tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozellik başkalık fark » şeytanın bacağınıveya ayağını » cevriyazı » suresiz » oncel belirleme » c c » tink tank » goğusleme » ağlar gozden sahte sozden ken » tam ustune basmak » hucum » hint pamuğu » hastalık almak hastalık kapmak » senatorluk » glâdyator » gonlu kanmak » beti benzi kirec kesilmek beti » sarıkcı » guzel » zarar gormek » turkî » keyfinden bayılmak veya dort k » eski goz ağrısı » eski tufek » cam » duğum » kıskac » loca » zam gormek » on teker » kişiye ozel » dunya penceresi » sondurulmesine yardım eden kim » guneşsizlik » tuyme » gulle gibi » cırpıntı » başınıdondurmek » tıraşıgelmek veya uzamak » cifteleşmek » mulâkat » kuflenmek » mucadele vermek » tukenme » at gozluğu » kokenli » cay takımı » ucurum » anus yuzgeci » kuşkuya duşmek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.