tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tukenmek » koknar sakızı » oykuleştirmek » kireclenme » gumrukculuk » sunger doku » guneşli » dort » meşhut suc » bayrak cekmek veya asmak » paramparca olmak » cekingen » kaynakcı » ortaya surulmek » durum » yon » murekkep olmak » sıfırıtuketmek » etanol etil alkol » topukdoven » hastalık almak hastalık kapmak » calcene » turkceleşme » guneşgunu » one surmek » oz yaşam oykusu » ağzına duşmek » kısıkca » ruştiye » cıyan gozlu » guneşcavmak » yanına bırakmamak veya komamak » barbeku » kor nişancılık » bukunlu » anlamaya yarayan sınama » ciğnenmek » cehennem kutuğu » calkar » lokmasınıdokmek » » gorsel işitsel cağrışım » capkın » gluten tutkalı » cakılmak » burcak » cerci » dorttek » ceşnici » bocul bocul »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.