tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuflu » eline ayağına kapanmak sarılma » ancuez » mız miz muz muz » boşa koysan dolmaz doluya koy » ucurmak » yb » catal aşı » uzun sivri kumes hayvanların » mecbur kalmak veya olmak » sefalet cekmek » coban salatası » bolşevik » bu cumleden » kangal kopeği » kopya murekkebi » hukumsuzluk » orucu » kulâhınıhavaya atmak » kukla hukûmet » kuşgomu » altın cağ » plânlıbuyume » yuz kızdırmak » olu gozunden yaşummak » cam yeşili » kafasıorumcekli » ahıska turkleri » barut fıcısıgibi » cekmek » bir kalem gecmek » maraz esenlik karşıtı » kir goturmek » pacal » sıygaya cekmek » nukul etmek » korpe » guzel » kece kulâh etmek » kolacan etmek » capul » yuzlenmek » tunclamak » akıl icin yol veya tarik birdi » camaşır mandalı » gununu veya gunlerini saymak » bordur » icecek » gonul birliği » kaldırım işcisi »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.