tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calış » bicerdover » de » acılmak » kuflendirme » karbur » arasında den başka anlamıyl » bordur » cerceve » granul » un » gır gecmek » koruk » mumanaat etmek » seni gidi seni veya seni seni » tek yonlu yol » kuturdetme » gullâc » gun doğmak » tanrıkayrası » gozu dalmak » iz ansız » ucarılık » yurutulmesini ve bunlara dayan » cene cukuru » cekmek » kuveytli » turuz otu » İspanyol muziği » kendi kabuğuna cekilmek » tek ceneklilik » pacalarıveya kolları sıvamak » duğun hamamı » ileri geri konuşmak lâflar etm » yara acmak » cakışmak » ozel yaşam » kulhanbeylik » karalar bağlamak veya giymek » cokkun » fakulteli » olcekli » armatorluk » işguzarlık » cember » gozle gorulur elle tutulur hâ » ateşparcası » cu » calıştırıcı » pejmurdelik »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.