tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
veren madde » mutehakkim » golge duşurmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » sulfurimetre » olu salı » lâf ola beri gele » ozonur » muradif » sumuk » ag » ucmak » arıtma unitesi » keciye can kaygısı kasaba et » opmek » cakmak » guzel » buryancı » cebi para gormek » doğru cıkmak » ozdeşlik » nârına veya nâra yanmak » cizgileşme » silindir prizma vb bicimindek » cgs » individualizm » sungusu depreşmesin » kıskac » catlaklık » sutun » calkalatmak » catıeteği » yer bicimleri » sunnîlik » carpıklaşmak » karda yuruyup gezip izini bell » gocken » goz ucuyla bakmak » kabul toreni » harıgecmek » curukluk » oksuzdoyuran » iyi hoşama » akıl var yakın var veya akıl » muctehit » mubarek » formul » ulahca » oh olsun » başakcık »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.