tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
omrubillâh » gozu dunyayıgormemek » ozek doku » mustehcenleşmek » yuk altına girmek » şeylerden yapılarak icine su d » bocelenme » patlayıcıunsuz » cimdik atmak veya basmak » mes uliyetsiz » biciminde bağ » gozetiş » munşi » kart cıkarmak » uşuşmek » koklenmek » bosmek » cizgi cekmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ispenciyari » goz kırpmamak » urpermek » kavlıc » astsubay kıdemli başcavuş » muttefikan » sozcuk turu » duzem » cık » penceli » onur uyesi » alınmasınısağlayan kimse kame » istismar etmek » no » tagallup » gunahınıvermez » kor topal » maca beyi » mutemayil » calkama » ustunuze afiyet veya sağlık » ipin ucunu kacırmak » şarkısoylemek » imtizac » avurt satmak veya avurt zavurt » fâni dunya » populerlik » hakaret gormek » ozel teşebbus » arkasına duşmek veya takılmak » bicmek »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.