tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenleşik » gurgengiller » eksiltmeye cıkarılmak » mutegallibe » acısal ivme » gun veya belirli zaman aralıkl » istencci » akla karayısecmek » dokumlu » penceleşme » pislik boceği » calınma » bir guzel » dişgecirmek » alavere dalavere yapmak veya c » butun » hallac pamuğu gibi atmak » dili bir karışdışarıcıkmak vey » cekicilik » dişeti dudak unsuzu » kacıntı » cenesiz » guneşhayvancıkları » tumce » kultur varlıkları » yukculuk » dunyaya gozlerini kapamak veya » gece silâhlıgunduz kulâhlı » ucu cengelli ağır demir arac » ozleştirmeci » zuhre » bir hâl almak » tıngır sac elim hamur karnım » muctehit » darulâceze » helenist » ağzının ici yangın yerine donm » unsuzunu gosterir » hezaren orgu » carpım tablosu » suregelme » komutator » isteğinde direnen kimse » duşeyazmak » munteha » kotu yola duşmek » teşekkul » şohret kapısıacılmak » yukselti » calışma hayatı »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.