tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donem » hasretini cekmek » alcak ses » kontrolcu » cekmek » mujdelenmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » muzikci » muessif » musebbip » teselsul » oğlenci » kuresel » akaclama » kapcık » calgıaleti » yontemlilik » allah ın belâsı » mubarek » ayakkabılarınıcevirmek » alâka cekmek toplamak veya uya » ic ice » munkesir » uyuz boceği » unite » surmeleme » ickisiz » fırsat beklemek veya aramak » saltcılık » silip supurmek » tartışma goturmemek » vokabuler » taksirli suc » olu gozu kadar » allah ecir sabır versin » onayak » aza sormuşlar nereye coğun » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » muzminleşme » altın suyuna batırılmışolan » guncellemek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » kor nişancılık » teessur » dutturu leylâ » hangisinde bulunduklarınıbelir » gorgu » ağacdelen » gorev »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.