tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalem komuru » parayıveren duduğu calar » virtuoz » kullanılır » kostekli » ağaclandırmak » yureği şişmek » hukumler ve izlenecek yollar » ebussuut efendinin gelini gibi » luk » yuzluk birimler boluğu » calımlama » kulucka olmak » dunya malı » genc » dolmuşcu » police cekmek » muncer olmak » gercek dışı » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » yuklu » tıkaclama » bir yapının temeline konan taş » cığırından cıkmak » arap » ihtilâc » burudet » saptayıcı saptayan sabit kıl » duzeltilme » bileğine kadar veya bileklerin » istimzac etmek » perdelerini acmak » fruktoz » tahkimat elemanlarıustune veya » kanlıbıcaklı » hopurtulu » boşcıkmamak » yıldırımla vurulmuşa donmek » barutcu » geri cevirmek » sokmek » en kotusu » ar er » catlasa da veya catlasa da pat » gulu tarife ne hacet ne cicek » başulke » sabah ola hayır ola » bicimini alır hidrojenle oksi » disiplin sucu » serce »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.