tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » teamul hukuku » uşume » esperanto » sağelinin verdiğini sol elin g » surutmek » soz » bıckı » soz » kulağınıcekmek » kacıntı » eşiğine yuz surmek » gumuşlenmek » tuy » kıt a » bolmek » ardıc rakısı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » parfumeri » kufur » ustune toz kondurmamak » ana kok » cıraklık etmek » kucuk abdest » dedektor » hurmet etmek » roproduksiyon » hukumferma » yeise burunmek » tespih boceği » oğrenilmek » ozgurluk » kulot » dadaizm » surundurulme » bicerbağlar » goğuslemek » bolumlerden her biri kolon » an aneci » zr » binin yarısıbeşyuz o da bizde » beden hareketlerinin tumu » guvenoyu » kure kuşağı » secici kurul » parcalama » dol vermek » goturulme » yolu duşmek » elin veya âlemin ağzıtorba değ »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.