tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ses vermek veya vermemek » carklı » cartır » terakum etmek » gerci » e » mış miş muş muş » golge » bolum » calgı » seruvencilik » ustenci » lisansustu eğitim » gomulme » peşinden yurumek » kufran » aşağıfalan yukarı » urkmek » acısınıgormek » kopoğlu » donemec » projektor » golgelendirmek » yuksek oğrenim » sarı cok sarı » tahmisci » seckinlik » asal sayılar » ucurum » murdumuk » ucak alanı » vadesi gelmek veya yetmek » ahlatın veya armudun iyisini d » vezikul » parca » gumburdetmek » konveyor » kamcılı » surekci » cecen » omru oldukca » tore dışıcılık » gocer konar » carpılı » donmek » mustefit » olumu op » umera » tik » kalp akce »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.