tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sus » donenme » duzensizlik » evolusyon » minyaturleştirmek » ken » manipulâsyon » uşniye » uvertur yapmak » ceyiz » parca » kavlıc » uzerine almak » değişimli unsuzler » kuturdeme » aracı » hot » gucluk » vermek icin bir araya getirilm » fırsat duşmek veya cıkmak » sacıkılmak veya sacıatmak » yureği serinlemek » oğurtu » adamkoku » kaşıkcı » iki cenekliler » cekip almak » ahıska turkleri » oyle olsun » cağla » yonlendirmek » muşir » meraktan catlamak » carşafsızlık » kullî » ic ağa » gelinlik cağı » donmek » ortopedi uzmanı » mubayenet » gozunu kapamak » ıspanaklıborek » cokturme havuzu » gelişmişcanlı » gozu pek olmak » ekmek opmek » allah tan » film cevirmek » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » coğaltma makinesi »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.