tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hedefin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
silindir prizma vb bicimindek » boynuna gecirmek » gormek » suzme bal » kotuleşmek » suzum suzum suzulmek » cember » secmeler » ermeni » guzelleşmek » kokturkce » afgan » cakmaksız » ne ekersen onu bicersin » bulgurlu kofte » tupluk » sacılış » ictima » cift dirsek » uzun yol surucusu » tunc » doğum kontrolu » suspansiyon » zimmetine gecirmek » deduksiyon » catışılmak » cavuldur » dollenmesiz ureme » cıdama » kenarlık » hypogaea » dokuntusuz » her firavunun bir musa sıcıkar » atasozu » dunyayıanlamak » mutehassis » tekme atmak veya tekme vurmak » goz bağı » cıkmak » percinlemek » kulek » berber dukkânı » capar » gunahkârlık » gorsel » im » toreci » ek odenek » ceşitli ogelerin perde aksesu » bir kulağından girip obur kula »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.