tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizmeden yukarıcıkmak » kontrbascı » dovuluş » tırnak gostermek » grek » umit kapısı » malkoc » capraz » vals yapmak veya etmek » ah cekmek » opturme » tefekkur » conk » gozu gormemek » koy ihtiyar heyeti » guvenilmek » garanti vermek » mudafi » inanılan iyilik kaynağı » sokme » ceviricilik » pabucsuz » amerika bademi » lâf lâfıacar » aglutinasyon » tahakkum » ornek almak » terbiyeli kofte » mumeyyizlik » kurekci » goturmek » calıidi cırpıidi evim idi ya » tecahul etmek » uzere » sozcuk vurgusu » puskurmek » karanlıkta goz kırpmak » dokme demirden yapılmış uclar » ofkesi burnunda » canak anten » eden felsefe ve din doktrini » turku » cağrışım yapmak » uye aidatı » borc bini aşmak » ufurukcu » girmesiyle cıkmasıbir olmak » ucara atmak » bak » barutculuk »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.