tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzum uzume baka baka kararır » ciğin » camgobeği » fıcıcılık » makedonyalı » suc » ustlenme » ustune bir bardak soğuk su icm » konjonktur » dağsıcanı » kapana duşmek girmek kısılmak » gunduzleri » aptal yerine koymak veya koyul » kult » hatırlatmak » gecer » uretmek zihnî yetiler oluştur » tumen » akşamdan kalmışveya kalma » dovmecilik » guneştacı » serdengecti » şeylerden her biri tabaka » hapishane kackını » inişli cıkışlı » circirci » korun istediği bir goz allah » acan » haclılar » ozlu » yureği boğazına tıkanmak » ile beraber » şeylerden yapılarak icine su d » iz an » butunu » bobur » kıcın kıcın » maymun gozunu actı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kavanco » yurekler acısı » muracaat » cocukca » gecmek » taammuden » kumelenmek » tum kirpikliler » aclıktan olmeyecek kadar » puruzalır » gorunmek »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.