tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşbalığıgiller » gunlerden bir gun » supurge otu » gureşme » orneklem » a ya getirmek » re » vermek » yol acmak » cozumleme » kıraclık » yuzey » bir koşeye atmak » acık » daha bircok şeylerin yapımında » ici bulanmak » cam fıstığı » guvendiği dağlara kar yağmak v » ekmekci » goz dikmek » supruntuluk » yunlu » kuresel » u donuşu » kutletme » slovak » yuklenmek » organikci » koşeli ayrac » capar » bickici » cıngıraklı » guc » ibliscilik etmek » celik parca » gonencli » katoliklik » cerkez peyniri » darulbedayi » cıkarmak » sonuclandırmak » sacmalamak » yuz suyu dokmek » mutecessis » iceri » munasebeti duşmek » rahat doşeği » yuk olmak » ezile buzule » bicimsel »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.