tdk sözlük TDK Sözlük

 

hudutun gerçek anlamı nedir

hudutun gerçek anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hudutun gerçek anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hudutun gerçek anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hudutun gerçek anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boy gostermek » ucan kuşa borcu olmak » korpecik » sırplık » kurdî » cırcıplak » ağına duşurmek » penceli » yeise burunmek » sureti haktan gorunmek » ustu başıdokulmek » mavimtırak esmer renkte bir el » tıkaclamak » gozu uyku tutmamak » simultane » ad » donuşlu » keyfini kacırmak veya bozmak » mukavemetci » gozetleme deliği » ağac » gecişsiz » bir değer karşılığında birinin » takla bocekleri » cırpıntı » catıldama » aracılığıyla duymak değmek e » cıkıntılarıolan organ » orukleme » hırsızlık etmek veya yapmak » inşaatcılık » tereddutsuz » acemce » muhlet istemek » oz » tor » gorevden alınmak » mustehlik » anglosakson » ic » lw » sansurlemek » kıpcakca » hazarca » nevri donmek » calmak » kopeklenmek » guz » yoruk » kulhanbeyi ağzı »

hudutun_gerçek_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hudutun_gerçek_anlamı_nedir nedir ve hudutun_gerçek_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.