tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonuclanış » tertibe duşurulmek » ruşeym » hereklemek » vucuttan duşmek » metre kup » olur şey veya olur değil » yumruk atmak veya indirmek » aleyhinde veya aleyhine soylem » yuruk semaî » oportunist » ledun » gozleri kararmak » bol kepce » bilincsizce yapılan işve etkin » kan dokmek » carpı » gocermek » sorf » okse kuşu » ağzınıopeyim veya seveyim » kuraso » lok » turkluk bilgisi » hızla batmak » duşundurmek » gun » somurgeleştirmek » koku » sacık » kafayıyere vurmak » tulyum » ozlu » davranmak saygıgostermek soz » arlıarından huysuz huyundan v » catık yuz » pacavracılık » ors kemiği » kızılderili » ozonur » kimse » dolgun ucret » ruzgârlanmak » ardıc otu » elcilik etmek veya yapmak » tutun » canaksıhucreler » cd » ozerkleşmek » catal iğne »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.