tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sual acmak » ulkuleştirilmek » otmek » olmayan bağımsız hur » cay takımı » bicimdeki bolumler » martaval atmak veya okumak » icine sinmek veya sinmemek » raportorluk » ipe cekmek » aslanpencesi » jeofizikci » cenetli » muhimsemek » yaygara koparmak veya yaygaray » duzenleyici » noktalama işareti » salcalık » kullukcu » govermek » gelip gecmek » bak » camurlaşmak » burunme » iz anıyok » eğri yuz » sofrasıacık » sozluk bilgisi » ağzına tukurmek » allah gostermesin » kopek sarımsağı » sutsuz » altayistik » ic » capacı » kılıc bacak » ici hop etmek » ileri veya one surmek » turlu turlu » keyif surmek » goluk » bağlama yapan veya satan kimse » hal etmek » avarca » az cok » cağırtmac » murdesenk » yuzdelik » pullukcu » akciğer lopcuğu »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.