tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hint darısı » civitli » capraşıklaşmak » tedavulde olmak » gondertmek » mechulât » coban aldıbağa gitti kurt ald » durumleme » maz mez » on oluş » sut danası » kumeden duşme » bilgili » midesi almamak kaldırmamak ka » ii murat a yolladığıbir haber » goğus tahtası » comlekcilik » muselsel » gecişme » tukenmişlik » silâh cekmek » mac » buruşukca » dort duvar arasında kalmak » catıklık » kucucuk » mustehase » bruksel lâhanası » ters yuz veya ters yuzu geri d » cifte » tos » kadıkoy taşı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kıc » porsuk » hadise cıkarmak » saymakla bitmemek veya tukenme » kıyamet gibi veya kıyamet kada » mutalâa » cardaklı » harput koftesi » mulkiye mektebi » koklu » kalmalıtumlec » boke » heyheyler gecirmek » ciğnemek » şovale » allah hayırlıetsin » temayul »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.