tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tekduze » duzenbazlık » cilekcilik » olum tazminatı » muntahabat » sukse » uyku durak yok veya uyku nedir » uslûpculuk » kaşık calımı » veya ağzının icine bakmak » dekartcılık » yureğine dokunmak » lenguistik » huzun » buyuk mağaza » hem kacar hem davul calar » guce sarmak » girintili cıkıntılı » adınıkirletmek veya lekelemek » kacmak » gozu gormemek » duze » menu » azotolcer » kackın » cerceveli » kesip bicmek » cocukcağız » puskurtu » fotr » ici dışına cıkmak » bana da demesinler » icin icin yanmak » kethuda » cekmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » ondulesiz » cığır acmak » gumec » yukseğe cıkmak » oğretmenlik » karagozluk etmek » zuppece » akıldan cıkmamak » kulhanî » cardak » husnuniyetle » anadan gorme » xe » kuskun kuskun »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.