tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaprak dokumu » kafasına soz girmemek » akıl akıldan ustundur » nasranî » baygınlık gecirmek » cekichane » acık mektup » kapıyıbuyuk acmak » gozlemecilik » mueyyide » kotu » kedi ile kopek gibi » gecme » rum » catıpenceresi » elini surmemek » cifte koşmak » evrat cekmek » yangınıkoruklemek » munharif » cadırlı » burumek » ayağına celme takmak » uzum suyu » ciğindirik » dili donduğu kadar » ceremesini cekmek » sungusu depreşmesin » muteahhit » duzenlemek » ici acılmak » gunduzleri » bahcıvanlık » izini duşurmek » hırcın » kapıacmak » cirişlenmek » asker kacağı » musemma » oğle paydosu » goz dişi » yumuşakca » tecrubî » bir baba dokuz evlâdıbesler d » arkasına duşmek veya takılmak » suruklenmek » surpriz » benden soylemesi » hukûmet konağı » cemberleme »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.