tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
terbiye almak veya gormek » duzensiz » luleci camuru » osmanî » gun » veya rejimi değiştirecek bicim » iple cekmek » cifttekercilik » cuceleşme » tok gozlu » cıkarmak » kolelik duzeni » yuzune gozune bulaştırmak » ilâclamak » durmek » acmaz » fare deliğe sığmamış bir de k » munakale » yazılan yazıveya yapılan resim » yaşınıicine akıtmak » pey akcesi » ciğnemek » allah hoşnut olsun » catal zıpkın » coraklaştırmak » kulâhlı » beygir gucu » sozluk bilimi » cokek » şer an » ucsuz bucaksız » bitkisi thuya » temel onerme » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » maruz bulunmak veya olmak » tatar corbası » al veya kanlı gomlek gizleneme » gece gunduz dememek » ucuk » suret almak veya cıkarmak » dışticaret acığı » goze girmek » bir doğu germen halkı » cakal armudu » ağac sansarı » korlenme » icinden gecirmek » tavuk koftesi » gosteriş » sağelinin verdiğini sol elin g »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.