tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curuk gaz » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » mustebit » mes uliyet almak » nefes tuketmek » boceklik » duzleşme » duzletme » yuksek lisans » ruzgârlama » karagoz » cenesi duşmek » cifte » tekduze » mukedder olmak » surmelemek » cıkartmak » yorungesine oturmak » seruvenli » dovdurulmek » ciğleşmek » purneşe » kutletmek » kotu yola sapmak » nuzullu » surusune bereket » suhulet » eli boşcıkmak » tekefful etmek » gereksinme duyduğu maddeler du » butuncul » tenezzul » kalıpcı » dışıeli yakar ici beni yakar » olmuşveya pişmiş armut gibi el » mustelzim » murettep » yayla corbası » muneccimlik » guvec » ağac kavunu » pabuctan aşağı » ustun » yarım kure » ebussuut efendinin gelini gibi » ağzınıveya cenesini tutmak » catmak » tankcı » gokten zembille mi indi » kosteklenmek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.