tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soğuk bufe » bayram etmek veya yapmak » ustune perde cekmek » suryanîce » sulfur » gocurucu » iki rahmetten veya iyilikten b » cift kapı » faca » kırıp dokmek » dondurulmek » ac karnına » gugu ciceği » yuz kere » durac » orta cağ » bulunan bolum kafa ser » zaman tuneli » sakatatcı » bozguna uğramak veya vermek » kor » eski cağ » bordur » suzuluş » kulâh » kongolu » imam osurursa cemaat sıcar » bilimsel duşunce » cardaksız » şomine » huner gostermek » kalpakcılık » boşol veya olsun » olculmek » mueccel » dumen neferi » yetenek ve genel gidişdurumlar » gelin ciceği » tukuruk hokkası » maddî olmayan manevî şeyler » hurmetli » kendinde kullanım hakkıolan e » figuran » musabık » imparatoricelik » akşam ahıra sabah cayıra » acık eksiltme » surekci » iceri » maddelerden oluşan varlığın he »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.