tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgut kurmak » modulâsyon » gundelik » irade beyanlarıile gercekleşen » carlık » ceyreklenmek » cam » cavmak » calık » tapıncakcılık putperestlik » buvet » gumburdemek » duğmeci » gazolcer » her boyaya girip cıkmak » suzgunleşmek » cağ » ummetce » munadi » haber burosu » cekiliş » acıklamak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gunluk » bordur » karışanıgoruşeni olmamak » mustakim » copsuz uzum » bahcıvanlı » duzence » kırlangıc balığı » sı si su su » mal » rontgencilik » mundemic » marmara cırasıgibi yanmak » musamahakâr » acılıştoreni » vals yapmak veya etmek » acmaza duşmek » baston gibi veya baston yutmuş » girip cıkmak » buzme » itilâfcı » beşuc » şal orneği » cekirdek » munfail » ozurlu » ufurme »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.