tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuyudan adam cıkarmak » borcunu kapatmak veya borctan » kolay gele veya gelsin » guvelenme » duduklemek » romanoloji » ovunek » oze » buyutulmek » ceribaşı » manikurlu » imza gunu » bir cokları » mahrut » keci soğudu » aşcı » felemenkli » cıkmak » zerre kadar olsaydı » potasyum klorur » gorum » alcaltmak » vak a » partoner » gecmelik » cıkmak » kafasınıucurmak » cekmek » acık deniz » tezkiyesini duzeltmek » yuze cıkmak » mal » her yiğidin gonlunde bir aslan » uzengi » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » ruzgâr gulu » gercekleme » koy ihtiyar heyeti » ormek » capaklanma » ureme » caprazlama » ruh cokuntusu » gozu olmamak » civicilik » burgu » temerkuz kampı » ozgulemek » absurt tiyatro » gundelik »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.