tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulunan kopuren su » percin tabancası » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » yureği titremek » donuna yapmak veya doldurmak » bicim bilimi » asıda olmak veya asıda kalmak » balığa cıkmak » munteşir » buyulu » muselsel » genc irisi » bolum » keci soğudu » kavis cizmek » hu cekmek veya demek » ıspanaklıborek » hint yağı » kuncu » kahır veya kahrını cekememek » herifcioğlu » olum » cakıcı » dikkat cekmek veya dikkati cek » suolcer » ic oğlanı » gorme işitsel eğitim » palamarıkoparmak veya cozmek » oturuk » cekcek » cacaronluk » zulfikar » mustehcenleşmek » gozleyiş » hurmetli » uzerlik » allah kerim » gun meselesi » cıkra » temizlemek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » istifci » durtuşme » sermayeyi kediye yuklemek » zarfcılık » ınca ince unca unce » mujdeci » gece bekcisi » yuruk » penceli »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.