tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilköğretim nasıl hecelenir tıklayınız. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catak » dernekci » icli dışlıolmak » ic guveyi girmek » hesapcı » yeni dunya » gonlunce » cerez » yırtıkca » dokmek » bitkisi gossypium » ayakcak » şahadet şerbetini icmek » lâtin » it izi at izine karışmak » capkın » uslenmek » gocebelik » cakılıkalmak » rolâns » cılbır » kavara cekmek » sr » elle tutulur gozle gorulur vey » doşgomu » kelâmıkadim » hollândaca » avrupa kayını » buyuk abdesti gelmek » ortaya cıkmak » yureği şişmek » genişzaman sıfat fiili » sarıcizmeli mehmet ağa » beyaz rus » surekli olarak gidip gelmek » akşamdan kalmışveya kalma » gd » oğut » ozumlenme » yazdığıad veya işaret » vektor » yureği urpermek » gozleri fal taşıgibi acılmak » kacamak yolu » antik cağ » carka vermek veya carka cektir » dinamitcilik » sozu ağzında kalmak » plutonyum » cağrı »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.