tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ozenticilik » demec » teheyyuc » kırdırmak işini yaptırmak » kor » cekmek » el acmak » guzide » teneffus » hızınıkaybetmek veya yitirmek » kustahlaşma » eskimo » ummî » kopuk » sır vermek veya sızdırmak » fistul » kelle kulak yerinde olmak » kucuk bey » ıspanaklıborek » borclanmak » tebessumlu » ustune ustune gitmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » suret almak veya cıkarmak » tum » rolâns » ilk goz ağrısı » mulemma » ozonolcer » ağrı sancıgibi fiziksel veya » acık kalpli » kuflenmek » gun » ga » gozetmek » kr » suklum puklum » gonul bulandırmak » ayaklarına veya ayağına kara s » tel civi » inec » cırcırlamak » yarıklardan her biri » gecerletmek » goturu pazarlık » kullenme » ote » skec » yıkamaya yarar cukur yer veya »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.