tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolaylıtumlec » gurultu bastırmak » ar damarıcatlamış » evc » yedek parca » fırıldak yapan veya satan kims » duşkurmak » dorduzleme » karnından konuşmak veya soylem » cıvdırma » kulağına carpmak » mongolist » yan yuzergiller » direnc » karşılığında cinsel ilişkide b » carpıntısıtutmak » gecerletmek » karburleme » plâtonculuk » soz birliği etmek » zıvanadan cıkmak » kemer gozu » sofra ortusu » capacul » bulunan bolum kafa ser » kurek cezası » mastıciceği » ucar kefal » damarıveya damarları kabarmak » buklum » ardına veya arkasına duşmek » veya ağzının icine bakmak » ozne grubu » luks lâmbası » takayyut » gecersizleştirmek » kecisedefi » akşamdan kavur sabaha savur » duşuncesini okumak » borcsuz » kel olur sırma saclıolur kor » buyuk unlu uyumu » renkli element kısaltmasıcu » ters yuz ters yuzune cevirmek » gucsuzluk » koksuz » urkeklik » olcu » ic » cın cın inletmek »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.