tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzune bakılacak gibi veya yuz » sozluk bilgisi » basitce » cayır kuşu » taaffun » mucize gostermek » kuyruksuren » cekme » alârma gecmek » motorkroscu » penceletme » kosteklemek » yunan » kor » on soruşturma » suvarilik » almanlaştırmak » goğcek » cıngı » dâhiliye mutehassısı » ıtriyatcı » acık sarı » suheyl » akaclatma » oldum bittim oldum olasıveya o » kırk bir kere maşallah » guvec » olmuş » buvelek » kaşgoz etmek » kitapca » borulce » gelmişgecmiş » luterci » kraca » percem » bildiğinden şaşmamak veya kalm » lâtin yelkeni » vucutca » icine sıcmak » cekek » kurekcilik » sehpaya cekmek » haber gondermek » cıldırmak » bıckı » muşekkel » uzum şırası » canıağzına veya boğazına gelme » gozu bir şeyde veya bir şeyin »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.