tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turum » koken belgesi » fotoğraf cekmek » damak unsuzu » catma » takdim edilmek veya olunmak » hukmetmek » ussubay » ucmak » don cozulmek » icini sarmak » icerlek » oz » gurcuce » iki duzlemli » buyuğumsu » necef taşı » kukla » cana minnet saymak veya bilmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » şukreylemek » kaşıkcın » keyfi bilmek biri » ecel şerbeti icmek » keyif surmek » hint yağıağacı » goruşulmek » tel fırca » tuketme » bahcecilik » tumorleşmek » ilgi gormek » kuru uzum » tecrubelilik » duzen » yağışgostergesi » sozunun eri olmak » ovgucu » uz » bazlamac » okleme » sut kuzusu » gorsel » cağlayık » odullendirmek » hor gormek » bakla ciceği » rubap » descartes cılık » defol »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.