tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ziyade etsin » boşta olarak yapılan ortu » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » kargaşa cıkarmak » romorkor » arada cıkarmak » ihtiyat akcesi » beklenmediği umulmadığıveya c » surmek » gucun » oh cekmek » cukura duşmek » su uyur duşman uyumaz » cıkmak » cemkirmek » guluncleştirmek » rolântiye almak » imtizacsız » muessese » yalıngac » cırcıl » portfoy » olan ve genellikle ulkenin baş » surunuş » karikaturluk » nuh » guneşbalcıkla sıvanmaz » cevikleştirme » emeklilik cağı » doğaustu » cenen tutulsun » gozetme » aklına geleni soylemek » gomlek » kokain cıkarılan en cok peru » cenevizli » koreşe » okaliptus » cevirme » slovakca » geciş » ziyaretci » turt » onayak » davranmak saygıgostermek soz » camur deryası » duzenek » vazgecirmek » calgıcı » guğum »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.