tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karşıtı » ust perdeden konuşmak » dokumlu » fiske kondurmamak veya dokundu » iyiye iyi kotuye kotu demek » cayırsız » kotuleyici » başakcı » liman cuzdanı » zulum » kor kor parmağım gozune » boynunu bukmek » calkağı » vazife » gozlerini kapamak » gozunu ağartmak » calgın » gok bilimi » davranma » yumruk gostermek » gume » guneşlik » mutefennin » ic acıcı » onayak etmek » acık zaman » sırma sac » ucuşmak » formulleştirme » meydana duşmek » bayındır » ummîlik » duruma gelmek » aclık » icli dışlıolmak » ceşnileme » cigan » pirincsi » yonelmek » davranmak saygıgostermek soz » art damak unsuzu » sonmek » vay anam vay anasını veya va » ağzına verilmesini beklemek ve » koşeye oturmak » allah iyiliğini veya lâyığını » tozel » tunemek » tatlıdil guler yuz » ithalâtcı »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.