tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ickili » yuruyuşkolu » at » sonuc niteliğinde başka bir bi » başrejisorluk » gormek » citlemek » gocen » canıcekmek » cıkıntılarıolan organ » bucak bucak kacmak » cabuk kolay heyecanlanan kims » meridyen duzlemi » yuzunden » satışsozleşmesi » kotu yola sapmak » gungormez » işci » gonulsuz » mısır daki sağır sultan bile d » kın kin » ozgun » muthiş » ali kıran başkesen » izin cıkmak » cekicilik » ovgu » suruklemek » veya giysinin uzerine konulan » konektor » etmek » bulûğcağı » sovup saymak » kim oluyor » tepegoz » defasında bir sayıyukselterek » cam goz » başından buyuk işlere girişmek » boğa gureşi » boşcıkmak » terettup etmek » vucut » mumeyyiz » kırgız » goz » ustune yuklenmek » oğrenimli » soylenilmek » takla bocekleri » ver elini şu veya bu yer »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.