tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pabuclu » sahneye cıkmak » cekmek » dovme » sulûk » oksurtme » kalın musluk » aracsızlık » iplik cekmek » boğurtme » beneklerle orten asklımantar » madde » mutevehhim » duellocu » şeytanın kıc bacağıveya art ay » utanc duymak » davranma » cıplaklaştırmak » ozel hayat » vizon kurk » kışve yaz arasındaki mevsim i » uclu ganyan » camurlanma » kusluk » acılır kapanır alet » deme veya değme gitsin » piyango vurmak veya cıkmak » yuzsuzce » fuzen » eşcekim » huzzam » surucul » az gormek » kosteklenmek » mubahase » serdumen » yonetim » bir cicekle bahar veya yaz olm » cekim » cirişgibi » gungormuş » kacınılmaz » musellesat » ne oluyor » kumeleniş » umidi suya duşmek » fırsatcılık » ustune alınmak » yuzunu goren cennetlik » yiyip icmek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.