tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut cocuğu » pabucunu dama atmak veya pabuc » cığır » kafasıdonmek » cıplak maden » koşeye atılmak » cıfıt » caşıt » tup bebek » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » sondurme » sokulmek » icin » yakınlık gormek » inhibitor » yuz akı » yuzunu şeytan gorsun » cizme » ters yuz » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » cimenlik » paranın ustu » capraşma » mutebahhir » icerik » kona goce » pufkurmek » salcalı » cabuk parlayan cabuk soner » tahta goğus » cekimli fiil » rufaî » olumle oc alınmaz » goz » gunluk guneşlik gorunmek » ev acmak » kırdırmak işini yaptırmak » bulbul » gubresiz » ciceksimek » kaynana olma durumu » koşeyi donmek » ozgurlukcu » donuna kacırmak » yureği yanmak » tezkiyesini duzeltmek » ay orumceği » capraza sarmak » bocu » alnac »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.