tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâpcın » turdeş » nufus » her işin her şeyin başısağlık » cicekci » panamalı » dava etmek veya acmak » baldırıcıplak » dikce » gobek » yuzulmek » ayağınısurumek » yol gostermek » mukellefiyet » avuc » davranmaya sebep olan sevgi du » uzum uzume baka baka kararır » oylesine » ceviklik » ucgul » gecişim » gunluk ağacı » olmek » civitlemek » cığırtmacı » adetce » yukumlendirme » ne cıkar » gecen taşınabilir değerlerin b » cayırsız » cilek suyu » olu » muddeialeyh » toprağa duşmek » catkı » ciftleştiriş » surur » panislâmizm » marunî » kundak sokmak veya koymak » ustupuleme » surur » kapanmak ortulmek » amentu » urkutmek » yuzme kesesi » carnacar » guz noktası » hesap vermek veya hesabınıverm » yumruk atmak veya indirmek »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.