tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkarcılık » duzenleme işleri » bolum » kazgıc » vişnecuruğu » gundelikli » orgen » gok gurultusu » mucevherci » hasta olmak veya duşmek » unsuzunu gosterir » alaturka bilen alaturka eser » okaliptus » obur dunya » duğun ciceği » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ayak cekmek » esmayıustune sıcratmak » cizgi resim » bolumlenmek » tohmetli » yuruyuş » su bolumu cizgisi » olunme » ciceklenme » yoneylem araştırması » munasebetsiz » cıkışmak » başta veya başında bulunmak » duşuk yapmak » kamu sektoru » yuksekten atmak » ruslaşma » inşaat civisi » inmek » kaucuk » pencere acmak » ac ec » ustunde hakkıolmak » iki kulak bir dil icin » oldukca » mulga » tumorleşme » guneşlemek » dualist » gecersizleşmek » kacan balık buyuk olur » gucsunme » ceşnici » iki hırtı bir pırtı »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.