tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gokkuzgungiller » duşlemek » olu » cıkarma harekâtı » munhal » munakaşalı » cakıntı » cakmak » uc buutlu » tumu cemiyet » yakınlık gormek » cepellenme » katma butce » İspanyol muziği » ahlâkcı » okuz trene baktığıgibi bakmak » sepet havasıcalmak » man men » yaprak oynamamak veya kıpırdam » bahisci » sirkuler » kondansator » isim koku » duzen vermek duzene koymak vey » kırlangıc » mukâfatınıgormek » x veya rontgen ışınları » seslikci » fırcalatma » cabucak » cokkunleşmek » cıkıştırmak » ceng » suzulmek » zırhlıguc » avrupalı avrupa da yaşayan a » yuzde » toreli » durdurmak » turev » mesele yok » murtefi » uygulama » bıckınlık » yol acmak » şoyle boyle » gorgu aşılayarak onceden tesp » pacavra hastalığı » cizim » cekimserlik »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.