tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzel » agrandisor » calık » kasetci » haraccı » bana da demesinler » ayağınıveya ayaklarını opeyim » tedric » celik metre » ici bulanmak » icirtmek » doşenmek » tel in mitingi » yuz binlerce » cimdiklemek » puskurmek » olumsek » saik » pencuse » calılık » capmak » catlamak » usteğmen » adamın adıcıkacağına canıcıksı » purtuklu » golerme » kunguldemek » ustcavuşluk » icki sofrası » dikec » katolik » curutmek » etiyopyalı » goz koymak » mustemirren » cocukluğu tutmak » puskuruk kulte » ağzıteneke kaplıolmak » dava etmek veya acmak » cullanmak » levha » obekleşmek » ahu parcası » secmek » buzdurmek » gozlu » ala yuntlu » yurttaşlık hukuku » muhlik » bayrak acmak »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.