tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arkebuz » uncu » cokbilmişlik » acık oğretim » hamam bohcası » puskul kuyruklular » balıkcıduğumu » gecmek » kopuruş » cizginmek » gorgulenme » atıp veya atmak tutmak » cakozlama » deveyi duze cıkarmak » gocer » uretim araclarınıozel mulkiyet » kohne » bulunulan noktasının meridyen » kuşgibi cırpınmak » yuzlerce » muduriyet » ferman cıkarmak » asansorcu » acık mektup » torel » ekmeğini cıkarmak » yumuşak unsuz » yuz surat davul derisi yuz sur » cık cik cuk cuk » cizik » donulme » beklenmediği umulmadığıveya c » yuzunu şeytan gorsun » ceki taşıgibi » somurmek » camurdan cekip cıkarmak » oz beslenen » ureyiş » kırlangıc » kul kole veya kul kurban olmak » nufus kâğıdı » dollenmek » carşaf carşaf » sove » kovanın ucuna yerleştirilmişme » teveccuh » turt » carliston marka » şeşuse » yiyim yeri etmek veya yapmak »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.