tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kocancılık » putur » derin derin duşunmek » terlikci » kalcasız » damarına cekmek » icini curutmek » l » rest cekmek » olumun soluğunu ensesinde duym » ustune bir bardak soğuk su icm » dortlu final » hucuma kalkmak » kepce surat » iki eli kanda veya kızıl kanda » oncul olmak » kucumsemek » eskimo » babıâli » carşaf gibi » ovunduruculuk » guttuğum domuzu bana oğretme » dokulmek » kenarlık » yurume » oda » eski camlar bardak oldu » surtunme » ceper » her ne ise veya her neyse » gencten » cevrim » gunlu » zayıf duşmek » soz goturmek » sinir kupu » kurduğu medeniyetleri kendi i » ahıska turkleri » zihni acılmak » cıkmak » kargılık » tahammur » tarakcı » karşıtı » suhulet » sunguleşme » ote beri » bir soy » teyemmum » gozleyiş »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.