tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hatti zatında ziyaret ediniz. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıralıcumle » cabuklaştırılmak » butunlemek » keci sakal » gulculuk » n n » kaynatılmasıyla elde edilen ye » koku » kulustur » gon » nefes cekmek » taklip bi » iceride olmak » acık devre » para parayıceker » cokları » donuşme » kurit » icine huzun cokmek » gunduz kulâhlı gece silâhlı » papirus » ağız aramak veya yoklamak » camurlatmak » cat » kucukluk » goz memesi » catana » yuzeysel » odemek zorunda olduklarıucreti » esprituel » yufka acmak » teleutce » deniz orumceği » yatcı » denk kume » cozunme » cay bahcesi » cokkunleşmek » alcak yaylak » butunletme » cevri » cokuntu » gok gurlemesi » koşeye sinmek » surtmek » icin icin yanmak » yucelik » acısal ivme » uyku cekmek » karşılığında cinsel ilişkide b »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.