tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icin icin » konakcı » guzellik » gumuşrengi » ic kuyu » şoyle dursun » oğutleme » imtizacsız » cokuş » duzeltmek » oğlak » cikolatacı » ihrac » corba olmak » on oluş » yureğini tuketmek » camurlama » mertce » cıkmak » maya veya meye gorsun ve » lâckalaşma » ihtilâfa duşmek » akrobat » sepet havasıcalmak » yaşama gucu » sosyal guvenlik » mutemmim » serbest yuk » derinlikolcer » tecahuluarifaneden gelmek » el elin eşeğini turku cağırara » yorgan doşek yatmak » donuşturucu » lâluebkem » ne munasebet » torpu » muderrislik » carksız » karşıtı » keceleşmek » acmak » icilmek » cember makası » tellâl cağırtmak » subek » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » gokce » oyku » kacamaklı » muracaat etmek veya muracatta »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.