tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzikal » cer » bağlama yapan veya satan kimse » bağlayıcıunsuz » sana taşla vurana sen aşla var » kostebek illeti » duşundurmelik » cuş » gozleri sulanmak » sozleşmek » dovuşturme » sorgu suale cekmek » yoğurt calmak » buro » tul » inmek » mulkiye » sozu acılmak » bolumunden her biri sezon » curuk » bolum » cubbe gibi » lule » boşluk » mustehase » surcturmek » oz indukleme » atadan babadan gormek » mudafaaname » im » cıtlamak » iceride olmak » parca başına » korkusuz iyi dovuşen kendine » doner » girişim olcme » ciftlemek » calıkuşu » ordurmek » yarım pabuclu » on oluş » hareketini inceleyen bilim dal » fırcalı » kacmak » ari » cağırtmac » guvercin » cimentosuz » sucunu bağışlamak veya birinin » ceşitkenar ucgen »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.