tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilave etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureğine inmek » catak » secme hakkı » calgılı » usanclık getirmek » korku dağlarıbekler veya aşırı » duz yuzeylerden her biri » mubalâğacılık » ne hesaba gelmek ne de kantar » daha bircok şeylerin yapımında » aralarında boluşmek pay etmek » itiyat etmek veya edinmek » cift parmaklılar » gecişim » cekmek » aralarınıacmak » defasında bir sayıyukselterek » tombala cekmek » calyaka etmek » gecinme endeksi » ne arar veya onda ne gezer » kacırmak » calıfasulyesi » nufus » olcum » ofsetci » halkcılık » tarafından arabacıicin armağan » ortmek » ballıborekli olmak » uşengeclik » tarihsel ozdekcilik » germanist » bir kızıbin kişi ister bir ki » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » catır catır sokmek » yulume » prosedur » bana da demesinler » surme mantarıgiller » br » ım » teşerruf etmek » gelip gecmek » bozuk calmak » mesafe bırakmak veya koymak » oğlende » entipuften » cok yanlıveya yonlu » goturu iş »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.