tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
genel gorunum » cozundurmek » hafifce » dokulmek » gostermek » cok uzun uzun sure uzun olar » canlılara yaşama ortamısağlaya » gecirtilme » yok pahasına satmak almak vey » harbiyeli » ickinlik » donmek » guceniklik » gonul almak veya gonlunu almak » duğumlenme » ozcesi » zevk icin » emekliye ayırmak cıkarmak veya » piyango cekmek » kucuk dağlarıben yarattım deme » buğelek » gudukleşme » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » dortleme » boya koku » lup » kopcalı » yer gecidi » dondurmek » frenk » kucuk sesli uyumu » konsolide butce » canak yalayıcılık » sacına sakalına kar yağmak » buyukten buyuğe » eğmec » onunu ardınıduşunmemek » boğazıduğumlenmek » dovulme » cokelmek » obek » cak cek cak cek » somuruculuk » akla zarar veya ziyan » oğlenci » doluya koydum almadı boşa koy » olum » korelmek » vermek icin bir araya getirilm » cılan »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.