tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gittikce » korelmek » ust cıkmak veya gelmek » hoşgormek veya karşılamak » er » tuydurmek » deveyi duze cıkarmak » cıplak maden » gonul birliği » fin » filipinli » gecit » fenalık gecirmek veya gelmek » cakmak » akcıllaşmak » yuklu » sacılıp dokulmek » gonlu kararmak » temulentum » ithalâtcılık » cıkılma » torelcilik » kurk » kacak » umuda duşmek » yuruk aksak » başkoşe » canıcana olcmek » rolcu » kemikcik » mubadil » top atmak veya topu atmak » ulkuleştirmek » cozuşme » canak ağızlı » li » pupa yelken ilerlemek gitmek » okultizm » al gulum ver gulum » maketci » muracaatcı » on oluş » cıkmak » hepcil » hırdavatcılık » tekeden sut cıkarmak » cizgi bicimindeki gecici ışık » avcunun ici gibi bilmek » kamcıcalmak veya vurmak » icitme »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.