tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağız acmamak » sedefci » belirli gecmiş » cuvalcı » acıklanma » imanıyok kısa soyleyişle » işi ileri goturmek » hur teşebbus » mutekellim » yuze soğurma » anglikan » benzi ucmak » bulunulan noktasının meridyen » dil oğrenimi » ufunet » veya durduran parca komutator » gecerli » buk » murdesenk » pelikul » mutemadi » gonul borcu » buyuk mevlit ayı » vaktini almak veya yemek » gormek » nalcasız » temessul » olan kimse » hilâfetcilik » cıtlatış » halkcılık » gulme » julus terrestris » okuz arabası » ovunduruculuk » tukenme » cıplak gozle bakmak » cakmak » catı » me » yuzer top » sunnetci » ım » ekşili corba » mel un » cıplak tohumlular » cintiyan » uyelik aidatı » tunclaşma » burnunun dikine veya doğrusuna »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.