tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cezayirli » ciftleştirmek » gozleri cukura gitmek veya kac » ar yılıdeğil kâr yılı » cekiniş » uzunluğu » hur » mal muduru » muessir » icine kurt duşmek » kırılıp dokulmek » dernekcilik » yalan atmak veya kıvırmak » kacırga » odemek zorunda olduklarıucreti » dağa cıkmak » ayağıile veya kendi ayağıile g » mahşere donmek » buyuk tovbe ayı » kıyıya cıkmak » cilenti » leh » sinekcil » cumle » suyundan yararlanılan cukur » ferula assa foetida » duduk » cığır » surekli olarak gidip gelmek » camgiller » eşbasınclı » madde » gozetilmek » infiratcılık » benicincilik » goğus darlığı » kuttedek » mumeyyizlik » sundurme » cocuk yuvası » ayın on dordu gibi » muheyyic » olmez » dişleri dokulmek » uretici olmayan alan » muaf tutmak veya tutulmak » himaye etmek » burunmek » dunya gozune zindan olmak goru »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.