tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik » canıburnuna veya burnundan gel » surmeyi gozden cekmek » kirecleşmek » oğrenci » neler de neler maydanozlu kof » onerme » ici tez » darulâceze » dunyayıtutmak » ince yağsız uzun kuyruklu bir » uzun yol surucusu » butcelemek » puskurtu » şohret kapısıacılmak » ustesinden gelmek » entelektuel » gesneriana » cizgilenme » kohne » dışarıya saldıklarısıvımadde » arap tavşanı » tu » ağac ebegumeci » gaz olcumu » mutevali » maraz esenlik karşıtı » borclanılmak » su kacırmak » panturkizm » gok bilimi » mudekkik » keli gorunmek » vazgecmek » ulah » fuzyometre » carpışmak » cekme » tecrube tahtasına donmek veya » odemek » yuze gulmek » menengic » tanrı » civi gibi » utulenmek » cesaret almak veya bulmak » gobekli » kahkaha ciceği » acısınıcıkarmak » cevre bilimsel »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.