tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah versin » caşıtlık » fransız » minor » Şeker bayramı » tecrube » tankcı » cercevesiz » galebe calmak » cok hucreli » kultursuz » kul olmak » afgan » sıfat fiil grubu » inşaatcı » insanların aynısoydan gelmişol » kuvet » ustun tutmak » mubaşirlik » guneşalmak veya guneşgormek » taşcılık » munakaşa etmek » işcilik » uste cıkmak » cit » sut otugiller » kabına dokmek » verilen tek ve eşit bir varlık » kılık kıyafeti duzmek » ak kopek kara kopek gecit başı » filistinli » kuresel valf » kapricyo » cavuş » am » oğreti » umitlendirmek » temizlemek » kancılarya » siliscil » urpertici » cekme demir » cakşır » sackıran » ve bu koldan olan kimse » olcusuzluk » komadan cıkmak » başrejisorluk » cırcıl » ic tumce »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.