tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumbet » ortalığıkırıp gecirmek » koyluluk » gozu tutmamak » mutevellit » sakalına gore tarak vurmak » cu » yabana soylemek » yuzde » ornek olmak » dokuntu » cozumlenme » mubeyyiz » kecisakalı » gulistan » şofor mahalli » korleştiriş » sanskrit » think tank » yoldan cıkmak » mumarese » tamir etmek » rumî » ici vık vık fık fık veya pır p » karikaturluk » gecilme » cıkarmak » muebbet » guzelce » mış miş muş muş » duzgun » salcalama » mirac » defterini durmek » ağabeylik etmek veya yapmak » sız siz suz suz » camgoz » catlamak » eku » cephe acmak » domates corbası » cokelek » muzik bilimci » yağolcer » promonat » bektaşî dedesi » gosterici » caba harcamak » yıldız kumesi » cıkrıkcı »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.