tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz yazarı » tovbeli » vur dedimse veya dedikse oldur » ırgat gibi calışmak » tek tuk » bohca » brut » ağacsız » inti » ickiyi bırakmak » gunulemek » coğaltım » calışmak » kapılar yuzune uzerine ustune » mustelzim » bicimde değerlendirilmesi huk » cuha ciceği » akaclama » bukulgen » devam etmek veya ettirmek » tekerrur etmek » guneğik » bir koşeye atmak » maksat gutmek » fonetikci » soz varlığı » tam acı » musteşar » olcmek hesaplamak hesap etme » mutalâa etmek » puruzlu » bildik cıkmak » gorgusuzce » dudak unsuzu » sarıcalı » dağlara duşmek » ickili » rovanşıalmak » papaz her gun pilâv yemez » balkanoloji » diskcilik » ucmak » kopoğluluk » acalya » karikaturize » ciceklenme » orospu cocuğu » moskofluk » komutator » muft »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.