tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
centme » inayet etmek veya eylemek » cangal » tecavuz etmek » ipe cekmek » ciharıdu » icine kapanmak veya icine ceki » ozgunleştirmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » lâcka » arlıarından huysuz huyundan v » acak ecek » yonetilmek » muska boreği » aristotelesci » secmeli ders » tanrıaşkına » cekic atma » muphemlik » soğutmac » cakılma » okse cubuğu » sunguleşme » kocuşmak » ozleşmek » suyu getiren de bir testiyi k » yasak bolge » harcamak » gevrek gevrek gulmek » tecavuz etmek » donelmek » kıvanc duymak » goturmek » kılığına ceki duzen vermek » erendiz » dedektor » buzul cağı » cıfıt carşısı » goz bebeği » turlu şeylerden yaptıklarıve t » sor » borclu olmez benzi sararır » cekimsiz » ozetleme » a e » korece » şeylerden her biri tabaka » koşe vuruşu » mubarek » acık liman »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.