tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
curuk veya curuğe cıkmak » kooperatifci » zumruduanka gibi » tespit etmek » urkusuz » oz » kayışa cekmek » fare deliğe sığmamış bir de k » sosyolenguistik » bıcak silmek » temas etmek veya biriyle temas » gormek » cevirmek » saatcilik » gorev almak » orgutleniş » mutevazin » guzellik » şuphe » yukseğe cıkmak » adıgecmek » ari dil » kalifiye işci » hatırıicin » suc olmak » dağcayırı » muşevvik » lâf soyledi bal kabağı » dunyalık » suyundan yararlanılan cukur » sahil cizgisi » kolcak » oy cokluğu » torpuleme » oburku » guvensiz » muzakere » acısal sapma » pahaya cıkmak » guncelliğini yitirmek » cıplak » butunlemeye kalmak » icit » soz ustası » sunnetlemek » ceperli » cevre » nabzınıyoklamak veya nabız yok » fusun » mongolistik »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.