tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucarılık » cıkarılma » catlak » canak ağızlı » surutme » alt tarafıveya yanı » bunlardan yararlanması » denize cıkmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cakır pencelik » cıkın » adıgecmek » amerika armudu » celiklemek » murşit » dunyayızindan zehir etmek veya » selâm soylemek » gecmek » kalbi carpmak » sertleşmek katılaşmak » buyu bozulmak » koy odası » rusumat » birinci cağ » odun komuru » butunleme » oruş » gonlunu kaptırmak » duğun ciceğigiller » capalı » bıckıcı » ver elini şu veya bu yer » bant yapan kimse » universite » cavlanma » onu alınmak » gece ucuşu » icat cıkarmak » suvari » gorgu » koşe yazarlığı » tebeddul » luzumsuz yere » ademimerkeziyetcilik » otesi var mı » uzatılabilir » manuel » ordekgagası » celik gibi » ozun erosluk »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.