tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğduşmek » duşkun olma durumu iptilâ » carliston marka kereste » gosterici yardımıyla karanlık » karman corman » olumsuzluk » carptırış » yakasız gomlek » beklenmediği umulmadığıveya c » yer ustu » gecerlilik » buyuk » leyin » uretilme » uckurluk » gecirici » soz bir allah bir » pala cekmek » ya ya » majuskul » bakır calmak » santrifuj » dumdar » gercekci » orumceklenmek » atom reaktoru » dansozluk » acık hava » gozu alışmak » bukum » bu yuzden » celmelenmek » mutehassis olmak » muddei » ac » kan akcesi » gonlu akmak » kokteştumlec » ucar » onemsenmek » gozunde şimşek cakmak » corek mantarı » hint pirinci » mubahase » turk meşesi » sebat etmek veya gostermek » muesseseleşmek » yuklenilme » cingene pembesi » kopekoğlu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.