tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
adıgecmek » frenk asması » ote gun » elinde buyumek » kuf kokusu » sanskeritce » surunme » hakikî » cilingir sofrası » yuklu » kulağıveya kulaktan cınlasın » savul savulun » kapuşon » ozelleşmek » suc aleti » etrafında dort donmek » juri » usteğmenlik » bukturmek » kapıacmak » yere hızlıca surtulduğunde haf » cereyan carpmak » cıkmak » super star » ici titremek veya titrememek » harac mezat satmak » ahdiatik » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » oldurme » puskul » jole » guven » ciğrenkci » yon » treni kacırmak » rabbena hakkıicin » cekberi » profesorluk » celişkili » kundeye gelmek » kafayıyere vurmak » danıştay » sozu cevirmek » peşinde dolaşmak veya gezmek » ince eleyip veya eğirip sık do » soz veya lâf duşmemek » asbest yunu » hint kirazı » sozu ağzında kalmak » icin »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.