tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşbicimlilik » kafayıyere vurmak » karşıduşurum » inisiyatifi ele almak veya gec » girmesiyle cıkmasıbir olmak » etkin oğretim » otu cek kokune bak » sondurulmek » bulunan bolum kafa ser » catal kundak » gonlu takılmak » sağic » tacsız » şohretsiz » pengo » domivole » ustelemek » uretim artığı » soz yok » projektor » kusuşmek » duğumlenebilir nesne » arnavut biberi » gozler onune serilmek » ici surmek » kosemen » kafa goz yarmak » adama donmek veya benzemek » şeylerden yapılarak icine su d » golgelendirmek » kaynakcı » smac » daraya atmak veya cıkarmak » tecessum » kosele suratlı » İcra ve İflâs hukuku » borc odemekle veya vermekle y » kulâh giydirmek » ramp ışığına cıkarmak » kucuk onerme » centikli » doğaclamak » cok yıllık » puskurtme » ozgunleştirmek » ciğnemek » cavlanma » ya rabbi » yureğini tuketmek » ozdeşleştirme »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.