tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odenen prim karşılığında bu iş » kan beynine cıkmak » w » varakcı » ceviri » yuz goz » gosterdiği yetenek veya guc » uzerine evlenmek » cokmek » muşteri » yusru » surtme » merhem » luterci » bugune bugun » ihtiyac » mujde koşturmak » kirec gibi olmak » cilek » cam yeşili » avcıucağı » gozetime almak » kitaplık gorevlisi » tutsuluk » olum sigortası » ney uflemek veya ufurmek » vus at » gondolcu » gunduzluk » cok kocalılık » gecmişi olmak » takla atmak veya kılmak » şukran » uc beyi » mufettiş » goturmek » durmek » kendini toparlamak veya toplam » cevirmen » oksurtucu » arapcalaştırmak » işguzar » basketci » gonuldaş » gok gozlu » gozu akmak » mutemeddin » hacamat etmek veya yapmak » batırılmasıyla yapılan sucuk » uskure »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.