tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duvesime » gunsuler » iyi veya temiz işaltıayda cıka » siyasetcilik » hotanto » icat cıkarmak » on sezi » dalgalıakım ureteci » kısmet veya kısmeti cıkmak » gunahlı » har gur » buzuktaş » ustune gitmek » yakıt maddelerinin genel adı » catık kaş » cingene » guveyi girmek » askıya cıkarmak veya cıkarılma » cingene cergesinde musandıra n » munasip » tefessuh » parcalama » puf noktası » gucsunme » carpış » kucuk minder » tenezzul etmek » cınarımsı » perdahcı bazıparlatıcımaddele » yuzu kara » lumen » burokratik » sokuntu » amplifikator » mutenazır » kimse » yuzunden » amaclamak » yapmacıktan uzak duzgun anlat » cifte atmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » para cantası » fuzesavar » iğne yapmak veya vurmak » calgı » purin » yuze duramamak » şilepcilik » genel olcek » uzerine olu toprağıserpilmişgi »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.