tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıkla ikle ukla ukle » boduc » durtu » eli dar veya eli darda olmak » konservator » smac » an en » yanıbaşında veya yanıbaşına » kurallıcumle » ustu kapalı » bukunmek » dokuz ayın carşambasıbir araya » katranıkaynatsan olur mu şeker » cinke » bufeci » somurgeci » mudurluk » gerceğin doğaya uygun bicimde » cokermek » oncu » adalet orgutu » v » cevresel » eu » acmak » role » cokbilmişlik » buruşukca » ilenc » acem kılıcıgibi » koşeye cekilmek » acık vermek » yureğine od veya ateş duşmek » cekme » fakulteli » pic etmek » tezayut etmek » kok salmak » magnezyum klorur » yassısolungaclılar » kepce » alcıtaşı » yuzunden okumak » sumuk doku » mutecasir » yuzeyleşme » yuzu asılmak » akıllıgecinmek » kuvvetini gosterir » capasız »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.