tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucune gitmek » iktidardan duşmek » popularite » caycı » kurduğu medeniyetleri kendi i » paha bicilmez » orneklendirme » uye » gonulsuzce » sovgu » konnektor pensi » cekirdek » dağılmak » golge » kustere » kapıyıacmak » başına guneşgecmek » mutehavvil » ufurmek » mulâhham » kokleştirme » ga ge » govde » istintac etmek » carpılma » borc etmek » kostek vurmak » katma butce » teşbih etmek veya yapmak » cantacı » iki cenetli » culûs » butce acığı » işine gelmek veya gelmemek » mulâhaza » ağaclık » acıklamak » inhibitor » duzgun » frenk inciri » bicim » yureği yanık » kokorecci » mudur yardımcısı » cevirmenlik » ruh otesi » kendi koşesinde yaşamak » ite ot ata et vermek » donmek » formul »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.