tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munakaşa » falakaya cekmek yatırmak vurm » cerkez » garpcı » şohretsiz » dort » gumuşbalığıgiller » pac » cok gelmek » hakasca » oğretmenlik » mucerrep » palamarıkoparmak veya cozmek » ilk dordun » demir uzerinde » lugat » kayışcı » ceyizleme » aramak » cukurlanmak » gozu olmak » gozlemci » unlenme » canak comlek » somurme » uscene » gun dikilmesi » hukûmet konağı » tam adamınıbulmak veya tam ada » acacak » hasatcılık » bohca boreği » bıcak bıcağa gelmek » mustebitlik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gırtlak unsuzu » celişmeli » durumlemek » ruzgâr ekip fırtına bicmek » arap tavşanı » yuceltilme » kırılıp dokulmek » hatır gonul bilmemek saymamak » leke etmek veya yapmak » yuzunuze guller » elinden işcıkmamak » buzgulu » gozluk » haşlanıp ardından guneşte kuru » kurkcu »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.