tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağkepce » başınıkaldırmamak veya kaldıra » e e » gecmek » olmama durumu serbestî » odullendirmek » cekmek » kamburu cıkmak » kunyesini okumak » goturulmek » yuf borusu calmak » olcuşturmek » uzak doğu » bunlardan yararlanması » cumle bilgisi » purcuk » iceri » caylıkek » lule » suruklemek » soğutlu » ucmak » ortaya cıkmak » cığır » yokculuk » yuzmek » yuz gorumluğu » koskoturum » yer tutmak veya tutmamak » gucu gucune » gulme » gece silâhlıgunduz kulâhlı » inatcı » odenmek » alcalma » gozetici » kopuklu » ici dışıbir » iz ansızlık » teessur etmek » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » karamusal veya karamursel sepe » recelcilik » gucun » coban kulubesinde padişah ruya » merak etmek k kalın okunur » ut » evolusyon » civitli » cam civisi »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.