tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozleştirmecilik » cumlecik » işaretle bir nezaket gosterisi » yarım pabuclu » kucuk tovbe ayı » onuruna vermek » temizlemek » duşeylik » hristiyanlaştırma » tokat atmak aşk etmek veya pat » baltık dilleri » oğretilmek » ackılı » olmayan kimse veya topluluk g » gecmiş » cıkmak » gosterir » cehre almak » gozunun icine bakmak » surpriz yapmak » kişilik tipi » suzulmek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » duğumlenebilir nesne » hık demişanasının babasının b » bulbul canağı » sıcrama » sermurettip » ali kıran başkesen » ucgen » coz » yuzustu kalmak » muphem » ic salgı » gonul indirmek » » gozetilme » ic hastalıkları » sıhhî tesisatcı » ogelerin oluşturduğu butun pa » masraf gormek » alumina » evlenmelerinde yasa bakımından » zanaatcılık » goğus tahtası » cul caput » sabahcıkahvesi » traktor » cok şey » ozetleme »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.