tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıtma gormemişses » ayağına duşmek » cekilmek » kulağına carpmak » dizleriini dovmek » kalkan bocekleri » gozleri kan canağına donmek ve » kok doğrayıcısı » tezata duşmek » rontgenci » balcık inciri » panturkizm » ye kurkum ye » taş » mucbir » aktore » para parayıceker » acık maaşı » toluen » ev acmak » durtuşleme » yulgu » duzmek » enstitu » korluk » kilise canı » gunahıkadar sevmemek » otcul » kopek sarımsağı » tellâl cağırtmak » dunyayızindan zehir etmek veya » iplik cekmek » kullanılan tadıacıve bir yıll » reva gormek veya gormemek » gozetilme » şaşkına donmek » duzensiz » sozlukcu » uc katlı » gozlemci » gercek varlığıinkâr eden aşırı » donenceli » gozunden kacmak » sınamak tecrube etmek » icinde » murdum eriği » sovdurmek » ıstırap » acım » azrail in elinden kurtulmak »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.