tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic başkalaşım » malta eriği » ay aydın hesap belli » uz » gorup gozetmek » cıkan » bilgiclik » beli bukulmek » kucuk bitkilere verilen ortak » munteha » yer ozekcil » şeytan gecmişgibi » can calmak » koşe donmeci » oksurtme » aclık » allah kuru iftiradan saklasın » tekeden sut cıkarmak » yuzucu » paraya cevirmek » goz gormeyince gonul katlanır » korlemeden » kursu şeyhi » cilâlıtaşdevri » hoşduruma gelmek » gommek » işguder » tutturmek » yakmac » istirham etmek veya istirhamda » civit rengi » kup » sersem etmek veya serseme cevi » dudak bukmek » aykırıduşmek » gozetmek » gecmek » akıllıduşununceye kadar deli c » uckurluk » kurt » oz tahta » zuğurt » cağlamak » sokturme » spekulâsyon » yasa onerisi » uyuz bocekleri » know how » duz yuzeylerden her biri » arasında den başka anlamıyl »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.