tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaktusgiller » sacıtopuklarınıdovmek » tohmet » kole » duğum » muzakere etmek veya yapmak » govde » sarayda veya zengin konakların » meslek ici eğitim » astsubay kıdemli ustcavuş » cember » koşeye sinmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » yasama gucu » eski defterleri karıştırmak ve » kemikcik » furu » tam maaşla tekaut veya emekli » basmak » havalara ucmak » kocaklama » comert davranmak » yoneylem » ilâc icin yok » hırgur » susu vermek » sokmek » gecmişi olmak » kardeşkardeşi atmış yar başın » parca boluk » mustahsil » huzunsuz » buzlar cozulmek » ikide bir veya ikide birde » başıgoğe ermek veya değmek » umitlendirmek » koturumleşmek » bir şeyler bir şeyler » suc yukleme » runik » cisemek » bahcesi » tahavvul etmek » sapcık » ecel teri dokmek » gercekcilik » endazeyi kacırmak » elma da alma da demesini bili » berbat etmek veya eylemek » allah tan kork »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.