tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
supurge otu » oncu » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » kucukle kucuk buyukle buyuk o » maketci » catıldamak » nogayca » muzic » nefsine duşkun » rb » umur gormek » yuzu soğuk » arakcı » detektor » ciftelenme » kopek yese kudurur » kalaydan cıkmak » oturmek » cavdarsız » ileri uc oyuncusu » dilli duduk » toplu goruşme acık oturum » ucuz » vucuda getirilmek » icitim » yabancısıolmak veya olmamak » kok boyasıgiller » gunduz » mucellâ » kılcık » kılıclı » curuk carık » icerlek » r r » usanclık » kulis calışması » gorenek » icici » keşkul » alcaklık » yureğini tuketmek » konc » skec » para sızdırmak veya koparmak » istimzac etmek » cam yarmasıveya bolmesi » tahaşşut » gorguluce » muneccimlik » midesi veya ici ezilmek veya k »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.