tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzunu ağartmak » katoliklik » ağaccık » sb » cadısupurgesi » kat iyen » hafızıkutup » cozme » gonderme belgesi » obek » el surmemek » celenk » icten evlilik » oldurmek » takdir etmek veya eylemek » mandallı uzerinde mandal bulu » yukumlu » bolum » tenasup » hurriyetcilik » ukalâ dumbeleği » muşterek » kacımsar » mulâzım » cemrek » merak etme k kalın okunur » sulfurik asit » tenceresi kaynarken maymunu o » konakcı » teessus » kan gutmek » iz duşumsel » soyletmek » sonumleme » gocurulme » cicer arietinum » muctehit » yedek parcacı » micel » tebeyyun » arkasından suruklemek » haclı » allah rızasıicin » su gecirmez kumaştan yapılmışt » anadan gorme » oneri » yukarı goğe doğru olan yanı » olculu » olu doğum » rasatcı »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.