tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic denge » uc » atlangıc » ağız aramak veya yoklamak » soyup soğana cevirmek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » cember gecirmek » akıl icin yol veya tarik birdi » uygun bir bicimde takılarak on » cozulme » iyilik gormek » acılma » surpriz » emlâkci » kısmeti acılmak » maruz bulunmak veya olmak » bicimlerini belirleyen ana oze » istencsiz » puskulsuz » damarına veya damarlarına işle » madde » kayı » durumleme » can cıkmayınca veya cıkmadan h » uzum kurusu » gonder » parşomen kâğıdı » duğun değil bayram değil eni » tutsulenmek » ışıkolcer » duşeyazmak » sen ben davasıveya kavgası » ic evlilik » ozel mulkiyet » guneşletmek » yurunme » anlıkcılık » ıl » suslemek » uncu » togolu » mudire » h h » formul » zumre toplantısı » yavaşgel veya ol » alman usulu » yuz yuzden utanır » ruh cokuntusu » dumduz »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.