tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakırlaşmak » cekişmek » icki sefası » calgılıcağanaklı » gorulmek » duşurmek » turkmen » golleşme » senatorluk » cimmek » bulbul gibi bilmek » colpa » teyemmum » kuturdemek » muşabehet » onune gecmek onune gecmek » cavdarlı » goz aydına gelmek gitmek » tutsu yapmak » olduğu soz » cırpma » gormuşluk » bıcaklanmak » cepni » cağırış » kopurmek » celseyi acmak » ekskavator » boluk boluk » gordurmek » coz » hint safranı » iftihara gecmek » koy romanı » uzengisiz » luks lâmbası » deve kuşu gibi yuke gelince ku » surmek » yıldızıduşuk » abazaca » gun » bitkisi lâstik ağacıficus ela » icmek » surculisan » supermarketcilik » cayırlatma » duzen bağı » musteşarlık » korpe » mubarek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.