tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maca beyi gibi kurulmak » tunc » canak » tercumeihâl » harman cevirmek » bıcak atmak » ağzına bir parmak bal calmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » burunmek » senyor » sır tutmak veya saklamak » fındıkcılık » dirhemle soylemek veya konuşma » cağıgecmek » kalcete » kısmeti acılmak » cığırtkan » halebî » sağyap » ickin » an ane » tarafından arabacıicin armağan » ayrıduşmek » dun » ayağına dolanmak veya dolaşmak » yemek » ceribaşı » buyuk elci » avaz avaz bağırmak » gulduru » boce » carkcılık » gozetmek » sunepelik » kuşumlenmek » mahkemelerinin adı » goz bağı » cekinme » yukseltgeme » gozeme » gecerlilik » guvey i » epikurosculuk » ruzgârlanmak » guven beslemek » seramikcilik » garazıveya garezi olmak » th » cozmek » comlekci »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.