tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icki sefası » paratuberkuloz » yere batasıca veya yere batsın » fikir yurutmek » sozu edilmek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » salepcilik » yonetici » sonuc » tahrikcilik » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » camurcun » canak comlek » kacırmak » sescil alfabe » avcıucağı » t » surumek » guneyli » su gosterdi » karşılığında cinsel ilişkide b » actıağzını yumdu gozunu » ayağına dolanmak veya dolaşmak » duzen kurmak » tufekci » cırcır » polemiğe girmek veya girişmek » cucuk » n » lutufkâr » oksuz kalmak » ayağıduşmek » şuphesiz » calkar » maz mez » buyucek » aletler butunu » turkuleme » kucuk hanım » kostek » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » muteselli olmak » yuzerlik » yok pahasına satmak almak vey » hırcın » cf » bok boceği » işkembe corbası » ses yonetmeni » rotuş »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.