tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elcim » cavlı » peygamber ciceği » gureşminderi » ağzınıkapamak veya kilitlemek » burnu buyumek » icitme » tok evin ac kedisi » techil etmek » sulun » sunnet cocuğu » ar er » vikaye etmek sıyanet etmek » catal » bocek » cenk » guldu gulecek » dışacı » comertce » golgecil » cay demlemek » bocelenme » cete savaşı » kılıc oyunu » yuze duramamak » helenist » ikiyuzluluk » gozu bağlı » acındırmak » muzekkere » ici kalkmak veya kabarmak » aristotelescilik » element kısaltmasıal » ictinap » calgıcılık » başına cıkarmak » yukseğe cıkmak » gozetlemek » cevir sesi » oğurmek » gurultusuzce » dublorluk » cocuk duşurmek » mukâfat almak » oğurleşme » mustahzar » hacamat etmek veya yapmak » ciftetelli » yugoslav » bircok »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.