tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duve » bolgecilik » celik » yuzustu bırakmak » tıraşkopuğu » ite ot ata et vermek » puskulcuk » cağcıllaşmak » it gibi calışmak » sokmek » ağlar gozden sahte sozden ken » kalbi carpmak » ciğneniş » goz hapsi » levazım boluğu » otumluleşmek » allah duşmanıma vermesin » tahakkum » henuz » omur torpusu » olcusuz » gurcu » ayakcak » yurutmek » melul melul » kıskac » kakırdak poğacası » aklına şaşayım veya şaşarım » yoneltec » korleşmek » dolambaclı » sungerci » İskocca » duz » surmelemek » hafta ici » coban merhemi » cakışmak » gocertmek » inhibitor » parmak uzumu » İzinli olma durumu » catışılmak » suflor » akşam yıldızı » butunlenme » cıl cil » picleşme » cekilmek » ak sulumen »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.