tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bugune bugun » beberuhi » hatırından veya hatır ve hayal » alp eren » kopuk » tamtakır kuru veya kırmızı bak » gonlu razıolmamak » cırpınıcırpını » damak unsuzu » cocuk » bağdad ıtamir etmek » yoğunlukolcer » kapıyıbuyuk acmak » dollemek » olumsuzleştirme » cotra » gunberi » guncek » fener cekmek » doviz » eğri bakmak veya eğri gozle ba » koc burunlu » gozetilme » gorenekci » carpmak » merak sarmak duymak veya salma » cektirmek » mustakar » sovuş » gosterilen » malûm ya » allah aşkına » hırvat » kızılyoruk » hukûmet darbesi » cikolatacı » koruk » produktor » hanbelî » acmazlık » doğru durust » musadere etmek » turkceleşme » ic mimar » halka veya âleme verir talkını » yukseklik korkusu » sozcuk turu » olu nokta » kaşile goz gerisi soz » yargıcevresi »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.