tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ictima » yapma gubre » ozalitci » muşekkel » turemiş » yenicerilik » ayağına veya ayaklarına kapanm » goz goze gelmek » ağırlık basmak veya cokmek » ici hop etmek » gurultulu » kasetci » cılgınca » kimse » futuroloji » tefehhum » mubalâğasız » nakışcı » onune cıkmak » agrostemmagithago » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yorungesine oturmak » sakalım yok ki sozum dinlensin » cadır bezi » orgulu pilâv » gorevden uzaklaştırmak » şerc » cağdaşlaştırma » dost kara gunde belli olur » yukselme » el el ustunde oturmak » bahtına kusmek » duğun değil bayram değil eni » cekme » sigara icmek » antep baklavası » ozlenme » altınıcizmek » cıkmak » olcmek hesaplamak hesap etme » vido cekmek » pek soylemek » molekul » yureği oynamak » gozlerini alamamak » calgın » soğuşmek » tayini cıkmak » ga ge » cevrelenme »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.