tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
secim tutanağı » gorev almak » ceşnileme » flâman kuşu » silip supurmek » sobe » bugunden yarına » yureği titremek » cığralık » obstruksiyon » para cekmek » her şeyin yenisi dostun eskis » ustune titremek » işini gormek » darulbedayi » gun ışığına cıkmak » super fostat » surtunme » soğuşme » hukumranlık » ozet » muzik market » sıhhî tesisatcı » korunu oldurmek » muellif » cam goz » soz » musevvit » zarar gormek » biciminde bağ » turedi » gosterişe kacmak » iblisce » olu saat » cis » kuplu » turşuya donmek » yenidunya » gunun adamı » gocmek » musrif » denizguzeli » oz beslenen » acılmak » el cekmek » mahzur gormek » sığırtmac » gunu yetmek » vidanjor » gonul vermek veya bağlamak »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.