tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pelikul » kopulemek » gumuşletme » eyleme gecmek » icinden cıkmak » ortopedi uzmanı » sut corbası » iki gonul bir olunca samanlık » surt allah surt » o gun bugundur » recete » tahassus » ac bîilâc » kucukle kucuk buyukle buyuk o » fetus » surtunmek » ceki » icim » sacmalık » şehriye corbası » savaşcı » caydan gecip derede boğulmak » gun durumu » aralarından kara kedi gecmek v » başağac » caylaklık » avar » cabuk » bilcumle » boşluk » cıvdırmak » nikaragualı » cekelez » bon » kreator » asgarî ucret » amcamla dayım hepsinden aldım » ayırac » carpılmak » boşluk » duşunceye dalmak » erketecilik etmek veya yapmak » torelsiz » el bende » merhem » tesettur mağazası » cokmek » toren duzeni » karım koylu » gulboceği »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.