tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calık » haric » ahkâm yurutmek » adamkoku » kesip bicmek » dışarıya saldıklarısıvımadde » golgesine sığınmak » yediği onunde yemediği ardınd » cocuk yapmak » gerekli gormek » kooperatifcilik » ilkguz » tavukcu » acıktan » cıplak » urperti vermek » sacıştırmak » carpan » tekaudiye » gungormuşluk » kutleştirme » kırlangıc » olum sukûtu » konnektor pensi » kabarmasınısağlamak kabarması » oncul olmak » lule » cinko » ozek ağacı » huvelbaki » tunel gecmek » yoneticilik » saatcilik » eksen ulke » cengel atış » gurgengiller » gostere gostere » figuratif sanat » değişkene gore hesaplanan sayı » boburlenmek » iceriye atmak almak veya tıkam » portenin başına konulan işaret » korpe » bir elin sesi cıkmaz » cıkıştırma » etmek » toplandığıbolum » renk olcme » rafinator » cocuklar »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.