tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu dunyayıgormemek » baştan kara gitmek veya etmek » eksen ulke » tac giymek » el el ustunde oturmak » gungormez » cıplak » okse otugiller » aranjor » neler de neler maydanozlu kof » koleleştiriş » bocekciller » gocurtme » citmik » salkım kupe » gume gitmek » nur yuzlu » uc budak » catal zıpkın » aklından gecirmek » kukla » cekmek » gordurmek » icinde duymak » surtukleşme » akıcıunsuz » duzen » dumenci » gozleri cukura gitmek veya kac » konukcu » folk muziği » olumsek » işini gormek » cıtırdatış » lutfeylemek » mayıs bocekleri » ekli puklu » sonuc niteliğinde başka bir bi » etut » tırnak gostermek » dunya varmış » coğu » bir coplukte iki horoz otmez » cingene cergesi » ozel hayat » diskcilik » olan ve genellikle ulkenin baş » catallaşmak » boyacıkupu » guvelâ »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.