tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nufuz etmek » cayırlaşma » roportajcılık » sarkaclama » ustun tutmak » gubre » goturulmek » celme atmak veya takmak » catıldamak » dudak dudağa gelmek veya kalma » icki masası » cimentolatma » kurkculuk » yukseliş » ordekgagası » yuze duramamak » cekirdek » iki eli birinin yakasında olma » nefsini korletmek » azıcoğa saymak veya tutmak » yuzluk » yureği katı » hayvan sınıfı haşere » oyle gelmek » lutufkâr » şarapcılık » gozu ilişmek » hoşgoru » kaşgoz etmek » cevrecilik » banyo kuveti » salıncakcı » başcanağı » zıpcıktı » coban yıldızı » cıfıtlık » camlık » tuveyc » jeofizikci » parfumeri » zorun ne » cekilmek » cedî » kılcık » yuz » ceper cekmek » tecessus » orme kepenek » edinmek hissetmek » ic »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.