tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tertibe duşurulmek » ucuk » kubbealtı » kusku » ere gitmek veya varmak » sondurulme » am » am em » yakutca » olmayan bağımsız hur » beklenmediği umulmadığıveya c » mutehevvir » korkunc » donuk » tekaut » yurutme kurulu » hışırıcıkmak » tehaluf » sut kuzusu » oğlende » can kaygısına duşmek » otmek » gonul birliği » ıkla ikle ukla ukle » tarihe gecmek » ceremesini cekmek » bacasıtutmez olmak » olduruş » civici » guldur guldur » secde etmek secdeye varmak vey » ırkcılık » munasebat » sut gibi » odemek » sucustu mahkemesi » cağcıllaştırma » duğun evi » uygurca » yukseğe cıkmak » duşleme » yırtıkca » yureği carpmak » karanlığa gomulmek » doneklik » muzik dolabı » calmak » ilk gosteri » yalancıod ağacı » korelme »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.