tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canıcıkmak » caprazlaşma » tahammur » kırcıl » bicerdover » kontrolcu » gecirmek » kacak » tampon bolge » tırtıllıbıcak » calkantı » arif olan anlasın veya anlar » goğus darlığı » kıctan bacaklı » calışmak » şuyu » elini ayağınıopeyim » oteki » borcunu bilmek veya saymak » inanc » kopek memesi » keskin zekâ keramete kıc attır » olu yıkama » secilmek » urban » cocuk » her biri mesame » karekok » gol olmak » buğru » tunclaşmak » oğurtmek » pic olmak » borulce » yureği urpermek » olcumlemek » arap » celik » cepci » ozellikle » cağrım » kredi sozleşmesi » buğeme » dovuşturmek » ut » burunme » kostekleme » cekirge şalvar » sağcıkarma » butunletmek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.