tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bilcumle » suruden ayrılan koyunu veya ku » allah emeklerini eline vermesi » organizator » parcalarıkaynaştırma işi veya » kapıkethudası » helenizm » cim » surundurme » guncek » potasyum klorur » fug » olme eşeğim olme yaza yonca b » ezinc » her işin her şeyin başısağlık » kralice gibi » guvenlik borusu » orumcekli » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » kırlangıckuyruğu » lâzım gelmek veya olmak » sutbaba » muselsel » gulmeceli » mulkiye mektebi » goz altıkremi » cağıltı » uflemeli » rotuşetmek veya yapmak » golge etmek » cek valf » barok muzik » gelmişgecmiş » hayvan salamandra » rusumat » cıktı » surgun » golge olaycılık » cozmek » formule » nuksetmek » muteessif » tuzlayayım da kokmayasın veya » gozetici » sureksizlik » kancılarya » arasında den başka anlamıyl » koşe başı » muşareket » lâz »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.