tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozcesi » dunku » gun » civisiz kalkan » canınıbir yere dar atmak » cuce » kan ter icinde kalmak » jenerator » sinirine dokunmak » guvelenme » gule oynaya » malzeme » carka vermek veya carka cektir » cember » iki gonul bir olunca samanlık » kaldırım doşeyen kimse » ictenlik » bokunu cıkarmak » odyometre » ul » cifte kumrular » ga ge » musluman adam » sulfurik » kozleme » suruşturmek » guneşlik » infiratcılık » korletmek » sakal bırakmak koyuvermek sal » nuzullu » ya sabır cekmek » duru » kıskaclama » duzenek » murtet » uzengi kayışı » gece » icinde » cekmek » ostaki borusu » uzum pekmezi » cat » gore » carpım tablosu » yoneltme » korku duşmek veya korkuya kapı » sac baş » boğazıduğumlenmek » azrail e bir can borcu olmak v »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.