tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su » munşi » kamburu cıkmak » cığırmak » zarar cekmek » kor » hayvan komuru » tum » x veya rontgen ışınları » gunleri sayılıolmak » sırtustu » dovulme » oz » seckinlik » şeytanın bacağınıveya ayağını » diktatorluk » acılmak » piyango vurmak veya cıkmak » bicimlendirilmek » kısmeti acılmak » cok sesli » bulunan iri govdeli hayvan ur » fesat karıştırmak veya fesat c » calkanış » ic » cekimsizlik » ozelleşme » onleniş » kadınduğmesi » dumen suyundan gitmek » treni kacırmak » durtukleme » strukturel » u donuşu yapmak » serce parmak » goruşme » kuşat » ne gozle bakmak » kimse » dayanc » od kanalı » gunahıkadar sevmemek » tehaluk etmek » gozunun onunde olmak » tedahul » hukme varmak » işini gormek » gecici » nufus yoğunluğu » turnayıgozunden vurmak »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.