tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acığa almak » oğrenilme » kulliye » sozu dağıtmak » oluşturduğu tuzel varlık » hafakanlar boğmak veya basmak » maraz esenlik karşıtı » kavmiyetci » organize suc » parca » başıustunde yeri olmak » kup » genellikle orduda veya yatılıo » sacıuzun aklıkısa » gelin guvey olmak » dumeni eğri » ferula assa foetida » duyuustu » modasıgecmek » buyucu » benekli kopek balığı » run » bazıdingil doner bazıteker » kusursuz » boğur » yurumek » susu vermek » uste cıkmak » kor değneğini beller gibi » doner ayna » klâsor » guneştopu » donmek » gommek » durum » koksuz » yuzleştirmek » defteri durulmek » kufur savurmak » teşerruf etmek » muska boreği » gol » ciğin » hele şukur » kopeğe hoşt kediye pişt demem » ruzgârlanmak » cıraklık » namutenahilik » methiye duzmek » arnavutluk »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.