tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğum duğum » camcak » gelini ata bindirmişler ya na » silindir prizma vb bicimindek » turkuleşmek » fransızlaştırma » tor » onu sıra » soylenti » sendikacılık yapan kimse » lâvanta ciceği » ciceklenmesine dolayısıyla me » guc » faca » yaka bir tarafta paca bir tar » derisini yuzmek » yukletme » ici icini yemek » zıddına basmak veya bir şey bi » calıdikeni » m » ceşnisine bakmak » sut kuzusu » ş » hoşgorulu » kaput gitmek veya olmak » catma kaş » dort yuzlu » makaralarıkoyuvermek zapt edem » kulte » başarıgostermek veya kazanmak » cirişlenme » cicek gibi » gok kutbu » surum » etmediğini bırakmamak veya kom » allah mubarek etsin » kimse » facunalık » gerekce » gundaş » olumu op » gozsuz » ruştiye » şoyle boyle » yer bakır gok demir » album » boşa cıkmak » duğmeleme » cift zamanı »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.