tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utuleme » corten » cizginmek » anlamlandırma » bohcalamak » sağcıkarmak » pusur » gozunu gozune dikmek » aman dedirtmek veya amana geti » hazar » derme catma » musteşar » omruhayat » curmumeşhut » ovmac » zorunda kalmak veya olmak » geciş » genel gorunum » sureksiz » karşıduşurum » duzen teker » torensel » cile » munasebetiyle » ceteleştirme » etut » cıbanın başınıkoparmak » elektrikli basac » tumden » felc gelmek » camlıkoşk » duşup kalkmak » koklu aile » mutevellit » siktir et » um » ustune ustluk » yemenli » tuylenmek » secde etmek secdeye varmak vey » cocuk » cuce » iceri » kendiliğinden ureme » doşek » goze » ekmeğini cıkarmak » yuze soğurma » camat » muvellidulhumuza »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.