tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ve katımadde » kusmek » guveyi girmek » onemsemek » orta elci » formuler » kanıtlamak » kokleme » cemaat ne kadar cok olsa veya » yukumlenmek » cizilme » inancsız » kelepcelenme » yakından bilmek veya tanımak » kalsa veya kalırsa » cıtırtı » baba değil tırabzan babası » odyometre » tenkitci » ağlamayan cocuğa meme vermezle » yapma » markor » cifttekerci » curcur » cırcır » vay anam vay anasını veya va » zevc » yedi kat yerin dibine gecmek » cekiclemek » burunme » dokulmek » alacağına şahin vereceğine ka » urum » gozunu acmak » can ciceği » oz gecmiş » uzerine almak » kinin sulfatı » duşeylik » durbunlu » adıbatasıveya adıbatasıca » cirkefleşme » tuzel » ustunden atmak » etme bulma dunyası » mutekebbir » tiriti cıkmak » yivacar » kustahca » gosterir »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.