tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
musemmen » boğazından gecmemek » yuz » ozel sayı » goz hakkı » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » gonul almak veya gonlunu almak » cilsiz » hınc veya hıncını almak » yoneylem araştırması » dekorator » pay bicmek » gureşmayosu » duşuncesizlik » ıp ip up up » doğu turkcesi » muesses » kamcılamak » vişnecuruğu » kuvoz » ozlenti » mutevali » koscu » guvence » actıağzını yumdu gozunu » hakasca » şimşek cakmak » ag » ic camaşırı » buzgulemek » yapılmışiplik » bulunduğu yer basamak » on teker » yapıldığında zararıdokunacağıd » yavaşgel veya ol » ozel » gocertme » tanrı ya minnet duygusunu sunm » ozu sozu bir » pirupak » yureğine işlemek veya yureğe i » soğuk ter dokmek veya soğuk te » musaade etmek veya buyurmak » yurek karası » hesaptan duşmek » ustadane » panislâmizm » arabasınıduze cıkarmak » ovunc » dalkılıc »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.