tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonulsuz » bufe » tarcınî » super fostat » plâstikten arac » ucurtmak » fener cekmek » iceriye dalmak » ara yon » başmufettiş » deve yurekli » buyuk lokma ye buyuk soyleme » cakalboğan » sırtustu » pacalı » dava gutmek » caydan gecip derede boğulmak » dama oynanan taş » kultur ortamı » uzay kapsulu » hunsa » mesih » calkanış » bizim gelin bizden kacar tuta » hakikî » gorevsel » coğu kez icinde yapıkalıntılar » tam acı » dondurmek » soz bir allah bir » israfa kacmak » araclı » nb » hancer ciceği » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » gutmek » gozu gormemek » oltu taşı » mezhepcilik » kabine cekilmek » leyleğin yuvadan attığıyavru » fena gozle bakmak » cetrefil » duşkun olmak » donelmek » ardından veya arkasından atlık » dortluk » sonra yalnız balistik kanunlar » cubuk » muşarunileyh »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.