tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başka işi yok mu » bıcağın keskin olmayan ters ya » pabuc pahalı » allah kısmet ederse » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » tarih atmak veya koymak » kılcıklı » delgic » menu » kopuleme » ca ce ca ce » acık kapısiyaseti » sulbunden gelmek » sungulenmek » eğik cizgi » orgulu » pomakca » yureği kan ağlamak » cift ayaklılar » akıntıcağanozu » neon tupu » deve yurekli » surtukluk » cok tanrıcı » cuvaldız » kasa » sebat etmek veya gostermek » muphem » duşunceye dalmak » guzlemek » futur » duzmece » on veya beş para etmez » boykotcu » kartca » bir dostluk kaldı » ekşili corba » deve doşlu » kolektor » hakas » ayaza cekmek » muşavirlik » mustehlik » masrafıcekmek » modulâsyon » duduklemek » muruvvetini gormek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » ızgara kofte » cozme »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.