tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olmayan bağımsız hur » ustune yok » dokmek » govdesiz » gu » dunya yıkılsa umurunda değil » avurt satmak veya avurt zavurt » goruşayrılığı » acmak » soz » kohneme » cifte nağra » gobek » tunguzca » cedik » corbaya donmek » tarih duşurmek » kafasınıtutsulemek » gerekceli » ameliyat gecirmek » uslûpcu » sıcratmak » gorevsel » su gibi aziz ol » t cetveli » osmanlıcılık » ademimerkeziyetci » başına calmak » demec » allah manda şifalığıversin » gordek » yureği kararmak » kok » celişik » muracaat » kırkağac kavunu » olukcuk » muesseseleşme » şımarıkca » kucuk koyun buyuk ağası » kıraclaşma » ustelemek » yarayan kuru ince yaprak » cerge » gulculuk » ma me » yuzu gozu acılmak » soz veya lâf duşmemek » teferrut » ucuşmak »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.