tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceşitlemek » tacik » koşek » canak uzengi » dokuz yorgan eskitmek veya par » butce acığı » ozellikle » catlak » kompozitor » ici kalkmak veya kabarmak » diktatorluk etmek » başlıkcı » başmurettiplik » calgı » allah utandırmasın » sepetci » bulunan bolum kafa ser » cavuş » boru ciceğigiller » mahrut » olmez » urkeklik » guvenlik gorevlisi » ozbek pilâvı » icinde » acık sayım » duşurmek » ayıgulu » cekinik » sacıp savurmak » surfile yapmak » kapıdan cevirmek » icine dert olmak » horguc » cengellemek » nacar kalmak » utme » kucuk hindistan cevizi » sublime » duzguncu » yere hızlıca surtulduğunde haf » lâcka » uygun bir bicimde takılarak on » doteryum » ornek almak » altın cağ » gununu doldurmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » boğur » cıramoz »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.