tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şohret bulmak veya kazanmak » ote gun » guruldemek » golgeli » gonlu takılmak » kendi koşesinde yaşamak » ye kurkum ye » gecmek » cadır » hâlden anlamak veya bilmek » suratıkasap sungeriyle silinmi » capraz kur » duşunce » defter acmak » durtuşlemek » mubalâğacı » odul almak » gunduzluk » civi gibi » teleutce » coğul » nazileştirmek » cozuşmek » acık liman » başınıgozunu yarmak » turna gozu gibi » ugandalı » sunnet olmak » ostaki borusu » oğle vakti » hapcı » icre » tutsulemek » rumî » fluorışı » uvey kardeş » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » muziksiz » hucum » aktorluk » kaypakca » noel ağacı » cember » cıldırma » cıma vermek » muma dondurmek veya cevirmek » hangisinde bulunduklarınıbelir » şaklaban » bakır calmak » havuc suyu »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.