tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
havan dovucunun hınk deyicisi » surtuşmek » duşurulme » cokmek » gure » sumsuk » dili varmak veya varmamak » tutturmek » buldukca bunar veya bulmuşda b » tutunluk » cepel » gorevlenmek » kıcustu oturmak » mulhakat » gundaş » sebze corbası » gayrimutecanis » mizac » yaya civisi » kaşcatmak » cunupluk » oğrenmek » efendime soyleyeyim » murtefi » skoc » ozlenmek » ustuvanî » wistaria sinensis » yururlukten kaldırmak » icini dokmek » mes uliyetsiz » ağatmak veya bırakmak » sutsuz » yardımcıhucre » suruşturmek » olcuşturmek » ic turizm » corap » goze carpmak » tuyleri diken diken olmak » ucan top » mer i » kan cekmek » gecmişi olmak » armatorluk » taraf gozetmek » tırtıllıbıcak » care » oylece » şofor mahalli »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.