tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bukuntu » ihraz etmek veya eylemek » goğusluk » parcacılık » sıl sil sul sul » gozle gorulur elle tutulur hâ » muşahit » duşurmek » koprulenme » ogesi » bula bula bunu onu bir şeyi » uykusu bolunmek » kapanmak ortulmek » ceşit » sulûk etmek » ic gıcıklamak » goturmek » bir şey soylemek » dunyanın dort bucağı » endişeye duşmek » gecirimlilik » lup » âlemi var mı » mufredat programı » oksitler veren madde maden » gommek » bicimini alır hidrojenle oksi » ciftlik » grev sozcusu » acıktan acığa » pusetci » guzel » yuzey şekilleri » hıckırmak » atmak muracaat etmek » mudurluk » kendinden gecmek » carpma işareti » berhudar ol » orulme » catır catır catlamak » kandilin yağıtukenmek » gecmişleri » yuz vermemek » hesap vermek veya hesabınıverm » yuzsuz yuzsuz » alev bacayıveya sacağı sarmak » tecessum » ucara atmak » araplaştırma »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.