tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karamusal veya karamursel sepe » ocakcılık » komurculuk » odleklik » ustenci » gozden gecirmek » tuzluya mal olmak oturmak veya » bolen » un » cimdik atmak veya basmak » nesne obeği » orulu olmak » kemiğine kemiklerine kadar » gozlemleme » cokmek » muteferrik » guneşlenme » olmayan bağımsız hur » ırkcılık » kasvet basmak veya cokmek » gulucuk » calım » goğus sesi » kuheylân » harclı » vak a » dokulgen » adıveya ismi gibi bilmek » kulfetsiz » kozunu paylaşmak veya pay etme » run » acıklaştırma » goz » cıngıraklı » korpe » imza atmak veya bir şeyi imza » pastorize » mutegallibe » acık sacık » onel » koklu » almanlaştırma » cekişmek » levha » dokmek » cok hucreli » kabakcı » huda » icini sıkmak » berat kandili »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.