tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bobrek » cini doşemek » kusmek » depara gecmek » aksiliği ustunde » yağlımuşteri » secim yasağı » keci sakal » tebesum etmek » sut tozu » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » mes uliyetli » oğlen » cingen » mec » kendine ozgu » davranışcılık » iki duzlemli » ali kıran başkesen » cerden copten » can başına sıcramak » orseleyiş » oğutcu » etiyopyalı » oncelemek » ortodoksluk » aleyhe donmek » ekskavator » cirişlemek » ruhu şad olsun » duşkurmak » takipci » centikleme » terekkup » sozsuz » korkusuz iyi dovuşen kendine » yoruk cadırı » bodur tavuk her gun veya her d » katır tepmişe donmek » goze batmak » sozu edilmek » ortaya dokmek » zevki cıkmak » kongovdeli » huzzam beşlisi » caktırmadan » mucadeleci » zarifce » veren silâhıbu hedefe doğrult » şuphelendirmek »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.