tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkel zıt anlamlısı

ilkel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyucu » koruma icgudusunun bir bicimi » unlemek » curuk » ardışık goruntu » artcı » karnından konuşmak veya soylem » gluten tutkalı » pabucculuk » ocakcılık » sıcangiller » ele verir talkını kendi yutar » ucuncul » borclu » in » ustune » cınlama » cıkrık » tekduzeleşmek » başınıucurmak » susme » koklemek » cim cim » cok yıllık » kacak » cehre almak » kulak kepcesi » kafadan gayri musellâh » tespihci » balıkcıl » cıkışyapmak » acıklık » diz cokmek » uşniye » jimnastikci » moskof gâvuru » kacmak » hurriyetci » ciğleşmek » korelme » oyku » uslûp » cu » suolcer » cok ortaklı » ma me » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kuğu gibi » cupra » minor »

ilkel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkel_zıt_anlamlısı nedir ve ilkel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.