tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc uca ucu ucuna azar azar » tenisci » spotcu » cıtcıtlamak » populer » canıağzına veya boğazına gelme » yanardağbolgesi » gozenek » celik yelek » ateşolmayan yerden duman cıkma » icini kurt yemek veya kemirmek » tabansızlık tabansız olma duru » yetiş veya yetişin » hakikî » cec » candan yurekten » yuzmek » in hali » kirecsiz » kacırtmak » dol » ev sahibi mulk sahibi hani bu » yuklem obeği » kirec cimento gibi şeyleri su » omrumun varı » ağa borc eder uşak harc » cıplak tohumlular » korkakca » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » lugol » harman cevirmek » ortuşme » kohnemek » cevrelemek » koza cekmek » carkıt » balina cubuğu » koşesiz » dalıp cıkmak » ci » cicek yağı » calma » ses seda cıkmamak » kalafata cekmek » teşbihte hata olmaz veya olmas » suit » secim yasağı » donuşlu fiil » ulkuleştirilmek » buyultme »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.