tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hiç kimse nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyuk turk İmparatorluğunun uy » gonul koymak » dovdurmek » ada » boykotculuk » kadirî » teşevvuş » corak » pas gecmek » komurlu » koşe yazarlığı » cabalamak » iliğine işlemek veya gecmek » civilenmek » dokuk » yurttaşlık hukuku » guven beslemek » hicten » teneffus » nufus » carptırma » ilâcsız » bir bicimine getirmek » cakış » can cekişmek » bucak bucak kacmak » deve yurekli » porcus babyrussa » malın gozu » arap » percinlemek » mevlevîlik » arac » yuz tutmak » gur » sıcratma » kısa cizgi » suit » tekâmul etmek » ozelliği » gozlerini fal taşıgibi acmak » dokmek » caydan gecip derede boğulmak » nefes tuketmek » sozu acılmak » munkesir » gorevden alınmak » buklum buklum » cokuş » parcalara ayırmak »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.