tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ilâcsız » gurultulu » kazık kok » amerikan bar » cep sozluğu » ağac arac eğirmen kirmen » kultur » ric at » gumruk » felâketlerin acılıetkilerini d » gonul hoşluğu » cıkmak » ortodoks » turku cağırmak » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » starta gecmek » oluş » cıkarmak » yeri opmek » gonen » kundak sokmak veya koymak » mitralyoz » denize acılmak » ciftleştirmek » camaşırcılık » cemen » duyuustu » gununu gormek » ahbap cıkmak » kimse » icine sinmek veya sinmemek » dalga gecmek » câk câk olmak » emekci » kirişci » ufakca » gulunmek » ut » yuk olmak » gecimlilik » cırpma » mutenazır » cığırından cıkmak » veya ağzının icine bakmak » perde arkasında veya arkasında » kaşla goz arası » capullama » kuf bağlamak veya tutmak » sarnıc » hayran olmak veya kalmak »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.