tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » uygulama » icin icin kaynamak » bir goz ağlarken obur goz gulm » cokmek » konferans cekmek » cocukcu » uretim » peltek dişunsuzu » acıktan » uzun unlu » cabuk » ifrit kesilmek veya olmak » catışmak » otostopculuk » camurcun » boluk porcuk » muhim » kayışa cekmek » olmezoğlu » ali cengiz oyunu » mutebaki » sanskeritce » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » cat orada cat burada cat kapıa » carşıağası » oğretilerin genel adı usculuk » muzebzep » kuşucmaz kervan gecmez » uzerlik » yulume » uzuntulu » bilincsizlik » gumec » onem » yuvarlak unlu » bolme » şerit » reisulkuttap » cekme » dalıp cıkmak » goğus eti » kurneme » ic plâzma » likor bardağı » kulaclamak » iciliş » tunc » bric » korkudan cıldırmak »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.