tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzelmek » sert bir durum almak katılaşm » yurutucu » kulhanbeyce » papirus » parti cevirmek » pabuc » acığa cıkmak » icindekiler » icimli » suluk » koşe taşı » ekmek elden su golden » musamahakâr » ceyreklenmek » dutu rubus caesus » tarafından arabacıicin armağan » kulplu kap » barbeku » iletişim aracları » tahammulsuzluk » intac » olculendirme » sureğenleşmek » muthiş » ayak cekmek » bulunan mobilya » temiz kanıda vucuda dağıtan or » karaya cıkarmak » gencleştirmek » acık kapamak » cevirmek » sus » acık police » petek guvesi » cayır mantarı » anlam kotuleşmesi » mubarek » bir gosteride yer alan kimse » kapıdan kovsan bacadan duşer » ağacsız » sabahcıkahvesi » boğurtu » başlangıc » uzgorur » ofkesini cıkarmak veya almak » uniformalı » argaclama » bir derece veya bir dereceye k » caycılık »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.