tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk dağlarıben yarattım deme » kostekleyiş » sacaklı » cıvlama » ust guverte » şeritcilik » zulum gormek » sıcramak » duşkun » yuznumara » kamanco etmek veya edilmek » kıblenuma » cocuk işi » cilekeş » donmek » turbulâns » vucut ısısı » kacmak » iz duşumu » gonlu akmak » namerde muhtac olmak veya name » yaşam oykusu » uzuntu vermek » istihrac etmek » menekşe gozlu » aletler butunu » ırkcı » celik yelek » icin » gozu tutmamak » gommek » cizgi » gorevden alınmak » cırcır » dar goruşlu » gorup gozetmek » tukeniş » tecrubesiz » keceyi suya atmak » dovunuş » kurklu » gomulme » ata et ite ot vermek » menfaatci » geri cekilme » duşunce » cift parmaklılar » ucsuz bucaksız » kır ciceği » donum »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.