tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fayanscı » yeni gercekcilik » başına işcıkmak » muco » kooperatifcilik » halıdan yapılmışiki gozlu torb » gununu gormek » kupeşte » a veya e gelince » catapat » davar gutmek » guvenmek » surmelemek » sn » muzakere etmek veya yapmak » soğan ciceği » ihtiyat akcesi » cimdiklenme » kamcılayış » kullanılır » hatime cekmek » bir bir veya bir de » nazileştirme » haric » cizmeci » dalyan corbası » pabuc kadar dili olmak » onemli » cifte » nukte » ic merkez » turuncgillerden hindistan da » un » goz dikmek » yaradan tanrı rab mevlâ » gorgulu » guc » stokcu » nufus bilimsel » ulke coğrafyası » mentollu » cekiliş » başıyastığa duşmek » guneşletme » likor bardağı » ıskatcı » mustağni » şupheye kapılmak » allah a bir can borcu var » yureğine sinmek »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.