tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakmacı » kumes hayvanlarını urkutup kac » tam acı » borclandırma » itibar gormek » bahcesi » geckin » ayak surumek » atma recep din kardeşiyiz » acmak » yuz binlik » ağzından cıt cıkmamak » ağzıvar dili yok » canım » yağcubuğu » sırtustu yatmak » carşaflamak » bohcalama » gonendirtme » olu yemeği » şerit » kucuk martı » banliyo » cift kume » luks » kocmak » hıckırık » ovunmek gibi olmasın » surme » ileri veya one surmek » cin carpmak » olduğu soz » yargıtay » guzel » gulistan » butunleme » ayağına cabuk » haşatıcıkmak » faca » duzlem geometri » hukmolunmak » gumburdeme » değer bicmek » derinlik kayacları » cekimser » ahmakca » uzumunu ye de bağınısorma » ciceğe kesmek » yureği soğumak » urik asit »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.