tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozetmenlik » uzerine atmak » cepellenmek » golge duşmek » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » supurtme » oturuklu » hoşgorulu » kalem acacağı » boğazına duşkun » huzune kapılmak » hint fulu » gozum gormesin » duden » yaban sumbulu » yapsatcılık » faaliyete gecmek » ici tez » kazık kok » yeşille lâcivert arasırenk el » fark gozetmek » camaşır » serde var » azot karışımıgaz » surme » tur » butunu hars ekin » karantina suresi » cıkma » ellerin dert gormesin » ehlihibre ehlivukuf eksper » cozuntu » cincilyagiller » akşamın işini sabaha veya yarı » dili damağına yapışmak veya di » gecirgenlik » malikî » acıkok » cevre sağlığı » cıyanlık » populerlik » ceki » dinden imandan cıkmak » cuvallanma » cıkma durumu » fekul » arslanın adıcıkmış cakallar b » burnunda veya gozunde tutmek » cağrışım » topceker »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.