tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ittihatcılık » yurunme » tacikce » cıkmak » pure » bıcak vurmak » muruvvetini gormek » monitor » parşomen » ustune yıkmak veya yıkılmak » mahşere donmek » golge olaycılık » uvey cocuk » gecmek » boynuz cekmek » partoner » camgoz » yurutec » cilecilik » yuz » minare golgesi » amator » tulum cıkarmak » uclu » butun sıra » ustunde kalmak » astsubay kıdemli cavuş » tekessur » borcunu bilmek veya saymak » ileri atılmak veya cıkmak » solom » tutamac » cetin ceviz » purcek » kavunici » değişkene gore hesaplanan sayı » bulutcuk » nitelikler gosteren madde » avurdu avurduna gecmek » dunyevî » gozu tutmamak » anlayış mutealiye transandan » gozunde tutmek » genel goruşme » ciğkofte » tevzi burosu » turşusu cıkmak » ilaclanma » cokmek » kusur etmek veya etmemek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.