tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayatın eş anlamlısı

hayatın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayatın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayatın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hayatın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maraz esenlik karşıtı » oğretmek » cemaziyulâhır » lâkırdıyıezip buzmek » elopen » şahadet şerbetini icmek » gepgenc » aksi tesaduf » taammuden » yerine gecmek » iki ahbap cavuş » uckâğıtcılık » cıkışlarıuzerine konulan kafes » usteğmenlik » bir kararda bir allah » duğum vurmak » oğurtmek » romen » major » sepetcilik » duşman » comezlik » vahdetivucut » alt ust etmek » gelip catmak veya gelip dayanm » pluralizm » cıngırakcılık » cevre » minyaturcu » menu » cifte cubuğa gitmek » kısa gunun kârı » kavmiyetcilik » ciğil » goğsunu kabartmak » yer demir gok bakır » kutuphane » flâman kuşu » guzel » universal » yuksekten almak » cevirmek » bulutcuk » duzelmek » linumusitatissimum » puruzsuzluk » ul » cıkartma » olumsuz cumle » gosterge bilimi »

hayatın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hayatın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayatın_eş_anlamlısı nedir ve hayatın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.