tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşesiz » cermen » koprunun veya koprulerin altın » gecer akce » yuzeyinin her noktasına basınc » oltu tozu » cuceleşme » tumlec » suhulet » cıban başvermek » malikî » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » aktualizm » muphem » tutun » allah selâmet versin » nasır bağlamak veya tutmak » kancılar » kubizm » hazırlık gormek » vus at » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » yuzune bakmamak » kalp akce » tellâl cağırtmak » dokmek » bilemedin veya bilemediniz » urperiş » kopeği bağlasan durmaz » toprak kolesi » kara yuz » satılık ziftin olsun selânik » paralel iki yuzeyin sınırladığ » parmağınıaramak birinin parmağ » bicim » alt ust etmek » gonul bağlamak » goz kararı » soz arasında » z z » hurya » meşrubatcı » muşebbeh » cıfıtlık » cıkmak » sarıkart gormek » rontgenlemek » okuz soğuğu » uscene » davranmak saygıgostermek soz »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.