tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mu » oğleustu » yarayan kuru ince yaprak » ortulu » gostermek » aristotelesci » muşterek » murdum » onerti » gazolcer » yonetmenlik » murebbi » cocuk » balığa cıkmak » nuh nebiden kalma » buzuk » dalyan corbası » kap » kıkır kıkır gulmek » arap uyandıveya arabın gozu ac » acıklık » bir madde » muhreli » alt tarafıveya yanı » dam ustunde saksağan vur beli » dozunu kacırmak veya dozu kacm » cumleten » duruma gelmek » ağkepce » yuzuş » antrenor » sacına sakalına kar yağmak » tup gecit » cicek durbunu » sozcuk turu » arkasına duşmek veya takılmak » karşıtı » gecerleme » oğan » koklemek » cingene » gelsin veya gelsin gitsi » muzakere » ansiklopedik sozluk » fakulteli » gozleri parlamak » bunakca » orgulu » onemseme » dorduncu cağ »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.