tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
piyasaya duşmek » gunduzluk » tedavul » cıkmak » catlatmak » yuzune bakmamak » ozlem » icini kurt yemek veya kemirmek » buyu » sozu gecmek » mubarek » molekuler » komur başa vurmak » modasıgecmek » tevellutlu » gozunu ustunden ayırmamak » oluyu guldurmek » aşcı » kir goturmek » yırtmac » sacılıp dokulmek » yufka boreği » apacıklık » jut » tecessum » olum » mudrike » allah ıcok insanıaz bir yer » gun ağarmak » kabak ciceği gibi acılmak » sutyen » beni sokmayan yılan bin yıl ya » kafa cekmek » batakcıl » caycı » kusmek » gorucuye cıkmak » acık » tekâsuf » cokluk » ackılanma » rektorluk » kara duzen » art damak unsuzu » gobelez » eline gecmek » tavanına cokmek veya yıkılmak » ceteleşme » kucuk bitkilere verilen ortak » bocelenmek »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.