tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olmezleştirmek » dokumleme » vuzera » gonen » hukumranlık » uretim evi » micel » cenabıhak » devletcilik » buro » gosterme hakkı » usderi » akağac » sun » guven yazısı » oğutlemek » anglikanizm » nobetleşmek » il » duşman olmak » yonetici » topluluğu » gozu uyku tutmamak » yuksek » cirkinlik » ıl » calkantı » gorevli kişiler » koklenme » sesi ayyuka cıkmak » ara secim » mutehevvir » suciceği » cizinti » acındırma » aracılığıyla duymak değmek e » duşurmek » kotuleşmek » ağacsız » ağzının muhru ile » cilemek » kopruden veya kopruyu gecincey » sosyal duzen » yurunmek » sesini cıkarmamak » derme catma » buharlıutu » gozu gibi sevmek » oğutleme » duşeş »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.