tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el dokunulmak veya dokunulmama » kın kin » yıldız akmak kaymak veya ucmak » cozumsuzluk » hint tavuğu » onemseyiş » ıskarca » cefa cekmek veya gormek » munkir » cevher » muzic » canıgonulden veya canıyurekten » muttehiden » mel anet » cozmek » icmek » icten » yankıuyandırmak veya yapmak » yabanî mercankoşk » zulfaruz » bin yaşa » ornek almak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ustune cevirmek » icin » pencgâh » cakşırlı » amerika elması » kosteklenme » azrail e bir can borcu olmak v » dokmek » koyculuk » orak boceği » ornekseme » cocuk bilimi » kutletme » doşenmek » yoneliş » iştah kapamak veya kesmek » acıklamalı » allah utandırmasın » tutunculuk » illuzyon » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ken » caresiz kalmak » ucretli » davranmak saygıgostermek soz » sutannelik » başulke »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.