tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilkoğretim » induksiyon » maket bıcağı » icerleyiş » elcilik etmek veya yapmak » icindeki en kucuk birlik » haram olsun » odunsuz » başa gelen cekilir » pacavra gibi » civili » kulluk » damdan duşer gibi duşercesine » urku » odlek » avurdu avurduna gecmek » kıvanclanma » munzevi » sunnetlik » gobek taşı » kamcılayış » hucum oyuncusu » tur » soze başlamak » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » sel gider kum kalır » cift dirsek » kabuğu dışına cıkmak » zırhlıguc » başım gozum ustune » teessus etmek » roportajcı » kreator » recelcilik » akşamın işini sabaha veya yarı » asal sayılar » cınlamalı » gosterisi » kancılar » mut a » bir istek ve surerlik bildirir » ağaclamak » kacmaz » civili » hırsıza yol gostermek » tenkitcilik » gudukleşme » ciceklenme » cizginme » durme »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.