tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune fenalık gelmek » testiyi kıran da bir suyu get » mudellel » burokrat » cıkarına bakmak » oksuruk » it surusu kadar » gommek » gecmişzaman sıfat fiili » ateşduştuğu yeri yakar » anlamaya yarayan sınama » goz » sonradan gormuşluk » cek » yerden yere calmak » triportor » deprem bolgesi » cıkmak » cıplak at » sac ağartmak » dokulme » kocmak » kalıba dokmek » cıkmak » ince » bağlaclıyan cumle » dalga gecmek » boşgozlerle bakmak » buken » ceşitkenar » bağ » guvelenmek » yorungesine oturmak » sıra dayağıcekmek » muthiş » yol acmak » mundemic » omrude » gonlu kanmak » aclıktan olmeyecek kadar » epikurculuk » cıldırtma » ayakcak » imanıyok kısa soyleyişle » ustune bir iki guneşdoğmak » gonlunu hoşetmek » cozulmek » karikatur » bulbulleşme » duzemek »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.