tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizgi » golgelemek » celişkili » coluk cocuk » akşamdan sonra merhaba veya sa » ayağına uşenmemek » acmak » kabir azabıcekmek » benimseyip değişik bicimde anl » fıstıkcılık » vals yapmak veya etmek » arac » tanesi » yerleşim yerinden başka bir ye » cağmak » bal ozlu » pacayıkaptırmak » cıyan » coğaltım » calgıcılık » toyga corbası » butun » cevre » başta veya başında bulunmak » monsenyor » dışgucler » gok kır » aşcıbaşı » acından olmek » safca » kuturdetmek » catılı » gorevsel dil bilimi » cergi » yonelmek » bacak kadar boyu var turlu tu » kırcıl » darvincilik » buna değdi idi buna değmedi id » cıkarmak » muteessir » duzen » elektronikci » guneşsel » soyletme » yureğine dert olmak » oğrenci belgesi » arşiduşes » yıllık ve otsu bir bitki convo » uye tam sayısı »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.