tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muselles » takdim edilmek veya olunmak » calgıcıbocek » aclıktan olmeyecek kadar » gormek » kemer gozu » trolcu » soyunup dokunmek » sozu bağlamak » uluscu » ozleştirme » hristiyanlaşmak » surulme » arac » rolculuk » frenkce » kırılıp bukulmek » at binicisine gore kişner » catır catır etmek » boluk » temeyyuz » uremek » cukurlaşmak » hâli veya hâlleri duman olmak » mutekabiliyet esasıuzerine » donenme » kotu yola suruklemek veya sapt » koturum olmak veya kalmak » emir cumlesi » bulgar » kovuşturma acmak » guc » icraata gecmek » kılık kıyafet duşkunu » odenti » oğleustu » kostek vurmak » oz » gecmişzaman » supruntucu » cam devirmek » akraba cıkmak » cokermek » her firavunun bir musa sıcıkar » cul caput » kruvazor » uzulmek » viraneye cevirmek » tabak sevdiği deriyi taştan ta » duzensiz »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.