tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpışmak » yazıcevrimi » cift camlı » icin icin gulmek veya gulumsem » karekok » kuf bağlamak veya tutmak » bana dokunmayan veya beni sokm » yuzune bir daha bakmamak » cokertmek » putursuzluk » doşetilmek » pedikur » lâcivert di » muthiş » ortulu omurgalılar » cokek » kufur » unvanı » kacmak » eşekcilik » kundeye getirilmek » yukarı goğe doğru olan yanı » ileri gecmek » sutsuzluk » cekicleme » yukseltgenme » mulemma » cozumlenme » ortaya cıkmak » helenizm » gosteren » duz » boynuz cekmek » ustune titremek » pic etmek » dovdurtmek » surekli olarak gidip gelmek » onerge » cağrım » ceşitleme » recinesi hekimlikte kullanılan » uygurca » bugun bana ise yarın sana » aslanpencesi » cocuk » tel cekmek » kurban olayım » turemişfiil » mutehakkim » zorun ne »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.