tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyukseme » zurafa » calkantısız » gundelik » borclu cıkmak » gun batımı » coban » ciftlenme » kok salmak » munasebete girmek » tırtıkcılık » birbirinin ağzına tukurmek » calımlı » aralarında onceden kararlaştır » projektor ışığında olmak » levha » salur » defibrator » cifteleşme » celişme » ağzınıhayra acmak » nuh der peygamber demez » ozdeşleşme » cıkarmak » surgen doku » bakla dokmek veya atmak » acılmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » bolungu » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » veresiye karşıtı » cuvalcılık » oldurmek » ince eleyip veya eğirip sık do » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » İsvecce » guvelâ » yerel yonetim » rengi atmak kacmak veya ucmak » duruluş » gozetleniş » muşkulleşme » organikci » hurle » gumbedek » puskurtme » cıkmak » pence » sıcanımsılar » sirkulâsyon »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.