tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic gıcıklamak » gece » reomur » goz doldurmak » soz gecirmek » duzelticilik » girintili yer » lâmadan oluşmuş arasına yerle » levanten » sarıcizmeli mehmet ağa » gozunu kan burumek » ici yanmak » sinyal muziği » album » gozlemeci » kıvanc duymak » c c » sulfatlama » karikaturize etmek » catal » mustelzim » kupe » urkunc » noktalama işareti » cıvgın » kayıttan duşmek veya birinin k » mal mulk » ocakcı » pey surmek » gun veya belirli zaman aralıkl » ın in un un » oğunmek » kenara cekilmek » tenakuza duşmek » tercumeihâl » koklenmek » uşutmek » kabarcıklıduzec » altıkaval ustu şişhane » teberruz » sıcan deliğine paha bicilmez o » işitmezliğe getirmek veya işit » gayrimumkun » cim » orneğin » sunmek » cimleme » gocurme » cekilmek » aryanizm »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.