tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyurun cenaze namazına » ozelleştirilmiş genellikle di » kavurmac » duzeltmen » kirecsilemek » yureğine dokunmak » kut kut » zembereği boşalmak veya boşanm » olcek » suslenmek » yapma cicek » goruşme yapmak » unsuz uyumu » bicimsizleşmek » portorluk » karanlığıdeşmek veya yırtmak » kâğıt acmak » varoluşcu » sıcraşmak » alışkılarının butunu » iceri » oz itme » cırpı » utulu » dy » turku yakmak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » cucu » deke duşmek » yarıbucuk » taraca » catışmak » merhem » kimse » ice donukluk » karikaturize » cadır kurmak » buyuk anne » mubalâğalı » gucu gucune yetmek veya yetmem » tufek » elciye zeval olmaz » ağaca dayanma kurur adama ins » sap yiyip saman sıcmak » keciyi yardan ucuran bir tutam » kına ciceği » aba gureşi » kadirî » karım koylu » mufettiş »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.