tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olmayan bağımsız hur » canınıbir yere dar atmak » yuz goz » ozlu un » elektronik calgılar » kor faregiller » ortaklaşa alışkanlıkların tut » borclu bulunmak veya olmak » bıcak gibi kesmek » ucleme » cerez » enstrumantal muzik » pop muzik » adıcıkmışdokuza inmez sekize » yarıunlu » sokmek » lâf acmak » ustun » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » inmek » bir elin sesi cıkmaz » bilinc akışı » bir calgı » baygınlık gecirmek » tedahulde kalmak » torenli » suve » doşem » dort dortluk » ağaclık » sunturlu kufur » bicmek » ciceklemek » karnızil calmak » zannına duşmek » sarıkcı » şarlatanlık ğı » kullanılır » cayır guzeli » gomulduruk » not duşmek » mahrec » icimli » doner » sac orgusu » um » allah ecir sabır versin » nobet calmak » cevrelenmiştahta ağırşak » yaşınıicine akıtmak »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.