tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fizik kondusyonu » govde » suzdurme » kaucuklu » gunu gunune » koruk » cicek boyası » tulum cıkarmak » cozulmek » bolşeviklik » yetiş veya yetişin » sozel » halıdan yapılmışiki gozlu torb » cevir kazıyanmasın » an ane » surusune bereket » doğuş » buyuk onerme » patlangac » uskure » tedavule cıkarmak » yoluna can vermek veya yoluna » it » sene » kurallıcumle » sozunu tutmak » gun » uretmek zihnî yetiler oluştur » fevc » gostermek » taşyurekli » ana yureği » gıyabî hukum » soz ruşveti » icini curutmek » unlenmek » kırsal bolge » muhakeme usulu » sacak kok » anlamaya yarayan sınama » gucuk » teselsul » kucuk oynamak » capraşmak » dunur duşmek » kilise canı » ebegumeci » cok gormek » oteden beri » gulumser »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.