tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parıltı » evdeki pazar veya hesap carşıy » hızlıhucum » cıplak tohumlular » busbutun » gur gur » fuze » durdu durdu turnayıgozunden » faaliyete gecmek » ozcesi » gercekleştirilmesi » dumduz » ozleşme » teşbih etmek veya yapmak » orselenmek » gun gecmek » kambur ustune kambur veya kamb » ayrıcalık tanınmak veya goster » luks baskı » lâluebkem » musevvit » golgelik » fizikci » kiraz receli » sıcrama tahtası » tazallum temek » ultimatomsu » bağlanmışkıl veya kıla benzer » kucuksemek » vandal » teror » onleme » gonlu cekmek » cay bardağı » luleli » huryemez » kısa gunun kârı » borc harc » fair play » gulmekten kırılmak katılmak » araplık » kompozitor » sulfamit » bir el bir eli yıkar iki el b » kacaklık » oz denetim » cubuk » avuc » ote » gozlerine uyku girmemek veya g »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.