tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğerimin koşesi » buvet » arısutu » dar acı » colpa » dili varmak veya varmamak » ozgun » kunyesi bozuk » dili olsa da soylese veya anla » ozgunluk » aluvyon » ettiğini bulmak veya cekmek » mutecasir » ciltcilik » ademimerkeziyetcilik » ici almamak » jole » bıckıcı » ada cayı » sunnetsiz » capraşık » bilgic » ulûhiyet » editor » koc » kapalıyuzme havuzu » penceli » duşurmek » multipleks » hayrette veya hayretler icinde » calvincilik » bilgic bilgic » orgutculuk » başının gozunun sadakası » aktualizm » ozerkleştirmek » muallâkta olmak veya muallâkta » bektaşî » doş » meşrutiyetci » balık corbası » yuceliş » potifur » cıkınlamak » gece silâhlıgunduz kulâhlı » taklitci » kabak cıkmak karpuz kavun vb » gorunurluk » calkı » ic denge »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.