tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gıcık almak kapmak veya olmak » ciftlik kâhyası » cıtlatmak » ceşnicilik » carliston marka » kazanclı » cubuk » alcak basınc » ekmeğini cıkarmak » imbikten cekmek » bukuk » canıcanına veya icine sığmamak » olmek » soğdurmek » haraclı » kulfet » iş arî » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » gozetilme » tervic etmek » nesli tukenmek » kos dinlemiş » hafifce » beklenmediği umulmadığıveya c » gecerli » gudulme » yalıcapkını » olu dil » koklemek » torpulu » kandil ciceği » gumbedek » yuz yuze gelmek » cıngır cıngır » hatırıicin » vektor » divan durmak veya el pence div » geciştirilmek » sozcuk vurgusu » kumulâtif » tup » duşukluk » boyle » caktırılmak » ciftlemek » cevirmek » kulup » olcturmek » muntahap »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.