tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleri kararmak » gecme namert koprusunden ko a » kuduz bocekleri » filipinli » pey surmek » dovulmek » levha » kapricyo » tovbeler olsun tovbeler tovbes » gelenekcilik » gormek » cıkmak » zulfuyâre dokunmamak » sulfat » porsumek » gumuşlu » buyuklu kucuklu » turşusu cıkmak » cicek » muselles » lâcivert di » kulturlenme » fransızlaşma » ispenciyari » notunu veya numarasını vermek » cimdiklenmek » muslumanlaştırma » bicim » ıkla ikle ukla ukle » kulup » tebessumlu » doğu turkcesi » calısupurgesi » acem » buyuğumsu » uste vurmak » umur gormuş » furumaye » cağ » musvedde defteri » uretim gucleri » duşkunler evi » kotu gozle bakmak » topcu » mart iceri pire dışarı » ciltci » cozuluş » hucum etmek » gomme » hulle »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.