tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzer yuzer » aştaşınca kepceye paha olmaz » cilesi dolmak » bufecilik » emdiği helâl sut haram olmak » gozetilmek » kaclı » yonetmen » sutleğengiller » kustahlaşma » corek otu » gumbedek » carliston marka kereste » corten » balıkcıkazağı » cakı » yeterlik onergesi » sb » tezahur » cozuntu » icre » kokusunu veya koku almak veya » hukukculuk » dışbukey » ortalık duzelmek » kustere » cakmak » ustunden atmak » cargâh » kuduz bocekleri » izlenim uyanmak » kat iyen » tapan cekmek » can can » goruşmek » biri » yumru kok » uzerinden dokulmek giysi icin » ettiği yanına kâr kalmak » gecirim » madde » duzine » urperme » caparız » cerge » serguzeştci » olculen » bilincaltı » muhur gozlu » sıcramak »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.