tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
benlik catışması » sokuk dikmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » vefat ilmuhaberi » protestan » ceremesini cekmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » karikaturcu » musveddelik » ma me » regulâtor » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » aşcı » rak rek » olan ve genellikle ulkenin baş » terettup » actırmak » guneyli » keciye can kaygısı kasaba et » calkantı » tavşan yurekli » ozursuz » cevirmek » gormez » urfa peyniri » askıya cıkmak » fermejup » cağmak » cekimli » kureselleşme » uzum pekmezi » sınır acı » kor » buyuleyici » capulculuk » xe » ecel teri dokmek » ic » dev kopek balığıgiller » lâtin » ana avrat duz veya dumduz gitm » ceviri » acılım » luks » goyuk » ziyaretci » kurt » gonul borcu » soğdurme » bağrışa cağrışa »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.