tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taclı » ac acık kalmak » acık taşıt » harman etmek veya yapmak » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » sorguya cekmek » monsenyor » adam icine karışmak » sungersi » muzikoloji » nobetleşe » zerduştculuk » bukme » soz » turşuya donmek » yer opmek » kendine gel » goden » boyu bacadan mıaştı » masallarda gecen dişi dev » munşeat » olu » durme » değnekci » uzaktan bakmak veya seyirci ka » direktorluk » element kısaltmasıau » uce beşe bakmamak » cıkma » uscu » goc etmek veya eylemek » eli ermek veya ermemek » duğun » ak duşmek » kok bilgisi » civilemek » tac » ustsubay » mukerrer » olme eşeğim olme yaza yonca b » tul » olu salı » oruc bozmak » calgılıcağanaklı » samanlıgubre » kocma » kuflendirme » cop kebabı » yuzu asık » citilenmek »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.