tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtırtı » teselsul » yuksek oranda karbon bulunan k » mef ul » gece işi korler işi » gozetletmek » guclendirilme » coplukculuk » teslim tesellum » kampa girmek veya kamp yapmak » kucuk » pomak » sulûk » doşeğe duşmek » ictimaî » catışkı » gozlerinden okumak » mongolistik » cat pat » taklitci » dermanıkesilmek veya dermandan » tezekkur » gokkuzgunlar » donuşum » surmenaj » mutevazi » tatlısu frengi » oğleustu » teslimiyetci » dehşet sacmak » cakmaklaşma » fare deliğe sığmamış bir de k » cekememek » gorunmek » duruma gelmek » yurutme » sozunu geri almak » suruklenmek » nufus kalemi » ık ik uk uk » gubrelenme » gozlerinin ici gulmek » cimensiz » inanc » tartışma yapılan » dort koşe » kendi gobeğini kendi kesmek » paydos borusu calmak » capanoğlunun abdest suyu gibi » cığa »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.