tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşeyazmak » musaade » icsiz » istintac » aktualizm » oğutlemek » unite » bulgar » hunersiz » gocurucu » ana bir baba ayrı » geciriş » onleyici » donelme » pusur » İskocyalı » dalkılıc » durum » letce » osmanî » hayvan koklaşa koklaşa insan » musaade etmek veya buyurmak » ya herru ya merru » goz ile hedef arasında aynıciz » tutmek » calma » percin » bolivyalı » bicimselleştirmek » kubist » capula » hint bezelyesi » dollu doşlu » mudir » cığrışmak » huve » azrail » horoz dovuşu » canıyurekten » cirkinleşme » puskurtme » ası esi » goynumek » musellesat » mes ul tutmak » oksurme » juri » dondurmek » gucsunme » kalın unlulerle art damak patl »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.