tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğerti » cereyan carpmak » minareyi calan kılıfınıhazırla » kuşku beslemek veya kuşku duym » luleli » konvertisor » capula » boğa » cuvalcı » kunye » gocme » ici ezilmek » gorevden ayrılmak » sungerleşme » tam gun calışan kimse » yedi kat yerin dibine gecmek » umitleniş » hucreler arası » kufurbaz » tahta goğuslu » ortadan kaldırılmasısiyaseti » bisulfat » eku » ozdeşlik » bayram cocuğu » gonlunu celmek » hice saymak veya hice indirgem » inşaatcı » bir gunluk beylik beyliktir » yuzu asılmak » koydunsa bul » suya duşmek » ic mimarî » acmazlık » âlemi var mı » oruk » gozunun icine baka baka » yalın uslûp » bir dilin kelimeleriyle duşunc » zarar gormek » popculuk » zihin acmak » hurufî » uniforma » jut » vietnam halkından olan kimse » produktorluk » sozleşme yapmak » okul cocuğu » tavşan dağa kusmuşde dağın hab »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.