tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok eşli » oksuruklu tıksırıklı » dayanıklıbir orman ağacıquercu » yukseliş » helme dokmek » cicek » gunlerden bir gun » goz nuru » yurumek » gudukleşme » yumurtayıcalkamak » darulbedayi » muhabbet ciceği » kurdan gibi » amac » secim » deme veya değme gitsin » hristiyan » ustunuze afiyet veya sağlık » u u » gun batmak » ağzına bir zeytin verir altın » odunlemek » fıstıkcılık » koyculuk » icilmek » ust » aklınıkacırmak » olu » gayya » uckâğıda bağlamak veya getirme » ışıkolcer » carcur etmek » el arıduşman gayreti » sulâle » olcu » lâtin ciceği » arpacıkumrusu gibi duşunmek » anam » bir değer karşılığında birinin » huda » allah tan korkmaz » kulağınıcekmek » plâncete » ustun » acısınıgormek » arac » cıfıtlık » mumtaz » ga »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.