tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozu kesmek » mustakil » uvertur » camur ığrıbı » bobreksi » musavatsız » soz başı » yakutca » kimse » sut dişi » kacak » afiyet uzere olmak » capacul » munasebetsiz » allah eksikliğini gostermesin » pursıhhat » uşmek » fiyat veya değer bicmek » kamcılaşmak » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » tukeniş » tumorlenme » cevre » alcılanmak » terutaze » yolunu beklemek veya gozlemek » ikiyuzlu » cıkın etmek » genel butce » yer tutmak veya tutmamak » calmacı » muşkilât cıkarmak » teverrum » sacılıp dokulmek » turbin » sacınıbaşınıyolmak » carpılı » cekmek » diplomatca » gunduz feneri » kuskut » yapma işi » duşkun olma durumu iptilâ » carık » kor yılan » dişcekimi » nefesi kesilmek daralmak veya » duruma gelmek » iceriye atmak almak veya tıkam » gecmek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.