tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok salmak » mal kapital » buyuyuş » yuha cekmek » trockici » acık » lupten » tanrıyarattıdememek » muteveffa » curutulmek » ateşpuskurmek » allah veya allahım » kara cumle » can borcunu odemek » duşkun olmak » gormemezlikten gelmek » acıklayıcı » safca » ayakcak » kukumav gibi duşunup durmak » bocu » boya kızıl kok flubia tinctor » beklenmediği umulmadığıveya c » eti ne budu ne » cozucu » dağveya dağları devirmek » dağılmak » gondertme » sokulmek » subjektif » kotumserleşme » yemeden icmeden » koyuvermek » kırbaclanmak » zarfcı » calmak » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » allah kabul etsin » frenkce » aile bahcesi » kulağına koymak veya sokmak » kostumcu » tedavulden kalkmak » umuk » yonelmeli tumlec » element kısaltmasıau » bir dilin kelimeleriyle duşunc » avanakca » gozettirmek » kolay gele veya gelsin »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.