tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şal orneği » eline duşmek » cok koyu sarırenkli guclu bir » cırılcıplak » umidi suya duşmek » acık oğretim » işaretle bir nezaket gosterisi » ihtilâc etmek » zayice » bunyece » ol dediği yerde olmek kal ded » koc katımıfırtınası » ticanî » cenekli » ustcavuş » cokturmek » camaşır ipeği » sercegiller » duzenleme » odev bilmek veya saymak » gomulmek » tuccarlaşma » kinin sulfatı » cıngar » gerekce » bicem » hint fulu » coğunlukla » boşluk » arıkovanı » otuşmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » kafasından cıkarmak » le » ağır işitmek veya duymak » ceşit ceşit » malkarca » ceviklik » odevcil » yuk altına girmek » etiketci » leh » uvey baba » donme » mal kapital » gokturk » cimdiklemek » lokosit » cicek bahcesi » perdenin uzerinden oynatılan »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.