tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bazice » olcuşmek » yenene icilene bakılmamak » turk meşesi » nam vermek veya salmak » cokelek » muhtac » orumcek » kocsamak » amerikan » on tureme » lâfcı » cacaron » bohcalamak » secki » dokulup sacılmak » cift dişliler » itilâfcılık » oldurmek » kuskun » aslî duşunce » ustune yurumek » mak mek » cemrek » dumen yapmak » corap ormek » kafdağı » rantcılık » olduğu soz » ic donu » hukukculuk » bonleşme » portekizce » kure » ağız acmamak » menengic » secici kurul » cam goz » cekirdecik » goz yıldırmak » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » gocmenleştirmek » koklu » cur etsiz » teneffus » kulliyat » kırılıp dokulmek » anayasacı anayasayısavunan an » gonul bağı » cıkarmak »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.