tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzevirlik etmek » flort » turkuaz yeşili » bancolaşma » coraklaşmak » surunmek » kirec fabrikası » orgucu » cırcıplak » gozunun capağınısilmeden » bağrışa cağrışa » cala kılıc » veche » ustune gecirmek » cavlanmak » kofter » emmec » ozluk » gozunun icine bakmak » sel gibi akmak » menengic » tunc » olukcuk » unsuz » ici kararmak » karnından konuşmak veya soylem » hırcınlaşma » cultarı » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cenesini bıcak acmamak » oğmek » cıkmak » işguderlik » gecirmek » sual acmak » vak a » cekmek » harp acmak » mufredat » malkoc » işleri ve dışişleri bakanlıkla » kacamak » sutsuzluk » oldurme » yaşam bicimi » şerbetci » kulturluluk » klorolcer » buyuk oynamak » toplu goruşme acık oturum »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.