tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celiklemek » govde gosterisi » tumlenme » cift gormek » maraz esenlik karşıtı » bulunulan noktasının meridyen » soğdurme » yakacak » bayraklarıacmak » icine cekmek » cıkmak » guc » ongorme » dur » yureğinin başısızlamak » acık liman » gudukleşmek » minare golgesi » icine işlemek » marketcilik » tup gecit » gecmesi » mulga » sozlu film » peşinde veya peşinden koşmak » munderic » yerle gok bir olsa » cevrinti » tehaluk » yemişcil » burgu » boğazıacılmak » tullenmek » azotolcer » koken bilimci » kul » ozumseme » mutekabiliyet » mantar ozu » burulu » duzenlenmek » otesi berisi » gureşmek » aclık cekmek » en » tup gecit » yarayan cevresi oluklu kucuk » korleniş » alp yıldızı » eşyukselti »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.