tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cgs » turkucu » arkasında dolaşmak veya gezmek » alt ust etmek » yureğinin yağıveya yağları eri » kucuk dağlarıben yarattım deme » gonendirilme » ustenci » surekli » goruşme » kunguldemek » can kaygısına duşmek » gonul almak veya gonlunu almak » hareket » cukurunu kazmak » cimcek » balta değmemişgirmemişveya gor » bust » ayağının bağınıcozmek » kalpakcılık » limon kufu » curuk carık » uclu » leton dili » az kaldıveya az kalsın » cardaş » surerlik » mumin » mutefennin » kaucuklu » uctu uctu » gır gır gecmek » oncesizlik » belirtilen bolum » doluya koydum almadı boşa koy » koy oyunu » nevri donmek » aklınıkacırmak » kacırma » ananın ak sutu gibi helâl olsu » konservator » tezahurat » sinir torpusu » parmağınıaramak birinin parmağ » teveccuh gostermek » icine cekmek » soz birliği etmek » cıkış » ozerkleşme » goz aşısı »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.