tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
feylesofca » rutbe » hırs burumek » mek » emdiği helâl sut haram olmak » eşkenar dortgen » konc » cıraklık » duşunum » goymek » kız bocekleri » dilli duduk etmek » calışmak » kabuğuna cekilmek » yağlıgureş » kolcak » gorum » sosyo » amperolcer » uc beş » akşamlar veya akşam şerifler h » karım koylu » kavlukarar etmek » kutuk » muhafaza etmek veya edilmek » hukumsuz kılmak » zaman oldurmek » ifrata kacmak » arapsacı » gomlek değiştirmek » el elden ustundur ta arşa kada » emlâk burosu » dişeti unsuzu » gubrelenmek » sozune gelmek » etrafında dort donmek » tumselme » veya metal bolum » carşamba karısı » tankcı » cav » dişine gore » karşısına gecmek » tırnak gostermek » bayağıkacmak » bukum » koklendiriş » uretmek zihnî yetiler oluştur » cıkınlamak » ketcap »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.