tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim anlamları ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sumbulî » iz an » gunden gune » ustunluk » boşluk » cek valf » midesi almamak kaldırmamak ka » muhurculuk » tufekhane » ceyrekleme » aracsızlık » temelluk » tutmek » ayva gobekli » asıda olmak veya asıda kalmak » arnavutluk » durtuşme » doşek » ciğnemek » corap sokuğu gibi gitmek veya » cevre » takdim edilmek veya olunmak » kulunu savurmak » surundurmek » cirozluk » murtefi » bıcaklık » yuzmek » cekmece » ne soyluyorsun » guvelâ » frenk gomleği » eşek sudan gelinceye kadar dov » bukunlu dil » mutekabiliyet esasıuzerine » kuru ceşme » tacsız kral » susu vermek » eline elinize veya ellerinize » hasta olmak veya duşmek » yonlu » eşgudum » tahaşşut » tereddut etmek » gununu gormek » şofor » dağcamı » delikli taştekne » catallı » baştan cıkmak »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.