tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iz anlı » guclu » turkuleştirme » gozunu acmak » artıuc » karda yuruyup gezip izini bell » kan cekmek » dan den tan ten » midibus » distributor » teferruc » muzahrefat » zekâ bolumu » canak yalayıcılık etmek » icini sıkmak » ic cokgen » gerekcesiz » gıc gic guc guc » podosuet » puskurtec » kirec kaymağı » kore » başcevirtmek » elektronik muzik » turt » fetus » onune katmak » ote beri » nankorluk gormek » gulleci » kusluk » korku dağlarıbekler veya aşırı » tıkaclama » acıklamak » mudrik » gostermecilik » sodyum fluorit » gomme banyo » bir yakadan başcıkarmak » calışma » mulk » kuzguna yavrusu şahin veya ank » kursu hocası » muracaat » duk » levha » kazın ayağıoyle değil » goğsunu kabartmak » cıkarmak » munezzeh »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.