tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pis soz » hesap kitap yapmak veya etmek » hareketli parca » half time » uscu » cıtkırıldım » surguleme » duşunce » ek kok » bugunden tezi yok » cap » yargıgucu » nonfiguratif » kacırmak » dort yol ağzı » surungenler » cekmek » buyutmek » cokal » inanclı » sevinmek sev in sevdirmek se » yıva » carpışılmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » arakcı » kapıyıacmak » gu » bağlaclıtamlama » man men » başta veya başında bulunmak » uzum kompostosu » cıngırdatmak » manzarasıolan » cicim » kotek » adı » civilemek » gerilim olcumu » buzulmek » aşcılık » terbiyesizlik etmek veya yapma » başcı » duşurmek » yorgunu yokuşa surmek » kafayıcekmek » tarafından arabacıicin armağan » gozlemeci » sureğen » otleği » kacın kur ası »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.