tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imalâtcı » mustehcenleşmek » ar damarıcatlamış » uykusu kacmak » dışa donuk » potasyum sulfur » ki » rukun » turbe eriği » gozetim » turkmence » ozlu camur » murettip » carşafsız » cıkartma » camura bulaşmak veya batmak » kurar » acıortay » cekişmeli » pece » secmek » ağaclandırılma » muhlet istemek » dudukcu » borc odemekle veya vermekle y » direnc » akıllıgecinmek » şohret » sur at katarı » coriandrum sativum kara kimyo » muddeiumumî » cokculuk » cevre » dansorluk » organların her biri » mefruşatcılık » mutercim » cakıllı » teessur etmek » muptezel » yukseltgeme » allah dirlik duzenlik versin » kuncu » tir » gozu kalmak » asıda olmak veya asıda kalmak » cizgi film » tereddutsuz » uzay ucuşu » kulağınıcınlatmak »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.