tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tebellur » acıklık » th » yonelmek » yureğini dağlamak » yuzunu yere getirmek » odullendirme » manikur » papaza kızıp oruc veya perhiz » pencgâh » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » ozonolcer » revaluasyon » yol yurumek » goz gozu gormemek » bitki organizmaları » belâ cıkarmak » curukluk » yazık etmek veya olmak » celâlî » calmak » fenaya cekmek » ismi gecmek » gobel » buğe » yumurta koku » marksist » sunnet ehli » sırnaşıkca » cuvallatmak » şifreyi cozmek » su cıkrığı » mor otesi » oncul » ağır işitmek veya duymak » asker cıkarmak » unlu turemesi » dert dokmek » cevre bilimi » dort cifte » cimenli » teressup » modulâsyon » supurulme » ozelleşme » pusur » şomiz » amator » sıfat fiil » cubuklama »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.