tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gercekustuculuk » calıidi cırpıidi evim idi ya » bir istek ve surerlik bildirir » tehaluf etmek » ateşine veya nârına yanmak » duruma gelmek » berhudar ol » kutle » cusse » husnuhat » dolambaclı » demetci » kopurtmek » duzgun » cabalanma » lâfuguzaf » nuruceşmim » sutkızı » kimse » gonlu kanmak » anglofil » dovdurme » enayi dumbeleği » dostluk kantarla alışverişmis » durust » guzelavrat otu » ahi » hır cıkarmak » ustune başına etmek » şomiz » kuru cayır » ucak alanı » sız siz suz suz » sove » şofor » yazıya dokmek » turku cağırmak » kucuk unlu uyumu » surgit yapmak » buyulenmek » su goturur yeri olmamak » operatorleşme » acılıp sacılmak » dansoz » japon sarmaşığı » icim » allah ından bulsun » mahkemelerinin adı » kulağına kar suyu kacmak » mudir »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.