tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koruklemek » munteşir » soz dizimi » bicki » kimseden kimseye hayır yok vey » tazallum temek » kendine yedirememek veya onuru » medine kurdu » ana cizgi » doğaclama » dalgıc bocekler » kamyonetci » govermek » asansor » uskuf » avazıcıktığıkadar » dalıp cıkmak » hollândaca » leninizm » gulluk » kupeli » tutununu tutturmek » mecus » ucteker » mutedair » dort dortluk » buyurun cenaze namazına » catal » kalburustune gelmek veya kalbu » duzenlilik » yuzu gulmek » ana baba gunu » percinleme » cozum yolu » carşıağası » eline yuzune bulaştırmak » gurcuce » eski koye yeni âdet » patırtıya pabuc bırakmamak » urfa peyniri » ince karton parcası kartvizit » yureği rahatlamak » madde » uleştirim » mesafe bırakmak veya koymak » acık konuşmak » supurge calısı » guzel » doğu bloku » gozunun onune gelmek »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.