tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaclaşmak » ordurmek » koylu » cenesi durmamak » sutanalık » caylakca » kecimemesi » bunye » yer cokuntusu » duğmelenme » kok boyası » uretim evi » aklına duşmek » elden gel » citleme » cevrim » balıkgozu » cam » duzen » rovanş » mes uliyetsiz » cırpmak » ovuş » an en » aracı » kavurmak işi yapılmak » odenmek » picleşmek » ozleşme » mubaşeret » ceşnicibaşı » ırgat gibi calışmak » cilek uzumu » orta şark » futur » pacoz » boyle başa boyle tıraş » buyuk oynamak » katresi kalmadıveya katresi yo » akca yel » odeşme » mortoyu cekmek » calkalamak » pupa yelken ilerlemek gitmek » duğumlenmek » ilâc icin yok » gosterisi » kerpicleşmek » komutator » tumlemek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.