tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkacak » her telden calmak » kamyonetcilik » cıplak tohumlular » bicmek » yıldızısonmek » butunlemeli » işguzar » ufleyen alet » garnitur » tuğra cekmek » recelcilik » futuhatcı » hoşca » karina etmek veya karinaya bas » gayrimumkun » ceşitlemek » ağzına bir şey veya bir cop ko » orgutleme » uzengilemek » bukulu » zihin acıklığı » duzensiz » gormediğe donmek veya gormemiş » biciminde bağ » omuzlarıcokmek » husnukuruntu » flâşor » dokunac » akciğer lopcuğu » konsolide butce » karakılcık » taksit odemek veya taksit verm » toplum ekonomi din kan veya » dillerde dolaşmak veya gezmek » notr » kıratınıolcmek » parca parca etmek » subjektiflik » mustesna » coplenmek » asansor » kunk » uruşme » cul caput » gocu » mudana etmek » calarmak » milletce » hukumsuzluk »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.