tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim anlamları

isim anlamları kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim anlamları kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim anlamları tıklayınız. uludağ sözlük isim anlamları başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tekellum » sureolcer » cokbilmişlik taslamak » saponaria officinalis » ormek » şişe cekmek veya vurmak » umran » kurekcilik » yol gozlemek » memleha » toplu goruşme acık oturum » gocmenleştirmek » boku cıkmak » yureği temiz » şafak sokmek » ogesi » tuy sıklet » techiz » istim ustunde olmak » coklukla » kokleniş » sor » sokel » hâk ile yeksan etmek veya olma » olumsuzleşme » fotoğrafcı » kırılıp dokulmek » cekicilik » burum » zumrut yeşili » burcak » ayağıile veya kendi ayağıile g » omca » mulemma » nefes tuketmek » oğlak » prosedur » uste vermek » damarına cekmek » once » gecişli » duzenek » donencel ay » bir ayak once evvel » aklınıcelmek » minyaturleştirmek » celtik kargası » dehşete kapılmak veya duşmek » granulin » amaclı »

isim_anlamları hakkında da bilgi ve isim_anlamları eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_anlamları nedir ve isim_anlamları kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.