tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcakcı » hurc » goz ucuyla bakmak » muhurdar » nârına veya nâra yanmak » doğu turkcesi » sıkıduzen zapturapt » muhrelemek » cur etlenmek » duşey cember » carpık curpuk » ure » gunbegun » tutun balığı » dukkân » carpışmak » ucuşmak » kamcılamak » ortak yuklem » zurra » azınlık hukûmeti » cıkmak » coğaltma » icerik » gayrimutecanis » yuzgec » mumanaat » tencere dibin kara seninki be » kuf yeşili » butcelemek » uclu » tecessus » tavukpencesi » kuşsutu ile beslemek » koluk » beyaz renkte kolay işlenir ve » iki arada bir derede kalmak » cayır tirfili » duzmek » boşol veya olsun » denetci » carşı » toluen » yureği cız etmek veya cızlamak » sevinmek sev in sevdirmek se » faca etmek » neşvunema » oz » secmeli » kambersiz duğun olmaz »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.