tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cerceveleme » ayran gonullu » goz ucuyla gormek » yardım etmek veya yapmak » soylemek » cift direkli » otomatiğe almak veya bağlamak » kucuk dağlarıben yarattım deme » abesle uğraşmak veya abesle iş » carşaflamak » ceşitlenmek » secim sandığı » eti ne budu ne » sehpaya cekmek » dubbuasgar » az gormek » tevekkul » camura yatmak » coplenme » ı i u u » duruma gelmek » gusulhane » gozculuk » ucarı » hareket » cağrıcı » ustune sevmek » ciftcilik » osmanlı » eline su dokemez » gercekustucu » gozle yemek » gutmek » uvertur yapmak » duğmesiz » gonlunu serin tutmak » yuz yazmak » kalleşce » başlangıc » cumle kapısı » minyaturcu » duduk gibi » gecirmek » acımlamak » panislâmcı » cirkefce » unsuzunu gosterir » kireccil » penceleşme » allah ovmuşde yaratmış »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.