tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
deprem bolgesi » gumlemek » cirkin kacmak » kurneme » guveyi girmek » capaklanma » cocukcağız » samanlıkerpic » anlamında ikileme oluşturur » oğutuş » yuzunu kızartmak » suyu veya cayı gormeden pacala » yuz vermemek » gunduzlu » gumuşsuz » varlık icinde yaşamak » sırıkcı » super cimento » muşahede etmek » carklı » ucukluk » uclemek » yuz geri etmek » cokelti » cıkmak » koklemek » gozu hicbir şey gormemek » omca » unite » tebesum etmek » acıklık » golcul » aklımda » gecme » uc birlik kuralı » cıngırdama » guclu » ic turizm » kaca patlamak » siktir et » dudağınıveya dudaklarını ısırm » muşkulât » kalvenci » ağzıacık ayran delisi veya bud » kucuk » guc » bir nesneye kece gecirmek » duşup kalkmak » yukcu » başkonakcı »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.