tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
individualist » anaclaşmak » el » atasozu » meslek ici eğitim » oğretim uyesi » curukluk » jonpromiye » guvenme dostuna saman dolduru » mudara etmek » icinden okumak » alcak gonulluluk » yapılmışbağlantıparcası » ari » tarhana corbası » copcatan » gonul almak veya gonlunu almak » uzengi kayışı » kirecsilemek » ceviklik » atıalan uskudar ıgecti » mine ciceğigiller » acmak » mudahale etmek » soğutmac » arasına veya aralarına karışma » haber gecmek » veresiye karşıtı » cacaronca » ozerkleştirme » strukturel » leyleğin omru veya gunu lâklâk » luks » ucer beşer » yenilir veya yenir yutulur şey » carşamba pazarına cevirmek » dovuşme » guclendirici » in » gunlukcu » ya herru ya merru » tehevvur » duğumlu » iki bucukluk » goturmek » akcıl » incir cekirdeğini doldurmamak » edilen sıvımadde » kelepce » hiclik »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.