tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kursu » gozunu acmak » dudak ucuyla soylemek » afgan » renginde sapıdort koşeli olan » sokturme » tumlenme » sın sin sun sun » ablakca » koklu » turum » bekâr kalmak veya yaşamak » eteğine duşmek veya sarılmak » karburleme » sus » at cevirmek » gundeliğe gitmek » duşuk » muessir » salkım kupe » soz cambazlığı » yuruyuşkolu » gomme balkon » kulluk » iki eli kanda veya kızıl kanda » e e » astsubay cavuş » İri balık ve deniz hayvanların » cıtırdayış » cekmek » calkatma » aracılığıyla duymak değmek e » cakal yağmuru » ad cekmeye girmek » kurklu » acılmak » allah dirlik duzenlik versin » hazzınıcıkarmak » kabul gunu » orneklik etmek » yureği parcalanmak » caygiller » camursuz » sozun kısası » yardımcıyargıc » poğacacılık » şarkiyatcılık » nez etmek » incelenmesi muşahede » ağzından lâkırdıveya lâf almak »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.