tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kamcılanma » yukseltmek » ırkcı » ornek olmak » toplu goruşme » soz birliği etmek » soz yitimi » muftuluk » hoykurme » bir derece veya bir dereceye k » coğaltıcı » man men » eşek sudan gelinceye kadar dov » ilgi gostermek » ciceksime » sulbunden gelmek » donum » cizi » parcacılık » bukunlu dil » torensel » guvence » onde gelmek » gocer » ahbapca » muşkulpesent » eteği duşuk » kevser » olu zaman » tatlıdil guler yuz » olay cıkarmak » bulbul canağı » cıkarmak » cemberlenmek » in hali » kutuphane » carpmak » masor » kullu su » sel gibi akmak » sozde kalmak » gorunurluk » guneşleme » cıkrık » mubaşeret » acmak » dalgıc kuşu » candır » evlenmelerinde yasa bakımından » secmece »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.