tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denizden veya denizi gecip cay » mes ul » bazlamac » kurakcıl » ruzgârlamak » tc » surukletmek » canak tutmak veya acmak » sozde kalmak » ısparmaca » gecmek » mulâyim » ucurtma » ruhiyatcı » âşığın gozu kordur » in » olculendirme » anlıkcılık » goruşme » purik » goz altıkremi » hat bekcisi » ağaclama » gunec » formulleşmek » orukleme » ciritci » hafıza » korkutuk » otturme » tufek atmak » oyle olsun » lâmadan oluşmuş arasına yerle » altıkardeş » turkluk » sırat koprusunden gecmek » kapcık » puskulcuk » gozlerinin ici gulmek » percinleyiş » toplu sozleşme » amortisor » uygulama » gorevli kişiler » kim oluyor » hayrınıgor » curuk iş » rucu etmek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » it »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.