tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruyalarına girmek » tedhişcilik » acıkcası » akaclamak » aracla yakmak » pastorize » kıyak kacmak » acık » cıkarmak » goğus bağır acık olmak » aktuel » midesi almamak kaldırmamak ka » bir nesneye kece gecirmek » portleme » icin kullandıkları ozel olara » ciftleşmek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » zul saymak » yer acmak » tum sayı » sobe » kara yuzlu » kuşumlenmek » ozsever » kedigozu » dokmecilik » bozordek » budu » oylesine » dort ayak » tarih duşurmek » kapıkethudası » sacına sakalına kar yağmak » os » altın suyuna batırılmışolan » olumluk dirimlik » calımlı » deveci ile goruşen kapısınıyuk » gece gozu kor gozu » kaypakca » cokmek » ilk goz ağrısı » cağırtmak » ulfet » oz dikeni » fak fuk fonu » icbukey » kalite cemberleri » beis gormemek » buyuk şehir »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.