tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hemşire başlığı nedır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk » hu cekmek veya demek » acılıp sacılmak » rus » ettiği yanına kâr kalmak » cıkarış » sıcan deliği bin akce » miktar ile indirimden sonraki » olu helvası » cenesini bağlamak » suzgecgagalılar » musteşrik » geciriş » kuşumlenmek » kulhanbeylik » ince karton parcası kartvizit » gormek » acık kapamak » mevlevîlik » soğutluk » gormek » dovmeci » cenevizli » surtuş » veresiye karşıtı » cobanpuskulugiller » yukumlendirmek » sus pus » cakma » arakcı » gonlunu etmek veya yapmak » otumlu » yapılan yardım calışması » kubik » oğrenme » munakaşalı » cekingence » tasvip gormek » rotuşetmek veya yapmak » lig » tanıdık cıkmak » aralarında boluşmek pay etmek » eşkenar dortgen » duzgunlu » viskonsul » yeşille lâcivert arasırenk el » selâm soylemek » kalaydan cıkmak » hora gecmek » lâkırdıağzından dokulmek »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.