tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aspirator » yuksek oğretim » cekiş » onune gecmek onune gecmek » carşamba pazarı » ki » şefaatci » oclenme » guneşcarpmak » acelya » etiketcilik » ciseleme » kerem gibi sevmek veya yanmak » cacaca » yer demir gok bakır » denize acılmak » kuru cay » podosuet » soyleyeceği olmak » arkadaşca » bocu » dârıfulful » coklukla » gozetme » oldurme » terutaze » ucuz alan pahalıalır » rengi atmak kacmak veya ucmak » kalburustu » cakırlaşmak » yoneltmek » uflec » suslenmek » carpıtmak » suvari sınıfı » sac saca başbaşa sac saca başb » sayıgostergesi » sulhcu » jubile » kunde » cekmek » tebeddul » şohret » adamın alacasıicinde hayvanın » hatır gonul bilmemek saymamak » nebuloz » pacalarından akmak » cezayir menekşesi » hint kirazı » işin icinden cıkamamak »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.