tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uvey evlât gibi tutmak veya sa » cirişlenmek » argac » oluşturduğu demet » eğmecli » kayac » secim yasağı » goz aşinalığı » gugu ciceği » uzerine almak » cıkılamak » yalıbulbulu » pazar yerine donmek » duğun alayı » koydeş » karşılıklıbirbirini dovmek » acıklanmak » cukundur » kuplu » ondelik » kulce » donuş » ici rahat etmek » arasında den başka anlamıyl » sulfatlanma » arabistan defnesi » mustehcenleşme » ağaclandırılmak » suluk vurmak » rontgencilik » mevlevîhane » bulbul » lâtin dilleri » duzeltilmek » guleclik » gerceklemek » sac orgusu » pahalıya oturmak veya pahalıya » rolântiye almak » kalenderiye » hukmu var veya yok » kurban olayım » ornek almak » ayakcın » ordek yuruyuşu » bir şeyler veya bir şey olmak » toprak cekmek » ureticilik » otomatiğe almak veya bağlamak » tab an »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.