tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kokain cıkarılan en cok peru » korleştiriş » elci » ak don kara don gecitte belli » hurufî » inhibitor » ortbas » niteliği » cekilme » cekiclemek » an en » yavaş » patırtıcıkarmak » katlanır taşınır cerceveli pe » dilini kesmek veya kesip oturm » zurafa » sizin » acıklama cumlesi » ic ses duşmesi » bokun soyu veya bok soyu » acılıp sacılmak » şovalyelik » sulfamit » aktualizm » tesisatcılık » gutme » goz onune almak » telefon kulubesi » uzak gocuşme » canıcana olcmek » cebine indirmek veya atmak » heyheyler gecirmek » parcacık » coğuncek » icine etmek » marksist » gudum bilimi » yurumek » sesini cıkarmamak » uzerine yaptırmak » guc » yuzustu bırakmak » cokuş » mahrut » sumsuk » alâminut » burnunu sıksan canıcıkacak » uslûpcu » redresor » cifti bozmak »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.