tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruzgârlanmak » kulluk » baksana baksanıza » tarakcılık » uykusu kacmak » uzengileme » duruma gelmek » taahhutlu mektup » lâzım gelmek veya olmak » yaprak dokumu » ozdeşlik » sumuksel » taşıolceyim » tureme unsuz » subjektivite » gostermek » muteyakkız » koklenmek » aracla yakmak » cıkış » gecmek » arap tavşanı » suzgeclemek » catlamak » saat ciceği » yonelmek » carptırmak » kukla hukûmet » gelişmişcanlı » yağlıkcı » ucler » bicim » acıklar livası » piknikci » ucarı » amerikanist » guldur guldur » harac » şumullu » carpışmak » doşemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ruya » tenezzuh » roman dilleri » alımlıcalımlı » maca » dişunsuzu » ister misin » yağmur olsa kimsenin tarlasına »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.