tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumlenme » cekme » monitor » mes uliyetsizlik » dunyaya getirmek » allah hoşnut olsun » dişeti dudak unsuzu » suruşturmek » muzisyen » anlaşmazlık cıkmak » coğdurmek » kuskun » gobek otu » sulukcu » bîtap duşmek » ceper » aklıbaşından bir karışyukarıve » duzelmek » kızılağac » olu acı » ağaccılık » goruştarzı » yontemi ile hazırlanan tabla » okcu » cemen » koktencilik » yuze guluculuk » gozleri acılmak » oruc tutmak » kandil coreği » carliston biber » kacmak » muspet ilimler » acık işletme » gondertmek » un » akaclatma » celtiklik » gozunu ayırmamak » celik halat » yureği pek » lokma gozlu » cayır teresi » surmelenmek » ucan daire » sinekcil » ittihatcı » amortisor » canıağzına veya boğazına gelme » by pass »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.