tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozden kacırmak » mısır ozu » doşemek » calışma hayatı » munekkitlik » oflicinalis » kritik » gurultu » soyunup dokunmek » duşkun » tezevvuc etmek » yetiştirilen bir bitki lycoper » ozet » kar ciceği » utmek » cımbar » yaydığıgozle gorulen ışıma » oksurup tıksırmak » yuzu acılmak » surume » ediyorum demek ya da hasmını » sozune sahip » kopekleşmek » tespihci » kendine susu vermek » gıcırıbukme » mevlevîlik » cıkmak » İskoc » nufus kalemi » tek kurekle mehtaba cıkmak » dualist » alt ust boreği » surgulu » acemilik cekmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » huruc » tehaluf etmek » sungusu duşuk » oz » puruzlu » molekul » kalcalık » cakıştırma » gecirmek » fena gozle bakmak » goğus cerrahisi » beyanat vermek veya beyanatta » renkolcer » yurutme kurulu »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.