tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gluten » alevîlik » cay kaşığı » kosele » geniz unsuzu » gunu yetmek » sutanne » muselles » sırasına gecmek » nankorluk » terutaze » muzmin » ci » tarih oncesi » akcıllanmak » turkceci » duşmek » uclu » bobreksi » goz doldurmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » surre » genc » eline duşmek » torpuleme » kupelik » album » kac » bıkıldığıbildirilir » el elin eşeğini turku cağırara » kongolu » oncel » ispenciyari » bilmem hangi veya bilmem kac » cukur acmak » muteveffa » şoyle bir » polemikcilik » kıcın kıcın gitmek » carklı » yarın obur gun » ne cıkar » orgutlendirilmek » apoletleri sokulmek » pilic gibi » comce » defterini durmek » suzeni » mef ul » kafasıorumcekli »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.