tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafatascı » tehyic etmek » belirtilen bolum » bitli veya kurtlu baklanın da » piyasaya duşmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » duzgun » gurbuzleşmek » kemalizm » başına tac etmek » abes kacmak » coğu kez icinde yapıkalıntılar » ad govdesi » paha bicmek » uc » vucuda gelmek » medine dilencisi » kufeci » kutleştirme » p p » australis » gobek taşı » ayağına celme takmak » chamaeleon » luzumsuz gormek » astsubay kıdemli ustcavuş » kanlıbıcaklıolmak » cıngırdak » mubah gormek » darulâceze » zerduştî » sanskrit » yuzmek » acık oturum » puskurtulmek » icsel » cekirdek » uc uca ucu ucuna azar azar » akla karayısecmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kaldırım supurgesi » pabuc bırakmamak » uckuruna gevşek olmak » curuk » hatıra veya hatır ve hayale ge » teşehhut miktarı » boğurtmek » kulce » munharif » dili acılmak »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.