tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olme eşeğim olme yaza yonca b » pabucuna kum dolmak veya taşka » ic dunya » kalkan bocekleri » surucu » boğa gureşi » surmek » guvey yemeği » korler mahallesinde ayna satma » olcuşme » supurulmek » yapakcı » duğum ustune duğum vurmak atma » kacak » yatak ortusu » catallanmak » durdurmak » duşkırıklığı » ileri uc oyuncusu » cankurtaran kulubesi » kukremek » flort » nefis mucadelesi » fırcalanmak » tukurduğunu yalamak » kotu adam » dizleri kesilmek veya tutmamak » buyuk para » tozunu almak atmak silkmek ve » renginde sapıdort koşeli olan » fuzen » genellikle orduda veya yatılıo » tarcın » mutesanit » ricada bulunmak veya birinden » bicimini alır hidrojenle oksi » turkusunu cağırmak » tarihsel ozdekcilik » surukletme » tek kurekle mehtaba cıkmak » germanist » guluncleşme » dereyi gormeden pacalarısıvama » gocurmek » sultan ahmet te dilenip ayasof » guncelleştirme » yuzune karşı » yenidunya » op babanın elini » darulfunun »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.