tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ketcap » kacakcılık » dunden olmuş » nazikce » pek gozlu » nakliyatcı » duşeylik » gecek » mal mudurluğu » fesatcı » cozucu » icini bayıltmak veya kıymak » fırcalayış » cekiştirmek » mut a » soz yazarı » gonlu cokmek » nitelikli işci » davranmak saygıgostermek soz » kalbura donmek » yeni gercekcilik » yuksek atlama » yağmurolcer » yan cizgisi » kukurtlemek » kur a » goz kadehi » burnunun ucundan otesini veya » maddî olmayan manevî şeyler » cubukcu » bir sorunu gerekli acıklığa ka » noroloji » orfî idare » dağa cıkmak » ozdeştirmek » daha bircok şeylerin yapımında » şofor mahalli » cıkrık » munazaa » başol da istersen soğan başıo » hatır icin ciğtavuk yemek » ucayak » cakşır » yusufcuk » cağcıllaşmak » guzun » tavuk koftesi » kundeleme » kaynakcılık » az »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.