tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşumlenmek » para ile değil sıra ile » rus » buyucek » harcamak » golgede kalmak » catal gormek » gommek » duzen kurmak » coğurcuk » sonuk » yetişen bir ağaccık corylus av » ic » yaka paca goturmek » yunlu » akciğer gobeği » oralıolmamak veya oralıbile ol » yanışolcer » minyaturleştirme » carkıfelekgiller » coğulcu » sulus » cağla » gocme » ustune yok » acmaz halatı » cektiriş » gunduzcu » akupunktur » felâketlerin acılıetkilerini d » bocelenmek » pranga kacağı » tutsulenmek » man men » cizgisel » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » sektor » uzerine » arap sacıgibi » dun cin olmuş bugun adam carp » ferahnuma » tutuncu » hırkayıbaşına cekmek » tumlenmek » cat pat » kok işareti » colleştirme » uc bucuk » regaip kandili » komur kalem »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.