tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunyalığıdoğrultmak » tut kelin perceminden » uzerine bir iki guneşdoğmak » ciceksever » ictensiz » un » gumruklendirme » zuğurtluk » cekmek » teveccuh gostermek » ucmak » maketcilik » profesorluk » sunmek » yer gecidi » dokuz ayın carşambasıbir araya » ve katımadde » gomlek eskitmek » yapılan fıcıvb » bulunan bolum kafa ser » kılıc gagalı » gunlerden bir gun » lâmadan oluşmuş arasına yerle » isteğinde direnen kimse » ickin » marşmarş » etekleri zil calmak » cince » butun sıra » culha kuşu » balıkcıyaka » madik atmak etmek veya oynamak » koşeleme » cirkinsemek » catılı » koza cekmek » yonelmek » ebulyoskop » yaylıcalgılar » bukulgen » genişzaman gorunumu » beleşveya bahşiş atın dişine v » gecmek » kacmak » acmak » eğri bakmak veya eğri gozle ba » kalemiyle yaşamak veya gecinme » fesatcılık » oğretmek » urtiker »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.