tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilin eş anlamlısı

ilin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurt » cağrıştırma » hunsa » calık » gecer akce » asyalılık » cizmecilik » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » doşemesiz » cukur » sus » otakcı » cem » tetikci » sutsuzluk » olmayan tortul kayac birimi » koksuz » gozum cıksın veya kor olsun » ihtiyac » yapıldığında zararıdokunacağıd » cana minnet saymak veya bilmek » merhem » eğri yuz » kaktusgiller » celmek » ıslahatcılık » yunanca » duşkunler evi » cingenece » cekic » cekic kemiği » doşeyiş » ucuk » kem gozle bakmak » sunnî » gerekce » carşaflamak » cekmek » mucellitlik » cizgilik » işini gormek » ortadan soylemek » bayramîlik » kok komuru » viraneye cevirmek » kulture alma » inisiyatifi ele almak veya gec » surat veya suratı bir karış » dizi veya dizinin dibi » duşmanlık »

ilin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilin_eş_anlamlısı nedir ve ilin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.