tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tabakcı » hasatcılık » cobanduduğu » karagozcu » kırlangıc » ceğmellenmek » utangaclık » kuşgibi cırpınmak » porcus babyrussa » pic etmek » yukseltgenmek » dovmek » ocakcı » notrleme » corbacı » ağzından dokulmek » yuzu gulmek » dikkat cekmek veya dikkati cek » gocen » yeni gercekcilik » afişcilik » yuz yazmak » koklemek » temayul » imtizac » dokuntu » celâlîlik » muşterek » yuklu » borclanmak » nefis mudafaası » ucluk » ciyleme » duğumsuz » goynuk » buyuk mevlit ayı » g g » muhurcu » tun » cınlamak » başına gecmek » coban » uyuz bocekleri » cobanlık » kıskac » tum sayı » matematikci » butunu hars ekin » vidoyu gormek » hırcın »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.