tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
susleme sanatları » cok karılı » cekmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » hoşgoru » alıc » yayılmasınısağlayan cihaz » frenk uzumu » tac atışı » merkeziyetcilik » cuvallanmak » cıtırdamak » cipilti » askerî ruştiye » kohne » hint fıstığı » balıkcıduğumu » secal » gosterisi » catal ağız » keyfinden bayılmak veya dort k » toprağa duşmek » alcalmak » eşekten duşmuşkarpuza donmek » ciy » surgu » cakışmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » şerbetci otu » bolumlerden her biri kolon » koşe rafı » cıkak » ust yapı » ummîlik » hint kertenkelesi » sıcangiller » gozu olmamak » oksuruklu tıksırıklı » şolen cekmek » ciğerini sokmek » kurdîlihicazkâr » kapucin » icki sefası » traktorcu » buyuk unlu uyumu » anglosakson » gule gule » işkembesini duşunmek » koncerto » tecessum etmek »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.