tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kesenin dibi gorunmek » alman gumuşu » corba etmek » kokusunu veya koku almak veya » gonullenmek » hinduizm » karacam » icine işlemek » kopurmek » turkleştirmek » ayyuka cıkmak » cukurlanmak » calışmak » tereddutsuz » secmecilik » gonder » gulutcu » kocsamak » gonlunu serin tutmak » anglikanizm » cakırdoğan » dilmaclık » sutre » ordurmek » duğun ciceğigiller » soyleniş » sure olcumu » eski koye yeni âdet » yuzup yuzup kuyruna gelmek » patlayıcıunsuz » guzel » vermek » ucu » kacın kur ası » tartışma yapılan » iyilik guzellik » tanıdık cıkmak » duzencilik » ozerklik » kulot » daha bircok şeylerin yapımında » muzik odası » harama uckur cozmek » sokuk dikmek » isli kuf » plâstikci » coğmek » cıkma » puan almak veya kazanmak » cavdarsız »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.