tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhresenk » tepesine veya başına binmek ve » kuduz boceği » sursat » bocu » korcesine » gecersizleşme » cifte » bir bir veya bir de » kufuv » sıcan yolu » acığa cıkarmak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » basıldığında duyulan kımıldama » yuksek » fiil cumlesi » kara cumle » batak culluğu » işini gormek » golgelendirmek » urkuntu vermek » suyek » barışcı » tervic » hastalık almak hastalık kapmak » ne cıkar » gumbedek » katrankopuğu » cuhacılık » muteşekkir » duzenek » avuc avuc » koclanmak » kiminin parası kiminin duası » coreklenmek » sultan ahmet te dilenip ayasof » başına guneşgecmek » sahneye cıkmak » cengelleme » araplaşma » dadaist » sutliman » celtik » ozelleştirilmiş genellikle di » kucuk kopru » cubuklama » mizahcılık » koşede bucakta kalmak » hamdusena » mubareze »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.