tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koklu » bicimsellik » olum allah ın emri » gereksinme duyduğu maddeler du » sırtustu » cuvallama » govde » elimi sallasam ellisi başımıs » yorunge » dunyanın dort bucağı » cilesi dolmak » mukavemetci » bok boceği » supurge » koşeli ayrac » somurucu » cekikce » yururlukten kaldırmak » formul » geri donmek » cığırından cıkmak » yuregir » avcunun icine almak » ağzınıopeyim veya seveyim » cirkinseme » calarma » caşıt » ayak cekmek » catılmışkirişsistemi » ak gun ağartır kara gun karar » duz baskı » hizipcilik » cilve etmek veya yapmak » sınıfta cakmak » yağlıharc » produktor » bust » onune geleni kapar ardına gel » kapakcık » sol ic » yuzune bir daha bakmamak » hırcınlaşma » bayram etmek veya yapmak » saponaria officinalis » gum gum etmek » rolune cıkmak » bugunku gunde » turum » butunletmek » cıkmak »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.