tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzme » goğuslemek » secim tutanağı » kulot » halac » organların her biri » şeytan tuyu olmak » badem gozlu » ciftci » batak culluğu » icinden okumak » tuberkulin testi » calışma saatleri » pusursuz » kr » goz yummak » t » oğrenmek » iceriye dalmak » ucan top » oğlen » sacak » secmen kutuğu » koc » gonlu kalmak » kopuklenme » jon » orta cağfelsefesi » maruz kalmak veya kalmamak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » duzce » calma » prosedur » mutenekkir » koyculuk » yukunme » goturmek » centmek » gosteren » gozu bağlıolmak » geciştirme » arnavutlaştırmak » turuz otu » gercekustu » sakalına gulmek » kopeklik » mobilya yapan veya satan kimse » bıcakcı » cekememezlik » şakaya boğmak dokmek veya bozm »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.