tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuskunu duşuk » mevsimi » bekci kalmak » bulbulleşme » gonul vermek veya bağlamak » gunlerden bir gun » paraşut ile atlama » purtelâş » gelsin veya gelsin gitsi » mezata cıkarmak veya koymak » carpışılmak » mutevehhim » duzen vermek duzene koymak vey » agrandisor » cıkmak » gercekli » koreliş » kırmızıcizgi » muessif » departman » gokkandil » ozerkleşmek » guncelleştirmek » cangıl cungul » erkeklik sende kalsın » cd » gumuşcu » frenk cileği » gecerlilik » yurek burkmak » serce parmak » keci inadı » tuketme » sual acmak » suc işlemek » sulfurleme » cucuk » gurultuye getirmek veya boğmak » alkışcı » kumeleme » duşunce » sapcık » duşurmek » ikisi bir kapıya cıkmak » duşkunler yurdu » katır tepmişe donmek » ku » akşamuzeri » mustecir » catışma »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.