tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inmek » anglofil » dağa cıkmak » camaşır takımı » cenesini kapatmak » kesesine guvenmek » catma » ufleyen alet » cok katlıotopark » dovulgen » midesi almamak kaldırmamak ka » toplanmışbulunan bir sus bitki » ayranım budur yarısısudur » taklip bi » donuşturme » abıhayat icmiş » canının derdine duşmek » pacalı » karıncayıbile ezmemek veya inc » sarkıntılık etmek veya yapmak » gommek » gulumser » ketcap » gocu » zahmet etmek zahmete girmek ve » sozleşmeli » sumsukgiller » donencel » malzeme » kıcustu » tos » kınalar yakmak » avuc » cıkıntısız » zevk icin » fıcıcılık » onune bir kemik atmak » bolum » berbat etmek veya eylemek » olgun » tumamirallik » ic zar » alın damarıcatlamak » cırılcıplak » donme » gonlunu celmek » bayrak toreni » gorsel » duzensiz » kamcılamak »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.