tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guderi » karşıtı » humanist » gule oynaya » guzel duyusal » cıkış » nitroseluloz » pohpohcu » toplumsal cozulme » gonullu gonulsuz » aklına şaşayım veya şaşarım » cığırma » denk duşmek » cıkılamak » duşeyazma » yoneltme » tum » suclayış » secmece » geciştirilmek » guntun eşitliği » muteessir » ickili » kafasıdonmek » cuş » uskuf » gun bugun » tutsu yapmak » ardıc kuşu » başbaşa veya kafa kafaya verme » dunya gozune zindan olmak goru » recetesiz » ulkuculuk » cekmek » rabbena hakkıicin » kucuk capta » kaclı » donuş » duven dişi » celmik » orkleme » abdestinden şuphesi olmamak » gunah işlemek » mubarek otu » cifte dikiş » yağışgostergesi » kucuk » uruşme » munasebetsizlik » sur atlendirmek »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.