tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tel cekmek » orgutlendirme » sunnetlemek » luzumsuzca » uşutmek » yuk olmak » ceneksiz » cın cın » cıkış » kırıp gecirmek » kurtun » ucer » kıt a » traktorcu » cark cevirmek » cavuş » ceşnicibaşı » musmir » harac mezat satmak » kacmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cırılcıplak » unlenmek » adam adama savunma » yapılan resim ve bezeme işi » cekmek » yuzu gozu acılmak » yuksek fiyat » yem dokmek veya koymak » sacmalamak » zuğurt » leninizm » huveyda » zuppe » gundeme getirmek » kulbastı » catal » camgobeği » calım satmak » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cubuklama » kalvenci » fakulte » cekilmek » bolşevik » oncu » mucavir » ucra » tabiatustu » koklemek »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.