tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk lokma ye buyuk soyleme » ncı nci ncu ncu » cimdirme » duasınıveya dua almak » kılıclı » ucurumlaşmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » utu » gun yayı » hayvan komuru » tuketici » işcıkarmak » bicki dikişkursu » urunsuz » kışdonencesi » kotu yola sapmak » tenasupsuz » ava cıkmak » dışıkalaylı ici alaylı » gocelge » cıkılanma » ucleme » lehce » cevirme » urumek » gonul kimi severse guzel odur » cadır bezi » yuruk aksak » carşaflı » onunu ardınıduşunmemek » hatırıicin » dili kılıctan keskin » biciminde alınan onlem » zıvanadan cıkarmak » lâmba acmak » muntehir » amber ciceği » gozu almamak » koz » cığır » duşurmek » enstrumantal muzik » dilekce » toplamak işleri icin ayrılan k » cingoz » dişeti damak unsuzu » orgut » ortenek » cuceleşme » capullama »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.