tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akla ekle » australis » tellâl cağırtmak » başkurt » cucuk » başına taşduşmek veya yağmak » gormek » kuskunleşme » karışım » curutmek » sağgozunu sol gozunden sakınma » yuk altına girmek » ucmak » uzunlamasına acılan oyuk » gorevsel » nacar » calıştırmak » brıcka » teberruk » koroğlu » guclendirilmek » koyu duruma getirmek » baksana baksanıza » ne gune duruyor » cemberletme » calgı » kişilik tipi » meydanıbirine veya bir şeye bı » uclu » comaklama » şofor » icin » super fostat » vicdan azabıcekmek veya duymak » bicimci » ustunluk karmaşası » kulağınıcınlatmak » opulmek » kısa unlu » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cıngıl » dangalakca » ustune varmak » duzlem kure » dallarınıkısaltmak » japon gulu » gunahınıvermez » cumle kapısı » gobeği catlamak » dokumcu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.