tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
obek » olcuşturmek » aklızıvanadan cıkmak » sozlu » kunye » utanc » ustune kuşkondurmak » mesafe bırakmak veya koymak » hayra karşıolmak » gorevdaşlık » gulluk » yıkamaya yarar cukur yer veya » olu dalga » tıkırıyolunda olmak veya gitme » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » guvenliği sağlamak icin yapıla » kapkac » gazla » gelecekci » ceviricilik » cıtlatmak » cağcıl » carık » rolântiye almak » bazıbitkilerin turlu organları » bata cıka » zulfuyâre dokunmamak » ici kalkmak veya kabarmak » durumunda meyvesinden kokusuz » kozleme » roportajcı » ığrıp cekmek » gucenilmek » gecmiş » dernekci » iğneli fıcı » gunah » sucukcu » gercekci » mumessil » mustehase » duşman » şeritcilik » flutcu » ozel » ozdekcilik » u donuşu » cağlayan » carkcı » supurge calısı »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.