tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suvari alayı » kazak » cıngı » maketcilik » goz » sozsuz » kul yemek veya yutmak » işi e vurmak » kuculmek » tuyu bozuk » cobantuzluğu » yureği parcalanmak » celmeleyiş » mubeyyiz » ayıgormeden bayram etme » şeşi beşgormek » catı » icinden okumak » golfcu » cozme » dallarından her biri » goreceği gelmek veya goresi ge » tac » kuluckahane » uşurmek » ıskartaya cıkmak » cok eşlilik » calık » burokratik » terennum etmek » virus » buyuklenme » fikir hurriyeti » gomgok » olumsuzleştirmek » dilmac » kafa kocanı » tazıo tazıama culu değişmiş » suret almak veya cıkarmak » zambiyalı » oğutucu » hukûmet kurmak » cizgi cekmek » ickili » cenesini bıcak acmamak » anser » bacasıtutmez olmak » hızır » surgune gondermek » kırıntıkulte »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.