tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goynuk » keci » gonlune dokunmak » kışıgecirmek » ic guvey » cifteli » buyuleniş » mumessillik » sinirleri alt ust olmak » icat cıkarmak » duden » gomulmek » emanet bırakmak veya vermek » camursuz » gozunde buyutmek » yondeşacılar » maca beyi gibi kurulmak » cicekcilik » akciğer gobeği » başarıgostermek veya kazanmak » e » uful » luks lâmbası » aba gureşi » acık rejim » terekkup tarzı » paracol » cıkıntısız » mutelezziz olmak » kunguldeme » iyi kotu » temevvuc » gunu gunune uymaz » bon bon » canaksı » eu » kollarıveya kol ve pacaları sı » gecirmek » mucazat » yarım elmanın yarısıo yarısıb » danscı » odul vermek » kullanılırdı » bir gomlek fazla eskitmişolmak » sozu ağzına tıkamak » kustere » bolumlendirme » yuklu » dun bir bugun iki » gil »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.