tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamı

hedef kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir guzel » ustupulemek » nobet calmak » gecer akce » taşıtcı » catlatış » boxsalpa » ormek » projektor ışığında olmak » tespih bocekleri » bir karıyla bir koca dırdır e » duz » oteden beriden » gozu dalmak » centikli » gozu yılmak » sulûk etmek » husnuhâl » gumuşservi » sakınılan goze cop batar » olu saat » oburku » gumuşrengi » evc » paratuberkuloz » carşafa dolanmak » yukseklikolcer » felcli » İskambil destesinde maca dizis » para sızdırmak veya koparmak » taşa cekmek » goz kadehi » hafifletici sebep bi » gecirmek » uzgu » kuturdeme » paradan cıkmak » partikul » cimdik » dalıp cıkmak » uretimsel » acık secik » ictensizlik » kocancı » ic savaş » yılan gomleği » sumuklu » koreliş » burnunda veya gozunde tutmek » korkakca »

hedef_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.