tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icmek » kese ciceği » cağdışı » acık » gon » kontor » sodyum klorur » borclu olmez benzi sararır » cokca » hucum » gormek » aksilik cıkmak » unlemek » cukurlu » samanlıgubre » hafta ici » cd » gozlerini belertmek » oran » sutun acmak » aza coğa bakmamak » pey surmek » alcak basınc » gecer » gostermek » dort kaşlı » kurtlarınıdokmek » cekirdekli » kurca cıbanı » kaşgoz işareti yapmak » suregelme » kucuk parmak » dolabı frijider » savaşacmak veya ilân etmek » coccothraustes » hukum » tunc » karluk » ork » kutuphaneci » suzulme » teessus » yeni cağ » ustune tuz biber ekmek » gibi işler icin beslenen memel » cıplak ucret » tarafsız bîtaraf » cebirsel formul » icine ateşduşmek » ucuncu bir kavram anlatır »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.