tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut eş anlamı

hudut eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dordul » muşirlik » tembele işbuyur sana akıl oğr » cıkarcı » dunya âlem » on soz » mucerrep » cakışma » gozunun ustunde kaşın var deme » muşkulleşme » koşekleme » tuy sıklet » sozunde durmak » konservator » dumdar » yureği cız etmek veya cızlamak » sayısınıallah bilir » duşkurmak » carpan » guruldeme » gelgec » sut cocuğu » gobel » nazım turu » turkleşmek » gore » cizginmek » doğme » kuculme » caprazlaşma » kan kusup kızılcık şerbeti ict » ulûfe vermek veya dağıtmak » yonelik birbiri ile uyumlu am » puruz » satranccılık » gecmek » diplomatca » kuvvetten duşmek » parcalama » cağrışım yapmak » gurleşme » a e » kafasına soz girmemek » celişkisiz » yaradana kurban olayım » dağarcığıyuklu » yalan cıkmak » okuz » dumduz » burokrat »

hudut_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_eş_anlamı nedir ve hudut_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.