tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kupe » tecessum » başının altından cıkmak » boğazıacılmak » surtme ağı » nacizane » duzletmek » ilişkilerin butunu iktisat » kalbura cevirmek » soz misali » toz pembe gormek » kambersiz duğun olmaz » uzerine » kopru başınıveya kopru başları » ihtiyac » delikli taştekne » mujdeleme » tekefful » kohneme » mısır tavuğu » direnişci » mulâki olmak » surek avı » iki eli şakaklarında duşunmek » dunyanın birşey i » acmaz » tutsulenmek » mudahil » civi yazısı » dikilmişparca » uflemeli » yureğinden gecmek » vehme kapılmak veya duşmek » capalanış » sokuluş » ozgunleşme » musavatsız » cayırlaşma » camur deryası » icten pazarlıklı » tovbeli » gozlemci » duğumlenmek » yedi gobek » kopeklik » ağac balı » distributor » gecerletmek » tez vakitte veya zamanda » celek »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.