tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yetenekli kimse » ic guveyi girmek » oge » oğan » sakalım yok ki sozum dinlensin » anlayana sivri sinek saz anla » guler yuzluluk » kacımsama » zahmet etmek zahmete girmek ve » uscu » sapınc » turt » yedek veya yedekte cekmek » tefeul etmek » surgulu » utucu » kırmızıcuruk » kızıl otesi » donemi uc dort gun suren tehli » yurek karası » komur kayası » ici kapanmak » buyuleme » boluk porcuk » tırmanıcıbir bitki piper nigru » yuğruk » alman gumuşu » cocukcu » almanlaşmak » porcus babyrussa » mirac kandili » mubaşir » duzen » fırcalanmak » hint armudu » mutehayyir » hopurtu » oksuzluk » zulfaris » cukur » kuzey kutbu » yoneltim » aramak » recelci » seyret » fırsat duşkunu » dekoratorluk » gonderme belgesi » ozlemek » bakılmadan secilen şey »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.