tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
element kısaltmasıal » tuvana » kamcılılar » gunaşırı » yetiştirilen bir bitki lycoper » başdondurmek » yukarı goğe doğru olan yanı » yatak yorgan veya yatak doşek » ağac arısı » alaturka bilen alaturka eser » yardakcılık etmek » seckinler » penceletme » kosele gibi » tef calsan oynayacak » cucuk » aştaşınca kepceye paha olmaz » oluşturduğu demet » ortunme » allah rızasıicin » kalvencilik » surgunlerinde kokulu yağbuluna » guzide » us » ozgunluk » hoşmerim » hayvanın sebep olduğu hastalık » nufus kutuğu » mihnet cekmek » cilingir » vukelâ » kendinden gecmek » kacak gureşmek » opmek » astar surmek veya vurmak cekm » zumre edebiyatı » pabuc kadar dili olmak » etmek » ispenc horozu » kopcalanma » akım olcumu » oksuzluk » sulu goz » cumle » taraf tutmak cıkmak veya olmak » gozetme » minyaturleştirmek » zenneye cıkmak » ust yapı » puskurtme tabancası »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.