tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cile cıkarmak veya doldurmak » babam » aşka duşmek » individualizm » alcılatma » ovme » cil » cift halka » koydunsa bul » bolum » soz karışıklığı » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ataturkcu » kor yılan » ozerkleşmek » tezevvuc etmek » pir ol » aile butcesi » muhtac » aklından cıkmak » duduklu tencere » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » balkanoloji » dovulgenlik » komurleştirilmek » duk » dunya malı » acmak » gelinfeneri cerasus padus » tuketici sayacı » yaylar uzerinde hareket etmek » kongovde » gozlemek » yuzulme » kamcılamak » eylul » yarıklardan her biri » cıkıntı » mutezayit » cekişmek » gectim olsun » soz zinciri » temiz kanıda vucuda dağıtan or » oncu oyun » maz mez » yapılan fıcıvb » yelken acmak » dedikodu etmek veya yapmak » surveyan » organların her biri »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.