tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
humayun » bolucu » caşıtlamak » korku sacmak » olculu » ihtiram kıt ası » cirkin » guleğen » miniskul » uyarlac » cadır ağırşağı » kopru başınıveya kopru başları » dokuntu » tehevvur » camur ığrıbı » korkakca » sıcak yuz gostermek » meşe komuru » hesaba almak veya hesaba katma » ilgec » bir ayak ustunde bin yalan soy » gecilme » onceleri » soz » cingeneleşme » gonlu razıolmamak » gumruklu » kara gun » citlembik gibi » can can etmek otmek veya konuş » cicek sapı » kulâh peşinde olmak » olmayan kimse veya topluluk g » icinde » goktırmalayan » cariyeniz veya cariyeleri » rukuş » tedafuî » sumkurmek » orneğin » kukurt » gurbete veya gurbet ellere duş » gozu kor olsun » yukseltec » şarkiyatcı » tarihce » icki sefası » kulis calışması » fırsat duşkunu » bir gun evvel »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.