tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corek » boşcıkmamak » ufleyen alet » bocu » melengic » sayıştay » sumbule » muderrislik » beklenmediği umulmadığıveya c » bir yiyip bin şukretmek » kostekleniş » cevre kirliliği » cıkmak » coreklik » duşuntulu » harp acmak » cubbe gibi » sıra savmak veya sırasınısavma » yufka boreği » banliyo » en kucuk birliği goze » oğlende » bolum » orucu » cakşırlı » dumen suyu » orgutlenmek » veya bu anlamda birleşik isim » bîilâc » koz » bicimdeki bolumler » nutasyon » gecmişleri » su gosterdi » şipşakcı » gozunu yummak » boğ » yalcın » ozel sektor » maddelerin genel adı » becene » ikili catı » celiklemek » oz beslenme » pabucu buyuğe okutmak » otumluleşme » gozlemleme » yastağac » duşeyazma » ay »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.