tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cobanpuskulu » bicimini alır hidrojenle oksi » kuf bağlamak veya tutmak » yureğini serinletmek » teşekkul etmek » mucerret » dunyanın ucu uzundur » yuzeyleşmek » avurt satmak veya avurt zavurt » İngiliz sicimi veya ipi ile as » nefes cekmek » gorunen koy kılavuz istemez » ic acıcı » orgutlenmek » akcıl » kundeden atmak » oşur » citen » kulucka donemi » grekce » otostopcu » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » ateşduştuğu yeri yakar » musamahasız » kemalpaşa tatlısı » duşman » musevvit » dik acı » acınmak » muennes » memleha » carpma » malta palamudu » salcalanmak » ovec » cicek bozuğu » el kapısına duşmek » diluviyum » cepel » kupeli » ağac sansarı » dağveya dağlar gibi kadar » goruşmeci » si » cıkmak » borclu olmez benzi sararır » cizgi film » eli boşcıkmak » donem » hint avrupa »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.