tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonendirilme » cavuşluk » bugunluk yarınlık » aslıcıkmak » cevrimsel » duztabanlık » gozukmek » cokluk » hoşgorusuzluk » vermek » mahrec » yerleşim yerinden başka bir ye » aralarında boluşmek pay etmek » suveyda » gec olsun da guc olmasın » kaşıkcın » suzdurmek » ciylemek » başarıdeğeri » değnekcilik » temel onerme » cifte kavrulmuş » suru » ataturkculuk » iki bucukluk » feleğin cemberinden gecmiş » anasınıeşek kovalasın » erketecilik etmek veya yapmak » minare golgesi » gorenek » metal parca » cırpıipi » copra balığı » koktenci » linumusitatissimum » antrenorluk » cenesi duşuk » cıvlama » aristocu » cıkrıkcılık » kotulenmek » basıldığında duyulan kımıldama » kendi kanatlarıyla ucmak » sacak » ırz duşmanı » dunya evi » pata cakmak » kucuk kan dolaşımı » buyuk turk İmparatorluğunun uy » doşemecilik »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.