tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acmazlık » cecence » işleri ve dışişleri bakanlıkla » vurucu guc » bicimde değerlendirilmesi huk » carliston marka kereste » işcilik » sağdıc emeği » bulûğcağı » calımlanış » kırbac kurdu » ağaca dayanma kurur adama ins » sungersi » meniskus » tukurduğunu yalamak » minare golgesi » mustevli » gucleştirmek » utulemek » komputer » sıctıcafer bez getir » imzayıbasmak veya cakmak » orme kepenek » katır tepmişe donmek » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » guven yazısı » gozler onune serilmek » dunyaya gozlerini kapamak veya » moskof camı » allah tan » fabrikatorluk » tek ceneklilik » gureşmayosu » olcuş » alâkayıveya alâkasını kesmek » surdurme » muhurculuk » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kanatcık » yuksuk » yengec » bıyık burmak veya bukmek » acık mektup » parşomen kâğıdı » parcalanış » yol gostermek » baskın cıkmak veya gelmek » elcilik » ağzının icine girmek » ateşler icinde »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.