tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulustur » nefis mucadelesi » bektaşî sırrı » toplumcu gercekci » turk biberi » yuzustu » nufuz ticareti » muduriyet » kulağına soylemek » yankıuyandırmak veya yapmak » girintili cıkıntılı » başarıdeğeri » flâman » ortalık duzelmek » altın kupu » mutlakcı » gunluk guneşlik » ogesi » iş ar » kuyu acmak » sıla ozlemi » sakalına gulmek » ic » değişkene gore hesaplanan sayı » kotu » tereddutsuz » bağlac grubu » uşurmek » cabalamak » eğilimli ortu » ıskarca » ciftlik » ısıolcumu » kaleminden cıkmak » canak ağızlı » tuzel kişilik » pedikur » dolayısıyla verilen ortak ad » boğazına bir yumruk tıkanmak v » gozunu bir şeye dikmek » camurcuk » sonuc » akıl yurutmek » yuksek oranda karbon bulunan k » cozuş » cekingenleşmek » ciğrenkci » kırlangıc » tıkaclı » cay bardağı »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.