tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamı

ilkel zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keder cekmek » sonuclanış » tepegozler » bilinclilik » masa ustu yayıncılık » luks » gucsuz duşmek » gok » numayişci » dokuntusuz » gorucu gitmek » utu altlığı » derdini cekmek » purhiddet » yapılan yığın » zafer bayramı » şişe » yuksekten ucmak » kap » buzuktaş » i » kıcustu oturmak » kustere » luzucî » capmak » ğ Ğ » cark etmek » ız » olcum » ovulme » amac dışı » gundelik » durdurmak » cekirdeklenmek » gudumlu » gorevlilik » hallaclık » on alım hakkı » kullanılırdı » etciller » bıcak silmek » regaip gecesi » hallac pamuğu gibi atmak » spotcu » turum » cekiliş » cimlendirmek » halvetî » yer altıcarşısı » kor baca »

ilkel_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamı nedir ve ilkel_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.