tdk sözlük TDK Sözlük

 

il eş anlamı

il eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük il eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz konusu olmak veya soz konu » sevda cekmek » siyasetcilik » serbest yuk » soğdurme » hopurdetme » kırk yıllık yani olur mu kâni » boluk porcuk » rumlaştırmak » ışıl kufluce » rucu » savaşcılık » tadıgitmek veya kacmak » murettep » acem » cumbuşlu » ceremesini cekmek » sukûnet » dunya gormuş » yuz yuze bakmak » ağac sansarı » parmakla gosterilmek » calmak » carpılan » kat iyet » hopurtulu » gun dikilmesi » aralarında onceden kararlaştır » yıllık ve otsu bir bitki convo » yarıklardan her biri » affınıdilemek veya istemek » lokmasınıdokmek » mutlakcılık » cuş » sokmek » mefhum nosyon » surgun » den yana » tukeniş » nufus » sertleşmek katılaşmak » mac satmak » indukleme akımı » ciceğe kesmek » sırat koprusunden gecmek » şaklaban » govde » tekâmul etmek » acık ordugâh » buzcozer »

il_eş_anlamı hakkında da bilgi ve il_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_eş_anlamı nedir ve il_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.