tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işci » teslim tesellum » soze son vermek » soz veya lâf işitmek » duşkunleşmek » muruvvetli » japon hurması » kullanılan yapma yuz » yerote » dunyanın tadınıcıkarmak » sozluk » alafranga muzik » ceneleşme » haddeden gecirmek » carpma kapı » acıktan » ortme » ustu kalsın » ornek olmak » hava suzgeci » elinin koru » gun » gelen paşam giden ağam » kokturkce » duk » urkusuz » sulukcu » orumceğimsiler » barışcı » goz kulak olmak » yuzluk birimler boluğu » bromurlu » yuklenilmek » koclanma » hiclik » paradan cıkmak » doşetme » bortu bocek » parca » kafasınıtutsulemek » sigara boceği » allah dirlik duzenlik versin » gozunun icine bakmak » iyi soylemek » tedavulden kalkmak » tırt » suslenmek » cadısupurgesi » acıağac » salcalık »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.