tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acımlama » tarakcı » kılıclama » cocuk dunyaya getirmek » saygıgostermek icin başeğerek » uflenmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » duşme » dokulmek » cizginme » cıkarım » sutlu » cifte kumrular » sozlendirme » pacal » kapanmak ortulmek » dokme » icerleme » otumluluk » hangi ruzgâr attı » pic olmak » cınlamalı » dunden hazır veya razı » yalanıcıkmak » orcin » besle kargayı oysun gozunu » comeliş » alak elek » uzum kompostosu » tut kelin perceminden » ustune yıkmak veya yıkılmak » civanpercemi » birleşikgillerden kok sapları » abdesti kacmak » tukurmek » falakaya cekmek yatırmak vurm » hanuman » gumburdemek » durum durum » amerikalı » yaşama cabası » tuydurmek » silindir prizma vb bicimindek » icilmek » paşmakcı » ciğnenme » gecirilmek » dışticaret acığı » terettup » urpertme »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.