tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıvlamak » sırat koprusunden gecmek » yalancıcıkmak » hatırlatmak » gozu bağlı » olan biten veya olup biten » geri cevirmek » surukleme » gelin guvey olmak » elde avucta bir şey kalmamak » cullamak » anas acuta » yok pahasına satmak almak vey » rucu » purtelâş » yusru » kafayıcalıştırmak » dustur » en kucuk birliği goze » tevehhum » acılmak » tuberkulin testi » mitral kapakcığı » gumruksuz » şantor » kayıttan duşmek veya birinin k » percinleşme » yuz bulunca astar istemek » bolme » umutsuzluğa duşurmek » var ol » burunmek » ve bu koldan olan kimse » gozunu yummak » semiyoloji semiyotik » dalıp cıkmak » yon » ciftlemek » kayı » cakmak taşı » acığa vurmak » masa ortusu » onluk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » oteki » surur » alttan gureşmek » ağır kure » oya ciceği » dil »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.