tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dondurmek » kosele taşı » carcabuk » gonderilmek » kulhanbeylik » icme » kaşgoz etmek » orneklem » cocuk bilimci » ust yapı » soylenilme » insanustu » allahutealâ » acısal yol » deli sacması » buğru » ım » sel gibi akmak » goz » soğuşturmek » armut pişağzıma duş » oge » ezgic » gozune carpmak » yurutmek » capkın » corbalık » susleniş » sağgoru » zumrutlenme » ozumseme » ozerkleştirmek » duello » gormediğe donmek veya gormemiş » yere gecmek » lâf cıkarmak » kırgızca » tasasısana mıduştu » temel onerme » hâlden anlamak veya bilmek » yuzer top » dunku » gozu tutmamak » destek gormek » tencere yuvarlanmış kapağınıb » cuvallamak » sana vereyim bir oğut kendi u » goturmek » allah halil İbrahim bereketi v » duşundurucu »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.