tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her biri mesame » yuklem » celmelenme » iki cenetli » aklına duşmek » rutbeli » şeritcilik » zumre toplantısı » sağlayan şartların butunu » almancı » komuren » surgit » dokmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bir gomlek fazla eskitmişolmak » mulâkat » kacış » hurmeten » sirkuler » tabansızlık tabansız olma duru » dolap beygiri gibi donup durma » yuz » oteleme » dallarınıkısaltmak » gorevlilik » bıcaklatmak » solpumek » kul sıkılmayınca hızır yetişme » huzunlenme » gume gitmek » kongovde » ruyet » gonderi » cılkıcıkmak » mancuca » buhtan etmek » kara cumle » lisan » yuzeysel » surunmek » ebulyoskop » tıkaclanma » beliren olumle sonuclanan has » ceyrek finalist » olcum » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » ince » tecavuz etmek » fermantasyon » ustun »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.