tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağırım » donumluk » anasıturp veya sarımsak babas » sumkurmek » duşkun » dolambac » guvercinlik » dokumhane » dişci » yaydığıgozle gorulen ışıma » sıralac » memleketci » koyleşme » genişce » catık surat » hah şoyle » makine gucu » allah bir » kul olmak » sunepe » bayındır » giraffa camelopardalis » bilimlerinin ortak adı riyazi » omrubillâh » burnu buyuk » ında inde değil » yer yarılıp icine girmek veya » rotar » polonez » sut vermek » oğretmek » icinde » ozlemini cekmek » muzebzep » yuzulmek » acık kalplilik » copsuz uzum » birey ustu » gobeği sokakta kesilmiş » buyulu » alı eli » kopek » lokma goz » buyuk elci » mubeşşir » allah dort gozden ayırmasın » ağac yaşiken eğilir » telâşa duşmek » kopek yese kudurur » duzenleyici »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.