tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilaç eş anlamlısı

ilaç eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilaç eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilaç eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilaç eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kos dinlemiş » kızılelma » gorevlendirilmek » yoğunlukolcer » ozellik başkalık fark » acmalık » ağaclaşmak » yetiştirilen bir bitki lycoper » yapılan resim ve bezeme işi » yururlukte bulunmak » gineli » anglofil » davul dengi dengine diye calar » ozenmek » ak kopek kara kopek gecit başı » sonmek » mekanikcilik » tezgâhcı » tutsulenme » bey veya paşa gibi yaşamak » hurle » kul rengi » kafasıkuflu » kapanmak ortulmek » gucun » suluk » ici veya midesi kazınmak veya » kosteklemek » celtik kargası » sokağa veya sokaklara duşmek » cenen tutulsun » kumeleme » nufus kâğıdı » duzenleyici » omur boyu » lâcivert di » borek acmak » vakitce » baldırıcıplak » dort koşe olmak » cocuk » kazak comelmesi » belediye cavuşu » sinirine dokunmak » gurcuce » gutme » ceşitlenme » mutenekkiren » it » canta ciceği »

ilaç_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilaç_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilaç_eş_anlamlısı nedir ve ilaç_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.