tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonsuz kucuk » ortulu odenek » yuceliş » ız iz uz uz » korukleyici » yuzlenmek » koken bilimi » guz » teşbih etmek veya yapmak » bağrışcağrış » butunleşme » oluşturduğu tuzel varlık » kendinde kullanım hakkıolan e » tanzimatcı » eti senin kemiği benim » donuşlu » mukrim » sorgu suale cekmek » oğrenci belgesi » av donemi » catkı » yoğurt corbası » eğitim fakultesi » zehir sacmak » doşenme » balıkcıllar » buyuk para » kafasına soz girmemek » cekiye gelmez » koklemek » icre » sol acık » gunec » arkalıc » iz anlı » catıarası » okuzluk » duşman » cakısız » benimseyip değişik bicimde anl » mutealiye » cağmak » salakca » curcur » yuzgec ayaklılar » ustune yatmak » sodyum klorur » teklif tekelluf » cemaziyulevvel » duzleşmek »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.