tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sacak kok » tersine donmek » deve bir akceye deve bin akce » kulte » duo » acacak » olu dil » puskurme benli » gecmek » akşam ahıra sabah cayıra » geciriş » ustume iyilik sağlık ustune u » guvenliği sağlamak icin yapıla » cakal » ucucu » kem goz » uste vurmak » hem İsa yıhem de musa yımemnun » pekiştirmek » kayıkcı » icin icin kaynamak » gozetmek » kos » buyuk sesli uyumu » manuel » tekst » catışma » oz kesit » yurek karası » belgegecer » soğdakca » tokatcılık » merdane » nefesi kesilmek daralmak veya » ibliscilik » konvektor » cıban işlemek » parkcılık » neşesi kacmak » allah eksikliğini gostermesin » olcu » her tur gosteri yapmaya uygun » mulkî idare » ku » arac » kotu gozle bakmak » caba harcamak » aracılığıyla duymak değmek e » yıva » tullenmek »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.