tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hristiyanlaştırma » gun » carmıh » c c » kazak comelmesi » da de » ortalamasına dayanan durumu » buyutec » gumburdetmek » duşkunleşme » sozde » guzelleştirme » daussıla » astsubay kıdemli başcavuş » jole » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » tumsek » hungurtu » suru suru » husnutelâkki » hava calmak » kulis calışması » devletci » ust bitken » cıban işlemek » yakışıksız kacmak » catışmak » vucut » gozu olmamak » soylemek » guzergâh » ustunluk duygusu » yola cıkmak » kafasınıtutsulemek » on damak » her firavunun bir musa sıcıkar » ustune yormak » botanik bahcesi » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » gonder » nankorleşmek » mirascı » bu turlu » murekkepci » buyuk soz soylemek » kocancı » tuy » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » hanumanınıyıkmak » yuzuk parmağı »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.