tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir bicimine getirmek » odemek » kohne » gosterici » cercilik » urkuntu » tahaccur etmek » guatemalâlı » canak yaprağı » yoğurt corbası » uzatılabilir » cicek tozu » kafasına dank etmek veya demek » kulâhsız » gercek » adıcıkmışdokuza inmez sekize » dizini dovmek » cekmek » kabak birinin başına veya başı » garniturlu » telgraf uslûbu » mak mek » cangal » muddeialeyh » katma butce » kuresel ucgen » acıklık » ozellikle celik dokum ve alaş » kayışcı » luzumsuz » keci mantarı » onerti » gonderme » ictima etmek » mes uliyet almak » nefesli calgı » kalleşce » duğun evi » yumruk gostermek » kumuc » gunu gunune » bicimsiz » ara soz » gozu bağlı » gufte » hizmet ici eğitim » yıldız akmak kaymak veya ucmak » ortak ozne » acılma » ac doyurmak »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.