tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cizelge » ozumlenmek » hızla batmak » suru » bıckınlık » odenek » cırak » cıkarmak » kavlukarar » tavukcu » gomu » calımlama » geometrik cizim » dunya başına yıkılmak » surgune gondermek » goruşturmek » tesaduf » onune cıkmak » ummî » komutator » koskelmek » duşman başına » vazifesi mi » balkarca » ıstırap » tecrube » guneşlik » glâyol » beis gormemek » kopru altıcocuğu » yuzsuz » murai » suje » mulkiyeli » kulâhsız » acış » şovalyelik » gurlek » gorulmek » vus at » deveyi yardan ucuran bir tutam » mukellef » cozuşmek » duğum » kulustur » duşkun » dem dokmek » mineral » icine kurt duşmek » hoşgorucu »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.