tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudevven » iceri » hayvan derisi » cenet » gozleme » elden duşme » minyatur » yoreselleşme » palavra savurmak atmak veya sı » gocen » carşamba pazarına cevirmek » olu » anketci » mezar kackını » cekişli » izine duşmek » pek gozlu » bulgar » onemseyiş » kıs kıs gulmek » fenikeli » garniturlu » gulistan » soyleşi » gormuşluk duygusu » muselles » un almak kazanmak salmak veya » gununu beklemek » cavuş » bolme » aba altından değnek sopa goste » taylorculuk » yumurtayıcalkamak » surunmek » yureği sıkılmak » dikdortgensel » sacına başına bakmadan » lâfuguzaf » nobetcilik » kazan biri kepce » sarıgoz » mel un » yedek parcacı » gorkem » duşup kalkmak » mızrak cuvala girmez sığmaz » tarihci » got » yunan » uzağıgormek »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.