tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuspe » gecirgenlik » rol catışması » kapıacmak » cemenli » capaksız » duzecleme » cinkografi » dumduz » terzi kendi sokuğunu dikemez » varlıkta darlık cekmek » sacınısupurge etmek » sorf » gibi » odevlendirilmek » mecus » komurleştirilmek » smacor » buğlu » kapıcuhadarı » surucul » calgıhane » yuz kaplama » konsolitci » kabahat etmek veya işlemek » kolcaklısandalye » kafayıtutsulemek » paha bicilmez » mani duzmek veya yakmak » iş arî » suprulmek » uzerine » iki cenetli » guzelleme » alt ust etmek » lisan » tasar cizim » disiplin sucu » grev sozcusu » portor » el mi yaman bey mi yaman el ya » cıma » cıkmak » coğaltım » cifte dikiş » gulu tarife ne hacet ne cicek » sağgorusuz » pabuclu » gozluksuz » kıskaclama »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.