tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukumler ve izlenecek yollar » duet » her biri mesame » buz ustune yazıyazmak » guzel guzel » yutar hucre » duğmelenme » tek ceneklilik » caltılık » uslûplu » revu » citilemek » ici veya midesi kazınmak veya » etuv » ayrıcalık tanınmak veya goster » cadır bezi » yurumek » gelecek zaman sıfat fiili » cekmek » burumek » paracol » catal kundak » mutevellit » guneşcavmak » ceşit » ortakcı » yonelmek » kuru yuk » korkunc » eli para gormek » uzun parca » catal don » sutlâc » muteşekkir » luks lâmbası » olumle burun buruna gelmek » gundem dışı » ecza cantası » gostere gostere » gumuşlenmek » şaka goturmemek » maket bıcağı » bicim almak » bunların taklidi olan madde » cene yarıştırma » caylak fırtınası » dovmek » onculuk » pastorizasyon » dol yolu »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.