tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim eş anlamlısı nedir

ilim eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mubarek » sanatı » dunyalar biri in oldu » dondurmek » başına calsın » cekinik » husnu kabul gostermek » curuk » hesap acmak » muslumanlaştırmak » camaşırlık » cekememe » la le » ilk goz ağrısı » dunyada » petrolcu » kargışetmek veya vermek » cabası savaşım » tevessu etmek » mecus » duğmelenmek » başın ağrıması başta oluşan r » ordekgiller » govde » eline fırsat gecmek » kacırmak » ureme organları » yukumlendirmek » dip balıkcılığı » duşman kesilmek » metal tutturmalık fermejup k » fent cevirmek » w » yurutme » ağzından girip burnundan cıkma » yeri goğu tırmalamak » gorunuşalmak » buyuk kan dolaşımı » takaddum » halat cekme » koluk » paraşut kulesi » hiclemek » dokumleme » yuklemek » ornek almak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » olumcul » goturmek » acıortay duzlemi »

ilim_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve ilim_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_eş_anlamlısı_nedir nedir ve ilim_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.