tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soyundan olan kimse » gun yeli » sana taşla vurana sen aşla var » jonpromiye » arap sacına donmek » ic » guclenmek » lr » imtizac » her yokuşun bir inişi her ini » kaleminden cıkmak » erkek fatma veya ayşe » up » ozleme » uce beşe bakmamak » cıkmaza sokmak » surup gitmek » cakalboğan » pencesiz » caycılık » korluk » conk » surdurmek » cekirge kuşu » cirkefe camura taşatmak veya c » balıkcılık » gulleci » sonucunda ortaya cıkan ustun y » mustakil » tekessur » edilmesi » ezogelin corbası » yukunu almak » kacamak yolu » başakcı » n » amaclı » carliston » cince » dortlemek » herkes gider mersin e biz gid » gundem dışı » su uyur duşman uyumaz » kendi kanatlarıyla ucmak » utopya » daha da geliştirmek amacıyla b » koroğlu » şeriatcı » trolcu » cenesini dağıtmak »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.