tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu cıkasıca » civileme » sarılgan govde » cığrışma » sozlukcu » gemisini yurutmek » olcum » organların her biri » futur » dil surcmek » mestcilik » hic değilse veya hic olmazsa » amac » tekessur etmek » gobek » starta gecmek » duldul » gume gitmek » purceklenmek » sakla samanı gelir zamanı » cektirme » sinirleri gevşemek veya yatışm » bilgiclik » kuru ceşme » cicek soğanı » kurum » zevk icin » sercegiller » carpıntı » zr » carpıştırmak » cıkıntı » kuyudan adam cıkarmak » yel ufurdu sel veya su goturd » duzeltici » henuz » ustun zekâlı » goynume » kapıbaca acık veya kilitli » sozcuk turu » tavır almak veya takınmak » kıcustu oturmak » cetrefilleşme » sutluce » muşerref » telâşa duşurmek » cıkmak » ozensizlik » akcıllanma » olu mevsim »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.