tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hiç kimse nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murit » araba devrilince yol gosteren » cay » malta taşı » cer cop » yukluluk » surerlik fiili » tenkitcilik » nakışcılık » kese ciceği » diktator » arap zamkı » yonetmenlik » uc catal » dort gozle beklemek veya bakma » guzellik yarışması » camurluk » fırsatcılık » uleşilmek » kısıkca » zebunkuşluk » oluşturduğu tuzel varlık » ocbe » toprakcıl » gullâbici » cercilik » ust insan » allah ın binasınıyıkmak » koru korune » elden gecirmek » goz alabildiğine » cekmek » ureme » buvelek » mutalâa etmek » cemrenmek » tadıgitmek veya kacmak » imbikten cekmek » sersem etmek veya serseme cevi » mız miz muz muz » culha » kapcık » başa gecmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » canımın ici » pastorize etmek » takdim edilmek veya olunmak » borek acmak » hayvan komuru » surusune bereket »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.