tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oruş » yugoslavyalı » taraf tutmak cıkmak veya olmak » ucretlilik » ust kume » abazaca » muphem » yuksek » bir elle verdiğini obur elle a » babıâli » entrika cevirmek » sucuğunu cıkarmak » gokdelen » rejisorluk etmek » ozcesi » tuberkuloz » su gosterdi » eller yukarı » tufek » dayanc » gormek » kuflu » dışgucler » nobet beklemek veya tutmak » duzeltilme » on sezili » hucuma kalkmak » kulce » galebe calmak » boluntu » topluluktan olan kimse » amak » camurlamak » ciceklenme » temerrut » sıcaklıkolcer » bir şeyler veya bir şey olmak » şarkuteri » elini ayağınıkesmek veya cekme » gozlemlemek » gozune sokmak » filipinli » tel civi » donmek » arma ucurmak veya arma budatma » ustenme » gozemek » akıl icin yol veya tarik birdi » sokturmek » calışma belgesi »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.