tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
musait » paramparca olmak » dili cozulmek » ucmak » nobet » ti » otturme » goze yutarlığı » hukûmeti devirmek » cıldırmak » murebbiyelik » candır » merakına dokunmak veya merakın » gunlemek » mart kapıdan baktırır kazma k » gecirimsizlik » capkınlaşma » yenidunya » soğmek » pırlangıc » hatırıicin » gulup oynamak veya gulup soyle » pulucluk » calpara » undeşlik » yuh cekmek » capraz kur » cocuk oyunu » kotu yola suruklemek veya sapt » kıraclaşmak » kumaşcılık » tarafsız bîtaraf » guler yuzlu » ic gezegen » kupeli » tuvit » sun î » tıkaclanmak » ayrıseci yapmak » gorsel işitsel » uflenme » ustalık gerektiren iş sınaat » hapishane kackını » aba vakti yaba yaba vakti aba » ofkelenme » alt ust olmak » tuccar » foyasıcıkmak » unlu uyumu » gorevlenmek »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.