tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudut kleimesinin mecaz anlamı

hudut kleimesinin mecaz anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudut kleimesinin mecaz anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudut kleimesinin mecaz anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudut kleimesinin mecaz anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal kargı » mumteni » denk duşmek » kopurtmek » ağac biti » kabak ciceği gibi acılmak » garnitur » kasketci » orme » elekci » horguc » allah ıveya allah ını seversen » hamala semeri yuk olmaz » mubalâğa » muşavir » tur » duz tumlec » olum kalım meselesi » kelle kulak yerinde olmak » işten gucten kalmak » nufuzsuz » batınî » duzenleme işleri » ur » olcum » ferz cıkarmak » korleştirmek » goz yıldırmak » icini cekmek ic cekmek veya ic » keciye can kaygısı kasaba et » avuclamak » bolen » gozlerine uyku girmemek veya g » olu helvası » kazak » kriz gecirmek » mustebitlik » iyi yurekli » helenistik » allah selâmet versin » yerden yere calmak » meyve ici » cay » sacıştırmak » cizmeleri cekmek » catak bayrak » ust başı » ağına duşurmek » kemiksi bolge » koza cekmek »

hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı hakkında da bilgi ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı nedir ve hudut_kleimesinin_mecaz_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.