tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huthut » muzik » ruh otesi » caplı » ıt it ut ut » ozgecil » calpara » gecimli » kocancı » cevirmek » ici goturmemek » bukulu » olmayan bağımsız hur » pacavra hastalığı » cıpıcıpı » acımlanma » moğolca » şeytan orumceği » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » fırsat beklemek veya aramak » yururlukte bulunmak » oruc acmak » lutfetmek » gosteri » celişki » cankurtaran duduğu » coban aldıbağa gitti kurt ald » odeniş » doşemelik » sozu ağzında bırakmak veya soz » halebî » kacırma » oteyi beriyi » guneş » bana dokunmayan veya beni sokm » gumuşîleşmek » penceli » biletci » mitral kapakcığı » icindekiler » catıklaşma » hazır duruma getirildiği omurg » ağac » muzebzep » muteneffir » diğer ceşitli hizmetlerin butu » cıplanma » koltuk gozu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yeni eflâtunculuk »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.