tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk parmak » peynirli borek » kulaclama » sucuğunu cıkarmak » sondurulmesine yardım eden kim » burunmek » duzen » eşeyli ureme » kavanco » gun tutulması » bitmez tukenmez veya bitip tuk » buğday başak verince orak paha » lâzım gelmek veya olmak » komur kalem » baskısız buyumek » a ya getirmek » tekâsuf etmek » makedonca » taammut » cokbilmişlik » turkce » katlanır taşınır cerceveli pe » yuh cekmek » ağzından lâkırdıveya lâf almak » ahlâkcılık » kulucka devri » profesor » oğunme » toplamak işleri icin ayrılan k » tuysuz » terettup etmek » hafıza dağarcık » kâbus basmak veya cokmek » teamul » recine » cozulme » goruşmeci » molekul » dort goz bir evlât icin » tedric » us » yureği tukenmek veya yurek tuk » medducezir » koşe kadısı » kurca cıbanı » işsozleşmesi » mac satmak » ankara kedisi » ağzınısıkıveya pek tutmak » yetişmeyesi »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.