tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuksunmek » dunyayıharam etmek » butunculluk » gozleri cekik » yukleme hâli » musteşar » acz icinde olmak » canıburnuna veya burnundan gel » ozerk » oteki » kazanmak » ipcilik » cıkmak » cekimolcer » doğru durust » ozdeşleme » cimentolanmak » portor » yuz vermemek » renk korluğu » sokmek » kapının ipini cekmek » cıngıl » dama cıkmak » odunlu » otuş » secmesiz yemek » yeni cağ » uzulmek » mufsit » cocuk » anıtkabir » sinema sanatcısı » hanımgobeği » rolântiye almak » bulunan bolum kafa ser » soz tutmak » maruz kalmak veya kalmamak » mutevakkıf » kacamak » metal veya plâstik arac » rovanşıalmak » derdini marko paşaya anlat » cozulmek » işguder » cubuğunu tutturmek » mulkî » olmayan tortul kayac birimi » culûsiye » bıcak altına yatmak »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.