tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
askıya cıkmak » sokak cocuğu » tenceresi veya tencereleri kay » tartışma goturmemek » cekmek » kendini bilen veya bilir » cozuş » tunc bilekli » sofra veya sofrayı kurmak » tur » kunguldeme » işini gormek » rontgenlemek » hasta olmak veya duşmek » camaşırlık » oylamaya gecmek » gosterilme » cekirdekli » somuru » yonelme » alcaklaşmak » usanclık getirmek » muthiş » nufuscu » kuresel valf » guven » sozlendirici » centilmek » cekişmek » hem kacar hem davul calar » temize cıkarmak veya cıkartmak » allah veya allahım » hilesi hurdasıyok » yenilir veya yenir yutulur şey » eti » atma recep din kardeşiyiz » yuksek ses » aracılığıyla duymak değmek e » giysisi » gorgusuzluk » bir gunden bir gune » kacınılmaz » az cok » garc gurc etmek » kulâh giydirmek » icin icin yanmak » temulentum » paha bicilmez » ustlenmek » paca »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.