tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tunclamak » ucuncu kişi » tadata cıkmak » zam gormek » goğus hastalığı » ozurlu » mucavir » gozleri kapanmak » duzenlenmek » ciğitli » cul » mubarek otu » icinden pazarlıklıveya icten p » zac yağı » dil surcmek » astsubay ustcavuş » uvey oğul » yem dokmek veya koymak » yazlıkcı » uleştirimli » soğuşmek » sıcaklıkolcer » konuşma gucluğu » dispec » minuskul » bec tavuğu » gorev » cağatayca » yalın ayak başıkabak » değişme olayı tekâmul » yuksek » alcak basınc » goru » ufleyen alet » kumelemek » kin beslemek veya tutmak » cicek aşısı » nufus memurluğu » goruşmek » bicim » artcılık » techizat » maket bıcağı » kapana duşmek girmek kısılmak » pusku » kahpenin dolu » cırpışmak » istihrac etmek » deveyi yardan ucuran bir tutam » komutator »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.