tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cerkez tavuğu » buyuk ana » koyungobeği » ekmeğini cıkarmak » camur deryası » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » soyletme » makedonyalı » gozlerinin ici gulmek » torpido gozu » ozumleme » icitim » kokten » baştan cıkarmak » ust başı » boşnaklık » donum » yuru ya kulum demiş » musadere » kacmak » cevrelemek » korelmek » celmek » comeltme » tukurmek » oğle namazı » derdini soylemeyen derman bula » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » surpriz yapmak » pabuctan aşağı » sublimleşme » kacılmak » mudellel » mes uliyet almak » ic gobek » banko gecme » parca parca » vadesi gelmek veya yetmek » mukavemetci » maden yunu » cukur » bitumlu » gulbahar » guler yuzlu » gozleri parlamak » ıskarca » bicerdover » bicimini alır hidrojenle oksi » ulak cıkarmak » kargın »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.