tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacın ak mıkara mı onune duşu » her biri mesame » fesatcılık » boru kelepcesi » donuşturme » ustune » acık hesap » şerbetci otu » buyuk sozume tovbe » muddeiumumîlik » puruz » vergi yukumlusu » gucuk » gorenekcilik » aza coğa bakmamak » supurtmek » orgutlendirme » kızamıkcık » sap yiyip saman sıcmak » yun » fare deliğe sığmamış bir de k » b » lâf lâfıacar » taşcı » sozum ona sanki guya » payına duşmek » onerme » nesne obeği » ucgen » muz » stabilizator » bac » hacısuya atma » kocan bağlamak » kritik » malik » cok uzun uzun sure uzun olar » urkmek » aynıkapıya cıkmak » gocmenleştirme » yaşam bicimi » surgen doku » camguzeli » vekil vukelâ » ağzına duşmek » kalp kazanmak veya fethetmek » tirşe gozlu » duzlem kure » kundeye getirmek » tok evin ac kedisi »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.