tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kirecsizleştirmek » muvezzi » yurumek » portlek » gunaha girmek » altıalay ustu kalay » cizimci » soyleşi » th » dutturu » cevrelenmiştahta ağırşak » ac acık kalmak » yarayan kuru ince yaprak » uzerinize afiyet » fluoresan lâmba » guzelleme » allah gecinden versin » sokuk » guncellik » kılcık atmak » plâckacı » ors kemiği » uclu » tum » dunya » sokulmek » snack bar » rolâtif » duzelti » kıskanclık etmek » taklip bi » ozgurlukcu » durum » olmezlik » stand by » sorguc » tam acı » cozumleyiş » korku sacmak » oyle » emniyet duğmesi » mineral » av kopeği » guzey » mezar kackını » saban surmek » diz cokmek » cıkıntılarıolan organ » gumruk » yere goğe koymamak veya koyama »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.