tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
altayistik » kosemen » merdane » oğutlemek » ari » formulleşmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » uykusu acılmak veya dağılmak » sacmak » ceki » gudu » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » turku » koleleştirmek » gulunme » cizdirmek » mal kapital » tahakkum etmek » haram olsun » cumartesi kibarıgibi suslenmek » parcası » kotuye kullanmak » camurlu » yuzeyinin her noktasına basınc » durac » icinden cıkmak » cargâh » başkonakcı » bonkor » kılıclama » sın sin sun sun » multipleks » bulunan bir sıvı » kullanıma hazır duruma getiril » kotu » gumletmek » canınıcehenneme gondermek veya » cakışmak » cepel » n » icirmek » cay demlemek » acık soylemek » gorev aldığıaskerî harekât » kontrolor » elin veya âlemin ağzıtorba değ » mulâyemet » temas etmek veya biriyle temas » başlangıc tutmak » iz surmek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.