tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayrac acmak » bayram kocu gibi » berberî » kınalar yakmak » uleştirimli tuze » sokuntu » kayıkcılık » den yana » dort » akşamın işini sabaha veya yarı » bant yapan kimse » mentollu » diktatorluk etmek » yiyip icmek » kundak sokmak veya koymak » hakka erenler » avrupaî » klorurleştirme » ozelleşmek » kurdanlık » kopeği bağlasan durmaz » evlât gibi veya evlâdıgibi » gureşci koprusu » soylence » gurgengiller » uste cıkmak » dort donmek » celtik kargası » kırlangıcgiller » maz mez » sarıkcı » goz kırpmamak » ne cıkar » almac » mustehcenleşme » torpulenme » meslek ici eğitim » butunu » teamul hukuku » elaman cekmek » ıskatcı » el ustunde tutmak » kapsama icine alma icerme » alcaklaşma » rebiyulâhır » kırıp gecirmek » gostertme » cocuk » sure » kurek cekmek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.