tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir kıyamettir gitmek veya kop » gerekce » cim cim » olmek » yankıuyandırmak veya yapmak » kuremek » cavun » burnu surtulmek veya burnu sur » mektep gormemiş » liman işcisi » ciğitli » bir guzel » şumullu » kir goturmek » carpıntısız » amerikan » yoresellik » ustun yapım » coğaltmak » golge olay » trampet calmak » değnekci » dolut » cektiriş » vesveseye duşmek » mesai yapmak veya mesaiye kalm » deş teş » koşegen » ahmakca » vibrator » rektorluk » hereklemek » dalgaya duşmek veya gelmek » koylu corbası » cozucu » nasır bağlamak veya tutmak » oğle yemeği » dinc » oğretim yılı » al takke ver kulâh » arac » durme » ucarı » cimdiklemek » musteşarlık » absurt » mubeyyiz » kabul kabul etme » batırmak » zihnini celmek »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.