tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık » yonlendirme » icim » cozuş » celişik » genc » golgeli » hucreler arası » catı » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » orcin » kısmî secim » ciceksiz bitkiler » cıkmak » duruma gelmek » oğur olmak » cağrım » parca parca etmek » duğun evi » kısa unlu » guclenmek » y » aşcıbaltası » gonlunu duşurmek » elci » allah ıveya allah ını seversen » haber gondermek » silip supurmek » gevrek gevrek gulmek » cekişme » ekşili corba » İskocca » kundelemek » orgucu » actıağzını yumdu gozunu » ağaclık » uzun cizgi » duğuncu » serdumen » gorenekcilik » gol » kelâmıkadim » akıl erdirememek veya ermemek » kirecleşme » ceyiz » gorgu » tutsu yapmak » cevrileme » bufe » ceki »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.