tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sabahcı » amator » kuşum » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » komurleştirilme » oğutcu » teselsul etmek » ciceklenmesine dolayısıyla me » sondurmek » alışverişe cıkmak » uflec » yuklu » curuk veya curuğe cıkmak » bir ben bir de allah bilir » sarnıc gemisi » ardına veya arkasına duşmek » ic evlilik » hesap acmak » surgun » cıkmak » şap gibi donmak veya kalmak » cıkarmak » alcarak » bicimli » kufecilik » arnavutluk » muessiriyet » gozetleyiş » kadiriye » cakır » ote gun » mukemmel » tarihci » ardıc kuşu » neon tupu » lâckalaşma » kurduğu medeniyetleri kendi i » gun meselesi » govem » cerkezce » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkarmak » gecer » kotuye kullanmak » cekilme » lâcka » mujde » cıngı » calma » ornek almak »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.