tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecirmek » şeylerden her biri tabaka » kucuk » ses cıkmamak » ozeme » okul kacağı » olgunluk cağı » kor kuyu » icimli » yahudi ebegumeci » kara duzen » defol » sumsukleşmek » kostek » karşılığında cinsel ilişkide b » acılmak » cırak cıkarmak » kavis cizmek » yazıp cizmek » gun » zihni acılmak » soylence » gunlukcu » on kol kemiği » konsolitci » petrolun bir cinsi olan yanıcı » fırıldak yapan veya satan kims » mufrez » soğuk vurmak veya yakmak » percinlemek » gozu cıkasıca » duğme » cırnık » ustun olmak veya gelmek » limon kufu » odemek zorunda olduklarıucreti » munasebet » yuz kızartıcı » coraklaşmak » kaya ucmazsa dere dolmaz » kelâmıkadim » sozleşmesiz » alıp satmaz gorunmek » element kısaltmasıau » daha bircok şeylerin yapımında » amplifikator » yaradana sığınıp bir işyapmak » pislikcil » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » kucuksemek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.