tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koydunsa bul » tanrıkayrası » cıkmak » sure olcumu » cuha ciceğigillerden tohumu k » gunahsız » peşini bırakmak veya bırakmama » ozdeşleşmek » kaldırım supurgesi » eski dunya » hf » operator » duzenleyen ve genel olarak ilg » gonlu ile oynamak » folk muziği » şansolye » el frenini cekmek » cobandağarcığı » durtmek » cavmak » dumen evi » muhim » ucurtma » buyuk terim » yararlanılan bir ağac acacia » yukarı goğe doğru olan yanı » tuk » gudum » guceniklik » suzuk » japon bezi » yuklem obeği » cark » gulle atma » cekmeceli » rum » gurultuye getirmek veya boğmak » can havli ile » cise » cur etkâr » kopuk » geciş » sa se » gun doğusu » ucu herhangi birine dokunmak » hesapcı » acıkgoz » copurlaşmak » koc katımı » tam adamınıbulmak veya tam ada »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.