tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rovanşıalmak » cekilmek » puskurtmek » sozune sahip » soz ayağa duşmek » jubile » a a » ciceklik » kucuk » imza toreni » ote » yuz tutmak » şapcılık » ortmek » formulleştirmek » falcata » dipdinc » sozunu kesmek » itilâfcı » toplanmışbulunan bir sus bitki » gurbete veya gurbet ellere duş » ateşli silâh » uzgu » ağzısut kokmak » elinin koru » yurek yarası » ım » tasar cizim » gozleri takılıp kalmak » gumruklendirmek » olcerme » hukûmet » muze gibi » uvey evlât » tok gozlu » domuz gibi yemek veya tıkınmak » lâtin » gumleme » mineral » sonuc niteliğinde başka bir bi » kerpic » parca » ustelik » cakı » lâtife goturmek » korlemeden » pirinc » lektor » kopurme » gibi cok yonlu hizmetleri en a »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.