tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan ismi olan Gül eş sesli midir ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catallı » ağzınısıkıveya pek tutmak » aleyhine donmek » catılış » goğsu daralmak veya tıkanmak » polarolcer » kalburdan gecirmek » dağveya dağları devirmek » curutme » turkulemek » duğumlenmek » kupe ciceği » cozuluş » cucuk » işlemeli yollar » hurmetsiz » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » kokertmek » elinde bulunduran kimse » kacırmak » luzum var » duzen vermek duzene koymak vey » cirozlaşmak » komurleşmek » uflemeli calgı » u » ayağına celme takmak » ak mıkara mıonune duşunce goru » ebulyoskop » elden gecirmek » ulkuleştirilme » papazkactı » opucuk » sozum ona sanki guya » harbiyeli » coluk cocuğa karışmak » otme » hurmet etmek » uvendire » yağlıharc » her dem taze olmak » havadan sudan konuşmak » koprucuk kemiği » ustelik » vokabuler » gunu » olcumlemek » kem kum » koruyucu unsuz » suyu getiren de bir testiyi k »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.