tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteessif » koşeye sinmek » kimse » suclamak » mulkî idare amiri » cin carpmışa donmek » defasında bir sayıyukselterek » meydana cıkmak » kaynakcacı » guverte » emir cumlesi » dem dokmek » durmek » celiklemek » dadacılık » catır catır etmek » dediği cıkmak » on kol kemiği » sonmek » olcuş » iz duşumsel » nacar kalmak » saksıguzeli » yuz olcumu » boke » cığırtmacı » lisansustu » ayıgulu » duşkunler yurdu » pata cakmak » cıkartmak » munhasır » emekci » kulağakacan » an en » gozune uyku girmemek » yahudilik » kuvvet cifti » doşenmek » canın isterse » yuha cekmek » beraberlik muziği » onunu almak » koktencilik » tostcu » oldurucu » buğday surmesi » pejmurdelik » kepce kulak » carliston marka kereste »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.