tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cayırlatma » olme » gun doğusu » ici ezilmek » bekâr kalmak veya yaşamak » rotar » ici kalkmak veya kabarmak » cağcıllaşma » secilmiş » ozseverlik » yumurta hucresi » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » tesetturlu » yerleşme birimi » surekli olarak gidip gelmek » duzayak » unlem » berbat etmek veya eylemek » herkesin gectiği kopruden sen » goğus eti » koken » noron » horozdan kacmak » sur atli » plâckacı » anlaşmazlık cıkmak » ateşi cıkmak veya yukselmek » cıkarmak » ciğerimin koşesi » muennes » kireclenme » ataturkcu » camurlukculuk » cekinilmek » duğun alayı » sinoloji » kucukleşmek » surme » avantur » soz tutmak » anac » curutulmek » icli » bobrek ustu bezi » cıkartılmak » musebbip » altıkaval ustu şişhane » ote » camurlamak » teknik oğretim »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.