tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul indirmek » bağlayıcıunlu » guveyfeneri » edebiyatcı » işmar etmek veya gecmek » levanten » icerleyiş » bicenek » meram anlatmak veya meramınıan » cubuklama » toren » mesafe bırakmak veya koymak » cırakma » alıcıgozuyle bakmak » cabası savaşım » orfî idare » musaade » calışma dolabı » şeref unvanı » buyultme » ciğer kebap olmak » cıkışamamak » doke doke » aracı » uretim araclarınıozel mulkiyet » koken » ozur dilemek » cicek » hesaba dokmek » nuh nebiden kalma » bilâkayduşart » tunc bilekli » sallanma » gozlemek » gozleri velfecri okumak » got » ucretlendirmek » haraccı » keskin zekâ keramete kıc attır » mutehassis » sulfurik » kılıclama » veya orulen dikey duzlem » nufus tezkeresi » munasip bulmak » dokuz korun bir değneği » konkasor » cicekleniş » orgutlenme » sunger gibi »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.