tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz işlenmiş kumaş ziyaret ediniz. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coğaltım » pic » an ane » yuzunuze guller » muzik dolabı » acıklanan » ozgurleşmek » ul » gonul almak veya gonlunu almak » onune dikilmek » gecişim » ır ir ur ur » kundakcı » iğne deliğinden hindistan ısey » orgutlendirme » acık » tasvip gormek » kabul kabul etme » aşcı » yazlığa cıkmak » gecerlik » sapcık » kıvanclanma » kacınılmaz olan şey » yakayıele vermek veya vermemek » camguzeli » iş ar » kombe » kooperatifci » oldum bittim oldum olasıveya o » bulanıkca » bicimci » tulum cıkarmak » alt ust etmek » ozgul ağırlık » orneklemek » ki » sutluk » suratından duşen bin parca olm » gozetletmek » hakkısukût » coğulculuk » doşeme » ozet » donmek » gosterir » lugat » cirkefe camura taşatmak veya c » lâckalık » mudrik »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.