tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu » cucuk » sarkac » değnekcilik » ciceklenme » kostek » yargıtay » goynuk » renk vermek veya katmak » sarıcicek » sandıktan cıkmak » deduksiyon » koktencilik » doviz » celikleştirme » celtiklik » calık » opturmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » kiremitci » icki sofrası » iki ucu acık boru biciminde it » el icin yanma nare yak cubuğu » yureğini serinletmek » akbalıkcıl » baraj yapmak veya kurmak » caprazlamak » ozeme » celişmezlik » ac kalmak » uşme » lâpcın » mahkeme aracılığıile mal ve mu » coğaltıcı » tuzel kişilik » dudukcu » subjektivist » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » dayalıdoşeli » başaşağıduşmek » ac doyurmak » x x » civilenmek » cıtlama » musellim » cemberlenmek » hic yoktan » kombe » alkışcı » putursuz »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.