tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
para dokmek » minor » gecmişi kandilli » işlemeli yollar » umit » zimmetine gecirmek » takla atmak veya kılmak » karagoz » alcılamak » duze inmek » yelec » ev acmak » acık tohumlular » toplumsal butunleşme » yanıbaşında veya yanıbaşına » bocu » bolen » oykuleştirmek » uzerinde » şumullu » nobetcilik » bobur » kurkculuk » tur ağac veya metalden değnek » zumre edebiyatı » ağzınıacmak » ruzgârlama » soven » istediği gibi at koşturmak duz » butunler » sinekten yağcıkarmak » al birini vur otekine veya bi » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » gravurculuk » cantada keklik » aktualizm » temas etmek veya biriyle temas » destek gormek » hesaba almak veya hesaba katma » yuksuk » dolaylıozne » cıpıl cıpıl » bocekciller » kor topal » suzulmek » guğum » ust geciş » cağrım » onluk » muessir olmak »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.