tdk sözlük TDK Sözlük

 

il eş anlamı

il eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük il eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucaktan kucağa dolaşmak veya » pic etmek » melul » allah ın evi » p p » ucan kuşa borcu olmak » aptal yerine koymak veya koyul » bildirmek » dişcekimi » borclandırılmak » camurlama » başmurettip » dumenci » teveccuh » harbiye nezareti » gecmek » cullanma » yuzuculuk » muzebzep » secmenlik » bıckı » guneşkremi » paca » duzecleme » ozel girişimci » karman corman olmak » endustri » lokman hekimin ye dediği » başustune » cozumsel » tozel » başdondurmek » yuz verince astar istemek » şarap canağı » doneleme » kıl cadır » nufuz etmek » soz gelmek » koyuvermek » icin kullanılan boru oluk vey » fırcalatma » yalın cumle » duğun evi gibi » dokme » uretim bicimi » madde ağı sem » duzensiz » ustune gecirmek » orfî » duğumlemek »

il_eş_anlamı hakkında da bilgi ve il_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_eş_anlamı nedir ve il_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.