tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gaz detektoru » gozune kestirmek » bıckıhane » oleyazma » calkalanmak » selâm cakmak » cep harclığı » sazlısozlu » goz ucu » oluşturduğu tuzel varlık » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cerkez peyniri » oz dikeni » pohpohcu » odemli » ayakcın » musteşar » İngiliz sicimi veya ipi ile as » dukluk » gozleri acılmak » olcmek hesaplamak hesap etme » golleşme » soylemek » kuru yuk » meyve ici » uleşilmek » otorite sağlamak veya temin et » oykunmeci » pecenek » calışmak yapmaya kalkışmak » oturak kundesi » mizacgirlik » gonlunden gecirmek veya gecmek » duzeltme » dudağınıbukmek » nufus coğrafyası » vokabuler » celmelenmek » temayuz » ceğmellenmek » cop » gozleri parlamak » lokma ciğnenmeden yutulmaz » hercumerc » bilgiclik » ballıborekli olmak » yuksek oğretim » malta taşı » buyultmek » gocen »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.