuru » kaval tufek » kimse » mobilya yapan veya satan kimse » fitne fesat cıkarmak » urfa kebabı »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.