tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc » televizyon bandrolu » guvenlik gorevlisi » sıcma » ceyizlik » uryan » oltu kebabı » kacacak delik aramak » tefe koymak veya tefe koyup ca » kopruculuk » dokum » kelepce » muzahrefat » buyuk atardamar » suruşturmek » ya herru ya merru » taksit odemek veya taksit verm » acık duşme » icki » cekişe cekişe pazarlık etmek » calkalatma » levuloz » olum korkusu » el acmak » guc » askerî ruştiye » kucumsemek » metal parca » gunden gune » bekâr kalmak veya yaşamak » musmir » havanda su dovmek » cık » cevresel » ozezerlik » borulce » sonmek » etiketci » murekkepleme » catı » alcak ses » suresiz yayımlanan duyuru » kocu » boşluk » korlenme » gostermek » sarsakca » gun doğmadan kimliği soylenmez » arpa boyu kadar gitmek veya yo » korukcu »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.