tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cubukcu » gır gıra almak veya getirmek » ceyizlemek » oz » kukurtlenmek » kafa kocanı » yureklendirme » cınlamak » ac kalmak » cok şey » koşe » hukum vermek » mal » ozetlenmek » tulum cıkarmak » dunyevî » nara atmak veya basmak » ders calışmak » gok gurultusu » konuk sanatcı » orselemek » goz doldurmak » yayla ciceği » altta yok ustte yok » carktan cıkma » nuh nebiden kalma » ihtiram kıt ası » turkuaz yeşili » hopurdetme » gormuşluk » musabaka » yurek darlığı » kaşık duşmanı » kullanılır » bir tutmak veya bir gormek » o duvar senin bu duvar benim » değer duşurumu » teberruz ettirmek » sağlayan şartların butunu » yukumlenmek » hıckırık tutmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » tuketim » anus yuzgeci » enstrumantalizm » yurumek » sozleşme » ciceklemek » anlamaya yarayan sınama » yarım pabuclu »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.