tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıcratma » duşuk » kusuşme » cicek » gozunde buyumek » ileri goturmek » gobeği catlamak » sukûnetli » evlât gibi veya evlâdıgibi » cenesi acılmak » ucretlendirme makinesi » gozlerini dikmek » muselles » kalmak » yukselmek » mahalle capkını » ermeni » gokce » turuncgillerden hindistan da » tır » ordovr tabağı » tokuc » soz goturmez » acıklama » kullenme » ozumsenmek » parca » od » buro » ayaklarına veya ayağına kara s » renginde sapıdort koşeli olan » mucadeleci » adıcıkmak » bickici » ağzınısıkıveya pek tutmak » faraşgibi veya faraşkadar » guvensizlik duymak » bakar kor » r » panislâmizm » aktualitesini kaybetmek » canavar duduğu » duztabanlık » yuzune bakmamak » beklenmediği umulmadığıveya c » calkalamak » olan boceklere verilen genel a » eli ayağıveya eli kolu bağlı » gosterge » guluşme »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.