tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşmek » tevarus » goklere cıkarmak » ortaya cıkmak » inekcilik » kosemen » kaya guvercini » cakışmak » torpu » in » odenen prim karşılığında bu iş » eğri yuz » buyutken doku » sungu » işi e vurmak » buklum » cekmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » cokculuk » carpıklaşmak » itiyat etmek veya edinmek » antep fıstığı » baştan cıkmak » fırıldak yapan veya satan kims » gecinip gitmek » kutuk » şenlik gormemiş » ve bilinc merkezlerinin bulund » cozgunluk » goz » kaşıkcın » yonelmek » şekerim » gullâbicilik etmek » muşkule » her yokuşun bir inişi her ini » turkcecilik » calmadan oynamak » cıkmak » yasa onerisi » boşta olarak yapılan ortu » mutehassis » ic tuzuk » kacamak » olcmede kullanılan alet » guneşe karşıişemek » capalanma » kacaklık » ozlu un » yuksek gerilim »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.