tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
televizyon bandrolu » nusha » bıckın » cıtırdamak » karadağlı » lâcka » kopru başı » doner ayna » taşıtcı » gozde » arac » ortaklık sozleşmesi » olcme » gocmek » cezaya carptırmak » ofkesi burnunda » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » canavar duduğu » gercek dışı » surekli olarak gidip gelmek » ağız acmamak » gonlu bulanmak » kocmak » ustune yuklenmek » tup bebek » yer bakır gok demir » capacullaştırmak » aşık atmak veya aşık oynamak » aza coğa bakmamak » karşılaşmalarda sayıları uyar » sozluk bilgisi » neşvunema bulmak » iştirakci » ispenc » doğu bloku » tokaclanma » mal » ağzıcirişcanağına donmek » harclı » kulusturluk » iletişim aracları » guzlek » surgulemek » dam ustunde saksağan vur beli » kıc » arasıhoşveya iyi olmamak » gomulu » oldurmek » ibrikci » gulbahar »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.