tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puruzsuz » cu » bicim » hititoloji » oldurmek » luks baskı » tukurmek » cacaron » guvenliği sağlamak icin yapıla » cıfıtlık » mustebitlik » suyu baştan veya başından kesm » cavlağıcekmek » bicimci » cunup » gunah cıkarmak » başgostermek » yunlu » yenene icilene bakılmamak » biyokatalizor » tok gozlu » şolen » calık » duşunce alışverişi » gozu pek » sozleşmek » buzgen » sumsukleşmek » nemceker » hac cıkarmak » karavana cıkmak » turlu turlu » perdah vurmak veya etmek » menşevik » oldurmek » icten » acık hava tiyatrosu » dondurac » bufecilik » almancı » alıal moru mor » kulfetsiz » alkışcı » yer opmek » tahta goğus » cıplaklar kampı » iyodur » guney karamanı » toplandığıbolum » nijeryalı »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.