tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onerti » câk câk olmak » dili pabuc kadar » nazileştirme » dunya ahret kardeşim olsun » luk » imbikten cekmek » geri cekilme » cizilmek » copurlaştırmak » buyuk » kaleminden cıkmak » se » dokuntu » vukelâ » ozet » kuresel ucgen » lufergiller » unsuzunu gosterir » dokme veya taşıma su ile değir » yureği sıkışmak veya tıkanmak » kufelik » tırnak gostermek » istenc dışı » tir » teessurat » geciştirmek » beneklerle orten asklımantar » aracılığıyla duymak değmek e » olumsuzleşme » hucum » posasınıcıkarmak » gozunu kapamak » kucuk kan dolaşımı » sepet havasıcalmak » sozel » deli gullâbicisi » cop atlamaz » catışılmak » gurultulu patırtılı » patates puresi » gonderi » kuştuyu » kıskanclık etmek » şeşuse » cevre » gok kuresi » cıkagelmek » bicim » buzlar cozulmek »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.