tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cığır » malikîlik » oncel » dunya kelâmı » birbiri icin yaratılmışolmak » yuce divan » sefalet cekmek » ustu savurmak » opuşmek » gun almak » once » dağayısı dağlarda yaşayan yab » vergi kacakcısı » yureği ağzına gelmek » yasakcı » caktırmak » dubel » eli ermez gucu yetmez » ekmeden bicilmez » ucmak » arbutus uneda » cerceveleme » allah var veya allah ıvar » dert olmak veya kesilmek » lâf cıkarmak » akgunluk » ahmağa yuz abdala soz vermeye » gencleşmek » obek » klâkson calmak » bisulfur » mururuzaman » gumuşlenmek » doke saca » arozoz » başına işcıkarmak » orneğini cıkarmak » oturmek » tus » yurutum » gayret gostermek » colpa » sultan kethudası » horoz olur gozu coplukte kalı » yuzyıllık » cifte nağra » koşe yastığı » iskeletli hayvan corallium rub » dili bir karışdışarıcıkmak vey » ortulu »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.