tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ruping sistemi » aclığıoldurmek » pardosu » cimdik » gozeler arası » doneleme » mızıkcı » fakul » işin kolayına kacmak » cifte kumrular » berber cırağı » mutekâmil » ic pilâv » cekimolcer » musamaha » catıpenceresi » aşcılık » bîcare » kralice » dort cifte » naza cekmek » kriz yoneticisi » surgune gondermek » gullâbici » uretici alan » citilenme » baharatcı » dovuş » dağda bağın var yureğinde dağ » kutleme » hava calmak » ciftlemek » oldurmek » oksuruklu » gosterişsiz » otesi var mı » kur a efradı » gozunu kapamak » ak mıkara mıonune duşunce goru » işduşmek » kelebek ciceği » sut calmak » İslâm dininden olan kimse » deve tuyu » pof » husnukuruntu » yatcı » unsuz » cıvgar » uste »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.