tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşitli kavimlerinin toplandığ » ozden » ofke » kurduğu medeniyetleri kendi i » sus » eğic » dubel » kirec suyu » al gulum ver gulum » tevarus etmek » adı » cengellemek » telgraf uslûbu » boşluk » desinator » benzi kul gibi olmak » cımkırmak » şovale » erekcilik » opmek » yurumek » ceteleşme » karışanıgoruşeni olmamak » suclu » suzgecgagalılar » cıplak ucret » malc » sercin » yara acmak » cenesini dağıtmak » akıntıcağanozu » uflemek » cem an yekûn » doğaclamak » ackılı » terbiyesizlik etmek veya yapma » ici almamak » tehaluf etmek » subjektivist » kazakca » flore » coğaltım » calışma » mudavim olmak » sac orgusu » yonetmek » uclu » rolâtivite » kor satıcının kor alıcısıolur » dort dortluk »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.