tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capraşık » cıkmak » reva gormek veya gormemek » olculmek » yataklık yapmak veya etmek » mustezat » avuc avuc » oncesiz » celmeleyiş » guven oylaması » gun batımı » İsvecce » tepegozler » uzunlamasına acılan oyuk » gecirmek » sungercilik » sıra dayağıcekmek » gozunu kin burumek » bitkisel veya hayvansal madde » ucuzlu » belirlenen durum » sabah ola hayır ola » boğurtu » gudek » celikleştirme » duğurcuk » dayanc » donem » yazıyıcıkarmak veya sokmek » sucsuzluk » duşunceli » konduit » gumrukculuk » kıratınıolcmek » butunleşme » terzi kendi sokuğunu dikemez » yorgun duşmek » başmusevvit » ceşitli kavimlerinin toplandığ » zr » acı » carpılma » başın ağrıması başta oluşan r » gonderi » kufurbazlık » bazlamac » bircoğu » artcılık » yumuşak yuzluluk » iki kere iki dort eder »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.