tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
penceleşmek » milliyetci » suratından duşen bin parca olm » cemkirmek » bozyuruk » yapmak » cabuk » yuzlemek » geciş » arkasından suruklemek » gun batmak » tecrit izolasyon » ut acıcı » dort dortluk » dunyayıgozu gormemek » ciceklendirmek » sokmek » oğleuzeri » koh basili » mahrut » oldurmek » gelin ciceği » şomiz » koşeklemek » tuketmek » kapısınıcalmak » tertibe duşurulmek » donuşum » culûsiye » kul rengi » muptezel » paraşut ile atlama » allah halil İbrahim bereketi v » gozlemlemek » bicimlendirilmek » tezkiyesini duzeltmek » doğru parcası » aba altından değnek sopa goste » ne munasebet » ceyiz » tefavut » eteğindeki taşıdokmek » ust perdeden » sel seli goturmek » surme cekmek » kacamak » cevre sağlığı » surum » ağlayanın malıgulene hayretmez » gozu alışmak »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.