tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıc pabucu » cıtır pıtır » doşeğe duşmek » uygurca » azıcoğa saymak veya tutmak » dokulmek » ağaca cıkan kecinin dala bakan » suspansiyon » başına gecmek » aclıktan nefesi kokmak » mektep medrese gormuş » hedonizm » cın cın otmek » acılmak » keceyi suya atmak » olarak yurutulduğu siyasî duze » kuremsi » yakın cağ » icecek » catısız » dokumcu » durtmek » yurutme gucu » soğdurme » tatar boreği » duşundurtme » mosyo » geciş » ucmak » acıolcum » herkesin yararlandığı » azerîce » cor » beşeriyetcilik » cekmek » suslemeci » bıcık » gulle » suruluş » guc » paylaşmış benzer odevlerle yu » başına işcıkarmak » aracılığıyla duymak değmek e » ayağına sıcak su mu soğuk su » sonmek » pala calmak veya sallamak » ağır ol » aklıbaşından bir karışyukarıve » bukulgenlik » musaade etmek veya buyurmak »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.