tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızılbaşlık » celmek » kuyudan adam cıkarmak » bize de mi lolo » surunmek » patlakca » suru » muteveffa » fikstur » na » hristiyan » sokun » parcalayış » ardıc » bir cekirdek geri kalmamak » iş arî » buyuk gormek bilmek veya tutma » akaclama » acıcekmek veya duymak » ağackesen » husnukabul » kulturel antropoloji » deş teş » diktatorluk etmek » mubalâğa etmek » dalyan koftesi » zuluflu » pey akcesi » arafatta soyulmuşhacıya donmek » rustik » duğumlemek » kola cıkma » kose buğday » toplanmışbulunan bir sus bitki » cift yıldız » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » lodosa cevirmek veya donmek » buyultmek » dede dedesi koruk yer torunun » alp eren » dumencilik » guzellik » teneffus » sureyazar » oc almak veya ocunu almak » ocakcı » gul suyu » duğuncubaşı » muhabbet ciceğigiller » kalafata cekmek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.