tdk sözlük TDK Sözlük

 

irinin , zit anlami

irinin , zit anlami kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • irinin , zit anlami hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz irinin , zit anlami ziyaret ediniz. uludağ sözlük irinin , zit anlami başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sunguleme » maaşa gecmek » kulucka devri » icerik » benden soylemesi » calışma odası » ucretsiz » gonul avlamak » kure » acem » pabuc bırakmamak » ne demek » teşbih etmek veya yapmak » suzme » secmeler » sumbul » gocerme » dilini kedi fare mi yedi » cullanış » calıştırmak » iğrenc » coğul eki » zuğurtleşme » tepkili ucak » tevellutlu » gozu kaymak veya kacmak » on gun » ala ele » boksor » gecmek » usanc getirmek » gun gormek » cift ayaklılar » cıvdırmak » sermayeyi kediye yuklemek » ors » rukun » gunu birliğine » kukurtleme » cupra » yaprak dokumu » peygamberokuzu » uc kat » şeffaf ışığıgeciren madde sl » cifte » davranmaya sebep olan sevgi du » karagozluk etmek » uzunlukta bir yanıyivli yuva » yamalıbohca » kuturdetme »

irinin_,_zit_anlami hakkında da bilgi ve irinin_,_zit_anlami eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. irinin_,_zit_anlami nedir ve irinin_,_zit_anlami kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.