tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
samî » kargaşa cıkarmak » altıalay ustu kalay » ışıl kuf » gozune carpmak » pirinc » cerezlik » ara acmak » emniyet duğmesi » copcu » odenekli » durumuna duşmek » gecirgenlik » cıban » kenarda koşede » anlamıverir » tansiyon duşurucu » uc aylık » insan gonlunun artığınısoyler » sutoğul » cubbeli » nb » calkatmak » tezevvuc » yuzu kara » kıc » coğu kez icinde yapıkalıntılar » mutalâa etmek » genel goruşlu » melul mahzun » ceza gormek » cenesini actırmak » yukumlendirmek » temayuz » gozunu yıldırmak » cehennemin bucağıveya dibi » kalcalı » gonlunce » notrluk » unlemek » dunur » muteveccih » sıcmak » tecavuz » cıkmak » onunu ardınıduşunmemek » yukarı goğe doğru olan yanı » huthut » işguzar » fırsatınıduşurmek »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.