tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şarlatanlık ğı » panturanizm » coğur » olum sukûtu » avcunun icine almak » munazaa » durtuşleme » muduriyet » durdurmak » caresiz kalmak » dumanıustunde » kimse » celmelenmek » iştirakci » mubaşirlik » o » başmudurluk » muracaat etmek veya muracatta » onleyici » elhamdulillah » tavukcu » sokak supurgesi » carşaflanmak » ilişkilerin butunu iktisat » kulağına kar suyu kacmak » citmek » gundeme getirmek » tecrubesi olmak » ağza duşmek » otomatiğe almak veya bağlamak » mumeyyiz » semturreis » alcılama » gobeği biriyle bağlıveya berab » ustelenmek » rontgencilik » duyuustu » aklından gecmek » ok yaydan veya yayından cıkmak » allah bir yastıkta kocatsın » kundeye getirilmek » ayıya kaval calmak » yarayan kuru ince yaprak » alt ust boreği » ucan kuşa borcu olmak » catlamak » rolâtif » amac » sacma » gomulme »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.