tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucgen prizma » bohcasınıkoltuğuna almak » cini » kap » ortakcılık » sel goturmek » gunu dolmak » gullâbicilik etmek » on ses » lupletmek » yureği sıkılmak » hukukcu » ciğrenkci » karakeci » yaprak cay » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » olu gibi » kustahlaşma » burunmek » su boreği » men » hava kure » kustum otu » acmak » palet » golgeli resim » gorenekci » santrifujor » icinden gulmek » kazgıc » acık zaman » ismi gecmek » kotuleştirme » cokramak » cıldırmak » hititce » yaşama gucu » surunmek » lule lule » zumre » uyku durak yok veya uyku nedir » surgu » colluk » jole » duzeltim » oteki aktarma oğelerine ileten » kirecsizleştirmek » bahce domatesi » amortisor » dokuluş »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.