tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalınc » veya metal kemer » kutleştirmek » urus » dem cekmek » erkek fatma veya ayşe » reaktor » kayınco » icine dert olmak » musriflik » tur operatoru » kirecleme » defter acmak » ntı nti ntu ntu » orneklendirme » evlât gibi veya evlâdıgibi » taammut » buro » pence vurmak » kucuk sesli uyumu » yakıtcı » el arıduşman gayreti » regaip kandili » projektor ışığında olmak » ceyizlenme » mubalâğa etmek » gecmeli » doşemeci » gosterişsiz » lecek » kuresel gok bilimi » kefil gostermek » ozgurleştirmek » ustune oturmak » ciğneme » kok salmak » yuf borusu calmak » altın anahtar her kapıyıacar » kıl kadar kalmak » ezip buzmek » gozunun capağınısilmeden » bitişik canak yapraklılar » rolâtivist » mobleli » musamahakâr » tehacum » dun » bicilme » muhim » iğne yapmak veya vurmak »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.