tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz getirmek » kulte » butunlemeli » yer ustu » supermarketci » ozlentili » dunya » ic kapak » goz » kanıicine akmak » zurriyet » tezhipci » olumsuz cumle » kumanca » ruh gocu » parmağının ucuyla veya ucunda » surgulu » duğumlenebilir nesne » ağıt yakmak veya tutturmak » burum » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » catak » tertibe duşurulmek » t t » yaydığıgozle gorulen ışıma » leninci » kupleme » okuzburnu » basın dunyası » duşmanlık » orge » ite ot ata et vermek » tevarus etmek » le » carşafa dolanmak » cansız duşmek » catapat » yoğurt calmak » gul ustune gul koklamamak » buyume » cilek » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » bıkıldığıbildirilir » duzenbazlık » puskurtme » kıbrıslı » goru » sıcmak » ekmek carpsın » meydana cıkarmak »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.