tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir coplukte iki horoz otmez » sırat koprusunden gecmek » kundeye getirmek » neşesi kacmak » sırtında veya arkasında yumurt » başıdara duşmek » icler acısı » benim oğlum bina okur doner d » oc almak veya ocunu almak » hakcası » babaî » câk » seruvenli » boylesi » cılgın » mezur » emniyet duğmesi » sopa atmak veya cekmek » atıp veya atmak tutmak » nar ciceği » icici » ho » tuylu » teamul » helenizm » cozgun » ezinc » olum tazminatı » camur » ozlem » canıcekilmek » şomiz » doğactan » actırma kutuyu soyletme kotuy » gonlu zengin » kufur » cukurunu kazmak » okuz damı » ateşboceği » cokluk eki » dondurmek » sessizliğe gomulmek » sokulmek » ilmuhaber » yuksek sosyete » sokmek » kâkullu » birleştirerek bir varlığıyenid » gomlek » beklenmediği umulmadığıveya c »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.