tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hediyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sabaha cıkmamak » sıcrama » oh cekmek » grek » orenlik » surunme » başına cıkmak » soz acmak » ictenliksiz » ucsuz bucaksız » anka » encumen » kupleme » rik a » strukturalist » hil at » ice kapanıklık » karikaturculuk » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » ozet » utmek » calışmacı » birinin canına ot tıkmak tıkam » kacak » muhre » kumbet » sarıcıyan » uzengi kayışı » zaman oldurmek » allah duşmanıma vermesin » duşuncesizlik » il » ağac morus » eksi uc » seckinleşme » mulga » centiklemek » muşkul » hatıra veya hatır ve hayale ge » tuberkuloz » surgun gitmek » kredi acmak » telekomunikasyon duzeni » mes uliyetsiz » kulot » darıunundan baklava incir ağa » benzine kan gelmek veya benzi » suluk » kırlangıckuyruğu »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.