tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bokun soyu veya bok soyu » emlâkci » munakasa » kirec ocağı » gozune sokmak » carıklıerkânıharp » kacmak » ulkuleştirilme » camurluk » dort elle sarılmak veya yapışm » ostaki » cingoz » doğu turkcesi » başlangıc noktası » bolme işareti » şovalye » rencper » cevirim » gunah cıkarmak » kırıp gecirmek » turkiye turkcesi » suikastci » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » uzgunluk » kılcıklı » sağdıc » kokertmek » zerduştî » gorunurlerde » cakışmalı » gecenlerde » gosterme zarfı » suyu veya cayı gormeden pacala » ceper » takti i » busbutun ortadan kaldırmak ici » luzumundan fazla » pusur » yuzlu yuzlu » catırtılı » cekmek » cıkmak » lâmbayıacmak » surgit yapmak » picleşmek » arkadaşca » cucuk » gozu gormemek » mucavir » hıckırık tutmak »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.