tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pencelemek » kor hat » tezevvuc etmek » sut kuzusu » purceksiz » lule » salon ciceği » mubadele » ciğeri parcalanmak » samur kurk » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » acze duşmek » can can » eline duşmek » olumluluk » gonenmek » cırpışmak » bicimdeki bolumler » ıt it ut ut » buyuk ana » bukturmek » hic değilse veya hic olmazsa » cene cukuru » germanistik » yaz donencesi » al gulum ver gulum » işcatallanmak » olum var dirim var » ışınımolcer » ileri gitmek veya varmak » gudukleşmek » yaban kecisi » cakırdoğan » korluk » hastahaneye kaldırmak veya yat » mudana » şeytan ucurtması » duzeysizlik » cumlenin ogeleri » plânorcu » uveymek » cumbuşcu » yuzmek » acık bono vermek » dara duşmek » mudur muavini » suredurum » genişgonullu » teşrifatcılık » gonlunu celmek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.