tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağrınumarası » bordur » gok kuresi » ic » koşeli parantez » kıcın kıcın » guzel duyu » tevarus » caltılık » yuce divan » barışcıl » ucunculuk » ul » şuyu bulmak » bağlayıcı bağlama niteliği ol » capari » geciştirmek » başıonunde » zarifce » cıkarma işareti » kafadan gayri musellâh » kackın » caşıtlamak » soz almak » vakit gecirmek » cengi takımı » dağarcığındakini cıkarmak » umitli » calma » suruklenme » parazit » iceri » guvence » cakıştırmak » selâm para kelâm para » kılıc pabucu » soğulme » muz » koturumluk » cıtcıt » tebessumsuz » iskeletli hayvan corallium rub » munasebette bulunmak » suzgunleşme » kuflenmek » cekmek » yonetsel » kırıkcı » ileri geri surulebilen sistem » beraberlik muziği »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.