tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yardım gormek » dublorluk » guzlek » acmak » catlak » av dışında padişahın yanında b » granduk » catışma » omurlu » leninizm » uc gunluk omur » ciğnek » tenevvur etmek » facuna etmek » zaman oldurmek » carnacar » kontor » madik atmak etmek veya oynamak » dokuluş » koylu » popculuk » turkuaz yeşili » bicmek » kuşsutu » kara evli » organik kutle » donmek » universite » ozgurlukculuk » tedavul » catık cehre » yaşam oykusu » punc » ozumsemek » mart kapıdan baktırır kazma k » sinoloji » ozenticilik » bıckıevi » faca etmek » ruzgârlama » uzun sivri kumes hayvanların » cehrece » gun veya belirli zaman aralıkl » mevlit kandili » milletce » odenti » kuşcubaşı » pekiştirmek » sacalanmak » vay sen misin »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.