tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciftcilik » omrubillâh » halkcılık » az cok » paraguaylı » tarihcilik » aktorluk » genel kutuphane » sakal bırakmak koyuvermek sal » marketcilik » camaşırcılık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kok » onune bir kemik atmak » puskurgec » bulbul gibi bilmek » carkıt » uc hâl kanunu » ağzına duşmek » element kısaltmasıau » oğretim yılı » kor topal » kaşık calımı » calkantı » nazikce » havan dovucunun hınk deyicisi » cevreleyiş » ezinc » bahce » maddelerden oluşan varlığın he » guvercingoğsu » cete savaşı » cınlak » kahır veya kahrını cekememek » ağız actırmamak » ucgen piramit » ya allah » kolay işlenebilen yumuşak bir » gobeğini kesmek » paraşut kulesi » utcu » lule » sozune gelmek » kulhanî » varsa yoksa » goğus » ne mumkun » uc ceyrek » suzgec » tekautluk »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.