tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ıp ip up up » kopek soyu » şoyle » fin ugor » ıl » ciceklik » cımkırmak » iki ahbap cavuş » civiletme » etinden et koparmak veya kesme » cimdirmek » musamahalı » oren » metafizik » capaklı » kok » catısız » curuk tahtaya basmak » siyaseti ve oğretisi » sacılıp dokulmek » cakıllı » cayırlamak » sağgorusuzluk » ıskatcı » cokmek » cuvallatmak » başkonakcı » muziksever » midibus » ic salgıbezi » lig » tore bilimi » baksana baksanıza » gozunu acmak » orgutcu » bir madde » ozel hayat » ağaccık » ciftcilik etmek » ciharıdu » ozek doku » acık » kapricyo » eğik cizgi » ceper » uzun unlu » olu doğum » cubuk » cicek pazarı » inceleyen bilim »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.