tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
halep cıbanı » iskeletli hayvan corallium rub » kurekcilik » catılma » dağveya dağları devirmek » nesnelerin butunu » guncelleşme » icinin ateşi kullenmek » bolumleme » akıldan cıkarmak » yağlıharc » caylık » efendim nerede ben nerede » suhulet » cıkışhakemi » boynu armut sapına donmek » cağnak » cubuklama » muradif » cangıl cungul » kanıma gore veya kanımca » duruşt » veya bu anlamda birleşik isim » ağackesen » cengelleme » parca parca etmek » bilâkayduşart » evvelâ can sonra canan » mosyo » sucluluk duygusu » gosteriş » sut kuzusu » top atmak veya topu atmak » capa » yorungesine oturmak » mustahzarat » makascı » yer olcumu » ucteker » hukûmeti kurmak » fuzyometre » bıckıhane » korukleme » on alım hakkı » unvanı » teşvikci » unsuz uyumu » takti i » is at etmek » reva gormek veya gormemek »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.