tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canının derdine duşmek » kulaclamak » goz etciği » kucuk duşmek » sureğen » duğmeli » başına dunyanın belâsınısarmak » cuka » boğure boğure » kafasıorumcekli » humayun » goz kulak olmak » turetme eki » sansurlenme » kendi koşesinde yaşamak » usta elinden cıkmak » koltukculuk » kapamac » gecit hakkı » cınlatış » elinden cıkmak » canıcekmek » muzminleşme » cuzdan » Şafiî kopeği gibi titremek » tarihce » tufekci » yaprak tutun » sonumlu » doğum ilmuhaberi » vezir vuzera » nasip etmek veya etmemek » tutac » nu » one surmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » omuz opuşmek » cılgınlaşma » nukleer reaktor » ortunme » calkalanmak » ucretlendirme » ul » tuze » dunku » surşarj » kılcık » hice saymak veya hice indirgem » gulluk gulistanlık » yurt ici »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.