tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz etmek » gosterişli » dunya goruşu » felekten bir gun veya gece cal » vergi kacakcılığı » servisci » muteşekkil » oluşmuşmotorlu arac » gozlerinde şimşek veya şimşekl » kultur gocu » biciminde cıkan eser » boşol veya olsun » iclem » zumruduanka gibi » orgucu » celişmezlik » ki » muk » yenidunya » bulgaristanlı » eli boğrunde » koşe » ickisiz » caplamak » zevkten dort koşe olmak » kacmak » muhtac olmak » rehavet cokmek veya basmak » omur boyu » tanesi » surcmek » calkama » cakma » t » arasında den başka anlamıyl » gır gecmek » oksurup tıksırmak » dişci » kadirîlik » oksurtme » oturuk » ruşvetci » işcatallanmak » tutmac » kurtun » bildiğinden şaşmamak veya kalm » nankorluk » allah selâmet versin » karnından konuşmak veya soylem » gumuşrengi »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.