tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksuruk » karikaturleştirmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » doşetilmek » altın eli bıcak kesmez » sonlu buyukluk » hunkârbeğendi » yapmadığınıbırakmamak veya koy » calcene » kap » kullanılan yapma yuz » goturuş » nuktesiz » cağdaşlaşma » konsultasyon yapmak » cevir sesi » kan akcesi » etmek » puruzsuz » yelengec » sarnıc gemisi » inşaat civisi » goruşme » yuklenmek » başına gecmek » er » kanada geyiği » cakırkanat » can kulesi » olmuş » ilgincleşmek » mulâhazat » hendek » kirec cimento gibi şeyleri su » cektirme » gecerken boğazdan cıkan ve duz » ucurtmak » yahudi almancası » sukse » buyuklerin ellerinden kucukle » acık konuşmak » gosteri adamı » luzumlu » el cabukluğu » mutelezziz » ali kıran başkesen » onleyici » yureği hop etmek veya hoplamak » suyu getiren de bir testiyi k » orumcek bağlamak »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.