tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyukluk hastalığı » halac » dunyaya gelmek » secim tutanağı » ciğlik » uzerine atmak » dokunac » guz donemi » nakşîlik » suzgu » comertce » kuru gurultu » buyuk abdesti gelmek » iştah kapamak veya kesmek » uzuntu vermek » kacırma » ornek » arac » oşur » bicilme » dol vermek » fırsatcı » yuceliş » izahat vermek veya izahatta bu » benlik catışması » okaliptus » uşumek » cukur » civitli » fırcalanmak » tohuma kacmak » ahmakca » hareketli parca » yağışolcer » vuzera » bîtap duşmek » inmek » kirec ocağı » beyni sıcramak » yureği yaralı » allah rahmet eylesin » donelemek » araştırılabilen olculebilen » tıpıştıpışyurumek » alcakca » guzel duyu » saik » usta elinden cıkmak » muhimsemezlik » akıl var yakın var veya akıl »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.