tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hukmu var veya yok » aşağıkalır yeri veya yanı yok » sacma » sozu ağzında bırakmak veya soz » sur atlenme » dort yol » allah dağına gore kar verir » etkin oğretim » bulûğcağı » gosterim » ucgensel bolge » hanefîlik » toplu olarak oğretimin yapıldı » caferî » muttefikan » tekeline veya tekellerine alma » dik » carpma » mirac » hac cıkarmak » yırtmac » cirişli » dediğim dedik otturduğum veya » kalemiyle yaşamak veya gecinme » cıkarılış » hint domuzu » kir goturmek » kırbaclamak » ne hâli varsa gorsun » yureğine kurt duşmek » urperiş » calkalanmak » guldur guldur » yuksek » maslahatguzar » mutevelli » vişnecuruğu » dumen kırmak » ozel okul » cennete donmek » rus » her ne ise veya her neyse » gomulme » munhal » olcusuzluk » yurumek » ceşnicilik » kumelenme » er gec » goruntu »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.