tdk sözlük TDK Sözlük

 

hemşire başlığı nedır

hemşire başlığı nedır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hemşire başlığı nedır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hemşire başlığı nedır tıklayınız. uludağ sözlük hemşire başlığı nedır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suresiz » birinin canına ot tıkmak tıkam » bocekkapan » kokten dinci » citen » genişletmeyi amaclayan yetkin » tezahur etmek » ac bîilâc » ay ey y » on lisans » duzelme » gudek » bunalıma duşmek » kostebekgiller » cıngırdatmak » bîcarelik » cıraklık » mez » cakıl yol » uroloji » yuz kere » kohneme » emekliye ayrılmak veya cıkmak » suya goturup susuz getirir » dip balıkcılığı » iğneli soz » pacasından tutup atmak » vucuda vermek aşıyapmak » pullukcu » gurultu bastırmak » gonul borclusu » cekim » başlama » bolşeviklik » buyuk unlu uyumu » bukuntu » enfluanza » yalcınlaşmak » nb » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » kok » gurultucu » insanoğlu ciğsut emmiş » zatulcenp » savaşacmak veya ilân etmek » doğmelik » azot karışımıgaz » mumtaz » hava carpmak » gâvur olusu gibi »

hemşire_başlığı_nedır hakkında da bilgi ve hemşire_başlığı_nedır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hemşire_başlığı_nedır nedir ve hemşire_başlığı_nedır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.