tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muşteri hizmeti » nufus cuzdanı » suyukculuk » dikensi cıkıntı » kazanc » millî mucadele » bahcesi » tek acıklık bulunan ocak » oykunce » iyilik guzellik » cın cın » calkantı » goz gezdirmek » ustu başıdokulmek » kucultme eki » zerdecal » mer iyet » teslimiyetci » dolek » civileme » ici sıkılmak » yapma » mucrim » haric » şark cıbanı » acık duşme » dokmeci » derinlik kayacları » odemek » kâğıda dokmek » suhulet » gucenilme » şukreyleme » defter acmak » ruşvetci » soğuk bufe » terzi kendi sokuğunu dikemez » catallaşma » cekmek » herkesin yararlandığı » gobek havası » lâckalaşma » alcılatma » gulabdan » kırımlı » duzey » gozu bağlı » şeylerden her biri tabaka » uckur cozmek » ducar »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.