tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pencelenmek » dunya gozune zindan olmak goru » saik » İskocyalı » koyuvermek » huruc » ar » gozu pek » metre kup » kutuphaneci » hoşgorusuz » sunguleme » ucleme » acak ecek » politikaların genel adı ferdi » kamanco etmek veya edilmek » kıc » şerit » yumuşak unsuz » can kaygısına duşmek » herkesin gonlunde bir aslan ya » cobanın gonlu olursa tekeden y » ta te » kapkaccı belli etmeden para v » allah mubarek etsin » buyuk boy » sapsarıkesilmek veya olmak » yureği katı » natur » muzeyyen » keceleme » soylenti » ustelenmek » imtizacsız » gostertme » bulgurlu kofte » keciye can kaygısı kasaba et » rahatıkacmak » biletcilik » mutevelli heyeti » dovuluş » allah tan umut kesilmez » odetme » kendinden gecmek » mutercim » suresiz » olcululuk » toz » gok doğan » yurutulmek »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.