tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kupe » camıcerceveyi indirmek » cirişci » direnc » itirafcı » cengel sakızı » kaldırım işcisi » mufreze » cıra » duşculuk » karnından konuşmak veya soylem » cizmeci » kuşcubaşı » oncul » gorunmek » altlıustlu » gumburdetmek » fritoz » buryan » koşe donmeci » gunduz yırtıcıları » ruzgârlamak » bolşevik » top ağac » ceyrekleme » yatağa veya yataklara duşmek » gozu kesmemek » dırt dirt durt durt t » celenk » soylem » edebiyatla uğraşan kimse » vitellus » onemseniş » guvercinler » yanlışcıkmak » koceklik » siparişci » sureğen » nubuvvet » icinden pazarlıklıveya icten p » goz » beşpence » e hâli » mes ut etmek » koskelmek » cember makası » bunların arasınıdolduran ozek » âlemi var mı » ahlâkca » bir iki demeden demeye kalmada »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.