tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulucka devri » ummetce » yukseklikleri ve yol actıkları » kalcasız » cam goz » muteessif olmak » yuruyuşduzenlemek » yaydığıgozle gorulen ışıma » babasının veya babalarının cif » ca ce » şeylerden her biri tabaka » luzumsuzca » uveymek » duzmece » urkutmek » hopurtulu » duşmek » guleğen » munteşir » cakıllı » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » puskurtmek » turkiye turkcesi » temerrut » gıptasınıcekmek » yuz beşlik » davranış misal » haclı » macuna » ustunden şu kadar zaman gecmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » yakışıksız kacmak » acak ecek » gelip gecici » gırtlak unsuzu » kıssadan hisse almak veya cıka » karaağacgiller » genişgonullu » zarar gormek » ormek » palandoken » luzum yok » cevrelemek » acık ağızlı » cakılı » ahu parcası » ruzgârlamak » frenk maydanozu » caygiller » kırlangıc »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.