tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan gücünün anlamı tıklayınız. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahaccur etmek » zaman tuneli » malta humması » mısır baklası » ceyizlenme » hoparlorsuz » cekiclemek » kuşmu konduracak » oğle yemeği » bir icim su gibi » maraba » yapılan yığın » cıkır cıkır » on » sozluk birimi » celik metre » eşbasınc » gunduzlu » ne oluyor » icini boşaltmak » dalgıc » dostluk başka alışverişbaşka » ali nin kulâhınıveli ye veli » kul yemek veya yutmak » kuşculuk » boşol veya olsun » luks baskı » her firavunun bir musa sıcıkar » girmesiyle cıkmasıbir olmak » lâkırdıyıezip buzmek » cabalama » cok yavaşişyapan cevik olmaya » dongu » duşkun » surutmek » koy ekmeği » tup gecit » gurultu cıkarmak etmek koparm » ucretli » yonden » kotulukculuk » di » muk » kavga cıkarmak » cay saati » virus » parca » onayak » gozden kaybolmak » tecennun »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.