tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzey » bolumlerine konulan ağırlık » gaile acmak » j j » edat tumleci » kuvet » cekme » avustralyalı » kirec gibi olmak » acığa almak » carkcılık » gozetmen » kultur sitesi » el ile gelen duğun bayram » akışkanın gecişini ayarlamaya » yuz binlerce » yuzune tukurseler yağmur yağıy » suit » gobeği biriyle bağlıveya berab » denizkopuğu » bahcıvanlık » turk » okuz » keceleşmek » cantada keklik » catlatmak » tecessum » bisikletcilik » sevincsiz » muteverrim » pusku » cıkış » tunc bilekli » borclandırılma » miş » cokluk » gun balığı » ciftleştirmek » İleri bir tarihte beklenen ge » anten yukselteci » ozetleme » duzlemek » madalya toreni » ucteker » uc aylık » cıplaklığıyla » huviyet cuzdanı » yumuşakca » karısıkoylu » hesaptan duşmek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.