tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uretmek zihnî yetiler oluştur » calkantı » pelur » icat cıkarmak » gesneriana » koalisyon hukûmeti » cozunmek » surekci » he » ceşitlendirme » icini ezmek » turumculuk » cocuk kalmak » kacurga » bayrak acmak » ustun zekâlılık » sağdıclık » ana kralice » im » soz kesmek » mustefit olmak » buzgulu » yahudice » makro » hazırlıklıolmak veya bulunmak » muhafaza etmek veya edilmek » ici kabul etmemek » duş » gorkemli » saygıgostermek icin başeğerek » gunluk guneşlik » camaşır sodası » nobetci » zam gormek » uzman cavuş » oho » guneşacmak » cakırlaşmak » olumlu » sırtına gecirmek » ic donu » bal ozu » kostek » ucucu » yağhucresi » veren silâhıbu hedefe doğrult » sıkmac » cece » mutehassis etmek » sunme »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.