tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tovbeler olsun tovbeler tovbes » cocuğu olmayan evli kadın » oğureceği gelmek » kok saplı » figur » yoğurt ciceği » gibi cok yonlu hizmetleri en a » yukarı goğe doğru olan yanı » ummet » acık soylemek » buk » sozlendiricilik » cıvgar » kılcıklı » cozulme » cığalanma » ay gun yılı » diyalektikci » acılma » eli boşcıkmak » yuvaya donuş » ağzınıacmak » anac » kahır yuzunden lutfa uğramak » ciftetelli » carşaflanma » kumandı » golgeleyiş » koklemek » orumceklenmek » organizmaların oluşturduğu bir » moskofluk » cocuklaşmak » canım dese canım cıksın diyor » kilimci ile kor hacı » kullanıma hazır duruma getiril » orgun eğitim » paraşutculuk » gozunde » turşucu dukkânı » maddenin icinden yavaşyavaşgec » zulfuyâre dokunmamak » telefon kulubesi » cevirtme » duzenleşim » hg » suresi haftayım » tohmetlendirme » cay kenarında kuyu kazmak » cıtlamak »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.