tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meydanıbirine veya bir şeye bı » olcucu » kusturmek » kibritci » ığrıp cekmek » isimden tureme isim » kosnu » ozcesi » yuksekten bakmak » altından capanoğlu cıkmak » aktor » kor yılan » kul tablası » maddelerden oluşan varlığın he » ahu gozlu » okuzdili » el pence divan durmak » cimdiklemek » yuz bulunca astar istemek » istimzac etmek » uşuntu » pabuc » yuksunmek » kaclık » mizacgir » fennini almak veya kapmak » sabanın tutağına yapışan el ac » surukleme » ceviricilik » busbutun ortadan kaldırmak ici » daha bircok şeylerin yapımında » boduc » bukturmek » şanlışohretli » calkalama » kanarya ciceği » birleştirerek bir varlığıyenid » cipilti » turşusu cıkmak » sen sağ ben selâmet » cocuk yetiştirmek » cıkarmak » şolen cekmek » tır » işgormek » acılıp sacılmak » nufus » kazak » hurriyetsiz » ruhunda guneşacmak »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.