tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korle yatan şaşıkalkar » kardeşce » cevrelenmiştahta ağırşak » el opmek » acınma » duzeltim » gozunu alamamak » ağac kaplama » tumleme » cayırlanmak » benlikci » pac » neşesi kacmak » golge gibi » korletiş » formul » kirec ocağı » once can sonra canan » utuculuk » ozgunleştirme » mutevakkıf » turku cağırmak » cımacı » bıyığıyeni terleyen delikanlı » dili başka bir dile calmak » bulgaristanlı » dağılmak » cift dikiş » muthiş » elektromanyetik guc » cok seslilik » guzleme » yem dokmek veya koymak » danalar gibi bağırmak veya boğ » sokağa veya sokaklara duşmek » dolaba girmek veya gelmek » ustelenme » gulerken ısırır » hayvan komuru » sukse yapmak » durum durum » gormek » urkutmek » ors » indukleme » calkantı » ateşparcası » ayağına veya ayaklarına kapanm » şurekâ » adam icine karışmak »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.