tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taşcılık » ici » gonul avcısı » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kendini bilen veya bilir » ince karton parcası kartvizit » duldul » dumen neferi » cırpıştırılmak » akla ekle » cakmak taşı » meyve bahcesi » yavaştutun » uzay kapsulu » gunun adamı » cocukcağız » uc bir » kucuk bitkilere verilen ortak » azınlık hukûmeti » ustubec macunu » cektirmek » başmuhendis » hastahaneye kaldırmak veya yat » utanc duymak » oksurtucu » umit uyanmak » veya ağzının icine bakmak » cakmak » ustune yormak » kan cekmek » icine cekilmek » atom cağı » kutuphane » allah eksik etmesin » kaba duzen » techiz » kaba turkcesi » cok yuzlu » hristiyan » yuzdurmek » halkalıgozler » davranışcılık » dikce » gonlunu karartmak » duduklemek » calıştıran » zumrut yeşili » cıkarmak » calık » ozel kesim »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.