tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parcalara ayırmak » kut » cağanoz gibi » komşuda pişer bize de duşer » umitsiz » kuf bağlamak veya tutmak » sempervirens » kırbac kurtları » yureği carpmak » elekcilik » torpido gozu » ufurmek » himaye gormek » pic » sacma » gerekce » gelecek zaman gorunumu » yurutmek » rebiyulâhır » kantcı » tumgeneral » gurlemek » munafıklık » ickisiz » gunahsızlık » yuzune kapanmak » delgic » prescilik » sır vermek veya sızdırmak » goz boyamacılık » cıktı » karbon donemi » bayram etmek veya yapmak » arasında den başka anlamıyl » mayıs bocekleri » gorevli kişiler » ilerisini gerisini hesaplamama » olunmek » eften puften » nufuz ticareti » cayırlatmak » suc » kamışatmak veya koymak » okceli » temerkuz kampı » yonelim » muco » luzucet » gul » ozdek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.