tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz » urkekleşme » kısır dongu » cekichane » bukulme » gozunun icine bakmak » catkınlık » inmek » kırıkcılık » şofor ağzı » ağzından kacırmak » takayyut » zatulkursî » dudak bukmek » gosterişci » mumteni » yurutme » comertleşmek » t cetveli » cukur » surmek » cokcu » canısağolsun » nogayca » duruma gelmek » parşomen kâğıdı » para donmek » bir avuc » gurbetci » ulu » goruşulme » ultrason » cabuklaştırma » değiştirmemek veya yanılmamak » gurlemek » mutehassis etmek » copcu » asıl nusha » cık cik cuk cuk » maddelerden oluşan varlığın he » huveyda » camur » munezzeh » işini gormek » kurdan gibi » guldur guldur » gonlu cokmek » naturizm » eli yuzu duzgun » linc »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.