tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuru cayır » karikaturize etmek » goz alıcı » ozlu » tanışcıkmak » zaturree » kopeğin ağzına kemik atmak » al kiraz ustune kar yağmış » nikâh duşmek » suyu getiren de bir testiyi k » cavalye » cakmak » ac ayıoynamaz » hukmî şahsiyet » cıtcıtlama » gerekce » işguderlik » hukumdarlık » istirham etmek veya istirhamda » lecek » bolumlendirme » deli cıkmak » ustune evlenmek » burokratik » himaye etmek » gıybetci » duven surmek veya dovmek » kume » orgucu » duduklu tencere » kulağına kupe olmak veya etmek » nerede hareket orada bereket » gozeneklilik » himaye etmek » parca parca etmek » penceleşmek » catlak zurna » caldırmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » porsume » adliye encumeni » cizmek » pic » babîlik » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » kopek memesi » xviii yuzyıl sonunda başlayan » muzik koşesi » carpıtmak » muteessir olmak »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.