tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dortleme » patlak goz » gozu tok » veya toprak harc » baştan kara gitmek veya etmek » sanatcı » gore » ince » teslim tesellum » duşunme » govde » kızamıkcık » yon vermek » butunletmek » bahis acmak veya acılmak » ses seda cıkmamak » kırmızıcuruk » curukluk » koleniz veya koleleri » insan eli değmemişveya dokunma » coklukla » kucuk » gucuk » cozuluş » hacet gormek » tavuk koftesi » hukumler ve izlenecek yollar » epikurculuk » minyaturculuk » ozdeş » surutme » kaduk » baygın duşmek » suclu olmak » tanrıca » surumsuzluk » karman corman » halvetî » yururluğe konmak » trenckotlu » isim koku » muska boreği » u » ahkâm yurutmek » yuzu yumuşak » allah bahtından guldursun » dongel » conk » cırpmacı » ge »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.