tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geckin » kırbaclama » yaşyetmiş işbitmiş » kavakcılık » dustur » ucleşme » kazak » yururlukte kalmak » el cektirmek veya cektirilmek » isli kuf » sutana » allah var veya allah ıvar » kurelenmek » goz kamaştırıcı » ulke » tarafından arabacıicin armağan » cokmek » dumen kırmak » cifte cubuğa gitmek » doşemek » gozlerini kapamak » keciboynuzu gibi » cencen » sor » ayrıtac yapraklılar » kalbi carpmak » fiil govdesi » cenesi kuvvetli » şohretsiz » ust » allah eksik etmesin » uckâğıt oyunu oynatan kimse » celmik » top atmak veya topu atmak » dernekci » kısa omurlu » gostermek » babasıtutmak veya babalarıustu » taannut etmek » kul ufak olmak » yuzdurmek » ağacdelen » cağ » peklik cekmek » akşam vakti » palet » sozu edilmek » amaclamak » cevre » koken bilimi »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.