tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune yok » dile dillere duşmek » cav » duvenci » yenilikci » dort donmek » pusetci » yuzu gulmek » mustaceliyet » duzenek » derinlik olcumu » istimzac etmek » tohmet » tukenmez kalem » tecavuzkâr » goyunme » kureyici » diktator » karşılığında cinsel ilişkide b » it » bıcak bıcağa gelmek » cıkagelme » kahrından olmek » lup » uc aşağıbeşyukarı » başakcı » gorgu tanığı » cağırma » bir şey soylemek » moskof toprağı » ağzıacık ayran delisi veya bud » ağzıacık ayran delisi veya bud » turbulâns » gecersizleştirmek » supurge » cim cim » dini butun » yahudice » gosterdiği yetenek veya guc » taşlama işiyle uğraşan usta » teşvikci » yuğruk » ucuz atlatmak veya kurtulmak » cığır » emlâkci » edebiyatcılık » cıkılamak » alcak » usdudak » soz acmak »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.