tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işin icinden cıkmak veya sıyrı » cetele cekmek veya tutmak » calışmak » kamcılılar » izzetuikram » gorunuşalmak » ceşit ceşit » pulucluk » komşu acı » adetce » hamala semeri yuk olmaz » allah rızasıicin » şukur » cekkin » başarıgostermek veya kazanmak » munasebetsiz » icinde duymak » goze gorunmemek » dunden » soz kesimi » rejisor » muşkilât cıkarmak » Şeker bayramı » olum korkusu » ceşni » munasebete girmek » ağustos boceği » salcalama » cekimci » duzelmek » muzik corner » odem » ağzından cıkmak » uzun parca » allah eksik etmesin » yuk olmak » kulbastılık » soğuşturmek » canından gecmek » alkalolcer » gozunde tutmek » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » alcak » hodukluk etmek » sulukler » korku dağlarıbekler veya aşırı » dovuşme » puf boreği » goz bağı » tayfolcer »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.