tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zahmet etmek zahmete girmek ve » cilve etmek veya yapmak » encumen » gerceğe uygunluk » goze carpmak » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » cevrelik » kulak asma » eşyukselti » nitelikler gosteren madde » ustunde hakkıolmak » goz gozu gormemek » tenkitcilik » moskofluk » teşhis etmek veya koymak » muneccimbaşı » gomlek » hacet gormek » gorevli kişiler » kucultmek » koktencilik » gun » icecek » cokelekli » duzgusel » carpıtmak » picleşme » kabuğundan kinin cıkarılan bir » yukseltec » etcik » bolut » oksurmek » kosele » geri cevirmek » maddelerin genel adı » duet » yola cıkmak » dost kara gunde belli olur » ruh olcumu » uzgunluk » duzgun » doğu bloku » gobek » gunduzcu » cekmek » pacavra gibi » anlamlandırma » onune arkasına bakmadan » gereksinme duyduğu maddeler du » tarih atmak veya koymak »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.