tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
deke duşmek » kâğıtcılık » konektor » purcekli » zumre toplantısı » hint inciri » başına dert etmek veya acmak » guven beslemek » durulme » borcsuz » akıntıolcer » sağlayan şartların butunu » teşebbuse gecmek » caprazolcer » cakmakcılık » cayırlanma » sozlukculuk » etmek » yapısı » acık oğretim » ağacıkurt insanıdert yer » acılım » citmek » vucuda getirmek » gorevli » muhur gozlu » acıklatma » cit » başınıağrıtmamak veya başınızı » namazında niyazında olmak » rejisorluk » suflî » guveyfeneri » dişine gore » cerceve anlaşma » koselik » duzenleyen ve genel olarak ilg » bok boceği » sallanma » kireclenmek » gabonlu » ozel dil » gulbahar » tıngır sac elim hamur karnım » surcme » kok » acıklamak » zahmet etmek zahmete girmek ve » bolme » ağaclaşma »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.