tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olculebilir » saban surmek » etmek » ciceklik » kırcıllanma » bulgurlu ya gelin mi gidecek » wc » cift dalma » oyuna cıkmak » zuppeleşme » taammut » cıvgın » beli cokmek » bunakca » puskurtucu » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » gunah cıkarmak » kucuk abdest » subut bulmak » cırakman » koturum olmak veya kalmak » dovenci » kostum » istavroz cıkarmak » borcluya yazdığıbildiri » cıma » cekim » calmak » gosterisi » im » puskuruk taş » cığalanma » taştaşustunde bırakmamak » aklınıcelmek » kamu duzeni » parcacık » yorunge » kor duman » cantadan yetişmek » urunsuz » yukleyiş » zayıf duşmek » bicim almak » odemeli » koken » curutulmek » cıkma » tutamac » protestanlık » kutuphane »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.