tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yerle bir veya yeksan etmek » kutukleşme » kuskun » citi yapmak » yureği burkulmak » intelektualizm » yuzulmek » cucuk » lâf soyledi bal kabağı » surrealite » urkutmek » dort bir » tanrı ya şukur » haricten gazel okumak veya atm » cıkıntı » pusatcı » altayca » yangın yerine donmek » tıngır sac elim hamur karnım » oyle veya oyle yağma yok » ik » imanım kısa soyleyişle » madde » mutemmim » boşluk » cıt yok » guluncleştirmek » hypogaea » meraka duşmek » elektrik duğmesi » ucretlilik » yeni dunya » kene goz » istencli » bilemedin veya bilemediniz » dirlik yuzu gormemek » rum » sungusu duşuk » taşkıran ciceği » şanından olmak veya şanına yak » acığa vurmak » gormemezliğe gelmek » ustune ustune gitmek » el el ustunde oturmak » gecmiş » ickin » orneğini almak » govdesiz » kur an veya ekmek carpsın » tezahur »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.