tdk sözlük TDK Sözlük

 

il eş anlamı

il eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük il eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lule » cıkma » karavana cıkmak » ecel şerbeti icmek » makascılık » kene goz » catı » suzdurmek » def aten » kıcustu oturmak » cekememek » ad cumlesi » gozu dumanlanmak » ustuvanî » ız » entelektualizm » maymun gozunu actı » donuşumculuk » surmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gucleştirme » goz onunde » barca » pence » korpelik » fuzyon » gozu buyukte olmak » icatcı » celik cember » mutercim » cene calmak » cığır » gecinmek » cırnık » gelinlik etmek veya tutmak » allah allah » ipe cekmek » kapıdan kovsan bacadan duşer » kokertmek » barut kesilmek veya olmak » bicimlerini belirleyen ana oze » cıkışlarıuzerine konulan kafes » ceyrek » ackılatmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » gineli » yetişme » talip cıkmak veya talibi cıkma » candı » terettup »

il_eş_anlamı hakkında da bilgi ve il_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_eş_anlamı nedir ve il_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.