tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz iç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
organların her biri » kırcıllaşma » urduca » duzen kurmak » kopru kurmak » kemenceci » tayf olcumu » inşaatcılık » cicek biti » cıkmak » kısır dongu » kucuk sakarca » zatulkursî » kohneme » istifcilik » kotuleşmek » karşılığında cinsel ilişkide b » alcılama » parcasıbağlıbulunan catal » uckardeş » gozlukculuk » yuzu soğuk » gunu birliğine » it izi at izine karışmak » sutten kesmek » sabrıtaşmak veya tukenmek » kotu » beklenmediği umulmadığıveya c » yonelme durumu » duşuncesizlik » koşker » etiketci » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ihtiyac » takdir etmek veya eylemek » ucmak » inişli cıkışlı » ezogelin corbası » puskullu » anadan gorme » aylakcılık » notrleştirme » gercek sayı » donuşturucu » cığralık » cok sozlu » yuzlu yuzlu » cekirdek kahve » bukuk » cemenleme »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.