tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tık » odun » dık dik duk duk tık » ciftehane » yeme icme » cop » bayramustu » cıktı » on kol kemiği » kemane cekme » tatsızlık cıkarmak » kazancsız » toprak cekmek » cıkarma gemisi » kacmak » onderlik » rektor » tokat atmak aşk etmek veya pat » ust » ananın orekesi » babasının veya babalarının cif » kusmek » ici dışına cıkmak » murevvic » duğurcuk » kullanılan mutfak âleti » gozleri acılmak » bufecilik » toprak sıcanı » reseptor » yuruyuş » yetenek ve genel gidişdurumlar » inişli cıkışlı » brut » gecindirme » takdir etmek veya eylemek » arac » kopuruş » maymuna benzetmek cevirmek vey » kucuk ay » tek cenekli » yukac » kepce » kutlemek » cuval » ufunetsiz » bulbul canağı » balina cubuğu » cerci » percinlenmek »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.