tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için indirim zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muncer olmak » duven » arşiduk » yengec » salt coğunluk » suveyda » gonul eğlencisi » kopek uzumu » alaya cıkmak » uvertur » lâpon » yer cucesi » tık » tehevvur etmek » onune geleni kapar ardına gel » dol » kemiksi bolge » gozune bakmak » bulunan iri govdeli hayvan ur » inec » garpcı » folk sanatcısı » mutevehhim » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » taban duzeyi » tezahurat » muleyyin » ucuzlu » rum ateşi » bicimlenmek » oyun cıkarmak » cingene duğunu » sovgu » bir ayak once evvel » onayak » doğaustuculuk » yıldız ciceği » nakibuleşraf » canak tutmak veya acmak » ciziliş » parti cevirmek » kirec sondurmek » koşe » catlatış » fabrikator » ak sulumen » yolunu beklemek veya gozlemek » oğle paydosu » cıldırtmak » başustunde yeri var »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.