tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu gonlu tok » olur musun oldurur musun » kesip veya kestirip atmak » yapılan resim ve bezeme işi » urik asit » arapcalaştırma » golgelemek » ustune » guzel duyuculuk » kancıklık etmek veya yapmak » odullendirmek » cığır » yuzu yere gelmek gecmek veya y » gorme gozesi » parcalıbohca » yazık gunah » sulfitleme » deve yuku » salur » goz gozu gormemek » curuğe cıkarmak » cop arabası » hesap cuzdanı » dereyi gormeden pacalarısıvama » yetki kanunu » cuval gibi » boluk porcuk » başkırılır fes icinde kol kır » duruma gelmek » bordur » kireclenmek » koşek » acıklık » gecirmek » mirac gecesi » gosterdiği yetenek veya guc » allah seni inandırsın » bir şeyler bir şeyler » ici yanmak » temel tumce » aracı » ok gibi yerinden fırlamak » ucgen » kan beynine cıkmak » torpulenme » goğus cerrahisi » yuzulmek » gecmişi olmak » yuru marş » karanlığıdeşmek veya yırtmak »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.