tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komuren » ince karton parcası kartvizit » yuz » kaymakcı » ici goturmemek » murekkep » cakılı » yureği ağzında » tufekci » tayyor » izzetuikbal » goveriş » dokmecilik » sırma sac » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » dokunmek » goruşmek » nufus yoğunluğu » ceteleye donmek » muhafaza etmek veya edilmek » muşkule » onların temsilcileri arasındak » coplukculuk » ici beni yakar dışıeli veya s » celişmek » kamcılılar » olusu ortada kalmak » lugatci » catal iğne » koşe rafı » recel » soylemsemek » kaşıkcılık » kulunk » cevrilmek » eşbicimli » suluğen » akcıllaşmak » korukleyici » dilini kedi fare mi yedi » yukumlenme » suruşturmek » yuceltme » dolapcı » daha bircok şeylerin yapımında » yuzuculuk » fizikci » bonleşmek » cıkıntı » tenasul »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.