tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakaralmaz » gozleri cekik » şenlik ve eğlence donemi » sun î cayır » fiil cumlesi » boluntu » tebellur » urfa cıbanı » duzmek » hal etmek » nuvaziş » mustehcenleşme » hem suclu hem guclu » okcu » direnişci » tekâsuf » ust guverte » surfile makinesi » bakac » zekeriya sofrası » yurekten cağırmak » acılmak » teneffushane » muddetli » puf boreği » hesaba katılmak veya katılmama » acılmak » olcuyu kacırmak » yurumek » cayır otu » arkaustu » dolaba girmek veya gelmek » cıkmak » babamın veya ustamın adıhıdır » dişgecirememek » cul » gayrimumbit » yârdan mıgecersin serden mi » ust perdeden konuşmak » ek » tunguzca » buğet » sorguclu » cok şukur » toprak sıcanı » duduklemek » gozleme » gozu pek olmak » ağzına veya onune bir kemik at » beyin gocu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.