tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kesip bicmek » allah tan » cengelli iğne » ali kıran başkesen » hoşgorusuz » ozlemek » carcur etmek » kotulukculuk » onayak etmek » helme dokmek » sinus » revac » telefon etmek veya acmak » doğuşken » duşundurucu » cift kol » muslumanlaştırma » halel getirmek veya getirmemek » lâtin » kacınmak » naturmort » pembe gormek » mufredat programı » duşunce » karanlığıdeşmek veya yırtmak » limon kufu » ic salgıbilimi » fırın ekmek yemesi lâzım » gozu uyku tutmamak » suhulet » gonlu ile oynamak » duru » teşhis etmek veya koymak » ağacıkurt insanıdert yer » ucuz atlatmak veya kurtulmak » subye » durtmek » cimleyiş » muamele gormek » cekmeli » rayic fiyat » cilekcilik » hesaba dokmek » iştah acmak » dualizm » cizgilemek » dem cekmek » suru » patlakca » begdili »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.