tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuce divan » uşuntu etmek » yanardoner » gokyolu » teşbihte hata olmaz veya olmas » figuratif sanat » guclendirme » sebze corbası » goz koymak » rest cekmek » goz banyosu » geri cekilme » turemiş » capraz » buğe » sozluk bilgisi » muşkulât » mutehayyir » denize cıkmak » zurriyet » yeşilcekirge » oncesizlik » aluvyon » yuzunu gormemek » kim kime dum duma » truk » acılmak » goze batmak » kulleme » cıtlatmak » cıkarma » otumsuz » salcalama » elektromanyetik guc » doşemeci » teberruz » yankıuyandırmak veya yapmak » golge olaycılık » cıkak » kulak asma » huda » cınlatış » levha » soz dizimsel » su cıkrığı » somurulme » doğma buyume » gurultu cıkarmak etmek koparm » park etmek veya yapmak » telli calgılar »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.