tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için inkılap eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevirmek » koyuvermek » anadolulu » aclıktan olmeyecek kadar » surukleyiş » koleleştiriş » tuzluya mal olmak oturmak veya » cığır » ceşnilemek » soğutmac » coğalma » eşkenar dortgen » kuvet » soğutgiller » teneke calmak » cuminum cyminum » sutolcer » e kuvvet » icinden okumak » cayır tirfili » cift cinsellik » bictirmek » şapka cıkarmak » mutenasip » ozek demiri » capullamak » goz » hoşgoru » yuz karası » cıkınlamak » ic » gosteri » gosterişsizce » guvenilme » goz kırpmadan » okseme » cuvalcı » elde avucta bir şey kalmamak » onerme » cizgi » ortulu odenek » gocme » gecinilmek » gecmek » cevrim » muvellidulhumuza » hayvan koklaşa koklaşa insan » sorma kişinin aslını sohbetin » orta oğretim » bilinc »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.