tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beniz gecmek » tura cıkmak » deveyi yardan ucuran bir tutam » tutsulenmek » sovdurmek » on ses » ustune yıkmak veya yıkılmak » kulluk ağzı » uzak goruş » duzeltmek » ucu kıvrık uzunca başlık » munasebetsiz » koltukcu » ekmekci » can cıkmayınca veya cıkmadan h » işguc » gecirgenlik » sırtcılık » bir konuda duygularıbaşkasıile » gumburdeme » kılıc cekmek » gumruklendirmek » somurucu » hoşca » gostermek » gomulmek » dur » kopuk » oz kardeş » bilmunasebe » canıcanına veya icine sığmamak » tepegozler » bir eli yağda bir eli balda ol » inmek » aclıktan olmeyecek kadar » tuzakcı » pence » mudafaaname » koftun » sorguc » baklayıağzından cıkarmak » yuk odası » cıkma » allah var veya allah ıvar » verilen genel ad afsun sihir » ağır işitmek veya duymak » bolen » donum » rağbet gormek veya kazanmak » kullanılan boya »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.