tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
resimlerin sesli veya sessiz k » havuc » cimbali » ic guvey » yapı sebilhane » dağcayı » biciminde duzenlenen ulusal ve » gozleri donmek » vucuda gelmek » yardakcılık » oturuklu » taşıtcı » kulturlu » cekmek » kuf » gonderilme » sutyen » soyleyeceği olmak » yuk » bilinc akışı » sorguc » arının yuvasına kazık veya cop » cozumcu » gozu bağlıolmak » cargâh » atıp veya atmak tutmak » gonul okşamak » w » bir goz gulmek » citileme » yiyim yeri etmek veya yapmak » raportorluk » oruluş » parcalarıkaynaştırma işi veya » dağarcığındakini cıkarmak » yerin dibine gecmek batmak vey » kohne » sungu » orucsuz » cavdar ekmeği » olcek » gosterge » penceleme » fransızlaşma » surgun » gozden uzaklaşmak » ıl » sozunu tutmak » sabun kopuğu gibi sonmek » almanlaştırmak »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.