tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cizgilerden oluşmuşşekil cizg » mustehcen » makascı » kılıcıkınına koymak » bir tatlı » kahkaha ciceği » alcıya almak veya koymak » cehennemin bucağıveya dibi » acılış » icini kurt yemek veya kemirmek » uslamlama » komurleştiriş » dondurup dolaştırmak » gelinlik cağı » kacışmak » gubrelenmek » icini ezmek » susleme » col » catallaşma » tevekkul » denkcilik ği » ust diş » şeşuse » ul » gozunu cıkarmak » gozunu korkutmak » burnu havada veya kaf dağında » avuc avuc » aynıtelden calmak » birinden buz gibi soğumak » solusyon » kafatascılık » cevirim senaryosu » olcu » alcak » puskurtulmek » konsultasyon yapmak » ucunculuk » turkleştirme » geceli » rontgenlemek » mujdeci » gorev » kapının ipini cekmek » gocurulme » kopurtmek » kuşumlenmek » okuz damı » donuşturulmek »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.