tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şirretce » cevikleşme » kulot pantolon » hesap cıkarmak » yaradana sığınıp bir işyapmak » donuşturme » lutfetmek » mucerret » allah taksiratınıaffetsin » oncelikle » İleri bir tarihte beklenen ge » kemale ermek gelmek veya kemal » kur yapmak » dokuz yorgan eskitmek veya par » bahtıacılmak » catlamak » ayrıbaşcekmek » ilâclamak » kocma » dumen yapmak » teşbihte hata olmaz veya olmas » şeriatcılık » yabanî gul » ileri goruşlu » dumen cevirmek » şeytan orumceği » şaşıcakır demektense kor de de » nesturî » ruşvet vermek » cırılcıplaklık » hayvan derisi » arasında den başka anlamıyl » brut » cok katlıotopark » cırcıplak » ozlu » calgıorağı » kancıkca » cebi delik kimse » kup » tarihci » allah sağgozu veya eli sol goz » belediye encumeni » susme » koşker » alcalma » muhendislik » tuzakcı » ruya gibi » tokaclanmak »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.