tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kasketci » kademli olsun » acmak » arşiduşes » yaşta kalmış kavat pabucu gib » of cekmek » dokme demir » engel cıkarmak » cocuk yetiştirmek » iğneli soz » calınmak » olduruş » arap olayım » kullanılır » tanrıile şeytan arasında surek » hucum » tavşana kac tazıya tut demek » urpertici » gozu tutmak » keci » kebapcılık » şeref unvanı » yuklem » hayvan derisi » mak mek » minuskul » cek » butunleşme » celimsiz » alıal moru mor » dipcik » kraca » orgu » nefesli calgı » cekic atma » uye » dil veya diller dokmek » bork » cığırtmacı » yere hızlıca surtulduğunde haf » inmek » catıcı » duğmeli » fermejup » dolambacsız » eğen » musteşar » işin icinde işvar » kerpic dokmek » uzerinden dokulmek giysi icin »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.