tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koksuz » otoparkcı » parca bohcası » ozel dil » andac » ciğneme » duzenek » iğne ustunde oturmak » cıplaklığıyla » cengel » sırtustu yatmak » coz » surtunme » basma alım satımı » recine kanalı » indukleme » dalıp cıkmak » giysi » mez » utusu uzerinde » cok katlıotopark » nakışcılık » olu » imtizac » indikator » baktıkca alır » tarla sıcanı » gulle gibi » yapılan fıcıvb » otostopculuk » catal » aracla yakmak » cifte atmak » gazların toplanması belirli b » yureği katılmak » doğactan » oylamaya gecmek » kuşgibi veya kadar yemek » sacılıp dokulmek » ceşmibulbul » damarına cekmek » dortlu » dovunme » acık oğretim » tac giymek » gocebe » meskût gecmek » kullanılan arac buat » susleyici » surmeli »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.