tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kultur bitkileri » telekomunikasyon » alttan gureşmek » muhre » kudumzen » gurecilik » goz kırpmadan » sutcu » cıbanbaşı » allah hoşnut olsun » otobus » cehre » donuşlu catı » kalburustu » acıklar livasıolmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » katalizor » meslekleri belirten tek tip gi » inkâr etmek veya inkârdan gelm » dokuntu » ecek » kut » işten bile değil » gon » yukunmek » birinden buz gibi soğumak » bordur » kırgız » percinleme » temessul » gumleme » ustat » ucsuz bucaksız » hangi taşıkaldırsan altından » horoz dovuşu » dipsiz kile boşambar » ortme » mutelezziz » eteğindeki taşıdokmek » pire icin veya pireye kızıp yo » otesi var mı » turev » ac ec » gormezden gelmek » basıncolcer » uzucu » davetci » boşluk » guluncluk » sifonu cekmek veya sifon cekil »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.