tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
darac » suzdurme » sen sağ ben selâmet » teessus » ulkuleştirme » cokbilmiş » kulunc kırmak » buklum » değişimli unsuzler » takunyasıolan » geriye donmek » bolgeci » kufeci » hucum » arap gibi olmak » ortak mulkiyet » yuruk » civi » şofor mahalli » cıngırak » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » bocul bocul » mudur muavini » kargışetmek veya vermek » danimarka kırmızısı » ucler » bir goz gulmek » kotulukculuk » micel » patlıcan boreği » ruyalarına girmek » subut bulmak » ur » surme » butunluk » saban surmek » lop » unca » calılandırmak » ceyrek » veya metal kemer » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ileri atılmak veya cıkmak » cıl cil » uz » ikizkenar ucgen » musamahakârlık » iyi gun dostu olmak » duzlem » bağlar »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.