tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catırtılı » duz yuzeylerden her biri » sacılma » durtmek » kukurtlenmek » guncelleşme » gun kavuşmak » şamata etmek veya koparmak » koklu » dort ayak » cift yıldız » kuf kokusu » kacırmak » yurumek » ifrit kesilmek veya olmak » cıkarmak » borclu » dokme demirden yapılmış uclar » şeyleri genel olarak anlatmaya » cekicilik » oyuna cıkmak » tel orgu » acılmak » ses seda cıkmamak » davul calsan işitmez » puskurtulmek » luks baskı » tegaful » kalmak » horozgozu » coğu » goz atmak » gecinmek » catışmak » camura bulaşmak veya batmak » duşman başına » gulme » civit otu » sukûnet » torpu » kırbac kurdu » cok yanlıveya yonlu » benimseyip değişik bicimde anl » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cirkinleştirme » caktırmadan » ozetleme » kacıklık » cıkmak » illustrasyon »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.