tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koklemek » duzenek » kafayıcalıştırmak » ilişkilerin butunu iktisat » etuv » ruzgârlanma » pic etmek » salur » ses seda kesilmek veya kalmama » on damak unsuzu » ceyizlenmek » yuksek gerilim » sutlu » ortu » canak » gozu gormemek » kul » seckinler » sekendiz » guzelim » veya bu anlamda birleşik isim » oruc bozmak » gocurucu » kul etmek » kaşık calımı » curuk » bıcakcılık » sabahcıkahvesi » hatırıicin » yalıcapkını » parcacılık » tuzla buz veya tuz buz olmak » gozu tutmak » cekmelik » bicimleme » calım » cucelik » vasatî sur at » angıc » vucut ısısı » goc etmek veya eylemek » doşeyiş » makascılık » ecel şerbeti icmek » ici » muspet » kamcılatmak » dalyan koftesi » duzulme » yazboz tahtasına cevirmek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.