tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaldırım muhendisi » entelektuellik » angıc » duzenleme » rebiyulâhır » tenevvu » yuzeyleşme » ustupuleme » sonra yalnız balistik kanunlar » suruklenmek » ceteleştirme » baston gibi veya baston yutmuş » lâfımıolur » zuhal » koşede bucakta kalmak » kırc » kun » oğurme » ictepi » arac » capkın » yurutme » yuzunden » kopru yol » goz yuvarı » cırak etmek » sukût hakkı » havanda su dovmek » reomur » muhurlenmek » kapısınıcalmak » ucmak » kurdan » icimli » kul sıkılmayınca hızır yetişme » corbacılık » ithalâtcılık » kan cekmek » kuyruk cekmek » bektaşî babası » talip cıkmak veya talibi cıkma » guclu » mukemmel » civitlemek » onluk » tuy sıklet » tokac » gecimsiz » veche » umum mudur »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.