tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ufurmek » hint yağıağacı » miş » kopeğin ağzına kemik atmak » guzluk » acış » cozum » cozuluş » zuppeleştirmek » gunlerce » altın tutsa toprak olur veya » nervur » dağılmak » kult » muduriyet » yalınc » cıtırdata cıtırdata » hesaptan duşmek » domates corbası » cilek receli » cevrilmek » suzulme » mutedeyyin » turlu şeylerden yaptıklarıve t » muhurcu » osmanî » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » purcek » ustune ustluk » ic deniz » duduk » uvey cocuk » cevren » muttehiden » sıctıcafer bez getir » ucan daire » canaklık » ol dediği yerde olmek kal ded » kok sap » munakasa » gumuşrengi » stabilizator » torel » lâz » sokmek » cağırı » suclanma » elcilik » ust uste » hicten »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.