tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonerge direktif » cobaniğnesi » ateşparcası » uclemek » yureği kalkmak » dilini kedi fare mi yedi » dokuntu » soluğu kesilmek veya tutulmak » sutsuz » acıklama yapmak » gokmen » gozu toprağa bakmak » hışırıcıkmak » pullukcu » elektronikci » namerde muhtac olmak veya name » cığrışmak » kopruculuk » umit serpmek » an anecilik » edebiyatcı » duma » meyve receli » kocsamak » dalkavukca » sac sakal ağartmak » tum tanrıcı » cağınıaşmak » gecirilmek » elin veya âlemin ağzıtorba değ » gucu gucune yetmek veya yetmem » kamu sektoru » serce parmak » suruden ayrılan koyunu veya ku » yurek burkmak » tuy tus » uzulmek » sarıcıyan » suve » sandıkcı » ad cumlesi » musavatcılık » odenek » ru » duşkun » gokce » catlama » daha da geliştirmek amacıyla b » insanlıktan cıkmak » ayağınısurumek »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.