tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor baca » venuscarığı » sumbulî » donmek » yurume » şovalyece » guneşlik » kâğıt gibi olmak » catlak ses » coban kulubesinde padişah ruya » camaşır ipeği » guc » gocerme » tavşan yurekli » deme veya değme gitsin » bugunluk yarınlık » gectiği yoldan gecmek » cıkartılmak » icinden cıkamamak » dukkân » cılgınca » u » soz vermek » yenilir veya yenir yutulur şey » donuş » şeritci » tankcı » gecmek » ağabeylik etmek veya yapmak » oruc tutmak » lâcka etmek » cur etlenme » hakkıgecmek » gozu alışmak » parcacık » duyumolcer » sebat etmek veya gostermek » acar » guneşli » acacak » uyuşmazlık cıkmak » promonat » tore dışı » suyu nereden geliyor » puantor » cimleme » gulunme » yalelli gibi veya arabın yalel » sun îlik » avans cekmek »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.