tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kutuk gibi » yuklu » daha da geliştirmek amacıyla b » durumuna duşmek » zangoc » sokağa dokulmek » yurumek » vazgecmek » lokmasınıdokmek » bıcağın keskin olmayan ters ya » yurutulme » kargın » soz duşurmek » orta elci » tunus gediği » m m » ucuncu bir kavram anlatır » durdu durdu turnayıgozunden » cıplak alev » maslahatguzar » mutenekkiren » eyere de gelir semere de » olcusuz » kerem buyurun veya eyleyin » hizmetci » peşinden yurumek » umurumum teki ters soyleşiyle » yuzunu goren cennetlik » adres bırakmak gostermek veya » gulmeceli » guclenme » kulucka donemi » susme » tebesum etmek » onarım gormek » olme » guncelleme » tarcınî » cerezlenmek » orselenme » luks mevki » dokuntu » kazak » oburku » sınır otesi » cekmek » kuheylân » bin turlu » duşman olmak » cozulme »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.