tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
culha kuşu » hoşca kal veya kalın » yukun » rehber oğretmen » ağzınıacıp gozunu yummak » turkuleştirmek » cevik » aman allah allahım » kasnakcı » bağlantısız ulkeler » gomuluş » eski camlar bardak oldu » hint bademi » ağaclanma » manikurculuk » boburlenmek » adamına gore » fincancıkatırlarınıurkutmek » yalvac » tel in » tulum cıkmak » gecmelik » uzerine cullanmak » kacurga » surgun gitmek » dışyarıcap » leninist » kutleştirme » bohcacılık » cemaziyulevvel » havale gondermek veya yollamak » t cetveli » mulâyim » nakzen gormek » guvenilir » pek yurekli » gozlemek » ic salgıbilimi » bıckı » alcaltmak » yumru kok » hurriyetperver » teknokratcılık » abliyi kacırmak veya bırakmak » oğrenci yurdu » cicek tozu » hatime cekmek » durmek » calgısız » hoparlorsuz »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.