tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
da de » tumsekleşme » duz unlu » subjektivite » sutannelik » koşkerlik » kullukcu » kokusu cıkmak » kalcalı » sokmek » diline dolamak virt etmek veya » kara cavuş » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cukur » kamcılamak » ne sularda » murtesem » muteneffir » cirozlaşmak » ciftteker » maraşişi » didik didik etmek veya olmak » yargıgucu » seciliş » iktisatcılık » mavi boncuk kimde » sınır acı » kulhan makinesi » istifci » olu mevsim » cizimci » gok gurlemesi » onemsizlik » abdulleziz » puskurme » demek ki demek oluyor ki » on » mutalâa » dokumantasyon » tervic » studyo » mumkun olmak » olumsuz » imanıyok kısa soyleyişle » kustahlaşmak » kullanılan arac buat » belediye cavuşu » gozune hicbir şey gorunmemek » tenkitcilik » ceviz ici »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.