tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aksiliği ustunde » korleştirmek » dili kurusun » uckurutan » cıkışvermek » cinko » ucler » goreceli » goyunmek » tekemmul » canım » ustune gecirmek » masraf gormek » baccı » sakalım yok ki sozum dinlensin » acık bilet » sozlu » mekanikci » cekingenlik » dulger » dolambac » yere bakan yurek yakan » kızağa cekmek » malın gozu » toskuru » buzulup oturmak kalmak » canlısı » kinin sulfatı » ozel » abdal » kısa omurlu » tetikci » icecek suyu olmak » aşcıbaşı » calıştırılmak » tuketmek » uvez » beyin gocu » hint fulu » cakıldamak » pacalık » mucrim » kopru » arnavutlaştırma » sonmek » gonul cokuşu » calımlanma » unsuzunu gosterir » gonderme » gocurmek »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.