tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muşkulleşmek » iktisatcı » kor olasıveya kor olasıca ols » ozelleştirilmiş genellikle di » butunler acı » acık bilet » oleyazmak » kola cıkma » uzengilenmek » kibritci » bugun » cilâlıtaşdevri » taklip bi » duğumlu » eti senin kemiği benim » catal gormek » etmek » tutun balığı » nukte » ulke acmak » aşırıuc » dubel » uretmek zihnî yetiler oluştur » cağrı » civilemek » harcsız » gordurmek » aşcı » medreseye duşmek » cepcilik » bicim » ulkeler coğrafyası » unlu catışması » satılığa cıkarmak » başından gecmek » dongel » cekimci » kor » acemkurdi » allah tamamına eriştirsin » muzaheret etmek » somurmek » miniskul » canıltı » ortadan kaldırılmasısiyaseti » el ense cekmek veya etmek » hint fıstığı » su gecirmez » cedik » kıyamet gibi veya kıyamet kada »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.