tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutculuk » şohret bulmak veya kazanmak » bir sanat eserinin yapının ve » olcunlu » doşenmek » davulu biz caldık parsayıbaşk » hukumran » cancılık » bir gomlek fazla eskitmişolmak » getirilir » ortulu » dalıp cıkmak » canak yalayıcı » colaklık » cekmek » tumgenerallik » ortak veya kuma gemisi yurumuş » surfile makası » sansurlenme » sulfitleme » guvenc » kucumencik » makyavelcilik » alcalma » zulfaris » olu zaman » etut » portekizce » hastalıklarının genel adı » mız miz muz muz » temulentum » 30 ağustos » gecirmek » ım » goruntuleyici » tarafından arabacıicin armağan » kap » mulk » t cetveli » guneşli » ağzında buyumek » gecirgenlik » sıcramak » dam ustunde saksağan vur beli » kure » hatırlatmak » kireclemek » beyninde şimşekler cakmak » seluloit » koruyucu unsuz »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.