tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaclaşmak » ozbek » vur dedimse veya dedikse oldur » kaşyapayım derken goz cıkartma » babasının veya babalarının cif » gosterişe kacmak » dağdağa kavuşmaz insan insana » moduler sistem » karagozculuk » kokleşmek » acık taşıt » şeylerden her biri tabaka » pişmanlık duymak veya getirmek » uckâğıt » verilen liste » başıustunde yeri olmak » cene yarıştırma » buyrukcu » selâm soylemek » cıplak at » yuzerlik » ters yuz ters yuzune cevirmek » alımlıcalımlı » purcek » başınıgozunu yarmak » ağzınıacmak » opucuk kondurmak » acıklamak » her gun papaz pilâv yemez » ciğkofte » kozleme » huzunlu » turt » zirzopca » allah taksimi » boşnak » osmanlı » gobek » teleutce » sokuk » cark cevirmek » buzulme » sondurme » direncli » musakkafat » dokumhane » togolu » izdivac etmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » amasımamasıyok »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.