tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuneme » gozlerini kapamak » acık sayım » cıngırağıcekmek » atom cekirdeği » okuz arabasıgibi » sesi ayyuka cıkmak » kılcık » calım atmak veya yapmak » konkasor » cıkmak » ayyuka cıkmak » deniz orumceği » tore dışı » abakus » carpım tablosu » gerceklik » harac yemek veya almak » parcalamak » cizgi bicimindeki gecici ışık » gormemiş » carıklık » kafatascı » coreklenmek » salcalamak » parca parca » cokeltme » yere bakan yurek yakan » e » yureğini tuketmek » kor ağac » turkiye turkcesi » gobek havası » donum noktası » ıskarca » ağaclandırma » makara cekmek » sıhhî tesisatcı » soğukca » kuşgibi veya kadar yemek » ilmuhaber » başetmek veya edememek » kılıc kuşanma » lâfuguzaf » ic su » bir madde » sel goturmek » samanlıkerpic » duzine » anlam kotuleşmesi »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.