tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ihtiyac » cozulmek » patırtıya veya gurultuye verme » bebek olumu » tesaduf etmek » mulhak » yoğurt calmak » calpara » hasret cekmek » batoz » cd » cocuklaştırmak » sungerleşmek » sozcuk hazinesi » lâcivert di » dili bir karışdışarıcıkmak vey » cemaziyulevvelini bilmek » dovdurtulme » cakılıkalmak » maruz bulunmak veya olmak » cocukluk » aletler butunu » donuşturulmek » afrikalı » kur asıolmak » arnavutlaştırma » cıtlatış » banko gecmek » cuz » bolmek » gocmek » surtukleşme » kafatascılık » cekmek » agop un kazıgibi bakmak » akağac » durac » gozu kızmak » anayasacı anayasayısavunan an » gormezlikten gelmek » sa se » acılmak » dağsıcanı » venus » goruntu » coluk cocuk » cerkez peyniri » tuy dikmek » ongorulme » duşundurmek »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.