tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tepkili ucak » comeliş » gureştirmek » acak ecek » takallus » şansıdonmek » gecmek » denir » dumanıustunde » mutalâa etmek » gucluk » sudan gecirmek » calık kavak » ici vık vık fık fık veya pır p » umitlendirme » eline ayağına kapanmak sarılma » catkı » donuşturum » kakır kakır gulmek » ici cız etmek » acmaz » t » beklenmediği umulmadığıveya c » gulumser » karanlığa gomulmek » aramak » cavdarmahmuzu » sunger doku » cat pat » fırcalanmak » icbukey » cekme » işbirine kalmak » asurca » burokratik » kahır veya kahrını cekememek » gomec » duşkunler yurdu » taraf gozetmek » iki ahbap cavuş » dunyayıgozu gormemek » nacar » adıcıkmak » cark etmek » ihraz etmek veya eylemek » kasık catlağı » cift yıldız » surmelemek » produktorluk » ipek boceği kelebeği »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.