tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alcacık » muessese » gıcırıbukme » dunur gezmek » aşcı » suriyeli » kacışmak » gucuk » dur » ruhu şad olsun » oğurtme » blof yapmak » tecrube yapmak » butunlenmek » tacikce » cocuklaşmak » kulis calışması » mujdeleme » portekizli » munfail » gun » şeşuse » suzme bal » oksuzsevindiren » soz tutmak » gumburdeme » boluşum » ucretsiz » caker » serce parmak » mustahak olmak » acık yurekli » korletmek » carnacar » tecahul » gorulmek » ac gozlu » ozlenmek » kulucka makinesi » nijeryalı » gonlunu hoşetmek » gercek dışı » kapanice » canavar duduğu » kucuk ad » etut » inmek » emlâkci » unsuz » dayanc »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.