tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her tur gosteri yapmaya uygun » entelektuellik » melul melul » oz » plânorcu » yurek karası » gudeksiz » tukenme » gun ışığına cıkmak » karacaylı » mutevelli heyeti » cedik » duygularıacığa vurmak » e » bulgar » sahaca » topuk calmak » iki gonul bir olunca samanlık » buzuşuk » fırın ekmek yemesi lâzım » catısız » kulâhcı » tenisci » lâcka etmek » ducar olmak » icilmek » gorenekcilik » birbiri icin yaratılmışolmak » bir kalem gecmek » civitsiz » deniz altında bulunan » birinci cağ » gecirmek » işaretle bir nezaket gosterisi » yuze cıkmak » gobel » bir sozunu iki etmemek » kopekleme » kanavice » insan eli değmemişveya dokunma » gomut » gumburdeme » gıc gic guc guc » mecusî » kirecleme » zerzevatcılık » umitli » boşluk » donuşturucu » cicek bozuğu »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.