tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicim » neyce » ırgat gibi calışmak » dava etmek veya acmak » donek » smacor » gureşcilik » doşemeli » durzî » acemkurdi » ortenek » iki duzlemli » dalgıclık » kullî » doşemecilik » yoruk cadırı » oz kedi balığıgiller » tutsulu » ciğnemek » pazarlıkcı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » sungerli » tefessuh etmek » yaşıne başıne » goz evi » umidi sonmek » acığa vurmak » tukenmişlik » yetişen bir ağaccık corylus av » icrek » yakacak » gorunuş » subjektivizm » yahudi takvimi » desikator » memleketcilik » yonetmelik » ruzgârlanmak » cicek durbunu » beygir gucu » kırlangıc balığı » borcunu bilmek veya saymak » carpış » devam etmek veya ettirmek » gumburdeme » tumorlenmek » gozu tok » aracı » hareketlerde bulunmak » serbest gureş »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.