tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munteha » bulunan bir sıvı » dermanıkesilmek veya dermandan » sonmek » balkopuğu » capma » catık surat » tehaluk etmek » namus sozu » gundelik » ucuncul » ozursuz » pecenek » kor kostebek » karamusal veya karamursel sepe » yahudilik » cabalamak » oz denetim » guneşbalcıkla sıvanmaz » yalanıcıkmak » duşkunu » bazlamac » tokatcılık » lehce » duzenlenmek » gorme gozesi » diktator » onermek » yumruğuna guvenmek » olusu kandilli » grek » cay kaşığı » kocbaşı » ickin » obek » yuruyuşe gecmek » kocek » guvenilme » ustencilik » taktikci » uzmek » hareket ve davranış insiyak » bitişik canak yapraklılar » emlâk burosu » kafasıorumcekli » yeri » yuksek bir yerden aşağıya doğr » dikkat cekmek veya dikkati cek » kurakcıl » gun »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.