tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozgur » susu vermek » akılsız başın cezasınıayak cek » cetele » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » kızılcık receli » ozdeşleştirmek » rufaîler karışır » icki sofrası » mahrec » ote » sebep mazeret » cağdaşlaştırma » nufuscu » işten el cektirmek veya cektir » citlemek » ustcavuş » ustlenme » verilen tek ve eşit bir varlık » cişetmek » başyonetmenlik » oc almak veya ocunu almak » tukuruklenmek » tarcınî » ı i » işcığrından cıkmak » duşunceli » gozunu kin burumek » kaynana olma durumu » icin » sur atlendirme » her dem taze olmak » kopruden veya kopruyu gecincey » yonetim kurulu » aslan yurekli » a veya e gelince » guclu » lâfcı » siyaseti ve oğretisi » koruk » doteryum » bebekce » aralarında onceden kararlaştır » tavus tuyu » kılcıksız » japon » goğus caprazı » gonullu » caprazlama » veya dokunmuşpamuktan yapılan »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.