tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yururlukten kalkmak » ayağına sıcak su mu soğuk su » kopekle yatan pire ile kalkar » celişmezlik » lutesyum » universite » kopeğin ağzına kemik atmak » şukran » gureşcilik » rum » musavatsız » yuz suyu dokmek » guneşyağı » sublimleşme » struktur » cemaat ne kadar cok olsa veya » capasız » soz birliği etmek » yuklenmek » su kucuğun soz buyuğun » adıcıkmak » kulağınıacmak » ustume iyilik sağlık ustune u » utuculuk » ozlenti » kolay işlenebilen yumuşak bir » harp malûlu » duşuncel » hungurtu » yunanistanlı » yaydığıgozle gorulen ışıma » goturme » muşkilât cıkarmak » tart etmek veya eylemek » duşukluk » n » gobel » gocuş » kuyu acmak » cekiştirmek » başarıgostermek veya kazanmak » ustune yuklenmek » pamukculuk » gorgu » a veya e gelince » cıkmak » durumunda olmak veya bulunmak » dipdinc » karnından konuşmak veya soylem » orum »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.