tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mujde » oksuruk » pedavra gibi veya pedavrasıcık » tespih cekmek » goz kulak olmak » rontgenci » yarayan cevresi oluklu kucuk » boluk » bicki dikişyurdu » ayciceği yağı » itibar gormek » yureklenme » uvey kardeş » karburleme » ağız yer yuz utanır » beti benzi kirec kesilmek beti » oncesizlik » perşembenin gelişi carşambadan » oruklemek » otede beride » goz yummamak » dumen » yaradan tanrı rab mevlâ » ısıtıp ısıtıp onune koymak » basınclamak » mavişmavişbakmak » başa gureşmek » suzme bal » dunit » magnezyum klorur » yukselti » yonelim » ayakcak » mucmel » cu » otmek » onder » ahlâkcı » gencleşme » soz vermek » zihni alt ust etmek » yonetmelik » kubalı » değişkene gore hesaplanan sayı » doğaclamak » dikensiz gul olmaz » cop arabası » siyanur » cerden copten » iyi işdoğrusu »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.