tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biri fert » cubuk odası » cit » kapuşon » gozu donmek » butun » goz » perşembenin gelişi carşambadan » on oda » kıta dumdar » tukenmezlik » koşekleme » bankada veya aracısında actırı » ickisiz » tac yapraklı » cizginmek » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » suz » yumurta kufesi yok ya » catlasa da veya catlasa da pat » okka cekmek » mubalâğa etmek » duşunceli » yatcı » gurbetci » calışma saatleri » can duşmanı » orucu » cocukluk etmek » fluorit » namaz ortusu » ayrıduşmek » cok yıllık » hicleştirme » gil » muhurletme » dilediğiniz gibi » ez de suyunu ic » ovguculuk » sanatcılık » tezahurat » dokum » cacaronca » ikindiustu » kalpci » buyukluk taslamak » gecer » mukrim » renkli element kısaltmasıcu » puskurme »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.