tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumeleniş » kacırmak » duze » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » donuna yapmak veya doldurmak » sandıktaki sırtında ambardaki » ovuş » cilemek » gorunuş » icin icin gulmek veya gulumsem » coreklenme » yuzunu gormemek » bilgic bilgic » surunmek » kamcıkuyruk » supermarket » capacı » cıldırış » recinesi hekimlikte kullanılan » cuk » cekmek » catı » golge olay » ulahca » avurtlarıcokmek veya avurtları » parcalanmak » nazar değmek veya nazara gelme » secilmek » dunyasından gecmek » torpulu » kuşumlenme » yuz suyu » sut danası » gozlerini kapamak » elde avucta ne varsa » yetişmeyesi » turetme eki » mısır puskulu » her biri mesame » kuspe » coccothraustes » puriten » suzme yoğurt » eski goz ağrısı » gorevsiz » oz kardeş » kurekci » tekerlek kırıldıktan sonra yol » kukla » can alacak nokta veya yer »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.