tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cerkez peyniri » kostek vurmak » camaşır mandalı » mı mi mu mu » vermek » cın cın otmek » guzaf » ağzınıkullanmak veya satmak » az gormek » cakmak » abakus » bulaşıkcılık » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » bicimlenmek » gullâbicilik etmek » yureği dar » alcalma » marketci » ağzınıkapamak veya kilitlemek » aklına geleni soylemek » koşe yazarı » caprazvari » elekcilik » bakla ciceği » ala ele » başıdara duşmek » buzdurmek » yararlanılan bir ağac acacia » operator » omru vefa etmemek » sus icin » kaynana olma durumu » cinleri başına toplanmak veya » caycılık » dortleme » cakma » oldubittiye veya olupbittiye g » kerem buyurun veya eyleyin » gutmek » allah mubarek etsin » iki arada bir derede kalmak » cayırlatma » sakatatcılık » arpacıkumrusu gibi duşunmek » oneze » uz » duşurulme » koklu » sunger » coraklık »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.