tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odlek » hırkayıbaşına cekmek » kup » yuzlu yuzlu » onune geleni kapar ardına gel » cıkarmak » akcıl » coreklenme » fazla kacırmak » borc almak » gunâşık » gununu gormek » kıyak kacmak » goksel » kerpic dokmek » cıplaklaştırma » eziyet cekmek » kestane kabuğundan cıkmışda ka » taktir etmek » olcumlemek » lâtife goturmek » mentollu » koyuvermek » cembersel bolge » nesne » buzmek » got » uclu bahis » hovarda olma durumu » oksuz kalmak » ne soyluyorsun » cennete donmek » topceker » nufuz » mumeyyiz » ağaclı » goğus eti » ornekseme » duğmeleme » iki bucukluk » ve sorumluluğunu taşıyan birim » yeri goğu tutmak » yuzustu » urkek » halebî » ispenc horozu » icgudusel » askerî ruştiye » yalın cumle » yuksek »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.