tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuk dunyaya getirmek » facasıolmak » cat » uckâğıt oyunu oynatan kimse » edeptir soylemesi » surekli olarak gidip gelmek » yaka bir tarafta paca bir tar » ic cekmek » bugun » avcunun icine almak » cıtlatılmak » ozellik başkalık fark » arac » muhur basmak » meksikalı » gulmeceli » cetrefilleşmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » goz yuvarı » on alım hakkı » salkım sacak » ali nin kulâhınıveli ye veli » kalan mal ve paradan paylarına » soğuşme » guc » omur surmek » eteğine duşmek veya sarılmak » aşinalık gostermek » cıkıntılarıolan organ » parıltı » sepetci » yuzu gozu acılmak » cekemezlik » eline duşmek » smacor » dongel » servis otobusu » th » duz » ortopedi uzmanı » bayramuzeri » seksuel » gozden kacırmak » kalite kontrolu » kirec sondurmek » miniskul » kostumlu » mudavim olmak » ic cep » yılan gomleği »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.