tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
commek » kostekleniş » podosuet » duzen » cicek durumu » yuzlemek » hışırıcıkmak » ciğyemedim ki karnım ağrısın » tuy sıklet » gulgiller » turkusunu cağırmak » dort » canıburnuna veya burnundan gel » eğic » kargabuken » kırmızıcizgi » şukreylemek » gurbete cıkmak » sus » cabuk » muessif » caylıkek » otesinde berisinde » oldurulme » gostere gostere » yurek karası » avuc dolusu » taclanma » hint keneviri » yenidunya » cozum yolu » guzleme » davranış misal » formulleşmek » kamcılayış » ozsever » gecerletmek » gondertmek » dovmek » yaban kecisi » cırpma » cıvmak » yuzu gormemek » surmeli » on goğus » dost başa duşman ayağa bakar » gocmek » paramparca » gozlerinde şimşek veya şimşekl » biri fert »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.