tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
utangac » duasınıveya dua almak » sacma » on defa veya kere » coğuncek » gorev almak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » uremi » yureğine işlemek veya yureğe i » opulme » ateşine veya nârına yanmak » koturumleşme » iclendirme » almanlaşmak » u » mustebitlik » cekilme » ocu » boğazıduğumlenmek » pursıhhat » cift parmaklılar » kapucin » secmen kutuğu » ır ir ur ur » uzerine yatmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ters veya sol tarafından kalkm » eğilimli ortu » aldanc » naza cekmek » avuc » borc yemek » gumuşlenme » koskoturum » sungerci » kecimemesi » ac gozunu acarlar gozunu » el el ustunde oturmak » dağkecisi » surfile » yanılgıya duşmek » yetenekleri gelişmemiş cocuk » ackılanma » kaput gitmek veya olmak » başcı » gun yağmuru » gunduz kulâhlı gece silâhlı » induksiyon » surunuş » temerkuz etmek »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.