tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eksik cıkmak » gumrukten mal kacırır gibi » taammut » yalınc » dovdurtme » kuluckahane » uzerine almak » sahneye cıkmak » yuk olmak » yivacar » yargıc » donulme » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » cem an » işten gucten kalmak » goynuk » mudebbir » gorevli » tansiyon duşurucu » cekirdekten yetişme » koltukculuk » ciziktirmek » rotuşlamak » denk duşmek » cakmak yapan veya satan kimse » cerkez tavuğu » tencere dibin kara seninki be » kumeleme » Şafiî kopeğine donmek » tahkimat elemanlarıustune veya » icrek » golleme » işsiz gucsuz kalmak » veya kazanc payıolarak belirli » tarafsız bîtaraf » yuz suyu dokmek » diyalektikci » uvertur yapmak » konsolitci » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » tekabul etmek » yerkure » lok gibi oturmak veya cokmek » tıkaclanmak » koken » erincsiz » peşine duşmek veya gitmek » sut vermek » gorunumlu » cicekci »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.