tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oluruna bırakmak veya bağlamak » uye » br » can duşmanı » la le » duyuustu » balast direnc » aşırıuc » yuzune kan gelmek » barca » siparişci » yuze cıkmak » dokumculuk » dili damağına yapışmak veya di » ikili kok » korleştirme » ceki taşıgibi » unvanlarının başına getirilir » ortaklaşa alışkanlıkların tut » kefaretini odemek » dağarcığı » cağdaş » hırcın » gondolcu » bilincsiz » cıkış » boğazından gecmemek » icin yaptığıhazırlık calışma » ilenc » cektirme » gosterişsizce » ayrıduşmek » carpma » ince eleyip veya eğirip sık do » okselemek » catır catır etmek » kırıp gecirmek » tezellul » yer tutmak veya tutmamak » icini parcalamak veya parca pa » bağ » yurutec » adı » onemseme » etmek icin uzerlerine konulan » donmek » celebi » gutme » arka kapıdan cıkmak » gozleri kararmak »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.