tdk sözlük TDK Sözlük

 

hikaye eş anlamı

hikaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hikaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hikaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hikaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olu gozu gibi » cığlık cığlığa » deklânşor » daha bircok şeylerin yapımında » cıtlamak » sakatatcı » duzme » citmek » şar şer » tesettur » yol acmak » flutcu » illuzyonizm » kamcıbaşı » ut » binin yarısıbeşyuz o da bizde » coreklenmek » vokal muzik » nb » turum » protestan » mantar ozu » civici » kepce » musadere etmek » gozsuz » penceli » bulunan iki dairesinden her bi » murekkep » mişli gecmiş » ickicilik » yağhucresi » gorevlendirilmek » secme suresi » ulkuculuk » kucuk mevlit ayı » uslu durmak veya oturmak » ağır kacmak » palandoken » renkli recine » mekanikci » su orumceği » ozel kesim » televizyon bandrolu » duşun duşun boktur işin » cehreli » butce » duşey » cokek » yayılmasınısağlayan cihaz »

hikaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hikaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hikaye_eş_anlamı nedir ve hikaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.