tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başbaşa veya kafa kafaya verme » hint safranı » pacayıkaptırmak » kabuğu dışına cıkmak » dışarıya saldıklarısıvımadde » figuratif » dikişci » sicilyalı » kusura bakmamak veya kalmamak » tac » hucuma kalkmak » subut bulmak » cabukluk » trampet calmak » sarıgoz » hristiyanlık » gecirilmek » acık hesap » etiketcilik » obeklenmek » un almak kazanmak salmak veya » dokuk » işleri ve dışişleri bakanlıkla » uckur cozmek » gulle » paşacadırı » carşaf carşaf » fransız » veya metal bolum » ayırac » bıcakcı » gosteri adamı » su dokmek » tunguz » ciğnetme » supurgeci » ıslak sıcan » kokleştirme » buyuyuş » lokoplâst » ust geciş » duşundaş » nijeryalı » cekic kemiği » yanaşık duzen » imdatcı » icin » gunah » murtet » su icinde »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.