tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yaygara koparmak veya yaygaray » cevrelenmiştahta ağırşak » beyni sıcramak » bayraklarıacmak » makedonca » kulupcu » lu » koprucuk kemiği » tarafından başkasına verilmesi » kor nişancı » azaltmaya yarayan arac egzoz » cis » pupa yelken ilerlemek gitmek » cıkagelmek » makam odeneği » mizaclı » husnukabul » başyonetmenlik » gonderme » girişimolcer » orgutlenmek » ucmak » sacak kok » gonendirmek » ağaclandırma » yureği yanmak » duşuncesiz » hareketli parca » pur » kacırma » tasvip gormek » tumorleşme » cirkefleşme » gozlerini dikmek » mudire » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » silindir prizma vb bicimindek » oportunizm » arka kapıdan cıkmak » kafa yok » tore dışı » ucuc boceği » luzumsuz adam » ev sahibi mulk sahibi hani bu » fırca gibi » guzel » ahlâkcı » boncukculuk » gozeneksiz » acılmak »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.