tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağınık gozenek » ufleyen alet » calmac » ar yılıdeğil kâr yılı » gezdirme kulağıtemizleme bici » ciftelemek » bayağıkacmak » olmezleştirme » kumanca » emlâkcilik » nalca » dışcokgen » allah duşmanıma vermesin » mantıkca » sacık » ad cekmek » oportunist » turkleşmek » daha bircok şeylerin yapımında » soze karışmak » haber bulteni » yanlarında goturmekle yukumlu » uzgun balığı » karşısına gecmek » camaşır » kalbura donmek » munferiden » ruh kazandırmak veya vermek » erincli » koşe bucak » garpcı » goz kırpmadan » doşeme » zuyuf akce » munavebe ile » ancuez » kılıchane » komunikasyon » kuriyum » uc » gok » matematikci » goze batmak » hizmetci » am » dayanım omru » cakmaklık » orumcek » kok bilgisi » geleceği varsa goreceği de va »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.