tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
omursuz » yun » buryancı » plutokrasi » muştak » allah rızasıicin » marksizm » orucu » burc » yetişmeyesi » gulle gibi » kırk bir kere maşallah » meslek secmek » kupeli » secenek » acından olmek » pastorize etmek » oburku » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » perdah cekmek » imalâtcı » kosinus » duz yuzeylerden her biri » arabist » kuresel gok bilimi » hint ciceği » ceyizlik » ite ot ata et vermek » şişe cekmek veya vurmak » borc almak » bocekler » allah kahretsin » eğri buğru » gozunu acmak » ozbeoz » capkınlık » cozumsuzluk » ovgucu » kılıc alayı » acık celse » gonulsuzluk » şap gibi donmak veya kalmak » ur » kantara cekmek veya vurmak » oge » kat îleşme » arabistik » har gur » yuz yapmak » hıncınıcıkarmak »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.