tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
modulâsyon » kemence » cifteleşme » hatırlatmak » gozlemcilik » cin carpmak » icine baygınlıklar cokmek » cıkarmak » anka » hanbelî » film cevirmek » cezasınıcekmek » kadının yuzunun karasıerkeğin » sozleşme » luleci camuru » commek » cobanaldatangiller » korfezcik » bicki yapmak » cerezci » kucuk şalgam » inmek » kece » usulsuzluk » sunger » olumsek » tac » soz bir allah bir » uyur goz » bir yerde kullanılan bir yere » canıltı » ustun zekâlı » sescil alfabe » yıkamaya yarar cukur yer veya » balıkcı » aklına geleni soylemek » gecişhakkı » mustesna » baskın cıkmak veya gelmek » kostebek illeti » sut kuzusu » sovuşme » kara evli » arap tavşanı » gormemiş » cozumlemeli » ciğlik » orfî idare » uc » gi »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.