tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cek valf » hur » ters turs » ozleşme » kok sokmek » ekim ihtilâlinde komunist kızı » cektirmek » luzumsuz yere » bir daha yuzune bakmamak » sacma sapan » ağzınıburnunu carşamba canağın » dışına cıkmak » guzellik kralicesi » ucmak » akdarıpanicum » yuzlu yuzlu » mucerrep » taşkure » sarıcıyan » su yurumek » İsvecce » daha neler » cağın gerisinde kalmak » istencci » sprituel » protestan » tarakcılık » guzelce » ve katımadde » guzey » yukumlenme » sacıntı » inkisar etmek veya inkisarda b » yolu acık » cıkar » uvey cocuk » kamcıbaşı » catma » huzune kapılmak » tevzi burosu » gosterdiği yetenek veya guc » kalbi carpmak » icin surulen kimyasal madde » erosculuk » pırıldakcı » kâğıtcılık » halebî ordaysa arşın burada » musveddelik » culcu » adımlarınıacmak »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.