tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ahlâkcı » cor » icinden cıkmak » gosterişe kacmak » kuskunu duşuk » yuzmek » bakışacısı » muşkulleşmek » celtikcilik » yuz yuze kalmak » comar » mes uliyet almak » dovmek » veren madde » doşenmek » uc » bağırıp cağırmak » oğlen » surulme » kendini duşunmek » borcsuz » crocodilus » half time » kupe ciceği » cicek » diskci » cordek » hitit » taklitci » arap gibi olmak » zembereği boşalmak veya boşanm » darasınıduşmek » zayicesine bakmak » gagavuz » gun gormemek » taraca » borc harc » surunmek » cekilmek » uşutmek » cenet » geniz unsuzu » carşamba karısı » yeri opmek » golerme » satranc takımı » sacak kok » nesic » cılgın » bulunan bolum kafa ser »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.