tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rejisorluk » kin » buyukce » portlek » ciğnenme » ağza alınmaz veya ağza alınmay » dolapcı » elektromanyetik guc » gozune kestirmek » cocukcağız » musamere » yapma » tutsu gozu » bortulmek » ice kapanık » soyleşmek » gun almak » hurdaya cevirmek » ici surmek » soze atılmak » zıddına basmak veya bir şey bi » rutbe » balast direnc » kirecsilemek » tecerrut etmek » cicek tozu » ici sızlamak » pece » cırcır boceği » başının altından cıkmak » gozetme » dallarından her biri » kopure kopure » pm » resmiyete dokmek » rolcu » gostermek » akcaağac » şeylerden her biri tabaka » odenek » tıraşbıcağı » citleme » dunya gozune zindan olmak goru » ici sıkılmak » soğuk calmak » biciminde duzenlenen ulusal ve » kopoğlu » yureğini hoplatmak oynatmak ve » ayağınıyorganına gore uzatmak » ayrıcanak yapraklılar »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.