tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saygıduymak veya beslemek » tefekkure dalmak » yangınıkoruklemek » uckâğıtcılık » suruyu guden kurdu gorur » patlangac » donup dolaşmak veya done dolaş » kotuleştirmek » ordurme » muşerref » cıpıcıpı » muzikal » oyuncak » gercekleşmesi imkânsız » borclandırmak » yukluce » guc kazanmak icin calışmaya ar » tek kurekle mehtaba cıkmak » rutbeli » ipliği pazara cıkmak » kor kandil » cekilmek » curuf » doğaclama » curcunaya cevirmek dondurmek » ruzgâr tutmak veya tutmamak » serdengecti » yere batasıca veya yere batsın » kirec gibi olmak » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » soz sahibi » kozlemek » kume » epikurcu » olmez » zarifce » citmek » alıal moru mor » cark » guverte » gozluk takmak » soze son vermek » urkekce » acık kredi » ruh gocu » soz goturmez » ağzınıburnunu carşamba canağın » ağacıdibinden kesmek » odyovizuel » arabeskci »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.