tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turbe » soru cumlesi » sungercilik » cehrece » cacaca » yonetmen yardımcısı » gozune uyku girmemek » capraşıklaşmak » sulâle » umitsizlik » ağzınıhayra ac » azınlık hukûmeti » muteber olmak uzere » durdurmak » eden felsefe ve din doktrini » dumbelekci » goynuk » sempervirens » derinlikolcer » kargaşa cıkarmak » ici titremek veya titrememek » cizgi » pabuc bırakmamak » cevren » allah a bir can borcu var » surtmek » pestilini cıkarmak » ust cene » bir konuda duygularıbaşkasıile » ileri geri soz etmek veya soyl » capa » coğaltma makinesi » centik acmak » cocukcağız » rusvalık » boldurmek » ateşpuskurmek » uzağıgormek » cercevesiz » cullama » pencuse » dol » eline ayağına kapanmak sarılma » ictihat » ustsubay » fuzeatar » duzenleşik » ansiklopedik sozluk » icim » arac »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.