tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tıpıştıpışyurumek » guneştopu » koşe demiri » gumele » ceşnici » tufek » borulce » bicimsizleşmek » soz sırası » pd » hucum » hurmet » akrobat » arif olan anlasın veya anlar » tur ağac veya metalden değnek » medine kurdu » gorevlilik » sus » hareket ve davranış insiyak » ictikleri su ayrıgitmemek » cizgileme » cıkma » kucumseme » bağlar » sansurculuk » başınıdondurmek » olcermek » soz varlığı » coğuncek » sunturlu kufur » gecişmek » kapcık » sutkardeş » protestanlık » korukcu » bir cekirdek geri kalmamak » catır catır » bir orman ağacıcastanea sabva » hodukluk etmek » bıckınlaşmak » oleyazmak » girişimolcer » kacamak » cemenli » acıktan » ışıl kufluce » komutator » acıgormuş » oğrenci belgesi » sutana »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.