tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıyıda koşede » zumruduanka » bir kol cengi olmak » celebice » urkekleşme » yuzunden duşen bin parca olmak » uc uca gelmek » aslî duşunce » başıdonmek » is at etmek » urokultur » sıcankulağı » kukremek » hic » el cırpmak » otostopculuk » duzgun » citme » usulsuz » fener cekmek » beklenmediği umulmadığıveya c » elma da alma da demesini bili » multeci » dortlu » elinle ver ayağınla ara » oğun » doğmeci » mızıkcılık » deli cıkmak » tabiatustu » dişini sokmek » bıcaklı » depremcizer » acık mektup » sızın sizin » govdesel » orme kepenek » ayağına sıcak su mu soğuk su » bicim » unite » hizipcilik » kirecsileme » sonra yalnız balistik kanunlar » zihni bulanmak veya karışmak » onluk » mes uliyetsiz » kume » yuze cıkmak » duzmecilik » kulfetsiz »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.