tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk burjuva » carpınma » mutehassis etmek » dovenci » tek cekirdekliler » ocağısonmek » pacalarıveya kolları sıvamak » dort yuzlu » selvice » gecici » yururlukte bulunmak » ozgurleştirmek » bolmek » orgutleme » celik yelek » topceker » ucretlerine gore duzenlenmişye » gosteri » ustuvanî » bugun bana ise yarın sana » bir eli yağda bir eli balda ol » okul cocuğu » oldu olacak kırıldınacak » ay cekirdeği » oteki » mubadele » ağzınıhayra ac » otomatiğe gecmek » bir tatlı » zeval bulmak veya zevale ermek » yerel yonetim » gumuşbalığı » surum surum » bir dilin kelimeleriyle duşunc » uluscu » coban yıldızı » at olur meydan olmaz bulunmaz » haşatıcıkmak » catal gormek » ongormek » cat etmek » kitap acacağı » nukleer reaktor » cuz î » namertce » millî guvenlik » subjektiflik » tecahul » turkuleştirmek » kopekli »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.