tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oho » sesci » kekec » kor » dili donduğu kadar » icindeki en kucuk birlik » absurt » epikurosculuk » aralarınıacmak » antik cağ » figur » gosterme » teşrifatcılık » ustel » mudevvenat » otakcı » veya metal bolum » sunger gibi » koleniz veya koleleri » acınsama » buyukle buyuk kucukle kucuk o » dostca » kona goce » pirogravur » mortoyu cekmek » yırtmaclı » orenlik » gozu kesmemek » donme » catkınlık » kaba duzen » ciğeri veya yureği sızlamak » fiil cekimi » ozenli » bicilme » dinc » kucuk unlu uyumu » gez goz arpacık » gucenmek » arac » mudir » hicbiri » munderic » kepce surat » bazıbitkilerin turlu organları » husrana uğramak » cıplak mulkiyet » koyu koyu duşunmek » yarım pabuclu » acılmak »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.