tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yorgunu yokuşa surmek » ortenek » yonelmeli tumlec » capmak » maddî olmayan manevî şeyler » kemane cekme » buyutmek » ici cıfıt carşısı » onculuk etmek » cuvaldız » muslumanlık » cingen » grek » komur gibi » pop muzik » ucu herhangi birine dokunmak » klârnetci » kukremek » gutme » yelken gonderi » koruyup iyilik getirdiğine ina » yeni gercekcilik » cevrelerine saldıklarıkendiler » suhulet » eğitim arac ve gereclerinden d » işim işkaşığım gumuş » icini parcalamak veya parca pa » kutleme » tuketmek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » lâcka olmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » mubarek » bağıtcı » kirli cıkın » gecirmek » İki veya daha cok maddeyi birb » hakikî » allah ın işine bak » makro » komurculuk » duz » borclanma » gozune ilişmek » pic » gozu takılmak » cotra » şekerim » silip supurmek » yorgan gitti kavga bitti »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.