tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık » sutliman » yetiş veya yetişin » orge » cetinleşme » calışkan » bolmec » haziran boceği » atlas ciceğigiller » fruktoz » soyleşi » munasip bulmak » ateşler icinde » cavuşkuşu » zumrut » goceri » doğal ve saydam değerli taş » kore » tarikatcı » canlılara yaşama ortamısağlaya » cokca » ormek » plânorculuk » gecgec » chamaeleon » yukselti » ayağının bağınıcozmek » cağırıcı » bağrışcağrış » bitki alkanna tinctoria » bekâr kalmak veya yaşamak » r r » el ile elle tutulur » domates salcası » ozlu soz » arkebuz » galebe calmak » urum » gelişmişcanlı » sut » meyve bahcesi » makineli tufek » sabahıbulmak veya etmek » yoğunlukolcer » ozlentili » gurultulu » nb » cıkmak » feneri nerede sondurdun » dilekce »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.