tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
trampet calmak » cımkırmak » oz » surpriz » orumcek » gorgu » film muziği » zuğurt tesellisi » ozleşmek » dar acı » dert olmak veya kesilmek » yavaştutun » komunist » okuyana bırakan oyun muamma » bir el bir eli yıkar iki el b » yuksek perdeden konuşmak » ileri geri konuşmak lâflar etm » yere batasıca veya yere batsın » orselenme » allah ıveya allah ını seversen » kurban olayım » on veya beş para etmez » dokme demirden yapılmış uclar » sehpaya cekmek » fitcilik » komşu komşunun kulune veya tut » her biri mesame » şipşakcılık » irilerine kanal izmariti denir » aba gureşi » donuşturulme » cok gozeli » suruklendirme » kız bocekleri » tekabul » cengelsi » hint gergedanı » duztaban » icin » musterih olmak » goğus tahtası » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » cizgi cekmek » vermek icin bir araya getirilm » guduk kalmak » calık » olu yemeği » cıvma » cağ » duşuncesini okumak »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.