tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozlemek » zengin arabasınıdağdan aşırır » gondertme » carpış » iki rahmetten veya iyilikten b » uckun » oğutlemek » calımlık » bicim » sivil yonetim » temerkuz kampı » olcek cizgisi » sonmek » temedduh » sokuk dikmek » ucurmak » ucuz alan pahalıalır » cıkrıkcı » ticarî tuketim » surum surum surunmek » koy koruculuğu » duz yazı » somurgecilik » fakulte » yağmurolcer » celenc » boynu armut sapına donmek » yuzer yuzer » iciriş » tup » bolumlerden her biri kolon » icmek » olumlu » eli kolu bağlıkalmak veya durm » ciğnenmek » cam devirmek » keyfini kacırmak veya bozmak » adamın adıcıkacağına canıcıksı » esir duşmek » carkına etmek veya okumak » rukuş » catal civi » gercek dışılık » salcalık » us » acısınıcıkarmak » cuceleşmek » cılgınlaşmak » mutefekkir » nufus cuzdanı »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.