tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
universiteli » cozucu » yedi gobek » gune doğrulum » durtmek » doşek » cokertmek » allah ne verdiyse » yetişen bir ağaccık corylus av » kutuk » aslan » gumruklu » biciş » almanlaşma » koy korucusu » ad koymak adlandırmak tesmiy » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » otlakcılık » aralarında boluşmek pay etmek » levanten » adıdeliye cıkmak » soz getirmek » muvezzilik » kulakcık » tecahuluarifane » dadaist » dayak duşkunu » girişik cumle » olay cıkarmak » teslimatcı » kul yemek veya yutmak » aracı » budist » kosemenlik » ozdeş » kellesini ucurmak » acıklık » kolelik » ofkelenmek » acıklıkolcer » suciceği » madik atmak etmek veya oynamak » ic ses » yer yarılıp icine girmek veya » yureksiz » diskci » cetrefilsiz » kose sakal » cukurlaşma » elekten gecirmek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.