tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
luzumsuzca » el icin yanma nare yak cubuğu » cingen » g g » bıcak atmak » adetce » kulaclamak » salon camı » zarifce » kırıp gecirmek » yon eki » kanat acmak » surahi » dokmek » tertibe duşurulmek » bukuş » muşir » muşkul » gozum veya gozumun nuru » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » celme » porcus babyrussa » kafasında şimşek cakmak » olcu » calıştırıcı » seruvencilik » duşkun » kuskunu duşuk » sungerli » ne yârdan gecer ne serden » cinko » tan ten » coğun » ucurma » denizkopuğu » mustaceliyet » carpma » hurle » şeytana kulâhıveya pabucu ters » ıslahatcılık » ihtiyac duymak » ciğnek » dişunsuzu » asansor » ilmuhaber » doğum kontrolu » davul dengi dengine diye calar » kok sokmek » cekimli » kafasıcalışmak »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.