tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rab » genel olcek » organların her biri » dokulup sacılmak » yurutulmesini ve bunlara dayan » skoc » duğum noktası » acıklık » gormek » paskalya coreği » yuksek perdeden konuşmak » temiz yurekli » gobek adı » gorucu gitmek » calmadan oynamak » yaban gulu » duşunce alışverişi » figuranlık » gomlekci » yumuşak ince kâğıt » ağac kurdu » noel baba » ahi » kaymak bağlamak veya tutmak » başınıağrıtmamak veya başınızı » muzakere etmek veya yapmak » dumanıdoğru cıksın » suyundan yararlanılan cukur » yapma gubre » romanyalı » koprulu » kaşla goz arası » iraklı » musemmen » iclenmek » uzuntulu » olan biten veya olup biten » aralarından kara kedi gecmek v » lâkırdıyıezip buzmek » acık sayım » coğulcu » cevikce » duvenci » balıkcıyaka » doğu bloku » sunnetcilik » dukkâncı » bıyık burmak veya bukmek » humayun » terazi »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.