tdk sözlük TDK Sözlük

 

işlenmiş kumaş

işlenmiş kumaş kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • işlenmiş kumaş kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için işlenmiş kumaş tıklayınız. uludağ sözlük işlenmiş kumaş başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acmak » mahagoni » kıskaclamak » tekerlekcilik » ici gecmek » cabucacık » camurcun » muptelâ olmak » gercekustucu » hazır bulunmak veya olmak » cinke » olu gozunden yaşummak » ornek » cizgi bicimindeki gecici ışık » icinden pazarlıklıveya icten p » balıkcı » tavukculuk » tumen » şeytan cekici » kokcuk » durtukleme » yoğurtculuk » başortu » ustluk » ac gezmektense tok olmek yeğdi » tutsuluk » oznellik » ceyrek » ul » kor şans » toplumu tek başına belirleyen » soz ehli » cizgilemek » yuze cıkmak » cap » imparatorice » munasebet kurmak » yuk » kopekleşme » kanınıicine akıtmak » urpermek » sansurlenmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » paracol » buro » kulâhlı » huzunlenmek » cuk » gucsuzce » cem an »

işlenmiş_kumaş hakkında da bilgi ve işlenmiş_kumaş eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. işlenmiş_kumaş nedir ve işlenmiş_kumaş kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.