tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surgu » cemberlenmek » doğaclamak » varoluşcu » julus terrestris » boğur » no » boşluk » bulunmaz hint kumaşı » odun komuru » carşamba pazarı » cınarlı » kullanılırdı » carpılı » duşkırıklığı » kına yakmak koymak surmek vu » ustun bulunmak veya gormek » urkutmek » mufsit » ust insan » ana yon » ne gozle bakmak » iyodur » butunleyici » gotun gotun » geriye yurutmek » kafatascı » kacık » kut » temessul » catal » minuskus » mudahil » bakac » coğu » buyutec » gozden kacırmak » tab an » duzenleyen ve genel olarak ilg » sutlenmek » cok seslendirilmiş » gudulmek » kor nişancı » belini doğrultmak veya doğrult » gosterilen » oğleuzeri » fikir yurutmek » yediği naneye bak » hareketlerinde tutarlı sağlam » bahşişveya beleş atın dişine b »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.