tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carıklıerkânıharp » tumamirallik » ayıgulu » icerme » cu » cifte » arpa boyu kadar gitmek veya yo » guderihane » balıksırtı balık kılcığıbicim » kızılkok » dalıp cıkmak » dondurulan ince uzun ışık ara » cıkışvermek » kunhune varmak » kor boğaz » pecesiz » duzenleme işleri » ceviricilik » tebellur etmek » fikrini celmek » pd » bukulu » ciğe » gozu alışmak » yarayan kuru ince yaprak » nuans » cığır acmak » ansiklopedik sozluk » maketci » acıktan » ust uste » mufredat » her biri mesame » servis asansoru » namerde muhtac olmak veya name » isparta halısı » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » ses seda cıkmamak » hizmetcilik » soylem » cıkıştırmak » pence » goğus » cakşırlı » gelen birini karşılamaya cıkan » gozu olmamak » kollarından birinin başında bu » gorevden alınmak » uslenme » makaralarıkoyuvermek zapt edem »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.