tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirim » cek » ote » ibliscilik » tezahurat » ust tabaka » ozseverlik » gorenekcilik » ruya » doşeniş » işgostermek » hicbiri » parasınıcıkarmak » dışacı » yarıgecirgen » doşemelik » cipo » pacavra hastalığı » korunmuşolma durumu » yuklenme » tamir gormek » kupe ciceğigiller » kus kus » film cekmek » cevirmek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » oğunme » bir koşeye koymak » bal ozu bezi » ufunet » gun » suruşturme » kopeklik » rolâtivizm » ciğkofte » kontrolcu » dunya ahret kardeşim olsun » kuculmek » neuzubillâh » dumen boğazı » dudak unsuzu » soz goturmez » kerem buyurun veya eyleyin » ucten dokuza » tırtıl cekme » tahavvul » sahabetci » kulce gibi oturmak » dikdortgensel » purcekli »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.