tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuz suyu » salcalama » kurama » um » tadilât etmek veya yapmak » mutemerkiz » terennum » kılıc alayı » korluk » donmek » luzucet » cıkmaza girmek » zararına kazanc sağlamak » murettip » guzel » mutevehhim » mutevali » kamcılanma » viskonsul » eteğine yapışmak veya sığınmak » metalurji » moskof gâvuru » papaza donmek » kafayıcekmek » gudumcu » duz rakı » askerî ruştiye » kacmak » guluncleştirmek » tecahul etmek » gutme » secmen kutuğu » saygıgostermek » allah » yavaşca yavaşca » cozulmek » mıhsıctılık » başıonunde » zanaatcı » bukun » duzine » unvanı » antikomunist » puskurmek » acıklık » eli boğrunde veya koynunda kal » kucuk hindistan cevizi » bulbul canağı » gun ağarmak » buken »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.