tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alacabalıkcıl » gonderi » husrana uğramak » cullandırmak » ac ec » tes it » temiz yurekli » burnu buyuk » bir şey icin gerekli en buyuk » cıkma » protestanlık » hukumluluk » doğaustuculuk » kılıc kınınıkesmez » hıfza calışmak » faca etmek » gerekceli » şupheye kapılmak » minyaturleştirmek » zuppelik etmek » umur gormek » duşkun olmak » cizgi cekmek » sor » tarihe gecmek » gecen taşınabilir değerlerin b » kampcılık » olu dalga » kurallıcumle » surekli olarak gidip gelmek » suc olmak » cevre kirliliği » sanskeritce » japon sarmaşığı » kotu olmak » iceri » hukûmet darbesi » acmaz » maddelerden oluşan varlığın he » tab an » turk meşesi » maymuna donmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » bilinc akışı » zatulkursî » cıfıt » harman dovmek » goturmek » aklından gecmek » fluoresan lâmba »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.