tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
abaza » muracaat » bir gozeli » karşıtcı » capar » itibardan duşmek » olur şey veya olur değil » sunnî » grek » cukurlanmak » calışma hayatı » capak » zurafagiller » ozel teşebbus » bilmunasebe » taştaşustunde bırakmamak » jeton gec duşmek » muzikal » keceleşmek » kırsal bolge » tel fırca » değerlerine yapılan yeni eklem » renk koru » endazeyi kacırmak » eli yuzu duzgun » turlu şeylerden yaptıklarıve t » fin ugor » m » cekmek » karaburcak » kazanclı » dişcik » yıkamaya yarar cukur yer veya » kurutac » suzule suzule » evli evine koylu koyune » catır catır » ağan eğen » etmek icin uzerlerine konulan » surgit » cabuk cabuk » okse otu » tatarca » tecrubelilik » ici yanmak » gugu ciceği » himaye gormek » koşe » cekem » zıpcıktı »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.