tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunu veya ustune gormek » bir elin sesi cıkmaz » soz » elinin koru » cumlesi » ciyleme » blof » mustear » cıplak ucret » cakılma » ucgen prizma » dortlu » satranc tahtası » cift koşmak » ovungen » cırpışma » yukselme » cakmak » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » etliye sutluye karışmamak » acık sayım » acak ecek » dik ruzgâr » dâhiliye mutehassısı » felâketlerin acılıetkilerini d » bekcilik etmek » caktırmak » her gun papaz pilâv yemez » bahcemsi » derdini marko paşaya anlat » harclık » kumeleme » acından olmek » tefeul etmek » iki buklum olmak » mulâyemet » tanzimat » el pence divan durmak » uğuru acık » fin hamamı » ic kapak » bukucu » biokutle » catak » duşurmek » dirlik yuzu gormemek » icermek » ateşbacayıveya sacağı sarmak » duzeltici jimnastik » lâmbayıacmak »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.