tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucleme » kalıpları » konveyor » gecmediği gibi sonunda da gen » gore » deplâsmana gitmek veya cıkmak » sutre » ana duşunce » fener cekmek » gorunmek » kucuk » gonulden cıkarmak » butunu hars ekin » kopuk » gozle yemek » icin kullanılır » yaygın oğretim » toluen » kubik » golgeli » major » kopure kopure » olmek » rabbena » konvertisor » at var meydan yok » kevser » gundeme getirmek » cift vuruş » cifte kumrular » arka kapıdan cıkmak » konvektor » sıkıntıcekmek » yalıngoz » kendini dev aynasında gormek » ustunluk » kullenmek » beşyuzlu » atla arpayıdovuşturmek veya da » konuşma gucluğu » lizoz » leyleğin yuvadan attığıyavru » cizmeleri cekmek » goz bağcılık » dam ustunde saksağan vur beli » hızolcer » centik » kulunk » paşa cayı » gonlunu hoşetmek »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.