tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bazılarıveya bazısı » cağlar » takaddum » taraf tutmak cıkmak veya olmak » arnavutluk » mutefekkir » capalatma » caferî » sınır cekmek veya cizmek » icin » viraneye cevirmek » cıkarma gemisi » balıkcıl » olu » rusumat » cokelge » gonulluce » enote » boluşme » kriz gecirmek » unlu catışması » cakaralmaz » koşe bucak kacmak » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » cevirmenlik » seruvensiz » yuzbaşılık » olmek » dunyayızindan zehir etmek veya » cıkmak » hakkıicin » cıkmak » ortme » kuskut » uful » cennet okuzu » mucerret » minyaturculuk » analiz » gece ucuşu » amerikalılaşmak » donuşumlu » zaman oldurmek » hercumerc etmek » domates salcası » oreke » calgın » butunleşme » hukumsuz kılmak » bahtıacık »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.