tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orgu » maksat gutmek » oğle ezanı » odullendirmek » cozmek » her biri mesame » gozu kor olsun » işaretle bir nezaket gosterisi » uzerinde kalmak » cubuklu » başmuhendis » mulkiye mufettişi » sakatcı » ic tuzuk » maketci » pestilini cıkarmak » cilesi dolmak » catallanmak » ustu savurmak » protestan » mujde » kumanca » civitli » koy ihtiyar heyeti » duzleşme » yarın obur gun » doviz » gecirmek » cıkma » cokertme » kustah » mitral hucreler » acık duşme » koken bilimi » cocuğu olmak » ti » konduit » descartes cılık » ortusuz » karagozcu » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » varlık icinde yaşamak » kısmeti ayağına kadar gelmek » deniz culluğu » icin kullanılır » ustune gul koklamamak » sacma » bolme » docent » sana vereyim bir oğut kendi u »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.