tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgu » descartes cılık » kirişci » yat kulubu » mutemeddin » son gurluğu » dokunca gormek » konsensus » aracla yakmak » yiğitliğe leke bok surmemek » koleli » citlemek » pacal » fevc fevc » toretanımazlık » kabuğuna cekilmek » hakir gormek » eskisi kadar veya gibi » olme » ciftcilik etmek » donme dolap » punduna getirmek veya pundunu » tecrubî » ac gozlu » kıt a » cukur » gorevlendirmek » epikurcu » koy turkusu » ciğe » kuvertur » cift kişilik » simitcilik » yureği ezilmek » işaretle bir nezaket gosterisi » soyundan olan kimse » sırca » yonelim » teşhis etmek veya koymak » temeddun » kınık » adımlarınıacmak » cakırlaşmak » golge etmek » goz doldurmak » sırtustu yatmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » o duvar senin bu duvar benim » icli kofte » surc »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.