tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capar » murit » beden hareketlerinin tumu » varışcizgisi » barışcıl » sıfat fiil grubu » okuz soğuğu » ortalığı almak » dil » golge » gozleme » af cıkarılmak » alcaltıcı » bicme » yavaştutun » yiyip icmek » gomulu » gecenek » calmacı » el acmak » bin işci bir başcı » bicmek » elinde bulunduran kimse » rolântiye almak » calıkakıcı » beyni sıcramak » uzatılabilir » gurultu cıkarmak etmek koparm » yalın kılıc » cincilya » kirecsileme » taahhut » cırakman » purtuk » olu gozunden yaşummak » bol paca » icre » gulmeceli » hukum surmek » cığlık » yanından bile gecmemiş » fit vermek veya fit sokmak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » hunnapgiller » evc » boşluk » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » kılıc calmak » bicimsizlik » sehpaya cekmek »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.