tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onlukluk » azerîce » korkakca » temiz kanıda vucuda dağıtan or » goğus kemiği » vehme kapılmak veya duşmek » sunepelik » yuruyuşe gecmek » goruculuk » butunleyici » ışığa gocum » bicimine getirmek » ticanî » urkuş » ağaclıklı » amerika elması » sureksiz unsuz » doruk cizgisi » insanlıktan cıkmak » pes perdeden konuşmak » ic cekmek » carkcıbaşı » tumlec » bolunmez » eti senin kemiği benim » kısmeti acılmak » hint armudu » karadeniz de gemilerin mi batt » damarıveya damarları kabarmak » hunkâr » curcur » tonlu unsuz » kırk bir bucuk » secmeler » başkomak koymak » işler acılmak » altıkaval ustu şişhane » rukun » yakayıele vermek veya vermemek » soruşturma acmak » bağlaclıyan cumle » celme atmak veya takmak » itirafcı » alt cene » buyulu » mal kapital » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tek acıklık bulunan ocak » gorgu tanığı » gozaltı »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.