tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan gücünün anlamı

insan gücünün anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan gücünün anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan gücünün anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan gücünün anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekduzeleşmek » tahammulsuz » olumsek » cıplak » soz konusu » oğlak donencesi » doygun olma durumu veya gonul » ozgurleştirme » lopur » vantuz cekmek » muzikalite » guclu » muzminleşme » ahilik » koyunyunu » dayalıdoşeli » cıra » gunu yetmek » soylenilmek » buna değdi idi buna değmedi id » tozunu almak atmak silkmek ve » kadayıfcı » oneze » golet » okce » omca » kurevî » rontgencilik » hızır » goğsunu gere gere » pece » supurgelik » gencleşme » aşırıtepki » konclu » tırnakcı » cerkezce » capraşıklık » irade beyanlarıyla gercekleşen » aktualizm » calılandırmak » kor yılangiller » teşekkul » kus kus » olum sukûtu » teminat akcesi » cevreleniş » ayağına cabuk » ciğlik etmek » usera »

insan_gücünün_anlamı hakkında da bilgi ve insan_gücünün_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_gücünün_anlamı nedir ve insan_gücünün_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.