tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağac olmak » bir araya getirilerek divan du » sığırtmac » muftuluk » surmesiz » goze goz » f k b » duzmece » hesaba katılmak veya katılmama » sulfurleme » perde arkasında veya arkasında » cekmek » carmıh » cocuklu » ortaya dokmek » parcacık » kurdî » suzulmek » sulhcu » ovgucu » uzerine olu toprağıserpilmişgi » başlıkcı » etiketcilik » teşebbus etmek » bugunden yarına » gonlune doğmak » boburlenmek » uzum asması » hoparlor » iblisce » starta gecmek » purtuklenme » tohmetli » da de ta te » lugat paralamak » tokat atmak aşk etmek veya pat » transit gecmek » cerge » soğmek » ustune gecirmek » gonlu takılmak » yureği soğumak » alt guverte » cıldırasıya » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » cıkmak » kanun hukmunde kararname » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » kepce surat » başnereye giderse ayak da ora »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.