tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulhanbeylik » yelec » duz » baba koruk veya erik yer oğlu » ulkeler arası » cetene » saban surmek » kulube » etut etmek » kez duz kabartılar » efelik etmek veya yapmak » verilen genel ad afsun sihir » kıcıkırık » kat cıkmak » gurleme » hesaptan duşmek » dert kupu » gozleme » boylecene » tecavuz etmek » camur banyosu » borcunu bilmek veya saymak » vermemişveya vermeyince mabut » cepci » kultursuz » butunler acı » kacmak » mustahdem » aradan cekilmek » kusu » kasa » hazır bulunmak veya olmak » yandıgulum keten helva » koruma icgudusunun bir bicimi » la le » adam kıtlığında veya yokluğund » an anevi » somikok » uslûplaştırma » ozgurleştirmek » muhabbet ciceğigiller » mufteri » bunlardan yararlanması » kosele taşı » tahassus » muessir » populizm » cekme » dip balıkcılığı » kotulenmek »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.