tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yâruağyar » parazit » bicimde anlatılması edebikelâ » oflicinalis » cekimci » hint yağıağacı » beleşcilik » cok yıllık » gulecen » ağır ol » deliye donmek » pabuc pahalı » ucmak » acıklar livası » tombeki » muzekkere » şimdiye kadar veya şimdiye dek » kulhanbeyi ağzı » şovalye » adamakla mal tukenmez » gozu alışmak » pala calmak veya sallamak » odetme » tun » fistul » imbikten cekmek » diri diri henuz olmemiş » cıkmak » gedik acılmak » cerkezlik » suzgecli » dolapcı » deniz ucağı » al kiraz ustune kar yağmış » dekoratorluk » cer cop » gineli » ahmakca » yuklem » oğrenci » uzak goruş » horguc » mustecir » mutelezziz » elinden cıkmak » acık elli » hic değil » enfarktus » oluşturduğu demet » almancı »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.