tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vurdumduymaz kor ayvaz olmak » oğrenimli » bazıbitkilerin turlu organları » aracılığıyla duymak değmek e » hayır gormemek » cekimsiz » butun sıra » ici icini yemek » etiketcilik » balıkcıl » oyle » kullanılan tadıacıve bir yıll » aktualite » duşuk » mısır puskulu » kulot » endustriyel » gurluk » cırpıştırma » goz » goğsunu yırtmak » fişacmak » viskonsul » uckâğıt » adındaki asker ocağının kurulm » sonuc niteliğinde başka bir bi » koprucu » dağlara duşmek » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » ustune toz kondurmamak » icecek suyu olmak » barut kesilmek veya olmak » yemeden icmeden » tecahuluarif » secmen kutuğu » cinleri başına toplanmak veya » yukarı goğe doğru olan yanı » ortakcılık » orme » şoyle » gunahkârlık » ağızlıkcı » golge etmek » şeref uyesi » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » civanpercemi » kaymak bağlamak veya tutmak » oru » tekabul » yuklemek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.