tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iclendirmek » gozunu seveyim » suzgunluk » asansorcu » capanoğlunun abdest suyu gibi » belirsiz gecmiş » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » buyuğu meleagris gallopavo » it surusu kadar » hint hurması » uluscu » alaturka bilen alaturka eser » hareket » anasının ipini satmışveya paza » zihni acılmak » gozleri yollarda kalmak » tekefful » turkluk » vekilharclık » butunler » dikilip durmak veya kalmak » colpan » gol kestanesi » dikişcilik » cal » ozetlenmek » on deyiş » karnından konuşmak veya soylem » kunefe » su yuzu gormemiş » onune cıkmak » sulungiller » sel goturmek » tekerlekcilik » acık sozluluk » cizmecilik » isim cumlesi » suyu hurmetine veya yuzu suyun » sokmek » uvey kız » şoyle ki » eski defterleri karıştırmak ve » sor » gozu goz değil » eziyet cekmek » kul etmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » eli boşgelmek veya gitmek » bir ornek » lâckalaşma »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.