tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaşam guvencesi » kuduz bocekleri » topluluktan olan kimse » suslenmek » cıplak » cıkartılmak » tavanına cokmek veya yıkılmak » duşuncesizlik etmek » cin leylâğı » gozden gecirmek » elinde buyumek » olcunmek » kapcık » sut corbası » moğol » duzenleyici » yaydığıgozle gorulen ışıma » uyku vermek veya getirmek » gormek » minder curutmek » antep baklavası » tedahul » herkesin arşınına gore bez ver » gozenekli » cağrıcihazı » cebi delik kimse » burgu » carmıha germek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gecim » kor kuyu » acıkok » mana cıkmak » allah a bir can borcu var » allah senden razıolsun » kavanco » ozur dilemek » yangından veya gumrukten mal k » kâğıda dokmek » durulme » kopuruş » ucuncu » artığı » tombeki » tukuruklenmek » t » yalama ucuş » inkılâpcılık » yumurta koku » altayca »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.