tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burumek » tellur » komurculuk » muzikal » temas etmek veya biriyle temas » duzenleme » cekme » tup gaz » tesettur etmek » her tur gosteri yapmaya uygun » gonder » cekcek » mutekait » tulûatcı » ovur » candı » kıdemli ustcavuş » kolelik » suzgu » merkeziyetcilik » ic pilâv » beklenmediği umulmadığıveya c » bok yemenin arapcası » mulkî » ucmak » kart cıkarmak » ustatlık » parca » gonlu kalmak » cin anasonu » sanskeritce » donencel ay » dingo nun ahırı » calışma barışı » suc » pişmişarmut gibi birinin eline » gocmenleşme » takunyasıolan » yerleşim yerinden başka bir ye » kuresel » yazdığıad veya işaret » toparlakca » dunyevî » yakadan gecirmek » bir kulağından girip obur kula » gencleştirmek » guc » alıcıgozuyle bakmak » calgı » suveyda »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.