tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
stokcu » yuklu » guvec » alacabalıkcıl » ic » yedekci » uc » benlik catışması » moskof » işguzarca » cilingir sofrası » arasıveya araları acılmak acık » cangırdamak » arasında den başka anlamıyl » acıklamak » geciş » duzem » ozge » şıraolcer » oluşturduğu siperler borda ka » soylemesi ayıp » yonetim gideri » sayac » el ermez guc yetmez » mulâkat vermek » fluorışıl » buzdurmek » su turbini » mefruşatcılık » canıcıkmak » takla atmak veya kılmak » malta taşı » evli evine koylu koyune » goyuk » gulut » spekulâtor » lupletmek » icine ateşduşmek » oyle veya oyle yağma yok » cay kenarında kuyu kazmak » tek cenekli » ucuz » surfe » dolmuşculuk » duşurtmek » ceteci » is at » tebeyyun etmek » gozlerini bayıltmak » transit gecmek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.