tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
slav » avrupalılaşma » gurultuye getirmek veya boğmak » cıldır cıldır » yuksekten atmak » murekkeplenme » cevrelemek » sel gibi akmak » gencleşmek » cınarımsı » luzum var » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » borclu » soğuk bufe » tecrube » direksiyona gecmek » ermenice » sondurucu » ucuculuk » hopurdetme » cekinilmek » gumuşlenme » susme » kıymalıborek » amputasyon » tesaduf » dolleme » camaşırcılık » maarifci » yerinde su cıkmak » esmayıhusnâ » başının altından cıkmak » urolog » icin » ust uste » acısınıcıkarmak » ici gecmek » celişken » kosnulluk » calkalanış » boşdonmek » sovuşme » kullanılır » ayağınıveya ayaklarını altına » sabahcıkahvesi » ul » acım » dede dedesi koruk yer torunun » iş arî » muzik salonu »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.