tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karışanıgoruşeni olmamak » surveyan » atma recep din kardeşiyiz » yuz » cupra » suruden ayrılan koyunu veya ku » dordun » guluş » duzenlenme » sı si su su » arpa guvesi » gudeleme » butunler acı » yunlu » gobeği duşmek » komur başa vurmak » pusursuz » koşelik » bir yerde kullanılan bir yere » evlerden ırak veya uzak » unvanı » guvenilirlik » yoruk » aclıktan olmeyecek kadar » carşaf carşaf » dolleme » kut » yuksekten konuşmak » yârdan mıgecersin serden mi » catal ağız » canıcıkmak » gorevli kuruluş » meram anlatmak veya meramınıan » tekâsuf etmek » suvari boluğu » kacak gureşmek » torpulemek » boncukcu » etme bulma dunyası » bolu » puantor » sucustu mahkemesi » pırnal komuru » caldırmak » cartır » dokmek » mubadele etmek » hayrete veya hayretlere duşmek » sahil cizgisi » tumgenerallik »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.