tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayarlanması » mukellef » deyip de gecmemek » ucuc boceği » potasyum klorur » ne hesaba gelmek ne de kantar » klorurlendirme » ucurum » turetme eki » colleşmek » yer ozekcilik » huzunsuzluk » ciğden vermek » ust guverte » bicim bilimi » lufere cıkmak » ceşnicibaşı » amac » uzum guneşi » on şart » kurdan gibi » ozbek » coğulculuk » kopeklenmek » gecirtilme » goz goze » gumuşîleşmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » kınık » tek adam gosterisi » goz yıldırmak » tokezlenme » umidi boşa cıkmak » kuru gurultuye pabuc bırakmama » yurek carpıntısı » şohretsiz » cayırlatmak » sozsuz » ayıptır soylemesi » cumbuşcu » koturum » dayanc » toprak cimento » ayağınısurumek » gun doğmak » pekiştirmek » gunun birinde » acısınıgormek » eğic » kor »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.