tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozluk hakkı » kokorec » boluntuler » catladın mı » ceyrek finalist » capcak » oldurmek » secme hakkı » sağgorulu » isimden tureme fiil » cıkmak » soz kesmek » gozu acılmak » parti cevirmek » guderi » ozelleştirilmiş genellikle di » gozetleme deliği » şaka goturmemek » cozmek » bulamac » olimpiyat oyunları » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » anadolu » lisanımunasip » ışıl kufluce » okculuk » petrolcu » dovunuş » iki hırtı bir pırtı » guluk » elcilik uzmanı » gomlek » ic cumle » peceleme » avanturiyer » cucuklenme » acılmış dikdortgen biciminde » icinden gulmek » kulâhcı » odemek » cay kenarında kuyu kazmak » kocak » deş teş » yuce divan » deniz ordeği » doğaustuculuk » atsan atılmaz satsan satılmaz » ruşt » enfusî » taylorculuk »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.