tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklanan » canlılara yaşama ortamısağlaya » orta doğu » gerceğe aykırılık » utulenmek » kotulukcu » koşeye sinmek » boru ciceğigiller » muzayaka » talihine kusmek » kirecsizlenme » toren duzeni » oclenmek » coktan veya coktandır » ateşparcası » gosterişyapmak » gecmek » bahar donemi » mutehammil » luk » gostermelik » kapak bıckısı » copsuz » parcalanmak » teselsul » kullanılır » taraf tutmak cıkmak veya olmak » horozgozu » bicimini alır hidrojenle oksi » kılıfcı » kokorecci » daha da geliştirmek amacıyla b » olmez cicek » goynuk » sut cocuğu » gelecek zaman sıfat fiili » susletmek » cekip cevirmek » koşe başı » duşman duşmana gazel veya yasi » coğu zarar azıkarar » lektor » kurdîlihicazkâr » tulbent » kullanılan arac buat » koşe yazarı » gozunu hırs burumek » eğitim » kooperatifci » kupe ciceğigiller »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.