tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ibretiâlem icin » bust » odevli » cıkmak » lok » colleşme » dikkat cekmek veya dikkati cek » cimdiklemek » gundelik » utuleme » oteyi beriyi » yuzbaşı » kalcalı » olmezlik » usanclık » gozleri buğulanmak veya bulutl » kelepcelenmek » amonyum sulfat » cerez » yukseklikleri ve yol actıkları » koşac » macar salamı » paragoz » catıldamak » buyukluk taslamak » bancolaşmak » lutfetmek » gozler onune serilmek » dumen suyu » boşluk » arac » karın catlağı » sukûnet » tekefful etmek » elci » yakıtcı » duğme » bicki yapmak » gecinip gitmek » tikel onerme » olu deniz » rehine koymak veya vermek » allah var veya allah ıvar » allah icin » manipulâtor » şeytan cekici » temas etmek veya biriyle temas » ihtiyac » ruslaştırma » şimşek cakmak »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.