tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kufurbaz » sinuzoit » parca » cadır tiyatrosu » susleyip puslemek » isimden tureme isim » şukran » ekmekci » yapılan resim ve bezeme işi » liman işcisi » nesic » duşes » cukurlaşmak » tuvit » uzerine yuklenmek » gulle » mustensih » gurul gurul » ciğrenkcilik » yonetmenlik » ince gul yağı » bozordek » bitki sutu » ustelemek » cıkarmak » kucuk unlu uyumu » guclendirme » kapakcık » cumle kapısı » ozumseme » etuv » guvercinboynu » sunger gecirmek » bulamac » yuf ervahına veya ervahına yuf » onde gelmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » cam yeşili » saba ruzgârı » tumsekli » ic merkez » obekleşmek » sidik sokturucu » cakışmak » darasınıduşmek » dubel » izinden yurumek » belirten liste fihrist » ağackesen » temettu hissesi »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.