tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırmak » goze batmak » magnezyum sulfat » eline fırsat gecmek » oz indukleme » rumlaştırmak » istimzac » pırpıtcı » harman cevirmek » gonullu » duşman olmak » tanrıaşkına » teknik universite » luks » âdet gormek » şofor okulu » eskişehir taşı » papazkactı » muteharrik » kurdan » ne cicektir biliriz » dolgun ucret » teleutce » kışdonemi » ucretlilik » tecennun » cit sarmaşığı » lokmasınıdokmek » gostermek » gurultuye getirmek veya boğmak » hicbiri » usulsuz » utme » cozulmek » cıplak » boluk porcuk » lehce bilimi » sırtınıdayamak veya vermek » kotu » kevser » cizik » mercan avlayan kimse » suntırac » buyuk boy » ust cene » ikindiustu » cilek » donuşlu » guc » piyango vurmak veya cıkmak »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.