tdk sözlük TDK Sözlük

 

il eş anlamı

il eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük il eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ders gormek » senegalli » duşkırıklığı » tapi kalmak oyunlarda » beyni sıcramak » cehre etmek » dokum » himaye etmek » alcaklık » guvenmek » hakkın rahmetine kavuşmak veya » aldanc » ince karton parcası kartvizit » koşede bucakta kalmak » tiftik kecisi » sokulme » mutedavil sermaye » civi kesmek » fıcıgibi » susengiller » guvenilmek » dalyan koftesi » değerlerine yapılan yeni eklem » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tumler » ari » tutamac » cubbe » ortak mulkiyet » cift vuruş » lâyık gormek » ayrılan kimselerden kurulu der » danca » hic » burunmek » mukaddesatcı » mueccel » ozumleme » koltukcu » set cekmek » her tur gosteri yapmaya uygun » bitişik tac yapraklılar » balcık » pacavra » yuz geri etmek » munevver » ateşacmak » porsuk » muzevirlik etmek » goz bebeği »

il_eş_anlamı hakkında da bilgi ve il_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_eş_anlamı nedir ve il_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.