tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gobel » kor boğaz » millî mudafaa » gucluğu veya guclukleri yenme » dort bucak » gec » ozden » tercumanlık » kahkaha ciceği » bir dilin kelimeleriyle duşunc » granul » mehil muddeti » uzgulu » yuzu yerde » yureği sızlamak » posteki » curuk para » ucteker » aklından gecirmek » tatlısozlu » duruma gelmek usanmak » piyango vurmak veya cıkmak » mel un » oksurup tıksırmak » super star » ma me » cocukcağız » kalenderiye » mahşere donmek » sun » deveden buyuk fil var » catal » surundurulme » kırkağac kavunu » uflec » dopiyes » sunger gecirmek » yuk » goz evi » dayanamamak » altlıustlu » iki buklum olmak » ayrıseci yapmak » taraf gozetmek » kackın » cifte vatandaşlık » rafa koymak veya kaldırmak » amac dışı » tarihcilik » kedigozu »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.