tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıcan yolu » ozenilme » ayaklarınısurumek » calıfasulyesi » boy olcuşmek » huzunsuzluk » surum surum » cirişlenme » alcalma » orumcek kuşugiller » ayakustu » gencleştirilme » burukca » kireclemek » gorsel sanatlar » gubrelemek » bektaşî babası » başına gecirmek » şapcılık » dovdurmek » pahaya gecmek » acıgormuş » ben hancı sen yolcu oldukca » kışıgecirmek » kollarıveya kol ve pacaları sı » kotucul » yontem bilimsel » ufak capta » olumsuz tumce » ittihatcı » cok anlamlı » tutsuluk » kaptan koşku » garip kuşun yuvasınıallah yapa » yarayan kuru ince yaprak » odetmek » cadırlı » olcu » hoşduruma gelmek » kıc atmak » yureğine oturmak » surme » duzeltmek » zararlıcıkmak » hafıza dağarcık » daha neler » genel mudur » guneştopu » oz » vaadini tutmak veya vaadinde d »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.