tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dubbuekber » ortalamasına dayanan durumu » muhur pensi » gecit resmi » amerika bademi » gurultu cıkarmak etmek koparm » yuksek atlama » kuvvetten duşmek » başından gecen olağan dışıola » başından gecmek » alışkılarının butunu » hicten » parayıveren duduğu calar » gecilmek » dağların şenliği veya dağların » buğe » toplac » doşem » faca » mudevvenat » muteber olmak uzere » cingene duğunu » koşesiz » oldurtmek » munhasıran » hicleştirmek » luzucet » gozum gormesin » citilmek » bufe » başına işacmak » incelenmesi muşahede » doşeme » yalan yere yemin etmek » allah a yalvar » sukûnet » od » doluya koydum almadı boşa koy » tur » ciftleme » kulhancı » kaktus » tepesinde havan dovmek veya de » departman » yarıgolge » kırk bir kere maşallah » uleşmek » ufurmek » avuc avuc » lâyık gormek »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.