tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beyaz renkte kolay işlenir ve » uc bucuk » gozlemcilik » kopekle yatan pire ile kalkar » parcacılık » allah ın evi » cift koşmak » ozek demiri » ters acı » suruklendirme » icindeki en kucuk birlik » gonlu kararmak » surtukleşme » kendine yedirememek veya onuru » kimse » şipşakcılık » uygurca » guneybatı » gocmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » supurgelik » uzengilenme » ra re » duşkun » duzeltici » cile » hukum vermek » m » catal ayak » canıgonulden veya canıyurekten » done done » ceyreklenme » alafranga muzik » kokak ağac » ust kume » mustelzim » yasa cıkarmak yapmak veya koym » turkceleştirmek » murit » teleksci » goz ucuyla bakmak » corak » olu ortu » kışve yaz arasındaki mevsim i » purneşe » tecavuz » kusuşme » calımlamak » kuraso » anglofil »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.