tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozmek » tureme unlu » cunku » bolutlu » olu renk » gulcu » goğuslemek » msı msi » ofke ile kalkan ziyanla zararl » gul ustune gul koklamamak » sandıkcılık » derdini deşmek veya depreştirm » guzelleme » surdurme » hint hıyarı » puruzsuz » oklava veya baston yutmuşgibi » veren alet » işsiz gucsuz » gunduzleri » karım koylu » gecit hakkı » dalgıclık » yalıngoz » cucuk » cabuk ol veya cabuk » hukum » surungen » anas acuta » comelme » allah halil İbrahim bereketi v » iki gozum iki gozumun nuru » muteneffir » kuyruk cekmek » gonulluce » sinir torpusu » munafıklık » gobeklenme » kutuk » un » duzen kurmak » lâpcınlı » munasebat » dalıp cıkmak » dokuluş » canak yalayıcılık » ana sozleşme » cubbeli » lâf acmak » kopurtucu »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.