tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzey şekilleri » kamcı » ortme » temerrut etmek » alkışcı » got » sabah ola hayır ola » ucten dokuza » sakalına gore tarak vurmak » haber burosu » avantur » carliston biber » bulunmalarınısağlamak amacıyla » co » oğretilerin genel adı akliye » hukmolunma » tankcı » tanrıca » kentci » okuz trene baktığıgibi bakmak » akıldan cıkmamak » cocuk » mentollu » hurc » solpume » dokmek » işi bir şeye vurmak » muşareket fiili » tohmetli » kafasınıtutsulemek » tatarca » cok tanrıcı » sulukcu » madde » cirişlenme » kamu duzeni » tıkırıyolunda olmak veya gitme » cozgun » tumlenmek » susleme » cılgınca » el el ustunde oturmak » kalemiyle yaşamak veya gecinme » ak kopek kara kopek gecit başı » ortodoksluk » basıp gecmek » mac » kefekiye donmek » mukâleme » bal ozu bezi »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.