tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okse » capcak » oyle » mantar ozu » cizgi roman » cırpınma » acığınıkapatmak » fenalık gecirmek veya gelmek » uzum salkımı » ma me » tul » bir sanat eserinin yapının ve » carşaflı » nufuzsuz » donu » film muziği » mutlakcı » el cabukluğu » piknik tupu » ruslaştırma » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » tutsuluk » donuş » işkembe corbası » cağıltılı » uveyik » oncul » dunurcu » hukmolunmak » goyuk » cepellilik » tumsekli » demek ki demek oluyor ki » tureyiş » gozu gormez olmak » cavlı » kecimemesi » guven vermek » kıvanc duymak » sodyum klorur » aile butcesi » it urur kervan yurur » lupcu » mulemma » beni sokmayan yılan bin yıl ya » cardak » kucuk dağlarıben yarattım deme » turk kupası » sert bir durum almak katılaşm » taşısıksa suyunu cıkarır »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.