tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hayat es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğumlenmek » kirec » huve » boğuruş » yonelmek » derdine duşmek » duzenci » unlu turemesi » cekberi » gecerlemek » soz bir allah bir » sal sel » ağzınıacıp gozunu yummak » icine kurt duşmek » kervan culluğu » koşe donmeci » gunah » gumrukcu » gok bilimi » uskuf » mubarek » gunec » zumre » arasat » koşe başınıtutmak » ra re » kacınganlık » orta uc » gec » allah tamamına eriştirsin » duşuk yapmak » luknet » kurk » onsellik » sonucunda veya birden su yuzun » gozlerinin icine kadar kızarma » gucumseme » tek kurekle mehtaba cıkmak » gordurmek » iki cıplak bir hamama yakışır » havale » bolivyalı » marunî » duruma gelmek » avustralya kara tavuğu » bir dokun bin ah işit dinle ka » lak lek » gonul vermek veya bağlamak » kendini kapıp koyuvermek » zorluk cıkarmak »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.