tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok gozeli » istifcilik » devletcilik » vekil vukelâ » ezinc » ondulâtor » gozlukculuk » duşeylik » cekirdek » diskcilik » cekmek » canına yandığım veya yandığımı » kıraclaşma » duğum » cakmak cakmak » ağac kavunu » mubarek » akıntıcağanozu » icini acmak » goz gozu gormemek » gercekleştirilmesi » cussesiz » aramayı korumayımeslek edinen » sıcıp sıvamak » hoyuk » pure » kı ki » yuksekten ucmak » gok kuresi » gunahına girmek veya gunahınıa » mek » portlek » pırpıtcı » cuk » hollândalı » tutsu yapmak » koc burunlu » yalan yere yemin etmek » soğuş » sarıkcı » yalıngoz » durum » bir koroğlu bir ayvaz » susmek » kumeden duşme » cakaralmaz » hungurtu » yerine gecmek » kireclenmek » desikator »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.