tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dillerde dolaşmak veya gezmek » gozu yuksekte veya yukseklerde » puruz » sutre » dili pabuc kadar » ileri atılmak veya cıkmak » goyunme » anasından emdiği sut burnundan » cilsiz » kılıc kınınıkesmez » bıcak gibi kesmek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » kapsama icine alma icerme » evlâduıyal » cekap » gudeleme » pusur » cıfıt » gercekustu » borclandırma » hucum oyuncusu » hiclemek » yoneltec » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » donuşum » art avurt unsuzu » icin icin gulmek veya gulumsem » gomulmek » namunasip » yelken acmak » oğutuş » hint yağıağacı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ceper » olumlu dunya » ağlar gozden sahte sozden ken » gomulduruk » uleşilmek » guneşlik » cıkınlama » lisanımunasip » derdini cekmek » tecessum etmek » munasip » icin kullanılır » caşıtlamak » iki cami arasında kalmışbeynam » palet » ustune cevirmek » golgesiz »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.