tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
omurler olsun » gonul ferahlığı » fabrikatorluk » oyuna cıkmak » argaclama » ofkelendirmek » hatır gonul bilmemek saymamak » ustunluk derecesi » lisan » goc » dışgucler » tutun rengi » başıdonmek » coluk cocuk sahibi olmak » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » cokuşmek » kitaplık gorevlisi » borclandırılmak » işguc sahibi » cit sarmaşığı » soylemek » avurtlarıcokmek veya avurtları » mandepsiye basmak veya bastırm » kireclenmek » acıktan acığa » iki dirhem bir cekirdek » konuşma gucluğu » taayyun etmek » entelektualizm » susleme » sondurucu » dam ustunde saksağan vur beli » mulâyemet » surunmek » gunluk guneşlik gorunmek » tapıncakcılık putperestlik » guc beğenir » koku kazınmak » cimdirmek » kimine hay hay kimine vay vay » kepce surat » kerteriz almak veya etmek » yuklemek » cerez » mana cıkarmak » peluş » busbutun ortadan kaldırmak ici » ikinci cağ » el acmak » mor renkte lâden bitkisinin bi »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.