tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuka » ici dışına cıkmak » mulâyimlik » yarıgocebe » konservator » cevirgec » akıcıunsuz » mutlakcılık » muzik odası » buğday surmesi » polemiğe girmek veya girişmek » uc nokta » kazaya rıza gostermek » hindistan cevizi » portlemek » cinili » gecgec » guzel duyusal » tefavut » onemseniş » ren geyiği » unca » duzenleme » konsul » kıvanc » ozensizlik » dunyanın yedi harikası » yureği parca parca olmak » gecirgen » musemma » goruşulmek » okun yanlarda gosterilmişağır » yokcu » oğurmek » goğus hastalığı » cevrilmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » bîgunah » başıdonmek » azotolcer » vefat ilmuhaberi » başsavcıolma durumu » pedavra gibi veya pedavrasıcık » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » murdesenk » akortcu » kabarcıklıduzec » vergi kanunu » gosterme parmağı » keskin zekâ keramete kıc attır »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.