tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işgucu » soz yarışı » işlerine bakmakla yukumlu kims » kelepcelemek » imtizac » cizilme » mut a nikâhı » kullanılan tadıacıve bir yıll » unleme » kotuleşmek » surrealizm » bicimsizlik » jole » pusur » meşe komuru » gorucu » şimdiye kadar veya şimdiye dek » eğic » duşkun » cekingenleşme » cıkmak » boğur » taşcıl » kavanco » yardımcıyargıc » durt » ummîlik » goz etmek » cabuklaştırılma » hayvan sınıfı haşere » allah ın veya tanrı nın gunu » turancılık » kokleşme » yırtmaclı » hunerli » cırpma » munharif » ufuruk » muteselsil » gaile acmak » mahkemeye duşmek » t » kafayıtutsulemek » uzunlamasına acılan oyuk » hal etme » puruzlu » konsultasyon yapmak » surtunmek » mancuca » secim »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.