tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
berhudar ol » altından capanoğlu cıkmak » yuk » alp eren » tecavuz etmek » kibar duşkunu » duz yuzeylerden her biri » gozu kor olsun » soğuntu » yuklenmek » turku » hoduk » belâlar mubareği » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » commek » puf boreği » ayaklarınısurumek » kacak » kargılık » suzgunluk » gunden gune » halvetî » nakliyatcılık » cekiştirmek » o » muleyyin » kralice » cartayıcekmek » feleğin cemberinden gecmiş » gibi cok yonlu hizmetleri en a » kufur savurmak » ana avrat duz veya dumduz gitm » korfez » calmac » munasebet » gumburdeme » ateşolmayan yerden duman cıkma » golge balığıgiller » tutun icmek » yaşıyerde veya toprakta sayıla » nogayca » yon gosterme eki » mac » sadistce » memleketcilik » etkilerle oluşturduklarıyer de » elektrikcilik » cile » ucuncu cağ » gulmek »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.