tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korfez » hancere » suzulmek » he » zr » kazık kok » yuz beşlik » gozu acık gitmek » skec » facuna etmek » icli dışlı » dingo nun ahırı » torun torba veya torun tosun s » altın koku » prospektus » taraf tutmak cıkmak veya olmak » ada » kı ki » unik » tuz ekmek duşmanı » sumsuk » cağlamak » cukura duşmek » altın anahtar her kapıyıacar » ic dunya » yuz goz » gullu » gunduzcu » uce beşe bakmamak » hristiyanlık » tel in etmek » ozdeşlik » cerkez peyniri » dort bir taraf veya yan » biri nusha » yuz akı » caca » kaca kac » tefeul » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » yeregecen » gunahsız » carpmak » bitki asparagus officinalis » surmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » dovdurtulme » kalmak » catırdama » ici surmek »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.