tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arabî » canak yalayıcılık etmek » allah rızasıicin » oge » cenesiz » kervankıran » cadırcılık » dunyanın ucu uzundur » calkantı » rolâtif » icine sinmek veya sinmemek » catal bel » tezahurat » cıkılmak » zorluk cıkarmak » hat bekcisi » musteşar » canıcekilmek » yukselme » mudafi » arka yuz » guvenliği sağlamak icin yapıla » takaddum » ust gecit » bir ağac ciğde zizyphus jujub » kızıl otesi » munafık » solomlular » harac mezat satmak » genc » uleştirilme » ismi cıkmak » duzenlenmek » a e » calyaka etmek » ozluk » gozunde olmamak » hasatcılık » diği eli beri inceye kadar » ust yapı » politikaların genel adı ferdi » bobrek taşı » hallac pamuğu gibi atmak » gır gıra almak veya getirmek » guncel » elden ne gelir » goz boyamak » bicimsizleşmek » benzi ucmak » calımına gelmek veya getirmek »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.