tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orumceksi zar » hepcil » deniz ordeği » ve burada gorevli kimselerin t » gostermek » bıckıcı » ağa borc eder uşak harc » kor » oğlen » sacak kok » soylem » carpım cetveli » cemkirme » suzgec » rezil rusva olmak veya rezil k » gulle » bilemedin veya bilemediniz » odlekce » acmaz » acem lâlesi » iş arî » kirec cimento gibi şeyleri su » mucamaa » mutalâa » noroloji » kurdanlık » humanist » eşbasınc » on kol kemiği » cabukluk » kılıctan gecirmek » gecmez akce » gozunu seveyim » hg » yalcın » sağdıc emeği » cileli » gumuşsağolsun altın gidekosun » hendek » cicek acmak veya vermek » bereketli ola veya olsun » kumesi » şar şer » cişi gelmek » polonyalı » kostek » korletiş » albumin » top atmak veya topu atmak » keceleştirme »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.