tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korukleyici » alıcıcıkmak » fluorur » boncukculuk » kırkıcıkmak » tarla sıcanı » cocuk gibi » dikec » işkence etmek veya yapmak » allah vermesin » oteleme » ust sınıf » ozellikle » icin icin yanmak » orumceklenmek » ay gun yılı » dokme » calgılıcağanaklı » yurutulme » aile butcesi » odu kopmak veya patlamak » musteniden » duğmecilik » secme suresi » dağcamı » cifte koşmak » odevcil » sut beygiri gibi ayakta uyumak » nuh nebiden kalma » cekince » zaman » kalafatcılar » sokukcu » gozunde tutmek » ecişbucuş » muzminlik » luks hayat » ruslaştırma » pestili cıkmak » halac » uzum sirkesi » kulakcık » kucuk kap » orge » yurumek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » para parayıceker » geziye cıkmak » sıcak yuz gostermek » yakın gocuşme »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.