tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alıcıcıkmak » elini belli etmek veya gosterm » allaha ısmarladık » gecti bor un pazarı sur eşeği » bula bula bunu onu bir şeyi » bunun sonucu olarak da doğal ş » ustune titremek » yıldırımlarıustune cekmek » sesini yukseltmek » bolum » kahır yuzunden lutfa uğramak » supurgeci » kavukcu » sunnetlik » ozsever » dovuşmek » devetuyu » centik acmak » gorunmez kaza » goz yummak » muteradif » koşe » ic bellek » cenesini bıcak acmamak » acan asklımantar » koşe minderi » dunur duşmek » orgutsuzluk » dumduz » taayyuş » sut calmak » gormek » elinden cıkmak » tedahulde kalmak » ic tuzuk » hic yoktan » calım » borcsuz harcsız » rejisorluk » barbeku » muşavirlik » yukseltgenme » muşerref » magnezyum klorur » yalvac » malta palamudu » duzenleşim » canım dese canım cıksın diyor » kuskun » fransızlaştırma »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.