tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bok pusur » kalcın » acıklar livası » kocu » dort duvar arasında kalmak » yuz » romork » buruşukca » maraşdondurması » caresine bakmak » suzme yoğurt » cağırmak » kose » inancsızlık » cozumleyici » ucurum » yedek parcacılık » okuzluk » boru ciceği » kirecsizlenme » yonetim kurulu » ıt » akıl var yakın var veya akıl » icine doğmak » acık ciro » hukûmeti kurmak » cağdışılık » goz » surec » ses vermek veya vermemek » demetci » uykusu bolunmek » bilincli » yuz yuze yaşamak » sahaca » cember » kanun hukmunde kararname » batakcı » mahrut » rotuşetmek veya yapmak » gondermek » dirlik yuzu gormemek » kapalıcarşı » mukavemet gostermek » duğun pilâvı » ustunde kalmak » cokek » cuhadar » gunleri gece olmak » boğurmek »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.