tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığırma » li » azap cekmek » andac » deli kızın ceyizi gibi » guderihane » bak » cop tenekesi » somurge » ceşnici » sucuğunu cıkarmak » birey ustu » kor faregiller » comezlik » keceyi suya atmak » cağın gerisinde kalmak » duğmelenme » icsiz » dunya bir araya gelse » dalık delik » cilek suyu » bir cuval inciri berbat etmek » sukse yapmak » meram anlatmak veya meramınıan » duyek » celebi » cabalanmak » duz yuzeylerden her biri » ayciceği » hızla batmak » genleşmeolcer » bulbul » ici erimek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » duğum vurmak » sakal bırakmak koyuvermek sal » hoşca » vucuda getirilmek » kulupler arası » yağlıgureş » kurek cezası » uretici alan » bedcehre » kibrit cakmak » uzunclu » hoşgorurluk » habeşî » koşe » guz ciğdemi » akaclamak »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.