tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vergi kacakcılığı » oğutmeye yarayan dişlerin orta » hak dini » bir avuc » bezi herkesin arşınına gore ve » el ermez guc yetmez » kırlangıcgiller » yulume » guz noktası » hesapca » kampana calmak » gunu dolmak » gol başı » sorguc » eşolcum » hareketin yeniden kurulmasıyla » kotu » tek yonlu yol » koy ihtiyar heyeti » umit etmek » icimli » pusuya duşmek » cuhalı » celik metre » sozlu » tuydurme » mudiriyet » ust uste » imalâtcı » muhur pensi » marşmarş » sungerli » nazım turu » ikinci cağ » ga » cukur » yukseklikolcer » ad » bolumleme » ciğnenmek » tume varım » topluluğu » amacsızlık » sel gider kum kalır » cıkıntı » gucleştirmek » balıkcıl » me » buyuturluk » gerceğin doğaya uygun bicimde »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.