tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ve katımadde » on uyum » purhiddet » cevrelenme » yezidî » yandan carklı » sonuc niteliğinde başka bir bi » susletmek » hafızıkutup » amerikalılaşmak » koprucu » gun balı » gun » acımlama » bin turlu » hastahaneye kaldırmak veya yat » tombala cekmek » ganalı » gondertmek » takke duştu kel gorundu » şeyleri genel olarak anlatmaya » kucuk ay » geciş » ak ek » run » orme » kazan biri kepce » surunmek » faullu » e hâli » kırk veya bin dereden su getir » zuppeleşmek » mutereddi » yoldan cıkmak » uzak duşmek » derdine duşmek » gormek » sırasına gecmek » bağlar » kazak » aradan cıkarmak » dağılmak » projektor » failimechul » kopurme » portorluk » doşeğe duşmek » surutme » tukurme » gecmişzaman gorunumu »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.