tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruşvet vermek » allah manda şifalığıversin » gerceklik » muşteri » takallus etmek » babaîlik » pence atmak » ağzının icine girmek » huzunlu » koyleştirmek » afrikalı » trenckotlu » golluk » cınlamak » kufelik » cığalanmak » tartışma yapılan » refakatci » kulucka donemi » cirkin kacmak » gocmenleşme » kunde » guneşi uzerine doğdurmamak » boyle » elinin koru » kok doğrayıcısı » sacıbaşıağarmak » ciroz » akrobat » kafasına gecirmek » ceyizlik » ilk goz ağrısı » kesip veya kestirip atmak » acıklamak » buyuk peder » kor » fritoz » puruzlenme » secimlik ders » geri geri cekilmek » cemaziyulevvelini bilmek » dunya » el acmak » saptan oluşan ekin bicme aracı » gosterge » kucuk duşmek » gecici madde » cevirmek » coban kulubesinde padişah ruya » bolşevik »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.