tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goğsunu kabartmak » cimdiklemek » mustehzi » genc irisi » kopekleme » meridyen duzlemi » sulungiller » sozlu » odiyometre » koltuk gozu » tore dışı » calgılı » goturucu » gorevlenmek » mubaşirlik » goz ardıetmek » icat cıkarmak » yahudi takvimi » oluşturduğu siperler borda ka » ucan daire » sungulemek » kufur » odetme » timus » şekle sokmak veya koymak » ciceksimek » celtikcilik » secim cevresi » tezayut » yandıgulum keten helva » cicek » rejisor » perde arkasında veya arkasında » cozuşme » ana bir baba ayrı » hacvari » tumorlenme » profesorluk » goz akı » oğurtu » gozyaşıbezleri » sormak veya sorması ayıp olmas » işguzar » t » lupletmek » gurultu cıkarmak etmek koparm » canıgonulden veya canıyurekten » tevarus etmek » cıkmak » soğutmac »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.