tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzınıveya cenesini tutmak » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » munasebetli » pekiştirmek » mucbir » parcası » on sozleşme » surmek » acık ağızlı » mutevazı » gecirmek » uygun bir bicimde gosterildiği » acmaz halatı » toprağa duşmek » luks » batoz » ozgun » duzgu » bicmek » mac » birinci gelmek veya cıkmak » ucteker » ad cekimi » bicimini alır hidrojenle oksi » kalıplarla desen yapılmışbez » devletcilik » uvez » gok bilimsel » hizmetci » pacarız » sel seli goturmek » ağır cekmek » kayıkcılık » gunluk defter » ruping sistemi » cağrıştırmak » midesi almamak kaldırmamak ka » cinisiz » duğun » tus » gonul okşamak » mulhak butce » fuzesavar » acık sayım » noel » golgeleme » testiyi kıran da bir suyu get » cevirmek » muthiş » portenin başına konulan işaret »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.