tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopruculuk » medducezir » abes kacmak » tekessur » ocakcı » hint fıstığı » kocekce » sacılmak » duşuk » yurutucu » kıvanclı » doğen » duşkun olmak » gotun gotun » meddah sanatı meddahın işi » gorgu aşılayarak onceden tesp » orgucu » cepel » su » nasihatci » veya metal bolum » eşyanın yapımında kullanılan b » maraz esenlik karşıtı » mucellitlik » bir baştan veya uctan bir başa » diri ortu » somuruculuk » cakmak » duşuncesiz » mumas » iki buklum olmak » yuze duramamak » allah kahretsin » uleştirmek » lumen » donel » bohcacı » nişanıatmak veya bozmak » konclu » yuz goz olmak » ibaret olmak veya kalmak » tumsekleşmek » doşek » kullanılan tadıacıve bir yıll » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gulle gibi » ay cekirdeği » bolunebilme » ucuk » ortmek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.