tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iraklaşmak » gensoru onergesi » citme » hic » bulunan bolum kafa ser » bortme » yuz aklığıgostermek » ulkucu » gecerlik » işcilik » sumter » cağrıcı » muşahede » cekinmek » şoyle boyle » kafayıcalıştırmak » başak bağlamak veya tutmak » bolgecilik » ilgecli » gunu gunune » dar unlu » yuzlenme » curuk veya curuğe cıkmak » hurc » kanınıicine akıtmak » ofke topuklarına cıkmak » muncer » icinde » vurac » cay demlemek » kusturme » silindirsel yuzey » soz ustası » tezgâhcılık » oğle yemeği » turuncgillerden hindistan da » su » kirecyeren » uruşme » kadiriye » icitim » araplaşmak » sermayeyi kediye yuklemek » uc nalla bir ata kaldı » fırsatcı » bir daha yuzune bakmamak » pire icin veya pireye kızıp yo » altın koku » cıtlatış » gun gormuş »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.