tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciziş » purcek » sperma ana hucresi » sun î gubre » mujdeci » calıidi cırpıidi evim idi ya » karantina muddeti » nazım turu » kemence » eksi uc » dincleşme » peceleme » kotuleşmek » kolcak » hayrette veya hayretler icinde » el bebek gul bebek » rolcu » pekliği » kabine duşmek » gıllugiş » gozu ısırmak » demetci » sal sel » saik » odemek zorunda olduklarıucreti » surunme » sureti haktan gorunmek » hırgur cıkarmak » ciceklenmesine dolayısıyla me » hatırlatmak » sutu bozuk » surtukleşme » panislâmcı » ustubec » hukmu parasına gecmek » hint ipeği » supurge otu » surucu » nevaleyi duzmek » acak ecek » sutsuz » dişini sokmek » destekli butce » celebi » bicim » karbon alaşımı pulat » masoz » kıskıvrak yakalamak veya bağla » korkunclaştırmak » gâvura kızıp oruc yemek veya b »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.