tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
etcik » ayranım budur yarısısudur » cıplak » aşağıkalır yeri veya yanı yok » aylakcılık » ayciceği yağı » kacamaklı » icin surulen kimyasal madde » celik » patırtıya veya gurultuye verme » odobenus rosmarus » guhercile » malı meli » yuzune bir daha bakmamak » dalkavukca » caresiz » olup olup dirilmek » ciğyemedim ki karnım ağrısın » cetele cekmek veya tutmak » bir şeyler bir şeyler » basubadelmevt » kopoğlu » gan gen kan ken » musluman adam » yuzu sıcak » bedcehre » putur putur » cek arabanıveya yalnız cek » kuşne » bolucu » ibliscilik » makascı » bunye » cıkık » curutulmek » tumamirallik » calım atmak veya yapmak » şefaatcilik » beniz gecmek » gravurcu » kraldan cok kralcıolmak » bir şey soylemek » kustere » kabak cıkmak karpuz kavun vb » gozcu » dunurleşme » yonetmek gorev ve sorumluluğun » cakıl cukul » yokcu » kulağına kupe olmak veya etmek »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.