tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya bu anlamda birleşik isim » gibi » sebat etmek veya gostermek » sumsukleşme » ozelliği » tarafından arabacıicin armağan » sescil alfabe » c c » catal aşı » kredisi duşmek » yaprak tutun » suyu mu cıktı » kulâh giydirmek » cekingenleşmek » gercek sayı » ipi cozmek » guveyi girmek » techizat » ışık canağı » curuk » pabucculuk » sutre » gun gormuş » yerleşim yerinden başka bir ye » canısağolsun » başkasına ait olan bir şeyi iz » partoner » furu » canına duşkun » soz boluğu » yuzmek » gayrimuslim » sovyet » ozelleşmek » yuzu gozu acılmak » golge duşurmek » yuruyuşkolu » icine işlemek » acık taşıt » ortadan kaldırılmasısiyaseti » cd » hesapcı » bulgaristanlı » gume » mukerreren » oğretim programı » on sezi » caykızı » mudellel » gozleme »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.