tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamanco » ciğnenme » ha hoca ali ha ali hoca » gozden uzaklaşmak » sağlayan parca » ustat » coban » meyve receli » gok kuşağı » yuruk » muphem » ruşt » ele gecirmek » temizlikci kadın » bocek kabuğu » murtekip » kap » icirilme » tuccarlaşma » koylu » satranc taşı » cobanlık » kıpık gozlu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gibi » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » mulhak butce » son bulmak veya sona ermek » major gam » ronesans » mutehassis etmek » vikaye etmek sıyanet etmek » uzum asması » ceşitli ogelerin perde aksesu » tedavulde olmak » karşıtı » haric olmak » fetva vermek veya cıkarmak » turetme eki » kaşgoz işareti yapmak » sutculuk » govde » ağıt yakmak veya tutturmak » tur ağac cember » burnunu sıksan canıcıkacak » goruşayrılığı » veresiye karşıtı » şarlatanlık ğı » kacıkca » cakıldak »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.