tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korlenme » kazanc » arkasından suruklemek » calışmak » naturel » mustevi » ermeni » kanlıyaşlar dokmek » kafasına soz girmemek » tenasupsuz » uzerine titremek » frenk inciri » gonlu tok » cercevecilik » yuzmek » maksat gutmek » plânlıbuyume » donem » iceri » cozum » donec » guneştacı » ummetci » sunnetleme » jupon » kuşum » işim işkaşığım gumuş » boyacıkupune girmişgibi » manzarasıolan » barut fıcısıgibi » kocsama » yaşcayır » dordul » kume » ha babam veya ha babam ha » gelmelerine gore taşilerletere » ayağının bağınıcozmek » oburku » olunmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bıcaklatmak » baba koruk veya erik yer oğlu » akac » tarihsel ozdekcilik » nogayca » tekessur etmek » uzatılabilir » olu salı » tahkimat elemanlarıustune veya » kalp kazanmak veya fethetmek »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.