tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
o o » cakmaklık » cavdarmahmuzu » ana avrat duz veya dumduz gitm » akağac » gozleri cakmak cakmak olmak » jenerator » soz almak » duğumlenebilir nesne » kriz gecirmek » bicimselleştirmek » cini doşemek » sozum ona sanki guya » anayasacı anayasayısavunan an » dalgunduz » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » bordur » cimleyiş » iki cifte » ortodoks » gercekci » yer yarılıp icine girmek veya » divanımuhasebat » maksat gutmek » caparız » tozunu almak atmak silkmek ve » cepni » şeytan tuyu olmak » sungulenmek » evvel allah » dovec » icirme » kuşkuya duşmek » guneşacmak » vefat ilmuhaberi » telâşa duşmek » mulkî idare amiri » adî suclu » ele » yarın obur gun » kucuk karga » goze zarı » deve doşlu » halebî ordaysa arşın burada » noktalıvirgul » sutlu » ejektor » etmek » camurlatma » cıdam »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.