tdk sözlük TDK Sözlük

 

içim içime sığmaz ın anlamı nedir

içim içime sığmaz ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • içim içime sığmaz ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz içim içime sığmaz ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük içim içime sığmaz ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
su dokunmek » kor olasıveya kor olasıca ols » sunger » cavalye » cıkmak » ahmağa yuz abdala soz vermeye » cit » cevrelemek » herkes gider mersin e biz gid » buzmek » sut kuzusu » ezgi » tahayyul etmek » yururlukte olmak » guneşhayvancıkları » on alım hakkı » izlenim uyanmak » gocuşme » oncel » golgelik » oncesiz » cakmak » guzaf » ağız acmak » suslemecilik » cavlanmak » kor kandil » devlet duşkunu » mektupcu » dikdortgen » cınlayış » carcabuk » elle tutulur gozle gorulur vey » flâman » etrafında dort donmek » gozetmenlik » mahkeme kadıya mulk değil » yuzsuz yuzsuz » el etek opmek » kancılarya » catal » aluvyon » kamburu cıkmak » fırca gibi » acık hesap » ducar olmak » goğus hastalığı » gurultu » pedikur » gecici »

içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir nedir ve içim_içime_sığmaz_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.