tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canlımuzik » kesesine gore » akcıllanma » ayağına duşmek » allah selâmet versin » minibuscu » isparta halısı » catık cehre » carpık » guven kazanmak » dunyanın tadınıcıkarmak » kına ciceği » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » noktalıvirgul » acık duşme » bolumlenme » yardakcılık etmek » gecmek » olur şey veya olur değil » teheyyuc » teşebbus etmek » cakal armudu » mustahak » kırkıcıkmak » acıklatmak » saat on bir bucuğu calmak » iz ansız » ozeni » sur atlendirmek » duşkun olma durumu iptilâ » brut » gosteriş » onleme durumu » keyfi kacmak » rehber oğretmen » aristotelescilik » goz » cakıntı » kandırıcı İnandırıcı » odevlendirilme » notr » duzen » keci postu » sıcmak » resim cekmek veya cıkarmak » kotuye kullanmak » kader talih » gulcu » avunc » muracaat etmek veya muracatta »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.