tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mizacgir » duzayak » murver » corba gibi » gozunun icine bakmak » endustriyel » cumle » cer cop » âdet gormek » olumsek » notr » tutunu tepesinden cıkmak » ı i u u » lumen » cozgunluk » kapak bıckıcısı » kacıklık » safca » bilgiclik » ardında yuz kopek havlamayan k » suluğen » yureği kaldırmamak » duşman » yedikardeş » buğday surmesi » gomme » po » ayağıyuruten baştır » parcası » yansıtan veya yansıyan » hıncınıcıkarmak » meşale cekmek » cevre sağlığı » dort » iğneli soz » kabir azabıcekmek » munasebet » yeterlik onergesi » tuketmek » catlak zurna » cağrılma » gumruklemek » menuskus » piyasaya duşmek » minare golgesi » kafasıdonmek » cevrimsel » keyif surmek » bir dirhem bal icin bir ceki k » sus »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.