tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
insanicincilik » iple cekmek » zebunkuş » arpa ektim darıcıktı » komurcu » govek » eroscu » duşkun » fitne fucur » muşahede etmek » sozluk bilimci » murettip » gosteriş » sonuclandırma » davul calmak » cıban » sağlık olsun » urkusuz » universiteler arası » tacik » icinden okumak » muennes » cimleme » sumuk » cimentolanmak » kazanclı » ay ey » fayanscı » sungu » musamaha » boya cekmek » uc nalla bir ata kaldı » sulhcu » kacırmak » gozunu yummak » dalgıc kuşları » kullanılan yapma yuz » egeli » hunersiz » mes uliyetsiz » uzuncalar » dokmek » bıcak kınınıkesmez » ayak surumek » kullî » nezaket gostermek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » yaparlu » yerine gecmek » ucuşmak »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.