tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kockar » mutefennin » mısır daki sağır sultan bile d » comertleşmek » olcu bilimi » operator » ozelik » soylenti » acımlamak » yarıgocebelik » bebekce » cıban ağırşağı » su gecirmez kumaştan yapılmışt » sunnetleme » guneşlik » cağrıcihazı » cin calığı » işcilik » iyi gun dostu olmak » şansıdonmek » suruklenmek » gardıropcu » cizik » toprağıcekmiş » ayağıile veya kendi ayağıile g » cift dişliler » rukuşluk » mineral » art bolge » acıortay duzlemi » ona gore hava hoş » gureştirmek » urkeklik » hava kacırmak » kukurtleme » veya belli bir yukseklikten aş » gozlemlemek » kumukca » tebessumsuz » fistul » gozu buyukte olmak » sozluk » batak culluğu » sacula » yarayan kuru ince yaprak » ceng » deve doşlu » gosterici yardımıyla karanlık » oluşturduğu tuzel varlık » manikurcu »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.