tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hummasıolan » ha şoyle » cemen » capasız » siyanurlemek » ilâclamak » bakışacısı » capraz » kongolu » nufuz » cıbanlaşma » ad govdesi » uctaş » tevettur » mustamel » ostaki borusu » harezmî yolu » yorgan yuzu » bac » yuzune tukurseler yağmur yağıy » kuspe » kanlıbıcaklı » ici rahat etmek » kopure kopure » kor nokta » sutsuz » gommek » merkeziyetcilik » yuzune gulmek » goz kırpmamak » ne cıkar » cukurlanmak » otobuscu » calkak » taayyun etmek » kriz gecirmek » cimdikleme » zodyak » duzelmek » gobeklenmek » ucunu kacırmak » sanat dunyası » allah etmesin » temerrut etmek » ozezerlik » mal kapital » maden komuru » tuneklemek » kıs kıs gulmek » notrleşmek »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.