tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cember kayık » zahmet etmek zahmete girmek ve » cay » dama oynanan taş » yuzsuzce » gollemek » cekememek » puskurtulmek » gunucu » mantık oncesi » frenk inciri » itilâfcı » turemek » kırlangıc » bicim bilimi » gocmek » pusursuz » yukumluluk » arayıacmak » mesele cıkarmak » cobanaldatan » kutuphanecilik » kuyruk cekmek » karagozcu » penceli » yarayan cevresi oluklu kucuk » seckinleşme » donmek » centilme » burun bukmek » guzellik malzemesi » rum » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » ciftcilik » cizgi » kefaretini odemek » ağac kurbağası » acmak » bulunan mobilya » hukmu parasına gecmek » doşemek » ilk ornek » luks » cakırkeyf » ozcesi » kurelemek » kız bocekleri » comlekcilik » yayılmasınısağlayan cihaz » boşnaklık »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.