tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vişne receli » ul » yanından bile gecmemiş » oda muziği » tunel gecmek » kumaşcılık » asma bahce » ust » buyulenme » siktir » lek » super » kufluce » manikur » bazlamac » abbas yolcu » penceli » cadır catı » film cevirmek » muzaheret etmek » kayışa cekmek » sozluk bilimi » ağaclaşmak » muşkulât cekmek » govde gosterisi » cifttekercilik » acıortay » yuz olcumu » guguk gibi kalmak veya oturmak » renkli element kısaltmasıcu » akcopleme » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » ruzgâr ustu » olcuşme » hafıza » gonlunun dumeni bozuk » calık » hunnapgiller » cevrili » kemenceci » gerec » su boceği » yanık ruzgâr » derme catma » cilingir » tuzuk » başka işi yok mu » ongormek » tuyu bozuk » e kuvvet »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.