tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecirmek » sumuk » avurt satmak veya avurt zavurt » tac » acıkok » colleşmek » işkembe corbası » cakırlaşmak » gecirimli » mufekkire » goz demiri » cingenece » ust perdeden konuşmak » toplumsal cozulme » aşure gunu » kuflu » babacko » redresor » gozukme » mucellitlik » kuşculuk » komputer » sağdan geri donmek veya sağdan » alcalmak » bulaşıkcılık » nakzen gormek » dunya ahret kardeşim olsun » golfcu » uzulmek » recete » sutculuk » oluşturduğu donme eğrim cevr » bayram cocuğu » kose » ter dokmek » koleniz veya koleleri » asyalı » boce » kacmak » kılcık » ciğnemlik » bahtına kusmek » cıkıştakozu » goğsunu gere gere » vucuda vermek aşıyapmak » guzide » almancılık » kul » gozunu alamamak » oz »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.