tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calımsız » ademimerkeziyetcilik » masraf kapısıacmak » ses seda kesilmek veya kalmama » zırnık bile koklatmamak » si » kok sokmek » kırılıp dokulmek » alkalolcer » guneşletme » guvenme dostuna saman dolduru » zangocluk » otlakcı » fırın ekmek yemesi lâzım » ciğerimin koşesi » coğunlukla » gecim dunyası » cicek gibi » tm » absurt » sonuk » suve » tarafından arabacıicin armağan » garnizonlarına ve bu duzeydeki » yalcınlaşmak » ici cız etmek » hintli » uckurluk » ilgi cekici » tuy atmak » cizmeli » santrifuj » allah bağışlasın » koşeli ayrac » celikli » mukemmelen » yıldırak » olduruş » bir araya getirilerek divan du » karşısına gecmek » dunya durdukca durasın » calkatmak » tenkitcilik » cocuksuluk » ucuzleme » cifte kumrular » dovec » resulmal » dalgaya duşmek veya gelmek » bahcesi »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.