tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust deri » gulerim veya guleyim bari » surdurmek » havaya pala veya kılıc sallama » toyga corbası » icin » kaba duzen » orseleyiş » of cekmek » inayet etmek veya eylemek » uzerinde » mal kapital » sıl sil sul sul » duduk » sonucsuz » imlec » cuvallı » başım gozum ustune » yuzu yok » calımlı » cıkmaza sokmak » ikili catı » ucsuz bucaksız » kucuk kopru » bileğine kadar veya bileklerin » şovalye » ile beraber » paracol » gungormuşluk » gozlerinde şimşek veya şimşekl » cimdik » kâğıt yapraklarından her biri » cokelge » sunger avcısı » bıckıevi » cuppe » ecel teri dokmek » sırnaşıkca » aşcı » dokulgen » acıkağız » ic hastalıklarıuzmanı » tac giymek » cizdirme » vals yapmak veya etmek » bicim bilimi » lâstikci » lâf cıkarmak » mudurluk » burum »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.