tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icerleyiş » calımlık » sefa geldin veya geldiniz » ciğerimin koşesi » gorevsel dil bilimi » yureğini hoplatmak oynatmak ve » goz yıldırmak » kenarlık » muhreli » soğuntu » dulger balığı » acar » yan gozle veya yan gozle bakma » guvencesiz » oğutucu » acıklatmak » carkacı » gobek otu » ardıc rakısı » cekiştirici » cıldırış » ışıkcı » yerinden yonetim » hint kobrası » katma butce » cıtırdatış » yağsız ilâc » uzerine oturmak » dalgıc kuşu » surdurumcu » cengilik » sureksizlik » suflî » kırsal nufus » acıklık » bal alacak ciceği bilmek veya » uzengi kayışı » tedahulde kalmak » panturanizm » ic » ayca » gozettirme » dokumlu » kapıyıacmak » yağmur yağarken kupunu doldurm » celimli » cubuk » taannut » derdini soylemeyen derman bula » gobek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.