tdk sözlük TDK Sözlük

 

huviyet eş anlamı

huviyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • huviyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için huviyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük huviyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşucuşu » ruşdunu isbat etmek » dumen » hil at » opuşme » somurme » murekkepci » ceyizcilik » kotuluk » ak sulumen » muttehit » tur » sıcan otu » işcilik » ote » gece silâhlıgunduz kulâhlı » oğurtucu » capalı » eceli gelen kopek cami duvarın » uc dort » ozunlu » bugunluk » suzgun goz » bunların arasınıdolduran ozek » cıkmak » ulkuleştirilme » gonlu zengin » duldul » kabahat samur kurk olsa kimse » ceviren » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » yureği tukenmek veya yurek tuk » takma sac » cevir sinyali » yonetici » haraclı » istenc yitimi » dev aynasında gormek » mudur yardımcısı » duşurum » tanesi » barutculuk » icat cıkarmak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » neptunyum » duşunceye bağlayarak yorumlaya » suzgun » odun » dağıstanlı » şoyle »

huviyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve huviyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. huviyet_eş_anlamı nedir ve huviyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.