tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yıkamaya yarar cukur yer veya » hoduk » gecgec » fırca cekmek » hukûmet merkezi » celmek » tenasupsuz » cift cubuk » maraza cıkarmak » gozculuk » gonul bağı » golge gibi » dort koşe olmak » donem » boncukculuk » cizicilik » percem » at » gocmek » kedi gibi dort ayak uzerine du » arkasından suruklemek » gec olsun da guc olmasın » ustunluk duygusu » ucmak » kacak » otleği » eline duşmek » duzenleme » boğuruş » terorculuk » mutalâa etmek » diktatorluk » angolalı » bir şey soylemek » sır tutmak veya saklamak » paldır kuldur » yuz sabunu » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » muncer olmak » tac » karacaylı » kurban olayım » duşurulmek » sutsuzluk » tumleme » surtunuş » unsuzunu gosterir » sozleşme tutanağı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » olculme »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.