tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kongolu » argaclama » ahilik » mubaşirlik » gozu uyku tutmamak » cıldırtmak » orta doğu » goğus cukuru » catı » duğmeli » artcılık » sıfırıtuketmek » omrubillâh » karbon donemi » dokulmek » başınıgozunu yarmak » dile veya dillere destan » kokusunu veya koku almak veya » mutemayiz » koturumluk » humayun » buzdurmek » bicki yurdu » tokezlenmek » allah dirlik duzenlik versin » bilincsiz » zuppece » kalıba dokmek » deccal » orgun » dunyalığıdoğrultmak » gozlerini kan burumek » yarıgocebelik » orselenme » acmak » kece » uckurluk » anasının ipini satmışveya paza » gul gibi bakmak » revacta olmak » hoşgorusuz » calmak » soz cıkmak » calgılıcağanaklı » soylemesi ayıp » konakcı » oğrencilik » sevir » garantor » turşuya donmek »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.