tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zibelilina » tuylenme » ay orumceği » kara cavuş » soyleşmek » cileden cıkmak » gormez » şeritci » kazıma » beliren olumle sonuclanan has » kacamak yol » kellesini ucurmak » surumsuz » kuştuyu gibi » se » turkuleştirme » oz » hukmolunma » zihnini kurcalamak veya tırmal » ayak surumek » leyleği havada gormek » camgobeği » boya vurmak veya cekmek surme » olimpiyat oyunları » korkunc » soz almak » odevcil » cukurluk » hoparlorsuz » domuzdan bir kıl cekmek veya k » gıcırıbukme » caylaklık » kalensove » tatsızlık cıkarmak » derc » kırcıllık » cıkmak » yazı tebliğ tebligat » ucretli » civi kesmek » karakılcık » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » kalp akce » muco » dunurluk » ekskavator » dumduz » alcaltmak » cekiye gelmek » hristiyanlık »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.