tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yokculuk » bakımından bağlanarak soylenme » kurakcıl » acemce » buyuk peder » gorme » tumur » hamaratca » surata bak sunguye davran » coccothraustes » paracol » beyin gocu » su gibi bilmek veya okumak » her biri mesame » hanuman » terakum » kapcık meyve » obur » başa gelen cekilir » uk » hesap cuzdanı » acılım » katoliklik » dekartcılık » yeğenim » mureffehen » gecmek » zulfuyâr » uryanî » curuf » govdesiz » dunyaya getirmek » cukurlanmak » calımsız » sucunu bağışlamak veya birinin » oltaya duşmek » yuzune gulmek » haricten gazel okumak veya atm » vitellus » bobrek ustu bezi » pecete » uzum cekirdeği » cemenlemek » gecen taşınabilir değerlerin b » serdumen » lig » bin yaşa » yuzune bakmamak » istirham etmek veya istirhamda » sozleşme yapmak »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.