tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozleştirme » sucunu bağışlamak veya birinin » gostermek » ucuc boceği » temizlikci kadın » sıcana donmek » allah bağışlasın » leffuneşir » yerleri supurmek » denkci » osmanî » dadaizm » sonmek » gocmen » sumerce » cıplanmak » cabalayış » veya ağzının icine bakmak » bıcak yarasıonulur dil yarası » muzik market » kolay gele veya gelsin » batınî » beklenmediği umulmadığıveya c » cıtlatılmak » cakmak cakmak » cokelge » sorfcu » yetenek ve genel gidişdurumlar » destekli butce » bize de mi lolo » bağlayıcıunlu » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » kor nokta » ozellik başkalık fark » kopya etmek yapmak veya kopyas » kackın » ağustos bocekleri » yoruk cadırı » şukur » elden vefa zehirden şifa » acık olmak » mutegallibe » vergi mukellefi » soylemek » hukûmet surmek » tup » bilinc kaybı » umtırak » catlatmak » kovuşturma acmak »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.