tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacılmak » kucuk gormek » gommek » hercumerc etmek » l » ciroz » temiz yurekli » koşelik » kendisini değiştiren calışma s » cekimlemek » ittihatcılık » cizecek » inatcı » catılış » ağcekmek » curuk sakız » zaman » hint fulu » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » munafık » erendiz » donenmek » suluk » cağcıllaştırmak » lâzım gelmek veya olmak » oturuk » si » her kafadan bir ses cıkmak » falcata » pufur pufur » prescilik » borc harc » uzunluk olcusu » gobek adı » ev ev dolaşmak veya gezmek » olu saat » beyazın adı esmerin tadı » celebi » sutsuz » cephe acmak » calyaka » cakırcılık » nankorluk » inmek » sırma sac » orta hizmetcisi » icerik » gelişmişcanlı » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » c c »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.