tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » gec » bezekci » gıcırıbukme » opucuk kondurmak » tefehhum » şapcılık » acan » mes uliyetsiz » başdondurucu » kor ocak » cıkıntılarıolan organ » cayhane » kukre » gorgu » muhursuz » harc » duşe kalka » noel baba » inakcılık » goturmek » alcaltmak » gozu bağlıolmak » kopeksiz » ustune gecirmek » capkın » tufek catmak » kece » insanoğlu ciğsut emmiş » nobetcilik » kavga cıkarmak » karşılaşmalarda sayıları uyar » mudurluk » sabanın tutağına yapışan el ac » dava etmek veya acmak » cokmek » ledun ilmi » mesele yok » akıllıkopru arayıncaya dek del » yoneticilik » kılukal » kokenli » zuluflu » gozsuz » ummetcilik » uckurluk » bulgurlu kofte » meyan koku » yonetilme » astar surmek veya vurmak cekm »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.