tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gelecekcilik » fırıldak cevirmek veya dondurm » cevrim » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » mahrut » turku tutturmak » guttuğum domuzu bana oğretme » koyculuk » dokmek » dumbelek » tukenik » tetikte tetikte olmak beklem » oğutleme » luleli » yakın gocuşme » donuşme » koruk gibi » bir dostluk kaldı » tabiatustuculuk » donerci » arife gunu » capasız » gın gin gun gun » bahşişveya beleş atın dişine b » boceksavar » mujdelemek » on » ordekgagası » gozetilmek » deli kızın ceyizi gibi » kor dovuşu » lokman hekimin ye dediği » gosteri » harıgecmek » ballıborekli olmak » kup şeker » gundeme getirmek » coplu » calışılmak » kılıclama » tok gozlu » odevcil » curlatmak » kuyruksuren » varoluşculuk » comert » mantık oncesi » jon » uleştirme » calışkan »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.