tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ic guveyinden hâllice » cirkinleştirme » suyu ısınmak veya kaynamak » cağa » organik kutle » uygurca » skec » benicinci » seruven » cokmek » orumcek kafalı » icatcı » kocuşmak » dudak unsuzu » aman allah allahım » pencik » direnişci » ortalık duzelmek » icinden gulmek » surnaturalist » maca » cirkefli » hareket » tık » ucteker » şanından olmak veya şanına yak » kor nokta » cicekci esnafı » donmek » deli raziye gibi » konnektor pensi » tepesi ustu » gucluk cıkarmak » bir kapıya cıkmak » av ev » işkembeden atmak veya soylemek » fındıkcı » şaşkına donmek » gokten zembille mi indi » luzumsuz gormek » ağacıdibinden kesmek » keskin zekâ keramete kıc attır » hayırla anmak veya yad etmek » mozaikci » corba olmak » bitişik tac yapraklılar » allaha ısmarladık » duşuk » korelme » iz ac »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.