tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune kuşkondurmak » ot » belirtmek icin kullanılır » dışacı » tamam mı » cekirdeklenme » allah mustahakınıversin » cıkrık » gun » marpuccu » kan ter icinde kalmak » duşmanlık » gercekci » cimlemek » sove » buyulemek » masal okumak veya anlatmak » ic tureme » kazak » pecic » bolumlendirmek » cumbuşyapmak » hucumcu » cıplak » yuzden » gonul yakmak » kaca patlamak » ozur » can derdine duşmek » soz kesimi » gul yağcılık » ağzının ici yangın yerine donm » teamul hukuku » calınma » yureğine od veya ateş duşmek » bazıbitkilerin turlu organları » taktir etmek » civi sokmak veya surmek » boğurtlen » seruven » ma me » arkasında dolaşmak veya gezmek » yuruyuş » boya vurmak veya cekmek surme » muhurlemek » memleketci » kongovde » coplu » muştehi » makedon »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.