tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kundeye getirmek » yetişen bir ağaccık corylus av » subek » gectikten sonra yavru olarak d » fin » al veya alın » cevher » surmelenme » ozletmek » işaretci » sonumlemek » muteferrika » ucan kuştan medet ummak » dunurleşmek » gozuyle bakmak » hulle » cıban başvermek » ici goturmemek » buharlıutu » sultan kethudası » perulu » hayvan koklaşa koklaşa insan » dudağınıveya dudaklarını ısırm » goğsu kabarmak » yonelme durumu » gureşci koprusu » surmeleme » suclu olmak » eli boğrunde » ca ce » hic kimse » lule taşı » coğmek » ruznamce » ledun ilmi » ummî » duşman kesilmek » surundurmek » kader talih » az değil » goturu iş » arışların arasından gecirmeye » duk » ac » vak anuvis » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » urdunlu » zeytinyağıgibi uste cıkmak » cirkinleştirmek » munakale »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.