tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için irinin , zit anlami tıklayınız. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
el elin eşeğini turku cağırara » tekeden sut cıkarmak » aradan cekilmek » acınmak » helenizm » posasınıcıkarmak » sungu » dort ustu murat ustu » utulemek » gocuk » mubareze » al bayrak veya sancak » kor » reflektor » surcturmek » şovalye » başına belâ acmak » tedavul » sepetci soğudu » goğus tahtası » sozlu » murettip » kurşungecirmez » ici goturmemek » yururlukte olmak » duşunce » yoneliş » yupurmek » munazara » guncelik » icine doğmak » resim cekmek veya cıkarmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » amerikanist » elini cabuk tutmak » cekirdek kahve » levazım boluğu » yureği kararmak » kokun gecmesi » surme mantarları » utancından yere gecmek » cokel » makine veya bir kuruluşu plân » duruma gelmek » dışacı » arabeskci » inmek » koleleştirmek » deniz ordeği » harala gurele »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.