tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cığırtmak » zaturree » kafayıuşutmek » mulk » uşutuk » kırbaclamak » uzme » ahbap cavuşlar » allah ın belâsı » durumunda olan saklıolan guc » g g » cokkun » kızık » yavaştutun » yenilir veya yenir yutulur şey » gunluk » tetikcilik » gosterişe kacmak » yoneltmek » kulce » camurlama » cıkmak » mucevher kutusu » maca beyi gibi kurulmak » kur acı » arap sabunu » kaynac taşı » saygıgostermek icin başeğerek » banyo kuveti » gurultuye getirmek veya boğmak » dava gutmek » gonenc » avrupa kayını » danışma burosu » tutsulu » gubreleme » karaardıc » guzelleşmek » deve yuku » anadan gorme » mubeşşir » olusu kandilli » saati saatine veya dakikasıdak » yonetiş » kopulemek » leke etmek veya yapmak » tuydurmek » govem » gun gormek » bucurleşmek »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.