tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak ses » herifcioğlu » kılıc balığıgiller » sızıcıunsuz » bulgar » bocekcil » cekinti » batakcı » tup gaz » etmek » zikri gecmek » carpıntılı » gorevdaşlık » oyuna cıkmak » iz » berhudar ol » cıkmak » borc etmek » dur » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » duğun ciceği » celâlî » diği eli beri inceye kadar » gunu gunune » gozeneklilik » acımlamak » duşuncesizlik etmek » madde » azrail e bir can borcu olmak v » men » gumrukten mal kacırır gibi » duşuncellik » eski goz ağrısı » el mi yaman bey mi yaman el ya » spinosum » kotek » butunsel » sokturmek » ciceklenme » daha da geliştirmek amacıyla b » ne olur veya ne olursun ne ol » patırtıya veya gurultuye verme » art avurt unsuzu » goğuslu » başıgoğe ermek veya değmek » redaktor » yan cizmek » ağzından duşmemek veya duşurme » duşeyazma » temerkuz »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.