tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcak yemek » canis lupus » yetişmeyesi » ufunetsiz » ibadet de gizli kabahat de » obek obek » ikbal duşkunluğu » suc işlemek » cokkunleşme » turan » muvellidulma » mes ut etmek » ofkelendirme » mucadele etmek » karşıtı » alak elek » ictima » ickisiz » hızla birdenbire » ufunetli » ofsetci » capma » agrostemmagithago » hucre » diskci » itirafcı » bayram cocuğu » one surmek » almanlaşmak » bağlac » den bu yana » sap cekmek » kuru yemiş » yuz » donmek » ozur » cicekleşmek » supurge calısı » baltık » govdesel » susengiller » recine kanalı » acılmak » emekleme cağı » cokmek » gomulmek » yerote » sovuntu » curutulmek » notrleme »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.