tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor olur badem gozlu olur kel » temerrut » protestanlık » butunleme » kırcıllık » ic politika » dongu » murettep » acıklamak » culcu » soz veya lâf altında kalmamak » sacmacı » bicimsiz » sıcan deliği bin akce » sağlayan parca » koy meydanı » koşe kapmaca oynamak » pantufla yapan veya satan kims » uc bir » hanefîlik » duvel » olum sukûtu » boya kızıl kok flubia tinctor » turşucu dukkânı » tecessus » el frenini cekmek » sucustu » cağırmak » motamot ceviri » deveden buyuk fil var » bicme » cisemek » uzun yol surucusu » guc » mut a » sokuntu » suhulet » tertibe duşurulmek » futurizm » calışmak yapmaya kalkışmak » sayma işlemi » mutekâsif » gelen birini karşılamaya cıkan » başının derdine duşmek » vazgecmek » yaparlu » hamursuz bayramı » turlu » sanayi ulkesi » tetiğe basmak tetiğe dokunmak »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.