tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ses vermek veya vermemek » yuzleşme » musebbip » sozculuk » tevarus » hukum » toskuru » fiil govdesi » yaratık » dumenci » etmek » su orumceği » secim cevresi » ceki » hayal duzeyi » hırvat » genel gorunum » mantıkcılık » havaya ucmak » cimdirme » mecusîlik » kosnulme » istismar etmek » police » yer yer kazıyarak alttaki renk » başarıgostermek veya kazanmak » birbirinin ağzına tukurmek » uzerinden atlamak » kotu kişi olmak » faca etmek » sun » lehce bilimi » iktidardan duşmek » gecirtmek » coğul » falso cıkmak » onune gecmek onune gecmek » boylece » mukavemet gostermek » gorsel işitsel cağrışım » percinleyiş » korkunc » başına dert etmek veya acmak » ici titremek veya titrememek » murver » facasınıalmak veya al aşağıetm » kacamak yapmak » musaade etmek veya buyurmak » cizici » cığa »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.