tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ihrac etmek » ic tumce » suyundan yararlanılan cukur » halacca » ust » cığırından cıkmak » kul bağlamak » sofrasıacık » sungerci » uzgu » tuberkulin » bugunku gunde » atma recep din kardeşiyiz » mutekâsif » ozelleştirme » kapuşon » olu gozunden yaşummak » ozgur » işguc » donuşme » ustenci » muzahrefat » şantoz » cargâh » davranmak saygıgostermek soz » allah bana ben de sana » carşafsız » ustune fenalık gelmek » cicek cıkarmak » cift camlı » kucuk bitkilere verilen ortak » bugunluk » suzule suzule » gun meselesi » suru suru » aklından gecirmek » gercekcilik » mektep cocuğu » ciseme » pufleme » kafa cekmek » bazen doğrudan doğruya yere da » coplenmek » yaylar uzerinde hareket etmek » duşuk » allah a bin şukur » recineli » usculuk » temizlemek » puruzlu »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.