tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uşengec » birleşikgillerden kok sapları » dorduz » norotik » uclemek » dinamitci » yokcu » pay bicmek » beklenmediği umulmadığıveya c » tutun rengi » mubadele etmek » fusunkâr » bayramîlik » akıllarıpazara cıkarmışlar he » operator » acık tohumlular » surmeli » cıkmak » bocek gibi » cgs » sıcan » mukemmellik » hint keneviri » guzel » ust perdeden » uşurme » imparatoricelik » durum durum » figuran » kultur gocu » ustunde durmak » yuzu gulmek » erketecilik etmek veya yapmak » sorguya cekmek » ic cokgen » mac » doldurdukları rengi beyazdan » kap » yurttaşlık hukuku » golgelendirmek » kıssadan hisse almak veya cıka » goze bilimi » zam gormek » balgumeci » sutten kesmek » damdan cardağa atlamak » can can etmek otmek veya konuş » mv » luk » cok terimli »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.