tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlune dokunmak » etmek icin uzerlerine konulan » cift desimetre » savaşcılık » rufeka » sacılma » cirkinlik » kulliye » samanlıkerpic » yarıunlu » selâm soylemek » gondermek » yazar cizer » hedonizm » haşatıcıkmak » organizmaların oluşturduğu bir » aklından gecirmek » muphemlik » acık yara » mufettiş » yuzune gozune bulaştırmak » gume gitmek » surt allah surt » cimleme » inanc » musebbip » rontgen cekmek » uzerine almak » kısa gunun kârı » altına etmek veya kacırmak » mukâfatlandırma » surmek » kızılcam » devletcilik » cumhuriyetcilik » bust » olan bir taş » bıcak gibi » bordur » ote » tuketmek » himaye etmek » kaymağıolan » eline ayağına kapanmak sarılma » programıolan » dulgerlik » maden komuru » murteci » bazice » oğutme haznesi »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.