tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yarayan cevresi oluklu kucuk » sacınıbaşınıyolmak » guneş » fruktoz » yuruyuş » yuvarlakca olan tac yaprağı » kufuv » leyleğin omru veya gunu lâklâk » yuksek » duzeltmek » karekok » duzenlemek » esi » tavukgoğsu » gozletmek » dolek » Şafiî kopeği gibi titremek » yuz vermek » gecirimli » kayışcı » surguleme » kafayıcekmek » guntun eşitliği » tutturmek » oltu taşı » ihtilâc etmek » mulâyim » ust alize » percinli » pastorize » kotumser » goreneksizlik » sırtustu yatmak » emek » ari dil » muheyya » lubnanlı » dunden hazır veya razı » duşun » gormek » as » oğunmek » kor talih » cıkmak » emekci » kac para eder » huzunsuzluk » krater golu » calmacı » tahaccur etmek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.