tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ardından veya arkasından atlık » bıcak gibi » onculuk » ic tuzuk » işlerine bakmakla yukumlu kims » harac » ustunde durmak » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » babıâli » ulu » tat » marunî » mulk » durum durum » kalbini calmak » duzluk » ay cekirdeği » kafayıuşutmek » tutturmek » ruyalarına girmek » hamsi corbası » capalı » puskurtmek » kuşatma ihata » cıkmak » gorsel etkileme » cem an yekûn » tekellum » kokusunu veya koku almak veya » incelenmesi muşahede » cirişci canağı » papaza donmek » ucuncul » gulme » unsuz turemesi » caplamak » tıpıştıpışyurumek » cocuk yuvası » ruh cokuntusu » subye » duğumunu cozmek » sual acmak » suslendirme » allah seni veya sizi inandırsı » ana kralice » makinelerin ağırlığına dayanab » kolektor » suruklenmek » hoşgorulu » arının yuvasına kazık veya cop »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.