tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulbulyuvası » yurek ağrısı » gecmek » katalizor » supurulme » acıklama » olmayan bağımsız hur » gosterme sıfatı » arkaustu » başbaşa veya kafa kafaya verme » lâm elif cevirmek veya cizmek » dalyan corbası » ozlemli » untu » cevre sağlığı » acıkcası » tumamirallik » mahrec » topaccı » mutehakkim » butunu hars ekin » takti i » su yuzune cıkmak » fin » duşunceye bağlayarak yorumlaya » yuz akıile cıkmak » cakışık » universal » sutu bozuk » man men » canıcekmek » paraşut » orulme » acığa vurmak » bankadan cekmek veya almak » bir don bir gomlek » temerrut etmek » ozdek » yuklenmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » tahakkum etmek » işaretle bir nezaket gosterisi » soylemek » kutikul » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » toz kondurmak veya kondurmamak » ust » kustahlık etmek » buddhist » gunleme »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.