tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin kullanılır » goz yummamak » surcturme » cekmecesiz » muflis » ağac arac eğirmen kirmen » olum var dirim var » acıklık getirmek veya kazandır » karım koylu » gozetlemek » lâf cıkarmak » cilve etmek veya yapmak » kulaclama » gidişdonuş » kutukleşme » duğun evi gibi » iftira etmek veya atmak » soz » uzuntusuz » kacırmak » sumuklu bocek » cevirmek » yorunge » nur icinde yatsın » bitkisi thuya » sel gibi akmak » ciftlenme » nasip etmek veya etmemek » hapır hapır hapır hupur » yuzune bakmamak » dokulmek » ihtiyac » kureselleşme » ofkesiz » omur curutmek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » durumuna donuşmek » coz » davranmak saygıgostermek soz » hat cekmek » cizik cizik » kuseğen » oğurtucu » gormece » berhudar ol » cıkrıkcı » gostermek » cokme » vay » dili ensesinden cekilsin »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.