tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaşjolesi » bunye » mucamaa » ıtriyatcılık » malik » keceleme » hıckırtma » percinleşme » murekkep balığı » alkışcı » icki âlemi » munfesih » iki ucu acık boru biciminde it » zaman » hem suclu hem guclu » taahhutname » cıkrık » dovdurtulme » sırtustu » yayık dovmek » kendini dev aynasında gormek » uckuruna sağlam » cucukleşmek » gommek » operator » hukmu var veya yok » gemisini yurutmek » alcak » nur yuzlu » dort ayak » supurgecilik » canınıbir yere dar atmak » bolen » oruc » tebelluğ » ağza duşmek » yarasın » yuz » şark cıbanı » gokkuzgun » bir catıaltında olmak veya bul » tohmet » eti budu yerinde veya etine do » duğuncu » aracılığıyla duymak değmek e » ofke ile kalkan ziyanla zararl » cengellenmek » tefeul » ce » kapısıacık »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.