tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonul dilencisi » gunahsızlık » saymakla bitmemek veya tukenme » got » durme » yuzulme » sepetci » goz kırpmadan » uclu » eğitim » koc katımıfırtınası » kompresor » turşusu cıkmak » genel goruşluluk » olcum » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ozlu » şeytansacı » gurz » ara konakcı » reisulkuttap » ozgecilik » kacma » yunlu » amerikanca » saygıduymak veya beslemek » acılmak » ayağınıveya ayaklarını opeyim » sozunu geri almak » cıkagelme » cevrecilik » golge gibi » camura yatmak » albumin » cift capraz denir » cok gelmek » dedikodu etmek veya yapmak » denetcilik » bolut » duzgun » turkcu » ackılanma » ustluk » carka » kul olmak » gume gitmek » ici ezilmek » yuksek sosyete » acık olmak » uryan »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.