tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıt cıkmamak » kabak ciceği » hurdasıcıkmak » boğure boğure » sacaklanma » goknar » goruşturulmek » tıraşcı » karakacan » eşkenar dortgen » surmeli » metal tutturmalık fermejup k » duğun dernek » batırmak » sunguleşmek » av dışında padişahın yanında b » populer » bicim » kumulâtif » halep cıbanı » oksuzler anası oksuzler babas » don gomlek » ettiren ozellik tınnet » cin carpmak » cekmek » genclik » ısıolcumu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yuzunu guldurmek » musaade etmek veya buyurmak » hak dini » duşundurmek » optikci » yuze soğurma » yuz sabunu » malik » guzlek » alın catısı » oğutulmek » canınıdişine almak veya takmak » ağzınıburnunu carşamba canağın » mubaşeret » ce » urus » pic etmek » cağırılmak » ic tureme » bilinclenme » ciğneyiş » cıkartılma »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.