tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anlamıverir » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kıskaclamak » avunc » makascı » dama oynanan taş » uzerine yok » kamburu cıkmak » cift kişilik » civili » gokce » n » levanten » canıltı » guneşlik » nusha » romen rakamları » caldırılmak » carkacı » ileri geri surulebilen sistem » yetenekleri gelişmemiş cocuk » yuzler » hicap duymak veya etmek » cavuş » yapma » sunnetcilik » calkanmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » ışık kure » boluşturmek » methini işitmek veya duymak » boşgozlerle bakmak » siktir » patırtıya veya gurultuye verme » cıkrık » ensulin » allah eksikliğini gostermesin » secim yasağı » cok gormek » oldurmek » uzme » donelemek » cakozlama » nasip etmek veya etmemek » percinsiz » hakir gormek » kangal kopeği » cekirdek » cıvlama »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.