tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bucuk » catal sakal » yuzu yazılıkalmak » guderi » kor olasıveya kor olasıca ols » yarayan cevresi oluklu kucuk » alevî » sulu goz » uzme » lup » ters turs » echel » goz kaşsuzmek » mulâhazat » cakıldatma » resim cekmek veya cıkarmak » oz deyiş » soz boluğu » balkanlılık » cağırım » meslek secmek » hint ciceği » husnuyusuf » aydınlıkolcer » uzum kompostosu » cokturme havuzu » tostculuk » zararına kazanc sağlamak » yuzmek » kalmak » alcakca » kutuk gibi » hasatcılık » bugunden yarına » onun icin » koy odası » akma hancer » guveyfeneri » helvacıkoku » duz » orgutleniş » gun yeli » nefsine duşkun » kokleme » topcu » şeylerden her biri tabaka » catlamak » cupra balığı » nankorce » kakac »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.