tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ilkin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kredi sozleşmesi » duşman » camurlanmak » cıkmak » dışa donuk » cevirmek » yukarı goğe doğru olan yanı » cağırılmak » ic salgıbezi » cok tasım » celik » goz kesilmek » rusvalık » gorkemli » dışyarıcap » istintac etmek » pacalık » cekirdek » tezayut » civilenme » guluncleşmek » allah kahretsin » siz » tekâsuf etmek » eğik duzlem » kulturlu » bolumlerine konulan ağırlık » ayaklar baş başlar ayak olmak » kadirîlik » atladıgecti genc osman » yuzeyinin her noktasına basınc » elden gel » aşağıgormek » defol » rodezyalı » izinden yurumek » âşığa bağdad sorulmaz » yunan » cec » bir catıaltında olmak veya bul » nb » cumle » carıksız » oğelerin tumu » teşbih etmek veya yapmak » kulleme » canına tukurduğumun veya ufurd » alacaklıcıkmak » reomur » ileri gecmek »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.