tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hercumerc » ala ele » coğun » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » ulusculuk » gorme acısı » kukremek » ocbe » karun » bunyece » şuphelenme » dort elle sarılmak veya yapışm » mubahase » goruntusel » onerge » muhimsemezlik » sabrıtaşmak veya tukenmek » erkekce » gerilimolcer » basın ozgurluğu » ad cekme » kucukleşmek » ıskarca » enstrumantal » lenincilik » puritenlik » posteki » ic gezegen » gozleri kamaşmak » karnından konuşmak veya soylem » yorgunu yokuşa surmek » gunindi » kundeye getirmek » zerduştî » dun » akcıllaşmak » onculuk etmek » koprucu » dağveya dağlar gibi kadar » odunlu » hayran olmak veya kalmak » botanikci » gurul gurul » mujde koşturmak » şerbetcilik » mujdelenme » yargıusulu » değiştirmemek veya yanılmamak » turk kıyması » cavuldur »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.