tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorev » gunduzluk » cizilme » hoşduruma gelmek » toplu jimnastikte yapılan hafi » serce » takdim edilmek veya olunmak » dokme demir » hatır icin ciğtavuk yemek » guneşyanığı » protokolcu » kohnemek » granulit » suzme » duver » tarih oncesi » uşenme » muk » omurlu » sublimleşmek » sokme » yuklenme » boşluk » cokukluk » rest cekmek » kopru başı » cıdamak » şakşakcılık » bac » iceride olmak » ışıkolcer » suvari » resti gormek » tedhişci » baştan cıkarmak » carpıntı » ithalâtcılık » celseyi acmak » cam yarmasıveya bolmesi » rolu olmak » cavuş » ortuşmek » teferruc » parkcı » hizmet gormek veya etmek » cicek durumu » gorevselcilik » sersem etmek veya serseme cevi » bicimlendirilme » kotu soylemek »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.