tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalın tumce » ceper » carkıfelekgiller » gerci » deniz altında bulunan » luks » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » yuz goz » loklemek » muhimmat » belirtilen bolum » nişan yuzuğu » tavukculuk » palyacoluk » cıkarılma » icine dert olmak » guderihane » cırcır » vazgecmek » nemceker » muruvvet » muhtac » somurge » acısınıcıkarmak » odu bokuna karışmak » tedahul » unsuz uyumu » okse » boğure boğure » chamaeleon » merkeziyetci » nalcalı » İskoc » gumec balı » kofterlik » duşundurtme » cevrilme » carşamba karısı » tuketme » cokmek » bronşcuk » cekirdeksiz » gun » nazıgecmek » fare deliğe sığmamış bir de k » tukuruk otu » cekem » keceleştirmek » surtulmek » suluğen »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.