tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uclemek » utanc duymak » calık » oğmac » sutsuz » putur putur » organizmaların oluşturduğu bir » gunah olmak » kafasıdonmek » fırcalık » ne alıp veremiyor » carpıntısıtutmak » dişdamak unsuzu » ahreti veya obur dunyayı boyla » allah etmesin » stabilizator » gocer » celenk » yarayan cevresi oluklu kucuk » yurutmek » hakca » balığa cıkmak » kulfete katlanmak » uyuz bocekleri » ustune yormak » sucunu bağışlamak veya birinin » cağdaşlaşmak » ovuş » temayul » alt tarafıveya yanı » gun » ciziktirmek » surunme » sapıkca » gunu dolmak » gozu cıkmak » kara surmek » cemberi yarmak » golge balığıgiller » capa » cayhane » kıyamet gunu » kamışkalemleri acmak icin kull » musteniden » cıplanma » dur durak veya dur dinlen dur » cağıl cağıl » nefesi kesilmek daralmak veya » kavanco » programıolan »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.