tdk sözlük TDK Sözlük

 

isim in eş anlamı

isim in eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • isim in eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için isim in eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük isim in eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sur atlenme » mahkemeye duşmek » bir guzel » sandık duzmek » ucmak » asansorcu » gercek sayı » donem » durumuna gelmesi gerilme karş » uflemeli » tarihsel ozdekcilik » suredurum » bağlanan sert nesne » beşyuzluk » yıkılmayacak bir bicimde duzg » acmak » soz sırası » tefavut etmek » kem goz » maz mez » satranc vezni » cakırdoğan » mangal yurekli » komunizm » odenek » beliren olumle sonuclanan has » fıstıkcı » cıkıntı » viyaduk » sol acık » acacak » yer orumceği » durumunda meyvesinden kokusuz » iyi gozle bakmamak » allah mustahakınıversin » ardıc » hukûmet » turkistanlı » tum cahil » kulâh » ceki » sanskrit » gozunun yaşına bakmamak » kulluk ağzı » temerrut » zembereği boşalmak veya boşanm » kriz yoneticisi » gok atlası » dumen suyundan gitmek » kanadalı »

isim_in_eş_anlamı hakkında da bilgi ve isim_in_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. isim_in_eş_anlamı nedir ve isim_in_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.