tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık pazar » haber ucurmak » gunlu » gure » cıngırakcı » cıkarmak » hareketlerinde tutarlı sağlam » angarya cekmek » asker cıkarmak » eli ayağıolmak » ic » duvesime » sun » iştahıkapanmak veya kesilmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » kolcaklısandalye » kucukle kucuk buyukle buyuk o » uckurutan » pislik parmağından veya pacala » sır kupu » şeylerden her biri tabaka » orseleyiş » gecmiş » gur gur » cıraklık » kucukleşmek » gozleri kapanmak » hicbiri » cimdikleme » cayır tirfili » ilmuhaber » goturmek » karikaturize etmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » telefon etmek veya acmak » gorelik » buyuk ana » rumence » canısağolsun » mış miş muş muş » ozetleme » hasta olmak veya duşmek » yuz kaplama » akma hancer » dulger » cilekci » coban merhemi » beşikci » mururuzaman » sublime »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.