tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukmolunma » işaretinin iki yanındaki anlat » dol yolu » kucuk parmak » sınıfta cakmak » duşunulmek » goz dikeği » panamalı » sozde ozne » dağdağustune olur ev ev ustun » korle yatan şaşıkalkar » muddeialeyh » bir elle verdiğini obur elle a » cayır peyniri » ors » boburlenmek » fıcıbalığı » lâğım su yolu vb nin gereken » yuz » yosun bağlamak veya tutmak » genel butce » teamul hukuku » soz kaldırmamak » acıcı » yuzune bakmamak » orselenmek » aklınıkacırmak » puan almak veya kazanmak » cozuşme » ruh kazandırmak veya vermek » elinden kan cıkmak » yureği geniş » can cumleden aziz » âlemin ağzıtorba değil ki buze » mal muduru » gozunu acmak » ağır cekmek » taayyun » tunclaştırmak » kulkedisi » soylemek » modulâsyon » mundericat » normalustu » bir yerde kullanılan bir yere » bulgur corbası » koklu » tup » cağlayış » ağza tat boğaza feryat »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.