tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağınıkca » el etek cekilmek » bağlaclıtamlama » oportunizm » beberuhi » butunlemek » kopcalanmak » ekmeğine yağsurmek » gocuşme » cift direkli » goruntuleyici » olculmek » ipek bocekciliği » ovunme » sinema sanatcısı » hiccilik » yurutme gucu » unsuz » uslûp » pur » yuzu gormek » kuşcu » okuyup uflemek » suruklemek » cekirge kuşu » ozurlu » diskcilik » fiske kondurmamak veya dokundu » pupa yelken ilerlemek gitmek » l » oncel » biletcilik » veya bu anlamda birleşik isim » evlerden ırak veya uzak » bir an once » cin sacı » ictensiz » alıcıyonetmeni » bıckı » oğrencelik » eşekcilik » kazak comelmesi » oparlor » boğurtlenlik » teslim tesellum » icerik » kilimci ile kor hacı » ustune varmak » gorevlendirilmek » buyuk baba »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.