tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahşişveya beleş atın dişine b » kılığına ceki duzen vermek » cilemek » gunluk » buyutmek » gubrelik » cokluk » teneffushane » muşir » koy ekmeği » allah son gurluğu versin » ihrac etmek » bal ozuluk » gok kuşağı » başyemek başınıyemek » ile beraber » doner kapı » sonum ayrımı » tesalup » husran » kufran » arışların arasından gecirmeye » parcalanmak » butunsellik » mancınıkcı » başakcı » se » yazık etmek veya olmak » su kucuğun soz buyuğun » kapcık meyve » gonlu bulanmak » yolustu » uzuntusuz » cedik » gecmek » guzellik yarışması » bicimine getirmek » ilk dordun » yuzu olmamak » aracı » harac mezat satmak » bancolaşma » lule » anlam kotuleşmesi » icine ateşatmak » acılmak » kullanılır » il » gonlunce » cop »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.