tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fransızlık » kopurtmek » yureklilikle » sozunu tutmak » muddeiumumîlik » kapısıacık » allah aratmasın » fotoğrafcı » taammum etmek » iğne atsan yere duşmez » iştahıkapanmak veya kesilmek » duyek » capacullaştırmak » olumune susamak veya olume koş » lutfetmek » yatağa veya yataklara duşmek » tanrıaşkına » cozgun » sempervirens » uzatmalıcavuş » yoneltilmek » munasebette bulunmak » turk kupası » cift capraz denir » ustune perde cekmek » goz pencere » cimlenmek » vus at » yan cizmek » babasına cekmek » su yurumek » denizkopuğu » tatlıyerinde bırakmak veya kes » yakınlık gormek » yuğruk » rukun » altayistik » sağgorusuz » duşleme » ici vık vık fık fık veya pır p » ors » tertipci » kohnelik » capraşıklık » asyalılık » surunmek » uflemeli calgı » hint kirazı » kaşyapayım derken goz cıkartma » yuz »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.