tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
santra cizgisi » genişgoruşluluk » ucurulma » tekerrur » carşaflama » yuceltilmek » astar surmek veya vurmak cekm » fermejup » yuzustu bırakmak » hollândalı » sarımsağıgelin etmişler de kır » coğmek » yazık gunah » bir gozeli » secmek » catık yuz » kılıc kuşanma » duşurmek » uzerine yuklenmek » kazak » cokuntu » cay bardağı » yuzune bakmamak » dil cıkarmak » belirsiz gecmiş » muzikci » buzdurme » gercek dışı » zucaciye » okse » saik » cakozlama » cabalamak » kopeği bağlasan durmaz » tarhana corbası » kasa » ozellik » dovdurtulme » duşey » taharruş » kafasınıtaştan taşa carpmak » argaclamak » guvence » guve » sel gibi akmak » değiştirgec » surgen doku » zevki cıkmak » goğus eti » capalanma »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.