tdk sözlük TDK Sözlük

 

il in eş anlamı nedir

il in eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • il in eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz il in eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük il in eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kostum » hur » kalite kontrolu » kupeli » cırpıya getirmek » romork » rasatcı » ceşni katmak » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » yukletilmek » dortluk » yulunme » muzikcilik » ozgunleştirmek » plâstikci » urkutmek » alcak gerilim » ozenilme » mangal komuru » gun gormuş » gurleşmek » duzlemsel » hacet gormek » salcalık » mantar corbası » r » kına yakmak koymak surmek vu » donence » ic camaşırı » malta eriği » lı li lu lu » ozerklik » ozumlenme » donuk » ay ey » boşnakca » gecmek » vucuda gelmek » geceli » aldanc » hakkıicin » oğlende » unvanı » hoşgoru » bukum » lâtin » erkecsakalı » spekulâsyon » citişme » capkınca »

il_in_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve il_in_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. il_in_eş_anlamı_nedir nedir ve il_in_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.