tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calıştırılmak » şolen » eşitci » culsuz » gumruk » suslu puslu » kedi ile kopek gibi » gerekce » capacılık » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » dolambac » kaşık calımı » mureffehen » purin » fusun » deveyi duze cıkarmak » el kapısına duşmek » teneffus » batınî » ici yağbağlamak » gumleyip gitmek » divance » insanın adıcıkacağına canıcıks » devam etmek veya ettirmek » sıcaklıkolcer » kolay gele veya gelsin » goz bağı » tane tane soylemek veya konuşm » duzeltilmek » niyet cekmek » cıkmaz ayın son carşambası » treni kacırmak » dokum » gorgu » bağlantısız ulkeler » cekilmek » bonkor » canıcıkmak » ovuluş » uzengi taşı » dizginini cekmek » cıkmak » mulkî » goğus gecirmek » capullama » duzen » yuklenilme » maketci » tesaduf » beşikortusu »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.