tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğun değil bayram değil eni » kor oğlu » ziyafet cekmek veya vermek » zift yesin veya ziftin pekini » acık artırma » baştan cıkmak » tecavuz » cıyan gozlu » burgu » yaya koprusu » jole » gumrukten mal kacırır gibi » kalite kontrolu » strukturalizm » deme » alcak basınc » cicek suyu » yurek carpıntısı » duğumlenmek » akcaağac » begum » mavimtırak esmer renkte bir el » temel civisi » tukuruk otu » suit » cakılıp kalmak » girip cıkmak » oksuruk otu » plâstikcilik » kulaclamak » icindeki en kucuk birlik » kulte » taharruşetmek » kancılarya » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » cırpınıcırpını » olmayan bağımsız hur » sac » tanrıkayrası » hollândaca » camaşır ipeği » ruşdunu isbat etmek » defteri durulmek » buyuleyiş » mısır tavuğu » zor alıma carpmak » ağzının kokusunu cekmek » ağzından cıkmak » hic kimse » donmek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.