tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balıkgozu objektif » ağac kaplama » methini işitmek veya duymak » meraktan catlamak » gozu veya gozleri ustunde kalm » duduklemek » gunu gecmiş » eline su dokemez » yuceltilmek » bahceli » icine atmak » ozlu » uful » duziko » cicekleniş » cıtırdamak » yuze vurmak » cizi » nusayrî » donelemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ağzınıhayra acmak » goz kesilmek » kumeden duşme » yer gecidi » konukculuk » durumu » kıcustu oturmak » rumî » bloke cek » kılık kıyafeti duzmek » eğitim donemi » dort kaşlı » uğur bocekleri » cıfıtlık etmek » turk biberi » bicerdover » kok mantar » gucu » gor bak » duzelti » muteessir » nefesi kesilmek daralmak veya » pabuclu » kokleme » cember » temeyyuz » harama uckur cozmek » kulce » bugune bugun »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.