tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kirli cıkın » odenek » ruh kazandırmak veya vermek » yalavac » bulbul gibi konuşturmak veya s » hacısuya atma » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » no » cıplaklaştırma » gozgu » camcak » her tur gosteri yapmaya uygun » sutlendirme » bir gozeli » teknikci » celik parca » tereyağından kıl ceker gibi » guluncleşmek » bayrak acmak » kocek » kedi veya eti ne budu ne » sıygaya cekmek » tanzanyalı » kralice » teferrut » akaclatma » cakın » gomlek » gece gunduz dememek » kuru oksuruk » kem kum » gozlerine uyku girmemek veya g » artcı » bicimlerde tutturmalık » hodukce » araplaştırma » dunya varmış » cığırmak » kutuk » koyungozu » bilânco » kursu hocası » katran camı » bicim almak » sut dişi » gununu veya gunlerini saymak » bok boceği » işguzarca » uzuntu vermek » şeref kıt ası »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.