tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilim sözcüğünün eş anlamlısı

ilim sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilim sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilim sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilim sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oturak kundesi » kızağa cekmek » gunlerce » kul rengi » gozu sonmek » saygıgostermek » soz misali » cek arabanıveya yalnız cek » calap » al elmaya taşatan cok olur » kopru yol » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » tuba » oksuz kalmak » kok » culha » ozek demiri » kokunu veya kokunden kazımak » ciğeri veya yureği sızlamak » asma kopru » mes ul olmak » adıbatasıveya adıbatasıca » yoluyla bir yapının her yanını » terettup etmek » ic » calgı » cingen » cadırcı » isimden tureme isim » tek kurekle mehtaba cıkmak » huvelbaki » recel » tesadufen » utanc » yupurmek » yaşta kalmış kavat pabucu gib » calma » kuheylân » pufkurme » eli boşgelmek veya gitmek » sulun gibi » cıkma » cıvlama » guc » carcur olmak » iflâs anlaşması » durum » supurgeci » yukleme » kılıc sallamak »

ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve ilim_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.