tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzek » tadıgitmek veya kacmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » hamdusena » cevirmek » gosteri » ropdoşambr » pozitif bilimler » bir dirhem et bin ayıp orter » canına tukurduğumun veya ufurd » posasınıcıkarmak » fırca » fırcacı » hızla batmak » solomlular » kiremitci » goreceli » olumsuzleştirmek » rumî » koken bilimsel » duzenleşim » ruyasında gorememek » can cumleden aziz » pd » dipdinc » entelektuellik » tan ağarmak veya atmak » lupletme » deke duşmek » gozu su icmemek » kılığına ceki duzen vermek » mubaşir » gozuyle gormek » notrleştirmek » yureği carpmak » dispec » donum » corapcılık » uzumu tilki uzumu » koprucuk kemiği » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ıstırap » soz dizimsel » cıplaklaşma » ıncı inci » redaktor » yer cokuntusu » copten celebi » gozunu oymak » ceğmellenme »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.