tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceza cekmek » bakrac » ahkâm yurutmek » sacalanmak » sureklilik gosteren » kacırmak » bayındır » oz » mucevher mahfazası » yıllıkcı » basma alım satımı » australis » ta kendisi ta kısa soylenir » soylem » anız bicmek » muhmel » on deyiş » hindistan cevizi » oğrenci » cucuk » işaret yay ayrac » catal » mık mik muk muk » calıştıran » lehce » zerduştculuk » bir dirhem et bin ayıp orter » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » buyuk lokma ye buyuk soyleme » surtunmek » kusur etmek veya etmemek » mustehcenleşmek » birleştirme montaj » oralıolmamak veya oralıbile ol » kongolu » goverme » olumluluk » celişiklik ilkesi » kopru başı » kucukucu » guvey i » uflenme » temas etmek veya biriyle temas » kalensove » teneke calmak » yolsuz yontemsiz » catlaklık » sosyo » kuplu » fevc »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.