tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tur ağac cember » hareketli parca » selâmunaleykum kor kadı » sakın ha » kor ağac » aday gostermek » coğaltma » gonullu » fındıkcılık » mustantiklik » cicekcilik » yardımcıdocent » percinleştirme » iliğini veya iliğini kemiğini » cirişci canağı » ciğindirik » carmık » sonmek » ofkesini cıkarmak veya almak » bulunan kimse » birbirinin gozunu cıkarmak » bicimlerini belirleyen ana oze » cıngırdak » meşru mudafaa » t cetveli » kebapcı » buyuk elcilik » yenicerilik » ayağında donu yok fesleğen is » eltieltiyekustu » yureğini eritmek veya sızlatma » keceleme » obur » cıkmak » secim sandığı » kibar duşkunu » cayır peyniri » iceriden evlenmek » dalınc » ceşni » icine atmak » yuğruk » allah kahretsin » tutunluk » cekcek » ust yapı » naturist » tutun » gecgec yapmak » kaleme veya kaleme kâğıda sarı »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.