tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozulmek » patlakca » corek otu » pabuc » mes ut » guzellik » kopekleşiş » duruma gelmek usanmak » deve yuku » omur boyu » bıcak » ornekseme » bitkisi lâstik ağacıficus ela » sulu gozlu » civici » istimzac etmek » calışkanlık » butunleme » dikilip durmak veya kalmak » suzgu » başısıkılmak veya sıkışmak » cağdaşlık » gorme gozesi » tirt » buzmek » capaculculuk » dolambacsız » kokun gecmesi » tatsızlık cıkarmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » simitci » gonul maskarası » ağac yaşiken eğilir » capullama » gomme » perdah cekmek » hangi ruzgâr attı » olcuyu kacırmak » tartışma goturmek » bric » topluluğu » gonul yakmak » carpıklık » nârına veya nâra yanmak » yuklenmek » beden hareketlerinin tumu » dişcekimi » soz veya lâf duşmemek » yuruk » tur ağac veya metalden değnek »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.