tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayaklarının veya ayağının ucun » ustesinden gelmek » cozuşmek » on lisans » murebbiye » gecmişi kandilli » ucuncul » sıcramak » oşur » lule » cekirdek » parcasıbağlıbulunan catal » ibretiâlem icin » allah bir yastıkta kocatsın » murteci » gozden kaybetmek » penceletme » surumek » cimdik » cınlatma » kuşgibi cırpınmak » polonez » gozu dışarda » cd » tutun rengi » goz kırpmadan » nişan yuzuğu » da de ta te » alp yıldızı » cavuş » keceleşmek » dolayısıyla verilen ortak ad » iki ateşarasında kalmak » sukût » askere cağrılmak » surukletme » ikbal duşkunluğu » kostek vurmak » dolambaclı » ucuza cıkmak » yurutum » su bolumu cizgisi » actırmak » gonulsuzce » oğutlemek » onemsemek » hakkıodenmez » cırakman » supurge » hoşgormek veya karşılamak »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.