tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
terbiye almak veya gormek » cır cır » ağatmak veya bırakmak » ici ezilmek » karnızil calmak » tezahurat » kullanılan yapma yuz » kacak » kadınduğmesi » kedi gibi dort ayak uzerine du » duzlem geometri » tuy duzmek » mehil muddeti » barut fıcısıgibi » cinke » sungulemek » tecennun » fayanscı » yapma yapmayın yapmayınız » uşutmek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » ağır soz » ic hat » azrail in elinden kurtulmak » orgu » zevc » kakırdak poğacası » gokcul » suren goruş indeterminizm » satıya cıkarmak » pur » tozel » musademe » sumsukleşme » ay cekirdeği » kutikul » odevlendirmek » cihat acmak » paca » suvari alayı » soylenmek » onlenmek » hizmetci » sağdıclık » kusku » lutufkâr » ekşili corba » baston gibi veya baston yutmuş » lup » uckâğıt »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.