tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cat » agrostemmagithago » cokertmek » renk korluğu » bok yemenin arapcası » pence penceye gelmek » cekmek » duz » abacıkebeci ara yerde sen nec » termonukleer » suslenme » koşe yazarlığı » gul gibi gecinmek veya yaşamak » derc » afyon cekmek » orenlik » kotek atmak veya cekmek » boyunduruğa atmak veya almak » toskurtme » oteden beri » bıckıhane » tek kurekle mehtaba cıkmak » tecessus » koklendirmek » cop arabası » yakın cağ » gecmişzaman gorunumu » yeryuzu » tırnağına veya attığıtırnağa d » gonlunu duşurmek » avans cekmek » cevirmek » donekce » şuphe bırakmamak » gozu kapalıolmak » gil » calpara » koşe yastığı » kırbac kurtları » sumter » surdurum » ata et ite ot vermek » surunmek » buyutulmek » cıkışbelgesi » cozdurme » juri » onayak » caba gostermek » acısal sapma »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.