tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gercek sayı » parcacı » ortulme » okuyana bırakan oyun muamma » surtuk » govek » duşunup taşınmak » cicekcilik » cay » ici almamak » oğrenci belgesi » dokuntu » coklarınca » bicimlendirme » adam icine cıkmak » katır tepmişe donmek » rukun » tukenmek » susleme sanatları » orseleniş » dışında kalan bir veya birden » calkantılı » ucgen » despotca » cukura duşmek » dunden » acık imza » koy turkusu » ickinlik » coğu gitti azıkaldı » uye olmak » taclanmak » cift » cucelik » ciğer kebapcısı » sifonu cekmek veya sifon cekil » karışım » turlu » yukseltmek » mefruşatcı » calıkuşu » bilinc kaybı » kaca patlamak » coplukculuk » ackı » ciftleştirme » kucukbaş » cıkmak » durtuşleme » diğer ceşitli hizmetlerin butu »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.