tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhayyerkurdî » yonelmek » duzecleme » dosya acmak veya hazırlamak » dokumasıolan » gonul belâsı » kıcın kıcın gitmek » coğmek » macarlık » telgrafcı » davranış misal » caldırılmak » muruvvetini gormek » normalustu » cakmaklaşmak » mulkiye memuru » cizim » caprazlaşma » yurumek » ayının kırk turkusu var kırkı » abes kacmak » guluncluk » buyuk sozume tovbe » ığrıp cevirmek » savaşcı » bahis acmak veya acılmak » icindeki en kucuk birlik » kuru gurultuye pabuc bırakmama » kat cıkmak » ozgurlukcu » yuruyuş » taşlama işiyle uğraşan usta » tuketici » icin kullanılan boru oluk vey » nın resmidir » kuru yuk » dokuntusuz » bıckın » duğmelenmek » gerektirir » cıkarılış » yandan carklı » toskurtme » ırakgorur » guz donemi » hic » brıcka » dokuntu » ultraviyole » cizgi olcek »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.