tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kazan kaldırmak veya devirmek » muştak » şeytan orumceği » piclik » tarihsel ozdekcilik » carşıve pazar dolaşmak veya ge » bıckıcı » iz surmek » acıklıkolcer » kultur sitesi » regulâtor » ağac olmak » olmek » acıcı » kulluk » gelen birini karşılamaya cıkan » muttefik » durtuklemek » sumuklu » bulunan bolum kafa ser » kohnemek » temulentum » saymakla bitmemek veya tukenme » gozu veya gozleri kararmak » sureksiz unsuz » toplumu tek başına belirleyen » uygur » acıklık getirmek veya kazandır » puruzsuz » gun doğmadan neler doğar » lecelik » uzerine koymak » odunlemek » kirecci » ter dokmek » kucukleşmek » buyuk abdesti gelmek » citmek » cekimsenme » cıtlık » son gurluğu » kaypakca » embriyon » allah canınıalsın » her gorduğu sakallıyıbabasısan » bana dokunmayan veya beni sokm » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » gokce » orselemek » normal vucut sıcaklığı icinde »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.