tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
on lisans » cıkışyapmak » guvec » inakcılık » icin surulen kimyasal madde » oncu » gozden cıkarmak » yılan gomleği » yoldan cıkmak » deli saraylıgibi » yureği kararmak » somak rhus coriafia » ofkelenmek » cılgınlık » musriflik » plânlıbuyume » oyku » klorolcer » cocuk peydahlamak » ediyorum demek ya da hasmını » sarnıc » dunya » puskuruk taş » hint domuzu » surmelenme » kul etmek » berbat etmek veya eylemek » mustehzi » kilise canı » gocebelik » oda » ağzına geleni soylemek » formul » calıp cırpmak » cağrıştırmak » kendi gobeğini kendi kesmek » keder cekmek » suflorluk » ustel » utmek » bîgunah » bir daha yuzune bakmamak » calyaka » tırtıkcılık » ulkuleştirmek » sozlu soru » eu » ozlenme » nukleer santral » ağzınıacmamak »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.