tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşe kapmaca » olu deniz » korpe » gectiği yoldan gecmek » uzengi » ile beraber » yısa beraber » ozunlu » enfluanza » eşek sudan gelinceye kadar dov » formulleştirme » davar gutmek » pahaya gecmek » ciseme » molekul » urfa kebabı » temerrut » kork aprilin beşinden okuzu a » figuratif sanat » gocer » carpmak » kolcer » şanlışohretli » gorevcilik » pestili cıkmak » buyutmek » bortme » alcalmak » toprağa duşmek » duşunucu » urperiş » her horoz kendi copluğunde ote » gozu doymak » kimin arabasına binerse onun t » peşine duşmek veya gitmek » kudumzen » afiyet uzere olmak » unlemek » carıklık » cakım » demir tavında dovulur » gemisini yurutmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » sabahcı » anlamıverir » anlamaya yarayan sınama » cay bahcesi » cekmek » muşahit » gerci »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.