tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aktor » soylenmek » muzakerat » hasretini cekmek » supruntucu » hancer ciceği » tutac » cifte » gunu dolmak » bolme » sanskeritce » fluor » ihtiyac » ceşitleme » istenilen bicim elde edilen m » sulfurik » kullu » alevî » gabonlu » cangırtı » gufte » gun almak » ceşnicibaşı » cuk » sacılmak » bu sıcağa kar mıdayanır » calpara » gerekce » bir dirhem et bin ayıp orter » hırtlambasıcıkmak » munekkit » jupon » cile » frenk cileği » amerikanist » hancerlemek » sacula » inmek » capar » cabalama kaptan ben gidemem » yatak carşafı » guzellik » tarihsel ozdekci » pardosu » gonderme » kırık cizgi » maraşişi » dışyuz » kaşıkcıkuşu » ortmek »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.