tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozdek » ozveren » kurklu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ic donu » sevir » maatteessuf » koklemek » guzelleşme » pabuctan aşağı » goğuslemek » puruz » bir ceşit sıkıştırıcıalet » geckin » cilekeş » onayak olmak » bahcıvan » a a » murdesenk » ele gecmek » iplikcilik » kişiye ozel » cor » burcak » ocakcı » ustunden başından akmak » vehme kapılmak veya duşmek » bir hucreli » ofkesiz » centiklemek » parantez acmak » gelen paşam giden ağam » soylenilmek » kırbac » icin icin yanmak » genizden konuşmak veya cıkarma » catal bel » yukumlendirme » allah vermesin » hatırlatmak » kultur sitesi » işin kotusu veya fenası » dokmek » acık hava tiyatrosu » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cocuk » borusu otmek » komutator » cemberden donmek » acıkca »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.