tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
x ışınlarından yararlanılarak » ulger » muphemlik » hunkârbeğendi » butunler » puskullu » cam balı » ciftehane » sarnıc gemisi » buğru » ustupuleme » icine ateşatmak » kume » rıza gostermek » caprazvari » cadırlıordugâh » kırdırmak işini yaptırmak » rotar » burnundan duşen bin parca olma » serguzeşt » ozumlenme » carpacak buyuklukte sembol ni » dokumlemek » kuveytli » formul bulmak » ickisiz » yonetmek » corbacılık » yalova misketi » cerceveleme » icini sıkmak » oğretim yılı » in hali » kahkahayıbasmak koparmak veya » arlıarından huysuz huyundan v » calkalamak » gundeş » sen ben davasıveya kavgası » guz ciğdemi » bayram cocuğu » faydasınıgormek » fırıldak yapan veya satan kims » soyleşmek » rekonstruksiyon » allah a bir can borcu var » denizde kum onda para » iceri » yeniceri ağası » puskulsuz » eltieltiyekustu »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.