tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taclı » uleşme » canıağzına veya boğazına gelme » verilen liste » odevlendirme » askıya cıkmak » icerik » uflemek » olcuş » dilli duduk » gecit resmi » orfî idare » gun durumu » mustehlik » cizilme » sırtustu yatmak » tutac » catılmak » corek » muallâkta olmak veya muallâkta » kutuk gibi » resim cekmek veya cıkarmak » parıltı » kukreyiş » ne gunlere kaldık » kupeli » icatcı » av kopeği » kup » tecavuz etmek » immunoloji » cemberletmek » plâncete » acem lâlesi » rejisor » tahsil gormek » donuşlu catı » mubarek » ozellik başkalık fark » cırnık » kasavet cekmek » dumtek » semturreis » mahşer gunu » oburku » kelepce » ay aydın hesap belli » cubuklu » urperiş » yureği tukenmek veya yurek tuk »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.