tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ıt it ut ut » c » inanc » duşkun olma durumu iptilâ » camaşır » tatsızlık cıkarmak » su dokmek » ictihat » bicimi » gudum » gocurmek » yağsız ilâc » mayıs bocekleri » gunote » alt bolum » pekmez kopuğu » ala gun » dehşete kapılmak veya duşmek » gonyeleme » tup gecit » gomleğinden veya gomlekten gec » kamcılatmak » şanlışohretli » temizlikci kadın » calıştırmak » celikleştirme » fikir hurriyeti » cim cim » urik asit » fırcalatmak » paraguaylı » nişan yuzuğu » mujdeci » sorguclanmak » adamına catmak » gecinmek » dokuntu » sofra veya sofrayı kurmak » kecelenmek » ut » kırık dokuk » ayakuzeri » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ozemek » helenist » kosnulme » ural dilleri » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bayındır »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.