tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dolapcı » yureği ezilmek » cop arabası » yuzu yerde » zuppeleştirmek » unsuz benzeşmesi » konstruksiyon » gonul avlamak » muhakeme yurutmek » diline dolamak virt etmek veya » lâcka » dışgucler » ezile buzule » cemrenmek » cokelmek » soğuşme » uydurukcu » dort bir taraf veya yan » toharca » şıraolcer » dovuş » oksurtme » oluyu guldurmek » dem tem » duğmecilik » cevrelenme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » simultane » elde avucta bir şey kalmamak » sus bitkisi » tumor » surumsuzluk » kuculme » yakışık almak veya almamak » dokmek » ruzgâr » orta cağfelsefesi » surulme » akılsız başın cezasınıayak cek » cağdaşlık » icapcı » ali cengiz oyunu » ciseme » gozunde » gozunu sevdiğim » kargışetmek veya vermek » kundeleme » kuldoken » literatur » bıcılgan »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.