tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz isim in eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kokenli » cercevelenmek » davul calsan işitmez » yuz » durum durum » tesadufen » mutedeyyin » altınıustune getirmek » vokal muzik » durtmek » gozunu ayırmamak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ozumleme » ağız tamburasıcalmak » torelcilik » at binenin veya işbilenin kıl » zengin arabasınıdağdan aşırır » pur » fıcılama » goturme » sumsukgiller » muphem » gır gecmek » gon » ele » bolumunden her biri sezon » cevrim » beyaz renkte kolay işlenir ve » tencere yuvarlanmış kapağınıb » gonul indirmek » acılmak » bağlaclı » murdesenk » nefesi kesilmek daralmak veya » tagayyur etmek » cokukluk » pilot bolge » duşundurmek » yardım kurulu ve şirketler bir » mustezat » capma » cu » tıngır sac elim hamur karnım » dunya yuzu gormemek » yureği oynamak » kac paralık adam veya şey » kuyu acmak » recelci » ipci » kucuk kumru »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.