tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cacaca » ne care » olmama durumu serbestî » ozelliklerine gore bu organlar » kayıkcı » vur dedimse veya dedikse oldur » kendi havasında gitmek veya ha » cozum » gullâc » amaclanma » kısa goruşlu » yardımcıhucre » gencleştirmek » kockar » saraclık » tutac » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » cevirmek » kumanca » malkarca » makro » icecek » bakkal cakkal » kesesine guvenmek » ozgur » anasına avradına sovmek » eli cabuk » ulûfe vermek veya dağıtmak » lehinde soylemek veya bulunmak » cekmek » ne altınıbırakmak ne ustunu » secim yapmak » musavi » coğunmek » tuzağa duşmek » cukurlaşma » gelsin veya gelsin gitsi » batakcılık » ustune » yenidunya » paracol » tutamac » kalıtcı » meşe komuru » guneşyılı » yukseltilme » filistinli » akdarıpanicum » coban aldıbağa gitti kurt ald » kooperatifcilik »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.