tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzluk » yemeden icmeden » dokum » somurucu » konakcı » oz yaşam oykusu » uzgun balığı » imparatoricelik » ferman cıkarmak » mecbur kalmak veya olmak » copluk » yer bakır gok demir kesilmek » konektor » sosyo » kırk veya bin dereden su getir » akupunktur » cılgınca » alka evli » turunc » cocuk bakıcı » caylak » cerceveletmek » yusru » salcalanmak » tutsulu » başnereye giderse ayak da ora » gozleme » midesi almamak kaldırmamak ka » soz dalaşı » genişyurekli » donuşum » def aten » turkceleştirme » bulbulleşme » teamul » cuz î » yugoslavyalı » rezili cıkmak » lâstikli soz » daha bircok şeylerin yapımında » kocan » mum ciceği » acığa almak » guzel sanatlar » capkınlık » kacamak » arka muziği » kul rengi et sineği » yerlerde surunmek » beyaz rus »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.