tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunuleme » flâmanca » yetimi okşamışlar vay sırtım » kapuşon » mutalâa » yetenek ve genel gidişdurumlar » kucumseme » kulustur » her işin her şeyin başısağlık » patates puresi » dilini eşek arısısoksun » akcıllaşma » ayağına dolanmak veya dolaşmak » kurdî » bıcak atmak » gunduz feneri » kalorifer doşeyen veya onaran » ileri uc oyuncusu » cimlenme » sarachane » uzgulu » toplumcu gercekci » ahlâkca » dalga cukuru » emeği gecmek » flâman atı » pabucluk » onemseme » civit » guzel duyu » bukumlu » etkinliğin buyuk olcude azaldı » cunupluk » buğru » muk » capaksız » keloğlan » dollu doşlu » muslukcu » ozumlemek » yuz binlik » merak etme k kalın okunur » cepel » puskurtucu » cavuldur » ruşvet » tarla acmak » barbeku » mestci » soluk almadan dinlemek izleme »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.