tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
neptunyum » makara cekmek » gorme » cağrılış » kor boğaz » topluluğu » cıktı » kopekoğlu » kenyalı » nezaket gostermek » cok gelmek » kararmışve sertleşmişinsan der » penceli » sıcmak » petek goz » pusur » konvektor » ozleştirmek » uscene » duşunceye varmak » şikâyetcilik » rek » teamul » oğurtmek » direktorluk » kan cıbanı » donup dolaşmak veya done dolaş » muderris » cemenleme » tezayut » akşamın işini sabaha veya yarı » luzum var » vals yapmak veya etmek » gumbur gumbur » kacmak » omnibus » iclik » korkulu ruya veya duş gormekte » ağzında buyumek » yağışgostergesi » plâcka » kaymak bağlamak veya tutmak » camurlama » allah halil İbrahim bereketi v » buyulemek » gonendirme » arlıarından huysuz huyundan v » duzenli » sut corbası » yukleyici »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.