tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağırma » yelken gonderi » acıklık » bağımsız sıralıcumle » aracla yakmak » kervankıran » gozu olmamak » aklından gecirmek » iki buklum olmak » yuzluk » kuplu » gozu tutmak » ağılıbocek » bilgili » dincleşmek » yuksekten almak » âşığa bağdad sorulmaz » cello » gecilme » cantalı » cığduşmek » icin kullanılan boru oluk vey » sure olcen » maraz esenlik karşıtı » her ne ise veya her neyse » tezevvuc etmek » goz alabildiğine » topcu » en kotusu » ahdicedit » cıkışamamak » capaklanma » kılıc calmak » carşamba pazarına cevirmek » yuzune bakmamak » bolunmezlik » uvey anne » cezaya carptırmak » copluğu » temelluk » ici yanmak » pabuc » enfarktus » suslemecilik » icinden kan gitmek » yureğine sinmek » soz yarışı » teşkilâtıesasiye kanunu » yurumek » iceri »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.