tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacamak » zeytinyağı sirke dokulerek ya » musemmen » cığırtkan » acıklamalı » dokumcu » buyultme » hint kumaşı » carpışmak » ruchan » usbitken » ibrikci » donekce » olum » akompanyator » bonluk » kopeksiz koye veya suruye kurt » hic değilse veya hic olmazsa » durum » kuşucmaz kervan gecmez » koruk » uflenmek » uryan » cuvallı » asker cıkarmak » korktuğu başına gelmek veya ko » kendi derdine duşmek » gıyabî hukum » olcuşturmek » gorevlendirmek » teyel yapmak veya atmak » patlıcan boreği » rebiyulevvel » gunduzlu » sozculuk » muptelâ » yuzu gozu acılmak » yeri opmek » vals yapmak veya etmek » sacak » destekli butce » altın yurekli olmak » hulle » gun gibi acık » on avurt » gulut » catal bıcak takımı » fiske kondurmamak veya dokundu » ihtiyac » gecmek »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.