tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak anlamı

işe koyulmak anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğus » hunerli » oncu » sinek ufak veya kucuk ama mid » gozu olmamak » surunmek » ar yılıdeğil kâr yılı » kuvet » gurultu » acem halayı » eli boşgelmek veya gitmek » allah vere de » hayrulhalef » acıortay » ağıtcılık » cağıldamak » ecek » yapmaya yarar » kırıkcı » gozu bağlıolmak » saklamak inkâr etmek » cok sesli » keci » yakın gocuşme » gozgu » duşeşatmak » gomlek » uzum pekmezi » uzatılabilir » dil cıkarmak » gozluklu yılan » carşamba » aydınlıkolcer » duşuş » cokuntu hendeği » pes perdeden konuşmak » yuklenmek » goğuslu » cip » maslahatguzarlık » kafesci » donmek » eline cabuk » kubalı » sağgozunu sol gozunden sakınma » kasetcalar » servis otobusu » yuzune gulmek » ukraynalı » gibi birtakım makinelerin işle »

işe_koyulmak_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_anlamı nedir ve işe_koyulmak_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.