tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adliye encumeni » melul melul » zaireli » yarayan kuru ince yaprak » nuhuft » ne hikmetse hikmettir » ufleme » badi badi yurumek veya gitmek » uzum » allah seni inandırsın » teknokratcılık » olumune susamak veya olume koş » cıngar cıkarmak » suzulme » gecirtilme » koklu » acmacı » şofor okulu » muteselli » allah mubarek etsin » doğactan » soz gelişi » cetrefilleşme » kimse » muteessir olmak » bir dokun bin ah işit dinle ka » cinleri başına toplanmak veya » emanet bırakmak veya vermek » mulâhazat hanesini acık bırakm » zuhul » cıtkırıldımlık » iskeletli hayvan corallium rub » catlatış » ust yapı » duk » dağgolu » yargıgucu » teessurat » zevkten dort koşe olmak » başından buyuk işlere girişmek » cıkmak » kullanılan yapma yuz » dumenci » omnibus » denizkopuğu » cukurunu kazmak » cabukca » gorgusuzluk » kuskunluk » notrleşme »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.