tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cek » gonul kocamamak » sumuklu » paylaşmış benzer odevlerle yu » kun » yuksek basınc » boburlenmek » oğuzca » dondurulan ince uzun ışık ara » durtuşmek » guneşsizlik » copurlaştırma » acmak » duğum atmak » kukurtlenme » ilgi gormek » belirtir » buzul donemi » eşbicimlilik » zihnini celmek » gece ucuşu » supurgelik » kılcık » goveri » işportaya duşmek » goyunme » iyi gun dostu » romork » buyultme » hevesi kursağında veya icinde » guvey i » kece kulâh olmak » ayrıcanak yapraklılar » yuzune bir daha bakmamak » sonuclandırmak » boncukculuk » asker cıkarmak » soya cekim » şerefe veya şerefinize » curlatma » koc yumurtası » carşı » ciğborek » icli kofte » gecmez akce » purtuklenme » carkcı » doteryum » cıkmak » desinatorluk »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.