tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balıkcıduğumu » ağaca cıkan kecinin dala bakan » p » caldırış » alumina » buyumek » tumen » donmeli » kotuye cekmek » ağıtcılık » mecbur kalmak veya olmak » gorevden almak » cemkirmek » yalancışohret » gostertme » lupletmek » sanat enstitusu » yenidunya » organların her biri » icini bayıltmak veya kıymak » belirsiz gecmiş » şantoz » haber bulteni » comeliş » saclısakallı » veche » sofrasıacık » peşine duşmek veya gitmek » kıyamet gunu » eğimolcer » eline duşmek » bahtıacık olmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » acara » t » unsuz uyumu » ısıtma aracı » hititce » buklum » guneşgozluğu » topluluğu » yureği kaldırmamak » ozgun » kıskac gozluk » yer yarılıp icine girmek veya » capraşmak » capraz » acılış » bir yerde kullanılan bir yere » biri yer biri bakar kıyamet o »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.