tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışamamak » mulâyim » acık ağıl » yer yarılıp icine girmek veya » surmelik » harıgecmek » cınlatmak » sun î tahta » cunupluk » ceneksiz » cakılmak » cam yunu » seylân taşı » adî suclu » muşkulleşme » bir veya tek başına » karnıbuyumek » başkıc vurmak » astsubay cavuş » bahce » telli balıkcıl » sıkca » onleme durumu » onemli » cirkin » muzayede » dışcevre » yağhucresi » yuzunu guldurmek » yureğinden gecmek » kopek balığı » ici titremek veya titrememek » on damak unsuzu » dar goruşlu » surekli cekiştirmek itmek ka » icten ice » gozleri kan canağına donmek ve » gostermek » olmayan bağımsız hur » ozlu » alıcıcıkmak » akıl icin yol veya tarik birdi » kuflu » yoklamak denemek tecrube etm » burnu buyumek » acemce » ozel » rekonstruksiyon » bıyık altından gulmek » tekduzeleşmek »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.