tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokum » hazır bulunmak veya olmak » guven oylaması » oksiyur » soylence » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » sozsuz calınan parca » selcuklu » olcusuz » deli kızın ceyizi gibi » mutehevvir » sessiz yuruyuş » kırcıl » orospu bohcası » yukac » muhtac » duşup kalkmak » kuşak dolama bağlama kemer » onlem almak » kulturlenme » alıcıyonetmeni » suyu veya cayı gormeden pacala » calımından gecilmemek » guneşsutu » tagayyur » olcek » eğri cehre » anasının ipini satmışveya paza » golgelendirme » kayakcılık » sudan tavuğu » doşeniş » şımarıkca » ofkesini cıkarmak veya almak » ozellik başkalık fark » balkanoloji » koşeli parantez » huveyda » gocurtmek » akıl yurutmek » kulot pantolon » yonetici » korukcu » kamcılamak » şupheye kapılmak » mustesna » ortenek » hint baklası » acık hava sineması » goğus kemiği »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.