tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şoyle » allah var veya allah ıvar » olmayan bağımsız hur » supurgecilik » munkir » duşunurluk » gelinlikci » kukurtlu » ic cokgen » nobet » holoturitler » ardınıalmak veya getirmek » man men » onluk » cankurtaran duduğu » tabakcı » allah eksik etmesin » gerilim olcumu » allah beterinden saklasın veya » endustrileşme » karaya cıkarmak » kılıc balığıgiller » size veya sizlere omur » kotek » oğretmek » eşeği duğune cağırmışlar ya » guruldemek » curuk » goz merceği » gumrah » butunsellik » capcak » bir catıaltında olmak veya bul » tuketici sayacı » oncecilik » comlekcilik » soğuşluk » saik » ozelleştirme » otesi berisi » bolme » kukurtleme » başıdonmek » caprazvari » mufreze » etmek icin uzerlerine konulan » surmek » induklemek » donuşturme » urbanizm »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.