tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
caresiz kalmak » patlakca » cekilme » unvanı » butunleyen » kelin merhemi olsa başına sure » yoluna cıkmak » kireclik » tokezleme » bolum » davranış misal » yureği carpmak » altın suyuna batırılmışolan » tedahul » bayrak toreni » sudan gecirmek » başyonetmenlik » cekirge kuşu » gonul kimi severse guzel odur » tat » sut dişi » utanc duygusu » odu kopmak veya patlamak » oduncu » fit vermek veya fit sokmak » uc katlı » elinin koru » rus salatası » hurriyeti secmek » ek kok » kalıplarla desen yapılmışbez » orneğini almak » zararına kazanc sağlamak » duzulme » olcuşmek » cercilik » bahsi gecmek » iliğine işlemek veya gecmek » cin leylâğı » gecmişleri » yol acmak » dalyan corbası » hukmî » gozunu yummak » muzminleştirmek » ciziktirmek » mufrit » cıplak » sıctıcafer bez getir » bolum »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.