tdk sözlük TDK Sözlük

 

hazanın eş anlamı

hazanın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hazanın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hazanın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hazanın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corbacı » simitcilik » tuvit » gostermelik » durum » ufleyici » m2 » zarifce » gocer » cur etsiz » yuksuk otu » oğut vermek veya oğutte bulunm » cekmek » cağrılma » kurtpencesi » cıkmak » gul » ayıbınıyuzune vurmak » tan ten » cift atış » cakmacı » balcak » goce » kandırıcı İnandırıcı » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » arkaustu » gecinme » gozyaşı » celik yelek » piclik » cakırlaşmak » guneşsiz » gullâbi » kaldırım ciğnemek » mes uliyetsiz » alıp satmaz gorunmek » kuf » yukarı goğe doğru olan yanı » dubel » ciziktirme » kemalizm » nişan yuzuğu » ruh kazandırmak veya vermek » suslendirmek » millî huviyet » insanoğlu ciğsut emmiş » boğure boğure » araplaşmak » amatorluk » kosteklenmek »

hazanın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hazanın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hazanın_eş_anlamı nedir ve hazanın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.