tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunceye varmak » ucuklaşmak » acılmak » otekisi » sercin » hesaba almamak veya katmamak » odev bilmek veya saymak » kucuk dil » individualist » başcevirtmek » musevî » gâvura kızıp oruc yemek veya b » calkalayış » bozordek » oz bağışıklık » gun doğusu » buvet » şimşek cakmak » catışmak » şantor » kirec sondurmek » cağ » balkarca » muracaat » zift yesin veya ziftin pekini » ruzgârlık » goturulme » yuzu kara » dokumanter » umide duşmek » duğun dernek hep bir ornek » acık dolaşım sistemi » kurallıcumle » kılıclama » tumgeneral » suya gostermek » ipek boceği » bahcesi » fransızlaşmak » kuveytli » acından olmek » tıraşfırcası » dokulup sacılmak » yedi duvelle barışık » kalkışa gecmek » tuy gibi » boşnakca » korkunc » maocu » orneklenme »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.