tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hafifletici sebep bi » olumsu » durme » kotuleşme » govde » soz atmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kıpık gozlu » calkantı » hukukcu » kokenlenme » on şart » furs » catırdatmak » hayvan derisi » avrupalılaşma » yuk asansoru » aklımda » yukseltmek » dikensi cıkıntı » guneşbatmak » kralice gibi » yardakcılık etmek » ciğlik etmek » korece » sıcan deliğe sığmamış bir de » mulâkat yapmak » cepheden hucuma gecmek » got » olcu » guvercingiller » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » illuzyonizm » cozulemeyen ilmiksiz duğum » ağac arısı » on » zahmet etmek zahmete girmek ve » iclilik » ciğdem » lâz » curuksuz » puslu » nesne » lule lule » batıturkcesi » gokyolu » kerpic dokmek » farklılaşma » iştah kapamak veya kesmek » ufleyici »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.