tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dili donmemek veya donmek » cıkarmak » benlikcilik » temulentum » temiz kanıda vucuda dağıtan or » akıl yaşta değil baştadır » ceyizsiz » sokağa veya sokaklara duşmek » soz » uyku gozunden akmak » bisikletci » cayır mantarı » oteden beriden » muhallebi cocuğu » elektrik ureteci » bocu » aracılığıyla duymak değmek e » bicimselleştirme » duğumlemek » gec olsun da guc olmasın » ortunmek » tarih oncesi » ustunluk kompleksi » duzayak » her işin her şeyin başısağlık » ucuklaşma » sodyum sulfat » yuk » koscu » tekerrur » kaba duzen » iz » catlama » hatırından cıkmamak » goturulme » cakıldak » amerikalılaşmak » yapısının işleyişinin ve geli » actırma kutuyu soyletme kotuy » on yuzbaşı » sacaklı » husnuyusuf » murdum » gorsel işitsel » kulâhlı » gorunmek » bahce nanesi » recelcilik » lutercilik » arşiduk »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.