tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ejektor » otorite sağlamak veya temin et » kongovdeli » duzgun » icecek » gozu arkada kalmak » ıslahatcı » boncukculuk » dunyalık » cerkez tavuğu » gollenmek » baklava borek » ropdoşambr » sınıkcı » duşun » kılığına ceki duzen vermek » hemzemin gecit » luleci » fistul » alt ust » cekme » cıngıl » duz kap » sozlendiricilik » un almak kazanmak salmak veya » uckuruna gevşek olmak » dolmuşculuk » arısutu » detektor » buyukken daha kucuk duruma get » dunyanın kac bucak veya koşe o » sunnetcilik » torelcilik » ic cekmek » capasız » uretec » cıkmak » cifte vatandaşlık » carpma kapı » zam gormek » duzeltmek » marketcilik » tekme atmak veya tekme vurmak » can cabası » muteveccihen » koyculuk » dumen boğazı » ultrason » acıktan tayin » tumen tumen »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.