tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuzey kutbu » eli ermez gucu yetmez » bicimlerini belirleyen ana oze » cılk cıkmak » kucuk » noron » iştah acmak » coraklaştırmak » menfaatci » otucu kuşlar » gurultuye gelmek » gonlu cokmek » oruk » lu » umitsiz » uflemek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » buyuk mağaza » puskul kuyruklular » aklından cıkarmamak » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » kimse » duzenleme » cizginme » yorgunu yokuşa surmek » cıkmak » veya bu anlamda birleşik isim » suven » cekap » kupeşte » bir madde » mufredat programı » politika gutmek » gozleri suzulmek » dem tem » olum » cevrilemek » guzel duyu » cabuk » temeddun » kofte » allah tan » civili » cember makası » portenin başına konulan işaret » rotuşetmek veya yapmak » kızılcık receli » ici erimek » ileri gitmek veya varmak » tahayyul etmek »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.