tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borcunu kapatmak veya borctan » sonmek » sonuc » ozet » bric » tuvit » yerine gecmek » canak » guduk » yahudi pazarlığı » usdudak » rontgencilik » pabuctan aşağı » ıtriyatcı » ozel sayı » yargıc » muzminleştirme » kacamak » kufur » beklenmediği umulmadığıveya c » eşgudumcu » cirozlaşma » soyunup dokunmek » cokuntu » yurek ağrısı » makascılık » kulâh kapmak » goc etmek veya eylemek » yerlerde surunmek » yukcu » tutma satışıtek elden yonetme » balina cubuğu » meflûc » zeval bulmak veya zevale ermek » goğusleme » canıcana olcmek » cirişci » allah selâmet versin » sacıbitmedik yetim » sıfıra sıfır elde var sıfır » karnından konuşmak veya soylem » kul ufak olmak » aramak » sesini cıkarmamak » olcek » dışcizgiler durumu » at » rekonstruksiyon » ardına veya arkasına duşmek » cemen »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.