tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zumrut » ekşi yuz » nemce » duzen bağı » anaclaşmak » icin kullandıkları ozel olara » şantoz » otesi berisi » dediği cıkmak » kızağa cekmek » su gecirmez » cekinme » ove ove » acmak » turban » tespih cekmek » hunnapgiller » bir gunden bir gune » cizilme » kemiksi bolge » ellerin dert gormesin » kopru başı » beli cokmek » ada » uye » ge » cehre almak » fluorışı » direnc » durulmek » omurler olsun » gozune uyku girmemek » kulleme » ovunme » bin bir ayak bir ayak ustune » guduk » gucuk » ure » kendini toparlamak veya toplam » unleme » samanyolu » şeylerden her biri tabaka » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » şohretli » tabana kuvvet kacmak » duşurulmek » koy imamı » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » kor kadı » pek soylemek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.