tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rumen » uc bir » gok adası » cift yıldız » japon armudu » maraşişi » ağzının icine girmek » lâpcınlı » merkeziyetci » tukenmez kalem » cift dalma » başakcık » direktorluk » yurekler acısı » her telden calmak » daha bircok şeylerin yapımında » bir koşeye atmak » buyuyuş » ozdek » umur gormuş » suzgu » alak elek » ada » kendini aşağıgormek » eşyukselti » kadidi cıkmak » elektronik muzik » su orumceği » maatteessuf » ağzından duşmemek veya duşurme » gectim olsun » yularıele vermek veya yularıka » menfaatci » abbasî » ote » doner » solungac » ırgat pazarına dondurmek » resulmal » iş arî » cipura » bolumlerine konulan ağırlık » oğretim yılı » cıkışyapmak » bulunan bolum kafa ser » otleği » beşyuzluk » fakul » torelcilik » ispenciyari »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.