tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzgulemek » organizmaların oluşturduğu bir » kılıc oynatmak » arayıacmak » ustunleşme » bilemedin veya bilemediniz » gocurulmek » tut kelin perceminden » yatcılık » hint tavuğu » kolacan etmek » kuşcu » cektirmek » olumle burun buruna gelmek » cıkar » subye » celmeleyiş » kocaya kacmak » hayvan elephas » cerceveleme » kamburunu cıkarmak » dağcayı » cenileme » kuldur » kimse » şanından olmak veya şanına yak » gormek » induklec » veya durduran parca komutator » cıkıntılarıolan organ » arasında den başka anlamıyl » istintac etmek » surerlik » dovuşme » ses vermek veya vermemek » mustakar » methiye duzmek » mangal yurekli » iki cenetliler » muteveccihen » senyor » yoklamak denemek tecrube etm » gitti gider dahi gider » kerpic » boşdonmek » cıkış » yedi duvelle barışık » gaz olcumu » dokmeci » muzaheret »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.