tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acış » icilmek » selvice » ruh otesi » kukurt ciceği » catmak » gosterme » darulbedayi » ozgun » hakkıgecmek » koh » tekelluf » celişme » yuzu ak » zerduştculuk » kâğıtcılık » turkluk bilgisi » harman cevirmek » habeş » İslâm dininden olan kimse » cuvalsız » soğmek » kopca » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kullî » yıldız kumesi » cokuş » elinde var » bir orman ağacıcastanea sabva » centiklemek » cubuk » olculu bicili » ucretlendirmek » pastişci » cotira » puruzsuz » birbiriyle karşılaşmak birbir » uc uca ucu ucuna azar azar » ucuşmak » dipciklenme » kuru yuk » perdelerini acmak » alıal moru mor » yaşgunu » lokmasınıdokmek » kınık » cehrece » zambiyalı » tıraşkopuğu » icinden bir şeyler kopmak »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.