tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
punc » cuvallı » cekmek » altı b sınıflamalarda ikinci » supuruş » gorsel etkileme » yemişcil » colpan » ozel televizyon » muderris » dokum » gozunun onunde olmak » carpıtılmak » ucucu » duru » kurutmac » allah dort gozden ayırmasın » rek » fotoğrafcılık » punduna getirmek veya pundunu » bicimsizleşmek » iskeletli hayvan corallium rub » bulgurlu kofte » plutonyum » sut şekeri » şeref uyesi » ciğnetmek » aleyhe donmek » arafat » calkantı » tebelluğetmek » mahmur ciceği » ac gozluluk » mahrut » pesus » coğullama » cergici » buyu yapmak » canorus » kabak birinin başına veya başı » ecel teri dokmek » kurek cezası » ad cekilmek » fos cıkmak » ecek » ufunetsiz » plâtonizm » suzulmek » kalıplarla desen yapılmışbez » bolum »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.