tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butunlemeye kalmak » burgac » metalurji » gecirgen » bilek gucu » ozgul ağırlık » yol acmak » cekirdek aile » opturme » sınıfta caktırmak » acılma » hesaba dokmek » munasebetini getirmek » lâstikli soz » ongorme » sut beyaz » grev sozcusu » balıkcılık » bobrek taşı » gumruk kanunu » devam etmek veya ettirmek » kor şans » dokumasıolan » ust başı » uyuz bocekleri » buğday başak verince orak paha » one surmek » yengecvari » gozlukcu » kocaklama » suruşturme » cıkarmak » orta şark » luknet » kandil coreği » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » cakıldamak » kara calmak » mektupcu » hunkâr » el etek cekilmek » hukûmet » turşusu cıkmak » guvensizlik onergesi » nankorluk » ustune titremek » n » utulemek » allah rahmet eylesin » kacılmak »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.