tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaydığıgozle gorulen ışıma » oylelikle » cucuk » katrankopuğu » cakırlaşmak » tanesi » amerikan » burundili » elinden kan cıkmak » belirli gecmiş » mutemadiyen » bildirim odencesi » goz ucuyla bakmak » yukseltgenme » mufettişlik » davranmak saygıgostermek soz » kandil gunu » goz akı » patlak goz » acık acık » bir ornek » gecirimsiz » gecmek » ici geniş » kimin arabasına binerse onun t » elini sallasa ellisi başınısal » ne âlemde » ulke » butunleme sınavı » soz gumuşse sukût altındır » her tur gosteri yapmaya uygun » cakmak » sırtustu yatmak » refakatci » boşdonmek » zerduştî » calgıcalmak » on calışma » boku cıkmak » dost ağlatır duşman guldurur » başdondurucu » kırmızıkart gormek » harrangurra » maltız » bunalıma duşmek » frenk » inmek » ofkesiz » cicekleme » vurucu guc »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.