tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kışve yaz arasındaki mevsim i » teneffus » adam adama savunma » dostluk okkayla alışverişdirh » hut » cember icine almak veya cember » kırmızıgomlek » sonum » uleşmek » kulturlenme » ık ik uk uk » cıkartılmak » gununu veya gunlerini saymak » kır ciceği » cicek » paranın ustu » kaşıkcı » munezzeh » amerikanvarî » ust geciş » cağlayık » dunya malı » maksat gutmek » soylev » kirecsileme » kopuksuz » duğumleme » coban boreği » yetki kanunu » gulmek » uc iki » buddhizm » hırsıza yol gostermek » beliren olumle sonuclanan has » halic » cokmek » gozu gormemek » koprucu » cevrelerine saldıklarıkendiler » done done » mes uliyetli » istavroz cıkarmak » butunlemek » ruzgâr gulu » duşsuz » nutuk atmak veya cekmek » gokten zembille mi indi » sinus » parasınıcıkarmak » meslekleri belirten tek tip gi »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.