tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arşiduk » trost » şişe » boynuna gecirmek » yunlu » uvey baba » zıpcıktı » veya giysinin uzerine konulan » ince yağsız uzun kuyruklu bir » komadan cıkmak » kırılıp dokulmek » metal parca » cektiriş » gonlunun dumeni bozuk » başkoşe » yuzunu ağartmak » celâlî » pancar gibi olmak veya pancar » bulunduğu yer basamak » acım » gun » gonul rızası » tamtakır kuru veya kırmızı bak » arka veya sırt cevirmek » sıcak yuz gostermek » yuzune kapanmak » ruzgâr » paylaşmış benzer odevlerle yu » individualizm » kacırmak » tesadufî » sozu bağlamak » kucuk minder » koyleştirmek » cepellenmek » başına gecmek » acmak » koruk gibi » guneşlenme » cirozluk » dekorator » ust tabaka » kara yuzlu » tepetakla gitmek veya yuvarlan » kuseğen » cek » acıkca » husran » uzerine uzerine gitmek » endustrileşmek »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.