tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celtik kargası » gumrukten mal kacırır gibi » guzel » muzikolog » ornekseme » cektirmek » karşılama toreni » apacıklık » bosme » keceleştirme » bıcak yarasıonulur dil yarası » kostek » suzuluş » cıkarmak » camura bulaşmak veya batmak » cur etkârlık » unletmek » klorurleştirme » vucuda getirilmek » ucuk » sac » cihat acmak » duzayak » otumsuzleşmek » herkesin gonlunde bir aslan ya » akrep » ustume iyilik sağlık ustune u » mana cıkmak » duğmek » sutlu » ifrat tefritte kalmak veya bul » gun gormuş » yuzde » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » pek soylemek » role » cakır » gecerlilik » induksiyon » kecisedefi » iz surmek » acar » kedi ile kopek gibi » koken belgesi » dokmek » kabahat samur kurk olsa kimse » surekli olarak gidip gelmek » baston gibi veya baston yutmuş » yuzu yerde » fusunkâr »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.