tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
portekizce » sureti haktan gorunmek » cokkun » burunme » guzide » cak » supermarket » sut asidi » başoğretmenlik » hukmu parasına gecmek » ağzınıopeyim veya seveyim » copten celebi » temedduh » icerlek » zaviye » lâfınıveya lâfınızı balla kest » yulgu » ogelerin oluşturduğu butun pa » değişiklik onergesi » cağa » duduk makarnası » pence » yuznumara » sonra yalnız balistik kanunlar » guderi » camlık » orme » maydanozlu soğan » asma kopru » odun komuru » besmele cekmek » telâşa duşmek » oruc tutmak » uclu » kırkından sonra saz calmak » sokak cocuğu » âşığın gozu kordur » celişiklik » cekip cevirmek » uslûpsuz » tarafından arabacıicin armağan » cıkmak » kume kume » curuk boya » bortulme » şukreyleme » ol » mez » duzelmek » olu saat »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.