tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doş » kısır dongu » şekle sokmak veya koymak » sulhcu » kesmeden ustten gecmesini sağl » korlemeden » cağla » nufusunu cıkarmak » sozleşmesiz » tuvit » munasip bulmak » ayak surumek » cizgileşme » zararına kazanc sağlamak » ıskarca » cığırma » bakar kor » keceleşmek » kullu » dikce » duruma gelmek usanmak » cedene » yuzmek » madikci » hak yerini bulur veya hak yerd » guzergâh » ne yârdan gecer ne serden » calcene » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » govde » vazifesi mi » durtuşlemek » halisuddem » h h » pencgâh » paspascı » kureyve » halvetî » utu altlığı » gecirmek » japon gulu » dağdağustune olur ev ev ustun » ort ki olem » surgun avı » calkalamak » ek » muteessir » gozukmek » gecmesi » telefon etmek veya acmak »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.