tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği yarılmak » duşuş » cam yeşili » oruc acmak » blofcu » butun » catır cutur » kuzguna yavrusu şahin veya ank » kaucuk » surme mantarıgiller » tezhipci » bir dirhem et bin ayıp orter » goze gorunmemek » kısmeti ayağına kadar gelmek » kosteklenmek » ozgurleşme » tuymek » kor oğlu » calkantı » buğemek » dort bir taraf veya yan » ilk once » goz bankası » kazanmak » konstruksiyon » baskın cıkmak veya gelmek » orneğin » mubarek » gun » dili kılıctan keskin » paldır kuldur » carka » sac sakala karışmış » bukuş » ın in un un » otostopcu » bolumlerine konulan ağırlık » guncelleştirmek » duğum vurmak » niyaz etmek veya eylemek » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » kıvanc duymak » absurt tiyatro » madde » uzgusuz » altınıustune getirmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » cadır yıkmak » kırgızca » su kure »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.