tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunaydın » ciyleme » nakibuleşraf » haram olsun » icine işlemek » cuzam » cırpmacılık » cenesini bağlamak » kehkeşan » ocakcılık » dunit » masal okumak veya anlatmak » uckurluk » nifakcı » gulle atma » suspansiyon » av dışında padişahın yanında b » acık duruşma » fındıkcı » sozleşmek » kuraso » germanist » duşuruş » gercekten » hem suclu hem guclu » dağılmak » duşkun olmak » asker kacağı » cevrelemek » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıt yok » carpıntısıtutmak » uğuru acık » karnıbuyumek » murtekip » kotumser » gunah olmak » un almak kazanmak salmak veya » surat veya suratı bir karış » ucum » konc » sukûnet » alcak kabartma » gorgu aşılayarak onceden tesp » keloğlan » iclenmek » goreli » burum » gelmişgecmiş » acılmak »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.