tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koken » etrafında dort donmek » eli boğrunde » cirişlenme » bir coplukte iki horoz otmez » polemikcilik » davranmak saygıgostermek soz » rucu » top cam » bıcak vurmak » suclu » şofor muavini » yuzucu » akrobat » ister misin » can kulesi » resmigecit » doner kapı » allah senden razıolsun » boyacıkupune girmişgibi » sacık » alcı » calışma hayatı » gozu kara » altmışdortluk » bıcak kemiğe dayanmak » koşebent » derme catma » ir » bir doğu germen halkı » calıbulbulu » zartayıcekmek » cekişmeli » surmelemek » duğun alayı » tohmetlendirme » bicimcilik » kuşucurmamak » boşluk » cevir sinyali » civi gibi olmak » insan icine cıkmak » donup dolaşmak veya done dolaş » koyleşme » suciceği » pastırmasınıcıkarmak » cımacılık » gullâbicilik » daussıla » soz »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.