tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozmek » muzikoloji » cocukluk » guvenlik » pic olmak » catmak » celik kalemi » cicekci » cuval gibi » kor satıcının kor alıcısıolur » emeği gecmek » cocuk » gozu donmek » direncsiz » duşurum » cekişmesiz » gercekleme » duzmek » icerlek » mutemadi » muhurculuk » vazgecme » catır catır » tumorlenme » guc » cucuk » sayıştay » iceride olmak » duygularıacığa vurmak » zıpcıktı » gunec » camlık » cemrenmek » bicimci » akaclatma » gun donumu » hiclik » yugoslavyalı » dortlemek » mel anet » sağlayan parca » olduruş » nasrettin hoca nın turbesi gib » kokten » teeyyut etmek » yaşam duzeyi » cağrışımsal » muvezzilik » olum sigortası » tum »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.