tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor olur badem gozlu olur kel » australis » yururlukten kaldırmak » duse » cığrışmak » cozmek » yalan yere yemin etmek » yargıusulu » bolme » yer demir gok bakır » sert bir durum almak katılaşm » ileriyi gormek » yapılan resim ve bezeme işi » dun » gudum » sunnetsiz » catma » sozum ona sanki guya » cur etli » ahlâkca » duşuk » cullandırmak » havaya ucmak » ustunden başından akmak » alâminut yemek » deli raziye gibi » imtizac » cuha ciceğigiller » harekete gecmek » yıkamaya yarar cukur yer veya » mudevver » supurgeci » onlem » kekec » ici gecmek » temizlikci » kurelenmek » hoyuk » benlikcilik » gonul dilencisi » saksıguzeli » dudak cukuru » gecmiş » turkcu » boluşturmek » papikci » guneşlik » sırat koprusu » hovarda olma durumu » koyuvermek »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.