tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
defter acmak » turna gozu gibi » yureği kararmak » yetişme » isim koku » sumuklu » musaade » cakılıkalmak » gudumcu » iki geceli » tam maaşla tekaut veya emekli » azınlık hukûmeti » tecavuz etmek » cehre » yuzunu gozunu acmak » sozu kesmek » la le » yatak ortusu » tercume » ormek » capar » indirme bindirme » yuk » gonendirtmek » doşeme » kumeleşme » fıcılama » lopur » gıcık almak kapmak veya olmak » seramikcilik » ışık kure » boduc » sesi ayyuka cıkmak » lâm elif cevirmek veya cizmek » huzunlendirmek » taraca » kanıma gore veya kanımca » sozunu kesmek » cıkak » yuzde » icinden cıkmak » allah a yalvar » ozelliklerine gore bu organlar » glâdyator » devenin başıpapucu veya nalı » kuru cayır » iceride olmak » sandıkcılık » cığırtkan » bulunan mobilya »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.