tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşebent » urpertme » aylıkcı » el cırpmak » arşiduşes » korkusuz iyi dovuşen kendine » kollarınıacmak » zartayıcekmek » aşinalık gostermek » kendine susu vermek » parcalıbohca » inmek » fener cekmek » gozu ac » fırcalanmak » horoz dovuşu » calgıcıotu » dokumculuk » secmesiz yemek » cakal eriği » ne gunlere kaldık » inmek » cevirmek » salcalama » ruh olcumu » angstrom » ustupu » cozunmek » felc gelmek » musadif » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » veya ağzının icine bakmak » luzumsuzluk » utu makinesi » cok seslendirilmiş » zevk icin » munferiden » uretim araclarınıozel mulkiyet » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yureği tukenmek veya yurek tuk » tebellur » melul » cacaronluk » supuruş » cokuşmek » yuzunu ağartmak » kotumseme » sozlu » taşıma veya dokme su ile değir » kıc attırmak »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.