tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sulungiller » yaka paca goturmek » aku » beduk » cırpıya getirmek » sunme » sıfırıtuketmek » kunguldeme » cekinik » cıkışcizgisi » yuz yuzden utanır » cekberi » nufuz etmek » bahce domatesi » cayda cıra » olcuşmek » goze gorunmek » utopyacı » rasatcı » bıcaklatmak » hareketin yeniden kurulmasıyla » buyuklenmek » yuzdurmek » ortalığıkırıp gecirmek » nukleer santral » parcalara ayırmak » inhibitor » yuzunu unutmak » produksiyon » kaucuktan yapılmışşilte » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » sungusu duşuk » surmek » kukreme » cocuk oyunu » temayuz etmek » goz alıcı » dupeduz » munşeat » gommek » yakut » vazgecilme » gucsunme » ozluk hakkı » gece gunduz dememek » carpıklık » gozlu » tutunculuk » neuzubillâh » gorunuş »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.