tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hudutun gerçek anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pacayıkaptırmak » gormek » var varın varsın varsınlar » receteyi yaptırmak » oğureceği gelmek » yuzlu » gozu alışmak » kafayıcalıştırmak » ceneleşme » hac » soğulme » bolşeviklik » caplama » kalvenci » ote beri » cekirdek » cimlenme » likor » yureği kan ağlamak » sektor » sapsarıkesilmek veya olmak » uzmek » man men » avanturiyer » zumre » cağırılma » kurtpencesi » uzerine gelen duvar ağırlıklar » klikci » teptim kece oldu sivrilttim k » mustezat » cıkıntılarıolan organ » maskarasınıcıkarmak » olmek » kul kole veya kul kurban olmak » kendini dev aynasında gormek » nufuzlu » calıştırma » musabık » banco » taşıolceyim » kusuşme » ustume iyilik sağlık ustune u » icini boşaltmak » dur » ceneye kuvvet » aşağıyukarıyurumek » sn » dovec » kullanılır »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.