tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bilinclenmek » cıtırdatmak » noktalardan her biri » hoşgorurluk » kosele suratlı » olu helvası » adınıkirletmek veya lekelemek » uzerine » bol paca » super benzin » bir ornek » başınıcıkarmak » sulûk » lule » kopek uzumu » mutekellim » sozlenme » kavunici » kok doğrayıcısı » duet » incir cekirdeğini doldurmamak » allah acısınıunutturmasın » soz duşurmek » aklına duşmek » turku cağırmak » burcak » alım satım burosu » dozunu kacırmak veya dozu kacm » yonerge » yazlıkcı » boluşmek » gozlukcu » sahabetci » bir gomlek aşağı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » darac » giraffa camelopardalis » şarkiyatcılık » kayıttan duşmek veya birinin k » ni » ortaya cıkmak » ıtriyatcı » yucelmek » otesi berisi » dokulmek » ipcik » ustun » kazmac » ortmek » kukurtlenmek »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.