tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imza sirkuleri » edeptir soylemesi » namaz ortusu » sovuşmek » cavuş » deve doşlu » allah ınıseversen » gunah benden gitti veya gitsin » suyu kesilmişdeğirmene donmek » cereyan carpmak » cıkmak » mel un » hemzemin gecit » gozu toprağa bakmak » camgiller » aclık » rontgencilik » yururluğe girmek » dava gutmek » buruşukca » huzun cokmek veya icine bir hu » cıkık » levha » sulf » icini acmak » purceksiz » goden » uzerinde kalmak » duşman duşmana gazel veya yasi » at cevirmek » caca » cokuntu » antikomunist » ilâcsızlık » avazıcıktığıkadar » kacınmak » muşkilât cıkarmak » gozu gitmek » ardıc » gecmişi kandilli » hezaren orgu » kendi kanatlarıyla ucmak » cam sakızı » dutu rubus caesus » pic » bohcasınıkoltuğuna vermek » davranmaya sebep olan sevgi du » genişzaman sıfat fiili » icilmek » usanc vermek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.