tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedef kelimesinin eş anlamlısı

hedef kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedef kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedef kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedef kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
golgeleme » muzahrefat » cavalye » caba harcamak » ceyrek » kullu su » olan kişilerin toplanıp toplum » ettiğini bulmak veya cekmek » ledun » cıtak » yukseltec » boyle » kulfet » el cantası » yalımıalcak » trampet calmak » kreator » lâf lâfıacar » capacı » gocerme » gelecekcilik » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » aşufte » gozyaşıbezeleri » zumrutlenmek » surdurumcu » yuzeyinin her noktasına basınc » mustehcenleşme » cokelge » helenizm » ustune gecirmek » uryanî » zuluf » oclenmek » gozenek » ortak tam bolen » icgudu » bazıbitkilerin turlu organları » cin leylâğı » beliren olumle sonuclanan has » kara cavuş » başından gecen olağan dışıola » İskambil destesinde maca dizis » hint armudu » durumunda ayrılabilen parlak b » sun îlik » acığa almak » seyrusefer » karşısına gecmek » arac »

hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hedef_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.