tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yahudice » bilgiclik satmak veya taslamak » potikare » ozleşmek » yer cekirdeği » kirecleme » iz » aklına geleni soylemek » arkasında yer alan alfabetik l » durumunda dişi cicekleri yapr » fırıldak cevirmek veya dondurm » yenilir veya yenir yutulur şey » kuspe » gozu bağlı » ceper » copcatan » acındırma » uğur ola veya uğurlar olsun » avuc veya el acmak » bolungu » duşkun olma durumu iptilâ » ormek » yazık gunah » duzec » tutamac » gudeleme » tansiyon duşurucu » pastorize etmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » teselsul » ofkesiz » gulduru » gorevden ayrılmak » duşman ağzı » gorumce » gostermek » yazı » kabak cıkmak karpuz kavun vb » gece gunduz » ucu cengelli ağır demir arac » fiyat veya değer bicmek » ağac arısı » yumurta okce » iyi gun dostu olmak » buğelek » gununu veya gunlerini saymak » guler yuzlu » hunerli » turkceleşme » alı eli »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.