tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luzum » nukleoprotein » kapcıklı » umidi boşa cıkmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mes udane » icine etmek » cirişlenme » calık » koken bilimci » yapmacık guluş » da var ki anlamlarında kullan » levanten » mulkiye » kaucuktan yapılmışşilte » boceklik » kız boceği » nufus bilimi » top tufek » duşunce » bitkisel veya hayvansal madde » ozellik başkalık ayrım » kıcına bakarak veya kıcına bak » manipulâtor » fırsat duşmek veya cıkmak » sedefci » kurum kurum kurumlanmak veya k » panturanizm » kısıkca » eşbasınc » başınıdondurmek » duzulmek » amerika armudu » tok gozlu » gonul kocamamak » dokuntu » sozcu » coğunluk » duşuncesiz » karalar bağlamak veya giymek » taammum » cotira » zerre kadar olsaydı » alttan veya aşağıdan almak » sevinc » cengellemek » gozunu acmak » treni kacırmak » alkalolcer » odun ozu »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.