tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
takunyasıolan » turkusunu cağırmak » cok şişmiş » secme yetkisi » cocuk yapmak » bicmek » kıskac » kacak » en » tutmac » boşluk » cırpmak » duğumlenmek » takma sac » odev » yırtıkca » golgede kalmak » ucgen prizma » ne ne » cıkarma harekâtı » kurşun dokmek » soyletmek » sac baş » şovalye » cukurlanma » sozu mu olur » cift pencere » fazla mal goz cıkarmaz » yon » canlılara yaşama ortamısağlaya » lâstikci » işin icinde işvar » duvar cekmek » icme » bicimli » gozune ilişmek » suluk » cekmek » um » hukmu olmak veya olmamak » ozbekce » doşeğe duşmek » kulplu kap » oyle veya oyle yağma yok » cuvalsız » kok » dumen kullanmak » hukûmet » gecgeclemek » amerikalı »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.