tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parcalanma » carşamba karısı » kacırmak » ortakcı » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » neyce » alaca duşmek » olumsu » calım » hangi akla hizmet ediyor » cuce » alt cene oynamak » mukeyyifat » kackın » oşur » gobek calkamak veya calkalamak » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » mutehassıs » cadırlı » uretici olmayan alan » macar » bancolaşma » zevk icin » ucuk » sureli » basit cumle » gecit resmi » gonul ferman dinlemez » unlu duşmesi » inkılâpcılık » teşekkul » buyuk boy » tetik bulunmak veya tetikte bu » cıkın etmek » size veya sizlere omur » kazdığıcukura veya kuyuya kend » vekilharclık » faslı » soz etmek » un » reseptor » ustune » muhursuz » bir turlu » buzcozer » onarım gormek » gelecekci » icerlek » celtik tarlası » ayağınısurumek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.