tdk sözlük TDK Sözlük

 

il eş anlamı

il eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük il eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doğunme » baskısız buyumek » polonez » bir iki demeden demeye kalmada » kulaclamak » cene » elini kana bulamak veya bulaşt » muşareket etmek » İspanyol muziği » golgelendirmek » ortulu » gosterişsizlik » cat kapı » cezve surmek » cukurlatma » isimden tureme fiil » oğutulme » sungercilik » tur » gecinmek » sapınc » karacalı » guzel » gobek adı » bolumlenme » gobek dansı » levha » ikide bir veya ikide birde » mustear » ceviri » kara yuz » govdesiz » gunlemek » cart cart otmek » orta cağ » inayet etmek veya eylemek » gumuşsuz » erincsiz » aracılığıyla duymak değmek e » karamusal veya karamursel sepe » delgic » tansiyon duşurucu » anglosakson » yureğini hoplatmak oynatmak ve » sandvicci » formul » yuze cıkmak » suratından duşen bin parca olm » gomme balkon » civit mavisi »

il_eş_anlamı hakkında da bilgi ve il_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_eş_anlamı nedir ve il_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.