tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akşamdan sonra merhaba veya sa » bata cıka » kocekce » vinc » orucsuz » oğur » fırın ekmek yemesi lâzım » major » anlam kotuleşmesi » kıt a » sansurlu » ceza cekmek » organların her biri » gluten tutkalı » yargıusulu » gercekustucu » cevre teker » yureği parca parca olmak » ozdeşleme » buyuğumsu » ruşvetci » once gelen onceki » buyruklarının İbranî felsefes » ic gezegen » gonlunu sondurmek » oksuzluk » cığırış » gonul veya kalp kırmak veya yı » ucan kefal » goruşme » balıkcıkazağı » pompalıtufek » ciceksiz bitkiler » gusul » alcak yaylak » donemec » bucuk » den bu yana » hispanica » olmezleştirmek » gil » geri cekilmek » yazıp cizmek » tervic etmek » buro » ele gune veya ele gune karşı » kukurt ciceği » dilenci canağı » gonlu celinmek » yuksekten bakmak »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.