tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğun evi » cicek olmak » toparlakca » munasebet » gun gormemek » ozlenmek » urkek » klorurlendirme » odevli » sokel » gozunun onunden gecmek » madan meden » guluşulmek » kotulenmek » cekmek » kırdırmak işini yaptırmak » oldurtmek » goz goze » gecinip gitmek » linc » surdurmek » genişgoruşluluk » allah ın adamı » cekiliş » olcum » banyo kuveti » sun î » curutulme » cizgi » ayva tuyu » bıcaklatma » nusha » mucevher mahfazası » lâtin » arac » tepesinden veya başından kayna » yuk olmak » zenneye cıkmak » aracılığıyla duymak değmek e » bahce domatesi » golluk » carmıh » odyovizuel » guvec » yuksek » unsuz duşmesi » gucenik » calım atmak veya yapmak » kurneme » meşale cekmek »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.