tdk sözlük TDK Sözlük

 

hususi eş anlamlısı

hususi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hususi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hususi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hususi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
loca » peşinden yurumek » ipekcilik » okyanus cukuru » lu » araplaştırmak » otomatiğe gecmek » tesettur modası » guc kaynağı » bobrek taşı » acıklanma » allah belâsınıversin » tibetce » major gam » cıkmak » munasebetli munasebetsiz » japon denizi » zuğurtleşmek » acık rejim » cenesini bıcak acmamak » mudara » ada cayı » kıctankara » cakılıp kalmak » kokleştirmek » coreklik » mektepten cıkan eşek marsuvan » mozaikci » meslekleri belirten tek tip gi » cul » masa ustu yayıncılık » surcturme » yalancıod ağacı » berhudar ol » donuşsuz » calışma odası » bosmek » fıstıkcılık » nar ciceği » gozu olmamak » goz dişi » tagayyur » bazlamac » cer » yunlu » murebbi » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » cın tutmak » musait » pufkurme »

hususi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hususi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hususi_eş_anlamlısı nedir ve hususi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.