tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dalga gecmek » ağaclandırma » uc beyliği » pence » lâpcınlı » muşkul » surutme » cobanın gonlu olursa tekeden y » gosterişsiz » burumcek » tuzluya mal olmak oturmak veya » kurtaj » sarachane » cimlendirmek » vekâlet ucreti » cokuntu » kutuğe gecirmek » mulâyimlik » oyuncak » balıkcı » hakas » askere cağrılmak » izzetuikram » soğuşluk » cakıltı » oğretim programı » olan insan topluluğu ulus » uzaktan bakmak veya seyirci ka » goğsunu gere gere » gece gunduz dememek » cift desimetre » gecmez akce » tel kufluce » kut » ıncı inci » catal ağız » goz nuru dokmek » teessuf etmek » anlayana sivri sinek saz anla » karacalılık » monsenyor » hic mi hic » koy odası » sokmek » cıkma » dokulmek » duğun corbası » kavanoz dipli dunya » kararmışve sertleşmişinsan der » coğdurme »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.