tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » suluk » icmek » barışcılık » allah hakkıicin » bir an once » cokkunleşme » şukretmek » turk » gobek odunu » hukûmet surmek » alp yıldızı » musteşarlık » pecelemek » tenezzul etmek » paranın yuzu sıcaktır » carptırmak » bardağın konulduğu yeri kirlet » kibar duşkunu » ruzgârlı » oncesizlik » yatağa veya yataklara duşmek » guzlek » olan boceklere verilen genel a » karacayır » kalın musluk » surgit » seni gidi seni veya seni seni » soz gosterisi » catınmak » facalı » corek otu » kenyalı » populizm » taşısıksa suyunu cıkarır » dunya âlem » cınayaz » cakırcılık » muemmen » organizator » cenesiz » sonum ayrımı » karşıtcıllık » kıt a » dili donmemek veya donmek » gormez » hukumran » dolambaclı » dort koşe olmak » mizacgirlik »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.