tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dondurulme » ickisiz » donmek » arnavutca » nefis mucadelesi » tuydurme » surekci » otonomi » kuf kokusu » teberruz » kocu » zevkini cıkarmak » gu » kalcalı » rontgen » cekimolcer » gıcıkca » cancılık » kapıdan kovsan bacadan duşer » cemenli » canıyurekten » sanatcılık » ciy » toretanımazlık » bıcaklık » değişkene gore hesaplanan sayı » urkmek » mustemleke » cumbur cemaat » kofterlik » kafkasyalı » cağırılma » kokertme » topluluğu » camaşır mandalı » kotumserleşmek » acem kılıcıgibi » malta humması » marmara cırasıgibi yakmak veya » hazarca » cıkıntı » izaleişuyu » luksmetre » hazırlıklıolmak veya bulunmak » mal kapital » su yurumek » nervur » politika ile uğraşan kimse si » nufus » mutemerkiz »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.