tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkrıkcılık » tecahuluarif » cilekcilik » celmeleyiş » hizipci » cinko » ruhunda guneşacmak » gumruk » gozu toprağa bakmak » kopya cekmek veya yapmak » kampa girmek veya kamp yapmak » humayun » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » koşe bucak kacmak » allah seni veya sizi inandırsı » başıdonmek » sorguclanmak » cetinlik » cokuntu » amatorluk » sozune gelmek » muessir » canım » ananın orekesi » ihrac » şukur » munasebetsiz » kutikul » armatorluk » goz goze gelmek » parcalı » makascılık » mustakil » pamukcuk » pusursuz » caresiz » muteharrik » zuppelik » icine etmek » buyu bozulmak » ceviri » gurgengiller » kaşgoz etmek » donme » bulamac » dem cekmek » kacıklık » cakışmalı » kaktusgiller » tur ağac cember »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.