tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovdurtmek » kulâh » orgu » gecenek » doşeme » ra » kecilik etmek » icin yaptığıhazırlık calışma » aştaşınca kepceye paha olmaz » luks lâmbası » role » cıkrıklı » biciş » cağrışımlı » utulemek » cağmak » coğulluk » oğretmek » kabarcıklıduzec » acık kredi » mucellithane » tartışma yapılan » bicimselleştirmek » flâşor » cerezci » ustlenim » bayraklarıacmak » araştırılabilen olculebilen » eu » yatışma ozelliği olan yatıştı » adres bırakmak gostermek veya » potikare » temerrut » suyu getiren de bir testiyi k » taşyureklilik » carpışma » odullendirme » kaşıkcı » ceset » masor » oluşturduğu demet » henuz » kupe » dunyayıanlamak » formulleşme » fe » catı » cizgileşme » el ile elle tutulur » hristiyanlaştırma »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.