tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suyu gorunce teyemmum bozulur » kumeleme » ucuncu kişi » bilimlerinin ortak adı riyazi » cıl » boluk » acık kahverengi » gonenme » cıplaklık » hurya » anten yukselteci » yururluk » police » yer opmek » cakılıp kalmak » yuz yuze gelmek » sebep olan fiziksel enerji ha » orme » kacınılmaz » zırıltıcıkarmak » perdah cekmek » davranmak saygıgostermek soz » alcaltmak » cıktı » ceşnici » yuksunmek » gorevsel dil bilimi » bıcak altına yatmak » otede beride » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kayakcılık » cil » gozu veya gozleri ustunde kalm » baskısız buyumek » sut ağacı » olcek » gelmişgecmiş » kanıma gore veya kanımca » kutleşme » atmak muracaat etmek » baba değil tırabzan babası » hukmolunma » cokuş » desinatorluk » aracılığıyla duymak değmek e » cetrefilleşmek » bektaşî uzumu » haber gecmek » ustune evlenmek » catallı »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.