tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarım kure » ureyiş » sofra veya sofrayı kurmak » edi » geri cekilmek » kukre » kılcıksız » hint fıstığı » başustunde yeri var » ayağına sıcak su mu soğuk su » loşca » icini ezmek » ciğlik etmek » caput » istifci » yurutmek » kıcın kıcın » lenguistik » horguc » doviz kacırmak » torellik » ağzından cıkmak » sectirmek » halay cekmek veya tepmek » fitcilik » şirazesinden cıkmak » memleketci » yazıya dokmek » allah cezasınıvermesin veya al » calgıcıotu » korelmek » cok hucreliler » olu nokta » zarfcı » gorkemli » ciğeri veya yureği sızlamak » zerdecal » katolik » gozu dışarda » yuz binlerce » tahkimat elemanlarıustune veya » oğutcu » bağlanan sert nesne » nufuzkâr » arabanın on tekerleği nereden » cirozlaşmak » yuksek perdeden konuşmak » patlangıc » iciriş » kullanılır »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.