tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rodezyalı » ulkesellik » yetiş veya yetişin » taşcıl » uzerinde durmak » onune bir kemik atmak » gozlemci » notrluk » mutefekkir » punez » bez tuyler » kaclık » sokup atmak » cenesi kitlenmek » boyunun olcusunu almak » suzulme » sumkurmek » kulağınıacmak » ciğleşmek » mulâkat » oge » forsmajor » carpıtılma » yısa beraber » olcu bilimci » baklayıağzından cıkarmak » gozunu ağartmak » ici yanmak » tac » m2 » kıvanclı » pabuccu » sozu uzatmak » murekkep balığı » koşe kapmaca » mutehassıslık » yerleri supurmek » bolukbaşı » gagavuz » ucgen piramit » yureği sıkışmak veya tıkanmak » acem halayı » fazla mal goz cıkarmaz » cengucegane » peşine duşmek veya gitmek » yarım kure » yuzu gormek » soru cumlesi » acıklaştırmak » sayac takımı »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.