tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bilinclilik » bicki dikişkursu » merkepci » olcu vermek » omurler olsun » gocucu » mustakil » sumuksu » yuze gulmek » huzunsuz » borc gırtlağına cıkmak » duzenlenen toplantı » on avurt » soylemek » el elden ustundur taa arşa ka » celenk koymak » gol olmak » tuba » rektor » kenarlık » kara borsaya duşmek » cucukleşme » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » bolut » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gecirgen » veren alet » goz gozu gormemek » calkantı » dunya » pirinc orgu » uc » elekten gecirmek » gorucu gitmek » muracaat » duzenli » cekiniş » zatulkursî » gac gec kac kec » cıkış » ulaşabilen yatay uzaklık » onların temsilcileri arasındak » cumle âlem » etut » duşkun olmak » anonsor » mo » camaşır sodası » ekşili corba » ucurum »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.