tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpıcı » bicimini alır hidrojenle oksi » imalâtcılık » ayağının turabıolmak » duzgu » pabuc eskitmek veya paralamak » dişgostermek » berbat etmek veya eylemek » depremcizer » hayra karşıolmak » catı » ahıcıkmak » kancıkca » olumsuzluk » bıckıtozu » gozaltına almak » taşısıksa suyunu cıkarır » soz ehli » hunersiz » mtırak mturak » tutamac » soz ayağa duşmek » muzikal » soz dinlemek veya soz tutmak » kacış » hice saymak veya hice indirgem » parcası » kucuk burjuva » on lisans » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yarıgolge » cerviş » cift » sert bir durum almak katılaşm » suyu hurmetine veya yuzu suyun » mubarek gun » uzum şırası » fluoresans » aslanpencesi » gonlunu pazara cıkarmak » calgı » cabalamak » korfezcik » gosteri adamı » pey akcesi » oz oğrenimli » elini belli etmek veya gosterm » dokum » yukarı goğe doğru olan yanı » doviz »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.