tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayciceği yağı » curuyuş » kireclenme » ettiren ozellik tınnet » goz bağcı » musluman adam » yukselme » calgıc » cıktı » muşebbeh » icini cekmek ic cekmek veya ic » gonul okşamak » palyacoluk » ozgurlukculuk » ağaclık » dort yuzlu » ic odun » bicmek » kunye » direkci » mevlevîhane » gecme namert koprusunden ko a » tostcu » kus kus » icirilme » donmek » catallanmak » keciyi yardan ucuran bir tutam » on » genclik » yuz yuzden utanır » den bu yana » alaturka muzik » kin beslemek veya tutmak » yenilir veya yenir yutulur şey » cıkış » celik kasa » ongoru » kargın » tumsekleşmek » tavanına cokmek veya yıkılmak » kece » gozunun bebeği gibi sevmek » colak » mutevelli heyeti » oz guven » inmek » yiyim yeri etmek veya yapmak » acem lâlesi » hayran olmak veya kalmak »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.