tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakmak » ufleme » bundan boyle » ut acıcılık » bukulgen » elcilik etmek veya yapmak » carpık » ayağıalışmak veya alışmamak » gullâbi » turemek » luzumsuz yere » murdum » comlekleme » sucluluk » olcu » kalp akce » yatcılık » t t » iktidardan duşmek » gordurme » koşe başı » gudukleşmek » hurmet » ters turs » acıklaştırma » cok hucreliler » olmayan bağımsız hur » evlât gibi veya evlâdıgibi » yavaşcacık » tos » muddeiumumî » yuzune bakılacak gibi veya yuz » antep işi » kacırmak » beyaz etmek veya beyaza cekmek » torpulemek » yuz » şenlik ve eğlence donemi » kohne » ağlar gozden sahte sozden ken » surekli unsuz » ulkeler coğrafyası » elinden işcıkmamak » huzunsuzluk » curutmek » orta ve yuksek bolumlerini bit » guvenme dostuna saman dolduru » fotoğraf cekmek » caldırılmak » tuberkuloz »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.