tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kufe » tuzel » bicimlerini belirleyen ana oze » aykırıduşmek » dev aynasında gormek » akcıllık » karacam » calışmak » gore » muttehiden » roproduksiyon » hızlısağanak tez gecer » capasız » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » nedamet duymak veya getirmek » surgun » suvari boluğu » sansurcu » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » şeffaf ışığıgeciren madde sl » susleme sanatları » cınlamalı » inişli cıkışlı » cicekli » pedavra gibi veya pedavrasıcık » ormek » iş arî oy » kucuk » kırıp gecirmek » ve sorumluluğunu taşıyan birim » bir ağac stryhnos nux vomice » tun » portlemek » paraşutlu » ucan kefal » hukûmet konağı » dışters acı » ağlamayan cocuğa meme vermezle » dokum evi » hucre yutarlığı » ipin ucunu kacırmak » cemaat ne kadar cok olsa veya » kufe » duşkun olmak » urkutmek » omur boyunca » onlenme » yan tumce » iclenmek » yenilir veya yenir yutulur şey »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.