tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukenmez » goz acıp kapayıncaya kadar » ağzının icine baktırmak » aydınlıkolcer » gozlerinin icine kadar kızarma » coccothraustes » sure olcen » koceklik » icmece » enstruman » duzence » golgesiz » el sozluğu » tukenmez » kor » kâğıtcı » yaştahtaya veya yere basmak » alt ust etmek » kirec gibi olmak » tarih oncesi » percinleştirmek » cakşırsız » oğretmek » rektor » oldurme » benzine kan gelmek veya benzi » ortuş » yiyip icmek » ayağına uşenmemek » mutevehhim » cakırlaşma » ovunmek » alcalma » zengin arabasınıdağdan aşırır » dunyadan elini eteğini cekmek » celişiklik » burumcuk » bıcak gibi kesilmek » secde etmek secdeye varmak vey » gonlunce » deli gomleği » mudrike » akşamdan kalmışveya kalma » p p » gecirmek » gormek » carpış » ek » kukurt » iltibasa yol acmak »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.