tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurumek » cağıgecmek » surmelenme » subjektivite » cozulemeyen ilmiksiz duğum » kacanın anasıağlamamış » japon armudu » zibelilina » kolacan etmek » cevirim » soz kesmek » cicekleme » hoşgormek veya karşılamak » cengelleyiş » on » oylece » duşuncesizlik etmek » centilmek » kostum » gumrukcu » buyuk para » torpido gozu » irade beyanlarıile gercekleşen » musamahalı » olu yıkama » doneleme » mustehcen » uleştirilme » halka donuk » celebi » gormek » hukmî şahsiyet » kosele » merak etmek k kalın okunur » fayanscı » yer cucesi » oğutulme » emekliye ayırmak cıkarmak veya » on » durumleme » eksi uc » surveyan » olu acı » kosteksiz » danscı » catak » okul cocuğu » in misin cin misin » tunguz » carliston »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.