tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hesapcı » yusru » ozlemini cekmek » allah bağışlasın » dolleme » tuzlayayım da kokmayasın veya » renk cumbuşu » kofte » guneşgozluğu » koltuk duşkunu » zerzevatcı » yalancının evi yanmış kimse i » mujde » snack bar » kıyafet duşkunu » gulduru » okselemek » guvenilme » sosyal duzen » kupe ciceği » tekâsul » maksat gutmek » gunun birinde » gosteriş » adınıkirletmek veya lekelemek » cozdurme » harekete gecirmek » cok karılılık » sıcrama tahtası » ici kapanmak » gecirmek » şovalye » soğulmek » gerekceli » musait » gok adası » klorurlendirme » bahce kekiği » konveyor » karnından konuşmak veya soylem » normalustu » ickin » bildirmek » tum başlılar » uvey oğul » paracol » elini ayağınıkesmek veya cekme » cuk » kuram mutasyonizm » gocuş »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.