tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başustu » e e » şukur » kafa işcisi » hesap ozeti » cekinti » yon » dişeti unsuzu » işguc edinmek » vakit oldurmek » cıkmak » mağribî » partizan olma durumu veya part » perhiz yapmak veya etmek » yonlendirmek » guzelce » karının saclısı tarlanın taşl » sozsuz calınan parca » cırpışmak » muhur pensi » icini ezmek » tanrıkayrası » suclandırılma » kacırmak » mulâyemet » okce » imparatorice » meydana dokmek » cekirdek » ic zar » cimentolatmak » cağlayan » harac yemek veya almak » ihrac » cepecevre » kulturlenme » soz gecirmek » nufuz etmek » hıckırmak » haşlanıp ardından guneşte kuru » sonra yalnız balistik kanunlar » veya orulen dikey duzlem » ayıuzumu » oyuncakcı » bicmek » zuluf » ıslahatcı » uretimlik » icerik » acıklık »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.