tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
u » aldangıc » muteakip » sofra ortusu » puruzlu » karaağac » carpıntı » dokme demirden yapılmış uclar » sudan tavuğu » goz bağı » curcur » canım » insanın adıcıkacağına canıcıks » şofor okulu » yorgan gitti kavga bitti » ağac kavunu » ruştiye » gozu dalmak » sonuc takımı » hasret cekmek » murai » mortoyu cekmek » catmak » guvenlik vanası » tır » duşup kalkmak » maltız kecisi » cekilmek » cozme » şohret salmak » sus bitkisi » ciğ » yureği temiz » gulut » dunyada » gormek » dağıtılan bağday » lokman hekimin ye dediği » duşuş » avustralyalı » mutehevvir » cekel » butunleme » mustesna » uslûp » ac ec » film cevirmek » etmek » butunlemek » ter dokmek »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.