tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koturum » imparatorice » soz sahibi » odemek » gubre boceği » us » icin kullanılan boru oluk vey » yuvarlakca olan tac yaprağı » eski defterleri karıştırmak ve » cicekli » omur boyunca » bağbıcağı » tenisci » oksuruklu tıksırıklı » gunaha sokmak » buzulme » yuzu gulmek » kaşıkcın » yeniceri » carpıklaşmak » susletme » uvendire » asker kacağı » yaydığıgozle gorulen ışıma » kur a » omrubillâh » gozlerinden okumak » allah tekrarına erdirsin » liyakat gostermek » actıağzını yumdu gozunu » cengellenmek » yakıtcı » mehter muziği » inkâr etmek veya inkârdan gelm » duzlemsel » kotulukcu » cileli » ayağıile veya kendi ayağıile g » kulak asma » şanlışohretli » hint kumaşı » murettip » gozetme » gecmiş » cıngırdatmak » kapıyıacmak » paydos borusu calmak » kambur ustune kambur veya kamb » yukluk » ustupu »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.