tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşekten duşmuşkarpuza donmek » emlâk burosu » yağma etmek veya edilmek » ad cektirmek » um » gomlek » cevirme » geceli » doğaclamak » uretec » akcaağac » ucuklamak » mertce » gureşmek » alt ust olmak » sacılmak » paraşut kulesi » urkmek » ek » gorev almak » camaşır ertesi olmak » akşamdan sonra merhaba veya sa » gecerlilik » kupleği » yargıtay » gur » fennini almak veya kapmak » vadiye dokulmek » midibuscu » comezlik » alcak gerilim » mazur gormek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cayırlanmak » soz goturmek » hint yağıağacı » uzerine almak » muteber olmak uzere » yon gosterme eki » avuc avuc » kurallıcumle » resmiyete dokmek » bok pusur » yuzeyinin her noktasına basınc » cukurluk » bağlayıcıunlu » gormuşluk » gumburdeyiş » ve kanunlara uymaksızın cebir » sığırgozu »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.