tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
felc » gorev almak » ac » sansualizm » hazır mezarın olusu » kotu gozle bakmak » satın alınan erkek kul esir » ilgi cekmek toplamak veya uyan » ca ce » dongel » kartezyen » canak comlek » sacına başına bakmadan » yon vermek » taammuden » siliscil » doşetilmek » bolumlerine konulan ağırlık » başarıgostermek veya kazanmak » surtunup durmak » makyavelizm » yuksek » katısoz » cantacı » kelepce vurmak takmak veya kel » banco » allah ım » cıtlatış » gubrelenme » dur » yolcu taşımakta kullanılan mot » utmek » curutulmek » kırsal bolge » yan cumle » hicleme » ahreti veya obur dunyayı boyla » gucune gitmek » hedonizm » gormemezlikten gelmek » soz varlığı » muhur » mundericat » ağzınıacmak » darulbedayi » cıkma » etut » inmek » evlâduıyal » koylu corbası »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.