tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nazi » bedcehre » zorun ne » cember cevirmek » şofor muavini » cilli » orumcek bağlamak » gurul gurul » işguzarlık etmek » menfaat duşkunu » avcıucağı » percem » multipleks » kıskac » calkama » cıkmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » hedonizm » kakınc » carşaflanmak » hucreler arası » kopurme » başın ağrıması başta oluşan r » kok mantar » cevrinti » orme » kul olmak » ulfet etmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » gobek » patırtıcıkarmak » kilidi kureği olmamak » canısağolsun » kireccil » işişten gecmek » muselles » acığa vurmak » mucevherci » yoğurt ciceği » civilemek » parıltı » gonlu tok » ikizkenar ucgen » kultur akımı » mer iyet » borc odemekle veya vermekle y » ne arar veya onda ne gezer » zuhre » gozu bağlıolmak » dumanıdoğru cıksın »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.