tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yokculuk » mubarek gun » gumrukleme » guveylik » uretim artığı » munevver » gumuşgoz » calınmak » el cırpmak » eziyet cekmek » cekic makinesi » mucehhez olmak » koyleşmek » munafık » konstruktivizm » yangın cıkarmak icin kundak ko » mureffehen » ters yuzu » gunu dolmak » sozsuz calınan parca » kraldan cok kralcıolmak » uvey cocuk » ozdek » icinden gelmek veya gelmemek » eften puften » cift ayaklılar » yukseltgemek » ovunmek » yuzeyinin her noktasına basınc » gonlu gani » vezikul » acemkurdi » bugunku » yapı sebilhane » kopekli » duzelti » cok gelmek » alcaltmak » gonder » acıklanan » kıratınıolcmek » mıhsıctılık » tuy ağırlık » kalıpcılık » cam yunu » duzenleyici » el elden ustundur taa arşa ka » mirascı » cetrefil » yağmurdan kacarken doluya tutu »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.