tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boşaltac » lule » nufuz » bolunme » muneccim » e kuvvet » ya deve ya deveci ya deve ust » tavukculuk » şarapcılık » buve » diskur gecmek veya cekmek » azıcoğa saymak veya tutmak » kacırmak » kirec gibi olmak » hesaba dokmek » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » duzen » suslu » almanlaşmak » yuğruk » resim » cift » avcunun ici gibi bilmek » ve burada gorevli kimselerin t » gormek » tetik bulunmak veya tetikte bu » zuğurtleşme » beklenmediği umulmadığıveya c » anayasacı anayasayısavunan an » terzi cırağı » coklukla » calkanmak » onsellik » icin kullanılan boru oluk vey » kacılmak » doğru acı » fıcıcılık » figuran » fırcalayış » gorgu » onculuk etmek » sacın ak mıkara mı onune duşu » suren goruş indeterminizm » ustunde kalmak » selektor » gocuşme » sozum ona » su icinde » ucretlendirme » munhasır »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.