tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suclama » dili donmemek veya donmek » alt tarafıveya yanı » munasebetini getirmek » daraya atmak veya cıkarmak » ardıc rakısı » hırgur » diz cokmek » carpıtılmak » cakaralmaz » el cantası » cocukca » duşundurucu » bolumunden her biri sezon » oykunmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » frenk inciri » cekilmek » burnu surtulmek veya burnu sur » ateşacmak » japon » camur gibi » duzeysizlik » kuf bağlamak veya tutmak » hesap etmek kitap etmek » cabuk parlayan cabuk soner » yuruyuş » gencleşme » lâtin halkları » ceşitlendirmek » koskoturum » turkceleştirmek » satılık ziftin olsun selânik » gunduz kulâhlı gece silâhlı » rotuş » dalgaya duşmek veya gelmek » kunyesini okumak » yanına bırakmamak veya komamak » munkir » golalası » sıcraşmak » aktuel » catal don » cingene kavgası » allah ın kulu » fakir duşmek » başoğretmenlik » yureği serinlemek » ustunde durmak » kocbaşı »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.