tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
neye uğradığınıbilememek veya » koleli » fetvayişerife cıkarmak » damdan cardağa atlamak » ayın on dordu gibi » zam gormek » bolucu » cingene duğunu » guldurme » camurlatmak » ithalâtcılık » notr » sureyazar » goruşmeci » duşmanlık » avaz avaz bağırmak » sansur » sayıştay » iyi yurekli » hic değil » başyarılır kırılır bork fes ic » arac » calınmak » korelme » orucu » dunyayızindan zehir etmek veya » cıkmak » icin icin gulmek veya gulumsem » vikaye etmek sıyanet etmek » horguclu » ne gune duruyor » tırtıkcı » gururlanmak » bir elini bırakıp otekini opme » surekci » tac giymek » oncesizlik » utulme » başın ağrıması başta oluşan r » burgu » police » calıidi cırpıidi evim idi ya » sebep mazeret » rumlaşma » dondurulme » yapay dollenme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mes uliyetli » can cekişmek » koprulenmek »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.