tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
metafizik » icin » efradınıcami ağyarınımani » kundeye getirmek » benlikcilik » kızılcam » ucuzdur vardır illeti pahalıd » oclu » ıtriyatcı » takti i » pırnal komuru » zararına kazanc sağlamak » donu » parmağınıyaranın uzerine basma » allah ziyade etsin » ozel dil » tevehhum » karikaturluk » cocuk » duşunce » duşkun olmak » gosterdiği yetenek veya guc » cıplaklaştırmak » gocertme » kaymağıolan » kucuk bitkilere verilen ortak » copcatanlık » katoliklik » genc » caydan gecip derede boğulmak » kac paralık adam veya şey » puskurgec » durt » cekimserlik » sığırtmac » yararlanılan bir bitki corchor » allah son gurluğu versin » cepel » tuh » ada » mucadele » karşıtı » kullanılan cihaz » cıplak » cadır uşağı » tutmek » uzerine yaptırmak » eğri buğru » gece gunduz dememek » gul gibi »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.