tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zararına kazanc sağlamak » mutebeddil » ileri veya one surmek » carpma » carliston » nacar » sonmek » terettup » pacal » hipotenus » ayaklarınısurumek » muddeialeyh » coğalmak » kacırmak » kopeği bağlasan durmaz » hunersiz » yuzleme » olumsuz tumce » acık celse » frenk inciri » rencper » sabun kopuğu gibi sonmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » sun î gubre » gureştirme » su yuzune cıkmak » başında beklemek veya durmak » okse kuşu » cekişmek » allah yarattıdememek » gabonlu » gonlu cekmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » bugun » bukturme » kayıkcılık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sacınıbaşınıyolmak » kantara cekmek veya vurmak » icinin veya yureğinin yağıerim » iceride olmak » rehine koymak veya vermek » cevirmenlik » yunlu » gurcuce » korukleyici » surekli olarak gidip gelmek » ziraatcılık » tebellur etmek » ozlemini cekmek »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.