tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
son gurluğu » sosyolenguistik » duğun hamamı » perdelerini acmak » gonullu » turkceleşme » trenckot » dışarıcıkmak » capraza almak » baskısız buyumek » cengilik » kepcelemek » kufe » yukunu almak » yangın yerine donmek » gozletmek » bilinclilik » ruping sistemi » bıcak bıcağa gelmek » acışkonuşması » diskci » kafatascı » guneştacı » mucevher mahfazası » yuvarlakca olan tac yaprağı » suc duyurusu » tumselmek » tumorlenme » ust perdeden » ic ek » rumen » aldanc » lâtinlik » su gibi olmak » allah a bir can borcu var » nitelikler gosteren madde » calmadan oynamak » hatır gonul bilmemek saymamak » duğumlemek » insan gonlunun artığınısoyler » durumuna gelmesi gerilme karş » karşıtı » kasık catlağı » cekmeceli » cekmece » orgutleme » secmesiz yemek » emekliye ayırmak cıkarmak veya » gecinmek » gozden gonulden cıkarmak »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.