tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icini karartmak » transit gecmek » kılukal » zuppeleşme » hurmet etmek » uslûpculuk » techil » bıcak » yuğruk » os » omur surmek » kartezyenizm » tohmet » telefon etmek veya acmak » icermek » usanc vermek » avuclamak » usanclık » ihtilâfa duşmek » top surme » tunus gediği » kor bağırsak » usanc getirmek » cocuk yuvası » cembersiz » karalar bağlamak veya giymek » mutemeddin » usanc » fâni dunya » usanclık getirmek » ba » acılışkonuşması » ahilik » carpmak » ma me » carptırmak » aşure gunu » tc » fena gozle bakmak » katalizor » donup dolaşmak veya done dolaş » kaya orumceği » ozerkleştirmek » alışverişe cıkmak » coğaltma makinesi » allah selâmet versin » camurlaşmak » gucsuzce » yureği delik » başında beklemek veya durmak »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.