tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hususi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kufe » başlık atmak veya koymak » avcıucağı » başlangıc noktası » yanardağbolgesi » bir eli yağda bir eli balda ol » tercuman » cekkin » kundeye getirmek » sumuk » he » olum allah ın emri » cevirmenlik » kalifiye işci » mulkiye » kulfetli » kece kulâh olmak » mudavim » afşar » citlemek » omruhayat » başına kakınc etmek » ıslahatcılık » kızılelma » at » hanuman » nukteli » elektronik muzik » iki cıplak bir hamama yakışır » yem istemez su istemez » capanoğlunun abdest suyu gibi » cap » hukum vermek » ateşler icinde » tat » ort ki olem » gosterişe kacmak » numayiş » kasvet basmak veya cokmek » puren » kırılıp bukulmek » gosterir » yurutme kurulu » oğmac » guneşcarpmak » iz » cığırtkanlık » duşeyazmak » yuzucu » okun yanlarda gosterilmişağır »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.