tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhmel » pat kut » nazıgecmek » ayrıduşmek » lâkırdıağzından dokulmek » suflîleşmek » kıskaclama » alafranga muzik » hevesi kursağında veya icinde » kaba duzen » cengel takmak » notr » edilen sıvımadde » kazakca » cayırlatma » duşundurme » peşinde veya peşinden koşmak » teklif tekelluf » duğun dernek » derisini yuzmek » sabahcı » susengiller » ayyuka cıkmak » ceki » mektep medrese gormuş » borc » bulunan bolum kafa ser » ovuş » cekirdeksel » la le » percinlenmek » japonca » kalıplarla desen yapılmışbez » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » ofsetci » kaldırıma duşmek » musemmen » acından olmek » buna değdi idi buna değmedi id » guven duymak » elden kacmak » icermek » comce » guneşhayvancıkları » anlaşmazlık cıkmak » icine almak » celtikcilik » doşemek » kin gutmek » deve bir akceye deve bin akce »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.