tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duz yazı » uclemek » sozlenme » ku » yapmaya yarar » gır gıra almak veya getirmek » balcak » ters turs » tel cekmek » nazınıcekmek » cılgınlık » buten » sucsuz » sun î peyk » dunyevî » yoğunlac » olmez oğlu » tereddut etmek » iyodur » muft » suruden ayrılmak » cıngırakcı » boşnakca » cekoslovak » kotu adam » kova » yağlıkcı » tezelzul » cayıgormeden pacalarısıvamak » tup » bak » gayret dayıya duştu » soz » ortaya duşmek » ciftelemek » olu deniz » guvenilmek » cakıgibi » teneffus » gocurtmek » hıncsız » duşkunler yurdu » fasikul » gumbedek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cıtlık » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » rum » kızılbaşlık » cattırma »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.