tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
huzune kapılmak » mutevelli » canak ağızlı » buyuk mağaza » mantık oncesi » cırpınmak » dizleri kesilmek veya tutmamak » pacavra hastalığı » celtikli » hazırlıklıolmak veya bulunmak » karanlıkta goz kırpmak » guzey » dedikodu etmek veya yapmak » kırbac kurdu » cark etmek » gosterilmek » ozdeksel » corba olmak » gulunc » soğuş » lâfcı » andac » facuna » guvey i » meyve ici » suzuntu » şoyle » urkmek » gosterme zamiri » bir baba dokuz evlâdıbesler d » cıkra » boyunca cocuğu olmak » bulunan bolum kafa ser » berberî » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » comelme » guleğen » duğumlemek » tunc bilekli » gorevsel dil bilimi » devam etmek veya ettirmek » gecmiş » donme » genel ad » onunu kesmek » ceneleşme » goz alabildiğine » duşuncesiz » odevlendirme »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.