tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatıranın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gol başı » ceşnilenmek » gokyuzu mavisi » duşculuk » anglosakson » zuhal » gobek havası » kıyıya cıkmak » kalite cemberleri » kapak bıckısı » inmek » kargışetmek veya vermek » yunan » allah ın işine bak » cul » guderi » kuru hasır veya kilim ustunde » sonuc oyuncusu » sozlendirme » cenesi kuvvetli » moğol » palyaco » hayvan sınıfı haşere » başınıkaşımaya vakti olmamak v » aşufte » camca » ortalığı almak » alkışcı » us » tutmek » yer yarılıp icine girmek veya » porsukluk » ic başkalaşım » goruntusel » asma bahce » cirkefe camura taşatmak veya c » arkasında veya sırtında yumurt » gelecekcilik » ağaccık » guc » adalet orgutu » oz » kin gutmek » troleybus » irilerine kanal izmariti denir » duruma gelmek » murdesenk » ileriyi gormek » susleme sanatları » kulfetsiz »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.