tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korukcu » o » başına dert etmek veya acmak » allah dort gozden ayırmasın » kılıc kuşanma » beklenmediği umulmadığıveya c » dipcik » husnuniyet » kunye » yapma » ucuncu dunya ulkeleri » suflî » kalbi carpmak » gobek » coğunme » kan beynine cıkmak » calık » varsa yoksa » modul » dubbuasgar » muzik market » etmek » ovulmek » catma » atolye resmi » tozel » gumuşu » kacış » tecessum etmek » cekingen » cevirmek » dar acı » ses turemesi » gorunum » cizginmek » tanrıkayrası » ortalık duzelmek » sağeliyle sol kulağınıgosterme » yemin olarak kullanılır » şaka goturmemek » yengecvari » mubarek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » ickici » kuzu postuna burunmek » postaya atmak veya vermek » cırpıntı » oksuzler anası oksuzler babas » ışınımolcer » entelektuellik »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.