tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carka vermek veya carka cektir » oyku » gonlunu duşurmek » sokmek » dorduz » oğretim » ac gozlu » yapmacıktan uzak duzgun anlat » balcak » terazi » acıklamak » ruh gocu » iskorcina » haric olmak » oyle » anadan yeni doğmuşa donmek vey » tumlenmek » cukurlatma » catallık » imtırak » fenike portakalı » ceşnilemek » demetcik » ayaklarına veya ayağına kara s » kamışcık » gun merkezli » tırtıl cekme » oksurtme » turku yakmak » gormek » kor nişancı » a e » tesaduf » sağgorusuzluk » icraatcı » hukmetme » eline duşmek » arabasınıduze cıkarmak » gomlekli » melul mahzun » ışıkcılık » t » nobetleşme » allah ın belâsı » keyif catmak » mutearife » kur an » ust tabaka » meridyen duzlemi » ağzıacık ayran delisi veya bud »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.