tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucretsiz » İskambil destesinde maca dizis » kireclenmek » smac » allah taksiratınıaffetsin » bozguna uğramak veya vermek » cekmek » olum » musellem » omuzlarıcokmek » torpido gozu » ac ec » muteşekkil » mutevazin » kacırmak » dovulgenlik » bicimlenme » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cukurlaşma » ustunluk derecesi » goruntuluk » nal cakmak » gectikten sonra yavru olarak d » gozetim » basıncolcer » dalgıclık » cimentolatmak » urun yelpazesi » sokağa veya sokaklara duşmek » yuksekten atmak » nesne » yuklu » istintac etmek » ordovr arabası » gumuşcun » purneşe » hayra karşıolmak » şeffaf ışığıgeciren madde sl » yarım gun » cıplaklaştırma » kullanılır » ozlu » ornekleme » parcalanmak » sure daha surdurmek » ramp ışığına cıkarmak » kapıkethudası » nufuz ticareti » bulunan bolum kafa ser » guzlek »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.