tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicimlerini belirleyen ana oze » isteri nobeti » ozumseme » gobek taşı » yukseklikleri ve yol actıkları » hayat gecirmek » korpe » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » puruzlu » ac » dunya evine girmek » sifonu cekmek veya sifon cekil » gucu gucune » koc katımı » oncu » pabuc eskitmek veya paralamak » mufettiş » cubuk » sıcan otu » b » gocebeleşme » doşenme » soz veya lâf işitmek » aramayı korumayımeslek edinen » oğreti » arac » film muziği » mizacgir » damgasınıvurmak » silâh cekmek » el cabukluğu » kocan » yurek » uzgu » mulhit » kostekleme » bayrakcı » kıyıbalıkcılığı » başına kan cıkmak » kasvet basmak veya cokmek » ickici » kenarlık » reva gormek veya gormemek » uzum şekeri » usera » goktırmalayıcı » tırtıllıbıcak » liyakat gostermek » ası esi » celişiklik »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.