tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
be » mechul » curuk sakız » gozunde tutmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » karamusal veya karamursel sepe » sıfat fiil » doner kavşak » kebapcılık » duğuncu » ağzından baklayıcıkarmak » induklemek » goturu tur » ağac » mevsimi » dem tem » fusunkâr » muteveccih » cakaloz » koknar » mutevali » cakılmak » zehir sacmak » cerkezce » derdini deşmek veya depreştirm » yuksek » kucuk » gecgec » koşekleme » tahakkum » kacmak » kabına dokmek » doşemecilik » tarla sıcanı » gelen gecen » huveyda » durtuşturme » kulce » unvanı » ihrac » cağrışımlı » tunclaştırmak » celebilik » tebeddul » kapana duşurmek veya kıstırmak » amerika armudu » ustunluk derecesi » el elden ustundur ta arşa kada » porsukluk » calınmak »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.