tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilaç eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutekebbir » gozleyici » elden kacmak » denetci » kulaclayış » hatır gonul bilmemek saymamak » koken bilimci » suzule suzule » zihnini kurcalamak veya tırmal » seluloit » bukuculuk » yamcısız » onune cıkmak » sansurleme » gozetime almak » poğacacılık » musvedde defteri » sukûn » vurut » ilgincleşmek » ağzına bir zeytin verir altın » golluk » bulunan bolum kafa ser » her ne ise veya her neyse » gecmek » bektaşî » cıkra » tahayyul » camuka » boluşum » calgıcıotu » carpıklaştırmak » yalova misketi » doğuş » sıcankulağı » camurlatmak » sozlendirmek » varsa yoksa » cicekci » doşeniş » cemberletme » cene yarıştırmak » oğuz » kukremek » kuvvet cifti » olum kalım savaşı » koşe rafı » kokleme » gozunden kacmak » duşurulme »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.