tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
benekli kopek balığı » koclanmak » suhulet » icermek » benicincilik » ucleme » sunepe » catışmak » gul » kıcın kıcın » cavuşuzumu » metafizikci » it urur kervan yurur » gonul kocamamak » milletce » purcuk » ozursuz » kumeleniş » ciceklenme » leffuneşir » bid at » cabalanma » ozek ağacı » patlak goz » supurge calısı » tandır coreği » muhimsemezlik » cirozlaşmak » cekichane » hilâfetci » percinleştirme » sulu gozlu » aslan » yetiş veya yetişin » toprak doyursun gozunu » madagaskarlı » calık » cor » dağlıc » yururluk » borcsuzluk » saltcılık » donuşumlu » pirinc pilâvı » durumu duzelmek » eline ayağına uşenmemek » başında değirmen cevirmek » olmez otu » suya goturup susuz getirir » ruhunda guneşacmak »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.