tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuncu » kacırmak » masraftan cıkmak » curutmek » dunya » surungen » terekkup etmek » zulcelâl » makaslıbocek » ben hancı sen yolcu oldukca » i » od ağacı » ikiyuzluluk » yıldırımla vurulmuşa donmek » yan cumle » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » taklip bi » hazırlıksız olmak veya bulunma » kuru uzum » carpışılma » dondurulmek » sahip cıkmak » batakcı » cıban başvermek » kotucul » aristocu » boşta olarak yapılan ortu » gocurulmek » gozetmek » catal don » diri diri henuz olmemiş » kurek kurek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » bukulgen » cikolatacılık » tumcemsi » cemberlenme » sacına başına bakmadan » murşit » ceyrek finalist » canıltı » şoyle bir bakmak veya goz atma » dostca » tombala cekmek » garc gurc etmek » ozel ad » ekmek carpsın » koşeyi donmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » donuş »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.