tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
direksiyona gecmek » ruslaştırma » hafakanlar boğmak veya basmak » illustrasyon » kafasısersem sepet olmak » ele gecmek » ahıska turkleri » goyuk » sul » koc » kurklu » keleye cekmek » hukumsuzluk » kısır dongu » pullukcu » yer demir gok bakır » muteessif » yuz kızartıcı » cırcır » şovalyelik » parca » bektaşîlik » kullemek » kucuk » hırvatca » tufeklik » mucrim » allah icin » kirecci » cırpıntı » caresine bakmak » kapana duşmek girmek kısılmak » sapcık » guneşsaati » yuksuk otu » cık » turdeşlik » ibaret olmak veya kalmak » ordurme » kulunc girmek » dunyevî » supruntucu » dalgalıakım ureteci » bonleşmek » muzakereci » kanadıaltına almak veya birini » yardakcılık » endonezyalı » caşıtlık » calık »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.