tdk sözlük TDK Sözlük

 

inkılap eş anlamlısı

inkılap eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • inkılap eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz inkılap eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük inkılap eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki bucukluk » mahzur gormek » cevri » eğri soz » acılmak » oynakca » dolap cevirmek veya dondurmek » hatırıicin » dilmaclık » yoneltmek » cekmek » gozu kesmemek » ucurumlaşma » oksurtmek » kafayıtutsulemek » gorunmek » İsvicreli » gozunu ayırmamak » durdurmak » musriflik » akıl var yakın var veya akıl » mulevves » guc belâ » girişim olcme » ana yureği » kara duzen » kutle » murebbiye » corbacı » fiil cekimi » muft » kecilik etmek » dışa donukluk » germanistik » suvari » kimse » sofrasıacık » donuşluluk » mes uliyetsiz » uc nalla bir ata kaldı » acığa vurmak » hukumdar » ağzınıacmak » sunnet » utusu uzerinde » tukenik » kuskus corbası » kılıclamak » suzulmek » ac kalmak »

inkılap_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve inkılap_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. inkılap_eş_anlamlısı nedir ve inkılap_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.