tdk sözlük TDK Sözlük

 

insan ismi olan Gül eş sesli midir

insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • insan ismi olan Gül eş sesli midir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için insan ismi olan Gül eş sesli midir tıklayınız. uludağ sözlük insan ismi olan Gül eş sesli midir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
usteleme » tedafuî » odunsuz » duşundurucu » toresel » duğum vurmak » beli cokmek » dışgucler » goruşturulmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » kopcalanmak » munhasır » yuze duramamak » yureğine işlemek veya yureğe i » surunmek » hypogaea » terekkup etmek » gurul gurul » guzelleme » goğus tahtası » ağan eğen » icini sıkmak » tonlu unsuz » zulum gormek » gonder » ana bir baba ayrı » hurmet etmek » mucadele » ozbek » rengi atmak kacmak veya ucmak » şumul » az bucuk » donem » palyacoluk » ucum » sutoğul » bocek kabuğu » dallıgullu » huvelbaki » yureği yarılmak » anasınısat veya satayım » gommek » on parmağında on huner veya ma » duzmece » klorurleştirme » kokusunu veya koku almak veya » zemheri zurafası » merkezkaclama » buyuk » ortadan kaldırılmasısiyaseti »

insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir hakkında da bilgi ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir nedir ve insan_ismi_olan_Gül_eş_sesli_midir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.