tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işin icinden cıkmak veya sıyrı » ıp ip up up » techiz » boşluk » sanskeritce » koşebent » gosteri » carpıtılmak » kucuklu buyuklu » olcusuz » karbur » bizlengic » kopeğin ağzına kemik atmak » ev alma komşu al » ucmak » âşığın gozu kordur » birinci cağ » biri » kazaya rıza gostermek » cetene » altından capanoğlu cıkmak » carpılı » tunek » yoğurt calmak » turt » orgutsel » goğus boşluğu » soluğu kesilmek veya tutulmak » yutar hucre » zuppece » civileme » ustun » uclu » butunu » duzen acıklaması » gun gibi acık » aralarından kara kedi gecmek v » olum » duzeltilmek » cizik » abanozdan yapılmışdilenci cana » dışıkalaylı ici alaylı » dumen suyu » notrlemek » godeş » ofkeli » duşunmek » başkıc vurmak » bildik cıkmak » can derdine duşmek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.