tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acmaz » guvenoyu » gosterim » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kırlangıckuyruğu » corak » cekmek » cekimsiz » gun » nankorluk » tombeki » teehhul etmek » bulunduğu yer basamak » cıkmak » catkın » kopek yese kudurur » goz gezdirmek » amerikalı » bulbul gibi konuşturmak veya s » mes uliyet almak » aile bahcesi » boynuz cekmek » kirada olmak veya oturmak » basıolcer » bir cift » actırma kutuyu soyletme kotuy » atom cekirdeği » sr » bid at » kuturdetmek » inmek » balıkcıyaka » tepegoz » numarasıolan » uzun parca » calımcı » baha bicmek » lâf veya soz altında kalmamak » bulunduğu yer basamak » cenkcilik » kalemiyle yaşamak veya gecinme » vucuda vermek aşıyapmak » gecim zorluğu » canak » gonlunu hoşetmek » duzensiz » dunku cocuk » cimdik » başyemek başınıyemek » ağzıcirişcanağına donmek »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.