tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tarafa olmak veya cıkmak » ozluk hakkı » koklenmek » nusayrî » cıfıt » ırgat gibi calışmak » pabuc » dokmek » cıkrık » pişmişaşa soğuk su katmak » teyemmum » olcu almak » grekce » bahce » aramak » cıkıntılarıolan organ » kalem acmak » egeli » kundak sokmak veya koymak » gereği duşunulmek » cobanpuskulu » yuzu acılmak » buten » bukunlu dil » cul tutmaz » sevincli » kucuk minder » kova » cozunme » ıskarca » akma hancer » ozet » tenevvur etmek » kafa ici » meslek ici eğitim » calkalamak » sozunde durmak » ut » on ad » oldurmek » ala gun » herru » nufusunu cıkarmak » oz kardeş » meram anlatmak veya meramınıan » gure » cihannuma » oz » gun gormemek » cadır uşağı »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.