tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cil » mudavi » altından girip ustunden cıkmak » okuzburnu » mezar kackını » corap sokuğu gibi gitmek veya » gecersizleşme » oz » ağac biti » kor dovuşu » cerkez peyniri » zihni bulanmak veya karışmak » ulser » gozunu ayırmamak » aclıktan olmek » ihsanıhumayun » bulunan bolum kafa ser » zurafa gibi » soyleşmek » berberî » palyaco » partoner » elinden bir işveya şey gelmeme » kafkasyalı » gecimlik » arguman » oğmac » dik ruzgâr » yuruyuşyapmak » kuflenmek » man men » gravurcu » tufeklik » cırcırlamak » mucbir sebep » makara cekmek » sinema sanatcısı » mudara etmek » curumek » cift » kucuk hindistan cevizi » ruyasında gorememek » acıklık » bicimsellik » soz dinlemek veya soz tutmak » promiyer » cekik » cınarlık » bir cicekle bahar veya yaz olm » gonlune dokunmak »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.