tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mehil muddeti » yuklemek » kacan balık buyuk olur » ufurukculuk » istatistikci » iyilik guzellik » curuksuz » gecmek » sunger cekmek » tevarus etmek » sıra dayağıcekmek » dişine gore » ordek » cıkarılmak » eski pusku » camaşır deterjanı » başmufettişlik » kantcı » koturum » takarrur » kosteği kırmak » koturum » guvencesiz » koturum olmak veya kalmak » dubbuasgar » sepet havasıcalmak » gun almak » cekme » hamle etmek veya yapmak » bıcaklamak » yoneltmek » puan almak veya kazanmak » kat îleşmek » guzelavrat otu » sulûk etmek » cimentolatmak » yuzer yuzer » herkesin gonlunde bir aslan ya » pence atmak » ustune guneşdoğmamak » kılıc oyuncusu » kıc » cadırlıordugâh » yapsatcı » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » ustune tuz biber ekmek » kantara cekmek veya vurmak » sıkıyonetim » acıklanmak » capalatma »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.