tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aklınıkacırmak » kurban olayım » dert edinmek veya etmek » cil » katıla katıla gulmek » k » davranmak saygıgostermek soz » oluruna bırakmak veya bağlamak » munzevi » ozlu » ruşvetcilik » ev sahibi mulk sahibi hani bu » cağ » yureklilikle » duğu » hazır duruma getirildiği omurg » acıklığa kavuşturmak » pecenek » encumen » duz kanatlılar » soz ehli » coban boreği » allah bilir » donup dolaşmak veya done dolaş » gommek » guclu » gecirgen » sukûnetli » şolen » ırkcılık » şefaatcilik » goyunmek » icimlik » moskof gâvuru » on şart » cokme » dişfırcası » tecavuz etmek » takallus etmek » eline duşmek » orgu » bahriye cifte tellisi » icini yakmak » strukturalist » başına dert etmek veya acmak » buyuk amiral » secmeli » cubuk » zurriyet » uvey »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.