tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc durum yasası » minor » borek » anas acuta » cevabıdikmek veya dayamak yap » adamına gore » duzeyli » yaprak cay » oldubittiye veya olupbittiye g » ovunek » koreltmek » dondurulan ince uzun ışık ara » malta taşı » duzen teker » fluoresans » acem » kuşgomu » tuketim » sıcramak » mulkiye mufettişi » gunu » teneffus » yapılan resim ve bezeme işi » ceşitlenmek » ustun bulunmak veya gormek » pişirgec » oğurtu » kohnelik » sokme » teessus etmek » gocme » kulyuc » unsuzunu gosterir » teslimatcı » başak » renk vermek veya rengini belli » yurumek » hititolog » kukreme » haraccılık » gun atmak » kecileşmek » c » sutanalık » bileğine kadar veya bileklerin » gumec balı » hazar » fin ugor » ahi » calıbulbulu »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.