tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cd » trockicilik » boya vurmak veya cekmek surme » ruh otesi » mac satmak » iyi hoşama » takti i » serdengectilik » catal » ulkucu » kuheylân » colpa » cozucu » koşe yazısı » corbaya donmek » meslek secmek » yb » gecer » kulağına koymak veya sokmak » cağrışımcı » sut beyaz » ismi gecmek » kılıc uşurmek » mukellef » anlamaya yarayan sınama » alcılatmak » cakışma » percinlemek » cengel atmak » prospektus » millî mudafaa » ordunun hareketlerini duşmanda » gokcul » minare golgesi » soz » duşeslik » kreator » sokmek » bicim » icinden okumak » ornekleme » tumorlenmek » maraz esenlik karşıtı » elde avucta bir şey kalmamak » daha bircok şeylerin yapımında » cıkak » ozleştirmek » temayuz etmek » kac para eder » apacıklık »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.