tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konvertisor » yedek veya yedekte cekmek » gozu kesmemek » mufredat » ekim ihtilâlinde komunist kızı » cevrelemek » soğuk vurmak veya yakmak » goz kırpmamak » tufek » cehre etmek » dovmeci » coğunlukla » vechişebeh » cekirdeksel » hatırlatmak » muebbet » gan gen kan ken » boylesi » eksik cıkmak » projektor ışığı » işsozleşmesi » kufretmek » baharatcı » uretim artığı » romorkor » gelen birini karşılamaya cıkan » abazaca » caltılık » uyuz bocekleri » flâman » cavmak » karanlık basmak veya cokmek » munasebetsiz » inmek » gulerken ısırır » ikili kok » ağaclıklı » gucu gucune yetmek veya yetmem » cenkcilik » iceri » donuşumcu » golgelemek » yuz vermek » mahmuz ciceği » yururluğe konmak » kafasıorumcekli » carpık » duşsuz » cırpıştırma » celikleşme »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.