tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolmuşcu » munasip » istintac » hurriyetci » suzgu » germanofil » durtuklemek » mektep medrese gormuş » guneşsaati » akşam ahıra sabah cayıra » seruvenli » iceri » yiğitliğe leke bok surmemek » ici vık vık fık fık veya pır p » bektaşî uzumu » şişe » indirme bindirme » ortalığı goturmek » hayrete veya hayretlere duşmek » anahtar yapan satan veya onar » gorunmek » kıyak kacmak » gorevlendirme » kopruden veya kopruyu gecincey » kafdağı » sureksiz » acıktan para almak » parkcı » sacmalık » şilepcilik » cocukcu » allah mubarek etsin » muzekker » bolmek » kucukleşme » uk » olu acı » mısır daki sağır sultan bile d » dol eşi » ici gecmek » dumen boğazı » yağışduzeni » statuko » sayma işlemi » eğilimli ortu » renkli element kısaltmasıcu » catıştırmak » temerkuz » purin » tul »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.