tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekimci » goz merceği » yol acmak » murtesem » copurlaşmak » ickin » hoykurme » cile » tedavulden kalkmak » ciğerinin icini bilmek » cakıntı » zihni bulanmak veya karışmak » it uzumu » olet » cift kanatlılar » yer yarılıp icine girmek veya » yengec gibi » fitcilik » husnutelâkki » acınmak » ağzına tukurmek » yukseltec » gelen birini karşılamaya cıkan » oğut vermek veya oğutte bulunm » hispanica » cokuntu » pekmezkopuğu » etiketcilik » koşe rafı » ceyizci » tup bebek » kurban olayım » koşe kapmaca » muennes » curutmek » ummetce » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ustunde kalmak » on avurt unsuzu » yâruağyar » cıkıntı » haşatıcıkmak » zuppelik etmek » seramikcilik » cıplak gozle bakmak » cağdışı » her tur gosteri yapmaya uygun » tek acıklık bulunan ocak » fr » sac orgusu »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.