tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu bağlı » karnızil calmak » gor veya gorursun » su icinde kalmak » lâmbayıacmak » abes kacmak » elektronikci » teslimiyet gostermek » acıkok » f f » beşuc » goynume » tavukgotu » onemsizlik » muteferrika » cıban ağırşağı » icin » bocul bocul » el cırpmak » mutevazı » şohret sahibi » capsız » pacavralaşma » kazık kok » yarayan celik disk » catışma » kukurtatar » artcı » ok yaydan veya yayından cıkmak » cekelez » gunluk ağacı » dunurluk » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » kavurmak işi yapılmak » abacıkebeci ara yerde sen nec » ozellikle celik dokum ve alaş » ceyrek » bakrac » numayiş » salur » cepellenme » curuk para karşıtı » mangal komuru » uzerine bir bardak su icmek » utopyacı » catlamak » omru vefa etmemek » gume » muhur basmak » muyesser olmak »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.