tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
humayun » kulceleşme » acmak » onerme » arabist » cakar » kalafata cekmek » goruntuleme » koşe bucak kacmak » gozu acık » cozumlemek » kucuk capta » gorevsizlik » rebiyulevvel » cehre » guzelce » luk » goğsunu gere gere » fizikci » capraşmak » soylemediğini bırakmamak » dokunac » ucgen prizma » gecici » vidanjor » toskurtmek » ışıkolcer » inada binmek veya bindirmek » gum gum » muddeialeyh » calmak » ağzında buyumek » guneyli » bağlac obeği » sevincten ucmak » gunun adamı » ozgulluk » olaylarısonucu elde edilen bic » cekmek » duşgucu » cucuk » it » işleri ve dışişleri bakanlıkla » cemaziyulevvel » gorunmek » afi kesmek satmak veya yapmak » kacamak » suzulme » yardım gormek » ipini cekmek »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.