tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onune gecmek onune gecmek » temize cıkmak » guzelleştirmek » takaddum » plânlıbuyume » turancılık » coğulcu » bolu » unce » kapucin » bukuntu » yârdan mıgecersin serden mi » otorite sağlamak veya temin et » murettiphane » art duşunce » ayağıuzengide » başa cıkmak » pazara cıkarmak » vurut » pantufla yapan veya satan kims » acmacı » kendi kabuğuna cekilmek » alt yanıcıkmaz sokak » turkî » cıngırakcılık » otobuscu » acıağac » catılmışkirişsistemi » sulukcu » tuy duzmek » rektor » diline dolamak virt etmek veya » kuzum » kehkeşan » kundeleme » suzme » nufus patlaması » konakcı » keciye can kaygısı kasaba et » cırcır » fermantasyon » sovulmek » husnuniyet » kucuk mevlit ayı » yankıuyandırmak veya yapmak » gurluk » mineral » arac tığ » izduşuren » tekevvun »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.