tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorunmez » sacına başına bakmadan » cevikleşme » curuk para karşıtı » karaimce » tutme » yapılmışince ve uzun şerit » cift direkli » zerre kadar olsaydı » dunya goruşlu » dam yandı icindeki sıcan da b » gonderiliş » nuve » boyun bukmek » veya krom kaplanmışcember bici » itirafcı » kundakcılık » ada » iki gozum iki gozumun nuru » ağlar gozden sahte sozden ken » pir ol » donuşumcu » tezgâhcı » a e » ciziktirmek » yuz binlerce » gac gec kac kec » politika ile uğraşan kimse si » muslukcu » su altıfotoğrafcılığı » alcak ses » cıkralık » ucleme » kulturfizik » ağac cileği » bir yiyip bin şukretmek » teselsul » topceker » cıkış » catlama » muhafazakâr » cerez » duzen » sacıştırmak » ne demek » gudericilik » yuklu » cemen » terakum » carpıklaştırma »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.