tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eteğine yapışmak veya sığınmak » olcmek hesaplamak hesap etme » derdini dokmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » catık » dort donmek » coğu » kacar » bufe » boşboğur » doneklik » mayalanabilen ve coğu tatlıola » acılmış dikdortgen biciminde » konakcı » deniz uzumu » utu bezi » acıklık » mulhakat » sonumlemek » gudulme » cabalama » tecahuluarifaneden gelmek » cokkunleşmek » oruc » duzenleme işleri » balıkcıl » acık » kosele » bir avuc » sağgorusuzluk » yukluluk » gonul acmak » turban » burgu » sunger » cekimlemek » duğumlu » derisini yuzmek » gecinilmek » eğitim donemi » gozunu hırs burumek » celikli » tekâsuf etmek » cayırlatmak » cekimci » toplumsal cozulme » ummetci » allah taksimi » şupheci » takas veya takas tukas etmek »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.