tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmak cakmak » onune cıkmak » kırmızıcuruk » ic hastalıklarıuzmanı » kul gibi » cor cop » ustume iyilik sağlık ustune u » calışmak » percinleme » sacmalaşmak » tedavule cıkarmak » tumamirallik » cadır catı » arnavut » duello » bilinc akışı » caprazlık » munafıklık » cattırmak » durum » temiz kanıda vucuda dağıtan or » calımsızlık » tırtıllıbıcak » koz » gun doğmadan neler doğar » tuzsuz durgun su ortusu » munebbih » cabuk cabuk » canım dese canım cıksın diyor » goz » duşmanlaşma » kulot pantolon » haybeye kurek cekmek » patırtıya pabuc bırakmamak » aracılığıyla duymak değmek e » kacmak » nisaiye » cakışmak » tehyic etmek » golgeleme » kadidi cıkmak » on yargı » cok uzun uzun sure uzun olar » bicimsiz » duğum » capasız » İskitce » allah kahretsin » orumce » ayağına duşmek »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.