tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
posta koymak veya atmak » yuklu » acık liman » ayıbınıyuzune vurmak » gozu onunde » diz cokmek » durzî » turum » aklından cıkmak » lu » sureğenleşmek » cu » sumbule » hesapca » gunduz yırtıcıları » ceyizlemek » hatır icin ciğtavuk yemek » goden » mulâki olmak » uleştirim » ciğ » gubre » gobek » portekizce » yurutec » saptayıcı saptayan sabit kıl » candır » hurriyetsizlik » turk aksağı » dağlara duşmek » capkın » duze » olmek » değnekci » puruzlu » damlaya damlaya gol olur » kaldırac » tuccarlık » olgun » tezkiyesini duzeltmek » pek gozlu » sulhcu » butunu » oğle namazı » cirkefleşmek » karım koylu » akıldan cıkmak » koleleşme » orgutcu » sumsukleşme »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.