tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
top cam » altından capanoğlu cıkmak » zırıltıcıkarmak » canak ağızlı » ateşi cıkmak veya yukselmek » muşfik » pırıldakcı » etrafında dort donmek » coğulluk » cingenece » klârnetci » jupiter » bağrışa cağrışa » mutebahhir » icerik » ses duşmesi » yekûn cekmek » acık vermek » gelip gecici » guluş » tokezleme » muteradif » guc » dokunac » kostere » uşengen » ice kapanıklık » hakka erenler » golge » yukarı goğe doğru olan yanı » talip cıkmak veya talibi cıkma » nufus patlaması » calımlı » cirozluk » ucuncu kişi » say beni sayayım seni » zarfcılık » yuz » cubbeci » uzuntusuz » unlu duşmesi » kendini naza cekmek » cok katlıotopark » sınava cekilmek » durumu duzelmek » cadır ağırşağı » yureğini pek tutmak » gecmek » ağaclı » ornek almak »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.