tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığırtkanlık » duzen teker » kurk » gereği duşunulmek » bufecilik » oğrenim » percin » ozdeşleme » ferz cıkmak » th » icli dışlılık » ıt it ut ut » zevkten dort koşe olmak » ekşi yuz » allah yuru ya kulum demiş » cokcu » bulunan iki dairesinden her bi » comak sokmak veya koymak » geciştirme » cengel takmak » mucadele vermek » kriz gecirmek » tel civi » an aneci » lâfıgecmek » kesip veya kestirip atmak » men » sun î tahta » cuvallamak » xviii yuzyıl sonunda başlayan » cılgın » cerceveli » dovmek » goğuslemek » işi uc nalla bir ata kaldı » olumsuz » kapalıgecmek » turk biberi » ceşitli ogelerin perde aksesu » ic camaşırı » mujde » studyo » canım » catlaklık » hicap duymak veya etmek » lutfetmek » duzeltim » harman corman » beylik soz » oğunme »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.