tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ilâhiyatcı » canak yalayıcı » yuzu olmamak » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » inmek » oncesi donem » gurultuye gitmek » buklum buklum » benicinci » toplumsal cozulme » hezaren orgu » gurluk » goze gorunmemek » calkantı » ussubay » muşahhas » zuppeleştirmek » onunu kesmek » karun » nasihatcilik » muthiş » elci » bolumlerine konulan ağırlık » koreşe » cecik » anas acuta » huzzam beşlisi » munasebete girmek » burc » uc kat » yapılan işlem » muflis » kimsenin eski saygınlığının ka » operator » bayraklarıacmak » bloke cek » devaluasyon » muş » maatteessuf » dovmek » muselles » omur torpusu » cicekleniş » susmek » alıcıcıkmak » ince unlu » sağdıclık » yuzlemek » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » dokmek »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.