tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şolen cekmek » statuko » yukleyici » kurkculuk » yararlanılan bir bitki corchor » kakır kakır gulmek » uzerinde » sulâle » eli boğrunde » gozu kaymak veya kacmak » sağgozunu sol gozunden sakınma » ceşnisine bakmak » uzuncalar » kafatascı » cer cop » işi ileri goturmek » zannına duşmek » gozunde buyumek » ılıkca » altta kalanın canıcıksın » hint kestanesi » alaca duşmek » kufuru basmak » ozgurlukcu demokrasi » mecus » gorsel sanatlar » sağyap » duvakcı » her tur gosteri yapmaya uygun » surundurulmek » ruyalarına girmek » şarapcı » tel in » konsultasyon yapmak » guduk » kopya etmek yapmak veya kopyas » koseği » harc » cf » dovdurtmek » tac atışı » cadır devlet » malın gozu » zulum » şeylerden her biri tabaka » cakıştırmak » gumrukten mal kacırır gibi » sure sonu » mızıkcı » starta gecmek »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.