tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fitcilik » santrifuj » fuzen » bicimlerini belirleyen ana oze » du » balık corbası » zengin arabasınıdağdan aşırır » adıcıkmışdokuza inmez sekize » cakaralmaz » savaşacmak veya ilân etmek » tan sokmek » sut calmak » kacmak » buzgu » icini acmak » mercankoşk » genişyurekli » cekim » suhunet » cekirdeksel » zırva tevil goturmez » gumburdeyiş » kacırmak » kuşucmaz kervan gecmez » ahu gozlu » ve kanunlara uymaksızın cebir » saksıguzeli » akca pakca » cobandağarcığı » gudum bilimi » celik » hic » genel goruşlu » suc duyurusunda bulunmak » ucmak » konferanscı » copsuz uzum » terettup » taşattın da kolun mu yoruldu v » bulunulan noktasının meridyen » cozuş » uc » hayırlıveya hayırlısı olsun » tukuruk » beyin gocu » boynu armut sapına donmek » se » başıbutun » ozenmek » dır dir dur dur tır »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.