tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan ismi olan Gül eş sesli midir tıklayınız. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği katı » gozu alışmak » trabzon hurması » duzlem geometri » bıcakcı » bicimdeki bolumler » ciftetelli » yoresellik » ornek » acılmak » herkesin arşınına gore bez ver » duğmelenmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » non stop » yazık etmek veya olmak » acıklık » dublorluk » sozu edilmek » tohmetlendirmek » tesettur modası » ut » oğrenci » mobleli » dorttek » cıtır cıtır konuşmak » kağnıgibi gitmek » perde arkasında veya arkasında » japon bezi » mes ul olmak » hesap gormek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yargıgucu » celme atmak veya takmak » kazak » onlemek » sorumluluk duşmek » dovmek » uvey kardeş » bilinc akışı » dort duvar arasında kalmak » icirtmek » burokrasi » elimi sallasam ellisi başımıs » fırıldak yapan veya satan kims » mevlevîhane » esmer kufler » gece işi korler işi » cicek boyası » defibrator » comezlik »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.