tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cingene cergesinde musandıra n » sutsuzluk » uckur » cevher » cirişgibi » turunu miktarınıgosteren cize » kukremek » izzetuikbal » buyukseme » hollândalı » mukâfat » oğurmek » kupleği » yalımıalcak » hınc » boğazında duğumlenmek » alcıcı » bir ilcenin en buyuk yonetim g » ve katımadde » ceyizsiz » katısoz » ozel sektor » turkî » uretim araclarınıozel mulkiyet » kutleştirmek » gunden gune » gonlune gore » yuz vermek » kostek » yuz » basınclı » cırpıgibi » duşman catlatmak » boluk » hurmetli » elcilik uzmanı » kacgoc » yukac » oclenme » hurc » nazi » celikleştirmek » sacalamak » gerekcelendirme » iştah acmak » oyle veya oyle yağma yok » şimşekleri ustune cekmek » kostumlu » işsiz gucsuz » tecrubesi olmak »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.