tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullu su » bolice » gudum bilimi » gocurtme » fucur » percem » bakar kor » koşe başınıtutmak » goveri » dunya gozu ile gormek » uzengilemek » kalafata cekmek » mucerrep » soz bolukleri » azrail le burun buruna gelmek » ahzukabz » cokelek » cekiye gelmek » manikurculuk » cıkan » ortulu » başcı » buklum » doşemek » senyor » oğrenmelik » lu » harman cevirmek » hukum » sloven » caprazlaşma » odul vermek » calış » yukletilmek » eksiltmeye cıkarılmak » diri diri henuz olmemiş » orman cayırı » yuzsuz yuzsuz » goğusluk » tendurust » kulac » kopeklemek » makro » arozoz » pacal » kaşyapayım derken goz cıkartma » tufeklik » oz » nişan yuzuğu » centik »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.