tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fıstıkcılık » yuruk at yemini artırır » dolambaclı » mustemirren » donbaba » cevre teker » musamahalı » canak anten » un almak kazanmak salmak veya » bibliyotekci » parcalanmak » ortak ozne » cerci » maarifci » aşağıtukursem sakalım yukarıt » toplandığıbolum » icerik » icini yemek » tuylu » donuşlu fiil » caycı » cevirmek » ahlâkcı » catlama » carşamba karısı » mustahsil » dokuntulu » buzulmek » catlamak » goz koymak » guveni sarsılmak » sululuk yapmak veya etmek » aramak taramak veya arayıp tar » getirilir » hurya » kufretmek » kumandı » koşe kadısı » kumelemek » buyuk abdesti gelmek » duz yuzeylerden her biri » tanrı ya şukur » goğus gecirmek » gomlek » gun gecmek » yuzu gormemek » guneşbalcıkla sıvanmaz » gocken » acıt » tam adamınıbulmak veya tam ada »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.