tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ters veya sol tarafından kalkm » muritlik » tokezlenmek » sefasınısurmek » herifcioğlu » spekulâtif » cırpma » cinke » capraz » kavlukarar etmek » yara acmak » urkutmek » muslumanlaştırmak » gordurmek » buken » kulot » sovuşme » eteğine duşmek veya sarılmak » faktor » katıyurekli » cumle kapısı » kırağıcalmak veya vurmak » kaca » transformator » yupurmek » bankada veya aracısında actırı » cekik » topal eşekle kervana katılmak » buyucu » uşuntu etmek » yureği dolu » calkar » caresiz kalmak » bicimsizlik » doldurulmuşcam seramik veya c » gucenme » orta ve yuksek bolumlerini bit » kopeğe atsan yemez » kusuf » gorguculuk » mustemlekecilik » ozgul ağırlık » buyuksu » gonul acmak » tenasuh » komurleştirme » cakılı » halvetî » acık hava tiyatrosu » mulkî idare »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.