tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guvenliği sağlamak icin yapıla » epikurculuk » doner sahne » ut » raportor » soz sahibi » kucaktan kucağa dolaşmak veya » teslim bayrağıcekmek » uzgoren » puskul kuyruklular » zahmet cekmek » benicinci » ofkelendirme » az » otesi var mı » acık sacık » govde » dovdurtulmek » yemin olarak kullanılır » koyu duruma getirmek » arkadaşca » kokenlenme » gobeği sokakta kesilmiş » yoklamak denemek tecrube etm » cesaret gostermek » pacalı » kıcın kıcın gitmek » bahce kekiği » calyaka » yaşınıicine akıtmak » temayul » muhurdar » suruşturmek » etut » rahat doşeği » ulen » cıngıraklıyılan » el » gozunu ayırmamak » iz ansızca » sulûk etmek » mujde vermek veya goturmek » goz koymak » ozseverlik » takla atmak veya kılmak » satın alınan erkek kul esir » acık cek » ordekgagası » boşatıp dolu tutmak vurmak » sağacık »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.