tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
plâstikci » muzik salonu » bulunulan noktasının meridyen » ağzından cıt cıkmamak » cop kebabı » yukseltilmek » barışcılık » cakmak » oturu » suzgu » uc » sağelinin verdiğini sol elin g » kacınılmaz olan şey » sozleşmek » yetki kanunu » ucukluk » ustun olmak veya gelmek » bicmek » dağıstanlı » dunya bir araya gelse » gupguzel » cıkmak » secim » cis » kolelik » corek » yuzu kalmamak » cobansuzgeci » ayva gobekli » meydan bir şeye veya kimseye k » ana yureği » sokel » oz su » papirus » yataklık yapmak veya etmek » ilâcsız » leyleğin yuvadan attığıyavru » umidi boşa cıkmak » muzikhol » aşka duşmek » rubap » kadehcik » dutu rubus caesus » huzunsuz » otostopculuk » gostermek » cacaron » eğitim arac ve gereclerinden d » olu » ic ek »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.