tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıra eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arac » duzenlenme » buyultec » cok guzel kadın » yumurta okce » oksuzler anası oksuzler babas » fiske fiske kabarmak veya olma » surfile makası » guvence » ilkoğrenim » allah a yalvar » kesip veya kestirip atmak » dupeduz » gayrimumkun » uzere » mutevehhim » mustamel » tevessul » gorumsetme » deniz durmak veya duşmek » gosterişcilik » yolu duşmek » cağırtmac » değerlerine yapılan yeni eklem » guderilemek » ateşten gomlek » dışcizgiler durumu » ciğyemedim ki karnım ağrısın » avrupalılık » ağzına veya onune bir kemik at » ikisi bir kapıya cıkmak » tebellur etmek » kemiklerden biri » zayıf duşmek » bicimdeki bolumler » catkın » gocurmek » yatışma ozelliği olan yatıştı » toprak doyursun gozunu » oksurtucu » uvey anne » tovbeli » departman » ruyasıcıkmak » cıkılan catkı » kısır dongu » uste » acmak » icten » yuz vermemek »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.