tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lup » acılışkonuşması » doğu turkcesi » sarnıclı » tuketim » başına gecirmek » kıskaclamak » korleştiriş » hicci » etiketcilik » coğunluk » olum korkusu » olmek » karanlık basmak veya cokmek » mektupcu » allah ıcok insanıaz bir yer » cavuş » tek adam gosterisi » sacak bulut » molotof kokteyli » bulgurlu ya gelin mi gidecek » gencleştirilme » taharruşetmek » cıkık » insanlıktan cıkmak » muze » elden cıkmak » burcak » ıslık calmak » gungormuş » sac saca » feleğin cemberinden gecmiş » bulbulleşme » yukarı goğe doğru olan yanı » an anesiz » tunemek » ayca » oksuruklu » cırılcıplak » cubuğunu tutturmek » kac kec » oz yonetim » kale cizgisi » horoz olur gozu coplukte kalı » cakal » gecilmek » gonlu takılmak » yâruağyar » boburlenmek » kupe »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.