tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icine ateşatmak » dupeduz » gon » camaşır deterjanı » gozculuk » kibar duşkunu » arabist » aşure gunu » gumuşuleşmek » tepesinden veya başından kayna » cıkmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » nasihatcilik » cayırlık » koc yiğit » holluk » dubel » kac » hoşgoru » cekme » benzi kul gibi olmak » yazır » kan emebilen halk arasında ba » boykotcu » zulum » suzgecgagalılar » cuzamlı » nufuzlu » catal zıpkın » zuğurtleşmek » kemikcik » duşman catlatmak » buyultec » ayağına veya ayaklarına kapanm » kulağına koymak veya sokmak » İsa yıkusturdu muhammed i mem » sanayi bolgesi » buyuklerin ellerinden kucukle » yığın kulturu » lâf veya soz altında kalmamak » bulbul gibi konuşmak veya okum » hanımgobeği » yapma » eşgudumlu » atlangıc » bir dilin kelimeleriyle duşunc » mes ut » cekip almak » ortmece » sonradan gormuşluk »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.