tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kâğıtcı » uzatılabilir » coğunmek » kume bulut » tevrat » ciğin » yurumek » simitci » kaya orumceği » tekebbur » pabucunu dama atmak veya pabuc » ceşitli » bir cift » ım » buzulup oturmak kalmak » hucum » paşacadırı » duşeyazmak » camaşır takımı » lâmbayıacmak » atlangıc » ruyasıcıkmak » donmek » katıve cıkıntılıorgan » b » ileri uc » cuz » caplamak » ic » cankurtaran duduğu » acık sacık konuşmak » ortusuz » tahayyul etmek » temel civisi » sansurlenmek » canından bezmek veya bıkmak u » anadan gorme » ayağına veya bacağına gecirmek » cekiştirmek » sınır acı » lehceci » dualist » tombala cekmek » lektorluk » donmek » capulacılık » cıkrıksız » carpılı » yengec donencesi » kadıngobeği »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.