tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukmu gecmek veya hukum yurutm » gevrekci » cok ayaklılar » suzuntu » murdum » tab an » yukseltmek » goreneksizlik » turunu miktarınıgosteren cize » icerikli » catırdama » a ya getirmek » gumrukculuk » kıyafet duşkunu » baklayıağzından cıkarmak » acık pembe » kırbaclamak » paranın ustu » urkuntulu » bitki asparagus officinalis » hırsıza yol gostermek » icin » catkı » sonradan gorme » cınayaz » destan duzmek » percinsiz » hamaratca » gokce » tufek catmak » ozgecil » mık mik muk muk » ust kat » gumlemek » ricada bulunmak veya birinden » almanlaşma » yuvarlak unlu » davranışcılık » jupon » kıctan bacaklı » tevessu » ipek boceği » sovuşmek » ayakkabılarınıcevirmek » mineral » ustune basmak » ufuruk » ağac oyma » uc ceyrek » donme ekseni »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.