tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donuşum » caprak » dolambaclı » durtuşleme » t » otumluleşme » cekirdecik » yuzunu şeytan gorsun » yuzme kesesi » hasretini cekmek » uzum kompostosu » kopoğluluk » goze batmak » sıkıyonetim » onunde ardında gidilmez » canak » doğaclamak » calgı » can boğazdan gelir veya gecer » kriz gecirmek » kuf » culu duzmek veya duzeltmek » onemsemek » urkeklik » cefa cekmek veya gormek » daraya atmak veya cıkarmak » suvari » muthiş » gozunu cıkarmak » fakul » duşurtme » ejektor » kaplumbağa yuruyuşu » ustune koymak » acılmak » kacırmak » muzik bilimi » cobantuzluğu » ı i u u » zorunda kalmak veya olmak » taşattın da kolun mu yoruldu v » guvenli » ağac biti » ağzına veya diline kira isteme » fındıkcı » kızılcam » cıkışma » yuze duramamak » pusetci » soğutluk »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.