tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâmbayıacmak » sıcrayıcı » ozgulluk » guzelhatun ciceği » sunger » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » ciğerimin koşesi » kokten dincilik » caput » taharruş » on » doşemci » yukselme » arkasınıbir şeye vermek » bolgesel » kurekci » ay orumceği » oksuruklu » tez vakitte veya zamanda » calım atmak veya yapmak » kilus » cetrefilleşmek » gunu » analizor » duğununde kalburla elekle su t » icler acısı » surekli olarak gidip gelmek » bir yakadan başcıkarmak » gun doğusu » karanlığıdeşmek veya yırtmak » yuz kiri » yakın gocuşme » budu » revaluasyon » koşker » husnukabul » kıpcakca » ozleşmek » gozetilmek » ortmek » hanya yıkonya yıanlamak » yumurta koku » ile beraber » cingene » ormek » dokmek » uzerine atmak » ufunetsiz » ufurmek » boşaltac »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.