tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cadırlı » iyi yurekli » butce » kostek » celişmek » duz kap » seramikcilik » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » patates corbası » kokar ağac » verilen genel ad afsun sihir » aktor » ortak tumlec » dovme » orospu boreği » yureğini ateşalmak » ali » bahriye cifte tellisi » lokma dokmek » celtek » sur at » gelişiguzel » ul » gobel » ucuncunun olmazlığı » kume kume » calgıaleti » gun donumu » koruk » kopruleniş » şeytanın kıc bacağıveya art ay » uzerine bir bardak su icmek » kul » pacalık » yan gelip oturmak veya yatmak » bize de mi lolo » ciğeri parcalanmak » yalcın » kaptıkactı » sevincten ucmak » huner » teemmul » acılmak » otakcı » boksorluk » guneşbanyosu » sulfurik » penceli » hesaba almamak veya katmamak » orumcek kafalı »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.