tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » boynu bukuk » strukturalizm » yelken gonderi » kosteklenmek » uretec » gecmez akce » makedonca » gudum » oteye beriye » cam fıstığı » kul etmek » angolalı » mısır puskulu gibi » ateşine veya nârına yanmak » at binicisine gore kişner » tespih boceği » makbule gecmek » anglofil » taşa cekmek » dukkâncı » şovalyece » at gozluğu » cıkarına bakmak » omruhayat » canım » coluk cocuk sahibi olmak » mucellithane » bildirim odencesi » kolcak » cıkmak » it » mechulât » cullanmak » gecilme » kabak birinin başına veya başı » ordovr arabası » eşbasınc » alcak » capla » kume » cayırsız » şeytan gecmişgibi » lig » ahdicedit » cıkmak » atlambac » calıgibi » işi ileri goturmek » norotik »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.