tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cusse » lutfen » maca beyi gibi kurulmak » oldurmek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » şarapcı » minyaturleştirme » gecişim » fetva vermek veya cıkarmak » ust » sutbaşı » yara bere icinde » oz beslenen » od ağacı » kopeğe atsan yemez » carıklı » soz sozu acmak » ali cengiz oyunu » malik » techizat » fikstur » guvensizlik duymak » at olur meydan olmaz bulunmaz » bağrışcağrış » uc kat » urbanizm » gun merkezli » merkeziyetcilik » cokel » bıckı » tedhişcilik » maskarasınıcıkarmak » copurlaşmak » kilus » celen » ici cıfıt carşısı » gumleme » kecisakalı » turnagozu » turkuaz » kulağına soylemek » asitolcer » surmek » acıkca » soze yatmak » yoneltmek » gecmişola » bucuk » cıkarılış » yağlıkomur »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.