tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hazanın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevrili » başyonetmenlik » tuylu meşe » yurutme » icinde kaybolmak » gozu acık » konservator » icyağı » ağacıkurt insanıdert yer » celebilik » uşme » hatırlatmak » tahsil gormek » markscı » yalıcapkını » meridyen duzlemi » carpma kapı » goz ucuyla gormek » kulyuc » lâtin ciceği » curukluk » duduklemek » işbirine kalmak » guzel » icgudusel » maydanozlu soğan » kurban bayramı » ters turs » son gorev » korkutuk » deniz veya hava savaşınıyonetm » lâf veya soz altında kalmamak » genişgonullu » gecici » cinisiz » başıacık » palyacoluk » kirec suyu » carpmak » karşıtı » ustune basmak » murekkepci » gelişmişcanlı » acısınıcıkarmak » bolme » okuz » mubalâğa etmek » us » capaculculuk » kapıyıgostermek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.