tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilâhiyatcı » kara kedi gecmek » var gucuyle » duşunsel » cokelek » ortusuz » aclık » tutun » yuz bulunca astar istemek » oksurup tıksırmak » hucre » sucukcu » kedi ciğere bakar gibi bakmak » kostek olmak » ekmeğine yağsurmek » capraz kafiye » siyanurik » sızıcıunsuz » cozundurmek » protestan » kucukbaş » selâm verdik borclu cıktık » yaz donencesi » kacışılma » kacmak » boyun bukmek » hareket ve davranış insiyak » bicimli » milliyetcilik » tayini cıkmak » elcilik » sukûtla geciştirmek » altıkaval ustu şişhane » gozunun onune gelmek » boğazından gecmemek » paraşut ile atlama » fıstıkcılık » olu gozu kadar » bağrışa cağrışa » ozel dil » gecirgenlik » akıcılık olceği » solpumek » urolog » leh » l demiri » yuz » cekirge şalvar » govdesiz » azıcoğa saymak veya tutmak »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.