tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kemenceci » gubre gazı » kıymalıborek » cit sarmaşığı » caprazlaşmak » lâmbayıacmak » ahdiatik » yalınc » ters acı » gobel » guvence » teverrum etmek » malzemeden yapılmışyarıotomati » gunleri sayılıolmak » gormek » tur ağac cember » losemi » o gun bugundur » katıve cıkıntılıorgan » karaimce » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » ceza cekmek » yivacar » oltu kebabı » ure » uc beyliği » demirbaştan duşmek » kapıacmak » cil » dile veya dillere destan » başta veya başında bulunmak » lâğım su yolu vb nin gereken » kan ken » sondurucu » kapanmak ortulmek » goze diken olmak » etiketci » bulunan bolum kafa ser » mac mec » boğa » susleme sanatları » luks baskı » olan insan topluluğu ulus » kalbura cevirmek » ak don kara don gecitte belli » bukulu » yusufcuk » siyanurik » doğru soyleyeni dokuz koyden k » temize cekmek »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.