tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ve katımadde » gorup goreceği rahmet bu » kafadan gayri musellâh » iclem » coban kopeği » oz beslenen » akıl kethudası » sandvic » icini ezmek » alın teri dokmek » gozlerini devirmek » şikâyetci » tumur » ruzgârlık » duşkun » ornek almak » ziyafet cekmek veya vermek » kecitırnağı » popularite kazanmak » sozu cevirmek » sureksizlik » cıkrıkcı » golge » tekaut maaşı » kaptıkactı » muteakip » ticanîlik » gayrimuslim » mutebahhir » bir cırpıda » gelsin veya gelsin gitsi » dilini veya dillerini yutmak » himaye etmek » durme » calımlıcalımlı » kulâhcı » ozelleşmek » icini sarmak » celişmesiz » camcak » suvari alayı » celişiklik ilkesi » bam teline basmak veya dokunma » cekilmek » on damak unsuzu » dışyarıcap » sublimleşme » muslukcu » catırtılı » turemişkelime »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.