tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bazılarıveya bazısı » cuvaş » tore » kumeleniş » korfez » gureştirmek » teessus » mucevhercilik » bugune bugun » aynıtelden calmak » icinden pazarlıklıveya icten p » uc bir » yalama ucuş » yureği ezilmek » harclı » unsuz turemesi » gı gi gu gu » donme dolap » bokunu cıkarmak » citlembik gibi » golge » hint irmiği » teseyyup » di li gecmiş » teşhis etmek veya koymak » tanzimatcı » kut » sokağa cıkmak » maketci » biciminde duzenlenen ulusal ve » kotu » corlu » adıcıkmak » yukunu tutmak » turan » toplandığıbolum » kuzey kutbu » ucluk » kapsul » anlamında ikileme oluşturur » olcu » elini belli etmek veya gosterm » milletce » jenerator » ileriyi gormek » w w » sut vermek » boylesine » koc yumurtası » gonlunu kaptırmak »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.