tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurutulmesini ve bunlara dayan » iyi yurekli » kucuk » kanıtlamak » vucut » tehyic etmek » cam devirmek » kuşayiş » gelen gecen » gule oynaya » boğazına duşkun » astarıyuzunden pahalıolmak » dulger » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » zararına kazanc sağlamak » bir kıyamettir gitmek veya kop » bayramîlik » koleniz veya koleleri » sandvicci » gocurmek » bezekci » kullu su » guvenlik vanası » sağyap » câk » helen » can kulesi » halay cekmek veya tepmek » gomulmek » avcıucağı » kilise canı » goğus goğuse » ağzıvar dili yok » cekmece » gocurulmek » kececilik » donulmek » buyuk » golge duşmek » uygulama » cimentolanma » unlem işareti » cizgilik » hucum » surmek » kustahlık » cep sozluğu » tebeddulât » saclı » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.