tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icine sokacağıgelmek » selâm soylemek » cılk cıkmak » soyundan olan kimse » inmek » acındırmak » dokumculuk » onlem » hallaclık » tulbent » sacık » bugunluk yarınlık » tuccar » cantasız » basketci » golermek » orgutleyiş » ceyizleme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » arbutus uneda » utu » cuk » mumeyyiz » yaz somestri » bıckıcı » mustefit » tuyme » komadan cıkmak » kutleştirmek » cepcilik » utmek » yaban gulu » opuş » yaprak tutun » cıkış » başına gecmek » yureği yarılmak » kocek » ekti puktuler » mudahil » her ne ise veya her neyse » ciselemek » civilenmek » cebirsel formul » faslı » cift cubuk » şeylerden her biri tabaka » bahaî » perdenin uzerinden oynatılan » yemişci »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.