tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teşhis etmek veya koymak » kokleştiriş » cekmek » tebessumlu » carşaflanmak » acığa vurmak » cekek » teknikci » sıcrayış » korpecik » havuc suyu » muşterek » homoseksuellik » olcuyu kacırmak » guvenlik gorevlisi » yuzu yerde » kışdonemi » ictenliksiz » dunden » dokum » centik » rahat yuzu gormemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gecen » rukun » yoklamak denemek tecrube etm » parmağınıyaranın uzerine basma » kor nokta » gozunden uyku akmak » fıstık camı » terettup » derisini yuzmek » senatorluk » hazır corba » mutculuk » yenicerilik » kuru oksuruk » pala cekmek » katılmasıya yapılan secim » gecirimli » kanlıyaşlar dokmek » borc etmek » bir bicimine getirmek » cakmakcılık » hukum surmek » ateşi cıkmak veya yukselmek » hareketlerinde tutarlı sağlam » goz » yuzbaşı » cgs »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.