tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parcası » sinekcil » berbat etmek veya eylemek » yer ucmak ii » alumina » doğal ve saydam değerli taş » dupeduz » kayıkcıkavgası » doğma buyume » surukleniş » oduncleşme » tıkaclı » turk kıyması » cepellenme » tarihsel ozdekci » okse kuşu » kamcılama » kapkac » gunu dolmak » somuruculuk » topaccı » okuzgozu » parcalıbohca » luzumsuz yere » opulmek » comez » arada cıkarmak » feylesofca » balcık levha fayans » itham etmek veya ithamda bulun » turkluk » tane tane soylemek veya konuşm » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » cete savaşı » hışırıcıkmak » yalancıdunya » cıkık » aracla yakmak » ar » cıplaklaştırma » ruznamce » icini cekmek ic cekmek veya ic » ayakcak » cizgi resim » şapka cıkarmak » mobilya yapan veya satan kimse » gondermek » caygiller » opturme » ordek yuruyuşu »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.