tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz huviyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cembersiz » dışarıya saldıklarısıvımadde » paraşut birlikleri » ac gozunu acarlar gozunu » suzmek » eti ne budu ne » caresizlik » mer i » curuk para karşıtı » omur surmek » ayva receli » munekkitlik » burumek » ciğer kebap olmak » pilic » duşurtme » ankara kecisi » kuvertur » calışma karnesi » ucgen » alt cene oynamak » tıraşfırcası » iki bucukluk » coban boreği » gecerlilik » reisulkuttap » kacırmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » kurar » intac etmek » munasip gormek » tavukpencesi » gecmek » kapana duşurmek veya kıstırmak » kul etmek » fena değil veya fena sayılmaz » kulağıters taraftan gostermek » başıdonmek » kelin merhemi olsa başına sure » mubarek » cileden cıkmak » gecişmek » koksuz » kucaktan kucağa dolaşmak veya » guz » gelmelerine gore taşilerletere » tırtıl cekme » akağac » cay saati » se »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.