tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yağlıgureşci » cekirdek » bir cift » soğdurmek » sureolcer » dili kılıctan keskin » prospektus » ihtiyac » cingene duğunu » koy oyunu » olmama durumu serbestî » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » tayfolcer » albuminli » lâfcılık » duşmez kalkmaz bir allah » geyik bocekleri » sure sonu » enek » mutecaviz » arnavutlaştırmak » cağırmak » tes it etmek » hareketi » cıldır cıldır » cevirmenlik » kredisi duşmek » sitteisevir kapıyıcevirir » mukellefiyet » sudreme » civisiz » ustune yıkmak veya yıkılmak » yuz verince astar istemek » donuşsuz » kulot » icine baygınlıklar cokmek » gun atmak » mucerret » tum cahil » ileriyi gormek » allah ın evi » doner kavşak » actırmak » pence penceye gelmek » guneşsistemi » gucune koşmak » mutehavvil » cekmek » tac » kaşık calımı »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.