tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alacık » turk biberi » taharruş » geniz unlusu » temas etmek veya biriyle temas » dayak cennetten cıkmıştır » donum » erincli » dovuşcu » dar unlu » koturum » ağacsız » cok anlamlılık » catma » ruslaşmak » catpat » yureğini dağlamak » hallac » turkce » bıckıhane » ureticilik » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » ız iz uz uz » mustamel » goz kamaştırmak » cıngırakcılık » koken bilimci » koşutculuk » celişme » oğurluk » hint baklası » uygur » cocukca » kadir gecesi » olmama durumu serbestî » zerduştî » nufus bilimi » muziksiz » sayac takımı » grejuva » uclu » munazara » puruzlenme » mişli gecmiş » konduktor » atcılık » hodukleşmek » sloven » gonulden cıkarmamak » alcalmak »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.