tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inzivaya cekilmek » yazıya dokmek » yukseltme » yaprak tutun » kac » oz itme » işe yaramak veya yaramamak » donuşumlu » sungercilik » cıkış » kanatcık » kendini toparlamak veya toplam » maydanozlu soğan » cevirmek » uzağıgormek » tazallum » granulit » kuyu acmak » kuskunu duşuk » gonul avutmak » gercekustucu » ne dese beğenirsin » portleme » kopek gibi » gecirici » kıc » allah duşmanıma vermesin » okcu » lâf acmak » ayyuka cıkmak » goruntuleme » pabuc eskitmek veya paralamak » alım satım burosu » mana cıkmak » garnizonlarına ve bu duzeydeki » tekâsuf etmek » buyulemek » olumsu » gecmiş » birinin iyi niyetini kotuye ku » in cin top oynamak veya in cin » celik » calkatma » beşpence » gunluk guneşlik gorunmek » araclı » hapishane kackını » dalkılıc » muzahir » olcu »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.