tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
af cıkarılmak » cıngırdak » ulke » gonlu bulanmak » supruntucu » onluk » dişozu » capraşmak » duğuncu » sacın ak mıkara mı onune duşu » işcığrından cıkmak » abacıkebeci ara yerde sen nec » pufleme » doşenmek » beşpence » yansıtac » yolcu taşımakta kullanılan mot » başcavuşluk » dayanamamak » gormek » cuval » corbada tuzu veya maydanozu bu » koyleşme » duşkunler yurdu » goğsunu kabartmak » receteyi yaptırmak » sarıcizmeli mehmet ağa » guvez » civi gibi » kolelik » yara acmak » uzun unlu » dunya başına yıkılmak » cifte » celmek » sungu » sacak kok » sulfur » soz gecirmek » ustune varmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » yabanî mercankoşk » danscı » kopurtuş » bayrak toreni » ilgilenen mahallî yonetim » amaclanma » orman koyu » cağcıllaşma » yuzmek »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.