tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
super fostat » gudum bilimi » kavmiyetci » portenin başına konulan işaret » uzerine » hukûmet darbesi » tokezleme » muptezel » bazıdingil doner bazıteker » camurlaşma » dilinde tuy bitmek » goruş » gudumlu sanat » arka muziği » gecilmemek » ust » duzeysiz » kız kacırmak » akağac » nasihatcilik » istimzac etmek » meraktan catlamak » puren » alcalmak » dağa cıkmak » teşekkul etmek » tecanus » yeryuzu » ucmak » al veya alın » seyret » nazım turu » yuzunden okumak » cumle âlem » ve bilinc merkezlerinin bulund » sovuş » kitapcı » cark etmek » bulamac » bulbul gibi konuşturmak veya s » sutluce » oncesiz » carşafa girmek » etut » zangoc » yerleşim yerinden başka bir ye » ust yapı » kozleşme » el acmak » tuyleri diken diken olmak »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.