tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gectim olsun » cor » yon gosterme eki » gunah olmak » curutulmek » icine atmak » ufleyen alet » catır catır » umit bırakmak » uleştirme sıfatı » karşılıksız cek » teveccuh » muctehit » mumkun » silindir prizma vb bicimindek » can cabası » ic donu » ilâcsızlık » dunden olmuş » başdumenci » dokuntu » ac » borclu bulunmak veya olmak » civi civiyi soker » elcilik » doğma buyume » yureği sıkılmak » pirupak » cift » muesseseleşmek » civit mavisi » hak » role » gecirmek » yukletmek » ucuz » arasında den başka anlamıyl » bağlayıcı bağlama niteliği ol » gumuşbalığı » arnavut biberi » tezevvuc » cağdaş » odunlu » ozerkleştirme » supurge calısı » ucuculuk » cevirmek » boğuruş » yumurta okce » muzic »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.