tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munakaşa » kaynac » hristiyan » bayram etmek veya yapmak » icilme » bahar donemi » koselik » suslu » acar » ciharıdu » ruzgârlanma » gurleme » ağzının tadınıkacırmak » nuh nebiden kalma » dort yuzlu » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » odenekli » kucumseme » alnac » fırdondu » uslûpculuk » oksiyur » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » cay » mizacsız » senyorluk » cağa » portenin başına konulan işaret » boxsalpa » kalorifer doşeyen veya onaran » secmece » kopeğin ağzına kemik atmak » suclandırılmak » sıfat fiil grubu » duşunsel » ulahca » cuzdan » mış miş muş muş » olaylarısonucu elde edilen bic » sunger gecirmek » dunya ahret kardeşim olsun » nuvaziş » toz » kortizonlu ilâc » sutlu » manyakca » akrobat » ortakcılık » sokme » ucgen »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.