tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kutle » cat kapı » buyutmek » haraclı » ucuklama » ceyiz cemen » gubresiz » eli ermez gucu yetmez » tuy duzmek » tat » gormuşluk duygusu » ekmeğini cıkarmak » duşkunler evi » kac paralık adam veya şey » işguzarlık » munhasır » muzebzep » her dem taze olmak » boykotculuk » centik acmak » ciselemek » mal » ayağına veya bacağına gecirmek » topcu » zırıltıcıkarmak » goru » oğle » ağır arac » olumle oc alınmaz » uscene » luks tarife » gonullu » cekberi » pazara cıkarmak » romorkor » yoneltec » tereddutsuz » yuksek bir yerden aşağıya doğr » ağır ol » sut kuzusu » İngiliz sicimi veya ipi ile as » duz » ongorulu » cipilti » kıvanc » rehavet cokmek veya basmak » sağlayan şartların butunu » cevirmek » ovunc » buyu bozmak »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.