tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediye kelimesinin eş anlamlısı

hediye kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediye kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediye kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediye kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altayca » işişten gecmek » yer acmak » gon » dil » kotumserlik » tat » fluor » lâmba acmak » yalın bicimli sanatınıbenimsey » allah tamamına eriştirsin » can cana başbaşa » cıdam » yol gostermek » kulot » girdisi cıktısı » sual acmak » koltukcu » konsolide butce » zift yesin veya ziftin pekini » hamlac » oğlen » yonetmen » descartes cı » yol acmak » curukluk » yuz olcumu » cırakman » goz gezdirmek » yukleme » gecmek » tutsuluk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kaşıkcılık » msı msi » ozezer » acığa vurmak » ulke » sarnıc vagonu » ilk ornek » puskurtmek » yuz » yaşta kalmış kavat pabucu gib » gozsuz » işten gucten kalmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » bazıdingil doner bazıteker » yenilir veya yenir yutulur şey » zuppeleşmek » teverrum »

hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hediye_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.