tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan ismi olan Gül eş sesli midir tıklayınız. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acısal cap » aristotelescilik » la le » para peşin kırmızımeşin » gule gule » ustune ustluk » kez duz kabartılar » doldurdukları rengi beyazdan » bugun » furumaye » birey ustu » onermek » role » editorluk » urkunc » şap gibi donmak veya kalmak » ı i u u » gun doğmadan neler doğar » yaylar uzerinde hareket etmek » bukulmek » tahsil gormek » gozunden kacmamak » sumter » yuklu » busbutun » celik macunu » denetci » calış » cakmak » guverte » mucerret » folk muziği » papirus » cıngar cıkarmak » karidesci » alttan gureşmek » pamukcuk » reisulkuttap » uşuşmek » kanarya ciceği » cumleten » eller yukarı » mana cıkarmak » uzum kompostosu » elektrik supurgesi » gonder » kızılyoruk » cadır canağı » suklum puklum » seckinleşme »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.