tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
palavra savurmak atmak veya sı » kafasınıtutsulemek » gonderme » gecindirme » dokmek » kecesini sudan cıkarmak » sorguclanmak » ortaya cıkmak » depremcizer » gudum » cok şey » centik » lisan » ahzuita » ustunsemek » alcak » oruc yemek » boşta olarak yapılan ortu » coraklaştırma » cırpışma » ketcap » cekilme » işguderlik » gunlemek » yuk » oruluş » emekci » centik » bunye » oksuruk otu » cedik » cağrıştırma » gon » hayırla anmak veya yad etmek » alıc » bağlac » minor » artcı » ceddine rahmet » cağrılı » acara » kafasından cıkarmak » geciş » tepesinden veya başından kayna » cıkış » desinator » gozu su icmemek » alıp satmaz gorunmek » doşemek » ovunek »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.