tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
futur getirmek » cakmak » sobe » ağzına bir şey veya bir cop ko » kıskac » ilâclamak » el cabukluğu » sonmek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » gor bak » guderihane » zulfuyâre dokunmak » mani duzmek veya yakmak » kendine susu vermek » cekirdekten yetişme » koknar sakızı » alınır ve başına bir ya geti » bahce nanesi » suluk » oz denetim » sıcrama » şofor mahalli » cağdaşlaştırma » koncsuz » pranga kacağı » lâkırdıağzından dokulmek » cok buyumek irileşmek » im » puf boreği » cam yeşili » mudahale etmek » goğe merdiven dayamış » elcilik » su dokmek » yuceltilme » allah ın kulu » işin icinden cıkamamak » yureği kararmak » frenk inciri » iki soz bir pazar » orgu » sap cekmek » selektor » karga yuruyuşu » haber cıkmamak » civilenme » sirkulâsyon » gonullu » petrolcu » adam icine cıkmak »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.