tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc bırakmamak » celmelenmek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » oğretmen evi » tartışma goturmemek » parcası » masturbasyon » dollemek » korku duşmek veya korkuya kapı » onerti » elekcilik » uzun yol surucusu » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » ustune cevirmek » olmek » capmak » adamkoku » olcturme » uflenme » bileğine kadar veya bileklerin » tekeline veya tekellerine alma » donuna yapmak veya doldurmak » soz atmak » onleme » coğunlukla » jon » burokrasi » tulbent » kırbac » huruc » carpık » işcilik » deli saraylıgibi » lop » ciğ » gumele » astığıastık kestiği kestik » suruyu guden kurdu gorur » rus » yol gostermek » cağlamak » ceyrekleme » dili kılıctan keskin » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ozel girişimci » ulkuleştirmek » keyfinden bayılmak veya dort k » kaplan bocekler » şaşıcakır demektense kor de de » iti oldurene surukletirler »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.