tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yaya civisi » amerikan » tazallum temek » aclık » ulusculuk » kopuksuz » celenk » taşcılık » haberleşme komunikasyon » mubarek » terakki gostermek » gurbetci » sınamak tecrube etmek » kâğıt acmak » vechişebeh » gul gibi gecinmek veya yaşamak » capaculculuk » icinde yuzmek » tuketme » rahat bırakmamak veya vermemek » eşgudum » dunur gezmek » doluya koydum almadı boşa koy » ceyrek finalist » muşkilât cıkarmak » duşunce » genel olcek » goruşme » her ne ise veya her neyse » yurumek » dortnal » karacayır » ozumseme » ustunden başından akmak » yamalıbohca » cokmek » ondule » ucten dokuza » acze duşmek » cul » sırtından para kazanmak » ozenilme » secde etmek secdeye varmak vey » seni gidi seni veya seni seni » allah versin » emniyet duğmesi » ozgun » alcılama » iğne atsan yere duşmez » muz »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.