tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carliston » capraz » mulâhazat » gok cismi » minyaturleştirme » yol acmak » kuşat » saati saatine veya dakikasıdak » uvey evlât » hak » kotu » boru değil veya boru mu bu » dayalıtahta kalas » metal parca » pabuccu » kedi yetişemediği veya uzanama » hamam bohcası » zaman » kokusu cıkmak » icilme » yureği parcalanmak » gonul birliği » yedekci » davranmak saygıgostermek soz » avcunun ici gibi bilmek » belirlenen durum » gurluk » temessul » cay takımı » murtet » geciştirmek » kulfetli » muverrih » yeterlik onergesi » vaadini tutmak veya vaadinde d » yureği soğumak » yer bakır gok demir » sungulemek » buyuk terim » ağzına tukurmek » nefesi kesilmek daralmak veya » ruh cokuntusu » gectikten sonra yavru olarak d » yapılmışince ve uzun şerit » gozenekli » elcim » gumburdeyiş » turk aksağı » kader talih » dokuntu »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.