tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tart etmek veya eylemek » senator » gizil guc » hırtlambasıcıkmak » gibi » cakal » tamir etmek » lutufkâr » pencesiz » olcek » munşeat » iyi soylemek » en » dadacı » faydasınıgormek » cat pat » yuzune bir daha bakmamak » hangi dağda kurt oldu » sozel » uşuşmek » goruculuk » uste vermek » sut kuzusu » kethuda bey » durumunda olmak veya bulunmak » calışma » olu » pencesine duşmek » cokmek » anus » facalı » muzik koşesi » arkac » koşeklemek » gonderilme » takla boceği » bicimdeki bolumler » horoz evlenir tavuk tellenir » calpara » bicimdeki bolumler » yasak bolge » kukurtlemek » yonetim » belirtir » şeylerden her biri tabaka » ortac » kumaş » ilgi cekmek toplamak veya uyan » murekkep » girintili cıkıntılı »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.