tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkî » gul gibi » yırtmaclı » orumcek sarmak » sulfit » semtte oturanların tamamı » ciğkofte » gorme acısı » gumuşleme » yıllık ve otsu bir bitki convo » gok gurlemesi » her yokuşun bir inişi her ini » v » murekkepci » ağaclı » durtuşturme » fluorit » muellefat » ic deniz » kireclik » mulkî » cığlık » tecrube » kara kullukcu » hayvan derisi » ak sulumen » partoner » guneşlik » coğullama » gobek otu » oy cokluğu » golge oyunu » gurleyiş » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » koşek » carpmak » omur boyu » şurekâ » cevreleniş » traktorcu » sacıbitmedik yetim » gonlunu duşurmek » goreneksizlik » goz » coluk cocuk sahibi olmak » soz dinlemek veya soz tutmak » rusumat » albumin » cul » onleniş »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.