tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
b b » banco » cabuklaştırılmak » dumduz » sen bilirsin veya siz bilirsin » unlu » gupguzel » soze son vermek » sarıcicek » ilgincleşme » koşe » colpan » muzecilik » oğrenmek » japon » uniformalı » nicelikleri ve değerleriyle ay » ay gun takvimi » aclıktan olmeyecek kadar » gorenekci » yolsuz yontemsiz » durac » buyuk elci » surmesiz » gibi cok yonlu hizmetleri en a » goz ucuyla suzmek » somurucu » aracılığıyla duymak değmek e » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dile dillere duşmek » devletle » ters yuz » eline elinize veya ellerinize » denetcilik » tedahul » kahve dovucunun hınk deyicisi » yurunme » kac zamandır » duzayak » uşenc » tesanut » aracılığıyla duymak değmek e » cicek » sacıştırmak » bir gun evvel » alt alta ust uste » hayat mucadelesi » cenkcilik » catışılma » kece »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.