tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
semturreis » goz » yeteneği maharet » cıkış » şofor koltuğu » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » guneşgozluğu » cullama » gumrukcu » can can etmek otmek veya konuş » cengel » havan dovucunun hınk deyicisi » yargıtay » plâstikten arac » gozlemci » kok » dallarınıkısaltmak » allahuâlem » hint avrupa » ac » başına cıkmak » buyuleyici » endişeye duşmek » karagoz » doğen » care » cekmek » yarayan celik disk » kılıclama » vekilharclık » bankadan cekmek veya almak » kuveytli » şeritci » arkasınıveya peşini bırakmak » yanıbaşında veya yanıbaşına » solpumek » kopekleşmek » oksuruk otu » ileri goruşlu » lisanımunasip » cileden cıkarmak » yenilikci » cedik » ciceksimek » tıkaclamak » celikleştirmek » surculisan » lâponca » ulku » h »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.