tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eline yuzune bulaştırmak » ezgi » yenilir veya yenir yutulur şey » kok işareti » curuğe cıkarmak » orme » arkasına duşmek veya takılmak » buyuksemek » cıkarınıtepmek » koreltmek » boylesine » tıpkıcekim » pas gecmek » gufte » iceriden evlenmek » kendini aşağıgormek » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » sozu gecmek » kredi acmak » donuşturulmek » tegaful » cırptırma » ac acına » duşkunleşme » dongel orucu » surcmek » uğrum » mantıkca » cotra » dumen kırmak » hâli uzere » tatlısoz » luk » işi ne » kubik » hulûs cakmak » gun doğmadan neler doğar » ickinlik » utuculuk » başgostermek » parca » pırlangıc » santim kacırmamak » oduncu » nerede nerede » adındaki asker ocağının kurulm » urkuş » etmek » hungur hungur » akla zarar veya ziyan »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.