tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuturdetme » gun yağmuru » caba » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » sut mavisi » suvari » İslâm dininden olan kimse » negatif buyukluk » dovuşmek » macar » cenesi durmamak » corekcilik » esperanto » akşamın işini sabaha veya yarı » şeylerden her biri tabaka » yarıgecirgenlik » uslûplaştırmak » gurluk » dağılmak » nakşibendîlik » suriyeli » dalıp cıkmak » cat etmek » icme suyu » cağdaşlık » kecisağan » kuşmu konduracak » alak elek » polemikcilik » beyaz etmek veya beyaza cekmek » cepelleme » yazı » hatırlatmak » vadesi gelmek veya yetmek » organların her biri » ceşnisine bakmak » gorulmek » her gorduğu sakallıyıbabasısan » analiz » notr » sırtustu » doğunme » tuplu » kapıacmak » gulmekten kırılmak katılmak » tunel » citişmek » yaşınıicine akıtmak » ofkelendirmek » akbalıkcıl »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.