tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celişmeli » takdir etmek veya eylemek » zayıf duşurmek » muhre » sonucunda ortaya cıkan ustun y » el ense cekmek veya etmek » sungu » vak a » eden felsefe ve din doktrini » icirme » tatar ağası posta gorevi yapan » bereketli ola veya olsun » anlamlandırma » cingene cergesinde musandıra n » un » emniyet muduru » ovuş » guzellikle » yureğini kemirmek » on oluşum » comertce » paldır kuldur » sabahcı » beraberlik muziği » ilikci » dunyayıanlamak » meydan acmak » başına calmak » muessese » gunu dolmak » gecersizleşme » ozerkleştirmek » soz » aluftelik » kor şeytan » dayanım omru » yapılmışbağlantıparcası » secde etmek secdeye varmak vey » mitralyoz gibi konuşma icin » temettu » seckinler » zul saymak » cam devirmek » nakliyatcı » mecbur kalmak veya olmak » irade beyanlarıyla gercekleşen » burudet » cimek » yoluyla bir yapının her yanını » omur surmek »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.