tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hacvari » tevettur » ağaccık » olay cıkarmak » ustune » kaynatılmasıyla elde edilen ye » şoyle » on parmağında on huner veya ma » komurleştirilmek » super fostat » kan govdeyi goturmek » canak » kucuk bitkilere verilen ortak » odevlendirme » boya vurmak veya cekmek surme » gozetleme deliği » percem » cağma » ulkuleştirilme » nuksetme » ağızsıl unlu » bir avuc » gluten ekmeği » keci » mustacel » esrar cekmek » genleşmeolcer » carpıklaştırmak » cıtlatılma » kurdî » surgulenme » seyrana cıkmak » şeytan tuyu olmak » cuka » gocuşme » pec » olu sezon » kardeşce » ovme » cifte dikiş » can cabası » toplanmışbulunan bir sus bitki » toprağıcekmiş » gununu gormek » aramca » arkadaşca » cakır » murdum eriği » karada olum yok » cercevesiz »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.