tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz kırpmadan » darasınıduşmek » somalili » ırakgorur » bitkisel veya hayvansal madde » calma » dağlara duşmek » bicimini alır hidrojenle oksi » bicme » mektep gormemiş » mutebasbıs » dokumlemek » suc » nufuzu altında tutmak » saik » cavdarmahmuzu » granul » bayramlık ağzınıacmak » adamına gore » formul » cattırma » cakma » tıraşcı » sacak » cubukcu » yaban ordeği » mıhsıctı » munasebetli munasebetsiz » boluşturme » alaca duşmek » kacamak yol » kızık » orgutsuzluk » acılmak » hah şoyle » ovur » oldurucu » dunurluk » bolunen » uzuntulu » cember » yalancıcıkmak » surmek » yandan carklı » cini doşemek » orneksemek » utopi » yuz yazısı » yukletme » acısınıcıkarmak »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.