tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capacullaştırmak » mustacel » cirkinlik » top ağac » moskof » durum » ustu savurmak » siyanur » sondurmek » calıgibi » ciseme » surgen doku » kumaşcılık » sen ben davasıveya kavgası » goruşme » coplu » duzayak » safca » calgılı » allah yazdıise bozsun » niyetcilik » iğne ipliğe donmek » gecimsizleşmek » kulaclayış » fruktoz » oncul » yekvucut » tesanut » olcermek » oturuklu » keci postu » gun » teverrum » duzensiz » korkulu ruya veya duş gormekte » sove » pic » yoneliş » uclemek » tayf olcumu » uvertur yapmak » gecmiş » teşebbusu ele almak » tahassur » oltu taşı » goze almak » ma me » ve sorumluluğunu taşıyan birim » başa gureşmek » ihtiyac »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.