tdk sözlük TDK Sözlük

 

hediyenin eş anlamlısı

hediyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hediyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hediyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hediyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
intac » uvey kardeş » caresiz kalmak » gormek » cakıştırma » hodukce » kacık » reseptor » soz birliği etmek » cumartesi kibarıgibi suslenmek » cakmacı » cop » ateşparcası » doygun olma durumu veya gonul » sulfurik asit » rumen » boğa gureşi » olcum » gezercalar » uc aylar » brulor » koşeye atılmak » kayıkcılık » zambiyalı » yakasız gomlek » kukreme » temedduh » duzenlemek » gelecek zaman sıfat fiili » gucenilme » oğunme » gulle atma » tırt » alım elim » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » doşemeci » taklip bi » guzelhatun ciceği » kıpcakca » cıkmak » ayakcı » cekirdekten yetişme » edeptir soylemesi » cıtır pıtır » ozelliği » ayağınısurumek » boğur » boşgozlerle bakmak » karbon alaşımı pulat » kucukce »

hediyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hediyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hediyenin_eş_anlamlısı nedir ve hediyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.