tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mukellef » amentu » hapır hapır hapır hupur » cek valf » bol paca » culpan » az değil » bir veya tek başına » durumunda dişi cicekleri yapr » ozellikle celik dokum ve alaş » coriandrum sativum kara kimyo » luks mevki » neyce » pek cok » dadacılık » gomutluk » ucurmak » ayakustu » ipek ciceği » sunnetli » ac bîilâc » murdum » bayındur » defibrator » genclik » gocurulme » hukmetmek » gencleşmek » sr » elden ne gelir » hayrınıgor » meydan dayağına cekmek » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » cevirmek » tahkimat elemanlarıustune veya » tarla acmak » hukme varmak » embriyon » istizan etmek veya eylemek » yarıbucuk » kahkahayıbasmak koparmak veya » oyun » sumerce » afrika domuzu » cete » baştan kalmışveya kalma » değişiklik onergesi » obek » usta elinden cıkmak » surur »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.