tdk sözlük TDK Sözlük

 

hatti zatında

hatti zatında kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hatti zatında kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hatti zatında tıklayınız. uludağ sözlük hatti zatında başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musamaha » komurleşme » muhliye » cın tutmak » efelik etmek veya yapmak » kısmî felc » guzel guzel » fransızca » sacı » direnc » karantina suresi » colleştirme » tunel » temerkuz » sesini yukseltmek » muaf tutmak veya tutulmak » edatlıtumlec » gecirmek » kıcustu oturmak » yuksek tahsil » inşaat civisi » subjektivist » gomlek » yuklu » saklamak inkâr etmek » kraca » gomlek » tecrit izolasyon » etut » boşluk » dort duvar arasında kalmak » guve » yureğine kar yağmak » şovalyelik » goverti » evirmek cevirmek » ustune oturmak » sacına ak duşmek » ve bu koldan olan kimse » ozdeksel » bolmec » icin kullanılır » biletci » bolmek » gozunun ustunde kaşın var deme » kotuye kullanmak » sumbule » kadıngobeği » oyku » muteakiben »

hatti_zatında hakkında da bilgi ve hatti_zatında eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hatti_zatında nedir ve hatti_zatında kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.