tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suruculuk » gozunden surmeyi calmak » cizelge » hıckırık tutmak » yuzunden kan damlamak » calâk » ışınolcer » sungusu duşuk » ana kralice » kızılağac » keci postu » tapıncakcılık putperestlik » kısmî secim » havalara ucmak » gozu buyukte olmak » secmesiz yemek » kecitırnağı » munderic » dağdağustune olur ev ev ustun » gorucuye cıkmak » carkcı » acıklar livasıolmak » âlemşumul » oylece » kofteci » canına yandığım veya yandığımı » sor » aristoculuk » pacacı » bulunan bolum kafa ser » dilediğiniz gibi » uremek » kılıc oynatmak » allah bir yastıkta kocatsın » barca » vietnamlı » kesmeden ustten gecmesini sağl » soz ruşveti » icinden konuşmak veya demek » tarafından arabacıicin armağan » cacaron » anlamaya yarayan sınama » hurdasıcıkmak » enayi dumbeleği » hava koprusu » kâkul » sunnî » calgın » tekâmul » bırakılmışkimse »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.