tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
argac » ortalığı goturmek » bahcemsi » kuşumlenmek » puskurme benli » cifteleşme » eşbicimli » kacışılma » başa cıkmak » gorev » temiz kanıda vucuda dağıtan or » icerlemek » tespih cekmek » capsız » muzmin » omurler olsun » lâz » dunya nimeti » secici kurul » cizgileşmek » sıskasıcıkmak » topal eşekle kervana katılmak » maca beyi » akıllıkopru arayıncaya dek del » hunnap » oz guven » ince yağsız uzun kuyruklu bir » cocuk duşurmek » sıcırganlık » yayılmasınısağlayan cihaz » bolunme » dalyan koftesi » bicimdeki bolumler » flâman atı » yağışolcer » bosme » uctan uca » kara duzen » duzelmek » yuksuk kadar » ağıtcı » hopurtulu » uflec » duduk gibi » ust deri » n » ezip buzmek » yukleyici » kakıc » gecenek »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.