tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mechul » ortusuz » pis pis gulmek » ustunde hakkıolmak » cam devirmek » teyemmum » bıcak silmek » mubadele » tedahulde kalmak » ni » bugunku gunde » arma ucurmak veya arma budatma » yerin dibine gecmek batmak vey » ceviri » sacınıbaşınıyolmak » calgıcıbocek » acan » gozden uzak tutmak » daha bircok şeylerin yapımında » ruh gocu » aslan » lugatci » yapılan resim ve bezeme işi » bir don bir gomlek » cıkarma » cergi » turemişzarf » embriyon » tenevvur » duzmecilik » ilişkilerin butunu iktisat » duzen » garnitur » guz noktası » mustehcenlik » turkceleştirme » golleşmek » durdurmak » kıcustu oturmak » guc » tacik » gosteri » ozezerlik » kemiksi bolge » demirkazık » temeyyuz etmek » goynuk » bağırsak asalağı tenya » acmaz » uzman cavuş »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.