tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
girişucreti » borc almak » tecrube etmek » cepel » ahcılık » muhendislik » kısmetinde ne varsa kaşığında » itin gotune veya kıcına sokmak » ulku » butunsel » bornova misketi » utancından yere gecmek » cıplaklaşma » duz » buyuklenmek » kostum » gecimlik » cabucak » sacmalaşma » doke saca » al el » bağlayıcı bağlama niteliği ol » ağabeylik etmek veya yapmak » acıkta bırakmak » yağlıkcı » falcata » calımlamak » karikaturleştirmek » arafat » geleceği varsa goreceği de var » tecavuz etmek » pirinc » korleşmek » asker cıkarmak » hambelî » cereyan carpmak » duğum » gosterişyapmak » kos dinlemek » tok gozlu » soruşturma acmak » balıkcın » değişiklik onergesi » tul » takaddum etmek » cocuklar » iclenmek » bırakılması » ağackakan » suclu sayılmak »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.