tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cipilleşmek » uzumunu ye de bağınısorma » kemenceci » gungormuş » beylik fırın has cıkarır » her tur gosteri yapmaya uygun » oylemesine » cala » kopoğluluk » gozunu bağlamak » gluten » goru » uste vurmak » goğem » kurdî » camura bulaşmak veya batmak » kalburustu » kaymağıolan » kosnulme » ozezer » c » koskoturum » azınlık hukûmeti » kaucuktan yapılmışşilte » tufekci » co » carpılı » kutleştirmek » yufka boreği » ici icine gecmek » cok gecmeden » soz etmek » patates koftesi » sumek » cinke » gercekustuculuk » iskele kelepcesi » kuşgibi veya kadar yemek » karaman ın koyunu sonra cıkar » kupleme » palamarıkoparmak veya cozmek » donme dolap » carık » soylemek » ağız acmamak » ciğeri parcalanmak » cizgilik » donen kenarıcepecevre oluklu » burudet » kotuluk »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.