tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ku » liman cuzdanı » capraza sarmak » yapsatcılık » cağla » kolcak » merkezî yonetim » ust » bahsi gecmek » govermek » cerden copten » eski cağ » bahcesiz » donem » ust yapı » gelen birini karşılamaya cıkan » lule » uckâğıda bağlamak veya getirme » borclandırma » ağırlık basmak veya cokmek » kahpe dolu » gulucuk » cigan muziği » acık fikirli » kancılarya » goru » cakar » dumen bedeni » ağırlığınıortaya koymak » ıstırap » beklenmediği umulmadığıveya c » elcilik uzmanı » goruntulemek » egzotik corba » etciller » film cekmek » sana taşla vurana sen aşla var » sahip cıkmak » vucutca » icine baygınlıklar cokmek » eylul » yasama donemi » allah cezasınıvermesin veya al » civi kesmek » corbacı » sure aşımı » posteki » yuzey veya cizgi kaide » cekmek » gozetme »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.