tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzikli » durmek » gorsel etkileme » poğaca » gureşilmek » reasurans » kakır kakır gulmek » yakayıele vermek veya vermemek » gitsin » aycoreği » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » yukseltmek » parca purcuk » koşe yazısı » munasebette bulunmak » u » golgelemek » goruşayrılığı » letce » guneşletmek » guneşgozluğu » tac giymek » oncu tiyatro » ceki » ucretli » cozuluş » suclandırmak » rezede ciceği » cığgibi buyumek » cevre » duduk » noel ağacı » orgutlenmek » camur gibi » dunya goruşu » gurultusuzce » dik acı » ay cekirdeği » kısmî felc » para cuzdanı » cevirici » gecirgenlik » cekmek » dubeş » doşeme » dili cozulmek » yerleri supurmek » hunkâr » caktırılmak » hor gormek »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.