tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz insan ismi olan Gül eş sesli midir ziyaret ediniz. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhafazakâr » camgobeği » cıplak » butunsel » icine işlemek » hint keneviri » sacmacı » ustune cekmek » kemane cekme » imalâtcı » monsenyor » yuksekten konuşmak » sun î » direncli » tekme atmak veya tekme vurmak » kireclenme » acı » sabahcı » sac saca başbaşa sac saca başb » ın in un un » yorgunu yokuşa surmek » maden yunu » oteden beriden » tuyo » oncesizlik » allah vere de » allah halil İbrahim bereketi v » bocekhane » umit kapısı » boksor » kutle » sussuz » katılmasıya yapılan secim » duşuncel » cercevesiz » balgumeci » mutehavvil » gomulduruk » yuk olmak » durdurmak » haclılar » kuldur » sırca koşkte oturan komşusuna » yuklem obeği » cer cop » kantcı » caldırmak » ıtır ciceği » kucuk abdest » kıblenuma »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.