tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşum » gayrimutecanis » başının altından cıkmak » carptırmak » hukum vermek » kulup » celikleştirmek » ile beraber » pabuc bırakmamak » sozculuk » kok » ciceksiz bitkiler » fıcıbalığı » yukunu almak » gelenekcilik » değişkene gore hesaplanan sayı » puskul kuyruklular » gonlu takılmak » madde » helâluhoşolsun » operatorleşme » ici gecmek » doğmek » ruslaşmak » celişiklik ilkesi » ucurtma » yucelik » gecen taşınabilir değerlerin b » haricten gazel okumak veya atm » cep sozluğu » kacışılma » cın cın otmek » şoyle bir » inhisara almak veya inhisarına » cocuklar » tezahurat » balcık » hic de » durdurmak » sıcankuyruğu » gecirmek » ozluk işleri » ateşci » duğun hamamı » gonulluluk » eller yukarı » uzerine almak » temel civisi » gecme » kacırmak »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.