tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hurmeten » zerzevatcı » cepellilik » tecrubelilik » suzgeclemek » tek acıklık bulunan ocak » mal muduru » citi yapmak » kafa cıkışı » istenc yitimi » uzum kurusu » dalgıclık » ac bırakmak » yâruağyar » kekec » cekmek » amac dışı » cozumleyici » icin » allah iyiliğini veya lâyığını » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » cirkefleşme » ceper cekmek » havale gondermek veya yollamak » duzen » busbutun ortadan kaldırmak ici » onune gecmek » kaynac taşı » yeri goğu birbirine katmak » alcıtaşı » ozleşme » bolutlenme » hollândaca » ununu elemiş eleğini asmış » cekirdekten yetişme » kamcı » ic gobek » hucum oyuncusu » kudum » kalanlıbolme » ust » donuşlu » sublime » siperlik » cam civisi » karakılcık » japon armudu » tacikce » calımsızlık » bicimselleştirmek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.