tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayakuzeri » yastağac » yakışık almak veya almamak » duzenleyen ve genel olarak ilg » amaclılık » mutelezziz » duşman » anayasacı anayasayısavunan an » tevessu etmek » cayhane » satın alınan erkek kul esir » dokukluk » ucmak » yurume » cok ayaklılar » dır dir dur dur tır » boynuna gecirmek » pursıhhat » arnavutluk » cakıl » yalın bicimli sanatınıbenimsey » kıratınıolcmek » cevirmek » hareket » lokleme » hınc veya hıncını almak » bolunme » acıkgozluluk » malzemeden yapılmışyarıotomati » dokunac » govem » urun vb » delgec » nesne » cividî » mec » tek acıklık bulunan ocak » zarfcı » dalıp cıkmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » copra balığı » fişekci » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » oğelerin tumu » ozellik başkalık fark » ornek olmak » guneşsistemi » hazır bulunmak veya olmak » acmak » oralıolmamak veya oralıbile ol »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.