tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icat cıkarmak » ilişkilerin butunu iktisat » mosyo » ız » icecek suyu olmak » gibi » olcu vermek » gungormuş » başmurettip » Şafiî kopeğine donmek » olum doşeği » arac » cokmek » cekinti » kurkcu » ince gul yağı » ciğ » cirkefleşme » ince eleyip veya eğirip sık do » sonuc almak » cıkmak » nane likoru » teneffushane » duvar cekmek » yuz » ciğkacmak veya duşmek » cembersiz » temelluk » cekiş » dovme yapmak » ince karton parcası kartvizit » koscu » hanya yıkonya yıgostermek veya » ırgat pazarına dondurmek » huda » arka kapıdan cıkmak » cağlamak » surtuş » osmanlılık » goz nuru dokmek » carice » gozden kaybetmek » tutun balığı » koleleştiriş » yoneltec » dikce » gorunum » culcu » goz gormeyince gonul katlanır » odullendirme »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.