tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dalga gecmek » yolu acmak » buyuk unlu uyumu » allah tan » haşatıcıkmak » tuylenmek » icindeki en kucuk birlik » on damak unsuzu » surmek » icini bayıltmak veya kıymak » olcunme » sıcrayış » koncsuz » potikare » celebi » gecmişzaman sıfat fiili » fin » koşe bucak » yasa sozcusu » kuşsutu » alt ust etmek » kafasınıtutsulemek » camurlamak » yalıcapkını » bıcak » ayaklar baş başlar ayak olmak » saraclık » hurc » kocuşmak » duğu » catal aşı » ahkâm cıkarmak » koşe » dokmek » yumuşak unsuz » adamın adıcıkacağına canıcıksı » golge gibi » vurucu guc » can alacak nokta veya yer » gurlek » acıklamalı » okse kuşu » obus » işguzar » sıcan » facuna » flort etmek veya yapmak » cevrileme » yaydığıgozle gorulen ışıma » bağlanan sert nesne »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.