tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokertme » husnuniyet » kulağınıacmak » ic işleri » koruklemek » sozlenmek » ağzına veya diline kira isteme » banliyo treni » hanımgobeği » pacasından tutup atmak » tebellur etmek » el arıduşman gayreti » fakulteli » cumartesi kibarıgibi suslenmek » akbalıkcıl » mudafi » telekomunikasyon » butunletmek » beyaz sıvı » fırcalanma » mahkemelik olmak biri başkasıy » kulac atmak » kut » coğullamak » gozden gonulden cıkarmak » biri cok olmak » kul rengi » iki duzlemli » yer tutmak veya tutmamak » fındıkcılık » başmakcı » gun gormez » gayrimusmir » hacamat etmek veya yapmak » direkci » hangi taşıkaldırsan altından » ateşbacayıveya sacağı sarmak » metalurjik » tekcilik » tur » koyluluk » imza atmak veya bir şeyi imza » ackılamak » oteki beriki » icyağı » inmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » hereklemek » eller yukarı » getirilir »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.