tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekimsenmek » cezayirli » olan insan topluluğu ulus » kucuk tovbe ayı » ceddine rahmet » sıcırganlık » miktar ile indirimden sonraki » odunleme » uc beyliği » berber dukkânı » edilgen catı » mutefennin » guzluk » benzi kul gibi olmak » goz gozu gormemek » cekilme » muzminleşme » serbest calışma » bahtıacık » gudumleme » mulhem » hıckırtmak » lâcka etmek » fakul » yıldız ciceği » şın » ar er » parcalatma » gozu donesi » gun donumu » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » golgelendirme » ors ve cekic arasında kalmak » nuzul » calkanmak » cıtlatmak » cengel atmak » kavunici ile pembe arasıbir re » calkantısız » durmece » değişme olayı tekâmul » gozleri cekik » golge etmek » pompalıtufek » eylul » hoparlor » ustu başıdokulmek » etmek » sacmalamak » duşmanlık »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.