tdk sözlük TDK Sözlük

 

hedefin eş anlamlısı nedir

hedefin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hedefin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hedefin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hedefin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustun » flâman » eşeysiz coğalma » cağrıştırmak » m m » gumletme » şupheye kapılmak » kucak cocuğu » hint avrupa » buyukken daha kucuk duruma get » goreyim seni » yuzunden » az tamah cok ziyan getirir » okselemek » gil » on tureme » insan eli değmemişveya dokunma » topcu » nasip etmek veya etmemek » ay tutulması » barışcı » sutanne » tenasupsuz » gittikce » ozelliklerine gore bu organlar » nu » kaşık calımı » sudan gecirmek » tepesinden veya başından kayna » ayarlanması » gorunmez » ağır soylemek » tartışma yapılan » ufakca » eğilimli ortu » yoluyla bir yapının her yanını » torun torba veya torun tosun s » guvelâ » glâyol » surek » elektrometalurji » sert unsuz » gecer » bilâkayduşart » pompalıtufek » gelgec » dortnala kalkmak » turkkâri » ne buyrulur » murettiplik »

hedefin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hedefin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hedefin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.