tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovdurtmek » cart cart otmek » kufran » palavra savurmak atmak veya sı » gok » ortodoks » karnızil calmak » avuc avuc » suc aleti » arasında den başka anlamıyl » gonul rahatlığı » cekap » cekirdeksiz » cıkmalıtamlama » leyleği havada gormek » cıkmak » perde cekmek » hayvan derisi » kopcasız » bozukca » safca » dışa donuk » elini ayağınıkesmek veya cekme » yel ufurdu sel veya su goturd » ucurmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » cetrefilleşme » pandul » tezhipci » cekmek » sokup atmak » yuksek ses » devam etmek veya ettirmek » ure » cırpıvurmak » ezgi » taraca » hayvan derisi » ciriş » ciğnemek » onemsemek » kısıkca » kor ucuş » kimsenin eski saygınlığının ka » hayrınıgor » cokelek » kaleminden cıkmak » gostermek » purceklenme » paldır kuldur »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.