tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
secim cevresi » alevîlik » deliye donmek » cıkmak » civi » bicilme » taşcıl » canınıcıkarmak » gobekli » guveniş » cukurlaşmak » cozum » leke etmek veya yapmak » allah acısınıunutturmasın » otumsuzleşme » anketor » ni » cekişme » ruhiyatcı » orumcekli » şeref tribunu » turancılık » ali kıran başkesen » kendini dev aynasında gormek » ortturme » muessir » tavukpencesi » deyip de gecmek » iltimascılık » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » civit mavisi » icim » borc yapmak » nervur » uk » bir tarafa bırakmak veya koyma » duzensiz » alışverişe cıkmak » ardıc » gozunu sevdiğim » surme mantarıgiller » cakıl cukul » kotulenmek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » cıkın » se » yivacar » gozunu yıldırmak » calımsızlık » gozetmek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.