tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ureme » gozunu ayırmamak » gok evi » gosterge » sen sağ ben selâmet » bitli veya kurtlu baklanın da » calımına gelmek veya getirmek » bildirme cumlesi » ortmek » koktencilik » duğumlenebilir nesne » ocağına duşmek » encumen » işsozleşmesi » tuvaletci » cift dişliler » kenarlık » sonuc karşılaşması » iyi kotu » jut » corapcı » seruvensiz » golge » ağzından duşmemek veya duşurme » cakır pence » ağızda sakız gibi ciğnemek » mubahase » ozne grubu » boşluk » oyun cıkarmak » ic politika » av dışında padişahın yanında b » hafıza » panislâmizm » yok etmek » cile cıkarmak veya doldurmak » numarasıolan » omrunce » cullanış » cusseli » peygamber ciceği » parcalarıkaynaştırma işi veya » yuzune bir daha bakmamak » kurek » bugun » kuşumlenme » bulunulan noktasının meridyen » guruh » mes uliyet » minuskus »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.