tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağacmak » gormezden gelmek » boluşmek » 30 ağustos » şerefe veya şerefinize » mutlakcılık » muessir » ıslahatcılık » surukletmek » yumurtayıcalkamak » başına belâ acmak » boşluk » kusuf » akıl erdirememek veya ermemek » luknet » fırca cekmek » dunku cocuk » kufretmek » ucretli » yağma etmek veya edilmek » neyce » saponaria officinalis » para cekmek » bunlardan yararlanması » babamın veya ustamın adıhıdır » kur anıkerim » ebulyoskop » surukleyiş » guncelleme » lâcka » cekilme » yukseğe cıkmak » film cevirmek » hucum » dovuşken » elektrikci » sacınısupurge etmek » sungusu depreşmesin » diyalektikci » catırdama » supermarketcilik » yasak bolge » kan cekmek » sırıkcı » donmeli » top gibi gurlemek » ici dar » tek acıklık bulunan ocak » cıtır pıtır » davetci »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.