tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oleyazmak » cokme » yaradan tanrı rab mevlâ » cokmek » cağrılı » adıkotuye cıkmak » cimentolanmak » acım » cift pencere » methusena » gelişmişcanlı » gulcu » şumullendirme » orumce » cozum » copculuk » acındırma » allah tan korkmaz » tahta cıkmak » nabzınıyoklamak veya nabız yok » metal parca » toparlakca » sozu ağzında kalmak » cenesini bıcak acmamak » dumtek tutmak » yuze guluculuk » gozlerini belertmek » uz » orneklemek » cember » hoşmerim » satranccı » divanımuhasebat » olumune susamak veya olume koş » gozden surmeyi calmak veya cek » mutemadiyen » hâline kopekler guluyor » gulme komşuna gelir başına » hayvan koklaşa koklaşa insan » durtme » formulleşmek » uzengilemek » devam etmek veya ettirmek » itirafcı » guvey i » bolumunden her biri sezon » sen bilirsin veya siz bilirsin » hayvan sınıfı haşere » başa gureşmek » dert olmak veya kesilmek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.