tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic cekmek » cevabıdikmek veya dayamak yap » tunemek » ihrac etmek » doner ayna » korkunc » paraşut ile atlama » suyundan yararlanılan cukur » zuğurtleme » dort cifte » gonlunu yaralamak » kulhanbeylik » tırtıkcı » gonul almak veya gonlunu almak » icerleyiş » gozemek » kursu şeyhi » sur at katarı » riyazet diyet rejim » gucsuz » cumleten » bicilmek » yuz yazmak » yılan cıyan » ongoru » capari » guzelleşmek » pişekâr » suluk » ici kabul etmemek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » gelişmişcanlı » maddelerden oluşan varlığın he » uc parmaklı » kacmak » oru » ikiyuzlu » cemberlenme » supurulmek » oyuncakcı » cağırtma » babacko » butunu » yerleştirilen demir parcası » fedakârlık yapmak veya gosterm » yonetme » allah ından bulsun » puskuruk kulte » acılmak » gumuşgrisi »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.