tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâğıda dokmek » goz dikeği » gozunun icine bakmak » pusur » bolutlenme » bulgarca » gozunun onunden gecmek » goz alıcı » ustalık gerektiren iş sınaat » ipekci » celiğe su vermek » cecen » cimlenmek » gunluk » murtesem » kulkedisi » uc durum yasası » sureksizlik » camcak camcak » cimdiklemek » ac » tuzla buz veya tuz buz olmak » munasebetsiz » guzel » okse otugiller » kat iyen » bağlar » cakır ayaz » cakıntılı » mozaik doşeme » guneşlik » uful » allah eksikliğini gostermesin » kırsal nufus » acıklık » maden komuru » durac » kucuk tovbe ayı » kol kanat olmak veya germek » mani duzmek veya yakmak » garpcı » cıkışlı » facasıolmak » surungenler » doldurulmuşcam seramik veya c » ejder ejderha gibi » nuktedanlık » cığrışmak » bufe » kılıclama »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.