tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
super » toretanımazlık » goruntu » kotucul » doner kebap » tulum cıkmak » soylemek » neler de neler maydanozlu kof » cenesi kitlenmek » ac ayıoynamaz » kulleme » ayrıtac yapraklılar » acık kapısiyaseti » mahagoni » cemberletme » mutecanis » entelektuel » tabakcı » elden gel » usulsuz » basınc » egzotik corba » turev » bedcehre » yuksek sosyete » ciroz » capalamak » suyu veya cayı gormeden pacala » kıyıda koşede » ordekgagası » allahuâlem » canak » iş ar » cakırlaşma » gozlemcilik » muhimseme » cıkarcılık » leyin » cığralık » yuk olmak » goz bağı » dost kara gunde belli olur » muşahede » peşin hukum » yağma hasan ın boreği » gozetiş » ic guveyi girmek » kaya orumceği » calışmak » kapılarıacık tutmak »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.