tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carkcıbaşı » gocurmek » mubeşşir » kafa utulemek » fluoresan » aramak » hancere » kazgıc » olcut » mutalâa » zorunlu oğrenim » capkınlaşmak » meyve receli » yayla gulu » kalkışa gecmek » goğus ingini » olukcuk » gun atmak » husnuhâl » acık police » başcı » ın in un un » karman corman » cuvaş » mustahak » kuşku beslemek veya kuşku duym » kucuk bitkilere verilen ortak » odemek » on oluşum » pekliği » odunlu » odun ozu » bilinc » koseği » teslim tesellum » kontrolcu » uyandırmak » cavuşluk » ucgensel bolge » ense koku » gecmek » acık fikirli » kelepcelenme » karnıbuyumek » kosele taşı » cakışmak » fluoresan lâmba » ortalığıkırıp gecirmek » mustakil » huve »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.