tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parca boluk » canından bezmek veya bıkmak u » saat ciceği » milletce » bilgic bilgic » can duşmanı » cubuk makarna » felekten bir gun veya gece cal » doneklik » cozucu » biz kırk kişiyiz birbirimizi » tırtıl cekme » ici beni yakar dışıeli veya s » hayvan derisi » uyku durak yok veya uyku nedir » başlangıc noktası » donem » merakına dokunmak veya merakın » ozerkleştirmek » goktırmalayıcı » iki eli kanda veya kızıl kanda » uvez » den eylemek » capacul » cıngı » tenevvu » kırmızıcuruk » lektor » cıraklık » cok karılı » civi sokmak veya surmek » tum cahil » iyi gun dostu » evli evine koylu koyune » acışkonuşması » ovunce » calışkan » guclukle » sur atle » samanlıkerpic » ağzına tukurmek » fuzyometre » celebi » gır gıra almak veya getirmek » dovmeci » boğurtu » sıskasıcıkmak » kulluk » calpara » cer cop »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.