tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nesic » tekemmul » belediye sucları » cok yuksek ve otsu bir bitki z » tulbentci » gosterişci » helenistik » bir bir veya bir de » kulakcık » yarayan kuru ince yaprak » acıklık » tranca » catlak zurna » gozle yemek » cok kocalı » komunikasyon » sonumsuz » butuncu ekonomi » perdenin uzerinden oynatılan » ceyrek final » kup » celmece » masturbasyon » alıal moru mor » bitkisi gossypium » eyyam gormuşveya surmuş » gosterir » yara bere icinde » uzum şırası » gocup gitmek » yanık ruzgâr » gecgin » vucut » ne alıp veremiyor » savaşacmak veya ilân etmek » beyanat vermek veya beyanatta » zehir sacmak » oburu » ornek almak » muhurdar » mahfazasıolan » toplu jimnastikte yapılan hafi » araclara takılıp cıkarılmasınd » muhafaza etmek veya edilmek » goze gorunmemek » başına tac etmek » sozluk birimi » uretim bicimi » ecel teri dokmek » ne dağda bağım var ne cakalda »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.