tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan ismi olan Gül eş sesli midir ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capar » icini bayıltmak veya kıymak » dokuk » kulliyet » kasık catlağı » butunluk » kıskac » cevir sesi » gureşcilik » guneşsiz » benim oğlum bina okur doner d » başgoz etmek » gozlerinin icine kadar kızarma » sunger cekmek » cocuğu olmak » işduşmek » mureffehen » yeme icme » cifte kavrulmuş » cırakman » cerge oba otağ » elden duşme » cozumlenmek » avcunun icinde tutmak » verim duşurmek » yangından veya gumrukten mal k » acıklamak » tahkimat elemanlarıustune veya » salkım soğut » yonetim gideri » koşelik » cardak » futurizm » kırıp gecirmek » muptelâ olmak » duşe kalka » kur a » transit gecmek » sublimleştirmek » bağlanan sert nesne » cay bardağı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » olum » calımlı » pic » gecmişi olmak » ziyade olsun » dernekci » başın ağrıması başta oluşan r » kuşku beslemek veya kuşku duym »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.