tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceneli » ihramdan cıkmak » catlaklık » icinde pişirilmesi ve limon su » gume gitmek » oznel » bolumleniş » tel in » ceddine lânet veya yedi ceddin » copsuz uzum » cakmak cakmak » paslanmaz celik » cı ci cu cu » duz » kurallıcumle » cark etmek » orneklendirme » gomuk » arabî » musteşrik » unlu kaynaşması » culûs » epikurculuk » cıtır cıtır konuşmak » gobeği sokakta kesilmiş » catlama » kulhanbeylik » cercevecilik » oncul olmak » mumarese » cağrım » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » şupheleniş » gutme » nakliyatcı » duzen » cengelsi » puriten » golgelemek » ustcavuş » tanrıaşkına » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kuffar » mavişmavişbakmak » uzerine koymak » şarjor » cok tasım » neşvunema bulmak » muma dondurmek veya cevirmek » bicim »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.