tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ipcilik » olmayan tortul kayac birimi » oğretilerin genel adı usculuk » kumuc » bir cift » mudur muavini » on koşul » mustakim » cetince » yalancıcıkarmak » duzine » gozleri yollarda kalmak » bukme » derme catma » aclık » bir iddianın gercekliğini inkâ » camguzeli » bıcaklamak » plâtonculuk » muzekker » pilic » gozyaşıbezleri » catal kazık » iskorbut » tabakcı » kusmek » yucelmek » buyu bozulmak » yanıbaşında veya yanıbaşına » ucgul » anasınısat veya satayım » su uyur duşman uyumaz » aracılığıyla duymak değmek e » duşuk » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » mufredat » goz goz » oleyazmak » kostek vurmak » yanlışhesap bağdad dan doner » yasama donemi » gecmek » muhakeme usulu » kızıgonlune bırakırsan ya davu » cavlanma » icinden kan gitmek » itibar gormek » suz » guc beğenir » gencleştirmek »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.