tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koycu » kitapcı » cavlı » top tufek » fırsatınıduşurmek » sı si su su » yuzunu gormemek » cıplaklık » veren silâhıbu hedefe doğrult » tacsız » tupleme » gec » işişten gecmek » eğri soz » suyunu cekmek » mulkiye mektebi » acığa vurmak » yuksek » gormek » goze girmek » şoforluk » kapıyıacmak » kamcı » donuş » siparişci » sondurmek » ulûhiyet » ayakcak » puritenlik » gozunu kırpmadan » kup » civitli » birinden buz gibi soğumak » yalancının evi yanmış kimse i » t » gozu kalmak » ı i u u » avrupa kayını » başustunde tutmak » tarihci » iraklaşmak » yoldan cıkmak » soz getirmek » ediyorum demek ya da hasmını » kupleme » corbaya sinek duşmek » sozunu tutmak » cekic kemiği » beyin gucu » ticarî tuketim »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.