tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mumteni » kepekci » kredi sozleşmesi » gonul avcısı » kocaya kacmak » olcum » ozne » duşundurmek » gozu olmamak » sumsukluk » kapcık » cizginmek » luleci camuru » bir ornek » bakalım veya bakayım » kurdîlihicazkâr » tecrube yapmak » alcalmak » kurume » elcilik etmek veya yapmak » ustune vazife olmamak veya değ » lâtin yelkeni » rukû » mutercem » dordul » hesaba dokmek » bazıbitkilerin turlu organları » uzerine gelen duvar ağırlıklar » huzurunu kacırmak » yureğine dokunmak » cirkinleştirme » tumel kavram » daussıla » yonlu » yururlukte olmak » mufettiş » se » guruldeme » okse otugiller » pekiştirmek » moskof camı » belirten kural » cıkartma » donuşturme » bicimselleştirmek » uc ceyrek » cift dikiş » cıkışlı » luzum yok » tırpandan gecirmek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.