tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic işleri » kayı » omru vefa etmemek » duğumlenebilir nesne » akcalı » sacma sapan konuşmak » noktalama işareti » tıkaclama » goz nuru dokmek » kopek dişi » olumsuzluk » camaşır » suven » macun kureği » fiske kondurmamak veya dokundu » ic dunya » gotten bacaklı » ofkeye kapılmak » fırıldak cevirmek veya dondurm » yonetim kurulu » lunet » coğurcu » oğur » sistem » tercume » gundelikli » meram anlatmak veya meramınıan » buyukken daha kucuk duruma get » turşusu cıkmak » golgelenme » cillenme » i » cift gormek » mutebasbıs » punez » guc » sıcramak » kaca patlamak » maksat gutmek » durumlemek » menfaat gutmek veya gutmemek » hayvan derisi » teşekkul etmek » kur asıolmak » havuc suyu » kafasına soz girmemek » erketecilik etmek veya yapmak » soğukca » altından girip ustunden cıkmak » omca »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.