tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıfıt carşısı » panislâmcılık » ateşler icinde » celişme » acık bolge » koftelik » oruc acmak » gecirmek » allah akıl fikir versin veya a » yuz binlik » ust yapı » goruntusel » orospu cocuğu » organizmaların oluşturduğu bir » olculendirmek » tullenmek » dibi gorunmek » cirişci canağı » yuzmek » bisikletcilik » alcaklaştırma » bilcumle » muhresenk » at calındıktan sonra ahırın ka » buzuk » penceleşme » cağrılış » romanyalı » yuzunu goren cennetlik » sokulme » onleme durumu » goz hapsi » yetiştirilen bir bitki lycoper » başıacık » musluman mahallesinde salyango » yuruk aksak » meş ale » suzme » eğri cehre » savul savulun » ipe cekmek » paşacadırı » su kure » roportor » oncul » ustunde » bu veya şu kadar » kopulemek » olduğu soz » duvenci »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.