tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cullanış » opuşmek » arkasınıbir şeye vermek » muşkul » itibar gormek » geceyi gunduze katmak » sokup atmak » karşısına gecmek » olum » ekmek carpsın » kucuk kopru » istifci » kusmek » kustum otu » goz evi » asker cıkarmak » luzumsuz gormek » guvensizce » bolmec » cağrışma » sozlenmek » sıcankulağı » davranmak saygıgostermek soz » tuy sıklet » geometrik cizim » yakınlık gormek » goğe merdiven dayamış » tırnakcılık » yalın kılıc » işler acılmak » re » deyip de gecmek » evrat cekmek » sulfur » lig » soz arasında » tilki uzumu » cem an » odunlu » cıkık » buyuk boy » ağız actırmamak » is at etmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » hint gergedanı » sağelinin verdiğini sol elin g » ovunmek » onunde ardında gidilmez » cenileme » topuk calmak »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.