tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğneyiş » muteessir » eşeğini veya atını sağlam kazı » mutalâada bulunmak » andac » bolungu » poc » bu yuvacıklar topluluğunun bal » batınî » ac doymam tok acıkmam sanır » hararet kesmek veya sondurmek » yekûn cekmek » karım koylu » kamcılı » odu bokuna karışmak » cingene cergesi » imanına kadar kısa soyleyişle » dispecci » kitap acacağı » dokum » gonul bağı » frenkce » turlu » cozulemeyen ilmiksiz duğum » calık » tavanına cokmek veya yıkılmak » guzergâh » masraftan cıkmak » hucre yutarlığı » durdurmak » sakınılan goze cop batar » allah sağgozu veya eli sol goz » teneffus » suslemek » genc » tahtalıguvercin » gorevden uzaklaştırmak » cektirme » germanofil » kulâh » evlâduıyal » parca parca » nitroseluloz » ayrac acmak » duello » icinden yanmak » mısır tavuğu » dokmek » duğun ciceği » hodukce »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.