tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukunu almak » borc » suzuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » calımlamak » frenkleştirmek » yazı » uretken » mukedder olmak » cıkmak » hunnap » genc » sutu bozuk » koklu » saltcılık » kim kim » hu cekmek veya demek » munasebette bulunmak » yalıcapkınıgiller » ustten » aşcı » kangal kopeği » ovuntu » samanyolu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » nefesi kesilmek daralmak veya » gecgeclemek » flâmanca » calkalamak » gurgen » yapmaya yarar » olculu bicili » muftu » turkcecilik » luks » icinden kan gitmek » parcalarıgibi şeylerin tumu » ayağına veya ayaklarına kapanm » kutuk » eller yukarı » inatcılık » duz » dort goz » nakşibendîlik » parmağınıyaranın uzerine basma » gunu dolmak » soylenmek » treni kacırmak » oteden beriden » saclımeşe »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.