tdk sözlük TDK Sözlük

 

ilkin zıt anlamlısı

ilkin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ilkin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ilkin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ilkin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borc odemekle veya vermekle y » bir gunden bir gune » gorevli » iki cenekliler » odem » on sozleşme » sungerleşme » muziklendirmek » dunya ahret kardeşim olsun » yaprak oynamamak veya kıpırdam » naturalist » uzaktan bakmak veya seyirci ka » altlıustlu » gollemek » tesettur » purcekli » hareket » aşcılık » hakikî » karanlığa gomulmek » duşman başına » cay bahcesi » panturkizm » durumunda dişi cicekleri yapr » diktator » helvacıkoku » uckur cozmek » sus bitkisi » cunun » cukurlanma » hendek » şarapcı » japon » bileğine guvenmek » kotuluk » gozetici » goğus cukuru » şerc » sonuc niteliğinde başka bir bi » namerde muhtac olmak veya name » gereği duşunulmek » kokensiz » carpıntısıtutmak » daha bircok şeylerin yapımında » odlekce » coccothraustes » dudak dudağa gelmek veya kalma » bilincli » on secim » hilâfetci »

ilkin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ilkin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ilkin_zıt_anlamlısı nedir ve ilkin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.