tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
damgasınıvurmak » gumburdetme » kona goce » olum kalım meselesi » cobandağarcığı » guzelleme » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » gecmek » gosterici yardımıyla karanlık » acık acık » papirus » dokme veya taşıma su ile değir » yatak cekmek » oğurluk » altıkaval ustu şişhane » sus » cıkarmak » tehyic » kokenli » calı » calkantı » turkucu » olan kişilerin toplanıp toplum » kulturfizik » kendisini değiştiren calışma s » kundeleme » ballıborekli olmak » sut gibi » kacımsamak » doner kapı » citen » bulunmalarınısağlamak amacıyla » altın yurekli olmak » buyur » puskurme benli » vazgecme » ihtilâc » bolumlerden her biri kolon » tenasup » cıkıştırmak » yaprak oynamamak veya kıpırdam » cizinti » yontem » humanizm » icine doğmak » muştak » cevirme » guncelliğini yitirmek » deli danalar gibi donmek » bir elmanın yarısıo yarısıbu »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.