tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocukluk » ara soz » can gozdesi » yenik duşmek » duvel » tarafsız bîtaraf » copur » ipi cozmek » dilmac » yakacak » cilek uzumu » yuksek sosyete » yer ozekcilik » dayanc » buyuk turk İmparatorluğunun uy » sellemehusselâm » ağır kacmak » koşeli » cikolatalı » parmaklarınıbirlikte yemek » zararlıcıkmak » » vokal muzik » gazların toplanması belirli b » otmek » boğur » dışcokgen » caprak » ası esi » leyleğin omru veya gunu lâklâk » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ic guvey » oda » bir tarafa bırakmak veya koyma » gun gormemek » kostumluk » lutfetmek » donulmek » kimin nesi » kucuk karyola » girintisiz cıkıntısız » japon hurması » ulku » sovuşmek » bir istek ve surerlik bildirir » ceyizlik » gun gune uymaz » goz var izan var » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » hayırlıveya hayırlısı olsun »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.