tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işmar etmek veya gecmek » tefeul etmek » alınır ve başına bir ya geti » yayla ciceği » musamahasız » allah versin » rontgen cekmek » yuzdurmek » boğaz icinde kavga var » cıkınlama » kopru altıcocuğu » ornek » inmek » hurriyetci » gok bilimci » sungerler » pufkurme » deli bayrağıacmak » kopuleme » copra » konveyor » sutre » huzzam » cakaralmaz » mahmuz ciceği » mut a » yonelmeli » cekirdekli » denir » catallaşmak » cepecevre » suzulmek » oncul » cevrinme » tekerlek kırıldıktan sonra yol » yan yuzergiller » gozu bağlı » huzunlendirme » şansolyelik » gumrah » bicim » gumburdetme » pelikul » celik » hesap vermek veya hesabınıverm » bucurleşme » canına tak demek veya etmek » gozleyici » guzelim » kacırmak »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.