tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonumlu » cekmek » cift cubuk » beşyuzlu » secmece » ile beraber » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » nukleer enerji » kursu başkanı » kopuk » nasır bağlamak veya tutmak » surgun gitmek » yararlanılan bir bitki corchor » teşebbusu ele almak » kakır kakır gulmek » soz » pacasından tutup atmak » ozek doku » hasetci » guler yuzluluk » gok kır » bir ben bir de allah bilir » rontgencilik » sungerleşmek » kıc » inanılan iyilik kaynağı » sarıciğdem » gecirmek » ove ove » bolmek » musamahasızlık » ucretlendirme » gonul veya kalp kırmak veya yı » ruzgârlama » goz yummamak » sacın ak mıkara mı onune duşu » corbada tuzu veya maydanozu bu » ipliği pazara cıkmak » hazırlık donemi » oburku » koy » ozonur » acık onerme » sepetci soğudu » yemin olarak kullanılır » gondertmek » cok hucreli » gocermek » iyi gun » okuz »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.