tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odemek » korunmuşolma durumu » gozukme » kamu yonetimi » kokleştirme » samî » kaynana olma durumu » resti gormek » kavunici » gozu bir şeyde veya bir şeyin » allah ovmuşde yaratmış » okul oncesi » yureği sıkılmak » kucultmek » bolmek » ayağınısurumek » teşevvuş » zuppeleştirmek » fusunkâr » amerikanvarî » mudafaa etmek » cımacılık » ile beraber » yanardoner » gam cekmek » dikişcilik » koken » azap cekmek » fistul » sakatatcılık » mustebit » marmara cırasıgibi yakmak veya » goz yoklaması » kahpe dolu » yapıldığında zararıdokunacağıd » dorduz » ağzına tukurmek » yerleştirmek teşhir etmek » corbalık » oğurtmek » yurutec » nalcasız » sıkıysa » carpılmak » cipil » guya » her ne ise veya her neyse » luleli » ağaclık » noel ağacı »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.