tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapıdan kovsan bacadan duşer » gureştirme » ucurmak » yarım elmanın yarısıo yarısıb » gok gurultusu » pece » gomleğinden veya gomlekten gec » cıkılmak » suzum suzum » tokezlemek » suzuk » duzeltmek » gorsel işitsel eğitim » unlenmek » duzelmek » unsuz » ucuncu kişi » lehce » oksuzdoyuran » geri cevirmek » bildim bileli veya bildik bile » yaşgunu » cekme » cubuk » duzen kurmak » cift cinsellik » goresimek » kokten dinci » kedi veya eti ne budu ne » carmık » tunel » cekiş » tunguzca » lugat paralamak » hakkın rahmetine kavuşmak veya » urban » sevir » hafta ici » cıvlama » konsultasyon yapmak » cakmaklı » terettup etmek » avustralyalı » cizgileme » kos dinlemiş » yapma » korkutuk » figurlu » muteşekkir » sozel »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.