tdk sözlük TDK Sözlük

 

hiç kimse nasıl yazılır

hiç kimse nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hiç kimse nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hiç kimse nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük hiç kimse nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
redresor » burnunda veya gozunde tutmek » mutareke » nazileştirmek » ufleyici » gulme komşuna gelir başına » oyle olsun » muddeiumumîlik » teneffus etmek » cobanlık » bohcalama » hamala semeri yuk olmaz » yuzunu kızartmak » oğlende » mış miş muş muş » duzenleyen ve genel olarak ilg » ezbere işgormek » goz gezdirmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » uc bir » iz » kulâh » başınıdondurmek » mn » koprucuk » durmek » bitkisel veya hayvansal madde » celmek » sırpca » dik » dışarıya saldıklarısıvımadde » şipşakcılık » kıt a sahanlığı » anaclık » sıcramak » olum fermanı » kosteklenmek » solucan duşurucu » ca ce » u u » dem dokmek » mukellef » acacak » goz ucuyla suzmek » catal kargı » ış iş uş uş » sumsukleşmek » mezatcı » cırpılma » celseyi acmak »

hiç_kimse_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve hiç_kimse_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hiç_kimse_nasıl_yazılır nedir ve hiç_kimse_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.