tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıra eş anlamlısı

hatıra eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıra eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıra eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıra eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goğsunu kabartmak » cuvallı » kucuk bitkilere verilen ortak » taayyun etmek » gozu kapalıolmak » teşekkur » kursu hocası » doldurdukları rengi beyazdan » kurdîlihicazkâr » kutukleşmek » kozleme » cancılık » kulkedisi » taannut » kaca patlamak » kulağınıcekmek » yapma » sacak kok » ilâc icin yok » duşunceye varmak » kat cıkmak » teşrifatcı » soz dağarcığı » kluz » cd » ihtiram kıt ası » danscı » acıklık » alcak kabartma » kola cıkma » buk » el ense cekmek veya etmek » sozlenmek » iraklı » cakılı » ay gun yılı » dikiz etmek veya gecmek » cukurluk » leyin » kılcık » gok delinmek » copra » canak yalamak » hoşduruma gelmek » dovmecilik » yazır » şohreti dunyayıtutmak » saygıduymak veya beslemek » gonullenmek » surgu »

hatıra_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıra_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıra_eş_anlamlısı nedir ve hatıra_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.