tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacakcı » mezata cıkarmak veya koymak » faydasınıgormek » yuz kaplama » ne iyi » vesveseye duşmek » recine » mehtaba cıkmak » gucsuzluk » kacırmak » ici goturmemek » major gam » supruntu » metal parca » kocu » guvey i » duşunce ozgurluğu » rum » karşılama toreni » denetcilik » sunger cekmek » yureği kaldırmamak » zumre » acmak » romanyalı » oğuruş » duş » meslek ici eğitim » japon » cekilmek » mac yapmak » cemberlenmek » balkar » gunduzun » tesellum » mongolistik » cakal yağmuru » uzerinde » uzumlu kek » duğumlemek » duğumleme » gorunurde » orgutlendirilme » kacırmak » borc yiyen kesesinden yer » mukellef » kucaktan kucağa dolaşmak veya » camaşırcılık » corbacı » atıalan uskudar ıgecti »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.