tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ana yureği » ayak ayak ustune atmak » eski tufek » secici kurul » ic ice » rekabetci » dağcayı » esprituel » dizleri kesilmek veya tutmamak » transit gecmek » gecit » başustu » şer î » fark gozetmek » gecim kapısı » kulağına koymak veya sokmak » kim kime dum duma » suz » dağınık gozenek » musteniden » almanlaşma » sozu dağıtmak » sut cocuğu » yarışcı » yalın kılıc » kepcelemek » musellem » kusur » uc etek » ağaccılık » hayvanın sebep olduğu hastalık » bağlandığızincir arasına konul » ceperli » comelmek » ele gune veya ele gune karşı » oruclu » ruhu şad olsun » kerpic gibi » cıkık » yapmak » komurleştirilme » otelenme » mucbir » buyulenme » duz yuzeylerden her biri » mahrec » avcunun icinde tutmak » ozel » pişekâr » granul »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.