tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek tacı » cenekli » muterakim » sevinc » cop gibi » kına ciceği » lodosa cevirmek veya donmek » neyce » tukenmezlik » gozu ac » imbikten cekmek » bir soyledi pir soyledi » lule taşı » maddelerin genel adı » uretmek » dunyaya gozlerini kapamak veya » malik » hakcası » davulu biz caldık parsayıbaşk » cenet » kolacan etmek » hititoloji » kutin » mutekellim » ozdek » ceribaşı » turkceleştirme » burnunu sıksan canıcıkacak » yedek akce » buyuk balık kucuk balığıyutar » sozunu geri almak » kat îleşmek » duzen » carıklık » hırsıza yol gostermek » bitki equisetum arvense » gul yağcı » şefaatci » cişik » half time » ağzınıacmak » cap » zorun ne » sağlamak amacıyla birbirlerind » cevirici » başyonetmen » emmec » calıdikeni » camaşır ertesi olmak » yuksekten almak »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.