tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şarap canağı » figuratif » cilemek » samanuğrusu » dolleniş » oksuzluk » doğunme » oksuruklu » comlekci » yeğenim » gondertmek » ici dışına cıkmak » kazakca » orumcek » salon ciceği » gorunuş » kor duman » gormezlik » tekâmul etmek » bictirme » ruşvet » bayramîlik » ocunu cıkarmak » nefesi kesilmek daralmak veya » donmek » gonullu » yedi duvelle barışık » yanal yuzey » busbutun ortadan kaldırmak ici » orselenme » inmek » kafasına soz girmemek » sert unsuz » maraz esenlik karşıtı » cevrilmek » zimmetine gecirmek » buyuturluk » cıtır pıtır » armatur » yapısının işleyişinin ve geli » surahi » celik parca » kişilik tipi » cercevesiz » goz ucuyla gormek » pic » yaylıcalgılar » dişcıkarmak » ic merkez » şaka iken kaka olmak veya şaka »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.