tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tamam mı » yardım gormek » sıkıntıya duşmek » İzmir kofte » musamahalı » cilek receli » hareket » caferî » allah bilir » gozlukcu » orospu bohcası » dort kaşlı » boğazıduğumlenmek » gulunc » guduk kalmak » katıve cıkıntılıorgan » ağzınıhavaya veya poyraza acma » duzeltici » dişgecirememek » sabrıtaşmak veya tukenmek » uniforma » cıkarcılık » hukumdarlık » yapılmışalet » kotulukculuk » soz acmak » icini dokmek » yore » ense koku » buz ustune yazıyazmak » oruc yemek » sekiz yuzlu » carıksız » ozel sayı » cakmak » karanlığa gomulmek » ardıc rakısı » odenen prim karşılığında bu iş » bolungu » duzecleme » arka muziği » komunistlik » yuksek fırın » kapıdan kovsan bacadan duşer » ikiyuzluluk » mucavir » muşirlik » gufte » goze carpmak » bir yerde kullanılan bir yere »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.