tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu bir şeyde veya bir şeyin » lâtin dilleri » uryanî » korleşme » musadere » ters veya sol tarafından kalkm » aşırıuc » hızla batmak » dunurluk » guceniklik » burnu havada veya kaf dağında » norotik karakter » gulgiller » inatcılık » mez » olcek cizgisi » başgoz etmek » ciziktirmek » on ek » hicleştirmek » ağzıtorba değil ki buzesin » eteğine yapışmak veya sığınmak » ozsel » pacal » ceyizlik » cullamak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » briketci » cokramak » suya duşmek » koy korucusu » sekiz yuzlu » nufuz etmek » ufleyici » akompanyator » bicimli » oğurmek » elinde bulunmak veya olmak » koken » gobekli » dağcamı » muderrislik » sonumleme » kucuk kopru » sozlendirici » catal » cimen » renk olcme » erosculuk » surduruş »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.