tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğretim yardımcıları » deve yuku » mal kapital » bahcemsi » elinden kan cıkmak » buğday başak verince orak paha » hint darısı » hayata gozlerini yummak veya k » babasına cekmek » ozellik başkalık fark » piyango cekmek » taş » ayak surumek » yazıcevrimi » ici gecmek » ust deri » boyle » kalkan bocekleri » işcıkarmak » gunce » kebapcı » arapcalaştırma » gulunclu » tumel kavram » mustakim » mujde koşturmak » birbirine duşmek » etmek » komur başa vurmak » gusul » ovur » vucut » turkce » mel un » otturmek » sağlayan parca » doşekli » ceddine lânet veya yedi ceddin » alnından opmek » tepegoz » gumruklu » pabuc kadar dili olmak » uzgun » dumduz » luzum yok » camaşır leğeni » kutle » nez etmek » işini gormek » mangal yurekli »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.