tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi gibi olmak » sozleşmek » oğurtmek » keciler » gozden duşmek veya duşurmek » bir abam var atarım nerede ol » cifte koşmak » tavır almak veya takınmak » şeşuse » kaya ucmazsa dere dolmaz » ezinc » celmelenme » percinleniş » kucuk minder » atasozu » kaynac » cokmek » teamul hukuku » gic » doşemecilik » koprucuk kemiği » başınıdondurmek » bicim » yureği kararmak » suzgec » yelolcer » eflâke ser cekmek » purcek » talip cıkmak veya talibi cıkma » icilme » tencere dibin kara seninki be » cocuk işi » guney noktası » carice » duşkun » ucuzlu » olcun » coğunluk » mel un » buğday başak verince orak paha » dumduz » yuzunden kan damlamak » anaclaşma » girişucreti » cıkmak » salon ciceği » cıkmak » golge duşurmek » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ici icine sığmamak »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.