tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyulemek » man men » un » cıngırdatma » yon gosterme eki » uzum şekeri » tahkimat elemanlarıustune veya » elcilik » kosnuk » catık surat » beti benzi kirec kesilmek beti » caca » gozlemcilik » insanın adıcıkacağına canıcıks » ısıolcumu » duğumlu » calkalamak » kotuleşmek » ancuez » bicimde saplı obur ucu yassıo » yuz kiri » re » gockun » be » fruktoz » tepesi veya beyni atmak » dehşet sacmak » hızlısağanak tez gecer » cıdam » secilmiş » istatistikci » ictihat » cağdışıolmak veya kalmak » goturu iş » ukraynalı » camcak » gozune kestirmek » soz » dumensiz » bektaşîlik » yukunu tutmak » bicimdeki bolumler » denizkopuğu » anca beraber kanca beraber » oruc bozmak » ayrıcalık tanınmak veya goster » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » hint yağıağacı » acık oy » supurmek »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.