tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mektep cocuğu » dudukcu » spekulâsyon » rusvalık » odenek » mutehammil » mumteni » durum » serbest yuk » toren duzeni » zembereği boşalmak veya boşanm » cizelge » gecmek » cağlamak » gumuşu » ortak bolen » kirizma yapmak veya etmek » cığır » subye » yazıp cizmek » gosterişsizce » ay tutulması » muziksiz » eşbicim » kaldırım işcisi » sansurculuk » tur ağac cember » ustunde durmak » yalcın » cağrılı » yuğruk » olum allah ın emri » liyakat gostermek » cin carpmışa donmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » metalurjik » yaylar uzerinde hareket etmek » acık kalp ameliyatı » cıngırdamak » ici surmek » isim cumlesi » dokmek » sual acmak » cozmek » gurultuye gelmek » marunî » aslî duşunce » cemkirmek » karikaturluk » ağzının icine girmek »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.