tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakışma » kosteği kırmak » goz goz » uvez » başıdinc » dilenci canağı » surunmek » akac » toplantı konuşu bilimsel top » kofteci » bilinc » cin anasonu » organların her biri » terakum » goz pınarı » ozengenlik » icerikli » cıkıştırma » devrik cumle » kazaya rıza gostermek » okuz gibi » bolmec » kupur » carpıcı » uzerine duşmek » odenmek » yuzunu unutmak » cakıl yol » keloğlan » sınır cekmek veya cizmek » anac » kurklu » etmek » karşıtı » kuru ceşme » catlamak » akşamıbulmak veya akşamıetmek » altınıcizmek » kilidi kureği olmamak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » nefes tuketmek » kelepce » tecerrut etmek » gorme » macuna » kısmeti ayağına kadar gelmek » konduktor » cozum » yemek » kokune kibrit suyu »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.