tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaşıkcın » en kucuk birliği goze » barutculuk » alcak » yaşama gucu » caprazlaşmak » vucuda vermek aşıyapmak » sumkurmek » sağlık olsun » corbaya sinek duşmek » yuzleşmek » kıcustu » kacan balık buyuk olur » acılmak » boluk boluk » inmek » basınc » toskurtmek » on » şimşekleri ustune cekmek » oyun cıkarmak » denizkopuğu » elle tutulur gozle gorulur vey » somurgeleştirme » av dışında padişahın yanında b » sıla ozlemi » cekilme » dukkân » ayrıseci yapmak » tuzağa duşmek » başına gecmek » cayırlaşma » hararet kesmek veya sondurmek » oğlen » dort bir taraf veya yan » van kedisi » oz itme » boğurme » dayak cennetten cıkmıştır » dil otu mu yedin » kazmac » etut » cağlama » icini cekmek ic cekmek veya ic » kopeklenme » ag » ictimaiyatcı » koşeli ayrac » ucerli » butunu »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.