tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
roportor » munasebette bulunmak » yemen ellerinde veysel karanî » kaca patlamak » temulentum » gazolcer » halvetî » duş » ağzıtorba değil ki buzesin » bicimsiz » suruklenmek » actırma kutuyu soyletme kotuy » elinde bulunduran kimse » suru sepet » aşka duşmek » aklınıbaşına almak veya toplam » keci » oruc » cullamak » akaclatmak » murekkep » surgulemek » gozune kestirmek » basınclama » samur kurk » fıcıcı » allah bir dediğinden başka soz » ucup gitmek » bukme » duğum duğum » duğun hamamı » hint gureşi » maraz esenlik karşıtı » yer gecidi » acıklar livası » gorevden uzaklaştırmak » cirişci canağı » kontrolor » gundelikci kadın » cabucak » vucut ısısı » fiks monu » mujde koşturmak » goz dikeği » barutcu » gure » herkes gider mersin e biz gid » sunguleşmek » şuheda » kacmak »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.