tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hakkıodenmez » astarıyuzunden pahalıolmak » ruslaşma » koprucu » başa gureşmek » carşafsız » cıkartı » kulâh kapmak » kok mantar » ozgurluk » kacılmak » tumsek » hoparlorlu » tacsızlar » gozunde buyumek » goruşayrılığı » baba değil tırabzan babası » bitli veya kurtlu baklanın da » sacılmak » cember icine almak veya cember » citmek » beti benzi kirec kesilmek beti » tutsuleme » kopekli » takla boceği » gozu tok » ihsanıhumayun » terekkup » parcasıbağlıbulunan catal » ciğnetmek » hititolog » ayca » hesap cıkarmak » kuf bağlamak veya tutmak » cingenece » ali nin kulâhınıveli ye veli » muşir » ortulu omurgalılar » supurtme » turkceleşmek » yukunu almak » uful » calışıp cabalamak » ozensizlik » pelikul » kamu guvenliği » kup » tanrı ya minnet duygusunu sunm » gozu kaymak veya kacmak » orgen »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.