tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cantalı » yuzu kızarmak » bekâr kalmak veya yaşamak » duzencilik » on » alıcıyonetmeni » teressup etmek » sandvic » verilmesi ve bu sahipliğin bir » harc » cay demlemek » olumune susamak veya olume koş » boburlenmek » cıngıl » dortluk » gozden gecirmek » golgelenme » oltaya duşmek » kotuleşmek » hukûmet erkânı » top atmak veya topu atmak » nobet » bir şeyler veya bir şey olmak » gostermeci » arkaustu » muştehi » şap gibi donmak veya kalmak » kabak birinin başına veya başı » bebek olumu » cıkmak » cıban ağırşağı » kumulâtif » suzum suzum » ortaya duşmek » cilve etmek veya yapmak » gonlu zengin » kıskac gozluk » museddes » goz onunde » calım » ne oluyor » goluk » uşenme » korletme » izlenim uyanmak » anıtkabir » hesaptan duşmek » ruzgâr gulu » guven yazısı » cunku »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.