tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acığa vurmak » allah beterinden saklasın veya » surgulenmek » coreklenmek » cakılmak » işine bak » sakarozolcer » cileden cıkmak » granduk » basınclısu » vukelâ » yuksek » kan kusup kızılcık şerbeti ict » serbest gureş » guven mektubu » calımsızlık » komadan cıkmak » uzme » cıkarmak » uye tam sayısı » taşattın da kolun mu yoruldu v » hukmî şahsiyet » sun î gubre » yonlu doğru » istenc dışı » maca beyi » balgumeci » bıcak cekmek » pabucsuz » pacavralaşmak » oluk » duruma gelmek » guzaf » kulucka donemi » vido cekmek » atla arpayıdovuşturmek veya da » kostek olmak » malûlluk » kemalizm » yerine gecmek » cember » ekmeğini cıkarmak » gravurcu » osmanlıcılık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » allah aratmasın » corten » fuzyometre » defasında bir sayıyukselterek » kocboynuzu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.