tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
erekcilik » vatandaşlıktan cıkarılmak » gozukmek » makascı » ustcavuşluk » huzun cokmek veya icine bir hu » gun yapmak » omursuz » kuşgibi cırpınmak » onlemek » erendiz » sozde kalmak » ustten » sus bitkisi » mal kapital » gulboceği » uzluk » suruklenmek » iceriye atmak almak veya tıkam » surtuşturmek » oksuz kalmak » frenk » munazaa » gonlu razıolmamak » bitmez tukenmez veya bitip tuk » surdurmek » lisan » bir icim su gibi » ortak tam bolen » cozumleyiş » akşamuzeri » lecek » sırasıduşmek » cizmek » dokulmek » değişme olayı tekâmul » doşemecilik » pece » piclik » formul » sevincli » soylemek » ergurmek » kul gibi » şarjor » iki cami arasında kalmışbeynam » carşafsızlık » hakkıicin » bolum » balıkcılık »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.