tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » duğun değil bayram değil eni » altın koku » dokulmek » şarjor » epikurculuk » sulûk » sacıbitmedik yetim » onayak etmek » arının yuvasına kazık veya cop » uretim aracları » kemiklerden biri » kanavice » hırvat » ufurmek » ucunculuk » bulgusal yontem » sutlu ot » izahat vermek veya izahatta bu » kırlangıc » duşunucu » dovuş » gozetim » sureksiz » yuz yuze yaşamak » unsuz duşmesi » kollarıveya kol ve pacaları sı » girit kekiği » turkuleşmek » lisan » yiğitliğe leke bok surmemek » ışık golge » soz gosterisi » calışmak » ayrıduşmek » cucukleşme » avuc ici » bavyeralı » kona goce » cenilemek » kosnulu » duzey » muracaatcı » seckincilik » uzerinde pas oluşmak » fıstıkcılık » duşman catlatmak » saclı » gunah benden gitti veya gitsin » abesle uğraşmak veya abesle iş »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.