tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
adamkoku » teknik universite » kafa yok » munakale » caresine bakmak » cengel takmak » ilcebay » gulbeşeker » aslî nusha » goynuk » carpılı » cakılıp kalmak » siyaseti ve oğretisi » munasip » modul » mes uliyet » duğurcuk » bukunmek » calmak » affınıdilemek veya istemek » sempervirens » durumundaki bileşkenin uygulam » gormek » cam goz » olcu bilimci » fıcıcılık » rusumat » kepce kuyruk » el cabukluğu » dort goz » cifteli » şumullendirmek » cembersiz » us » cala kalem » kampana calmak » cul » duzgun » gozune batmak » muhlet vermek » di li gecmiş » calkantı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ustune cevirmek » celebi » on oluşum » imam osurursa cemaat sıcar » olmayan bağımsız hur » gozu kesmemek » surgun gitmek »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.