tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulâhcı » comelmek » calgıcı » onderlik » ice bakış » nişangec » kullanılırdı » peynirli borek » yıllık ve otsu bir bitki convo » nebatat bahcesi » gorunuş » gozunden kacmamak » akıldan cıkmamak » cirişli » bıckın » aylıkcı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ruzgâr » Şafiî kopeği gibi titremek » gunu yetmek » ucurum » yureği serinlemek » tombeki » goz kesilmek » suruklendirme » utanc duymak » alkollu » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » calyaka etmek » cicim » su urunleri » tumlenme » almancı » literatur » kur an veya ekmek carpsın » ana yon » uzerine cokmek » soğan ciceği » ecele care bulunmaz » diz ustu cokmek » lup » inanclı » fransızlaştırmak » amac edinmek » cift camlı » ikili unlu » bir madde » cifte atmak » avcunun icine almak » badem kurk »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.