tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef eş anlamlısı

hedef eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dualist » kemale ermek gelmek veya kemal » bacak bacak ustune atmak » icine almak » her tur gosteri yapmaya uygun » aluminyum taşı » fikir veya birinin fikrini alm » anser » sah cekmek » icten » şupheye kapılmak » sokuk dikmek » azrail » dovmek » goz sevdası » bocekciller » bıcak » pahaya gecmek » sol acık » cekmek » kuyruk cekmek » cuval » cocuğu olmayan evli kadın » tehacum » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » rastık cekmek » yargıusulu » sozu veya lâfı ağzında gevelem » mutenekkiren » şofor koltuğu » potasyum sulfat » dispecci » ciftleştiriş » kuvertur » ihsanıhumayun » yağcekmek veya yapmak » capraza almak » goturum » bilgic » moğolca » cakır » gorece » rufeka » senegalli » veya belli bir yukseklikten aş » hacamat etmek veya yapmak » icin » ackıcı » inzivaya cekilmek » kırk veya bin dereden su getir »

hedef_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_eş_anlamlısı nedir ve hedef_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.