tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karda yuruyup gezip izini bell » alnına kara surmek » guluşmek » bahaî » acıkgozluk » hakcası » etci » doşenmek » nur ol » kuyruksuren » soylenti » canıyok mu » turkmence » ustune yok » muhlet vermek » gozunu ayırmamak » genellikle orduda veya yatılıo » ıskartaya cıkmak » sokmek » iki eli birinin yakasında olma » yuzup yuzup kuyruna gelmek » cirişci canağı » ocağısonmek » nutasyon » vakıf durumuna getirmek » fırcalanmak » bayramî » ortmek » tore bilimi » tane tane soylemek veya konuşm » tur ağac veya metalden değnek » yureğini eritmek veya sızlatma » ağrı sancıgibi fiziksel veya » yurutum » calgıaleti » kecilik etmek » meşe komuru » orgutsel » muhafazakâr » madikci » goruşacısı » n » renkolcer » guc » koken » kaca patlamak » alıal moru mor » karşısına gecmek » bonkor » cağrışım »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.