tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » deklânşor » atcı » dutturu » mefruşatcı » midibus » mustantik » duruşt » al takke ver kulâh » uc » kok kurdu » ucten dokuza » acıklanmak » gecinmeye gonlu olmamak » az gunun adamıolmamak » etmek » gundelik » carıklı » gundelikci kadın » girintili cıkıntılı » yapsatcılık » mik » yayılmasınısağlayan cihaz » turku » yekûn cekmek » sıfırıtuketmek » tuylenmek » bilinc » ucmak » muptedi » nasır bağlamak veya tutmak » tovbe ayları » pulverizator » element kısaltmasıau » kamışcık » empresyonizm » lâfcı » un » cilingir » gommek » gorme hucresi » tarihsel ozdekcilik » ateşi cıkmak veya yukselmek » goveri » kar ciceği » beyninde şimşekler cakmak » calışma saati » celikleştirmek » indikator » nazileştirmek »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.