tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kepce kulak » calınmak » ortak bolen » cakal » pay cıkarmak » cardaklı » bortmek » cağdaş » cokek » zihni bulanmak veya karışmak » şakşakcılık » tekabul » başdondurmek » mubaşirlik » anglofil » carpıtma » carpma kapı » derdini cekmek » gorevli kişiler » pd » geckin » molekul » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » tuzsuz durgun su ortusu » acıkgozluk » kan dokmek » kulâhımsı » catal ayak » calyaka etmek » iştahıacılmak » muptelâ » suzgunluk » başkırılır fes icinde kol kır » im » teyemmum » surtmek » nufuscu » guneşhayvancıkları » major » bicimlerini belirleyen ana oze » mel unca » infiratcı » metafizik » calmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » yetişen bir ağaccık corylus av » eli para gormek » kecileşme » boşa cıkmak » buz »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.