tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mısır ozu » gonul indirmek » olumle oc alınmaz » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gocmenleşme » icin » şeylerden her biri tabaka » maddenin icinden yavaşyavaşgec » cilâlıtaşdevri » uzum hoşafı » almanlaştırmak » oyuncak » tan ağarmak veya atmak » kutup yıldızı » pulverizator » teeddup » mudana » mucavir » eğitim fakultesi » bicimi » cumhuriyetci » pacavra gibi » ortusuz » temas etmek veya biriyle temas » calıgibi » depremcizer » yayılmasınıonlemek icin kullan » kopru kurmak » polonyalı » burokratik » koyuvermek » genclik » tecessum » olcuş » koşeklemek » catıklaşmak » bıckınlaşma » acık sacık konuşmak » carpılmak » icin kullanılır » col » u » tıpıştıpışyurumek » borcsuz » daha bircok şeylerin yapımında » ust diş » cekişte » beşeriyetci » sescil » cakmak »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.