tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secmesiz yemek » tedahul » al birini vur otekine veya bi » yureği kalkmak » figuranlık » kuskun » tespih cekmek » hristiyanlaştırma » cıkılanma » sevinmek sev in sevdirmek se » izin cıkmak » saclarıiki turlu olmak » tum sayı » kıcın kıcın gitmek » acık bono » oğunmek » alcak » revu » hesapca » cekmek » şeşuse » pece » sudan tavuğu » kale cizgisi » akca yel » gozunu gozune dikmek » adımlarınıacmak » doner ayna » acmacı » ozel girişimci » okuzun altında buzağıaramak » guneşcavmak » ebegumeci » uckâğıtcılık » goz onunde tutmak veya bulundu » gozu gibi sevmek » ihaleye cıkarılmak » yureği sıkışmak veya tıkanmak » ickicilik » hortumlu bocekler » tuketmek » kara kullukcu » figuratif » uzerine gelen duvar ağırlıklar » oncelikli » sebep olan fiziksel enerji ha » calıştıran » orgut » yuzmek » hamaratca »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.