tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imtizac etmek » akıllıkopru arayıncaya dek del » zahmet etmek zahmete girmek ve » atla arpayıdovuşturmek veya da » cıkışkapısı » donen kenarıcepecevre oluklu » işguderlik » ayaklarının veya ayağının ucun » guzergâh » glâdyator » coban salatası » faydasınıgormek » golge olay » azaltmaya yarayan arac egzoz » kor kandil » icin » yuksek perdeden » an en » şukretmek » adı » goz emeği » saygıgostermek » editorluk » sıcramak » kırcıllanma » odun ozu » tam bolen » cavlağıcekmek » uckâğıt » kurum kurum kurumlanmak veya k » malc » yiğitce » başmakcılık » teneffus etmek » konsolitci » neler de neler maydanozlu kof » hukmu var veya yok » cuhalı » sellemehusselâm » turkce » mutekâmil » kındırac » ağlamayan cocuğa meme vermezle » cekişmeli » msı msi » dort goz bir evlât icin » hurriyetci » yuzune bakmamak » cıktı » parcalar »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.