tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balcık » troleybus » cember » golgelendirmek » oznellik » duşurum » biciş » gonendirme » cıldırış » ağac mantarı » şal orneği » ustune varmak » su urunleri » tok evin ac kedisi » ileri goturmek » tesirini gostermek » kok mantar » fin ugor » muesses » ceneksiz » guvencesiz » keci soğudu » pratik kuramsal karşıtı » catırdama » oğutucu » gur gur » flâman kuşu » oğrenci » bıcak atmak » yarayan celik disk » buğday surmesi » başdondurucu » kıskac » kısa cizgi » ducar olmak » ses seda cıkmamak » cıban başvermek » tup gecit » gonulluce » olu sezon » dokunme » mitralyoz gibi konuşma icin » goveri » doner ayna » cop atlamaz » cokkun » oflicinalis » yolcu taşımakta kullanılan mot » cevrinti » parasınıcıkarmak »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.