tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goturmek » cağırım » gosterir » veya dokunmuşpamuktan yapılan » fıstıkcılık » roproduksiyon » ileri veya one surmek » tac » şekle sokmak veya koymak » zararına kazanc sağlamak » orneğin » havanda su dovmek » gecmek » cevrili » kukurtatar » ağılıbocek » turkceleştirmek » bir gun evvel » midesi veya ici ezilmek veya k » kenara cekilmek » cizgilenmek » hungur hungur » i tutmak » yelolcer » methusena » işci sigortası » jubile » calkanış » batakcı » nuzullu » obeklenmek » vidanjor » allah ım » kanıkanla yumazlar kanısuyla » citmek » cekirge » tac » yıl donumu » havadan sudan konuşmak » başka bir ulkeye veya yere sığ » secmek » duz » bana da demesinler » mehmetcik » davranmak saygıgostermek soz » sozluk bilimi » bıraktığım bıraktığı bağladığ » cicekci » kulağınıcınlatmak » envaiceşit »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.