tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği geniş » oğunmek » bulunan bolum kafa ser » yeme de yanında yat » motorkroscu » provokator » kusku » parcalara ayırmak » âdet gormek » domivole » bir onerme sayılır cunku her » satranc taşı » l » cıkmak » ciftlik » sektor » kuğu gibi » cektirmek » coccothraustes » nervur » ne âlemde » argaclamak » vektor » organ » monu » bolunmez » gonul kocamamak » kendi kendini yemek veya kendi » klorurlendirmek » cilek » pacavra » kona goce » tanrı ya şukur » kacırmak » gulduru » oylece » sukûnet » istencci » adı » ozleştirmeci » soz yok » cayda cıra » baksana baksanıza » makam şoforu » kılıfcı » avar » buyu » ulkesellik » ay parcasıgibi » kolcak »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.