tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort bucak » buyukluk hastalığı » tatsızlık cıkarmak » ceşitlemek » toplumcu gercekci » tezkiyesini duzeltmek » gecmek » başkomak koymak » istifci » iyilik gormek » tendurust » yenidunya » civilemek » gelen birini karşılamaya cıkan » pırpıtcı » ağına duşurmek » yan gozle veya yan gozle bakma » baba oğluna bir bağbağışlamış » uzunlukta bir yanıyivli yuva » catıeteği » kırılgan ve katıbir element k » başıdara duşmek » citilenmek » gorungu bilimi » urkekce » filipinli » ozne grubu » sumerce » yuze gulucu » cukundur » dumen boğazı » gan gen kan ken » ustunleşme » uzluk » alt ust olmak » resim cekmek veya cıkarmak » yarıgocebe » bağlanan sert nesne » dışdunya » yarıkubik » gucun » corek otu » v » gomlek » arapcalaştırma » tecavuz » carlık » guzel duyu » calım atmak veya yapmak » esmer kuf »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.