tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevirmek » gunu dolmak » olmez » on tureme » donuk » nesnelerin butunu » siper guneşlik » ve sorumluluğunu taşıyan birim » koleleştiriş » yuzu pek » mış miş muş muş » başkomak koymak » koyungozu » farsca » başgoz olmak » suc olmak » yuzdurmek » ozumsenmek » makam şoforu » kantcı » kooperatifcilik » polonyalı » ic başkalaşım » catal » ilâclama » muselles » soz olmak » hint pamuğu » anlam cıkarmak » guvensizlik onergesi » şanından olmak veya şanına yak » acar » ilk ornek » değişkene gore hesaplanan sayı » tefessuh etmek » ormek » oyle oyle » pastorize » ozengen » suriyeli » portorluk » mubarek olsun » muhre » ceyiz cemen » şerbetci » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » otlakcı » mumasil » supruntu »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.