tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosnulu » dovmek » kılıfcı » ağan eğen » calgıhane » oncul » cozulmek » bıcak gibi saplanmak » otmek » cakıştırma » allah taksiratınıaffetsin » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » nefesli calgı » işguzarca » mec » korluk » bakrac » yuz » cıtlatmak » ordekgiller » su gecirmez kumaştan yapılmışt » kopurtuş » pacasıduşuk » duzenlik » arayıacmak » hint kumaşı » gun balığı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cakmak » duşculuk » dişunsuzu » gulduru » mutebaki » cop tenekesi » huruc » cadırlı » fırıldak ciceği » ustubec » arap rakamları » adınıanmak veya anmamak » lule » duzenleyen ve genel olarak ilg » tebeddul » delikli taştekne » ardıc otu » cıkışamamak » tur ağac cember » nar ciceği » kuf kokmak » kaynac taşı »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.