tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surutme » ı i » ote » alanlarıolan surekli veya gec » ipcilik » icki âlemi » dikişci » darbe vurmak veya indirmek » cotiragiller » musrif » sacma » surrealite » hurriyeti secmek » gunu gecmiş » saclımeşe » tırnak suruşturmek » amonyum sulfat » bir icim su gibi » mulhem » kem kum » sonuc karşılaşması » carpışılmak » porsuk » koklenmek » munhat » cubuk » hal etme » oksuruk tıksırık » şerc » mektep cocuğu » yurek carpıntısı » lek » uleşilme » butunlenmek » surmek » burgu » kafa cekmek » veya toprak harc » hırlımıdır hırsız mıdır » karikaturluk » cilâlıtaşdevri » ettirgen catı » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » tuccar » orgulu » germanistik » yarışcılık » işi e vurmak » perdenin uzerinden oynatılan » doner ayna »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.