tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumunu cozmek » yahudi » merkur » mayalanabilen ve coğu tatlıola » fıstıkcılık » yahudi » nusayrî » karşıtcı » yahudi » jon » buğelek » araştırılabilen olculebilen » ucleme » acılmak » başınıucurmak » katmerli katmerli gulmek » frenkleşme » ic gecirmek » anglosakson » cıkarmak » armut pişağzıma duş » ateşboceği » uc uca gelmek » muneccimbaşı » gozenek » facalı » kokturkce » oğretim uyesi » maltız kecisi » orgusuz » celikleme » merkeziyetcilik » yuz goz » sokağa veya sokaklara duşmek » mulkiye memuru » us » bileğine guvenmek » kotu gozle bakmak » durbunun tersiyle bakmak » eğimolcer » frenkce » gorunuşalmak » gonder » uzuncalar » bilcumle » ozelleştirilmiş genellikle di » oz » gozu cıkasıca » cıngırdatma » ten »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.