tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozelti » oznel » el » rontgen cekmek » paytakca » cayırsedefi » barca » uc birlik kuralı » olcu » ceyizlik » buzme » sudreme » bu veya şu kadar » kulağınıbukmek » gectiği yoldan gecmek » hucumcu » bolge » bilişcıkmak » anac » cocuk oyunu » cirişli » gorunurluk » men » kokleştirme » eksi uc » calkı » pabuc eskitmek veya paralamak » acısal ivme » cansız duşmek » durust » yuz vermemek » diline dolamak virt etmek veya » yoneltim » ayağına veya bacağına gecirmek » yonetici » goğus boşluğu » kucuk asya » kulup » geri cevirmek » keskin gozleriyle cok uzakları » gozunun ustunde kaşın var deme » parcalamak » comak » dovuşme » cakıştırma » popularite kazanmak » suzdurmek » uflenmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cakmaksız »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.