tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tulûatcı » ciğleşmek » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » ihrac etmek » mukemmeliyet » alcaklaşma » organların her biri » cekememek » cırpılmak » civit » opup başına koymak » yuklu » yargıc » şovalyelik » bonkor » serdengectilik » koftun » ırz duşmanı » kopurme » kekec » cıngıl » cargâh » uyku basmak veya bastırmak » bîcare » kara surmek » cağdışılık » curume » uncu » hacamatcı » anadolu » inşaatcılık » bıcık » kultur » envaiceşitli » sozcuk hazinesi » dumencilik » kimsenin eski saygınlığının ka » gelip gecmek » kucultmek » gecişme » ad koku » susleme sanatları » cıkıntılarıolan organ » cercevesiz » otmek » balığa cıkmak » ağız actırmamak » sultan ahmet te dilenip ayasof » sozleşmeli » koyuvermek »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.