tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilim sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kamu yonetimi » amerikalılaşma » alcaltıcı » guzleme » berbat etmek veya eylemek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » hurmetli » anasının korpe kuzusu » donuşumlu » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cirkin » kulucka donemi » tozunu almak atmak silkmek ve » başlıkcı » ickici » ceyiz » anuri » cokluk » gurultulu » frenk » sutlendirme » sezu » transit gecmek » catal bel » fin hamamı » irade beyanlarıyla gercekleşen » gunindi » dumen kırmak » ken » kotu goz » cop tenekesi » kacırmak » yarayan duzen » gunun birinde » vergi kacağı » civanım » bicimlenme » altın koku » maca » tokaclanma » sefasınısurmek » durgunluk cokmek » cizginmek » suregelme » kumaşcılık » kıraclık » mukemmellik » dibi kırmızımumla veya bal mum » bulunan kimse » kaclı »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.