tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciş » sun îlik » cevirici » parmağınıaramak birinin parmağ » ust kume » bir gunluk beylik beyliktir » duşeşatmak » uyuşmazlık cıkmak » yuce divan » muvesvis » kukumav gibi duşunup durmak » mumeyyiz » biri yer biri bakar kıyamet o » karaardıc » dovmek » ortturmek » şukreyleme » donem » hafifletici sebep bi » değişen arac » yahudi baklası » buyuk kan dolaşımı » kr » uzuntu » anan yahşi baban yahşi » uzengi taşı » duşkunluk » korletiş » enfluanza » tac » beklenmediği umulmadığıveya c » candır » bak » ağlamayan cocuğa meme vermezle » gluten ekmeği » ateşparcası » cekilme » cennete donmek » doşemeli » kosteklenmek » ikindiuzeri » uckurlu » cimdik atmak veya basmak » lâgun » gozune kestirmek » kok » temizlikci kadın » gorunuş » kubist » parcalara ayırmak »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.