tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
incir cekirdeğini doldurmamak » cıkmak » veya giysinin uzerine konulan » gayrimumbit » mustakar » cıngırağıcekmek » cerceveli » receteli » sozleşme » caprazvari » dortnal » uc otuzunda » kopurtmek » gun gecmek » paraşut kulesi » tırtıkcı » luksmetre » cevirmek » gozu veya gozleri ustunde kalm » arnavutlaşma » duzeysizlik » tırnağına veya attığıtırnağa d » hırvat » ikiyuzluluk » gurecilik » daha bircok şeylerin yapımında » kel olur sırma saclıolur kor » ozellik başkalık fark » astsubay cavuş » ruzgâr gibi » urat » geckin » romanoloji » uzum cekirdeği » frenk menekşesi » şupheye duşurmek » husnuhâl kâğıdı » carşaflamak » başına taşduşmek veya yağmak » pabucculuk » caldırılma » siktir » dokmek » kesip bicmek » avans cekmek » kopek balıkları » cekimsenmek » ici erimek » bisikletci » gorgulenme »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.