tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şirazeden cıkmak » cabuklaşmak » nasranî » gumuşîleşmek » baha bicmek » guzaf » acıgormuş » geri cekilmek » klâkson » ileri geri surulebilen sistem » zumre » duzmek » bicim bilimi » burnunun ucunu gormemek » gabonlu » uc buutlu » kosteklemek » koşe donuculuk » olu mevsim » abacıkebeci ara yerde sen nec » nobetcilik » abdesti gelmek veya olmak » konsensus » panel kopru » parca » ceri » gerekce gostermek » beklenmediği umulmadığıveya c » ileri geri surulebilen sistem » sırnaşıkca » hırcınlık » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » uzumu tilki uzumu » vus at » en kucuk birliği goze » hızla batmak » tevekkul etmek » on teker » flutcu » yusru » amerikan » ici dışıbir » utulemek » buyulemek » cozumcu » sutsuz » koksel » zorluk cıkarmak » ileri geri soz etmek veya soyl » ciğin »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.