tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sonmek » surmenaj » rum » durumuna donuşmek » lık lik luk luk » bakar kor » cuminum cyminum » pacacılık » ağzıacık » icli dışlı » gozlem evi » burudet » gobeklenmek » hayalifenere donmek » ors ve cekic arasında kalmak » muzik » adınıanmak veya anmamak » sıhhî tesisatcı » cırpmak » turuncgillerden hindistan da » gunduz » temel tumce » urkuntu » gozlerinde şimşek veya şimşekl » gozunde » ac goz » dizleri kesilmek veya tutmamak » mel anet » nusayrî » tebessumlu » suflîleşme » turkceleşme » sureyya » cığırmak » işcıkarmak » kamyonetci » corlu » cozgun » nuktedanlık » ovunmek gibi olmasın » icit » bir kalem gecmek » dualist » kor kurşun » tefavut etmek » tarlanın taşlısı karının veya » cınlatma » amaclanmak » orumceklenme » onder »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.