tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
culûs » ayrac acmak » takunyasıolan » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » terakum » uzerine olu toprağıserpilmişgi » okyanus cukuru » nacar kalmak » orulme » donence yıl » oylemesine » husnukabul » tercuman olmak » uc » gundelik » cıplak maden » nesne » gecerleme » nazi » gerekce » peygamber uzumu » filozofca » civiletmek » yureğini serinletmek » kılıc gagalı » suslenme » cekişmek » ısıolcumu » acılış » belirtilen bolum » sureğen » kepce » avuc » banyo kuveti » tel fırca » protesto cekmek » namzet gostermek » elinde var » gure » kıratın yanında duran ya huyun » us » nuruceşmim » nogay » hukmu var veya yok » kukurtlenmek » trafikci » cingene pembesi » uzman cavuş » hurriyetsizlik » bin işci bir başcı »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.