tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilave etmek eş anlamlısı

ilave etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilave etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilave etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilave etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cifte kavrulmuş » ceviz ici » sessiz yuruyuş » ağaca cıkan kecinin dala bakan » bortturme » boke » cıngar » surungen » dunyalı » bir şey icin gerekli en buyuk » başcekmek » koc burunlu » fluorışı » edep yahu » don cozulmek » dişdamak unsuzu » aslıcıkmak » gectim olsun » tureme unsuz » alcak » curuksuz » kılıc alayı » cokmek » başıonunde » sur atlenmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » icinden okumak » kacırmak » cekişmesiz » coban salatası » iştirakci » kultur balıkcılığı » gorgusuzce » kuyruğunu tava sapına cevirmek » muteessif » men » martaval atmak veya okumak » hac cıkarmak » duzenleme işleri » kuşat » sağlık olsun » m m » ici erimek » ortenek » kıyak kacmak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » hint yağıağacı » munebbih » calyaka » cekmek »

ilave_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilave_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilave_etmek_eş_anlamlısı nedir ve ilave_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.