tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cd » acık hece » allah esirgesin veya saklasın » guduk » ucretlilik » antrenorluk » icini kemirmek » duruma gelmek » kaucuk » inişcıkış » tuylendirmek » yuzyıllık » mık mik muk muk » ciceksimek » yarayan kuru ince yaprak » davranmak saygıgostermek soz » kırgızca » kusmek » bir don bir gomlek » şeylerden her biri tabaka » mukedder » nitelikli işci » tayyor » kokar ağac » oluş » dondurulme » murebbiyelik » surpriz » metal tutturmalık fermejup k » ofkelendirmek » cok tanrıcı » ucuklama » muzakere etmek veya yapmak » bolivyalı » ihramdan cıkmak » durumunda meyvesinden kokusuz » acak ecek » durulu » mumteni » komşuluk etmek veya yapmak » meden » evlâduıyal » munakaşalı » pb » goturu iş » adamına catmak » korluk » icmeler » cıkarmak » soz sahibi olmak »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.