tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk harf » guneşkremi » boyu boyuna huyu huyuna » yurek carpıntısı » yarım gun » yol acmak » leyin » koselik » yureği dar » ne hâli varsa gorsun » cadır canağı » ozlemek » un » hazırlık donemi » gostermelik » sinemacı sinemanın ceşitli ko » tumleme » hortumlu bocekler » karburleme » ışıl kufluce » calışma gunu » kitaba veya kitabına uydurmak » makyavelizm » editorluk » şarkısoylemek » kalmalıtumlec » kırık dolu » ispermecet balinası » ayrac acmak » tacsız » zararına kazanc sağlamak » uygun bir bicimde gosterildiği » tebeddul » omurler olsun » diz ustu cokmek » civiletmek » salt coğunluk » sonumlu » arasında den başka anlamıyl » carşıekmeği » cekme » doşgomu » ac doymam tok acıkmam sanır » ayaklıkutuphane » anlamıverir » cullukgiller » sudan tavuğu » koltuğuna girmek veya koltuğun » sayac takımı » tarafından arabacıicin armağan »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.