tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotucul » pirinc » imzayıbasmak veya cakmak » orgu » hil at » yapay dolleme » kendi derdine duşmek » itiyat etmek veya edinmek » etanol etil alkol » mizac » temulentum » zumre » himaye etmek » kamanco etmek veya edilmek » afiyet uzere olmak » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » bizim gelin bizden kacar tuta » surukletmek » ayaklarınısurumek » soruşturma acmak » yuz bulmak » paytakca » dulgerlik » teeddup etmek » ozetlemek » flâşor » tahtalıkoy » catlamak » gunduzluk » kıyıda koşede » millî mudafaa » yakadan gecirmek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » icraata gecmek » gomulduruk » uclu bahis » oğur olmak » arabasınıduze cıkarmak » yureği ezilmek » pirinc taneleri » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » mirascı » omursuz » dikilmişparca » krater golu » umitlenmek » cıkmak » sepetci » bolumsel » kufran »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.