tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curum » ihtilâc » alcacık » yureği kaynamak » kelepire konmak veya yakalamak » hititoloji » duşunceli » işin icinden cıkamamak » cakmak » elektrikli basac » kargışetmek veya vermek » gonlunden gecirmek veya gecmek » intelektualizm » ulaşabilen yatay uzaklık » surungenler » penceletmek » cevrik » rastık cekmek » kuremsi » denkcilik ği » ph » ic » ağzınıhavaya veya poyraza acma » iki cenetli » uvey kardeş » gecmiş » doke saca » doğal ve saydam değerli taş » kultur cevresi » celmelenme » goğsu kabarmak » beklenmediği umulmadığıveya c » odenekli » koreltme » maaşa gecmek » dayanamamak » garnizonlarına ve bu duzeydeki » ilk dordun » kubist » uzerinden dokulmek giysi icin » pt » calık kavak » gunuculuk » ozensiz » kırbac kurtları » kaldırım doşeyen kimse » hint hıyarı » hamursuz bayramı » kuldoken » eşyukselti eğrisi »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.