tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
element kısaltmasıau » cığır acmak » pic » muhurlu » duşundurtmek » ici kabul etmemek » ogesi » saptayıcı saptayan sabit kıl » tuyme » hayalinden gecirmek » uzerine koymak » ayın on dordu » capkınlaşmak » ozdeş » yakasına cokmek » duduk gibi » başdonmesi » suzgun goz » fikir hurriyeti » cakışmak » ucmak » cevrinti » muslukculuk » kotu » talihine kusmek » goz ucuyla suzmek » uleştirim » sana taşla vurana sen aşla var » cok yuzlu » teptim kece oldu sivrilttim k » on lisans » cekmece » ibretiâlem icin » ileri geri surulebilen sistem » ceyrek finalist » tuy tus » olum dirim » icin icin gulmek veya gulumsem » musriflik » nilufergiller » soz dağarcığı » os » soz gumuşse sukût altındır » aşağıfalan yukarı » sokmek » beşpence » kotumserleşme » karşılama toreni » biletcilik » coreklik »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.