tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağır kure » kabına dokmek » gozunu kapamak » corba gibi » calımlı » yonelmek » gozeneklilik » gorungu bilimi » ozelliği » cıtlama » sozlenme » acem lâlesi » odevcil » gonul darlığı » kustere » ici paralanmak veya parcalanma » uygulama » ickili » luk boyası » boburtu » kopeğin ağzına kemik atmak » cekingenlik » olcek » işten gucten kalmak » alacağına şahin vereceğine ka » şohret kapısıacılmak » gazolcer » gecmek » cengi » hoykurmek » deliye donmek » kancılarlık » kilit kurek olmak » bir cicekle bahar veya yaz olm » yontem bilgisi » gormemezliğe gelmek » kalp carpıntısı » cubuk » catallı » icre » pekiştirmek » burclar kuşağı » goruntusel » cekmek » muphemiyet » yakadan gecirmek » olu yıkayıcı » anlamıverir » dokulmek » uşengen »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.