tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacırma » ozumlenme » yonetmek » koy » cakırkeyif » veya orulen dikey duzlem » pat kut » yufka boreği » dovdurulmek » ozgunleştirmek » tecessum » calpara » super star » dunurcu » kulâh takmak » terutaze » itiyat etmek veya edinmek » ici icine sığmamak » girdisi cıktısı » gorunur » inmek » germanistik » allah allah » ben hancı sen yolcu oldukca » cuce » ısıolcer » cekmek » opuşmek » koyuvermek » guluşulme » eskimoca » balcıklı » ceşmibulbul » keyif catmak » şolen » gosterge » kurek » kacma » goc » aktualizm » guzel » mechulât » cehennemin bucağıveya dibi » doşek » uflemeli » duzen » derinlikolcer » işler acılmak » karantina suresi » caldırmak »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.