tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağlantıunsuzu » paranın yuzu sıcaktır » iz ansız » dumbelek » tazıya donmek » mulevven » kepceli » bir elin sesi cıkmaz » tehaluk etmek » koşe » cakıldatma » pazara cıkarmak » uzerine yurumek » citmik » bir kızıbin kişi ister bir ki » fiil cekimi » somuruş » utopik » sıfıra sıfır elde var sıfır » nufuzu altında tutmak » yuklenmek » icat cıkarmak » ıncı inci » fucur » her tur gosteri yapmaya uygun » in hali » mulkiye mufettişi » onlemlerin butunu » tac beyit » cıkagelmek » olduruş » cerezlenmek » yuzlemece » kâbus basmak veya cokmek » kotu » cizgilik » bicimsellik » oğmac » acık » uzre » olu » para parayıceker » ileri goruş » icirtme » kapak bıckıcısı » gokcul » malın gozu » esmer kufler » somurgeleştirme » bıcağın keskin olmayan ters ya »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.