tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su dokmek » kopek balıkları » yureği sıkışmak veya tıkanmak » terzi kendi sokuğunu dikemez » odevcil » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » guduk kalmak » acınma » bana dokunmayan veya beni sokm » kozasına cekilmek » pusuya duşurmek » kırdırmak işini yaptırmak » putur putur » runik » gonul eğlencisi » boğuruş » frenk cileği » teşbih etmek veya yapmak » korduğum » imtizac » onleyiş » hacet gormek » ıt » hacamatcı » ceneli » tu » dağarcığıyuklu » kohneleşmek » kazgıc » prescilik » muradif » gelip gecmek » yeri opmek » hacet gormek » soyleşi » akcakavak » allah akıl fikir versin veya a » gecerli » cenesi duşuk » bobrek ustu bezi » yonlu doğru » mutareke » celik kasa » yorgunu yokuşa surmek » tuyu bozuk » tup gecit » odenmez » guneşi uzerine doğdurmamak » ruzgârlı » ucuzlu »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.