tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşurulme » okul cocuğu » gozu bağlıolmak » acık teşekkur » avusturyalı » kurtajcı » kuskunu duşuk » gumleme » abdulleziz » calpara » gozleri cakmak cakmak olmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » boluşme » gecende » gozu acık gitmek » soylemek » tunek » cağdaşlaştırmak » ucurtma » sutsuz » elini surmemek » capaksız » golgelenmek » capsız » cokmek » fazla kacırmak » ile beraber » boy olcuşmek » ovulme » yonetmen yardımcısı » lâkırdıcıkarmak » acık oturum » icin » golerme » alışkılarının butunu » calgıcağanak » cıl » cıtırtı » catkın » melul » aralarında boluşmek pay etmek » bicimde anlatılması edebikelâ » karşıcıkmak » cicek acmak veya vermek » yan gozle veya yan gozle bakma » grev gozcusu » iclenmek » pacoz » carkcıbaşı » yer opmek »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.