tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tercume » bozyuruk » norotik » hırcınlık » cekimlemek » takla atmak veya kılmak » kıyakcı » tok evin ac kedisi » icinden kan gitmek » alka evli » catapat » turanî » cakır » gunu yetmek » kapıbir komşu » husnuhâl kâğıdı » suya gostermek » hicten » vergi kacakcılığı » icine dokunmak » akağac » gorunurlerde » yureği urpermek » mukellef » tarcın » organik kutle » muhtac » yureğine kar yağmak » istizan etmek veya eylemek » muzikhol » kaktus » şikâyetci » super cimento » fondoten » işin ustesinden gelmek » ipek boceği » calımcı » el cekmek » yukseltmek » dışgucler » ciğleşme » konakcı » goturuş » nuh der peygamber demez » ateşbacayıveya sacağı sarmak » canına tukurduğumun veya ufurd » boyle başa boyle tıraş » basmak » kukurtlu » ortme »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.