tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutamac » tenevvu » buyuk gormek bilmek veya tutma » gorunum » ici titremek veya titrememek » zumruduanka » olcturme » cavdar ekmeği » luks mevki » nacizane » yapı sebilhane » sunnet ehli » kafasınıtutsulemek » kokusunu veya koku almak veya » korletiş » ıp ip up up » cakşır » turkceleştirmek » amerika armudu » sozleşme » oğreti » capaklanma » etkinliğin buyuk olcude azaldı » cağcıllaşmak » kulkedisi » erkecsakalı » gorumsetme » kıssadan hisse almak veya cıka » tırtıllıbıcak » ors » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » trabzon hurması » bolutlu » figur » murettep » gluten » tatlısu frengi » duden » tuy duzmek » bilim kolu morfoloji » felc » cıkmak » cubuk ağacı » inmek » gudeksiz » duzenek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » torellik » curuk » lâcka etmek »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.