tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vulgarize » araplık » ozseverlik » ve katımadde » cıkmaz » matrak gecmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » album » moskofluk » dili pabuc kadar » gurluk » soku otu » dunya âlem » tuccarlaşmak » yangın sondurucu » cıkmak » tepesine veya başına binmek ve » rn » veya dokunmuşpamuktan yapılan » acık deniz » duşuncellik » bolme » acıklık » tufekhane » coğul eki » rum » mutemekkin » katır tepmişe donmek » tahkimat elemanlarıustune veya » karakeci » mecusîlik » ağaclama » cekişmek » meşrubatcı » kalensove » sonradan gormuşluk » ustune kuşkondurmak » kulâhınıhavaya atmak » kibarlık duşkunu » yaprakcıl » nabzınıyoklamak veya nabız yok » muzahrefat » onermek » cucuk » pencik » guler yuz » kopeği bağlasan durmaz » kopekgiller » bicenek » ciğit »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.