tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hırsıza yol gostermek » toz pembe gormek » bilemedin veya bilemediniz » mutehassis » tahtalıkoy » kursu hocası » oturmek » gun bugun » metafizik » uckardeş » acıklık » iltibasa yol acmak » goz onune almak » papirusgiller » ozumlenme » omca » mustakil » gecme » araştırılabilen olculebilen » canıyanan eşek attan yuğruk ol » geciş » surerlik » cerkez » işin kolayına kacmak » yaştahtaya veya yere basmak » cadır ciceği » tahta cıkmak » pence » fesatcılık » olumsuz » buyuk oynamak » curume » tevessu » diz cokmek » buzguleme » yere bakan yurek yakan » boynunu bukmek » odenekli » duzeltici » goz ucuyla bakmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » kulâhsız » celikleşmek » tecanus » capa » nakibuleşraf » oğlak donencesi » otme » buyuyuş » cekine cekine »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.