tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
un » telgrafcı » zaman oldurmek » kostum » amonyum sulfat » toplu sozleşme » sarnıc gemisi » portlemek » devletci » bicimi » cocuğumsu » nasihatcilik » genişce » arma ucurmak veya arma budatma » karikaturculuk » doşem » tahkimat elemanlarıustune veya » notrleşme » defol » surfe » durust oyun » onayak olmak » etmek » iki hırtı bir pırtı » hata etmek veya işlemek » goğus cukuru » karanlık basmak veya cokmek » dumanıdoğru cıksın » cark etmek » arşiduşes » muzakere » su uyur duşman uyumaz » habbesi kalmadıveya habbesi yo » allah bir yastıkta kocatsın » ic merkez » ağaca cıkan kecinin dala bakan » inmek » camurlamak » hicleştirmek » hesap etmek kitap etmek » yuz suyu dokmek » carşamba pazarına cevirmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » santra cizgisi » canınıdişine almak veya takmak » suret almak veya cıkarmak » icten evlilik » yonlendirmek » curuk gaz » ezilip buzulmek »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.