tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkiyat » trenckot » cağıl cağıl » arabî » ciğsut emmiş » sus pus » vucut bulmak » ahilik » uretme » muktesebat » tutturmek » yakınlık gostermek » buyu bozulmak » sozu kesmek » am » munekkit » yorgan gitti kavga bitti » puskurme » oynakca » cattırmak » celimsiz » kelle kulak yerinde olmak » palet » sutkızı » fırcalatma » şakşakcılık » ic kapak » kalmak » kupe ciceği » ışık olcumu » oksuz » mısır turnası » acıktan para kazanmak » ayağına sıcak su mu soğuk su » gununu gostermek » cekmek » suc olmak » on tasar » gonderi » gostermecilik » duzen » sonucunda veya birden su yuzun » carlık » gundeş » guzlemek » bloke cek » hızır » flort » tekniği » gozum veya gozumun nuru »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.