tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyukluk » tokezlenmek » ul » cakmak » acık » koruk gibi » tam maaşla tekaut veya emekli » umranlı » cekkin » yivacar » hatırlatmak » duduklemek » tumen » edinmek hissetmek » hamam boceğigiller » oğlak donencesi » supruntu » oksuruk tıksırık » yukselme » turkucu » sublimleştirme » ozdeşleştirmek » edilgen catı » sureksiz unsuz » tayfolcer » yufka boreği » toplu goruşme » ozellikle » icindekiler » allah yarattıdememek » purtuklenmek » cizmeleri cekmek » guclu » ciceği burnunda veya ciceği bu » soz boluğu » coriandrum sativum kara kimyo » surcturmek » cizi » aleykumselâm » gozu bağlıolmak » cıtlama » arkasına duşmek veya takılmak » dağılmak » alışverişe cıkmak » gok atlası » takla bocekleri » ortulmek » ozensizlik » kokten » ustunluk kompleksi »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.