tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırca » uflemek » ipekcilik » astsubay ustcavuş » hafızıkutup » olmayan tortul kayac birimi » uc » populer » maktul duşmek veya olmak » lehceci » mundericat » surmelenmek » başustu » gozlerini acmak » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » dili varmak veya varmamak » guzel » duşculuk » fare deliğe sığmamış bir de k » ucmak » elektromanyetik guc » doksan veya kırk seksen kapın » daloğle » yuzunden » burokrasi » teşekkul » duşundaş » gozlerini devirmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » merkez acı » hırvat » kuvvet cifti » tukenmez » suflîlik » yılan cıyan » begdili » iğneli fıcı » ağac » imdada veya imdadına koşmak ve » ic » onderlik » yardakcılık etmek » yemeden icmeden kesilmek » sempervirens » cingeneleşme » oğur » kacıntı » celimli » goze diken olmak » eksi uc »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.