tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
commek » ahilik » eline duşmek » nazarıdikkatini cekmek » catırdatmak » el cırpmak » gudumlu sanat » ordovr arabası » kokune kibrit suyu dokmek veya » parcalanmak » nuhuft » gol başı » terorcu » gozu onunde » celtik tarlası » melengic » sırtustu yatmak » mureffehen » hava ussu » cakışmalı » ana duşunce » acem » on bilim » oğreti » gosterilme » kucuk » uzerine oturmak » munasip gormek » lok gibi oturmak veya cokmek » cangal » kaymağıolan » muhursuz » aykırıduşmek » parca almak » percinleştirmek » jeton gec duşmek » hay allah » İri balık ve deniz hayvanların » guler misin ağlar mısın » daha bircok şeylerin yapımında » ne cıkar » elle tutulur gozle gorulur vey » gecerletme » cırpıntı » cekimsizlik » şanlışohretli » celişik » mufessir » temettu » libyalı »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.