tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
otesinde berisinde » gumbedek » konsultasyon » seckinleşme » mak mek » yakışıksız kacmak » surumek » sonmek » calışılmak » lok gibi oturmak veya cokmek » yoneltec » deccal » usanc getirmek » mavimtırak esmer renkte bir el » ciğduşmek » duşurmek » cavdarsız » duz baskı » muhafaza etmek veya edilmek » gostermelik » cocukluk » gonul okşamak » ustu kapalı » burgu » usera » triportor » azrail e bir can borcu olmak v » guclendirici » gurultucu » cıkma » bir sanat eserinin yapının ve » cotuk » gunduzun » koklemek » sacık » zerdecal » cakır » goruşbirliği » gecişmek » kacırılma » soylemek » uyelik dondurmak » cekilme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » okulu asmak veya kırmak » birey ustu » ne haddine » zamane cocuğu » zumrutlenmek » funda sıcanı »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.