tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz

içim içime sığmaz kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dinden imandan cıkmak » sonuc vermek » cobanlık » ışıl kufluce » sacın ak mıkara mı onune duşu » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » civili » donem » goturumlu » gecinmek » colleştirmek » avustralya kara tavuğu » kosele suratlı » yer demir gok bakır » kulak asma » ussubay » ana baba gunu » kulakcı » canınıbir yere dar atmak » capraşık » sucukcu » taharruşetmek » gureşcilik » guc kazanmak icin calışmaya ar » cağrışmak » guneştacı » coğur » uşengec » zuğurt tesellisi » vergi kacakcılığı » gozu almamak » okuz arabası » gerilimolcer » mudrike » mutenazır » yuz » uzak doğu » cevri » oz » ic guveyinden hâllice » ozel sektor » ziyaretci » celişik » say beni sayayım seni » prescilik » catır catır sokmek » pusur » sabahın korunde » calkanış » goz yoklaması »

içim_içime_sığmaz hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz nedir ve içim_içime_sığmaz kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.