tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
b b » her tur gosteri yapmaya uygun » muesses » oreke » bocu » camur » koy » artığı » sure olcumu » cavun » carmık » ucmak » kara yuzlu » kokertme » mancınıkcı » hilâfetci » muvafık bulmamak » nufuz etmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » arık cekmek » cek arabanıveya yalnız cek » ferdiyetcilik » coraklık » onune bakmak » bahcecilik » kontrolorluk » korkusuz iyi dovuşen kendine » gumuşservi » kafasından cıkarmak » tezahur » oldurme » yolcu taşımakta kullanılan mot » ozden » uz » cip » erincsiz » sulfur » hafriyatcı » otesi berisi » sıkıntıcekmek » kuşat » cavuş » kupeli » cuda etmek » iceri » rotuş » cilingir » balcık hurması » ustluk » siktir et »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.