tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıyakcı » n » catılı » gozlerinin icine kadar kızarma » kılıctan gecirmek » bolunebilme » cabuk ol veya cabuk » fotoğrafcılık » lu » karışanıgoruşeni olmamak » utanc » cıplak » koftun » duzecleme » goz yummamak » sozleşmek » kıt a » cokelek » utopik » omnibus » antep fıstığı » koşe » şeytan tuyu olmak » cebinden cıkarmak » ne bicim » uzerine gelen duvar ağırlıklar » duzguncu » imalâtcı » celmelenmek » malûm ya » keceleşmek » temizlikci » yukunmek » trabzon hurması » beliren olumle sonuclanan has » catapat » surmek » sumuksu » kulağına kupe olmak veya etmek » pis soz » gelecekci » tahaccur » kirecli » ad koymak adlandırmak tesmiy » circirci » tum sayı » goz » cokmek » yapılmışeğreti perde » sonradan gormuş »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.