tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ayıptır soylemesi » tutturac » hint keneviri » gelen gecen » cizikli » mesafe bırakmak veya koymak » biber salcası » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » sağlık olsun » kirecleşmek » pey surmek » acığa alma » yuzunu unutmak » pahaya gecmek » bunakca » slavca » kopekleşmek » buyuk defter » pop muzik » muthiş » iz surmek » tek secici » gocerme » gume gitmek » izine donmek » dort goz » celme atmak veya takmak » sutkızı » cıngır cıngır » civit otu » ceşitlenme » denizguzeli » mecbur kalmak veya olmak » pence » calmak » eşkenar dortgen » kaşcatmak » coğulculuk » » mangalda kul bırakmamak » cobanın gonlu olursa tekeden y » batırılmasıyla yapılan sucuk » perdah vurmak veya etmek » yenidunya » calap » kopekleniş » chamaeleon » sırıkcı » orgucu » calkantısız »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.