tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yola cıkmak » plâtonizm » cokek » carka » ana baba gunu » işcilik » oz indukleme » ustcavuşluk » icraata gecmek » ben hancı sen yolcu oldukca » kostek vurmak » capraşık » dilini veya dillerini yutmak » fişekci » suren goruş indeterminizm » yalova kaymakamı » guleclik » uzatılabilir » eli cabuk » coğullama » unik » ağacıdibinden kesmek » icinden cıkamamak » yuzune bakılmaz » duzletme » tunclamak » kadar ıskarmozlar arasına uyu » zıvanadan cıkarmak » cok gormek » portlek » dokumleme » mevlevî » ilcebay » yapma işi » kok sap » sutleğengiller » ku » alacaklıcıkmak » mevlit kandili » minyatur » duşunce » yuz yapmak » nilufer » duşuş » kusturme » zayice » ayağının bağınıcozmek » yurutmek » carka vermek veya carka cektir » korunma gormek »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.