tdk sözlük TDK Sözlük

 

işe koyulmak deyiminin anlamı

işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işe koyulmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işe koyulmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük işe koyulmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicim » fırcacı » sozleşme tutanağı » sultan boreği » ciceklemek » gumruk koymak » aşcıbaşılık » gozum cıksın veya kor olsun » kotuluk » dingo nun ahırı » pusur » lopcuk » cekme » kosinus » gitti gider dahi gider » genel butce » gonder » gozunden kıskanmak » yoneylem araştırması » gecmek » kendini duşunmek » alıcıgozuyle bakmak » gecer » yıldırımlarıustune cekmek » sonradan gorme gâvurdan donme » cemic » tufeklik » dulger balığı » tutun balığı » kışdonencesi » iz duşumu » calışkan » sun î tahta » cemrenme » odunsuz » tahassur » işci » cirişci » cekişmeli » curuk sakız » kaclı » gorevsizlik » gureşmayosu » cuminum cyminum » yuklu » kat îleşmek » maskesini duşurmek veya sıyırm » nobet » cubbe gibi » »

işe_koyulmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işe_koyulmak_deyiminin_anlamı nedir ve işe_koyulmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.