tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukselme » subye » uzerine almak » kosemen » iftihara gecmek » goz onunde tutmak veya bulundu » toprak sıcanı » yonetilme » cağırmak » yurumek » populerlik » icini dokmek » ofkesi burnunda » sungerci » gelen gecen » gokyuzu mavisi » catkı » cayırlanma » okaliptus » guzelleştirmek » secmece » kul gibi » beşyuzluk » cekirdek » kustum otu » onerge vermek » germanist » yezidîlik » angolalı » araf » gormek » munavebe ile » ali nin kulâhınıveli ye veli » tenasup » temizlikci kadın » acma » nukteci » ışıkcı » kahrından olmek » fişekci » buyulemek » tecrit izolasyon » dokmeci » cok eşli » mahzur gormek » dortlu » cicek olmak » kıc » kardeşce » gecici »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.