tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başınıağrıtmamak veya başınızı » bağırıp cağırmak » odenekli » insanustu » cilek receli » statuko » mıhsıctı » kostek » yarım elma gonul alma » sozunu geri almak » gecimli » dalıp cıkmak » uzerinde » ayakkabılarınıcevirmek » kavrac » odenen prim karşılığında bu iş » tehevvur etmek » temayul » teessuf » itin gotune veya kıcına sokmak » gurbetci » benicincilik » az » bocekler » gorevden almak » eski dunya » ayıbınıyuzune vurmak » yapılmışince ve uzun şerit » şarlatanlık ğı » ayıgormeden bayram etme » curuk sakız » calıp cırpmak » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » sofra veya sofrayı kurmak » mız miz muz muz » acmak » kutuğu hayat ağacı » sesini cıkarmamak » pecesiz » camaşırlık » sureyya » şeritcilik » helenizm » can borcunu odemek » icinden okumak » guc » hucum » gin » kabahat samur kurk olsa kimse » tullenme »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.