tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
epikuroscu » goz kulak olmak » orgutleniş » sıcana donmek » buyukluk taslamak » mutevehhim » turedi » mumkun » etuv » durulmek » duzen » bulanıkca » lugatci » duzgunlu » bağlaclıyan cumle » cukur » başına dunyanın belâsınısarmak » duzgun » cem an yekûn » gelenekcilik » cozulmek » dunurleşmek » it izi at izine karışmak » camurdan cekip cıkarmak » moğol » masıyla mesi bir olma » cumbur cemaat » caca » yorgan doşek yatmak » oncu » fark gozetmek » ustune ustune gitmek » soylemek » salon camı » surcturme » sokmek » elinde buyumek » macun cekmek » oğurtucu » oğutme haznesi » ir » uleştirme sıfatı » mustakim » arnavutca » kor dovuşu » tadata cıkmak » allah ın emri » kullanılır » dolambac » copcatan »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.