tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
secmesiz yemek » gunah » coğalış » gizil guc » letce » tupluk » koşe penceresi » koyu duruma getirmek » takallus » ekmek carpsın » cevirmek » msa mse » yukluce » yavaştutun » capraşık » devre mulk » semtte oturanların tamamı » sovyet » adalet orgutu » haddeden gecirmek » vur patlasın cal oynasın » yureği kaynamak » kalıc » derdini cekmek » cıpır makinesi » bir ucu sivri olarak yapılan t » reduksiyon » bal ozu » biz kırk kişiyiz birbirimizi » ticarî tuketim » koyuvermek » huviyet » yonseme » tuysuz » kucuk kan dolaşımı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » vurucu guc » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » nonfiguratif » matrak gecmek » tore » oğutmek » kufurbazlık » muhtac etmek » daloğle » acıolcer » gun » sacılmak » gerceklemek » ileri geri konuşmak lâflar etm »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.