tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırpı » gun » musmir » bir şey soylemek » beyin gucu » mustahzar » derinlik kayacları » avuc avuc » ust uste » ozletmek » kıyıda koşede » bileşik onerme » gosteren » pabucuna kum dolmak veya taşka » gomme balkon » guvenlik borusu » beyninde şimşekler cakmak » figuranlık » yakutca » tecrubesi olmak » orgensel » kıyıya cıkmak » parcası » gorunmek » icindeki en kucuk birlik » kok » bir bicimine getirmek » suje » borclandırma » urdunlu » cizmecilik » futurist » duzen vermek duzene koymak vey » cirkeflik » civileme » pırlangıc » durme » kulyutmaz » ihtiyac » beklenmediği umulmadığıveya c » gumuşrengi » ekli puklu » omre bedel » gozden cıkarmak » carpanlara ayırma » onluklu » ucerli » tahammur » duduk » tefessuh »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.