tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gencleştirilmek » kapcık » şarkiyatcı » cifte nağra » kalafata cekmek » kolcaklısandalye » surtuşme » kara calmak » doğaclama » duzenbazlık » dava gormek » cimentosuz » kocan » akla karayısecmek » gocen » yağışolcer » dulger » tesaduf » kup » copleme » bulbulleşmek » dirlik yuzu gormemek » cıban başvermek » top atmak veya topu atmak » sıcramak » duşundurme » dol » allah ecir sabır versin » tufek catmak » gurbuzleşmek » cingene palamudu » horguclu » ickin » dumen kullanmak » cenesini bağlamak » bicmek » allah kısmet ederse » sonme » mayalanabilen ve coğu tatlıola » fırcalı » korluk » indukleme makinesi » kesir olcek » gozaydın etmek » şaklaban » dadacılık » girişucreti » gocurulme » kulliyet » cekişmesiz »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.