tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopurmek » okuz arabasıgibi » kucukleşmek » sumuksel » bicimlerini belirleyen ana oze » maymuna donmek » candı » cıkmak » bir gosteride yer alan kimse » turedi » ortadan soylemek » cekinmek » duzemek » esrar cekmek » mahalle bekcisi » ceneye kuvvet » caprazda surmek » cilekeş » kılıc balığı » yapsatcı » başaktorluk » goturmek » adamın iyisi alışverişte veya » inceleyen bilim » şoyle dursun » ipini cekmek » yuksek bir yerden aşağıya doğr » temizlikci » sacmak » hareket » muzik koşesi » ac » bombardıman ucağı » kopeksiz koye veya suruye kurt » kan akcesi » iğne yapmak veya vurmak » kopruleniş » yuzu olmamak » tayfolcer » olmayan bağımsız hur » yarıcap » işleri ve dışişleri bakanlıkla » odevlendirilmek » soyutculuk » trampetci » buyuklu kucuklu » partikul » butunlemeye kalmak » mueyyide » ile beraber »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.