tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kılıckuyruk » nefis mudafaası » rotuş » sehpaya cekmek » dokuntu » cekcek » taahhutlu » cokbilmişlik taslamak » olunmek » ileriyi gormek » seckinler » carpınmak » olumsuz » gorevli kuruluş » kutikul » kozleşmek » cırpıntı » bulbul gibi konuşturmak veya s » yukarı goğe doğru olan yanı » kokorec » bir abam var atarım nerede ol » acıkcası » gonul akıtmak » yedi duvelle barışık » ceşitlendirme » kolcak » cıkılmak » cabuk » cırılcıplaklık » narkozitor » gelsin veya gelsin gitsi » canıcıkmak » picuta » suz » oğur olmak » kollarından birinin başında bu » dolambac » kotu kotu duşunmek » cisemek » dalgaya duşmek veya gelmek » ne dese beğenirsin » gok yakut » ciğtoprak » atlas ciceğigiller » kacılmak » nakışcı » yuce divan » roportajcılık » musellesat » alt ust etmek »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.