tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimi » yureği ezilmek » iceriye atmak almak veya tıkam » cizilmek » ayakustu » kılıcıkınına koymak » mısır puskulu » fume » gunlu » dem dokmek » dağınık gozenek » camat » uflenmek » tumamirallik » karagozluk etmek » kor şeytandan bulmak » ir » goz gezdirmek » doner sermaye » bin bir ayak bir ayak ustune » acılmış dikdortgen biciminde » picuta » hıckırtmak » el openlerin cok olsun » cimlemek » zuppeleştirme » cin anasonu » duzayak » uste vurmak » solusyon » tenceresi veya tencereleri kay » sutcu » kokorec » sırt cevirmek cevirmemek » goruşulmek » cekmek » kazanmak » bir olayıileri surenle inkâr » taannut » edebiyatla uğraşan kimse » duğurcuk » ayrıcalık tanınmak veya goster » sungulemek » onune cıkmak » alev sacağısarmak » luzum » hukmî şahsiyet » acmak » akdeniz mavisi » ust »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.