tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulutcuk » kulağına kar suyu kacmak » puskurtme makinesi » saat ciceği » cobanın gonlu olursa tekeden y » vucuda vermek aşıyapmak » iğrenclik » uzengisiz » cenilemek » uretme » kepce » encumen » ayağıile veya kendi ayağıile g » amac » vezir vuzera » cepellenmek » hamle etmek veya yapmak » carliston » cakılmak » oğle » butun » mutekabiliyet esasıuzerine » sukûn » terbiyesizlik etmek veya yapma » kamburu cıkmak » on alım hakkı » kucurek » cupra balığı » kecelemek » ecza cantası » riyazet diyet rejim » goruşmek » luk boyası » kacakcı » bicimselleştirme » cabuk » gurultucu » uretim aracları » cakıntı » tavanına cokmek veya yıkılmak » kucuk kumru » gumleme » gokmen » işkilli buzuk dingilder » sandık duzmek » azrail e bir can borcu olmak v » talip cıkmak veya talibi cıkma » cıkarmak » ickicilik » civilemek »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.