tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gercek dışılık » adamına catmak » kor ağac » ibrikci » kakırdak poğacası » boksorluk » kulot pantolon » h h » gorunguculuk » magnezyum klorur » terettup » plânorcu » kufeci » butunu hars ekin » makaslıbocek » mektep gormemiş » alcak gonulluluk » musaade » kara borsaya duşmek » cekimli » butun sıra » almancılık » kapkaccı belli etmeden para v » aglutinasyon » odu bokuna karışmak » rak rek » cocuk aldırmak » zumrudî » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cevreleyiş » anaclaşmak » kafasısersem sepet olmak » matematikci » parcalamak » corba kaşığı » sıcratmak » yahudi pazarlığı » icinde kaybolmak » yoneltim » buğeme » oğrenilmek » opturmek » buyutulme » bobrek ustu bezi » havuclu kek » muteferrik » alnac » başına gecmek » cağırıcı » icmek »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.