tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
harekete gecirmek » uzerine oturmak » duk » hayatınıbirine borclu olmak » sozlukce » cıt cıkmamak » bolukbaşı » okuzdili » fetvayişerife cıkarmak » yeni dunya aslanı » catırtı » gudum » coğurcuk » tekefful » saklambac » ulkuleştirmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » ellerin dert gormesin » kralice » dovmek » oksuzluk » kotuleşme » ucurumlaşmak » mustesna » copcatanlık » cicekleme » yumurta kapıya dayanmak veya g » sağgorusuz » yukselti » tefavut » cığırtkan » bolşevizm » ucu cengelli ağır demir arac » sur atlenmek » ortulu » saik » cağrıcı » hacet gormek » kopru başı » hint avrupa » oykulemek » cırcıplak » politikaların genel adı ferdi » acılmak » ığrıp cekmek » gorevli » sırtcı » kok mantar » biber salcası » ic guveyinden hâllice »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.