tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nukleer santral » ozel teşebbus » guven vermek » jole » surunmek » duşurtmek » kabuk bocekleri » icindeki en kucuk birlik » acıkcı » panislâmcı » sırıkcı » yon » muteessif olmak » bazıbitkilerin turlu organları » ormek » topceker » acıklama » moskofluk » koleleştirmek » banko gecmek » ciftelenmek » soylenmek » kume calışması » kopya etmek yapmak veya kopyas » bal ozlu » duşkun » ovungenlik » cekirdekten yetişme » maskesini duşurmek veya sıyırm » akcaağacgiller » penceletmek » suclu » yukseklik » kul etmek » gore » koy turkusu » kralice » coluk cocuk elinde kalmak » ağzınımuhurlemek » uzerine » doldurdukları rengi beyazdan » gibi şart niteliğinde olan bir » belediye cavuşu » oğurtucu » urem » calmak » zararına kazanc sağlamak » yarıbucuk » kockar » ticanîlik »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.