tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizecek » araccılık » culcu » nar ciceği » utu » mechulât » gozleği » kısa gunun kârı » tunemek » kalbi carpmak » zamanıgecmek » pirinci cok su kaldırmamak vey » yulumek » herkes kaşık yapar ama sapını » cırpma » soğdurme » mısır fulu » pekin ordeği » saponaria officinalis » bictirme » unsuz turemesi » cok yıllık » duz kap » alnına kara surmek » muddeiumumîlik » yıldız gunu » muzekker » ununu elemiş eleğini asmış » butunlenme » nervur » cinler cirit veya top oynamak » cok anlamlılık » guclenme » umranlı » yaygara koparmak veya yaygaray » korkutuk » cingene pembesi » civitlenme » bolşevik » fındık sıcanı » kapitulâsyon » urbanizm » odyometre » sozleşmeli » karikaturize » yuruyuşe gecmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » duğum duğum » gomleğinden veya gomlekten gec » sabahcı »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.