tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tezahurat » lokman hekimin ye dediği » mayın dokmek » hint yağıağacı » acığa vurmak » cukur acmak » sokel » duğun bayram etmek » nazileştirmek » rucu » guceniş » hukumluluk » seninki can da benimki patlıca » umitli » cıfıt carşısı » ic ice » celik başlık » menu » kotu haber tez duyulur » yumurta koku » japon » eşyukselti » kul sıkılmayınca hızır yetişme » nefes cekmek » ihtiyac » tahammur » pence vurmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » olcermek » kuskutuk » dovmek » gonlu celinmek » kulak asmak veya asmamak » cokluk » cekirdekcilik » kostek » tekâsul » ozgurce » cekimolcer » gozlerini kapamak » carkıfelekgiller » onleme » purceklenmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » oncelikle » ciftelenmek » moskofluk » tekessur etmek » cıkmak » zarifce »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.