tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yenicerilik » kor ağac » soylenmek » butunu hars ekin » soz kaldırmamak » destek gormek » dunyayızindan zehir etmek veya » gok kubbe » anlam kotuleşmesi » sacalama » anasından emdiği sut burnundan » bîcare olmak » glâdyator » şakaya boğmak dokmek veya bozm » başlangıc » inmek » ulfet etmek » haraclı » halkcılık » akşam yıldızı » allah belâsınıversin » gecersizleşme » tuzlayayım da kokmayasın veya » ici kalkmak veya kabarmak » guneş » ağacıdibinden kesmek » mes uliyetli » dorttek » taharruşetmek » kulbastı » calıfasulyesi » yedek parcacı » icli dışlıolmak » col tavuğugiller » son dort » oz guven » cift dalma » cozumlemek » gozleri sulanmak » nalcalı » yuh cekmek » cozundurmek » ağzısut kokmak » eski tufek » taammum etmek » fuzyometre » saygıduymak veya beslemek » coccothraustes » dili başka bir dile calmak » medica »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.