tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vatandaşlıktan cıkarılmak » bahcesiz » polarma duzlemi » post scriptum » yoneltilme » mubarek gun » doviz kacırmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yurumek » bir el bir eli yıkar iki el b » ele gune veya ele gune karşı » obur dunya » temel onerme » ad koku » cavuş » element kısaltmasıau » icki » kufe » gonyeleme » maca beyi gibi kurulmak » mektep cocuğu » derecedeki yol yan yol » cala kamcı » carpma » işi ne » kuskunu duşuk » boya vurmak veya cekmek surme » aksulâmel » sebze corbası » altın kupu » bakar mısınız » satranclı » surtunup durmak » coğunluk » dort gozle beklemek veya bakma » soz gelimi » osmanlıturkcesi » vucut ısısı » ruh otesi » koy yeri » su yuzu gormemiş » cağrışımsız » cevrilmek » başa gureşmek » gecgin » koklemek » şomuz » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » gurbuzleşmek » uzumlu kek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.