tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaratık » bilâkayduşart » iz anıyok » olmuş » kapıdan kovsan bacadan duşer » portlemek » eli boşdonmek cevrilmek veya g » bir yana dunya bir yana » perde cekmek » jole » el ense cekmek veya etmek » bulunan bolum kafa ser » rotuşlama » dortnala kalkmak » infiratcılık » yan urun » edilen sıvımadde » yukarı goğe doğru olan yanı » koreltmek » penceletmek » duldul » kurdî » şeref uyesi » ağaclandırılmak » cala kurek » kopekayası » geciş » su boreği » muverrih » bal ciceği » cok uzun uzun sure uzun olar » cayıgormeden pacalarısıvamak » kumeleşim » cekmek » moskofluk » corap sokuğu gibi gitmek veya » fug » tureme unsuz » hora gecmek » cıkışamamak » odetme » gurleşmek » ac gozunu acarlar gozunu » mudur muavini » ust deri altı » corten gibi » cavdarmahmuzu » acısal hız » kultur bitkileri » yukumlenmek »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.