tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
getirmek hazmetmek » maruz bulunmak veya olmak » başortulu » ickinlik » duğmelenmek » bayağıkacmak » kuşuzumu » yumurta hucresi » bir istek ve surerlik bildirir » icli dışlıolmak » korkunclaştırma » muzik bilimi » detektor » olumlu » boşluk » gozetiş » alıc » lutfen » cakılı » kulfetsiz » paramparca » tupluk » bolmek » cemremek » carpım cetveli » doğunmek » mufsit » kacak » gobeği sokakta kesilmiş » tam ustune basmak » icirtme » hol » lenincilik » basın dunyası » ortodoksluk » su gibi bilmek veya okumak » sozu ağzında kalmak » ucuk » allah ın evi » yukletilme » gucluk » icerlemek » tıraşcı » mufrez » cekmek » kacımsar » kebapcılık » gece gozu kor gozu » cokertme » dayanc »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.