tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emanetci » ihrac » gon » bolucu » yelken acmak » yara bere icinde » antik cağ » sondurmek » cullandırmak » ostaki » naturist » cullama » doşenmek » kulot » doğu bloku » uzerine yaptırmak » ceteleştirme » dediğinden dışarı cıkmak » musavatcılık » mektupcu » uzuntusuz » bobrek yağı » buyukken daha kucuk duruma get » corbacı » kalburdan gecirmek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » sıcrama » humayun » muşkilât cıkarmak » hıckırık tutmak » jimnastikci » mongolist » album » yol gostermek » lâtince » dort ayak » toplu olarak oğretimin yapıldı » cukurlaşma » ayağına veya bacağına gecirmek » ust insan » bicimdeki bolumler » yuksek ses » teamul hukuku » soz gecirmek » korpecik » gozu pek » dumen bedeni » sukûtla geciştirmek » bicim » sinekcil »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.