tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozdeştirme » şovalye ruhlu » murşit » gecici madde » cirişci canağı » sanatcılık » ayak surumek » hollândaca » ortak olculmez sayılar » canak uzengi » durumuna duşmek » bronşcuk » cağırılmak » buyutmek » major » taksirli suc » ara secim » duduklemek » cıkartma » şohretli » başcekmek » fikir işcisi » kucuk gezegen » unlenmek » skec » harcsız » sonuc niteliğinde başka bir bi » sonradan gormuş » munkesir » haber studyosu » uvey kız » nispet vermek veya yapmak » mucadeleci » nu » tekâsuf etmek » arasında den başka anlamıyl » sel gibi akmak » gundem dışı » kapıbir komşu » oluşturduğu demet » urkutmek » bal alacak ciceği bilmek veya » usbitken » oldurmek » emekleme cağı » başından buyuk işlere girişmek » ada » sokturmek » hınc veya hıncını almak » akrobat »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.