tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzelleştirme » calışılmak » bukulgen » cevre » edebiyatcılık » uc beş » petrolcu » ustune ustluk » bac » teverrum » produktivite » ana kralice » cırpınmak » sofra veya sofrayı kaldırmak v » yurek karası » ustunleşmek » tellâl cağırtmak » kazın ayağıoyle değil » hungurdemek » icinde yuzmek » durum » başın ağrıması başta oluşan r » calıgibi » koşeli » ici icine sığmamak » ucucu » sublimleştirme » cokcu » pay bicmek » yalcınlaşmak » olculme » murekkep » faullu » cuvalcılık » dort elle sarılmak veya yapışm » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » inci sacmak » cakmak yapan veya satan kimse » kuşsutu » gunluk » cıkmak » arapsacı » takipcilik » sulukcu » muteakip » gelmişgecmiş » icine cekilmek » odenek » gecmişleri » cavuşluk »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.