tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tul » calıidi cırpıidi evim idi ya » donuşlu zamir » bocek kabuğu » ak duşmek » cilek receli » cengelli » bağlantıunsuzu » tanzimatcı » yarayan kuru ince yaprak » sur atlendirmek » ucurmak » dumencilik » cıkar yol » muntahip » kulyuc » surulmek » kozleşmek » iclene iclene » olağanustu hâl » yolcu taşımakta kullanılan mot » kırlangıc » sa se » teamul » alkışcılık » dumbelek » on avurt » butan » goveri » kronikci » cığır » yuksek fırın » eğri bakmak veya eğri gozle ba » oz denetim » cark etmek » yuz » yonlendirme işi » kedigozu » kopurmek » sonmek » duzelmek » ortulu » gul » coreklenme » hırvat » gunduzleri » olduğu soz » bicimci » gucu gucune » aklınıcelmek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.