tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
patlangıc » carpma » ciceklendirme » haziran boceği » koceklik » bir kızıbin kişi ister bir ki » kopruden veya kopruyu gecincey » nufuz » cunupluk » zumre toplantısı » gunahkâr » keci » capalama » toplumu tek başına belirleyen » acık eksiltme » hızınıkaybetmek veya yitirmek » temeyyuz etmek » sozune gelmek » etmek » zevkinde olmak veya zevkine ba » allah bana ben de sana » kosnulme » olmek » kok » omuzlarıcokmek » ayağına sıcak su mu soğuk su » gunlu » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » inanılan iyilik kaynağı » cin anasonu » cevirmek » ozerkleştirme » kurama » suru sepet » acık fikirlilik » kırbaclanma » muslumanlık » kulağına soylemek » bir olcude » cakal » gurleme » ortusuz » kuraso » yerleştirmek teşhir etmek » husnuyusuf » yağlıharc » mulkiye » su dokunmek » hamlac » murt »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.