tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz imkan ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ileri atılmak veya cıkmak » kurum kurum kurumlanmak veya k » granul » carpıştırma » acık vermek » gecme » nu » aslan sutu » ozumlenme » ahıska turkleri » zekeriya sofrası » on avurt » dolambaclı » gumburtulu » ceteleşme » karaimce » hoşgorusuzluk » uleştirimli » kafasısersem sepet olmak » maaşa gecmek » luzumsuz adam » ayıkla pirincin taşını » ocbe » somurgecilik » cıldırtıcılık » lık lik luk luk » modul » zamanıgecmek » cokuşmek » sokum » koksuz » kılıc alayı » mustehcenleşmek » yuzsuz yuzsuz » kıta dumdar » ozdek » cocuktan al haberi » paldır kuldur » şimşek cakmak » yan gozle veya yan gozle bakma » yonetim yeri » cobantuzluğu » hayvan lama glama pacos » kacamak » gun » goz acamamak » cıplak mulkiyet » elek » ceper » yuk »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.