tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
panamalı » sapcık » su boceği » partikul » duşman » bazıbitkilerin turlu organları » tesirini gostermek » cıkarmak » mutenasip » carpıtmak » hukum surmek » ceki » patırtıya pabuc bırakmamak » yeri opmek » icini bayıltmak veya kıymak » iz duşumu » yetenek ve genel gidişdurumlar » gecinilme » mahmuz ciceği » gulduru » kurk » dikenli yuzgecliler » goz altıkremi » pamukculuk » ictensizlik » kotuleme » elaman cekmek » umur gormuş » vaktini almak veya yemek » oğrenci » buro » coraklık » meskût gecmek » lule » genc » her şeye aklıeren zeki akıll » kamcılama » dort donmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » organizmaların oluşturduğu bir » İcra ve İflâs hukuku » tahmisci » kapının ipini cekmek » orklemek » tarikatcı » hırkayıbaşına cekmek » cekmek » cığlık » op babanın elini » yakasız gomlek »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.