tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başınıkaldırmamak veya kaldıra » tuysuz » yenidunya » mustehcenleşme » cıkılamak » alt ust olmak » bazıbitkilerin turlu organları » mustamel » kilidi kureği olmamak » cotuk » luks baskı » ters duşmek » gonlu bol » edebiyatcılık » tesettur modası » bahtıacık olmak » bolum » otuş » tespih cekmek » ovec » utuculuk » dişcik » ac acık kalmak » sokup atmak » mahkeme kadıya mulk değil » uygun bir bicimde takılarak on » lule » guvenlik » hıckıra hıckıra » ozlu soz » adıustunde » kurdan gibi » kunyesini okumak » curuklu » corak » acıklayan » gok doğan » kulek » şohret » yurutec » hamaratca » utopik » kulucka » hanya yıkonya yıgostermek veya » sondurulmesine yardım eden kim » tarikatcılık » paca » kok » cocuk aldırmak » cuz »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.