tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hurriyeti secmek » cınarımsı » butunu bel kemiği » salcalamak » burudet » hangi taşıkaldırsan altından » cozuluş » başına guneşgecmek » ters duşmek » dağılmak » barca » ozon olcum » kakınc » kokten dincilik » suya gostermek » hodukluk etmek » duzenleme işleri » baskca » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » akıl icin yol veya tarik birdi » suru suru » sağlayan parca » cocuk » ustune oturmak » davranışcılık » oğretmek » korluk » surekli unsuz » sonuclandırmak » bayramîlik » şerbetcilik » kayı » oğureceği gelmek » pek yurekli » gozdağıvermek » yukseltmek » taklip bi » akşamlar veya akşam şerifler h » yarıgolge » balıkcıkazağı » yatak yapmak veya sermek » gocebeleşme » guclendirilme » dondurmek » tulum cıkarmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » cakozlamak » guneyli » yarayan kuru ince yaprak » suyu kesilmişdeğirmene donmek »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.