tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munebbih » yolustu » ici goturmemek » usdudak » got » etiketci » şovalyelik » gonlu cokmek » kaldırac » hoşgoru » âlemi var mı » hesaba almamak veya katmamak » cağrışmak » ne alıp veremiyor » orme » dunurculuk » yoğurt calmak » cıkmak » cıkmak » bukun » mustevli » ihtiyac » mucessem » ote » icin icin kaynamak » goruntusel » zn » calkı » kacak » secenek » mıknatısıolan » turuz otu » durtuklemek » pek yuzlu » hint hıyarı » inmek » onemseniş » ak mıkara mıonune duşunce goru » icirilmek » yurutmek » cozulme » gecmişzaman sıfat fiili » boyle boyle » iki buklum » culûs » f » maz mez » gelsin veya gelsin gitsi » sorma kişinin aslını sohbetin » eteğindeki taşıdokmek »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.