tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumel onerme » cift dirsek » golluk » zevki cıkmak » duz kap » monsenyor » ozleşme » carpıntısız » sosyolenguistik » mutehevvir » mutenavip » re » tevarus » gencleşmek » kapak bıckıcısı » cile » cifte kıskac » kıc » kına ciceğigiller » kuşcu » ic » gunluk ağacı » ziraatcılık » belâlar mubareği » sunmek » onune cıkmak » kıyak kacmak » pardosu » doşekli » catkılık » ucleme » odev bilmek veya saymak » cığırtkanlık » musadere » duşgucu » gocebeleşmek » goğsu kabarmak » yuzeyinin her noktasına basınc » koşullu yan cumle » aklına geleni soylemek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » monitor » ıstırap » iz ansız » sut kuzusu » candan yurekten » oz yapı » cekiniş » har gur » secal »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.