tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surulme » nufuscu » araştırılabilen olculebilen » mantıkcılık » hint horozu » ve bilinc merkezlerinin bulund » kulâh takmak » boldurmek » cekilmek » beduk » gozgu » sutkızı » set cekmek » haymana okuzu » gozlem evi » allah emeklerini eline vermesi » komur kayası » bezi herkesin arşınına gore ve » otekisi » cozundurmek » icerik » soz almak » guneşleme » cephe acmak » işbilenin kılıc kuşananın » nasrettin hoca nın turbesi gib » acıklamak » komunizm » varoluşcu » salâ vermek veya okumak » ne demek » ne arar veya onda ne gezer » kur a cekmek » fermantasyon » cayır tavuğu » sıcan duşse başıyarılır » yon gosterme eki » turk kıyması » belini doğrultmak veya doğrult » gecirmek » kucumen » guvenlik » sakatatcılık » ahretini yapmak veya zenginleş » icine huzun cokmek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » suzule suzule » kirecsilemek » cin carpmak » acar »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.