tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cay servisi » ust diş » cozmek » urkutmek » şaklaban » felc » şohret sahibi » mutenakıs » pekiştirmeli ozne » jenerator » şovalyelik » koylu » altayca » golluk » turku tutturmak » dovmek » derme catma » carpıtılmak » gocmek » iclenmek » golalası » mustezat » catal » mektepten cıkan eşek marsuvan » cizecek » matrakcı » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cıtırdamak » seyreyle gumburtuyu » pişirilen tatlıcorek » sarnıc » gunlu » gucenmek » olcu » yuz goz » malta taşı » yukseltmek » izini duşurmek » koruklu » torun torba veya torun tosun s » erkeklik sende kalsın » yureği yanmak » ti » unlu duşmesi » cekikce » gecmiş » lokma dokmek » ğ Ğ » harekete gecmek » politikaların genel adı ferdi »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.