tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lisan » cabuklaşma » temelli senator » sozcuk » yargıusulu » koyleşme » sırtınıdayamak veya vermek » oksuz » calışma saati » mushil » boynuz kulağıgecmek » bicimlerini belirleyen ana oze » surt allah surt » uc » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » boynunu bukmek » yuzyıllık » genclik » yukumlu belli nitelikleri ve » bugun » buyuk » rik a » husnuhâl » mukellef » kuyruksuren » kopuklenme » gunahınıcekmek » yağsız ilâc » ruşvet » baryum sulfat » cekilmek » bıckıhane » diz cokmek » hucum » eteğine yapışmak veya sığınmak » au » koordinator » doğru soyleyeni dokuz koyden k » on soz » gunu birliğine » petek goz » gozu kesmemek » ic harp » yasa sozcusu » mufritlik » cozumleme » bakar kor » luks » gecişmek » uvey ana »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.