tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hacamat etmek veya yapmak » bahce domatesi » surme mantarları » yeri goğu tırmalamak » oykucu » ust uste » tırnaklarınısokmek » culu duzmek veya duzeltmek » aluftelik » borclandırılmak » yardım etmek veya yapmak » gercekustuculuk » acıklatma » acık alınla » evlenmelerinde yasa bakımından » kuşumlenmek » ceşnili » muzakere » parcası » dollenmek » gelmeyen veya gelip de kıtalar » kulup » tunc » guttuğum domuzu bana oğretme » tepeli dalgıc » şirretce » teşekkur etmek » ocbe » uzaktan işitilecek nitelikte s » kooperatifci » mobilya yapan veya satan kimse » husnukabul » yedi duvelle barışık » husnu kabul gostermek » kamburu cıkmak » koşebent » torun torba veya torun tosun s » bir cuval inciri berbat etmek » buyuğu meleagris gallopavo » butun butune » sozde » uşutme » dunyayıtoz pembe gormek » keceyi suya atmak » gol kestanesi » şerbetci otu » hice saymak veya hice indirgem » ozel » oncul » allah manda şifalığıversin »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.