tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakma » kosemenlik » tespih cekmek » kuplu » ciceği burnunda veya ciceği bu » yukseltme » organı » olumlu tumce » lehce » karısıkoylu » paşacadırı » ayaklarının veya ayağının ucun » icine sinmek veya sinmemek » klâsor » aralarınıacmak » cıramoz » boğur » soz » tuysuz » menşeviklik » catallaştırma » arnavut » aksilik cıkmak » ceteleşmek » ıssızlık cokmek » uzluk » koşk » oncul » yan gelip oturmak veya yatmak » ah cekmek » tirt » karagozluk » cocuk bakıcı » butunu hars ekin » ge » gupegunduz » yarıkubik » muteveccihen » kustere » bicimini alır hidrojenle oksi » cift motorlu » ıskarca » x x » posteki » otostopcu » kor duman » goğusluce » cıvmak » kopuk gibi » it uzumu »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.