tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capraz kur » ne hâli varsa gorsun » doğmelik » gorulmek » imalâtcılık » inkisar etmek veya inkisarda b » kafasından cıkarmak » saltanatcı » ortodoks » cağırmak » hucre bilimi » cantacılık » bicimlenme » dort dortluk » yeni dunya aslanı » akcıllaşmak » horoz olur gozu coplukte kalı » munasebette bulunmak » oylesi » soğuk bufe » popcu » korluk » tadıgitmek veya kacmak » ric at » mutekait » urunsuz » ağa borc eder uşak harc » insanların aynısoydan gelmişol » yayılmasınısağlayan cihaz » muessir » gurbete cıkmak » buyuksu » gosterim » husran » kupeli » bolgesel » cıncınlatmak » bir kıyamettir gitmek veya kop » kanırtmac » gobel » ayrılan kimselerden kurulu der » duzey » durmece » mutevazı » acığa vurmak » akşam ahıra sabah cayıra » ustunluk kompleksi » sungu » acıkcası » besiye cekmek »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.