tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bruxelles lâhanası » kolaylık gostermek » frenk uzumu » şekle sokmak veya koymak » cencen » ortulu omurgalılar » kunde » parmağınıaramak birinin parmağ » fırsatınıduşurmek » gece » ozellik başkalık fark » kısıkca » tarihcilik » gunulemek » bobrek » gepgenc » rukû » icin » lâpcın » cezve surmek » kucuklu buyuklu » anglosakson » remil atmak veya dokmek » toluen » kışıgecirmek » belâlar mubareği » cağrışma » cemre duşmek » başının altından cıkmak » renk korluğu » kopcalı » soz olmak » ultimatom » colak » penceli » gonlu gani » cıyan gibi » doşemek » olu yıkayıcı » dilinde tuy bitmek » koy koruculuğu » modul » istismar etmek » dort kaşlı » ozek demiri » gun atmak » gosterme hakkı » supurmek » gungormuş » cal »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.