tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunleri gece olmak » vurucu guc » i » on » botanik bahcesi » kuzugobeği » cetele cekmek veya tutmak » sumbule » oğur » gobek calkamak veya calkalamak » korpecik » olu zaman » kılıclı » secilmiş » gonlu zengin » urduca » suz » su culluğu » kuşcu » oyuncakcılık » gor veya gorursun » im » uflenmek » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » muzakere » a a » gokcul » dala cıka » kahır veya kahrını cekememek » sıhhî tesisatcı » paha bicmek » yardımcı yardım eden veya ger » uretmek zihnî yetiler oluştur » yukseltgemek » cıkmak » bektaşîlik » el elden ustundur ta arşa kada » pirinc pilâvı » cıldırma » yon gosterme eki » hangi taşpekse katıysa başını » ardında yuz kopek havlamayan k » safca » aluminyum » tehaluf etmek » lule » kutuphane » pek yurekli » kokensiz » suregelen »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.