tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki soz bir pazar » celik » cala kaşık » suruklenmek » gubre » tuba » opturme » centik » hayvan elephas » flâşor » saptan oluşan ekin bicme aracı » kuştuyu » zevk icin » centik » masrafıcekmek » parcacılık » sonuclanma » capulacı » sunger doku » ciskin » yağlıkcı » yureği şişmek » gozu kesmemek » kentci » at var meydan yok » malta palamudu » kapıalmak veya yapmak » cumle kapısı » dol doşsahibi olmak » sanayi ulkesi » cabuk kolay heyecanlanan kims » statu » nobetleşmek » yarasın » ozengen » cıkmak » oğmek » dudak bukmek » sanskeritce » protezi » parcalanmak » gocuk » epikurosculuk » uste vermek » kaynakcılık » amperolcer » teessur » oğlak donencesi » gelinlikci » cağdaşlaştırmak »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.