tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için içim içime sığmaz ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki buklum » boşluk » koklemek » kotuleştirmek » bolgecilik » kuzum » koluk » ceviri » k » yerleştirmek teşhir etmek » caresizlik » sutbaşı » biri yer biri bakar kıyamet o » bolucu » cepcilik » kukremek » barut fıcısıgibi » imtizacsız » şirazeden cıkmak » c c » e » musaade » guneybalığı » cakmaklaşmak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » birkac » ipi cozmek » soru cumlesi » m » kucuk duşurmek » ali kıran başkesen » uckâğıtcı » mitral kapakcığı » cımacı » olgun » madik atmak etmek veya oynamak » sacalanma » tefehhum » ikiyuzlu » cur etli » coğumsama » icgudulu » belini bukmek » lok » sukse yapmak » dumen suyundan gitmek » dipcik » gozlerini acmak » uzuntu vermek » gluten »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.