tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tedric » oda » utopya » sacsız » calım atmak veya yapmak » araştırma gorevlisi » cd » kara cumle » bahcıvanlık » dip balıkcılığı » duven surmek veya dovmek » puruzlu » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » tunclama » anketor » cişetmek » cizdirme » coban kulubesinde padişah ruya » sozunde durmak » pejmurde » kulhanbeyi ağzı » calık » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » otomatiğe almak veya bağlamak » gumuşuleşmek » salkım sacak » literatur » ilâcsız » cemberletme » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » duşuruş » cakmak » gobek dansı » cop tenekesi » tokaclanma » şeritci » ustune titremek » zararlıcıkmak » zamanıgecmek » bolumunden her biri sezon » acılmak » gobek atmak » odemek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » nilufer » buğday surmesi » kafasınıucurmak » granul » anlam cıkarmak » ız »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.