tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işe koyulmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karagoz oynatmak » tekefful etmek » tefeul » acık » anlamlandırma » caldırılmak » kap » futurist » millî mudafaa » zırva tevil goturmez » cok kocalılık » duş » sozunden cıkmamak » hesaba almak veya hesaba katma » koylu » camat » olcu almak » uygun duşmek » musteniden » nuktedan » kırgız » elinin koru » semturreis » celişiklik » gozeler arası » calışmak yapmaya kalkışmak » absurt » teşebbus etmek » suclu sayılmak » encumen » karagoz » haymana okuzu » allah herkesin gonlune gore ve » para donmek » kırağıduşmek veya yağmak » defasında bir sayıyukselterek » guz » un corbası » ovunc duymak » caprazlaşma » kupe ciceği » duğum atmak » supurgecilik » dırt dirt durt durt t » bicilmişkaftan » cayırsedefi » on tureme » tunaydın » profesorluk » bodur tavuk her gun veya her d »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.