tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne âlemde » cokelti » ciselemek » gokten zembille mi indi » koktencilik » mahzur gormek » şirazeden cıkmak » gelinfeneri cerasus padus » goturu iş » ucunu kacırmak » yağmurolcer » tedahul » sanatı » o duvar senin bu duvar benim » eti ne budu ne » acıklayıcı » numayişci » cevre » cakmak » yurek burkmak » icki » echel » ecele care bulunmaz » rukuş » koy » acılım » hucum etmek » cevreleme » etuv » surekli olarak gidip gelmek » ortulu » cadırcılık » demec » doğum gunu » guatemalâlı » gercekleşmesi imkânsız » sutlu ot » neptun » polemikcilik » cicek acmak veya vermek » iplikcilik » dunden » cıkmak » kalcıncı » cuş » mutebeddil » ozumlenme » dârıdunya » yonelik birbiri ile uyumlu am » hamala semeri yuk olmaz »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.