tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olay cıkarmak » acıktan » surtukleşme » le » tup gecit » gorucu » ateşcilik » minor » cardak » danscı » atıalan uskudar ıgecti » dil veya diller dokmek » cember kayık » lupcu » cicek gibi » musteşar » kaşıkcıkuşu » olculmek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » gumruksuz » canak yalayıcılık etmek » pusurlu » cevre » gomuk » bortuk » yeni dunya » dovunuş » pic etmek » kırılıp dokulmek » kuyudan adam cıkarmak » yakasına asılmak veya yapışmak » hık demişanasının babasının b » pluralizm » teberruk » fırcacılık » allah buyuktur » arasında den başka anlamıyl » ibaret olmak veya kalmak » kargın » ceki duzen » işe bak » surumek » baştan kalmışveya kalma » gozunun yaşına bakmamak » tecrube » coğdurmek » eski pusku » puskuruk » catır catır catlamak » gercekleştirilme »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.