tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anlamaya yarayan sınama » ustunde hakkıolmak » calvinci » hukumler ve izlenecek yollar » namus sozu » peceleme » umtırak » cekişte » gocer » sonuc oyuncusu » tohmetli » calmak » guclendirme » boyle başa boyle tıraş » celiğe su vermek » terzi kendi sokuğunu dikemez » nervurlu » otcu » mektep kacağı » acılım » poliuretan » teamul » bolme işareti » orgut » gecirmek » uc » uzum uzum » gocmenlik » cıtak » dunya yuzu gormemek » olumluk » kackın » cacaron » celik comak » dort kaşlı » surgun avı » camaşır » mak mek » tepeli kostebek » cermen dilleri » soz almak » pelur » yayla gulu » ır ir ur ur » başdumenci » donu » aslanpencesi » keci sakal » secmek » utcu »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.