tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzulmek » ust » başmufettiş » goz ucu » surutme » acıklık » dere tepe duz gitmek » carşamba pazarına cevirmek » azrail le burun buruna gelmek » flâman » coğalış » koşelemek » okuzburnu » kotu » cingeneleşme » doşem » arac » aracsız » macarca » koşe taşı » onune bir kemik atmak » dediğinden dışarı cıkmak » cizme » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » pencudu » oksuruk otu » etmek » ornek » kustahca » aktor » hoşduruma gelmek » ocu » icindeki en kucuk birlik » gercek dışılık » damak unsuzu » korpe » goz altıkremi » yerine gecmek » cağdaşlık » karaardıc » ahi » naturalizm » yuzdurmek » sırt cevirmek cevirmemek » donuş » butun butun » figur » peşine duşmek veya gitmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » akcıllanmak »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.