tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guvenilme » iki eli kanda veya kızıl kanda » gozlerini devirmek » bahsi gecmek » gucuk ay » top surmek » etiketci » at cevirmek » mulkiye mektebi » cıkarmak » puskuruk taş » cizgileme » tercume » temessul » guveylik » ayının kırk turkusu var kırkı » buyuklerin ellerinden kucukle » ebussuut efendinin torunu » ac gozluluk » alcak gerilim » yedek parca » butunu » tanrıkayrası » curuyuş » gusul » icinden okumak » kalbi carpmak » kayıkcılık » tenevvur » gudeksiz » ucurum » uzum hoşafı » duşman başına » ergurmek » cizgi » dumbelek » gumuş » doner ayna » bakrac » alcılı » ovuntu » pacavralaşma » cıkış » oğrenci » d » torelsiz » mubalâğa » cenesini tutmak » allah belâsınıversin » oğuz »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.