tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarkıntılık etmek veya yapmak » kullemek » sunnet etmek veya yapmak » sektor » yapılan fıcıvb » ictenlikli » duşunme yasaları » icinden okumak » guneşsiz » apacıklık » cocuk bakıcı » şantor » saltanat surmek » yedi kat yerin dibine gecmek » yuz bulmak » eğik cizgi » yurumek » muş » kırcıllanmak » guzelleme » acık zaman » bortu bocek » pb » arasıveya araları acılmak acık » tutsuluk » sel gibi akmak » onunce veya onunden » al » kıratın yanında duran ya huyun » sağdıc » yerle gok bir olsa » alcaklaştırma » yuzbaşılık » mubarek ay » gundeliğe gitmek » carşafsız » oğul cıkarmak » oz direnc » ustune yıkmak veya yıkılmak » dadaist » on tureme » nobetci » arkadaşca » gorece » yerden goğe kadar » şaşkına cevirmek » faktor » cayırlama » w » cuzdan »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.