tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oge » mubaşeret » acık mavi » ıt » cilek » cayda cıra » l » goz kaşsuzmek » afrikalılık » benimseyip değişik bicimde anl » fırdondu » yağışgostergesi » cektirme » b b » gozunun ustunde kaşın var deme » yulunme » ceribaşı » kaca patlamak » ar er » dalgaolcer » tuhafiye dukkânı » batırılmasıyla yapılan sucuk » canınıbir yere dar atmak » kultivator » cap » duşkurmak » beklenmediği umulmadığıveya c » icinde kaybolmak » temessul » seruvenli » ciğlik etmek » harc » ordek » hic mi hic » cumudiye » borc harc » duşun » kucumseme » hakkıicin » usteğmen » temerkuz kampı » dağıtılan bağday » muştemilât » dortnala kalkmak » carpım cetveli » şoyle bir bakmak veya goz atma » muntahip » puskulcuk » kem gozle bakmak » ihtiyac »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.