tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir iddianın gercekliğini inkâ » calkalatma » itilâfcı » otobusculuk » celikleştirme » kuvvetolcer » tuketici » koprunun veya koprulerin altın » al kiraz ustune kar yağmış » inceleyen bilim » balıkcıl » gomulmek » celmelemek » kor kandil » muşavirlik » kazanmak » cicek gibi » mustehcenleşmek » buklum » teyel yapmak veya atmak » muyesser » protezi » kokleştirme » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yaratık » musabakaya girmek » bicki yapmak » endustrileşmek » onceden » İngiliz sicimi veya ipi ile as » yumuşakca » adamın adıcıkacağına canıcıksı » camcak » unlenmek » durumunda meyvesinden kokusuz » gulhatmi » sen sağ ben selâmet » tır » dondurmek » elcim » bu veya şu kadar » gozunde şimşek cakmak » parmağınıyaranın uzerine basma » kokune kibrit suyu » mumsondu » guldurme » adamına gore » buyultme » civili » dalgıc »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.