tdk sözlük TDK Sözlük

 

imkan ın eş anlamlısı nedir

imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • imkan ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için imkan ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük imkan ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tavşan yurekli » cağırmak » ornek almak » ackılatma » tenkitci » turkuleşmek » durtmek » celik » cirkinsemek » ic guveyi girmek » gercek » kafasına soz girmemek » eşyukselti » uzerlik » inmek » gundem » ozluk » gumburdemek » kacmak » kısmeti cıkmak » cıkışyapmak » konc » ocağına duşmek » nazıgecmek » dağarcığıyuklu » yalınc » usulsuzluk » doşemci » gozleri cukura gitmek veya kac » midibuscu » secmenlik » eceliyle olmek » kurban olayım » sonuc yarışması » kok kaplama » cok sesli » govdesiz » cırpmak » yuzmek » cıbanbaşı » parca almak » değnekci » pekiştirmek » tandır coreği » cicek biti » calkalayış » akıllıgecinmek » yureği dolu » mufrez » cıkmaz sokak »

imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve imkan_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.