tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpıcılık » congul » soya cekmek » cifte gitmek » dolek » murtekip » cifttekercilik » konektor » trampet calmak » tepeden tırnağa suzmek » şolen » tavşan boku gibi ne kokar ne » gunduz gozuyle » muddei » bağlanan sert nesne » pluton » ayağına duşmek » rahat doşeği » icitme » cıkarmak » kulağına soylemek » muhresenk » duşeslik » oksuruklu » alaturka bilen alaturka eser » gunduzcu » cemkirme » aracılığıyla duymak değmek e » sumuk » us » goklere cıkarmak » icimlik » kan cekmek » ackı » nicelikleri ve değerleriyle ay » bitkisi lâstik ağacıficus ela » korle yatan şaşıkalkar » sosyal guvenlik » yolu » bana bak » gerekcelendirme » cam sakızıcoban armağanı » ceneli » muzelik » ağıt yakmak veya tutturmak » oğan » takallus etmek » parca » surucu » aba gureşi »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.