tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camca » sacı » orgucu » od ağacı » arnavut bacası » soğutlu » duşkun olma durumu iptilâ » konjonktur » cari ucret » film cevirmek » pastorize » kopeksiz koye veya suruye kurt » kopulemek » dil veya diller dokmek » ırkcılık » neci oluyor » ictinap etmek » kethuda » soylem » topcu » husnuniyetle » gonderme » anak enek » gaile acmak » on » boğurtmek » cevrimli » gobek otu » balık corbası » sure olcen » gostertmek » gomuş » tef calsan oynayacak » ucuculuk » sokel » sozum ona » cap » oğretmek » kulunc kırmak » lizoz » guvenilirlik » buklum » yankıuyandırmak veya yapmak » bilgili » baharatcılık » muttefik » un » tekerlekcilik » munazara » bıckıevi »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.