tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için il in eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacınmak » vucuda gelmek » biri fert » uzerine yatmak » geziye cıkmak » eşyukselti eğrisi » aşcıbaşılık » alev sacağısarmak » gır gecmek » yuk treni » sıcak yuz gostermek » kırıkcılık » gozle yemek » yıldız akmak kaymak veya ucmak » işbirine kalmak » arıbal alacak ciceği bilir » uniformalı » colleştirmek » bir cenetli » pedikur » gomme » davranmak saygıgostermek soz » kurek kurek » dorduz yumrucuklar » cıplak at » cicek evi » etme bulma dunyası » calma » gocerme » mezatcı » coğaltıcı » cok tasım » afrikalı » suyunu cekmek » tovbekâr » orumceksi » burudet » ayciceği yağı » icerik » cıkar yol » iştah acmak » deli cıkmak » duruma gelmek » muzahrefat » ic acmak » guneşlenmek » duziko » mufreze » boşkume » harman cevirmek »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.