tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocken » tazıo tazıama culu değişmiş » cozumlemek » kufur savurmak » avustralya kara tavuğu » pic » humanizma » top atmak veya topu atmak » kurutularak ufalanmışhamurdan » kor dovuşu » gravurculuk » marmara cırası » puturlenmek » şohret salmak » caylak » yedi kat yerin dibine gecmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » talip cıkmak veya talibi cıkma » yuz tutmak » el etek opmek » ufleyen alet » rum ateşi » yuzup yuzup kuyruna gelmek » coplenmek » yonsuz » garnitur » icirmek » tel kufluce » badi badi yurumek veya gitmek » duzenleşik » ictensiz » yuksek » hic » burun bukmek » cokgen » ağkepce » kethuda » meydana duşmek » unsuz benzeşmesi » kotulemek » bilâkayduşart » akşamustu » koy meydanı » cevirici » kulhan » yugoslavyalı » kırkından sonra saz calmak » kurk boceği » oluşmuşmotorlu arac » oynakca »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.