tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » cınlayış » dalga gecmek » havale » dar unlu » gosterim » ozemek » corekci » oğrenci kartı » kotulukculuk » goğuslemek » bal alacak ciceği bilmek veya » olmez » dun bir bugun iki » bukulgenlik » ayım eyim » lig » canım » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » pirinc unu » kırlangıc donumu » hint fıstığı » yayılmasınısağlayan cihaz » hıckırmak » ucu » kacma » icinden kan gitmek » suzulmek » oran » cal » makara cekmek » cinke » parca parca » icitim » ma me » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » oğutuş » mumas » musmir » gin » yurutec » ticaret hukuku » koleleştirmek » ziyaretci » boşluk » gosterici » cebi delik kimse » ilgi gostermek » başına calsın » ayağının veya ayaklarının altı »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.