tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir iki demeden demeye kalmada » tuylenmek » ciğerimin koşesi » deniz gecişi » icitme » isyan bayrağınıacmak » ahıcıkmak » adamın iyisi alışverişte veya » bukuş » n » yalan cıkmak » inzivaya cekilmek » cakma » camaşırcı » guvey i » cekinti » başoğretmen » oteden beriden » kantarın topunu kacırmak » paytakca » karacayır » yaprak doner » defol » supurtmek » cam goz » kokulu cayır otu » secme hakkı » kutukluk » fal acmak veya bakmak » uretken » cizgi film » benlikci » isparta halısı » beyaz sıvı » bicilmişkaftan » nuktecilik » cevre acı » goruş » sunger gecirmek » carşafa dolanmak » bir don bir gomlek » allah ın gazabı » catırdamak » batınî » gorme işitsel eğitim » affınıdilemek veya istemek » ortak yonetim » su boceği » cayırlama » duşe kalka »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.