tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucarılık » sun î cayır » uslûplu » ayıp etmek veya yapmak » ricada bulunmak veya birinden » akıkarasıgecitte belli olur » sozu ağzına tıkamak » ceşitleme » icine baygınlıklar cokmek » biciminde alınan onlem » ahbap cıkmak » abaza » cok fazlı » ustune duşmek » kırılıp dokulmek » koşe yazısı » acıktan » ithalâtcılık » cirişci canağı » koşe tutmak » yedi kat yerin dibine gecmek » koy ekmeği » himaye etmek » tur » yuz cevirmek » babac » kufur yemek » şeytanın bacağınıveya ayağını » cıngırtı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » uretim » coreklenmek » şaşkına donmek » hafakanlar boğmak veya basmak » bir duziye » bıcık » gockun » arada cıkarmak » hareket » balığı falyanos balaena misty » gozune karasu inmek » fizikci » ofkeye kapılmak » yanından bile gecmemiş » mubarek ay » tevatur » sacıştırma » eti ne budu ne » yuklenilmek » icini bayıltmak veya kıymak »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.