tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tovbekâr » sabaha cıkmamak » muteradif » soz bir allah bir » mechulât » koken » felemenkli » acıkcı » ozleyiş » t » boynuz kulağıgecmek » kafayıtutsulemek » buyuk yemin etmek » lâfcı » merkezkac kuvvet » sokağa veya sokaklara duşmek » mustamel » muşahit » dupeduz » suzuluş » capulacı » ağırlık basmak veya cokmek » cağrı » uzun sivri kumes hayvanların » mantar corbası » kap » parfumeri » gure » gurleşmek » corek otu » başıcekmek » sac saca » cadır catı » kul rengi » korlenme » afganlı » cangırdama » sansurleme » İzmir koftesi » multefit » yapma gubre » sokmek » yukarı goğe doğru olan yanı » yunan » cobanlık etmek » imdada veya imdadına koşmak ve » yureği dayanmamak » cıkmak » davetci » gun veya belirli zaman aralıkl »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.