tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği dayanmamak » onlem » goze batmak » yuzsuzleşmek » takarrur » dilinden duşurmemek » yarım kure » nuvaziş » okuz damı » ickili » strukturalizm » cotira » dollenme » hamam bohcası » işi resmiyete dokmek » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » agrostemmagithago » goruş » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sayma işlemi » ors kemiği » corlu » surekli olarak gidip gelmek » lâf veya soz altında kalmamak » imtihana cekmek » ucup gitmek » kazan kaldırmak veya devirmek » goz erimi » suratıkasap sungeriyle silinmi » gurultu cıkarmak etmek koparm » kok salmak » levuloz » gobel » ortmece » poliuretan » goze goz » duz duvara tırmanmak » ocağıtutmek » caprazvari » başdumeni » bicimsizlik » ordekgagası » beylik soz » yabancılık cekmek » iki gozum iki gozumun nuru » taaccup » cozum » levha » altlıustlu » ol »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.