tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz denetim » tel civi » fırcalamak » cunup » elini ayağınıkesmek veya cekme » cağrıştırmak » dunurluk » caldırılmak » asker cıkarmak » cizginme » ozleştirmek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » biz kırk kişiyiz birbirimizi » yerden yere calmak » metal veya plâstik arac » boburlenme » coğulculuk » yureği boğazına tıkanmak » acıkgozluluk » kem kum » iki buklum olmak » ustune alınmak » orgutsuz » sa se » merhem » uzuntulu » kuflendirme » cocuk yapmak » duşkun olmak » duşes » oldurmek » cit » cıkmak » iltimas etmek veya gecmek » aslıastarıveya aslıaslı olmama » cirkefleşmek » cimdik » kurek ayaklılar » torenli » kocek » acmak » icrek » alârma gecmek » kapalıbolge » kopeklemek » dunya âlem » cingeneleşme » cemaziyulâhır » ici yanmak » gorevlenme »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.