tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aklından gecmek » sutlenme » dalkılıc » hayvanat bahcesi » iki rahmetten veya iyilikten b » dumanıustunde » melâmîlik » kucuk kopru » guncelleşmek » caldırılmak » utopi » asıda olmak veya asıda kalmak » meydana cıkarmak » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » keci mantarı » muessir » odeşmek » ele gecmek » coğalış » tecessum » gozu toprağa bakmak » ağız actırmamak » kupelik » na » gulunmek » paraşut birlikleri » neşvunema bulmak » catır catır » kafadan gayri musellâh » kanavice » koprulenmek » batakcı » cu » komuş » gonulden cıkarmak » olum tazminatı » yarıklardan her biri » kacamak » cirişlenme » minareyi calan kılıfınıhazırla » ık ik uk uk » bugunden tezi yok » denizden veya denizi gecip cay » cizgilik » ozluk » gecersiz » veya kazanc payıolarak belirli » kurt kopeği » oyle » arpa guvesi »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.