tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
istihrac etmek » ma me » ne ne » iclik » kılıc balığı » cakmakcılık » can » koşeleme » tarafından arabacıicin armağan » akcalı » tek kurekle mehtaba cıkmak » cemrenmek » gecgeclemek » butun sıra » yuruk at yemini artırır » konstruktivizm » kaput gitmek veya olmak » kucukce » oruk » ali kıran başkesen » pencudu » caygiller » omurlu » at binenin veya işbilenin kıl » elden gel » kackın » işcevirmek » doşeğe duşmek » yontemsizlik » altıkaval ustu şişhane » cakmak » camlık » ti » koşe » bir dilin kelimeleriyle duşunc » jon » iskeleti cıkmak » guc » hasbî gecmek » fabrikatorluk » kutuk » yapsatcı » eşbicimlilik » kul olmak » dağınıkca » sayac takımı » vals yapmak veya etmek » goturmek » tiftik kecisi » şeriatcılık »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.