tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumlu cumle » sağyap » orf » cinko » cedik » dunya bir araya gelse » top atmak veya topu atmak » soylem » gozlu » gunu dolmak » muderris » asansorcu » kultur sitesi » alt ust olmak » gosterir » cığrışmak » corbacı » yuzunu gormemek » butunlemeye kalmak » ispermecet balinası » surucu » sulûk etmek » icapcı » pek yuzlu » te » iki gonul bir olunca samanlık » catal civi » cirişgibi » gecmek » kulakcı » tum » halka donuk » ş Ş » orumceksi zar » ceşitlilik » teşekkul » cokbilmiş » ucarılık » abaza » gorunur » cıkın etmek » ve burada gorevli kimselerin t » on parmağında on huner veya ma » acma » in hali » tunuslu » tehevvur etmek » aktualitesini kaybetmek » luks » soylemek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.