tdk sözlük TDK Sözlük

 

indirim zıt anlamlısı

indirim zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • indirim zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz indirim zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük indirim zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
luzumsuz yere » gunahkârlık » duğumlenmek » guneşlik » muştemilât » cubuk » cekmek » bukuş » gonul meselesi » calışkan » resim cekmek veya cıkarmak » uckâğıt » cakmak taşı » mulâhaza yapmak » cokertme » cobanlık » tecrit izolasyon » hazır duruma getirildiği omurg » cabuk » talip cıkmak veya talibi cıkma » kunh » pestilini cıkarmak » tef calsan oynayacak » yan gozle bakma » tovbekâr » keci » duz tumlec » gonul rızası » guluşmek » yumruğuna guvenmek » oneze » ağaclaşma » ona gore hava hoş » hindu » kopru kurmak » mancınıkcı » cabalanmak » catal ses » not duşmek » gecmiş » yoreselleşmek » ici ezilmek » bacasıtutmek » sapsarıkesilmek veya olmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » sutune havale etmek » kucuk » seyrusefer » korelmek » kufeci »

indirim_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve indirim_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. indirim_zıt_anlamlısı nedir ve indirim_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.