tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozdeş » direktor » tek erkci » adliye encumeni » gibi şart niteliğinde olan bir » ucan kuştan medet ummak » kapsamına alma veya alınma » şomizye » beti bereketi kalmamak veya ka » cıkrık » duşundeş » gosterişe kacmak » cıfıt » bir yerde kullanılan bir yere » dondurulan ince uzun ışık ara » mubayenet » bir calgı » duzenleyici » tumlec » yasakcı » sosyokulturel » mahrut » sokmek » yarayan kuru ince yaprak » şekle sokmak veya koymak » pacalarıveya kolları sıvamak » plânorcu » cicek sapı » sandık duzmek » ceşitkenar » pardosu » cubuk odası » beklenmediği umulmadığıveya c » kokten dincilik » ozalitci » kungurdemek » curuk » ufleyen alet » kulce » coğullama » bizim gelin bizden kacar tuta » etliye sutluye karışmamak » kulhanbeylik » gecce » sırtustu yatmak » piknikci » sutleğen » ay modulu » duru » kulceleşmek »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.