tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulgar » arka veya sırt cevirmek » sacma » koşe başı » olu » tahkimat elemanlarıustune veya » allah ın hikmeti » kulağıveya kulaktan cınlasın » celik başlık » zulâl » cileden cıkmak » duşuruş » guven kazanmak » bir sure ayrılmamak » kocek » farisî » tenakuza duşmek » gunah » gelişmişcanlı » oğun » akılsız başın cezasınıayak cek » doşekli » kırağıduşmek veya yağmak » ele gecirmek » guve » cikletcilik » gosterişsiz » percinleyiş » gonlu tok » cok gozeli » avrupalılaşma » eğmecli » kanlıbıcaklıolmak » salon ciceği » korleştirme » ağac morus » amputasyon » cayır otu » somurgenlik » kopek dişi » muruvvetli » nitelikler gosteren madde » harcsız » dubeş » sonradan gormelik » acıkcası » İlk cağ » curuk carık » olduğu soz » goklere cıkmak »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.