tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutercim » kirec sutu » guneşin alnında veya guneşin a » gecer » icirilmek » kulliyetli » sıcma » kafa yok » tezayut etmek » utu masası » tecanus » cığır » onune gelen » ic cekmek » olgun » oldurmek » gormek » kulunu savurmak » odullendirme » surumcemede bırakmak » canım dese canım cıksın diyor » kabuğu dışına cıkmak » avurdu avurduna gecmek » mumeyyizlik » kamışkalemleri acmak icin kull » oz devinim » gecmek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » cekmek » devenin başıpapucu veya nalı » ciftelemek » can cekişmek » serdengectilik » govdelenmek » suvari alayı » gomu » tuy duzmek » petrolcu » dort goz bir evlât icin » r r » kelime turu » cekinilme » canaksıhucreler » bıcak » avantur » yonetici » daraya atmak veya cıkarmak » ic » elinden cıkmak » cubuk makarna »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.