tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic bellek » gosterme sıfatı » dorduncu cağ » ceşitli ogelerin perde aksesu » capkınca » saik » pence » kokcuk » utu masası » kıskanclık » kus » kulunk » cağdaş » ustune vazife olmamak veya değ » bicimli » başıcekmek » parcalanmak » gerilim olcumu » cıkarmak » yan cizgisi » buk » muşareket etmek » cenabıhak » gocuk » kılıc pabucu » şanlışohretli » guluş » infiratcılık » gun almak » vasatî sur at » odetme » seluloz » tuyme » kedi gibi dort ayak uzerine du » kabuğu dışına cıkmak » ozunlu » gerci » karbur » ağız acmak » yuzustu » congul » ovunek » golge » kluz » yapılan fıcıvb » deli gullâbicisi » boşgozlerle bakmak » ici yanmak » gureş » ayağına duşmek »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.