tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temeddun » tıraşkopuğu » yapılmışiplik » işim işkaşığım gumuş » civilenmek » odullendirme » goce » tefeyyuz etmek » aylığa gecmek » cizgi cekmek » el işciliği » yureği kararmak » an anecilik » icine doğmak » yaya gecidi » duzenleyen ve genel olarak ilg » cl » cay » yuzlemek » gucendirme » dizlerinin bağıcozulmek » civiletmek » can başustune » otumsuzleşmek » kızılbaşlık » coreklik » acıklar livası » men » fırsatıkacırmamak » temizlemek veya parlatmak icin » comce » parcası » kıs kıs gulmek » yuzustu » onune gecmek » ruznamce » pusursuz » beklenmediği umulmadığıveya c » mektep cocuğu » doşetilmek » sove » akrobat » ayağına cağırmak » anglosakson » temas etmek veya biriyle temas » duşurmek » gucsunme » sun î gubre » gokturk » goturme »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.