tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolşevik » muslumanlık » guc kaynağı » milletce » icine oturmak » cıkıt » dunyanın birşey i » su » suc duyurusunda bulunmak » kız bocekleri » ozel televizyon » simitci » fırca gibi » kusur etmek veya etmemek » puskurmek » yelolcer » boykotculuk » oluşturduğu tuzel varlık » zayice » bahtıacılmak » gunce » genişunlu » kucuk parmak » cerden copten » organların her biri » muhliye » uzumu tilki uzumu » tagayyur etmek » hukmetme » işci » sinus » saclı » civilenme » berberî » atlangıc » makine gucu » iştahıacılmak » tanzanyalı » urfa cıbanı » kacan balık buyuk olur » kosnulu » bolice » fertik cekmek veya fertiği kır » celişkisiz » tervic etmek » başakcı » bukuk » muzik corner » kor dokmek » gunleri sayılıolmak »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.