tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nakışcılık » sanatı » neye uğradığınıbilememek veya » cılgına donmek » aylığa gecmek » cizmek » taşıma veya dokme su ile değir » suyu ısınmak veya kaynamak » işbirlikci » dayanım omru » ganalı » cepic » deli danalar gibi donmek » ciklet » mustantiklik » aracılığıyla duymak değmek e » cevirmek » cekememek » sonuc vermek » yel ufurdu sel veya su goturd » nazınıcekmek » cekici » beduk » ayağında donu yok fesleğen is » burnu surtulmek veya burnu sur » otmek » ucan kale » ovgucu » musavatsız » sandvicci » goz yummak » edinc » olculen » gobel » kuremsi » umit etmek » tahammulfersa » hurmet etmek » gurbet cekmek » penceletmek » hava suzgeci » japon kaktusu » koruk gibi » projektor ışığında olmak » ucurmak » kucuk dilini yutmak » on avurt unsuzu » cıkrıkcı » sepetci » cozuluş »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.