tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cemaziyulevvel » cevrelenme » herkesin gectiği kopruden sen » yuru ya kulum demiş » soylemseme » tarihsel ozdekci » azotolcer » oz beslenen » ış iş uş uş » tu » sepetci » cevre » İzmir kofte » gan gen kan ken » ust » yuze gulucu » macun kureği » olum » boru ciceği » biciminde bağ » sarılgan govde » beni sokmayan yılan bin yıl ya » protokolcu » cevirici dili » bu yuvacıklar topluluğunun bal » bicimsiz » kralicelik » kahrolsun » curukluk » teşekkul etmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » kıskıvrak yakalamak veya bağla » kafasında şimşek cakmak » ustalık gerektiren iş sınaat » ici daralmak » cağrıştırmak » karmac » curutme » bicici » baştan kara gitmek veya etmek » capalanma » durtuşturmek » şeriatcılık » tumce » melengic » cok uzun uzun sure uzun olar » m2 » kuyruğunu tava sapına cevirmek » gunah kecisi » cizgi roman »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.