tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokca » sorguclanmak » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » cucuk » ofke baldan tatlıdır » gobel » munevver » solpume » ic deri » yorgunu yokuşa surmek » başcanağı » donme » cevirmek » tatar boreği » ciğleşmek » iş arî » cekmeli » poliuretan » kursu başkanı » hatırlatmak » suzgec » akıntıolcer » kireclenmek » gudulmek » hamursuz bayramı » dovuşturme » kucultme eki » ustune atmak » calım » tacsız kral » arapca » arasındaki ekonomik ilişkilere » topcu » curukluk » duşunce iyilik ahmet ertuğr » abanozdan yapılmışdilenci cana » kurduğu medeniyetleri kendi i » kostebek illeti » dortluk » kotuleme » zararına kazanc sağlamak » gunulemek » ulfet » kor » celik yelek » kıyakcı » yuzu yazılıkalmak » oz direnc » borclandırılmak » suzgunleşme »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.