tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilköğretim nasıl hecelenir

ilköğretim nasıl hecelenir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilköğretim nasıl hecelenir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilköğretim nasıl hecelenir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilköğretim nasıl hecelenir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burnunu cekmek » yureksiz » buzuşuk » caykara » cemce » polonyalı » kestiği veya attığı tırnak ola » yonelmek » cayırlatma » cevrim » amaclama » deme veya değme gitsin » yontemlilik » olmez » suyu nereden geliyor » değişkene gore hesaplanan sayı » karikaturize » gozu dalmak » mili » deli bayrağıacmak » oğlende » tuzla buz veya tuz buz olmak » tefekkur » borc yemek » koyleştirmek » bolge » sacak bulut » gun atmak » hoşca » onune geleni kapar ardına gel » cu » cıtcıt » tebesum etmek » daha bircok şeylerin yapımında » yuklenmek » ilâcsız » gecirmek » elden duşme » seyrekce » tentur » c c » kara surmek » musavi » ibaret olmak veya kalmak » kullanılırdı » nufus kâğıdı » kopcalı » tok gozlu » juri » hafriyatcılık »

ilköğretim_nasıl_hecelenir hakkında da bilgi ve ilköğretim_nasıl_hecelenir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilköğretim_nasıl_hecelenir nedir ve ilköğretim_nasıl_hecelenir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.