tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediye kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorevden uzaklaştırmak » cekilmek » plâkcı » frenk cileği » ruyalarına girmek » hamle etmek veya yapmak » ongorme » gubresiz » ruşdunu isbat etmek » muşkulât cekmek » gulmek » catır cutur » gureşmayosu » mış miş muş muş » mudavim » puskurgec » taammum etmek » merkezkac kuvvet » kokten » kotulukculuk » full time » kopeğe atsan yemez » mercan avlayan kimse » ofsetci » ad cekmek » suslemek » sulf » curukluk » maslahatguzar » salcalamak » koreltmek » cepez » gozu alışmak » ut acıcılık » terettup » aracı » mektep cocuğu » catlama » ecele care bulunmaz » cıkışcizgisi » mizaclı » dovmeci » ustune yıkmak veya yıkılmak » yemek secmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » umitsizlik » dovulmek » hukûmet » secmeli ders » caprak »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.