tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifttekercilik » butunleme sınavı » sovyet » gerekce » nevaleyi duzmek » gok eşleği » oylece » gumuşlemek » tacsız » hesap etmek kitap etmek » davranmaya sebep olan sevgi du » gozleri fıldır fıldır etmek » tekebbur » muzik odası » subyan » deve doşlu » gonlu kalmak » organ » yemişcil » cevre » ağzınıveya cenesini tutmak » muteveffa » kacamak yol » tufekcilik » hic değilse veya hic olmazsa » muştak » gulumser » halka donuk » parcalar » teyel yapmak veya atmak » can cana başbaşa » catmak » mez » felemenkli » yerote » cok yanlıveya yonlu » karanlığıdeşmek veya yırtmak » yureğine sinmek » gonlunden gecirmek veya gecmek » naciz » okka her yerde dort yuz dirhem » abes kacmak » yuzsuzluk » guven yazısı » tahammul » goresime » dollenmek » bas veya bas git » munşeat » sonme »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.