tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
derisini yuzmek » cini » car » rufaîlik » keyif catmak » karışım » kolen olayım » mac yapmak » dokulmek » ne altınıbırakmak ne ustunu » karacam » kim kime dum duma » kedigozu » mumteni » by pass » gayrimunasip » acık kapıpolitikası » danalar gibi bağırmak veya boğ » yuz yuze gelmek » sırtcılık » yurekler acısı » tel in » donme dolap » bir yandan yanda » kıptî » acığa vurmak » iclenmek » cimnastikci » seyreyle gumburtuyu » sanatı » metanet gostermek » fermejup » yollara sokaklara dokulmek » ilâclı » ın in un un » carşıağası » capar » şeritci » non stop » golge » cin sacı » futursuz » surum » balkopuğu » ultramodern » ağzınıveya cenesini tutmak » surtmek » mukavemet gostermek » urkuş » tup »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.