tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dubeş » ana kızına taht kurar kız bah » teeyyut » duşkun olma durumu iptilâ » musemma » muhakeme yurutmek » terennum » yararlanılan bir ağac acacia » iki eli kanda veya kızıl kanda » cift kapı » icat cıkarmak » kap » goz kesilmek » duz » iceri » muzminlik » karagul » fume » kucuk dilini yutmak » ada cayı » gecirim » duşeş » tereyağından kıl ceker gibi » harcamak » yaşıne başıne » cozulum » rusluk » maaşa gecmek » butunleyici » cizmeci » koklu aile » sıcratmak » tepesine veya başına binmek ve » curuk veya curuğe cıkmak » zebunkuşluk » ozden » e » goz acamamak » duzgulu » duşman catlatmak » donebilecek bicimde yapılan şa » kundeye getirilmek » munevver » odiyometre » kuru oksuruk » yularıele vermek veya yularıka » komputer » bir catıaltında olmak veya bul » muteakiben » inhibitor »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.