tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuyo » ufleyici » dokum » resti gormek » cekmece » cultar » oz » kopru » pacayıkaptırmak » calışma saati » silindirsel yuzey » kurşun dokmek » pence vurmak » icin kullanılan boru oluk vey » farsca » iki gonul bir olunca samanlık » temayul » erekcilik » cozuluş » adam kıtlığında veya yokluğund » cevrinti » utcu » curuk veya curuğe cıkmak » sun î solunum » duşurum » kıskac » rus ruleti » makyavelcilik » mercankoşk » sun » dokulme » bilgili » ırgat gibi calışmak » gozu olmak » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » ortulme » guc » karagul » henuz » bohca » cokmek » teşekkul etmek » gozetleniş » duşun » anac » acımlamak » tepeli bulbul » olumsuz » calvincilik » ahbap cıkmak »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.