tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırmızıcizgi » kurduğu medeniyetleri kendi i » başmurettiplik » gumrukcu » ciğlik » kac paralık adam veya şey » ses seda cıkmamak » eşolcum » arap sacıgibi » başına gecmek » turlu » zulum » cobansuzgeci » duzgun » casar » kimyasal yollarla elde edilen » nacizane » allah tan korkmaz » ummetce » nufus bilimsel » soylemek » orf » aclık grevi » broşur » sutkardeş » koşelemek » uşengeclik » puren » kapcık » deniz durmak veya duşmek » gosterme » koşeli ayrac » minuskul » humayun » hukûmet erkânı » koruklenmek » masal okumak veya anlatmak » gomuluş » otesi berisi » muşareket » balıkcıl » acık sayım » sitteisevir kapıyıcevirir » donuşlu » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » tut kelin perceminden » geri cekilmek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » soylev » orgut kurmak »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.