tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokulmek » cetinleşme » sureksiz unsuz » atlas ciceğigiller » sağeliyle sol kulağınıgosterme » guzel » duzmek » sozluk birimi » dokme demir » macarlık » tesirini gostermek » kundeye getirmek » cıkıntılarıolan organ » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » conk » gunu » presci » etme veya etme yahu » mubalâğacılık » pacalık » huthut » in cin top oynamak veya in cin » soğuk duşmek veya kacmak » gonlunu etmek veya yapmak » bahşişveya beleş atın dişine b » omre bedel » guzellik kralicesi » mucevher » mukellef » cok sesli » cıplak maden » meram anlatmak veya meramınıan » tupcu » muşkulpesent » keceleşme » gorenekcilik » gocen » cağrışımsal » baygınlık gecirmek » cakıl yol » olum kalım meselesi » soz zinciri » gunuleme » ışıkolcer » parcalı » rivayet olunmak veya edilmek » gurultu cıkarmak etmek koparm » şapka cıkarmak » brahmanlık » gostertmek »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.