tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rahat yuzu gormemek » soz gelişi » oluşmuşmotorlu arac » tu kaka etmek veya edilmek » yabancısaymak veya tutmak » tutsulemek » kopcalama » buzuluş » cengel atmak » imalâtcı » gobeği biriyle bağlıveya berab » seciciler kurulu » muşabehet » feneri nerede sondurdun » olunmek » gozu korkmak » suzum suzum suzulmek » golet » kulâhlı » gobelek » mutehammil » yuz vermek » teseyyup » icre » kopekayası » alcılı » kolayına bakmak veya kolayına » kendi koşesinde yaşamak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » muştereken » yuklu » bohca » ca ce ca ce » it gibi calışmak » puslu » ciftlenmek » işin kolayına kacmak » zevk almak veya duymak » centik » eli boğrunde » doğrultmac » ici ezilmek » gittikce » celikleşmek » marpuc » ovguculuk » sacıştırma » korkak bezirgan ne kâr eder ne » cukurluk » cozumleme »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.