tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu toprak doyursun » kraldan cok kralcıolmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » allaha ısmarladık » havale gondermek veya yollamak » sunepe » hipotenus » ciftlenme » gecmiş » dunya kelâmı » cok hucreli » hunerli » camlık » mercan avlayan kimse » gecinmek » mudara etmek » tonlu unsuz » kirec sutu » comlekleme » hukumran » cirkinlik » koşeli » ormek » allah tamamına eriştirsin » yaz donencesi » olcuşmek » başcevirtmek » gecmek » oykuculuk » medine dilencisi » hopurtu » bir deli kuyuya bir taşatar k » cillenme » ilişkilerin butunu iktisat » hır cıkarmak » munevver » yuzler » zumre » subek » ve katımadde » limon kufu » bulunan bolum kafa ser » ibrikci » kopek balığı » cilekcilik » recinesi hekimlikte kullanılan » muşkulât » ucleşme » tapi kalmak oyunlarda » tulyum »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.