tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amara » roportajcılık » mahzur gormek » koyculuk » centme » bicimini alır hidrojenle oksi » aklından cıkarmamak » cıban » icmek » calkalamak » goyuk » ay aydın hesap belli » adamına gore » allah bana ben de sana » tul » gecmek » bilemedin veya bilemediniz » calgıc » siyasetci » gradosu duşmek » gunduzcu » doğac » yedigir » kambersiz duğun olmaz » delikli taştekne » kapak bıckısı » cozuntu » yarayan cevresi oluklu kucuk » mutekabiliyet esasıuzerine » duğum » uğrum » ozne grubu » zevk icin » hazzınıcıkarmak » yasakcı » palyaco gibi » cozulme » sac boreği » capraşık » gozeneksizlik » kufelik olmak » yenilir veya yenir yutulur şey » carpma » calım atmak veya yapmak » bicim » cok seslilik » kebapcılık » yer gecidi » lektor » sın sin sun sun »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.