tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gureşilmek » cisemek » kullanılan yapma yuz » mal » kocu » araştırılabilen olculebilen » karacaylı » alcaltmak » buzuşmek » yureği kanamak » mutevehhim » nusha » ve burada gorevli kimselerin t » eceli gelen kopek cami duvarın » hummasıolan » koylu kentli » uc ceyrek » sanayi ulkesi » icimli » kokensiz » otoparkcı » sozunu geri almak » yuğruk » etiketcilik » ustun olmak veya gelmek » silindirsel yuzey » cağıltılı » mukâleme » bohcacı » olculme » cılgınlık » ara acmak » ah cekmek » demetci » tasa cekmek » siktir et » gun » bin işci bir başcı » koltukcu » cağıra cağıra » aklında olsun » goz » dost başa duşman ayağa bakar » guvence akcesi » başında değirmen cevirmek » gozleri kapanmak » meşrubatcı » karikaturleştirmek » dilinin cezasınıveya belâsını » tukuruklenmek »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.