tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rest cekmek » yonelmeli tumlec » koyuvermek » cop sepeti » cığır » produktor » strukturalizm » tecavuz » duzeltmen » umur gormek » ilcebay » sağdıc emeği » kucuk » mer i » teferruc » cur etlenmek » oksurtme » gonul ferman dinlemez » can derdine duşmek » rotatifci » unlem » pluviyometre » utme » surumcemede kalmak » hayvan derisi » ıskarca » gonul eğlendirmek » ufunetsiz » tehyic etmek » boru ciceğigiller » cımacılık » gormezlikten gelmek » film cekmek » bicimlerini belirleyen ana oze » ureticilik » mg » cıkılatmak » guzel » sut danası » iler tutar yeri olmamak veya k » doğa otesi » gor bak » guzelleme » işcilik » metal parca » gok guvercin » yaprak cay » elinde var » cekişmeli » mektupculuk »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.