tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dârıdunya » asma bahce » tezahurat » haberleşme komunikasyon » gozluk takmak » ağızlıkcı » guneşlekeleri » fos cıkmak » oho » supurge » bağrışcağrış » harac » bukumsuz » korkusuz iyi dovuşen kendine » kısa gunun kârı » kose sakal » cıldırmak » gobek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » meydana cıkarmak » mucevher tarih » gozleri yollarda kalmak » bac » uzgusuz » dışcokgen » carşaflanmak » pamukcu » musluman adam » zevale yuz tutmak » oruc acmak » uclu » doğu bloku » icini boşaltmak » erendiz » selâm para kelâm para » yureğine sinmek » hicci » taktir etmek » cıkrıkcı » dinclik » ic plâzma » somurgen » kutuk gibi » gungormuş » munasebet duşmek » başına gecmek » soz veya lâf duşmemek » manikurcu » unvanı » rahat kıcına batmak »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.