tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calış » tevarus » ic plâzma » gozu takılmak » allah iki iyilikten birisini v » vazgecirme » cıyanlık etmek » otucu kuşlar » gomlek » atlambac » tespih boceği » guzellik malzemesi » okceci » gununu doldurmak » satışa cıkarmak » dunur gitmek » museddes » gozden kaybetmek » bircoğunu o metalin yuzeyine y » sulfit » kola cıkmak » kulplu kap » guzlek » hatırlatmak » cıkıntılarıolan organ » acıolcum » tevessul etmek » muzelik » bir soy » cıkma » anlayış mutealiye transandan » ismi gecmek » kuculme » cuce » keşkul » gercek dışı » cemrenme » gecinmek » mucerret » lufer » gulcu » organikci » ustunde toplayamayan gafil » gozlerini dikmek » eli cabuk » kan ken » buzuktaş » badem ici » orumcek kuşugiller » turkce »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.