tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksurtmek » teşhis etmek veya koymak » cingene » su urunleri » geciş » kalemiyle yaşamak veya gecinme » birbirine surtunmek » demirbaştan duşmek » arkada kalanlar veya arkadakil » allah mustahakınıversin » dorduz » cevirmek » patlayıcıunsuz » ciceklemek » koken bilimsel » baha bicmek » bektaşîlik » erkekcil » satın alınan erkek kul esir » kooperatifci » bir doğu germen halkı » kambersiz duğun olmaz » sosyal bunye » ustune basmak » donenmek » icini kemirmek » formuler » cokukluk » alıal moru mor » kundeden atmak » a dan z ye kadar » goğe merdiven dayamış » panturanizm » alkololcer » minor » bucurluk » abbas yolcu » cimentolatma » sundus » butun malların ortaklaşa kulla » donem » seylân taşı » unsuz duşmesi » muzikolog » sap cekmek » catlamak » yapılan fıcıvb » durdurmak » macun kureği » d d »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.