tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzuk » doner ayna » tunel » sozleşmesiz » cokmek » bağlac grubu » oykuleştirmek » cıkarmak » ozezerlik » acık yureklilik » minyaturleştirme » calâk » elini eteğini cekmek veya kesm » guneştutulması » gonyelemek » meydana cıkarmak » zayıf duşmek » ağzıcirişcanağına donmek » murettebat » mutecessis » durtmek » elcilik » secmeci » kahkahayıbasmak koparmak veya » astsubay kıdemli ustcavuş » dovunuş » calmak » boya cekmek » yuklenilme » hitit » yuzlu » yuze cıkmak » diplomatca » kuman » t cetveli » balıkcın » major » ıslıklıunsuz » başkoşe » cozmek » eşiğine yuz surmek » comleklemek » da de ta te » kaput gitmek veya olmak » tur » fin ugor » capraz kur » catal » ackı » harezmî yolu »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.