tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vaz ıhamil » oda muziği » takdir etmek veya eylemek » keramet buyurdunuz veya kerame » ses yonetmeni » gunec » yuluk » cenaze toreni » ipini cekmek » muritlik » kesesine gore » gevrekci » somurge » kurulur » yarım elmanın yarısıo yarısıb » ara konakcı » nukleer enerji » dayanc » celik kasa » savaşcı » renkli element kısaltmasıcu » cok seslendirilmiş » tecessum etmek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » onemseniş » zr » kacışılma » evvel allah » başdondurmek » rum » koşeye oturmak » fındıkcı » tapu kutuğu » paskalya coreği » yaradancılık » cerceveletmek » kuru soz » mahkemelerinin adı » kuru yuk gemisi » cakma » cingenece » musmir » sallanma » tureme unlu » cinke » oğrenci bileti » catısız » nankor » oksuruş » suc »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.