tdk sözlük TDK Sözlük

 

iç eş anlamlısı

iç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • iç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için iç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük iç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secilmiş » modasıgecmek » obeklenmek » buzme » ceyreklenme » ağırlık basmak veya cokmek » cemaatimuslimin » kırmızıcuruk » konakcı » duzelticilik » gozde » nufus kaydı » boşluk » parcalara verilen ad » acık sozlu » secmeli » tırnakcı » vazgecilme » goz bağcılık » fair play » ciceklenme » p p » mucahit » donum » oykuleştirmek » duğum » guclenme » gozlukculuk » olağanustu hâl » gecen taşınabilir değerlerin b » akcakavak » goğuslu » fluorışı » kendinden gecmek » emlâk burosu » musteniden » peşkeşcekmek » goru » keyif catmak » buyuk şehir » kucukayı » dik » kumbet » bocek kabuğu » bayrakcı » uzun unlu » secmecilik » carcur olmak » malzemeden yapılmışyarıotomati » lugatcilik »

iç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve iç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. iç_eş_anlamlısı nedir ve iç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.