tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic tureme » duzenbazlık » bicimde değerlendirilmesi huk » kırıp gecirmek » rontgen » calışmacı » cabuk kolay heyecanlanan kims » yapay dolleme » erkekcil » cocuktan al haberi » sundurme » bahcesi » vido cekmek » davranmak saygıgostermek soz » boya kızıl kok flubia tinctor » soylem » sozel » hidrur » iyiye iyi kotuye kotu demek » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » gok eşleği » bulunan bolum kafa ser » kısıtlayan kısıt altına alan » cakıştırma » suslenmek » seslendirmek işi veya bicimi » cıplaklaştırma » mel un » uşenc » kuskun » pecenekce » sove » subvansiyon » mineral » ummetce » formdan duşmek » ibrikci » buğelek » cok guzel kadın » kotu soylemek » uvendire » jole » duşeşatmak » şaka iken kaka olmak veya şaka » surtuşturme » frenk inciri » cılgınlık » catlamak » cetince » cift »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.