tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kufur » bicimselleştirmek » on » iş arî » sucut » mercan avlayan kimse » cole donmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » yureksizlik » acıklık » calmak » cift kume » cuhadar » ictenlikle » canınıdişine almak veya takmak » ızgara kofte » cembersel bolge » bir cicekle bahar veya yaz olm » ilgecli tumlec » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ustelik » yonetici » butunu hars ekin » guc kazanmak icin calışmaya ar » sac sakala karışmış » kırsal nufus » cizmek » uye aidatı » koyuvermek » » suslenme » komurleştirilmek » teheyyuc » cozumsel » cengellenmek » japon sarmaşığı » temas etmek veya biriyle temas » ozetlenme » yahudilik » cıkış » marmara cırası » inmek » pencuse » buyuk peder » kucuk hindistan cevizi » her firavunun bir musa sıcıkar » mubadil » sağdıc » bağımsız sıralıcumle » başa gureşmek »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.