tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedef kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumlemek » unluleşme » yetki kanunu » gullâbici » bocu » koşklu » kecilik etmek » cizgi roman » yamcı » cıplanmak » ugandalı » cıktı » gecirici » munasebette bulunmak » kotu soylemek » ilkoğrenim » defibrator » donum » yuzu gulmek » cayır otu » tutme » helenizm » ışıl kufler » eceliyle olmek » sozleşmeli » şoyle » iceri » cabucak » kelepce » epikuroscu » mani duzmek veya yakmak » umurumum teki ters soyleşiyle » hatır gonul bilmemek saymamak » recine yağı » dokmek » demetcik » carşaflatmak » benimseyip değişik bicimde anl » haddi mi veya haddine mi duşmu » kıskanclık etmek » kısır dongu » paylaşmış benzer odevlerle yu » tekaut maaşı » gozuyle tartmak » ciceği burnunda veya ciceği bu » gozeme » kucuk abdest » cabuk » vadesi gelmek veya yetmek » butunlemeye kalmak »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.