tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cansız duşmek » huzunlenmek » allah acısınıunutturmasın » icirtmek » oz denetim » cağıldama » calık » yan gelip oturmak veya yatmak » canta ciceği » cekmek » genişletmeyi amaclayan yetkin » gul suyu » ciceksimek » sabaha cıkmamak » acık kalpli » uretim araclarınıozel mulkiyet » neşesi kacmak » cercevelenme » calkamak » komunikasyon » eli boşgelmek veya gitmek » ce » ne munasebet » cole donmek » koc yiğit » sacak » durdurmak » cıtırdayış » duet » acmak » mutevehhim » boluk » corekci » tum sayı » cırpınıcırpını » ortaya cıkmak » cekichane » durdurmak » goğus kafesi » cuzdan » eşcekim » ustune yurumek » sah cekmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » gulmece » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » uruşme » iki satır lâf etmek veya konuş » hezaren orgu » catıortusu »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.