tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sucustu » cala kalem » cok karılı » ayırmac » kucuk hindistan cevizi » tarihsel ozdekcilik » gozunu yummak » cakmaksız » sıfırıtuketmek » kalafatcılar » duşunce » paşmakcı » canak yalamak » odunu koparmak veya patlatmak » hucumcu » gozunu acmak » kıptî » teavun » avşar » onlenmek » guzel » hint sarısı » us » cembersel bolge » yuk » ucu cengelli ağır demir arac » peşkeşcekmek » traktorcu » arafatta soyulmuşhacıya donmek » gozu korkmak » alacabalıkcıl » catal kundak » cerkez » kacar » kecisakalı » metal parca » celtiklik » pac » kulturel » boynu armut sapına donmek » buna değdi idi buna değmedi id » men » bicmek » yoneltmek » surutme » cozulmek » cırpılma » kılıclama kacmak » sokağa veya sokaklara duşmek » celik cember »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.