tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlunu celmek » ceşnisine bakmak » genellikle orduda veya yatılıo » şaka soylemek » dışında kalan bir veya birden » indirme bindirme » taksirli suc » parcalarıkaynaştırma işi veya » yoresel » onune katmak » kacakcılık » gozune hicbir şey gorunmemek » gozunu bağlamak » yuzer havuz » cığırtmacı » arap olayım » gocmek » mumanaat etmek » otostopcu » allah tan » puskurtme makinesi » komurleştirme » ortodoks » ceşitkenar » acmak » butunlemeye kalmak » kok » işbolumu » ozlenmek » sırca » dallarınıkısaltmak » bıcak gibi » carpmak » ada » yoneltme » yangın yerine donmek » curum » yuzu soğuk » muzekkere » ağzıacık » gercekli » celişken » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » capul » inmek » duzine » mizacgirlik » ortaklaşa alışkanlıkların tut » grejuva » gonullu »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.