tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suru » oruclu » ortadan soylemek » uc » luzumsuz » malın gozu » tukenmek » guzellik » bolen » sebayudu » yuzlu yuzlu » odenmez » bicim » odemeli » yonerge direktif » kongovde » muruvvet » yapılan cıkmaz yazıveya resim » kurk » sonuc » mukemmel » dupeduz » icini sıkmak » gorsel sanatlar » duz yuzeylerden her biri » surmek » orumcek kafalı » turkce » belâlar mubareği » kaca kac » mutedeyyin » ateşparcası » yore » acıklık » i » fazla mal goz cıkarmaz » yuvarlakca olan tac yaprağı » turkceleşme » kılcıklı » kopruleri atmak » carpmak » suflor » kupelik » suclandırılma » hak » gulmece » dağarcığıyuklu » uşurme » olcum » arguman »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.