tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunde durmak » aklınıkacırmak » uzgunluk » suzucu » yer yer kazıyarak alttaki renk » cantacılık » guzel » ici kabul etmemek » cizgisiz » gurultu cıkarmak etmek koparm » soz dağarcığı » tenezzul etmek » dili başka bir dile calmak » duşuncellik » cunun » cakşırlı » imalâtcı » acık sayım » sacmalaşma » utangac » tebaruz ettirmek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » hatırıicin » yuzyıl » başmakcı » goz pencere » goturmek » gusul » olmuş » ciftelemek » gorsel » hayvan derisi » suflorluk » centiklemek » yurumek » pelikul » fermantasyon » cifte » kıskac » ağustos boceği » yoneltmek » sutsuzluk » suvari boluğu » cengi kolu » cancı » yukarı goğe doğru olan yanı » ozumlenmek » goturumlu » kopure kopure » can can etmek otmek veya konuş »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.