tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok sokturmek » mahrec » cepel » cuk » cıplaklık » cevriyazı » cekilmek » koyuvermek » kokteş » capkımak » gozu su icmemek » dir » cevreleyiş » duşurmek » istenc » galebe calmak » haber salmak veya yollamak » donuşlu zamir » acmak » parca parca etmek » yuzucu » mustelzim » cozdurmek » surtunme » cok hucreli » buyuk amiral » boyunun olcusunu almak » kına yakmak koymak surmek vu » cay » beliren olumle sonuclanan has » ardına kadar acık » ic barış » kusuf » ofke » acınmak » sert bir durum almak katılaşm » kalsiyum klorur » cadır bezi » copra » aclık » bol kepce » gitsin » cığalanma » doğma buyume » rontgenci » sinirine dokunmak » sıcan deliğe sığmamış bir de » picleşmek » ciselemek » surat veya suratı bir karış »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.