tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suthane » bicerdover » zevki cıkmak » gulduru » muracaat » surdurme » gonul almak veya gonlunu almak » pic kurusu » ciğer kebapcısı » kısıtlayan kısıt altına alan » durmek » ay gun yılı » cozulme » korkakca » başdondurmek » urun » zarar gormek » muteahhit » micel » allah seni veya sizi inandırsı » cozulum » cemen » satılığa cıkarmak » cenesini bağlamak » cabuklaşma » kazakca » kuyu acmak » dilini kedi fare mi yedi » nufuz etmek » mustehzi » tombala cekmek » rukuşluk » sumsukleşmek » varoluşculuk » gozunde buyutmek » faca » sozun kısası » cıkmak » nezaket gostermek » tufek catmak » somurmek » istediği gibi at koşturmak duz » mutevazin » uclu bahis » demir sulfat » umutsuzluğa duşurmek » ceşitlenme » cakıntısız » be » bilinc »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.