tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arkadaşca » duş » cıkıt » kenarlık » yureği ezilmek » senyorluk » cingenece » cok sozlu » bir goz ağlarken obur goz gulm » carpıtılmak » uyur goz » ince karton parcası kartvizit » tebellur » cepellilik » ağac kavunu » hukmunde olmak » kılıclı » tum tanrıcılık » enstrumantal muzik » munavebe » gorevsizlik » jole » bir kapıya cıkmak » şolen » tekerlekcilik » yengec » can havli ile » cilekeş » damgasınıvurmak » ustume iyilik sağlık ustune u » mız miz muz muz » yeri goğu inletmek » goturum » caşıtlık » bulunan bolum kafa ser » carkcı » cayır yulafı » dorduzleme » camursuz » zevkinde olmak veya zevkine ba » fitci » arapsacı » ovunduruculuk » endişeye duşmek » başına belâ olmak veya kesilme » şeytan gorsun yuzunu » oğretilerin genel adı akliye » icinden gelmek veya gelmemek » norotik kişilik » on »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.