tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anadolulu » bitkisel veya hayvansal madde » tohumu dokulmek » buz ustune yazıyazmak » cakmak cakmak » konstruksiyon » şerit » ustune gecirmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » şoyle » arapcalaştırmak » dondurup dolaştırmak » secmeler » kulte » gonen » ozenli » olmez otu » caltı » cavun » cırpma » soz dalaşı » muzayede » analiz » gundelik » kedi veya eti ne budu ne » kavis cizmek » dunya » carpışılma » akla karayısecmek » isparta gulu » sıkca » yuklemek » suzgu » gecinmek » akcıllık » catılma » calgıhane » huccet » yuk asansoru » mandepsiye basmak veya bastırm » muz » seruvencilik » su cıkrığı » duz » mercankoşk » onceden » nal cakmak » coban salatası » bolivyalı »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.