tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zulum » dolap beygiri gibi donup durma » camurlanmak » okseme » kelebek ciceği » duşunucu » c c » kabına dokmek » bicimini alır hidrojenle oksi » pilot koşku » ne gibi » durt » nikaragualı » kanadıaltına almak veya birini » savaşacmak veya ilân etmek » ayırac » buyukle buyuk kucukle kucuk o » calcene » apoletleri sokulmek » ordekgagası » dediği cıkmak » inmek » gorgu tanığı » soğukca » guluş » cozumlenmek » bir soyle on dinle » duşundaş » ağızsıl unlu » cığrışma » ac bîilâc » duşuk yapmak » orgutlenmek » gozlem evi » ozetlenme » seylân taşı » oz oğrenimli » tir » elle tutulacak tarafıyanı kalm » encumen » davranmak saygıgostermek soz » cifte koşmak » doşemelik » coban yıldızı » cadır » karaburcak » uzağıgormek » sırtcı » diktatorluk » arap zamkı »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.