tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudut kleimesinin mecaz anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
para cıkarmak » eğri buğru » ustunuze afiyet veya sağlık » omru oldukca » yukleme » kaynatılmasıyla elde edilen ye » cercevecilik » at » cevirgec » ensulin » kerem gibi sevmek veya yanmak » cıkmak » cakma » lutesyum » boceksavar » ornek » ciziş » eski pusku » musebbip » ileri uc » sanskrit » aleyhine donmek » camurlaşmak » supurge calısı » yureğini pek tutmak » actıağzını yumdu gozunu » odunleme » andac » goruntu » sumuksel » cifte » julus terrestris » kofterlik » lenincilik » yuz etmek » icerik » cenebaz » nufuz etmek » sut kuzusu » tenasul » pabuc kadar dili olmak » cıyan gibi » hava suzgeci » kopuk » canıcanına veya icine sığmamak » dunyasından gecmek » triportor » yaban sumbulu » hulleci » ordek yuruyuşu »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.