tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz » elcek » karaağacgiller » tuylu meşe » etut » erkecsakalı » borclu » sıcırgan » carşaflık » helenizm » el elden ustundur ta arşa kada » maddelerden oluşan varlığın he » guncelleme » caldırmak » yonetimsel » fume » uckur » talip cıkmak veya talibi cıkma » avrupalı avrupa da yaşayan a » turkuleştirmek » plânor » uyku vermek veya getirmek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » konuşma gucluğu » yuz » acmak » yureği yaralı » yaydığıgozle gorulen ışıma » cıtırdamak » imanıyok kısa soyleyişle » cıkışlarıuzerine konulan kafes » zurriyet » gecirmek » olumsuzleştirmek » pardosu » beklenmediği umulmadığıveya c » kalcete » malikî » muttefikan » duş » gonderli » dokup sacmak » pacavra » durdu durdu turnayıgozunden » be » falcata » cocuk gibi sevinmek » işbirinden bitmek » mutehammil » dokuntulu »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.