tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah akıl fikir versin veya a » oğrenci kartı » kulunc » olmezleştirme » şantor » gucsuz duşmek » servise cıkmak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » murekkep olmak » sokmek » kaplıkapak » kunk » kurumek » kotulemek » potlac » canınıcıkarmak » dikenli yuzgecliler » akşamın işini sabaha veya yarı » denize acılmak » yuz vermemek » raportorluk » olukcuk » gibi birtakım makinelerin işle » muhallebi cocuğu » ici kalkmak veya kabarmak » ricada bulunmak veya birinden » on belirti » el elden ustundur taa arşa ka » cenesi atmak » sondurme » şapka cıkarmak » coban kopeği » demetci » oksurtucu » boylesine » her ne ise veya her neyse » işgucu » kayac » alâminut yemek » au » cicek gibi » cakmak » cağıl cağıl » ce » kir goturmek » l al el » duduklu » delikli boncuk veya taş yerde » kestiği veya attığı tırnak ola » ağlamayan cocuğa meme vermezle »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.