tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
su culluğu » tırt » ney uflemek veya ufurmek » cocuksuluk » mutculuk » seksen kapının ipini cekmek » boşta olarak yapılan ortu » akrobat » anus yuzgeci » başlangıc » on » sen sağ ben selâmet » kaucuk » nufus kutuğu » guvenoyu almak » yıllıkcı » gunlu » citi yapmak » mercekten oluşan optik alet » oz deyiş » yuzeyinin her noktasına basınc » coğul » gucu » zor alıma carpmak » icli kofte » cakış » olu helvası » film cekmek » başına gecmek » gocurme » humanistleşmek » kılcıksız » paca » arabanın on tekerleği nereden » duldul » romanoloji » sun î » alman gumuşu » bukmek » el surmemek » tarh etmek » kozlemek » cekiver kuyruğunu » durumunda ayrılabilen parlak b » gormek » koc » faktor » ciftelenme » nakliyatcı » anlamaya yarayan sınama »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.