tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guluşme » burgu » cingene pembesi » kolemen » donence » gunduzcu » arkac » pirogravur » kâğıtcı » ustune » karşıgoruş » sıtma nobeti » it » yahudi baklası » kırgız » bakla ciceği » ayağınıveya ayaklarını altına » babasıtutmak veya babalarıustu » dunyayıharam etmek » fil yuruyuşu » kohne » akcalı » allah veya allahım » gomme banyo » ovungen » gun yeli » mujde koşturmak » capkınlık » cimensiz » bulunan bolum kafa ser » museddes » gondertmek » yankıuyandırmak veya yapmak » olu acı » uşutme » cırpınmak » tutmek » surfile makası » ucuk » ibrikci » gozetim » oğle vakti » basıp gecmek » kılıckuyruk » kustahca » docent » elektrometalurji » calıfasulyesi » bicilmek » cıkmak »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.