tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tek cekirdekliler » suntırac » cip » anasının korpe kuzusu » donenmek » cop tenekesi » kr » arnavutluk » torpuleme » munferit » yondeşacılar » bir madde » levanten » tencere yuvarlanmış kapağınıb » gecilmek » grizuolcer » gece gozu kor gozu » mustakbel » acıkağız » ağız tamburasıcalmak » ki » fikir işcisi » bana bak » zorunda kalmak veya olmak » felâketlerin acılıetkilerini d » stokcu » futursuz » goze batmak » oz indukleme » bıckınlık » cop kebabı » calışmak » yureği serinlemek » duğuncu » harıgecmek » cala paca » x ışınlarından yararlanılarak » soz veya lâf duşmemek » yaşyetmiş işbitmiş » allah esirgesin veya saklasın » durulmek » arşiduk » her tur gosteri yapmaya uygun » allah belâsınıversin » ufakca » imbikten cekmek » ideal » boşluk » ağcekmek » ure »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.