tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
raportor » zikri gecmek » kutuphaneci » veya orulen dikey duzlem » onemlice » cayırlamak » gozu bağlı » carkıfelekgiller » suzek » uremik » calıp cırpmak » kumesi » şarkiyatcılık » cizgi cekmek » belirtmek icin kullanılır » icine kapanmak veya icine ceki » bunyece » duven » ortakcılık » trafikci » terzi cırağı » taammut » izdivac » at binenin veya işbilenin kıl » guneş » oğurmek » oksuz kalmak » kopekoğlu kopek » yapılan işlem » gucsuz duşmek » cağlayış » ustune fenalık gelmek » oluyu guldurmek » eski camlar bardak oldu » boke » co » omrumun varı » bir goz ağlarken obur goz gulm » kosnul » başından gecen olağan dışıola » iyi gun » cicek bahcesi » dışcizgiler durumu » yaprak cay » ardınıalmak veya getirmek » inişli cıkışlı » tavşan yetiştiriciliği » lâmadan oluşmuş arasına yerle » duzme » ortusuz »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.