tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacmak » sınava cekilmek » tutma satışıtek elden yonetme » buyutmek » dil oğrenimi » duşunce alışverişi » duşuncesiz » orgun eğitim » başına belâ acmak » ile beraber » iki gozum iki gozumun nuru » yarıkubik » gunahına girmek veya gunahınıa » mukemmelen » roportajcılık » boluşme » tadınıkacırmak » geckinlik » soz etmek » gecimsizleşme » ici daralmak » guzide » berberî » dokuntu » yedekci » mutenakız » mekanikcilik » işbilenin kılıc kuşananın » yuksek basınc » allah veya allahım » muşteki olmak » statu » curuk » cekce » tavukpencesi » sın sin sun sun » kul etmek » kaşıkcı » bicki yurdu » yuzu secilmemek » malik » goz » isparta halısı » surulmek » ağaclaşmak » cıkmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » kutleşmek » burgulu » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.