tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonumlu » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » mortoyu cekmek » muzminleşme » tahta goğus » kuflu » curuk sakız » ustenme » onu alınmak » catırdatmak » gok yakut » utulmek » asyalı » ronesans » gozune karasu inmek » karaim » ici gitmek » balığı falyanos balaena misty » teheyyuc » goze bilimi » kuturdeme » sunnetlemek » gostertme » cokertmek » ağacsı » kul etmek » teşekkul » gucluk » ceyizleme » elci » cağrım » lâmadan oluşmuş arasına yerle » hacivat » ust gecit » dortnala » muesseseleşmek » mutedair » ıncı inci » bulunan bolum kafa ser » urperti » koyu koyu duşunmek » hristiyanlaştırma » cilemek » duze » sonuc niteliğinde başka bir bi » caylık » dokmek » oruk » calıidi cırpıidi evim idi ya » bıcaklanmak »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.