tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan ismi olan Gül eş sesli midir ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
murettep » ruzgâr tutmak veya tutmamak » icerlemek » cirkefe camura taşatmak veya c » ağaclandırılmak » gonlu cokmek » kambur ustune kambur veya kamb » intelektualizm » yoksun bırakmak etmek veya kıl » ciğlik etmek » bugduz » pusuya duşurmek » yuk gemisi » kahır veya kahrını cekememek » şolen » kustum otu » ters turs » golge duşurmek » kılıclı » tufekci » bicim » kaşyapayım derken goz cıkartma » furumaye » mulâyemet » mucehhez olmak » on defa veya kere » gudumcu » nitelikler gosteren madde » cekek » centiklemek » kostere » bir madde » calkantı » yuz » metal parca » tesisler butunu » buyutmek » aluminyum taşı » suvari » cığ » bîcarelik » ruyasıcıkmak » dudak bukmek » ihtiyac » caltılık » soze karışmak » kullanılan yapma yuz » furs » goğusluce » kaptıkactı »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.