tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucluk » cevirmek » calımlanış » ağzınıhavaya veya poyraza acma » eller yukarı » olcmek hesaplamak hesap etme » celiksi » gulmekten kırılmak katılmak » cabalamak » gabonlu » canlımuzik » ozgurleşmek » iki eli şakaklarında duşunmek » goz gozu gormemek » bir hucreli » cadır direği » ha hoca ali ha ali hoca » oteki aktarma oğelerine ileten » otobuscu » avuc » zumruduanka gibi » onların temsilcileri arasındak » taaccup » bir turlu » acılmak » sırasına gecmek » cavuldur » suflîleşmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » yururlukte bulunmak » gorevlilik » cuz î » cok buyumek irileşmek » kafa ici » mulâhazat » civisiz » guney karamanı » ntı nti ntu ntu » koreliş » guvercinlik » gok » diline dolamak virt etmek veya » selulozik » daha da geliştirmek amacıyla b » cevirmek » cubukluk » buzuk » kabuğundan kinin cıkarılan bir » suzgecli » aylakcı »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.