tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gostermek » şurekâ » aracılığıyla duymak değmek e » msa mse » yalan cıkmak » umitsiz » tenasup » ay cekirdeği » mutalâa etmek » baskca » ceneleşmek » lupletmek » cumbuşyapmak » sutuncuk » gecmek » kor duman » duz » gormek » carıksız » yoresel » bedcehre » suclandırma » ileri gecmek » olmama durumu serbestî » devetuyu » zembereği boşalmak veya boşanm » kirecsizleştirme » vefat ilmuhaberi » guzel » dunden olmuş » ek butce » kıl cadır » acık » cıplak » sesini cıkarmamak » kırıkcılık » cağrım » suflî » başına gecmek » allah seni veya sizi inandırsı » ac tavuk kendini arpa ambarınd » gorunmek » cırpıcı » buyulu » corbacılık » telekscilik » caplı » cesaret gostermek » bulûğcağı » bezekci »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.