tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
para donmek » suzulmek » muyesser olmak » ciğrenkci » ulger » ferz cıkarmak » kucumsemek » capraşıklık » yağışgostergesi » gumuşletmek » cercevelemek » uniforma » kulplu kap » cadır devlet » dunya kelâmı » bohca » cekmelik » peluş » ustume iyilik sağlık ustune u » kıt alar arası » murtekip » cis » başkoşeye kurulmak » li » operatorleşmek » arac » duşunulme » cift » can gozdesi » ikindiuzeri » gorsel işitsel » tuhafiye dukkânı » gozluk takmak » cakşırlı » himaye etmek » rutbesiz » değnekcilik » ciğerimin koşesi » duğmelenme » arac ve gereclerle donatma » duşunce iyilik ahmet ertuğr » almancılık » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » ozendirme » utmek » tezgâhcı » gorunmek » calışkanlık » acmak » ebussuut efendinin gelini gibi »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.