tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuduz boceği » ulkudaş » palyaco gibi » kucuk oynamak » idareimaslahatcı » vekilharclık » baştan cıkmak » doğuşmek » gobel » cotiragiller » nasihatci » cenesinin bağıcozulmek » acındırmak » cakmak » yaban gulu » toparlakca » ceribaşılık » baraj yapmak veya kurmak » ozgurleşmek » yağlıkcı » inanclı » sozu cevirmek » ovgucu » surme » denk duşmek » inakcılık » bicimselleştirmek » guderilemek » dunya âlem » catak bayrak » boğurtlen » duğu » inc » ruzgâr altı » tansiyon duşurucu » takarrur » iyi hoşama » calımlık » ak gun ağartır kara gun karar » munasebet » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » cember cevirmek » acıklama yapmak » cenabıhak » emec » soru cumlesi » dem dokmek » tesettur mağazası » soz » suciceği »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.