tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boncukculuk » her dem taze olmak » ana kok » kurutularak ufalanmışhamurdan » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » cumlecik » dalâlete duşmek » olcu almak » calap » dort yol ağzı » vur patlasın cal oynasın » golgelemek » oruc yemek » martaval atmak veya okumak » havaya ucmak » carpılma » kok bilgisi » iskorcina » yırtmaclı » acıklamalı » resim » kolelik » goz doyurmak » sureğen » kadir gecesi » guc » yengec » nufus tezkeresi » dışına cıkmak » kruvazor » munhasır » calık » catal kuyruk » surundurmek » avuc avuc » bolucu » kışdonencesi » capul » ucmak » buhran gecirmek » sacmak » hatırından cıkmamak » yuz cevirmek » luzumsuz yere » u u » gurultuye gitmek » tavukculuk » ucurtmak » icindeki en kucuk birlik » bolumlemek »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.