tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mektupustu » merkezkac » bir gozeli » saltanatcı » citar » kok komuru » harp acmak » cıfıt » mukedder olmak » veya ağzının icine bakmak » boğazıduğumlenmek » colluk » uzumcu » ne hâli varsa gorsun » sozleşme tutanağı » recellik » komurcu » acık mektup » bağdad ıtamir etmek » hizmetlerde calıştırılan tımar » peşini bırakmak veya bırakmama » avar » goz taşı » patırtıcıkarmak » ictensiz » cevher » yaradancılık » gozlerini acmak » hangi biri » mulkiyet » kacak » buyuk hanım » cıkışhakemi » ileri gecmek » hancer ciceği » gumec » coban aldıbağa gitti kurt ald » percinleşme » oksurtmek » mustehcen » bahaîlik » tekeline veya tekellerine alma » acığa vurmak » vefat ilmuhaberi » men » turlu şeylerden yaptıklarıve t » guzelim » minor » suratıkasap sungeriyle silinmi » doksan veya kırk seksen kapın »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.