tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığırtkan » gonul rızası » muslukculuk » fişacmak » cacaca » dunya gozu ile gormek » tevehhum » ister misin » kuşayiş » icecek » kor topal » ciğrenkci » hiclik » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gonul bulandırmak » bakla dokmek veya atmak » oldum bittim oldum olasıveya o » ilaclanma » lâmbayıacmak » allah iyiliğini veya lâyığını » bolu » guzel » soğuk duşmek veya kacmak » bekcilik etmek » baston gibi veya baston yutmuş » gostermek » dort goz bir evlât icin » bu turlu » muhafazakâr » summettedarik » cıkrıksız » mutebeddil » hg » tatbikatcı » ruzgârlama » muzmin » ali nin kulâhınıveli ye veli » nukleoprotein » icine atmak » karikaturleştirmek » donme ekseni » munasebet » surucu » elci » gercekten » belirtilen bolum » sun î cayır » uc aylık » sus pus » alnıacık yuzu ak »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.