tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
denizgulu » kanlıyaşlar dokmek » cepellenmek » bir cicekle bahar veya yaz olm » cuppe » para cuzdanı » tuberkuloz » cimdirmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » uşutme » hasta olmak veya duşmek » catak bayrak » hışırıcıkmak » su orumceği » ufleyen alet » ic ses duşmesi » kilitsiz kureksiz » potasyum sulfur » donen kenarıcepecevre oluklu » bulunan bolum kafa ser » kulluk kolelik » kotuleyiş » puflemek » puf noktası » bolumlemek » taşcıtarağı » hukumdarlık » suret almak veya cıkarmak » kendine yedirememek veya onuru » ur » yuzu gozu acılmak » cilek uzumu » gunu gunune » yuruyuşe gecmek » boncukcu » dili olsa da soylese veya anla » hayalinden gecirmek » cilekeşlik » gerekcesiz » paraguaylı » afşar » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ic camaşırı » salcalık » ciziş » doşem » aman derim » civilenmek » bronşcuk » bulunan kimse »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.