tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ongorme » sacıbaşıağarmak » civilenme » ar » pabuc bırakmamak » işcıkarmak » buyuk elcilik » obekleşme » dağılmak » cakılıp kalmak » kulâhsız » onemsenme » dolaylıozne » alcalma » şuphe » sukûnet veya sukûnet bulmak » guzellik » kavukcu » oteden beri » goze goz » taklip bi » flort » iyi kotu » zevzekce » beklenmediği umulmadığıveya c » celişmeli » elektrometalurji » kaşık atmak veya calmak » sulfatlaşma » hayrete veya hayretlere duşmek » pic » koruk » gocmenleşme » yukleme durumu » korfez » mitralyoz gibi konuşma icin » inmek » tenezzuh » tarlada izi olmayanın harmanda » dondurac » ve katımadde » mec » soyundan olan kimse » uzerine oturmak » cilek suyu » tukurmek » borkenek » sacalamak » hakkıodenmez » kokteştumlec »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.