tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
un almak kazanmak salmak veya » gonul cokuşu » tazallum » acısınıcıkarmak » tekâmul » parcacık » koceklik » temasa gecmek » munşi » guc kaynağı » ic merkez » cehre » suresiz » cirkefce » dil oğretimi » kustere » yukunmek » suzmek » yukseltmek » acmalık » pırlangıc » yuze duramamak » supermarketcilik » gok » peşinde veya peşinden koşmak » yuksek » huzune kapılmak » bin turlu » zam gormek » doğru cıkmak » yuzucu » yarıklardan her biri » taklitcilik ği » emekleme cağı » haybeye kurek cekmek » dağda bağın var yureğinde dağ » yolgecen » buzdurme » kotek atmak veya cekmek » ilce » kokusunu veya koku almak veya » ağzında buyumek » figuran » kriz yoneticisi » saltanat surmek » kacırtmak » kullanılan yapma yuz » alt cene oynamak » sucluluk » işgormek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.