tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surt allah surt » oksuruk otu » helen » ce demeye mi geldin » temedduh » ticarî tuketim » sutune kalmak » gozleri donmek » kafasına soz girmemek » kokleştiriş » kerteriz almak veya etmek » kacımsama » divanıhumayun » kasetci » harclı » şakaklarıağarmak veya beyazlan » kulusturluk » onerti » cumbuş » torpulemek » cevrim » koy muhtarı » sovuşme » sevincsiz » guclenmek » kelepce » sustalıcakı » bıraktığım bıraktığı bağladığ » pece » su icinde kalmak » kufuv » bayat » ak sulumen » ustat » kuşat » sulfur » ugandalı » darulfunun » altın koku » sonuclama » kosteklenmek » cifteli » peşinde dolaşmak veya gezmek » kor ağac » durum » suslu » kirişci » kızılkok » parca » cubuk »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.