tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kelepceli » hiccilik » duşkun » tuzuk » gecerleme » luks » cakırkanat » orgu » cıkarmak » ağac cileği » cevrelik » ic gıcıklamak » boğa gureşi » ış iş uş uş » diluviyum » surmek » olduğu soz » ozenc » şeylerden her biri tabaka » puantor » hukmunde olmak » kuafor » guz » isimden tureme isim » kacmaktan kovalamaya vakit olm » duğumlenmek » damgasınıvurmak » karşısına gecmek » malta palamudu » oğutucu » hurmetli » omrunce » gecerlemek » caktırış » oyun » paşacadırı » ic cep » yarayan cevresi oluklu kucuk » uranus » corap sokuğu gibi gitmek veya » kacırış » cağrınumarası » buyuk lokma ye buyuk soyleme » hititce » vergi kanunu » mahrec » kok mantar » brulor » gumrukcu » ust cıkmak veya gelmek »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.