tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırmak » dunyaya getirmek » gosterilmesinin izne bağlıolma » ayaza cekmek » cevri » değişim yonetimi » kup gibi » cakılıkalmak » gulumseyiş » gore » tagayyur » zumrudî » cocuk bilimci » cıngırdak » gulme komşuna gelir başına » acemkurdi » gok kuresi » coğdurmek » tepesinde havan dovmek veya de » gozlerini kapamak » ustune evlenmek » percin tabancası » oklava veya baston yutmuşgibi » cekişmek » malik » kac zamandır » urdunlu » icin kullanılan boru oluk vey » kuzey kutbu » olu deniz » gufte » zirzopca » soğuk bufe » kurduğu medeniyetleri kendi i » leşini cıkarmak » zemheri zurafası » arpa guvesi » uzum şırası » belirlenen durum » frenkce » utuculuk » hasatcılık » bağlaclıtamlama » calık » cıkışyapmak » nev i şahsına munhasır » koşullu yan cumle » leh » cakırkanat » gorgulu »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.