tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicimlerde tutturmalık » yakut » sağcıkarma » yenilir veya yenir yutulur şey » kirecsiz » ic etmek » siktir » parantez acmak » gor bak » belâya catmak girmek veya uğra » duzenleme işleri » cark » takayyut » medica » gostermek » cifte yemek » helenizm » muhimseme » yuzu yerde » bucurleşme » yangın yerine donmek » ozellik başkalık fark » di li gecmiş » notr » yuzsuzleşme » yuzu yumuşak » zuppelik etmek » mulâkat » gurgen » cift dişliler » butunletme » kandilin yağıtukenmek » surumek » surveyan » cokluk eki » ziyafet cekmek veya vermek » kundeye getirilmek » puren » hicbir » kul bağlamak » haber salmak veya yollamak » inmek » korkunclaştırmak » muktesebat » gormek » ilkoğretim » hayrette veya hayretler icinde » luzumsuz yere » erincsiz » yarayan duzen »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.