tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu kırpmadan » ak don kara don gecitte belli » şarkiyatcı » kaynac taşı » takla atmak veya kılmak » surfe » cozumleniş » namusait » kuştuyu gibi » dunya durdukca » minibusculuk » pekiştirmek » kafayıyere vurmak » cokmek » inmek » cobanaldatangiller » sağcıkarmak » sağeliyle sol kulağınıgosterme » mutehakkim » coraklık » orgutleyiş » ağızda sakız gibi ciğnemek » direncsiz » mercan avlayan kimse » bac » ezgic » zerresi veya zerre kadar eseri » tebellur » sertleşmek katılaşmak » ovguculuk » oğut vermek veya oğutte bulunm » konukcu » akca pakca » ayranıyok icmeye atla veya ta » serdumen » yureği goz goz olmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » lokoplâst » golalası » uniforma » buyrukcu » kamcılaşmak » tovbeler olsun tovbeler tovbes » buyuğumsu » usanc getirmek » bolumlendirme » calmak » ciziktirmek » oruc yemek » fars »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.