tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozlenme » dışacı » hınclı » li » yon zarfı » yuzu gormemek » ust dudak » allah bahtından guldursun » oldurmek » uzluk » secik » sozcuk vurgusu » munakale » gunu » tur ağac cember » kopcalı » duzelmek » sozlendirmek » soyletme » ağzınıveya cenesini tutmak » kufur » her tur gosteri yapmaya uygun » dokuntu » cizilmek » değişkene gore hesaplanan sayı » yuz » cok eşlilik » catılı » cekirdekten yetişme » karikaturcu » yucelmek » patates boceği » topluluğu » boşcıkmamak » deniz cıkmak » ofsetci » losemit » calışma gunu » sozlendirmek » duduklu » ve katımadde » brahmanlık » turetme » olimpiyat oyunları » acış » mutecaviz » gozden kacmak veya gozunden ka » cemberleme » arnavutca » kırılıp bukulmek »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.