tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kukurt ciceği » cimen » sozlu » gluten tutkalı » ortmek » cok buyumek irileşmek » dolambacsız » ozguluk » sokmek » sut danası » şeyhulislâm » peşinde dolaşmak veya gezmek » gunu » nilufer » kalburustune gelmek veya kalbu » guvence » sureksiz unsuz » başınıkaldırmamak veya kaldıra » pic sinek » yuluk » nazileştirme » kopeğin ağzına kemik atmak » emekliye ayırmak cıkarmak veya » carşafcı » cevirici dili » nefesi kesilmek daralmak veya » acık senet » biskuvi » munasebetsiz » cakırkeyif » tohuma kacmak » yedi kat yerin dibine gecmek » basma alım satımı » deliye donmek » tan sokmek » kacırmak » muessese » hopurtulu » deliye donmek » calışmak » kireclemek » duzce » cizgilik » verilen liste » gun gormemek » ucurulmak » pat kut » kurek cezası » curutulmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.