tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayatın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunku cocuk » muezzinlik » cadır kurmak » ici cız etmek » dokulmek » parcası » hamur corbası » bezi herkesin arşınına gore ve » bolşeviklik » ay tutulması » gani gonullu » duşkunu » kume kume » dost kara gunde belli olur » ecek » ele verir talkını kendi yutar » su dokunmek » arka muziği » arkasınıbirine vermek » doğuşmek » orumcekler » gozum cıksın veya kor olsun » avuc avuc » alev bacayıveya sacağı sarmak » yurutulmek » gocken » erkekce » ciziktirmek » dinc » benicinci » satranc » ırakca » duyun » oyle veya boyle » iki kere iki dort eder » uzere » humayun » ziraatcı » gunu gecmiş » araştırılabilen olculebilen » acık » cağırtkan » muferrih » inekcilik » oğuruş » cıplaklar kampı » elini surmemek » har gur » orgut » tek yonlu yol »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.