tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caktırış » uygurca » eğri cehre » İcra ve İflâs hukuku » surgun » cağdaşlaşmak » karanlığıdeşmek veya yırtmak » bortme » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » buddhizm » koşe dolabı » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » kapcıklı » cok hucreli » gumuşgrisi » itirafcı » duduklemek » arasında den başka anlamıyl » soğuş » aşağıkalır yeri veya yanı yok » tac » cığır » yaltakcı » cerden copten » curuğe cıkarmak » posteki » dışında kalan bir veya birden » taaccup » umitlendirme » guvenlik vanası » teferruc » kırmızıgomlek » caydanlık » buvet » yivacar » astsubay cavuş » acığa vurmak » kumeleşme » bolum » karburleme » butunu hars ekin » torpu » sepetcilik » sorguclu » pupa yelken ilerlemek gitmek » ulfet etmek » bortulmek » uste vurmak » bulbulkonağı » haraclı »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.