tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
culha » cağlayık » ducar » bir hucreli » yonetmek » hazır bulunmak veya olmak » lisan » olum orucu » duşmanca » teşkilâtcılık » kanat acmak » donup dolaşmak veya done dolaş » cekim ekleri » soğdurme » hesap cıkarmak » kacınmak » bufe » desikator » cıkarmak » yanına bırakmamak veya komamak » futur » dediği cıkmak » el el ustunde oturmak » hâli uzere » ramp ışığına cıkarmak » saat başıgaliba » dayalıdoşeli » maatteessuf » mustelzim » muteverrim » cis » kacışma » gurbetci » kendi kendini yemek veya kendi » capraşmak » cekişken » boluşturmek » rencper » cullanmak » ırz duşmanı » soz dalaşı » gudeksiz » dokme » kılıclamak » cocuk oyunu » cıtcıtlama » calkalamak » ustelemek » mucazat » surekli »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.