tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
def aten » donuşmek » hucum oyuncusu » icilmek » gor bak » dort yol » oksuruk » derisini yuzmek » civi gibi » icin kullanılır » yuzbeyuz » ciyleme » fırcacı » gorelik bağıllık izafet rol » yuzune bağırmak » ozlu soz » yer acmak » teşerruf » kamcılamak » ornek almak » akıntılı » buzulmek » pusku » oynakca » paraşutlu » dalga yuksekliği » bulbul gibi soylemek » petrolcu » yakıtcı » topcu » mustahak olmak » bıcaklık » kor bağırsak » ozendirmek » yavaş » tezata duşmek » renk vermek veya rengini belli » kureleme » zaireli » ciseleme » şer an » ardıl goruntu » gondermek » etmek » cem an yekûn » allah a emanet » cimlemek » sap doner keser doner gun ge » vakıf durumuna getirmek » cirkinseme »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.