tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleri acılmak » ayak surumek » ıkla ikle ukla ukle » avuc » ac gozlu » korunmuşolma durumu » iğrenclik » cığırma » goz aydına gelmek gitmek » cifte » guvensizlik duymak » husran » yaşuzum » kureselleşmek » selcuklu » cıkacak » hatırlatmak » kutlu » gozetici » kucumencik » yuz yazısı » olu » yuzu yumuşak » duşuk » İki veya daha cok maddeyi birb » aylıkcı » rusca » yuzme havuzu » muteferrika » kaldırıma duşmek » oz devinim » ic » hendek » romen rakamları » catır catır catlamak » tur ağac veya metalden değnek » gunleri gece olmak » ozgecilik » kaşının altında gozun var deme » metal parca » cultarı » anglikanizm » karakacan » butunu » doşeyici » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » şupheli » tereddutlu » vakıf durumuna getirmek » iştah acmak »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.