tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onderlik » istirham etmek veya istirhamda » yureği goz goz olmak » aclık » duzeltim » portenin başına konulan işaret » muteferrika » ummetcilik » turşusu cıkmak » osmanlıca » isim cumlesi » ciğtoprak » yureğini eritmek veya sızlatma » gurultuye getirmek veya boğmak » turkiyat » suflîlik » cadır catı » dinamitci » sekiz yuzlu » mucazat » altayca » gumuşbalığıgiller » dikec » bir dirhem et bin ayıp orter » icirik » ozel televizyon » cuminum cyminum » soğuk bufe » omrumun varı » musevî » sol acık » otumsuz » teneffus » ac gozluluk etmek » devletci » muşarunileyh » citmek » telâşgostermek » mutevazı » cizi » bukulmek » haclılar » tıraşbıcağı » ustune kuşkondurmak » gonlu cekmek » yıldız kumesi » pabucculuk » golgesine sığınmak » borc odemekle veya vermekle y » dun »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.