tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hikaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emeği gecmek » sureolcer » camaşırlık » grev sozcusu » ortaklık sozleşmesi » bolu » iclem » bicki dikişkursu » oportunist » kayakcılık » balıkgozu » başına dunyanın belâsınısarmak » gunluk » notrleşme » parcası » prescilik » gırtlağına duşkun » carpmak » muracaatcı » oturu » ruhunda guneşacmak » dikilip durmak veya kalmak » capraz kur » hasta ol benim icin oleyim se » duzelti » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cok seslilik » kesesine gore » oğrenci » ozezerlik » masraftan cıkmak » urkmek » duşes » sinemacı sinemanın ceşitli ko » mitral hucreler » yere calmak » cizgi roman » nobetleşme » yarım gun » ismi gecmek » ustune fenalık gelmek » gocurmek » aşağıduşmek » cakışmalı » kimya gocumu » oru » yureklilik » lupcu » kılcık » cezaya carptırmak »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.