tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
senatorluk » amputasyon » hesaptan duşmek » buyultmek » kurulur » başıicin » el bende » suruklemek » icine oturmak » civilenmek » karşıtı » acılma » carpık » subye » surgun gitmek » ici kalkmak veya kabarmak » kundakcı » yukselti » acık bilet » mahmur ciceği » sozde ozne » altlıustlu » uretmek zihnî yetiler oluştur » rotar » kor duman » yemen ellerinde veysel karanî » tırnakcı » buyultme » seramikci » beberuhi » onluk » tesirini gostermek » tum » az değil » hurdasıcıkmak » uleştirme » mitralyoz » birinin iyi niyetini kotuye ku » bir gozeliler » tam ustune basmak » gecinme endeksi » minor » kuşgibi ucup gitmek » tuzuk » ovmac » aykırıduşmek » bıcak » calım atmak veya yapmak » kıvanc duymak » ucarılık »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.