tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkma » cok tasım » cuce » ceza cekmek » gecilmek » ucmak » yuzu olmamak » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » tapıncakcılık putperestlik » akışkanın gecişini ayarlamaya » suruklenmek » mutekabil » buyultec » lisan » fal acmak veya bakmak » goz yuvarı » gurultu cıkarmak etmek koparm » balcık levha fayans » ıspanaklıborek » dokunca gormek » gozleri donmek » duzelti » kısır dongu » tuy ağırlık » bir ucu sivri olarak yapılan t » gecirimlilik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ciğkofte » tarih oncesi » cala » gosterir » enek » surcmek » icli » sutlu ot » hukmu olmak veya olmamak » doluya koydum almadı boşa koy » centik » icinde duymak » olcek » kucuk unlu uyumu » batakcı » duvenci » arka kapıdan cıkmak » imza toreni » uzay kapsulu » zıvanadan cıkarmak » ustune başına etmek » eroscu » suclu sayılmak »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.