tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hesaba almamak veya katmamak » kayda gecirmek » sukût hakkı » celikleştirmek » ic dunya » lisan » masallarda gecen dişi dev » ofkelendirme » parcalarıkaynaştırma işi veya » gecirtme » borc etmek » bicki yurdu » secmeli ders » gecinmek » yuk gemisi » hem nalına hem mıhına vurmak » koyuvermek » değişkene gore hesaplanan sayı » unlu catışması » nispetci » cabukluk » bir derece veya bir dereceye k » cumbuşyapmak » donuşturucu » cifte vatandaşlık » pulverizator » gorev » kalabalıkca » kazgıc » nijeryalı » utu bezi » cekip gitmek » otlakcılık » inmek » icat cıkarmak » koşelik » murekkep yalamak » du » nara atmak veya basmak » sebayudu » mustensih » gundeme getirmek » kacırmak » kur yapmak » buyuk mevlit ayı » tu » sm » gonder » temel tumce » plutokrasi »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.