tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turk meşesi » gudumlu » sıkıştırmaya yarayan alet men » regaip gecesi » zırnık bile koklatmamak » berbat etmek veya eylemek » suzulme » tazıya donmek » cağrışımsal » camursuz » ekip bicmek » fırsat kollamak veya gozlemek » oğrenilme » tek acıklık bulunan ocak » donbaba » dumen cevirmek » ozel yaşam » on goğus » sozlendirme » supurtme » kor talih » cıplaklık » inmek » gunduzleri » cul » kaşıkcı » guluncleştirme » takipcilik » koncerto » allah artırsın » iti oldurene surukletirler » techizat » halic » barut fıcısı » uc nalla bir ata kaldı » terekkup » furu » doygun olma durumu veya gonul » gucun » kapcık » başmakcı » catır cutur » hava kure » omrune bereket » kongolu » ceğmellenme » ickinlik » gorunen koy kılavuz istemez » yahudi » ciltci »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.