tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırıkcı » tunguzca » suit » butunler » cay » guneştekeri » kıt a » toplu calışım » kepce » bana da demesinler » başıcatlamak » ikram gormek » calımsızlık » dırt dirt durt durt t » felemenk » yuz » aile butcesi » buk » yaka paca goturmek » zayıf duşmek » ornek olmak » kacamak » bocuk domuzuna donmek » kırıkcılık » ozon olcum » sumbulteber » unsuz duşmesi » kunde » yurunme » yukarı goğe doğru olan yanı » soylem » gozu sonmek » doviz kacırmak » ustune oturmak » surunmek » kocek » konseptualizm » olu renk » olu fiyatına » kızağa cekmek » populerlik » sacıbaşıağarmak » oğutmek » artistce » amac dışı » percem » karşıtı » buvet » gormemezlik » gocebelik »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.