tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
play back » formul » cilekci » beyaz etmek veya beyaza cekmek » gorgu tanığı » omuz opuşmek » gullâc » ropdoşambr » umutsuzluğa duşurmek » butunletme » munazara » cekmek » kul olmak » tek erkcilik » koncsuz » ceki » sultan kethudası » amerikan bar » tuyme » dokuntu » on ad » ağzına duşmek » cekicilik » arasındaki ekonomik ilişkilere » buzuşuk » evvel allah » cekel » okse otu » gozlerine inanamamak » guclu kuvvetli » bu gozle » kambur ustune kambur veya kamb » kutluk » yenidunya » mutenakız » cıldırmak » munşeat » uniformalı » uzunclu » ciriş » imalâtcı » yururluğe konmak » duzgun » ortaya dokmek » başgostermek » ortulu » palyacoluk » gorevli kişiler » bir sozunu iki etmemek » centilmek »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.