tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aslî nusha » dur » gutme » cağdaşlaşma » cenkcilik » sun î teneffus » aktore » kurulu duzen » carpışmak » garpcı » yeni gineli » anlaşmazlık cıkmak » surunmek » acıklar livası » ın in un un » benekli kopek balığı » ağaclanma » tozunu almak atmak silkmek ve » cevirmek » uckur » başcavuş astsubay başcavuş » korkulu ruya veya duş gormekte » mudire » cekilme » bolumsel » tık » oduncu » cizge » puskulcuk » takipci » gozleri velfecri okumak » alıc » kaldırım supurgesi » ic mimar » elhamdulillah » başoğretmen » soz kesimi » birinci cağ » konseptualizm » defasında bir sayıyukselterek » rukû » şilepcilik » şarkısoylemek » gunah cıkarmak » orgu » ceki duzen vermek » kuplu » ağustos bocekleri » ciftleşme » o kapımahalle senin bu kapımah »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.