tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğer kebap olmak » zurafagiller » turanî » tedafuî » yer altıdunyası » insanoğlu ciğsut emmiş » kufe » turk kıyması » yarasın » duyek » sefa veya sefalar bulduk » frenkleştirmek » başmudurluk » pufkurme » dolmuşcu » koftecilik » bitkisi gossypium » ve katımadde » imanıgevremek kısa soyleyişle » ciftlenmek » deve yuku » somuruculuk » grek » yunan » olum » petrolcu » catallanmak » mucbir » carpılı » gecmek » cak » boy gostermek » meskût gecmek » adamına duşmek » glâyol » orkleme » tecerrut » munhani » bıckı » kakıc » cimdikleme » gunce » iğne ipliğe donmek » gonen » kaldırım muhendisi » programıolan » alcaklık » istismar etmek » coraklaşma » cussesiz »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.