tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munakalât » dort gozle beklemek veya bakma » kor kaya » ak ek » cevirme » veya belli bir yukseklikten aş » aylıkcı » kopuruş » gostermelik » ay cekirdeği » akıldan gecirmek » akıl akıl gel cengele takıl » cemkirmek » cıplak » cıkıntı » komşuluk etmek veya yapmak » al veya alın » hukumsuz » celenk koymak » leh » sacmacı » var ol » curutme » soyup soğana cevirmek » goz etmek » kumeleme » ayakcak » dunya penceresi » amerikan » sırdaşca » koceklik » ya sabır cekmek » b » asyalı » yerleşim yerinden başka bir ye » tikel onerme » duze » yardakcı » omuzlarıcokmek » ruyasıcıkmak » catak » ağız actırmamak » arıtma unitesi » celik yelek » saatcilik » taclı » gormemişlik » dede dedesi koruk yer torunun » duşurum » dunurluk »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.