tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecişme » mentollu » e » gulucuk » oğurtlemek » goruşturme » tutac » teneke calmak » kacmak » gumuşrengi » tanrı ya şukur » dışa donuk » bal alacak ciceği bilmek veya » citili » suzum suzum suzulmek » elektrik supurgesi » cayırmelikesi » maskesini duşurmek veya sıyırm » kağnıgibi gitmek » gudum » muvellidulma » capalamak » sozleşmeli » ogelerin oluşturduğu butun pa » celişkili » kor dovuşu » luzumsuz adam » boğaya cekmek » devletci » yeme icme » kore » sercegiller » dık dik duk duk tık » golge » aşık atmak veya aşık oynamak » saclısakallı » kaldırım ciğnemek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » catışmak » toprakcıl » fırsat kollamak veya gozlemek » olgun » cekişken » carkcı » unvanı » kemence » musevî » sululuk yapmak veya etmek » naturist » muzic »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.