tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mec » sus » guncelliğini yitirmek » gozleri kapanmak » guruldeme » munasebetli » ortopedi uzmanı » acılıştoreni » ustune varmak » armatur » musait » duğum » kusmek » ihrac » divanımuhasebat » ak gozlu » toplandığıbolum » yukunme » moskof camı » dolapcı » dovmecilik » ceşitlenme » himaye etmek » kıctan bacaklı » kır bekcisi » şikâyetcilik » mubarek gun » ozge » kuşat » notrlemek » zayıf duşmek » sun î gubre » teslim bayrağıcekmek » yahudi baklası » yoluna cıkmak » belini doğrultmak veya doğrult » bancolaşmak » sayıgostergesi » bilinc akışı » sorguc » yuze guluculuk » gorevli kişiler » terorculuk » akşam guneşi » ic acmak » bortulmek » kecisedefi » somurmek » buyuk başın derdi buyuk olur » lâpon »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.