tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolungu » ozdeşleşmek » tepeli bulbul » kacma » haber cıkmamak » arapsacı » tok sozlu » guvensizlik » damlaya damlaya gol olur » akıntıya kurek cekmek » gozune ilişmek » işguder » cingene pembesi » olu helvası » allah ından bulsun » bicimsizlik » gureşilme » harcamak » revu » kulot » gecici » sefa surmek » acem » ebulyoskop » doner kapı » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » calar saat » kendi gobeğini kendi kesmek » yuzluk » vadesi gelmek veya yetmek » fırcalık » mutehayyir » cokuntu » donum » munzevi » kaptan koprusu » gulumsemek » kıptî » kustahlık etmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » damgasınıvurmak » sureolcer » catal ayak » cur etlenme » oru » allah ın emri » bircoğu » yumuşak yuzlu » golalası » mart iceri pire dışarı »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.