tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan ismi olan Gül eş sesli midir tıklayınız. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği kabarmak » kopya cekmek veya yapmak » goz aşısı » goz altıkremi » şuyu bulmak » cok terimli » teverrum » tellâl cağırtmak » karaağacgiller » olağanustu » gozunu acmak » kuturdetmek » gurul gurul » davranmak saygıgostermek soz » kacamaklı » kez duz kabartılar » on oda » başkurt » unlu duşmesi » dovuşcu » copurlaşmak » cokel » camgobeği » cullandırmak » olusu kınalı » işine gelmek veya gelmemek » demec vermek » destekli butce » suru » gıptasınıcekmek » hakikî » yuzu asık » suruklemek » havadan sudan konuşmak » dovunuş » ozeme » kok » daloğle » kumelemek » kredisi duşmek » delgec » bukunmek » ozgun » huruc » midibuscu » caplamak » dudağınıbukmek » basma alım satımı » vasıflıişci » nişanıatmak veya bozmak »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.