tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicimselleştirme » koken bilimci » muştak » el işciliği » mutebasbıs » dinamitci » lâmadan oluşmuş arasına yerle » isimden tureme fiil » babakoş » soğuşturmek » suve » ce demeye mi geldin » başınıkaldırmamak veya kaldıra » orgusuz » koşesiz » secme » koceklik » cekmek » dokulup sacılmak » yuksek » oykunme » seyreyle gumburtuyu » hazarca » gommek » kopcasız » icerme » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » indukleme » orumcek » iskorbut » servise cıkmak » zuğurt tesellisi » ustunsemek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kalbura donmek » borek » dalkavukca » katılmasıya yapılan secim » kamcılatmak » bir cuval inciri berbat etmek » muezzin » remil atmak veya dokmek » l al el » guveni olmak » te » inanılan iyilik kaynağı » ezilip buzulmek » cu » suruşturme » munasebet kurmak »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.