tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulgurlu kofte » gunlerden bir gun » duzenlemek » hatırlatmak » gozukme » japon gulu » mahşere donmek » gunahıkadar sevmemek » ust tabaka » arnavut » cokramak » goz kuyruğu » zerdecal » gocertme » komurleşmek » bulamac » bahcelik » mektep gormemiş » iskeleti cıkmak » mustahsil » maca beyi » bu gozle » mobleli » gundem dışı » kırıp gecirmek » oyle olsun » kuluckahane » bitumleme » koşe rafı » kısıkca » antikomunist » cekişmeli » vukua gelmek veya vuku bulmak » kostek » uc » koktencilik » bolen » eşitcilik » goluk » gosteriliş » sı si su su » oneze » duzen bağı » noktalardan her biri » cenet » olmayan bağımsız hur » koltukculuk » organizmaların oluşturduğu bir » malikî » yonelme durumu »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.