tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
citmek » davranışcılık » curukluk » tekâsuf etmek » yapılmışince ve uzun şerit » kınalar yakmak » sağcıkarma » yalancıcıkmak » guzlek » gozluk takmak » gonlu kanmak » başına gecirmek » gosterir » uckurlu » ic pilâv » cezve surmek » bolge » bıcaklık » bulbul gibi şakımak » derisini yuzmek » muşekkel » mart iceri pire dışarı » gunote » soz duellosu » cakıntılı » ses turemesi » organ » fuzeatar » yenilir veya yenir yutulur şey » yenilikci » dovunuş » işguzarlık » ortalamasına dayanan durumu » gecmişi olmak » oğrenmek » munasebetini getirmek » ters yuzu » duzeltmek » subye » izdivac etmek » munasebet kurmak » gorevlenme » gorsel sanatlar » yanıbaşında veya yanıbaşına » mustakil » icine atmak » batakcı » lokmasınıdokmek » kacışılma » kıpcak »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.