tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıtma gormemişses » gunluk » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » cevre » cav » carıklık » at başıberaber gitmek » gecmek » musamahakâr » sutlu » fıstık camı » gunduz feneri » işsozleşmesi » doşemelik » gucune koşmak » gosterim » kundeye getirilmek » kor kandil » muteaddit » tecennun etmek » cokertmek » mayıs bocekleri » nukleer santral » tum » caykızı » gucendirme » kor kadı » konclu » cam yeşili » tekefful etmek » ustune ustune gitmek » soz varlığı » yakışık almak veya almamak » cozulum » terakki gostermek » nakliyatcılık » kutleştirmek » oykuleme » kopuruş » hucum oyuncusu » camurlama » cotuk » dumenci » gonul bağlamak » doğac » rayic » tecennun » eşekce » od » kullanılırdı »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.