tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donencel » erkek fatma veya ayşe » oğle tatili » cop kebabı » peygamber uzumu » guruh » muşterek » yıldırımlarıustune cekmek » kaynakcılık » turkmen » kalemiyle yaşamak veya gecinme » a e » muzayede » yahudi takvimi » guney karamanı » kacmaktan kovalamaya vakit olm » turancı » dile dillere duşmek » icinin ateşi kullenmek » ustume iyilik sağlık ustune u » yan odeme » cirişli » kazak » yahudilik » cakırdiken » cekmek » eğri cehre » cağrışımlı » gocen » domuz gibi yemek veya tıkınmak » kuvet » barutculuk » tarih oncesi » muzelik » hacvari » camcak » soylev » yolcu taşımakta kullanılan mot » seyreyle gumburtuyu » sunger taşı » kotuleşmek » parcası » sokak supurgesi » luknet » one almak veya alınmak » fırsat beklemek veya aramak » başına cıkarmak » calkanmak » kopru başı » kucuk unlu uyumu »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.