tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
madde ağı sem » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » gokte ararken yerde bulmak » cekimsiz » guclu kuvvetli » tezhipci » cerceveli » dortluk » yureğine inmek » istimzac » gorunmez kaza » uleştirme sıfatı » cipil » otuş » ağaclanmak » işkence etmek veya yapmak » yenilir veya yenir yutulur şey » cıkmak » cızıktırmak » ickiyi bırakmak » yukletmek » durmek » pakistanlı » know how » hucum » yetki kanunu » ustu kalsın » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » gosterge » ureme » sungulenme » gormemezliğe gelmek » carklı » muflis » olcu » oğurluk » maraza cıkarmak » bacasıtutmek » gozunu hırs burumek » carşaf » golgede bırakmak » cırpmak » tutsulemek » allah a emanet olun » noroloji » gosterişsiz » ters acı » utusu uzerinde » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » tur ağac cember »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.