tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığıltı » sıcan deliğe sığmamış bir de » puruzsuzluk » ozgunleştirme » goz kırpmak » mudiriyet » buyutuş » kelepcelenmek » caprazlık » her dem taze olmak » nuzullu » uc uca ucu ucuna azar azar » induklemek » anam » suntırac » cardaklı » sungercilik » ozenc » uroloji » metafizik » kufe » lubnanlı » durtuklemek » fikir yurutmek » dır dir dur dur tır » cınlatış » kafasına soz girmemek » cumle kapısı » nev i şahsına munhasır » zerduştî » kulce gibi oturmak » cakıgibi » tutunluk » hint pamuğu » cuhacılık » olmayan bağımsız hur » keceleme » berbat etmek veya eylemek » şobiyet » hidrur » mustemlekeci » celebilik » cakılmak » hurmetkâr » gozlerini belertmek » recete gibi » golgeli » caplamak » goz etmek » kuvvetini gosterir »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.