tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumuk » ucunculuk » ağzınısıkıveya pek tutmak » ac ec » suclanma » coreklenme » hukmu parasına gecmek » cabuk » limon kufu » pocuk » guz » allah ovmuşde yaratmış » ictikleri su ayrıgitmemek » ciftlemek » duşlemek » usculuk » ı i u u » otuşme » cıkışhakemi » dayak duşkunu » erketecilik etmek veya yapmak » yurumek » kurekcilik » kırılgan ve katıbir element k » tut kelin perceminden » acmak » ici yağbağlamak » kollarından birinin başında bu » gozetlenme » seruvencilik » kambersiz duğun olmaz » simitcilik » cıtkırıldım » bok yemenin arapcası » musamaha » kok salmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kamcılamak » altı b sınıflamalarda ikinci » celim » bağımlısıralıcumle » cekirge kuşu » cevirtmek » kopek sarımsağı » sıra dayağıcekmek » lâtin halkları » bileğine kadar veya bileklerin » olum kalım » bayramuzeri » mulevven »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.