tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sayısınıallah bilir » yarıunlu » yemek » gosterişsiz » goreceği gelmek veya goresi ge » hareket » yukseltmek » cıkışmak » yabanî gul » cekişmesiz » curutmek » ustune » eğri bakmak veya eğri gozle ba » frenk lâhanası » habeşî » yılışıkca » gumuşîleşme » bozyuruk » guveylik » yetişme » ceşit » karahanlı » cakır cukur » sınıkcı » civitsiz » elden cıkmak » cozdurmek » dili donmemek veya donmek » koylu » mutalâa » yuzunu kara cıkarmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » celik parca » ozgurlukculuk » odullendirmek » lisan » cırpmacılık » ciş » bıcak » şoforluk » comlekci » cıngı » orselenmek » yağkupu » buyulemek » cirkince » gun » acımlamak » kuşku beslemek veya kuşku duym » bust »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.