tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eteğine duşmek veya sarılmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » bulbul gibi konuşmak veya okum » ters duşmek » dunurluk » yuze guluculuk » aklına duşmek » bicimde değerlendirilmesi huk » curcunaya cevirmek dondurmek » icirilme » catı » yangın cıkışı » buyultec » dağlıc » peşinden yurumek » istenc dışı » duşkun » esmayıhusnâ » catlatma » taşkıran ciceği » ıslahatcı » kuğu gibi » soz » dokulup sacılmak » arıkcı » pacavracı » cekilme » kucuk dalga » kalbura cevirmek » surveyan » muteferrika » oldurmek » başrejisorluk » sut ağacı » golge » cakıntılı » pencuyek » cok seslilik » emanet bırakmak veya vermek » soylev » ha babam veya ha babam ha » komunistlik » hilesi hurdasıyok » tohmet » yon » mutalâa » ruzgârlamak » yoksun bırakmak etmek veya kıl » kat îleşmek » cizgileşmek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.