tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aclık » protezi » renkci » muşerref » beklenmediği umulmadığıveya c » gelecek zaman gorunumu » oğurtleme » mihnet cekmek » cokelek » onsel » sahip cıkmak » olet » kusuşme » paslanmaz celik » carpıntı » gonullu » goruntuleyici » celtik » ortunmek » rezede ciceği » calımlıcalımlı » cağlar » meydan dayağına cekmek » efradınıcami ağyarınımani » belirtir » pufur pufur » cağrışımcı » uruşme » konferans cekmek » kamburu cıkmak » cimlemek » alev bacayıveya sacağı sarmak » muzminleştirme » allah icin » al veya kanlı gomlek gizleneme » sureksiz » cıkınlama » bekle yârin koşesini » cat » yuzlerce » vurucu guc » orumcek sarmak » gudumculuk » şerbetci otu » piyasaya duşmek » tuzağa duşmek » gâvura kızıp oruc yemek veya b » kohnelik » yuksek tahsil » boldurme »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.