tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gezercalar » cocuk duşurmek » tebesum etmek » duztaban » gumruk » kibar duşkunu » tanzanyalı » cevirme » cift yıldız » catma kaş » domuz gibi yemek veya tıkınmak » arakcılık » mak mek » buyuk anne » icirtmek » capkınlaşma » surme » ana kızına taht kurar kız bah » terlikci » suzum suzum » hint fıstığı » somurmek » gozunde buyutmek » dokulmek » fare duşse başıyarılır » ciftleşmek » surfile » mustensih » teressup etmek » turkceleşme » tadata cıkmak » ile beraber » tuydurme » selulozik » bir kıyamettir gitmek veya kop » temeyyuz » keyif benim koy mehmet ağanın » kapanice » japonca » ici surmek » aryanizm » kemalizm » şobiyet » ackılı » catıkatı » kaldırıma duşmek » meş um » kucuk » teehhul » oturmek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.