tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teeyyut » tur » konduit » tenasup » cullukgiller » onemseniş » olu » avrupalılık » cem » tum » gudelemek » suya gostermek » donmek » muştak » ictimaî » ucarı » duzine » kacmaklık » kaşile goz gerisi soz » murekkepleme » adamına gore » turanlı » kuru yuk gemisi » cevrinti » fıstığıda denilen bir ağac pis » tecerrut etmek » arkebuz » allah son gurluğu versin » yuz » umitlendirme » selâm para kelâm para » koturum » ortaya surulmek » bitki asparagus officinalis » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » ağaclanmak » hukûmet etmek » cirişlenmek » yureği daralmak » uretim » kuyudan adam cıkarmak » top cam » anlam cıkarmak » ayrac acmak » tokmakcı » durzu » kucultme eki » taşa cekmek » cedik » suslemeci »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.