tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc » kustahlık etmek » harc » kostek » emici tuyler » yuvarlakca olan tac yaprağı » maraz esenlik karşıtı » muzeci » gozum cıksın veya kor olsun » tembele işbuyur sana akıl oğr » kurit » gomlekli » ele gune karşı » ortmece » kadayıfcı » oz » okuzburnu » en kucuk birliği goze » gucenilme » ic evlilik » dunyaya getirmek » yureği dolu » kucuk » acım » arasında den başka anlamıyl » yonetici » ucayak » orme » golge » sove » alafranga muzik » gun » catallık » yasa gomulmek » acılmak » kibritci » muşrik » bolumlerine konulan ağırlık » ic tureme » ongormek » sozum ona » sel gibi akmak » sebep olan fiziksel enerji ha » selâm soylemek » cuceleşme » traktorcu » gunindi » oneze » percinleşme » yer bicimleri »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.