tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
romork » nankorluk » başmuhendis » ateşci » gecmek » paracol » gozlemecilik » bicimcilik » suryanî » subjektivite » gozu bir şeyde veya bir şeyin » saraclık » putursuz » silâh catmak » toretanımaz » cıvgar » goturmek » cu » cıkmak » kendi koşesinde yaşamak » mercimek corbası » levanten » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » kufe » gorunmek » gun tutulması » muhallebi cocuğu » uyarlac » deve yurekli » citlembik gibi » kaya orumceği » numayiş » bolumlerine konulan ağırlık » cs » carpılmak » oğlen » okse cubuğu » carşaf carşaf » basma alım satımı » atolye » hint bezelyesi » koşegen » işguder » gumuş » duşunulmek » muhim » mısır tavuğu » husran » oyle oyle » seckinleşmek »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.