tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrıştırma » duzulme » pulverizator » dert kupu » atsan atılmaz satsan satılmaz » mulkiye memuru » olmezlik » calıştırıcılık » cırpışmak » godeş » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » sacalamak » ciftleştirme » hint safranı » unsuz benzeşmesi » nuktecilik » gecmiş » kuyudan adam cıkarmak » camura taşatmak » icici » ve katımadde » uniformalı » zumrutlenmek » gucleştirmek » in misin cin misin » tezahur etmek » arac ve gereclerle donatma » ac » unsuz duşmesi » cıkmak » kornetci » sempati duymak veya beslemek » capak » bilânco » veya bu anlamda birleşik isim » secmecilik » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » uzun unlu » altlıustlu » oz yonetim » kesmeden ustten gecmesini sağl » otleği » koşeye sinmek » edinmek hissetmek » gecirgenlik » ortulu » taban duzeyi » pazara cıkarmak » bir ucu sivri olarak yapılan t » civileme »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.