tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temessul » otumsuzleşmek » uzgun » okcu » kayı » gurultucu » cağrışımcılık » dokumculuk » kılıc » koyculuk » cumbuşcu » taşcıl » şarkiyatcılık » şohret bulmak veya kazanmak » alınmasınısağlayan kimse kame » at binenin veya işbilenin kıl » duşurmek » ağzınıveya cenesini tutmak » mujde » ayağıduşmek » eli yuzu duzgun » arak erek » olmek » calgılıcağanaklı » gumletmek » luleci camuru » mut a nikâhı » kurduğu medeniyetleri kendi i » cakışmak » mu » sozunu kesmek » şeref unvanı » osurgan boceği » teselsul etmek » surulme » can başustune » ici dışına cıkmak » it » curukluk » cimento » ilgecli » cerceveletme » populerlik » ilâcsız » eğir koku » kambur ustune kambur veya kamb » yureği ferahlamak veya hafifle » kantara cekmek veya vurmak » yonlu » turkcu »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.