tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
erkekce » cıkarmak » dorder » ağzından dokulmek » yaza cıkmak » eceli gelen kopek cami duvarın » somurgeleşmek » başak bağlamak veya tutmak » tanrıkorusun » halkalıgozler » sanatcı » anıtkabir » hristiyanlaştırma » sacmalaşma » ağacsız » cağanak » yukseltme » mektep gormemiş » kopru yol » meşrutiyetci » ozenip bezenmek » ekmek carpsın » surekli olarak gidip gelmek » allah sağgozu veya eli sol goz » orumcek » tansiyon duşurucu » surmek » sebep olan fiziksel enerji ha » nankorluk » ağaccılık » bey veya paşa gibi yaşamak » dağa cıkmak » elinin koru » turkolog » yureklendirmek » bekle yârin koşesini » sut otu » suret almak veya cıkarmak » sondurulme » oluşmuşmotorlu arac » odenen prim karşılığında bu iş » l » bir dilin kelimeleriyle duşunc » muz » sansurlenmek » sokağa cıkmak » oğutucu » ustun tutmak » hizmetlerine bakan uyeleri ha » dışarıya saldıklarısıvımadde »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.