tdk sözlük TDK Sözlük

 

hayat es anlamlisi

hayat es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hayat es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hayat es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük hayat es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun almak » civi kestirmek » namzet gostermek » uckuruna sağlam » santra cizgisi » macar biberi » sumbulteber » gozlukcu » yuzleşme » zumruduanka » basitce » gokcek » ciceksiz » abdulleziz » nalca » hırcın » murekkebi kurumadan bozmak » cemenli » ustume iyilik sağlık ustune u » utu makinesi » danscı » mustemlekecilik » boğaz icinde kavga var » horozgozu » nispet vermek veya yapmak » hışırıcıkmak » soylemediğini bırakmamak » kusme » cok seslendirilmiş » kacışmak » tekâsul » sulûk » boluntuler » az gormek » astar surmek veya vurmak cekm » ulkuleştirilme » kabına dokmek » kullanılır » surur » oldurmek » buzmek » guneşsizlik » oruc yemek » copleme » aleyhine donmek » bıcak gibi » oldurucu » buyukseme » canım dese canım cıksın diyor » kantarın topunu kacırmak »

hayat_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve hayat_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hayat_es_anlamlisi nedir ve hayat_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.