tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudurluk » ictimaî » uleşmek » butunlenme » muşekkel » oyuncak » korfez » ordekgagası » muhur mumu » bahcesiz » koltukcu » teleksci » cekmek » cekirdek » balıkcı » erincsiz » korun istediği bir goz allah » ufak capta » mutekellim » curuksuz » kaşıkcıkuşu » sopa atmak veya cekmek » ebussuut efendinin torunu » donmek » kalorifer doşeyen veya onaran » moskof toprağı » yaşıyerde veya toprakta sayıla » goğsunu yırtmak » başında değirmen cevirmek » dadaist » kurklu » suruklendirme » pecenek » cabuk ol veya cabuk » dağyurumezse abdal yurur » gumlemek » cimentosuz » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » gorucu gitmek » cavdar ekmeği » sondurmek » kul ufak olmak » cevirmek » sureklilik ilkesi » kuresel valf » camur gibi » basınclı » kopeğin ağzına kemik atmak » capak » kor sıcan »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.