tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yel ufurdu sel veya su goturd » balıkgozu » tek tuk » cağıldama » hunnap » soylence » dır dir dur dur tır » gozunu daldan budaktan veya co » zehir sacmak » doşemeci » not duşmek » cıngırtı » guneşlenme » yuce divan » tıkaclamak » ultraviyole » konduit » dolgun ucret » mufit » yumurta kufesi yok ya » ilişkilerin butunu iktisat » yukunme » yutar hucre » cemreme » cok sozlu » ayağıveya ayakları suya ermek » şofor koltuğu » kan cekmek » cifteli » kokorec » ortulu omurgalılar » cekim » capraz kur » gormek » cırpış » fırsat duşkunu » allah iki iyilikten birisini v » kultur sarayı » bayrak acmak » ic tutmak veya ic bağlamak » bolunen » gozu keskin » verilen genel ad afsun sihir » istintac » dumenci » ceşit ceşit » cicek acmak veya vermek » mektupcu » tuydurmek » cicek cıkarmak »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.