tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
esmer kuf » cocuksuz » toyga corbası » resimlerin sesli veya sessiz k » duzgulu » surulmek » duruma gelmek » budist » olcturme » gozunu dort acmak » sıcrayış » muhimsemek » ağır arac » kemence » denizgulu » cikletci » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » sokup atmak » cakılmak » buyultme » vişne receli » uflemek » doşemecilik » uzengi » gundelikci kadın » tencere yuvarlanmış kapağınıb » dortlu » eline ayağına kapanmak sarılma » sıcak basmak veya bastırmak » gudeleme » tahrikci » yediği naneye bak » fevc » cil » cıldırtıcı » yuzu gormemek » muzik bilimi » ebegumecigiller » duşuk » munferit » duşup kalkmak » yuruyuş » ortme » mudebbir » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » canının icine sokacağıgelmek » hoşgormek veya karşılamak » oğle tatili » teemmul » ağır aksak yurumek veya gitmek »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.