tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozdeş » sozunu kesmek » konsensus » kuc » tu kaka etmek veya edilmek » yolu acık » buyutme » maddenin icinden yavaşyavaşgec » gonenmek » tek erkcilik » lâtife goturmek » acıt » murekkep olmak » aşırıuc » sunnet » ic tureme » durust » kılıc oynatmak » geleceği varsa goreceği de va » mubahase » strukturalist » ayarlanması » katrankopuğu » ad koymak adlandırmak tesmiy » carpma işareti » ileri uc oyuncusu » kotulenme » en kucuk birliği goze » guvercingiller » ordunun hareketlerini duşmanda » zemheri zurafası » elektrik duğmesi » cervişli » bant yapan kimse » uretimsel » sıcmak » lâckalık » boluk » sı si su su » bilim » puskurtme makinesi » cekmek » bacak bacak ustune atmak » caldırmak » dolek » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » lopcuk » bulunan bolum kafa ser » gubrelenme » cuce »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.