tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aclık » guclenmek » koruyucu unsuz » ahlâkcı » hizipcilik » catışmak » cok gormek » teavun » facetalı » goz kamaştırmak » kılıc kınınıkesmez » okuz » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » vucuda vermek aşıyapmak » formul bulmak » mulevves » ders ici » enstitu » bicimde saplı obur ucu yassıo » unleme » etinden et koparmak veya kesme » iz ansızlık » guven duymak » yureği serinlemek » cit » yahudi arapcası » acık yara » nazınıcekmek » ey » pusur » kuflenmek » icine sıcmak » cıkılanmak » tırt » rufaîler karışır » deke duşmek » yusru » kokar ağac » sınava cekilmek » merkezî yonetim » nefis mucadelesi » insan icine cıkmak » celikleştirme » bir hucreli » domates corbası » dışa donukluk » ateşduştuğu yeri yakar » delgic » mustear » oruk »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.