tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleri acılmak » duzeltme » omur curutmek » kocancılık » bıcak atmak » cokluk » cırcır boceği » tumden gelim » gozenek » duğum noktası » madde ağı sem » cevrileme » sorma kişinin aslını sohbetin » amonyum sulfat » surmelenmek » okuz soğuğu » dollenmesiz » şıralık uzum » duzec » direksiyona gecmek » gecici » tatbikatcı » eğri buğru » celebi » kulucka donemi » sapıkca » urkekce » duşey duzlem » cıvgın » cok cok » acıklıkolcer » bitum » şeytan tuyu olmak » kendi kendini yemek veya kendi » bulbul » ozlemli » munteha » koşeklemek » ozluk işleri » cırnık » kotulukcu » el bende » adam adama savunma » catılma » kayıttan duşmek veya birinin k » ickili » yapay dollenme » pic » birleştirme montaj » ile beraber »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.