tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paraşutcu » yuzdurulme » duşuncesiz » toplu jimnastikte yapılan hafi » kuvveden fiile cıkarmak » sozlendirme » muverrih » togolu » ortu » oldurmek » at binicisine gore kişner » ustune perde cekmek » orneklemek » fare deliğe sığmamış bir de k » bac » marunî » torpulemek » başına işacmak » işgunu » kraldan cok kralcıolmak » kuturtu » su altıfotoğrafcılığı » bitki organizmaları » cığlık cığlığa » kunduz boceği » aklına tukurmek » topcu » uzuntulu » cocuksuz » istenc » teneffus » vurgun veya vurgunu vurmak » hovarda olma durumu » millî mudafaa » cukurunu kazmak » sandıktaki sırtında ambardaki » carpıtma » cokramak » vadesi gelmek veya yetmek » diyalektikci » guzellik malzemesi » cevri » şartlıbirleşik cumle » orta oğrenim » gozetmek » basın dunyası » suru suru » karekok almak » civitli » carpıklık »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.