tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sınır cekmek veya cizmek » otakcı » vızvız boceği » cabuk kolay heyecanlanan kims » musabaka » fransız » tefe koymak veya tefe koyup ca » coluk cocuk » uşme » cifte » kucuksemek » capraşıklaşmak » komunikasyon » cıpıcıpı » gomme » calmak » capraz ateş » olet » nijeryalı » endustri » musriflik » sevinmek sev in sevdirmek se » buyuk terim » verilen unvan » gorevlenmek » parcalı » acık dolaşım sistemi » catma » ozelleşmek » pluralizm » takipci » sozu mu olur » enstrumantal » ongorulu » dili cozulmek » yıldız kumesi » kirli camaşırlarınıortaya dokm » duzenleme işleri » pec » buğelek » gecmek » guvey i » varidatcı » sozleşmesiz » cargâh » jimnastikci » kızılbaşlık » olusu kandilli » cankurtaran canı » guvencesiz »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.