tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz nuru dokmek » gecmek » purtuklu » fiil koku » guneydoğu » cekinmek » yoneltme » etekleri zil calmak » eziyet cekmek » suclandırılmak » cucu » tibetce » hem kacar hem davul calar » turk kupası » kocan » iki bucukluk » muft » kapamac » ici icini yemek » peceli » uretim bicimi » yurt ici » dokuntu » agrostemmagithago » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » donel » ardında yuz kopek havlamayan k » yucelme » bakır calmak » meme sungeri » cucuk » duşunce iyilik ahmet ertuğr » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » percinlenmek » duşuncesiz » dunyanın birşey i » purin » buyukluk satmak » cekmek » cokuntu hendeği » cabalanma » mudahale » itin gotune veya kıcına sokmak » camaşırcılık » yureği yarılmak » tel cekmek » hasatcılık » icerik » celme atmak veya takmak » tupcu »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.