tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustevli » konektor » duşeyazma » colleşme » el arıduşman gayreti » bahce nanesi » goz goze gelmek » dumen neferi » acmak » yemin olarak kullanılır » durumunda olmak veya bulunmak » nicin » soz sırası » kırıkcı » sulus » elek » cekiver kuyruğunu » muzikolog » keciboynuzu » guncelleşme » bankada veya aracısında actırı » copcatanlık » glâdyator » gecmek » kucağına duşmek » uzerine yuklenmek » mukerrer » suc duyurusu » odleklik » cokluk » dalgıc tupu » kına ciceği » mucevherat » hayvan sınıfı haşere » gorgusuz » fişacmak » dokumcu » mustenit » virus » metal parca » beytulmal » hurmetkâr » ciziliş » cocuk dunyaya getirmek » duşmanlaşma » mirac » soz » guneşcavmak » zıpcıktı » dışa donuk »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.