tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kanavice » cimdiklemek » duduklemek » gunduz gozuyle » mirac » salcalı » dovulmek » cozuluş » uc bucuk » deniz otobusu » celik halat » parıltı » lâf ola beri gele » arnavutluk » caprazlaşmak » ihtiram kıt ası » ders ici » ayak cekmek » dunurleşme » yontma taşdevri » yoneltilme » gozlerini alamamak » mulkiye mufettişi » duğun yahnisi » sacınıbaşınıyolmak » pabuc bırakmamak » buyuk tovbe ayı » cıkmak » cizik » tedafuî » mortoyu cekmek » kutleme » cok ayaklılar » sebep mazeret » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » amerikanist » alışkılarının butunu » alıp yurumek » curuk veya curuğe cıkmak » sove » buzdurmek » resti gormek » dolapcı » gercek mantarlar » uvez » oluşturduğu demet » koza cekmek » otumluleşme » tecrube tahtasına donmek veya » alıp satmaz gorunmek »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.