tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucurmak » hizipci » etmediğini bırakmamak veya kom » muzikal » otesi berisi » secim yasağı » tup » yarıgecirgenlik » ceşitlendirmek » koyuvermek » koc » enstitu » durum » opuşme » okse otu » gobek calkamak veya calkalamak » ordovr arabası » ozunlu » dallarınıkısaltmak » gelişmişcanlı » ceki duzen » soğuk ter dokmek veya soğuk te » kurek cezası » cevirmek » ter dokmek » iskeletli hayvan corallium rub » ığrıp cekmek » doven » ağız ağıza vermek veya konuşma » gulme » cıkıntılarıolan organ » kup » coğaltım » sokmek » ic acıcı » hizmetcilik » boburlenmek » fizikci » bin bir ayak bir ayak ustune » sarsakca » keci soğudu » avanakca » mucevher » koşe minderi » iz an etmek » sokuk » sondurulmek » yan urun » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » dert kupu »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.