tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşeyi donmek » berbat etmek veya eylemek » dışında kalan bir veya birden » krepdoşin » gece işi korler işi » kut » koşe » başgoz olmak » hoduk » somurgenlik » etkin oğretim » pirinc unu » nubuvvet » gosterilmesinin izne bağlıolma » gece işciliği » lı li lu lu » yuk olmak » sonradan gorme gâvurdan donme » imanına kadar kısa soyleyişle » kuflenme » mestci » ustune alınmak » coğul ekleri » tokatcılık » bıcak altına yatmak » acık fikirlilik » literatur » yarayan cevresi oluklu kucuk » kokusunu veya koku almak veya » kumuk » defteri durulmek » cıkmak » sayac » bilgili » hic değilse veya hic olmazsa » aylakcı » organizmaların oluşturduğu bir » meram anlatmak veya meramınıan » sozel » cift cubuk » ici kalkmak veya kabarmak » ac » kullanılması » yuksekten bakmak » acılışkonuşması » ses seda cıkmamak » avrupa kayını » uste vurmak » buyur » muesseseleşmek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.