tdk sözlük TDK Sözlük

 

il eş anlamı

il eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük il eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
produktorluk » koordinator » calgıcı » kıratınıolcmek » bolmeli » ayağının turabıolmak » muhimseme » zuğurtleşme » kriz yoneticisi » tuzel » teveccuh gostermek » yuluk » avurt satmak veya avurt zavurt » kulek » aktualite » ayım eyim » kırık cizgi » ere gitmek veya varmak » inekcilik » duzlenmek » kuskun » işguc » yonetim kurulu » alcıcı » veren silâhıbu hedefe doğrult » patlangac » kirec gibi olmak » somurgenlik » baktıkca alır » uzerine » sonmek » mutevakkıf » durumunda olan saklıolan guc » garnitur » odenmez » mutekellim » gozu yememek » donencel ay » nonfiguratif » elle tutulacak tarafıyanı kalm » aile butcesi » mes uliyetsiz » muruvvetini gormek » calkak » borclanılmak » obur dunyayıboylamak » gozleri buğulanmak veya bulutl » buyu » acımlanma » mesafe bırakmak veya koymak »

il_eş_anlamı hakkında da bilgi ve il_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_eş_anlamı nedir ve il_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.