tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşe » zam gormek » zayice » kat î olarak » şın » yaban gulu » turkiyat » giraffa camelopardalis » mustemlekeci » ozel tiyatro » siluryen » başa gureşmek » ufurukculuk » kuflu » duşunup taşınmak » kalcalı » mumkun » oturak kundesi » kap » cepellenme » tutunluk » pecic » yuzune bakmamak » koruklemek » kucuk kumru » sukûnet » calkalamak » baygın duşmek » durtuşturme » baskul » donme » tum » yağlama yağı » kıvanclanma » amentu » tullenme » kotu gozle bakmak » surutme » sığırgozu » murit » comert » icli » dovdurulmek » cevirim senaryosu » reomur » suvari polisi » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » buyukbaş » olcu almak » soz veya lâf duşmemek »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.