tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muvezzi » ada » cuzam » sutoğul » yara acmak » surata bak sunguye davran » kendi gobeğini kendi kesmek » mutehammil » pas gecmek » telekscilik » gumuşcu » keceleşmek » tutsu yapmak » bicimlendirilmek » den yana » doner kebap » tevarus etmek » okun yanlarda gosterilmişağır » si » hicten » borc » tunmek » hint gureşi » buyuk tovbe ayı » ozseverlik » acar » atma recep din kardeşiyiz » geckin » gozsuz » bust » turkluk » bocu » karşılaşmalarda sayıları uyar » ciceksime » tonsuz unsuz » cakıldamak » dokumlu » goturmek » ozel mulkiyet » kungurdemek » surnaturalizm » verkac » sus pus » un » faaliyet gostermek » batınîye » hulle » metafizikcilik » ele gecirmek » mukâfat »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.