tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barbeku » cizgileşmek » ucmak » surukleyiş » cetele cekmek veya tutmak » yureksiz » gocmek » kongovde » uretim bicimi » alcaltı » cekememek » kotuluk etmek veya yapmak » gonul rahatlığı » takas veya takas tukas etmek » suhulet » taban duzeyi » pastorizasyon » cimen » bahcelik » bıcaklık » eşekci » delikli boncuk veya taş yerde » gulu tarife ne hacet ne cicek » yonetim yeri » gozleri sulanmak » yoğunlac » guvelenmek » aklında olsun » adamına gore » elinde bulunduran kimse » gerilim olcumu » beylik soz » vandal » gubre boceği » ozelleşme » basma alım satımı » guven kazanmak » cift camlı » vidanjor » cıkmak » otakcı » koreltmek » yontemsizlik » cığırtı » karşılama toreni » kız bocekleri » buyuleniş » oc almak veya ocunu almak » ozelleştirilmiş genellikle di » adî suclu »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.