tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yakut » sutsuz » ne gunlere kaldık » dumenci » horguc » tat kazanmak veya tadıgelmek » orakcı » cimdiklemek » doluya koydum almadı boşa koy » sebayudu » ortakcı » oldurmek » salon ciceği » uzuncalar » camaşır mandalı » tapıncakcılık » gorevsel » ticanîlik » carıklı » mustefit olmak » kokensel » icine atmak » pacavraya cevirmek veya pacavr » zamanıgecmek » acze duşmek » ciyleme » yavaş » temerkuz etmek » ikbal duşkunu » emen bir bitki dionaea muscica » baltasıkutukten cıkmak » uretec » tatar corbası » bozukca » yuzuk takmak » cilek » ozsever » sure aşımı » guvenceli » piknik tupu » oğutucu » dayanamamak » mn » bal alacak ciceği bilmek veya » cıdama » gerceğin doğaya uygun bicimde » gurultuye getirmek veya boğmak » c c » kukla » kambersiz duğun olmaz »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.