tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teşhis etmek veya koymak » surunmek » ozleşme » guc kazanmak icin calışmaya ar » sun î tahta » selâm soylemek veya yollamak » tulyum » koyuvermek » koprucu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cizge » sabahın korunde » munafıklık » hareketlerde bulunmak » gok » muzahrefat » ortturmek » onunu almak » uc etek » kotuleyici » dovec » boru kelepcesi » lokleme » icten evlilik » mutehassis etmek » taşcı » yaya civisi » sloven » fıstıkcılık » tufekci » sırdaşca » kok sap » otakcı » goz merceği » parca başına » onune bakmak » dermanıkesilmek veya dermandan » şarkısoylemek » geciştirici » iz surmek » ozel girişim » kuşgibi ucup gitmek » mubalâğacı » dalga yuksekliği » durum » ici beni yakar dışıeli veya s » amerikanist » cerci » kupeli » koreli »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.