tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catır catır etmek » kalpakcı » oğurmek » takarrup » ar er » usulsuz » gozunu kapamak » iyilik etmek veya yapmak » operator » grev sozcusu » muktesep » oltaya duşmek » yanardağpuskurmesi » suflî » ici dışına cıkmak » oruc tutmak » ters veya sol tarafından kalkm » lâf cıkarmak » surrealite » cağırım » merkeziyetci » sır tutmak veya saklamak » baksana baksanıza » boyle » bolme » celtik kargası » cuz » doluya koydum almadı boşa koy » kun » doşemeci civisi » iciş » parcası » orman sıcanı » kurekci » mushaf » balcak » kucumsenme » yuz kalıbı » kırpıntıbohcası » yureği carpmak » selâmunkavlen » ayca » aslıastarıveya aslıaslı olmama » manikurculuk » lutufkârane » senegalli » yontemsizlik » teneffus » cocuk bilimci » ikiyuzluluk »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.