tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuye kullanmak » cayırlanma » lâf soyledi bal kabağı » tumel onerme » tezevvuc » ciğnetmek » davranmak saygıgostermek soz » dokumanter » duşman catlatmak » gondermek » ucuşmak » ciğ » susleme » hoşduruma gelmek » dağılmak » yuksek oğretim » ors ve cekic arasında kalmak » caparız » kuluckalık » buklum » kulturel antropoloji » suresiz yayımlanan duyuru » fındıkcılık » mulâyim » muddeiumumî » ust cıkmak veya gelmek » babamın veya ustamın adıhıdır » ulahca » kurumek » yangın cıkışı » tecavuz » likor bardağı » sumuklu bocek » allah sonunu hayır etsin » kohnemek » mizahcılık » ciğlik etmek » vay sen misin » cağlayış » ağzının icine girmek » gumletmek » şeyleri genel olarak anlatmaya » organ » cakal » dağınık gozenek » kayakcılık » teferrut » goz yummak » secimlik » buyuk »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.