tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşahhas » ozumleme dokusu » allah manda şifalığıversin » gosteriliş » gormek » desinator » gorup goreceği rahmet bu » munasebeti duşmek » ordekgagası » mağribî » uretim araclarınıozel mulkiyet » kuşucmaz kervan gecmez » karadeniz de gemilerin mi batt » tuvaca » yukarı goğe doğru olan yanı » hamursuz bayramı » guzelavrat otu » calıştırıcı » kırlangıc » kucuk » uykusu başına sıcramak » cıkıştakozu » tunclaştırma » perhiz yapmak veya etmek » hayvan salamandra » su veya soz goturmez » dan den tan ten » yıldırımla vurulmuşa donmek » midibus » ucgul » caresiz kalmak » onculuk etmek » gocmenleşme » citişmek » koy imamı » arkasınıveya peşini bırakmak » boyacıkupu » yer demir gok bakır » gozgu » yuruyuşkolu » torelcilik » golgecil » muşarunileyh » icerikli » başının altından cıkmak » celik comak » oz » diz ustu cokmek » halkcılık » eski pusku »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.