tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokrama » munasebet » ciftleştirmek » tekme atmak veya tekme vurmak » hakkıgecmek » maden komurunden cıkarılan ya » yureklendirme » cok ortaklı » cıkagelmek » produksiyon » otumluleşmek » muemmen » tup gaz » heyecana duşurmek » gupguzel » sınıfta caktırmak » girişucreti » akortcu » kokunden halletmek » başlangıc noktası » yuzune gulmek » munteşir » gluten » takdir etmek veya eylemek » cıtcıtlamak » oldurtme » onel » tunc » ağıtcı » lâtince » pire icin veya pireye kızıp yo » elinden bir kaza veya sakatlık » merhem » kılıclama » goturumlu » koftun » calgıcıotu » şeyhulislâm kapısı » sr » mercimek kofte » amaclı » sahip cıkmak » tat » mektupculuk » gırc gırc » sovuş » faaliyet gostermek » sofrasıacık » letce » gokkandil »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.