tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anglikan » uzerine gelen duvar ağırlıklar » akcakavak » gozden kaybetmek » parcalanma » cekmek » şeyhulislâm » sutcu » malı meli » donenceli » ustune gul koklamamak » sukût » hot demek » odevlendirilmek » yivacar » coğaltım » aristocu » cok yanlıveya yonlu » yeri goğu tırmalamak » işine bak » uşumek » uzum » ic acıcı » turk kupası » yâruağyar » hoşgormek veya karşılamak » herkes kaşık yapar ama sapını » zevk almak veya duymak » sacık » duzeltici » tuz ekmek duşmanı » buyuk » hanuman » cenek » ucucu » okuzburnu » gubre gazı » akortcu » ağza duşmek » zuğurtleşmek » dort donmek » inmek » cocuksuzluk » dışticaret acığı » kostek » nusha » sulfit » tukenmezlik » aslanpencesi » mtırak mturak »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.