tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maddî olmayan manevî şeyler » cıkışlı » bağrışa cağrışa » abazaca » cekemezlik » mefruşatcı » pr » okseleme » goruşme » yuz karasıolmak » tekduzeleşme » bakır calmak » burumcek » kusluk » bazice » umum mudur » yuz yapmak » zuppece » bolucu » cercici » muhre » okce cene » yureği bayılmak » dışcevre » kaclı » cozumlenmek » ucuşmak » batakcı » kulotlu corap » melengic » başyemek başınıyemek » kecesini sudan cıkarmak » tebellur etmek » buzlar cozulmek » sonradan gormelik » koksuz » canıcanına veya icine sığmamak » yalanıcıkmak » yerine kullanılır » sedefci » cangal » muddeiumumî » coğullaştırmak » gece silâhlıgunduz kulâhlı » cokmek » duşmek » cingenelik » kamcı » kamcılatmak » soylemseme »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.