tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuk » yuz yuze kalmak » kapamac » dunyadan gecmek veya el cekmek » kart cıkarmak » cıkılan catkı » korkulu ruya veya duş gormekte » silâh cekmek » urfa peyniri » ordurme » yanlışcıkmak » ciceksiz » cırpmak » yer demir gok bakır » ikizkenar ucgen » elci » cetinleşmek » salakca » projektor » cıkışnoktası » taraf gozetmek » karşısına gecmek » gocebelik » ortulu » olum hak miras helâl » muşterek » gorevsiz » guhercile » tavanına cokmek veya yıkılmak » yuklemek » bir deri bir kemik kalmak » cullandırma » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cenesinin bağıcozulmek » dolambac » cift kişilik » oşurcu » cuka » tum başkalaşma » bektaşîlik » levazımatcı » argaclamak » yore » her tur gosteri yapmaya uygun » tıpıştıpışyurumek » sozleşmesiz » acelya » roportaj » etanol etil alkol » juglans regia »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.