tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cemic » muşahhas » el cırpmak » organı » meşru mudafaa » taannut » gozu sonmek » su boceği » huda » sehpaya cekmek » doner ayna » n n » yahudi » icecek » iğne atsan yere duşmez » kalafatcılık » paylaşmış benzer odevlerle yu » ne soyluyorsun » hint gureşi » orak boceği » tac yaprağı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kucuk sakarca » kohnelik » kuşumlenmek » sungusu depreşmesin » acık kalpli » dışborc » dort işlem » tırtıkcı » sumbule » cuk » gumleme » şikâyetci » ciziktirmek » koşe donuculuk » koltuğuna girmek veya koltuğun » goğus cerrahisi » uyelik » usanclık » arabî » ozleştirmeci » hispanica » maymun gozunu actı » opmek » kahrıcekilir » yapmaya yarar » oğutuş » capulacılık » cıfıt »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.