tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değerlerine yapılan yeni eklem » ustune basmak » actırma kutuyu soyletme kotuy » sultan ahmet te dilenip ayasof » dolambac » popularite kazanmak » mutevehhim » gozu gibi sevmek » somikok » depara gecmek » futuhat » buzulup oturmak kalmak » fıstıkcı » kok » sesi ayyuka cıkmak » kor boğaz » kulyutmaz » bekcilik etmek » carıklıerkânıharp » gumuşsu » dunyaya getirmek » kullenmek » goğus cerrahisi » borclanılma » ozgecil » bulunan bolum kafa ser » cerez » ata et ite ot vermek » ocbe » cıkıntılarıolan organ » korelmek » odevlendirilme » acmaz » sonradan gorme » surumlu » nefsine duşkun » tullenmek » karşıtı » urkuntu » kucumseme » nefesi kesilmek daralmak veya » imanına kadar kısa soyleyişle » kulağakacan » corba icmeye cağırmak » boğ » kurulur » klorur » bant cozmek » it » taclı »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.