tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
selâmunkavlen » ureyiş » kargışetmek veya vermek » salepci » dumdar » cekilme » duzeni feodalite » dunit » bolen » ozgulluk » etmek » duzgun » den yana » doğunmek » korduğum » sokmek » paca » buyuk sesli uyumu » torpulenmek » isim govdesi » bulamac » cimentoculuk » buyuk abdesti gelmek » dovunmek » gorkemli » guluşulmek » oturak kundesi » munasebetsiz » sut cocuğu » sağacık » kacmak » acmaz » alttan gureşmek » museddes » ici yağbağlamak » kufluce » tunc » gotten bacaklı » ıskaca » sobe » dışborc » sokuk dikmek » on avurt unsuzu » denk kume » capma » ustun yapım » sap doner keser doner gun ge » sofra veya sofrayı kurmak » capkın » ozgurleştirmek »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.