tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tekerlekcilik » aslıcıkmak » yuz surat davul derisi yuz sur » boşatıp dolu tutmak vurmak » hiclemek » nobetleşmek » hayvan sınıfı haşere » olcusuz » mustehcenlik » cozulmek » cullanış » yasama donemi » etmek » ictihat » horoz dovuşu » ici pır pır etmek » tatarımsı » kucukayı » podosuet » esmayıhusnâ » secmeli » muteneffir » tayfolcer » sperma ana hucresi » nacizane » toprağa duşmek » cimcek » cınarlık » siyanurlemek » akaclatma » dayanıklıbir orman ağacıquercu » dip kocanı » peygamber ciceği » tur » figuran » orgutleniş » celtik » cizi » koy oyunu » ortulme » buyukluk gostermek » olcermek » yukseltilmek » carcabuk » goturmek » abes kacmak » cat orada cat burada cat kapıa » ilâclamak » celik başlık » karaya cıkarmak »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.