tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mur » yureğine dokunmak » obur dunyayıboylamak » molotof kokteyli » orgutlenmek » konkasor » ic » kaşgoz etmek » tam adamınıbulmak veya tam ada » onem » yunlu » zikri gecmek » ustunluk karmaşası » suclanmak » ilâclı » cağcıllaştırma » avrupalı avrupa da yaşayan a » nakşîlik » gorunuş » kafasıcatlak » tepegoz » incelenmesi muşahede » mutecasir » başıustunde yeri olmak » vaadini tutmak veya vaadinde d » yan tumce » calışma karnesi » kireclenmek » portenin başına konulan işaret » poğacacı » yuzleme » lık lik luk luk » yonerge » acık secik » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kedi veya eti ne budu ne » hukûmet » cumlenin ogeleri » goz hakkı » tab an » olumcul » kendini gostermek » olu ortu » gul gibi bakmak » cıtlatmak » ve sorumluluğunu taşıyan birim » yoruk » tukuruk » gullâc » gozu donmek »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.