tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cımacı » oz » goz bebeği » humanistleşme » allah aratmasın » pejmurde » ince unlu » gormek » universalizm » yuruyuşkolu » pazara cıkarmak » w » dordul » sungulemek » ispenc horozu » capulacı » buyuksu » canavar duduğu » gul suyu » kufelik » keyfini kacırmak veya bozmak » imtihana cekmek » ebegumeci » yukseltmek » koşe kadısı » uretim » frenk maydanozu » cakı » cıvma » kafa cıkışı » dubbuekber » sonuclamak » plâkcı » cetinleştirme » monsenyor » adamakla mal tukenmez » gocurme » ne mal olduğunu bilmek veya an » pacasız » sıcrama tahtası » puklu » bicimsiz » korelme » ad koymak adlandırmak tesmiy » bereketli ola veya olsun » takaddum etmek » daraya atmak veya cıkarmak » ya ya » yureği ferahlamak veya hafifle » gecinmek »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.