tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocuksu » ricada bulunmak veya birinden » sesci » cingeneleşme » kolemen » icirilme » başıdara duşmek » sansur etmek veya sansurden ge » yeteneği maharet » komunikasyon » facuna » gecmek » kurt kocayınca cakallara kopek » taannut etmek » luk boyası » konvektor » cevre kirliliği » pacayıkaptırmak » bir iddianın gercekliğini inkâ » cağlayık » dolap cevirmek veya dondurmek » ultraviyole » karşıtı » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » lâcka etmek » yuz vermek » sut gibi » alcacık » goturtme » kervankıran » gecirmek » hele şukur » calkama » cozumleyiş » hucre yutarlığı » derleyip toplamak veya toparla » kultur gocu » ufurmek » soz dalaşı » huner » ilaclanma » bir hucreli » maddelerden oluşan varlığın he » bir ilcenin en buyuk yonetim g » Şafiî kopeği gibi titremek » mec » yuz » calışma saati » uşuntu kopekler mandayıparalar » kacırga »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.