tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elektrik ureteci » gunduzcu » beşdort » meydan acmak » gok ekseni » ışıkcı » mutecasir » danca » turnayıgozunden vurmak » helen » goz » hil at » koken bilimi » sana yalan bana gercek » portorluk » calgıcılık » duze inmek » puskurmek » germanofil » paşmakcı » gumruklendirmek » bir elle verdiğini obur elle a » guven beslemek » yemeden icmeden » bahce » gecmek » kıbrıslı » soz veya lâf altında kalmamak » yengec gibi » antep işi » lumen » kalmak » namertce » soğuşturmek » poğacacı » bıcak atmak » pof » caydan gecip derede boğulmak » koruk » dumenci » bir koyundan iki post cıkmaz » harala gurele » mutezayit » uyur goz » uste cıkmak » ozenli » acık sayım » veya kazanc payıolarak belirli » geciriş » uc gunluk omur »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.