tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urdunlu » bolumunden her biri sezon » harclı » gecmek » geri geri cekilmek » hak yerini bulur veya hak yerd » sağgoru » adınıkirletmek veya lekelemek » maskesi duşmek » boru calmak » alıal moru mor » mur » kece » tezata duşmek » ecek » gorevsel dil bilimi » gundem dışı » amplifikator » lisanımunasip » kurt kopeği » supurulme » luzumsuz » sağyap » şoyle dursun » bicim » pes perdeden konuşmak » koku » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » angıc » duşurmek » cakmak yapan veya satan kimse » tampon bolge » durust » cabalanmak » cekme » uvertur » karga yuruyuşu » lw » tohmet » buzgu » limon kufu » gozetletmek » ciziktirmek » untu » ucluk » keceleşmek » suzmek » keceyi suya atmak » iskeletli hayvan corallium rub » mumbit »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.