tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musteşar » uzerine olu toprağıserpilmişgi » asker kacağı » gonlu kanmak » cimdik » gelişmişcanlı » dovulgenlik » deniz otobusu » cokmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » muteakip » cirkinleşmek » ki » nasranî » tekeline veya tekellerine alma » kacı » dokuntu » odevlendirilme » tuysuz » ceker » cift » yuzune hasret kalmak » muşkulât cekmek » bağa bak uzum olsun yemeye y » tanrıaşkına » istencli » cıldırtıcı » gumrahlık » gozetleme » surusune bereket » dili damağına yapışmak veya di » genel gorunumlu » gozdağıvermek » bir elin sesi cıkmaz » iştirakci » olu gozu gibi » muellefat » hırlımıdır hırsız mıdır » sozunu tutmak » tarih oncesi » değişim yonetimi » oruk » kul rengi » kucuk » cıkmaklık » kolay gele veya gelsin » dur » gurultuye gitmek » haftalıkcı » enstruman »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.