tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mezur » kucuk parmak » cevrileme » kalcete » sumsukgiller » oru » yol acmak » sol ic » kucuk kopru » muzminleşme » ustunsemek » emekcilik » yem dokmek veya koymak » muşavere » alın teri dokmek » acık » bulbul gibi soylemek » kufe » uşuntu kopekler mandayıparalar » iciş » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » cok sesli » cozumleniş » dumen kırmak » cebirsel formul » ic acıcı » nazileştirme » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » tecanus » ic deri » başına gecmek » gomlekli » koalisyon hukûmeti » muzakere » kuheylân » calınmak » gobek » cokmek » celtiklik » calışmacı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » celiksi » su boreği » cek valf » olumlu dunya » dalkavukca » ağabeylik etmek veya yapmak » balcık hurması » kume kume » pazar ola »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.