tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecirmek » alâminut yemek » uygur » sozcuk turu » calım » arnavut kaldırımı » adamın alacasıicinde hayvanın » ust cıkmak veya gelmek » doğaclama » suje » sut ağacı » cekme » en kucuk birliği goze » darıunundan baklava incir ağa » cihat acmak » merhem » mahşer gunu » veya toprak harc » ustelik » askıya cıkarmak veya cıkarılma » ipini cekmek » icten pazarlıklı » mulâyim » acık bolge » dondurmek » surcmek » hırvat » kosemen » icini curutmek » tumur » setlic » davranmak saygıgostermek soz » lâfıgecmek » gok kutbu » asgarımuşterek » acık onerme » elini ayağınıkesmek veya cekme » tezevvuc » uc hâl kanunu » ermeni » tunclaştırmak » guzluk » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » ergurmek » odevlendirilme » gorkemli » olum fermanı » merkezkac » corku » mustahak »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.