tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işin icinden cıkmak veya sıyrı » bal ciceği » arkac » imtihana cekmek » tur » tahtalıkoy » gin » elinde bulunduran kimse » işi cıkmak » cayırsedefi » yıkmak amacıyla cekmek » havaya ucmak » acık » ciftleştiriş » catal kuyruk » hukum surmek » kedi veya eti ne budu ne » vucut yapmak » astsubay cavuş » fırsatıkacırmamak » milliyetci » kufran » eğlendirici guldurucu davranı » sozlendirici » cabukca » orseleme » etiketcilik » kor şeytan » caylak » dağılmak » kamburunu cıkarmak » yuzu tutmamak » cinli » acık sozluluk » ufurmek » oylamaya gecmek » munebbih » canından bezmek veya bıkmak u » ici dar » muzmin » hodukleşme » doruk cizgisi » guc » oyle oyle » da de » kehkeşan » kusulu » murekkepci » gır gıra almak veya getirmek » musait »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.