tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutebessim » sepetci » cocuk ruhlu » broşur » İcine karışan demir hidroksit » mubaşeret » hem nalına hem mıhına vurmak » selâm durmak veya selâma durma » insan ayağıdeğmemişveya basmam » dorduncu » pekmezkopuğu » catapat » doven » uzengisiz » cattırmak » govdeye atmak veya indirmek » iceren genel kavram » gun ciceği » pis pis gulmek » korlenmek » calkalamak » buyultmek » at binicisine gore kişner » sanskeritce » veya ağzının icine bakmak » oldurtme » cadırlı » anlamında ikileme oluşturur » yoksulluk cekmek » taşattın da kolun mu yoruldu v » doşemek » tup bebek » satranc taşı » calkantı » kuflu » gozcu » kadir gecesi » cıldır cıldır » ustun yapım » urun vb » koleniz veya koleleri » cıkmak » kuru yemişci » cicekci esnafı » recete gibi » olcululuk » alt ust etmek » okuz soğuğu » ele gune veya ele gune karşı » şıraolcer »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.