tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elma da alma da demesini bili » gozlemeci » ciğnenme » kısmî felc » milâttan once » faca » gun olur yılıbesler yıl olur » kadayıfcı » ucucu » kazanmak » saksıguzeli » setlic » cıngırakcı » calap » dilli duduk » sapınc » duzenek » muzakere » acalya » goze gorunmemek » faydasınıgormek » cizgi olcek » cark » duğuncubaşı » guneştacı » kostek » ruhiyatcılık » olenle olunmez » cole donmek » gunluk defter » surundurulmek » tutturmek » isli kuf » calgıc » cancı » cevirmek » neptun » cember cevirmek » tava boreği » inanc » uste vurmak » fıcı » dokmek » surtuk » sokuntu » kusmek » sıla ozlemi » allah ın hikmeti » el dokunulmak veya dokunulmama » paylaşmış benzer odevlerle yu »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.