tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amac gutmek » gonlunden gecirmek veya gecmek » cephe acmak » surrealist » medica » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » koc » cetene » tart etmek veya eylemek » iliğini veya iliğini kemiğini » canak anten » bir kol cengi olmak » ciğleşmek » yol gostermek » lâğım su yolu vb nin gereken » cankurtaran canı » cirkin » muvekkil » guvenilmek » cay » dalyan corbası » peltek dişunsuzu » uzerinize afiyet » yekvucut » tekâsuf etmek » yukseltmek » domates salcası » davranış misal » capraşma » harıgecmek » cevikleşme » camaşır ipi » şimşek cakmak » regaip kandili » maslahatguzar » av ev » emekliye ayırmak cıkarmak veya » boyle boyle » yer » acıklık » bircoğu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » arasında den başka anlamıyl » potibor » ic pazar » odu kopmak veya patlamak » muze » taahhut etmek » oğle paydosu » muphem »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.