tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
luzumlu » culsuz » uzerinde » anadan gorme » sanskeritce » kışve yaz arasındaki mevsim i » mubalâğa » gozlem » trafikci » şeyhulislâmlık » lâf cıkmak » yanlışkapıcalmak » munevver » surgu » lehce » kanıkanla yumazlar kanısuyla » uckâğıtcılık » haram olsun » okuyana bırakan oyun muamma » bocekhane » gorunme » mururiye » maden komurunden cıkarılan ya » cadırlıordugâh » devletcilik » nukte » tarafından arabacıicin armağan » oldurmek » duşman duşmana gazel veya yasi » an anesiz » yukleyici » doner kavşak » otme » aleyhe donmek » onsellik » başınıcatmak » doğuşken » kızıl otesi » bonkorluk » yurek carpıntısı » cıkarına bakmak » İsvicreli » cıplaklığıyla » korunma gormek » mudevven » suzgeclemek » dunden bugune » uzmek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » suveyda »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.