tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borclanılma » cırpmacı » gurultu » seruvensiz » guvenliği sağlamak icin yapıla » uz » oksuruş » bahis acmak veya acılmak » roportaj » kok » mustahzar » kart cıkarmak » hanya yıkonya yıoğrenmek » kalp carpıntısı » sur at » huve » allah ın hikmeti » birkacı » meydan dayağına cekmek » oz devinim » gurbuzleşmek » kimya gocumu » surunmek » yonetimi iyileştirme tasarısıv » operetci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » rumluk » kireclenmek » her firavunun bir musa sıcıkar » az kaldıveya az kalsın » rafızî » yumruk gostermek » ozelleşmek » catık yuz » kafayıcalıştırmak » harman etmek veya yapmak » cayır otu » o » iki cenetliler » dokulme » yararlanılan bir bitki corchor » elinden bir kaza veya sakatlık » kırkından sonra saz calmak » gok taşı » arasında den başka anlamıyl » sıralıcumle » dil oğretimi » cimdikleme » cift gormek » duz »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.