tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakıllı » şebekci » yon eki » cennet okuzu » flutcu » dilinde tuy bitmek » mumeyyizlik » guvenlik borusu » gokce » cemrenme » acmak » hatırlatmak » cat orada cat burada cat kapıa » kohneleşme » mum ciceği » abliyi kacırmak veya bırakmak » yore » beklenmediği umulmadığıveya c » kacınılmaz » uğur bocekleri » sokağa veya sokaklara duşmek » başmurettip » icin surulen kimyasal madde » meksikalı » tesettur mağazası » celik parca » cağma » adınıanmak veya anmamak » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » altlıustlu » acımlanma » yeni gercekcilik » tac » rofle » ağıt yakmak veya tutturmak » yurutec » recine kanalı » turev » sonuclamak » buyutulme » yuz gorumluğu » abbas yolcu » mustensih » imtizacsız » gonul bağı » hanya » huyu huyuna suyu suyuna uygun » podosuet » yuz bulmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.