tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corbacı » dokmek » ozel » inekci » rusum » vesveseye duşmek » surekci » sac saca başbaşa sac saca başb » cıkrıksız » turşucu dukkânı » acık bilet » uscu » acıkgozluluk » mukâfat almak » kukurt » hesapca » gulerim veya guleyim bari » sen ben davasıveya kavgası » arozoz » tufekcilik » setlic » hazır mezarın olusu » s » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » murtesem » korkudan cıldırmak » duşukluk » acık kalpli » caltı » berhudar ol » ağaclık » anlamıverir » su urunleri » ici goturmemek » deveyi yardan ucuran bir tutam » ici cıfıt carşısı » sur atle » sublimleştirme » icinde yuzmek » olmek » veya belli bir yukseklikten aş » sultan ahmet te dilenip ayasof » koşe donuculuk » celik başlık » koşe » kopeklemek » eşitcilik » ote » goruş » defter acmak »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.