tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kinin sulfatı » togolu » puf » l » cırpıntılı » ağzıvar dili yok » acan asklımantar » siyasetci » gardıropcu » mucerret » dortgen » iyi gun » barut fıcısıgibi » ıtlak uzre » kenyalı » kopruleniş » portekizce » oyle » verilen liste » karışım » maraz esenlik karşıtı » cizik » hatırlatmak » oncul » seruvenli » doşemek » patırtıya veya gurultuye verme » tore dışı » yuzlu » altına etmek veya kacırmak » yemen ellerinde veysel karanî » ickili » cıkmaz sokak » ihrac etmek » guvence akcesi » cekiye gelmez » u » cokturme havuzu » denk duşmek » yavaştutun » bol paca » el gun » kopukleniş » ana cizgi » goverti » kalmalıtumlec » yuzmek » hol » muma dondurmek veya cevirmek » coluk cocuk »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.