tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iplik cekmek » ureme organları » munasebetsiz » soz acmak » hapcılık » gecirimsizlik » goğus vermek » şupheye kapılmak » cıkrık » yuksek gerilim » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » oğle » ağız tufeği » davayıileri bir tarihe bırakma » allah taksimi » icki sefası » ozdeşleme » felekten bir gun veya gece cal » cark » dumen suyu » merkeziyetcilik » helâluhoşolsun » toharca » ver elini şu veya bu yer » buyumuşde kuculmuş » diği eli beri inceye kadar » donme dolap » fizik kondusyonu » kuvertur » allah kavuştursun » davranmak saygıgostermek soz » sırt cevirmek cevirmemek » tıraşbıcağı » arışların arasından gecirmeye » ileri gecmek » domates corbası » dolambac » ne cıkar » parşomen kâğıdı » gorev alan ic salgıda salgıla » sur at » sokulme » cıvdırmak » oyle » tevessul etmek » tecessum » yelolcer » omur gecirmek » kacırmak » e hâli »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.