tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıplaklar kampı » tahkimat elemanlarıustune veya » indukleme makinesi » kopeksiz » paşmakcı » gosterişyapmak » folk sanatcısı » teminat akcesi » ihrac » mıknatısıolan » yakasıacılmadık » yedek akce » cayırlık » cift capraz denir » gozsuz » acık » surekli » veya ozel kuruluşlarca odenen » acılım » sunmek » edeptir soylemesi » puruzlu » carklı » golermek » cimcek » ozleşmek » paşa cayı » surtuş » yuz verince astar istemek » bırak allah ınıseversen » oyuncağıolan » bilincsiz » ussubay » pazar yerine donmek » duzen vermek duzene koymak vey » su yurumek » gozunu acmak » ic » sureksiz unsuz » ciğitli » suruklenmek » gunah benden gitti veya gitsin » ağac cileği » ozleştirmek » ağaclık » kopeğin ağzına kemik atmak » tasvip gormek » uzum şırası » oylemesine » ataturkcu »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.