tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendinden gecmek » mulâyim » uc aylık » ic merkez » acılım » sokturme » ateş » yarayan kuru ince yaprak » havale » nifakcı » kutlesel » donu » klorurlendirmek » kotumserlik » goturmek » uzerine almak » calışmacı » gozu su icmemek » cotuk » yuzu kara » metal veya plâstik arac » gorev aldığıaskerî harekât » gumrukleme » duşundurme » hancerlenmek » coban kebabı » gurgengiller » cekirge şalvar » buyukten buyuğe » ciğneme » kalıpcı » seyran etmek veya eylemek » muhtac » ağaclıklı » acık yurekle » haybeye kurek cekmek » murekkep » mumeyyiz » yolu acık » hoparlorsuz » cimbali » kume bulut » kucuk sakarca » boksorluk » hucumbot » coğu zarar azıkarar » muşahede » kucuk caplı » kaya guvercini » doğaclama »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.