tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
golge balığı » mevlâ » duzenleme » bilemedin veya bilemediniz » kul etmek » cıkrık » gozetletme » bohca » ardıc kuşu » cırpı » cıkmak » mudafi » kocmak » ucuncu bir kavram anlatır » tebessum » hizmetci » cotra » gomulu » ozenc » varışcizgisi » cerrahî mudahale » coluk cocuk » gitti gider dahi gider » tartan arac » gore » bir karıyla bir koca dırdır e » burnunun dikine veya doğrusuna » kutle » capak » catır catır » tevellutlu » recellik » doğum ilmuhaberi » yokuşcu » kostebek » istifci » lâluebkem » yetişmeyesi » borusu otmek » cıtpıt » yanından bile gecmemiş » boşveya boşta gezmek veya gezi » şakşakcı » fetus » gozu yolda veya yollarda kalma » yer bakır gok demir kesilmek » sur atli » batınî » bac » ustunu veya ustune gormek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.