tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cok uluslu » goz » kılıckuyruk » penceletme » ısıtma aracı » puskurmek » gurultuye veya patırtıya pabuc » play back » gozlerini dikmek » korkunc » kat iyet » gecirmek » mineral » direncli » liyakat gostermek » tokaclama » ya deve ya deveci ya deve ust » golleşme » erkekce » gocuşme » tespih boceği » akşamıbulmak veya akşamıetmek » ağzısut kokmak » sınır cekmek veya cizmek » omru vefa etmemek » cokkunluk » sonradan gorme gâvurdan donme » chamaeleon » mektep cocuğu » yb » yarayan celik disk » bufe » gotlar » grizuolcer » carkcılık » kuafor » secmece » umitsiz » benzine kan gelmek veya benzi » ac » cilli » cifte standart » tişort » sıcangiller » kulube » hititce » yahudi » orgensel » ında inde değil » minyaturculuk »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.