tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mujdelenme » serbestce » cağrıştırmak » hangi taşıkaldırsan altından » leşini cıkarmak » sonum » cıra » kabak birinin başına veya başı » medet allah » odenmez » kuheylân » gunahınıvermez » yuklenilmek » dostlar alışverişte gorsun diy » kacmak » notunu veya numarasını vermek » lık lik luk luk » unite » gozu tutmak » kopurtucu » pabuccu » tevessu etmek » suclanmak » fritoz » gorevlendirmek » duzgun » guğum » duşurmek » guclu » oruk » duz » somalili » yureğine od veya ateş duşmek » el icin yanma nare yak cubuğu » yururluk » imanıyok kısa soyleyişle » yaprak dokumu » murekkeplenmek » orgun eğitim » babî » gumuşsu » olum oranı » deli kızın ceyizi gibi » kucuk » sanatcı » sorma sormayın veya sorma gi » somurgeleştirme » yukluk » yukletmek » keciyi yardan ucuran bir tutam »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.