tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kupeli » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » cocuk işi » anketci » soz getirmek » tarcınî » coğalış » tahta goğuslu » kadir gecesi » emekliye ayırmak cıkarmak veya » kacırmak » vurucu guc » ucretlendirme » bucurluk » erkekcil » koz » parcalara verilen ad » başka bir ulkeye veya yere sığ » soz cıkmak » şeytanın bacağınıveya ayağını » on damak » kut » kok sokmek » duşkurmak » carşamba pazarı » mukellef » suru » hoşca » olmez otu » ustune yuklenmek » cevrelerine saldıklarıkendiler » guc » caktırmak » mes ul » sulfur » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » sokulmek » elle tutulur gozle gorulur vey » duz » gonder » icini parcalamak veya parca pa » sansur » goynumek » koklemek » burnunun ucunu gormemek » yazıyıcıkarmak veya sokmek » onluk » tezata duşmek » zembereği boşalmak veya boşanm » omursuz »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.