tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukseltmek » suc » bunakca » alcılatmak » burokrat » guzellik kralicesi » gulec » cıplak gozle bakmak » kıskac » buyuk abdest » tavşan yurekli » icgudusel » durust » ileri geri soz etmek veya soyl » kasık catlağı » kuştuyu » gosteren liste » coklarınca » celikleştirmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » cıkarma işareti » makam odeneği » emanetci » iclilik » susleme sanatları » malzeme » avuc » ses seda kesilmek veya kalmama » capalatmak » denetci » cevirmek » zafer bayramı » goreceli » inmek » cağ » doğuşmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » ıslak sıcan » celik » haybeye kurek cekmek » mel unca » en kotusu » secmen » soz birliği » ucurum » doğru cıkmak » kutle » at gozluğu » art damak unsuzu » gumlemek »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.