tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goktırmalayan » kucuk hindistan cevizi » ac acık kalmak » pacavraya cevirmek veya pacavr » carpmak » mulkiye idadîsi » el işciliği » patates puresi » taksirli suc » kulac atmak » şoforluk » yapılan yardım calışması » hafızıkutup » altıkaval ustu şişhane » cember » kuştuyu gibi » inanc » kaptıkactı » ozenli » caldırma » carık » sahneye cıkmak » gibi şart niteliğinde olan bir » luzucet » catık cehre » icinden gecirmek » soğulme » calgılıcağanaklı » kamışatmak veya koymak » kireclemek » tutunluk » buyukbaş » calılandırmak » şeşudu » cıkın » meyan koku » mtırak mturak » kuşumlenmek » biciminde alınan onlem » ilk goz ağrısı » cekoslovakyalı » duşukluk » olumsuz » sun î tahta » engel cıkarmak » darbe vurmak veya indirmek » tenezzul » yarayan kuru ince yaprak » ceviri » somurgeleştirmek »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.