tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başıcatlamak » gunahınıcekmek » iclem » uc bir » gormemişlik » tapi kalmak oyunlarda » comert » tekercalarcı » cevrilmek » civileme » kucuksemek » goz aşısı » pozitif bilimler » cece » cok yıllık » donuşlu » sunnetci » guldurucu » orman sıcanı » yarın obur gun » strukturalizm » cirişci canağı » uzum suyu » cat orada cat burada cat kapıa » ında inde değil » corba tabağı » şuheda » yuklenmek » yalcın » cakırlaşmak » gunulemek » tl » butunu hars ekin » profesor » gonlunden kopmak » dort yol ağzı » yosun kulu » medreseye duşmek » yurutme » kızım sana soyluyorum veya ded » ordekgagası » acığa cıkmak » şumullendirmek » hamam boceği » haclı » gun » cıkarmak » korlemeden » ayaklarının veya ayağının ucun » duzum duzum »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.