tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
garaz veya garez bağlamak » buzdurmek » ciftleştiriş » yuk olmak » yelec » cenetli » peceli » keci » iyodur » ucmak » coğdurme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cikolatacılık » curutulmek » kerpic » kırılıp bukulmek » kurelenme » leninci » suflîlik » cit » kosnuk » icinden gelmek veya gelmemek » paşmakcı » puritenlik » su orumceğigiller » buğru » kup şeker » tukenmez kalem » kotu » yuzucu » mis uzumu » iyilik guzellik » musbet ilimler » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » capmak » gonlunu serin tutmak » baygınlık gecirmek » muessif » duzenlemek » gun atmak » korduğum » ateşli silâh » kufecilik » taşcılık » makaralarıkoyuvermek zapt edem » fırıldak ciceği » yuvarlakca olan tac yaprağı » olumu goze almak » cıtak » fetva vermek veya cıkarmak »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.