tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan ismi olan Gül eş sesli midir ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mumteni » yuze guluculuk » ustundeki ustunde başındaki b » başoğretmen » gozu bulanmak » mutekâsif » cekel » muzikcilik » mueccel » ciceksiz » trabzon hurması » organların her biri » ulusculuk » kul tablası » yengec » acılıp sacılmak » citmek » monitor » karantina suresi » değer duşurumu » sodyum sulfat » cingeneleşme » onerme » mubahase » utu makinesi » tuberkulin testi » payandalarıcozmek » gayrimunasip » tore » zuğurtleşmek » camurlanmak » barutcu » sercin » eskimo » tarlanın taşlısı karının veya » postaya atmak veya vermek » ustunluk karmaşası » cıtak » » bukuk » purneşe » celimli » celme » kotuye cekmek » ozlu un » kuru soz » caldırma » ic ağa » verkac » duşeyazma »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.