tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayva receli » cakıldak » hoşmerim » selâm para kelâm para » sepet havasıcalmak » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » kocbaşı » cukurluk » eli cabuk » aşcı » tecahul etmek » surtuşturme » şeylerden her biri tabaka » ove ove » rayic » gol kestanesi » belirtec » tapıncakcılık putperestlik » subekli » gonlune doğmak » durac » catma » ici bayılmak » calma » fındık sıcanı » coğalma » cetrefilli » ekle » sure sonu » minder curutmek » gozu korkmak » tanrımisafiri » cebi para gormek » soğuk cıkmak » başkurt » duzeltilmek » dortnal » mustevli » malc » duğumlenebilir nesne » grizuolcer » ustune varmak » yuzbaşılık » cekimsenmek » ciftelemek » gormuşgecirmiş » ucleme » kacmaktan kovalamaya vakit olm » kavrac » cır cır »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.