tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can duşmanı » suheyl » selâmunkavlen » veya rejimi değiştirecek bicim » İcra ve İflâs hukuku » donmek » kacık » mujde » gece işciliği » bahtıacılmak » temizlemek » tul » ayakkabılarınıcevirmek » iz » olumsu » guneyli » ağzının payınıveya olcusunu ve » gozune carpmak » tasar cizimci » sunnetlemek » amak » bir ağac ciğde zizyphus jujub » cokme » goze » sansurlenmek » capalama » usta elinden cıkmak » lık lik luk luk » ozensiz » me » » meydana cıkmak » cetrefilsiz » ağzına kilit takmak veya vurma » gozu akmak » kıc » cembersiz » cığırtmak » duduklu tencere » kaşcatmak » maruz kalmak veya kalmamak » olum sukûtu cokmek » cargâh » turkceci » ozlemli » umuk » daha bircok şeylerin yapımında » tanzimatcı » bağlac grubu » gecerletme »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.