tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celişmek » vermek » guzel duyu » kullukcu » cop torbası » cıkarayazmak » vehme kapılmak veya duşmek » okse » cadırlı » yonetmelik » ustunluk karmaşası » kaplıkapak » ic ice » suslu » gozden cıkarmak » kuru uzum » tahta goğuslu » duruma gelmek » elini ayağınıopeyim » hortumlu bocekler » el cırpmak » nufus » kokleniş » tutsu yapmak » hypogaea » buyukken daha kucuk duruma get » oluşturduğu donme eğrim cevr » kocan » tuylendirmek » cordek » akşam vakti » defteri durulmek » elini surmemek » dikdortgensel bolge » onu sıra » duzulmek » aramak » cıt cıkmamak » kafasısersem sepet olmak » amerikan bezi » rontgenleme » paradan cıkmak » omur adam » icecek » toplumsal butunleşme » ipekcilik » eğic » kabuk bağlamak veya tutmak » benlikcilik » acacak »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.