tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokluk eki » cekmece » yağma etmek veya edilmek » donme » el ile elle tutulur » sut şekeri » bolunme » guc kaynağı » duduk makarnası » plâstikten arac » ordek » yuruyuşe gecmek » buyuk » dort donmek » cekberi » muşahede etmek » dili acılmak » guhercile » duzenlik » soyleşmek » korfez » donebilecek bicimde yapılan şa » cok gelmek » baygın duşmek » kuşak dolama bağlama kemer » işduşmek » sır kupu » ay parcasıgibi » gonul akıtmak » ıspanaklıborek » ahbaplığa dokmek » sureğen » ipliği pazara cıkmak » capalanış » allah ne verdiyse » işlerine bakmakla yukumlu kims » guclendirilme » arap » icini kemirmek » gomme banyo » cıtlatma » skandinav » calmak » cıkmak » ak gun ağartır kara gun karar » mirac » calkanmak » goğus vermek » goruntuleme » ici gecmek »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.