tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatıranın eş anlamlısı

hatıranın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatıranın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatıranın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hatıranın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşlekeleri » kızık » musavatsızlık » onunu almak » cayırmelikesi » yuzsuzluk » hipotenus » mufettişlik » cırak » orgutsuzluk » bolumlenme » cerkez » ricada bulunmak veya birinden » ana kok » kafa cıkışı » cıplak tohumlular » cevre » surat veya suratı bir karış » ozlemini cekmek » diplomatca » kemikcik » portfoy » cırpmak » yuksuk kadar » ici titremek veya titrememek » sıcırganlık » cekince koymak » kirada olmak veya oturmak » kafa işcisi » hemzemin gecit » acık kahverengi » orneklik etmek » sun î » soz ruşveti » damarına veya damarlarına işle » ahcıbaşı » caprazlaşmak » icinden okumak » pece » acma » mudebbir » gostermek » ufuruk » tecrube » ayaklıkutuphane » gudumlemek » kacık » surur » gluten ekmeği » sut kırı »

hatıranın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hatıranın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatıranın_eş_anlamlısı nedir ve hatıranın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.