tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on defa veya kere » donum » soylence » cizilmek » hık demişanasının babasının b » goden » doke doke » ayciceği yağı » gonul acmak » iki cami arasında kalmışbeynam » aluftelik » catır catır sokmek » tur ağac veya metalden değnek » muzecilik » guneyli » ilâclı » dir » nufus bilimi » muziksiz » kocmak » dil oğretimi » zararlıcıkmak » catırdama » acmak » guven beslemek » catma » goğuslemek » orgulu pilâv » kadının fendi erkeği yendi » kemikcik » kamburunu cıkarmak » julus terrestris » ramp ışığına cıkarmak » carpılı » sarayda veya zengin konakların » celişiklik » duşkunu » gecişustunluğu » cizgi roman » kancayıtakmak veya atmak » capasız » gecit » kopru başı » boğazında duğumlenmek » mustamel » citlembik gibi » yukselme » hak » calım » zararına kazanc sağlamak »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.