tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durumlemek » gozden uzak tutmak » yoğunlac » duşkunleşmek » mutereddi » balon ucurmak » percinleşmek » gumrukculuk » kovanın ucuna yerleştirilmişme » onsel » vermek icin bir araya getirilm » yukseltgemek » yontuk duz » yan cizgisi » hristiyanlaşma » ove ove » uzgu » beşikci » cırpı » celme atmak veya takmak » yemek » başına belâ olmak veya kesilme » guneşi uzerine doğdurmamak » dunyalığıdoğrultmak » dol yatağı » hareketlerde bulunmak » kumelenmek » luknet » carpış » izahat vermek veya izahatta bu » komurluk » petrolcu » gecmek » adam sen de veya yalnız adam » oteki beriki » t » gozleği » bordur » ruslaşma » ilham etmek veya vermek » slavca » acıklamak » kamburunu cıkarmak » cokmek » nubuvvet » cark etmek » ciftleşmek » yer yer kazıyarak alttaki renk » sunguleme » muskirat »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.