tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ruzgâr » ayağına duşmek » donuşturme » iki rahmetten veya iyilikten b » soz goturmez » gulbahar » turna gozu gibi » ceşnilenmek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » selâmete cıkmak » mustesna » acılmak » soylem » bulanıkca » guneşgozluğu » ayağıile veya kendi ayağıile g » ipcik » ağzınıhayra acmak » turemişkelime » artistce » hercumerc etmek » cenebaz » uzumlu » tore dışıcılık » kaymağıolan » acıktan para kazanmak » cevirmek » birleşikgillerden kok sapları » mes uliyetsiz » nitelikler gosteren madde » acığa cıkarmak » yapılan resim ve bezeme işi » kafayıyere vurmak » neptun » zuluf » ustune oturmak » gozu bir şeyde veya bir şeyin » uygurca » kur acı » gezdirme kulağıtemizleme bici » kendini aşağıgormek » bok yemek duşmek » catlatma » musamahasızlık » ahu parcası » bıckı » tuketici » hint hıyarı » tac giyme toreni » selâm cakmak »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.