tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer acmak » oğutmeye yarayan dişlerin orta » hem İsa yıhem de musa yımemnun » dağveya dağlar gibi kadar » kullanılan yapma yuz » yapay dolleme » konuk sanatcı » takla bocekleri » somurmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » duşundurmelik » ası esi » uzumu tilki uzumu » kacamak yol » sevdasına duşmek » salon ciceği » guneşsel » tan ağarmak veya atmak » kuru yemişci » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » sokağa veya sokaklara duşmek » kendini aşağıgormek » satranc vezni » gorunum » duyuustu » yuk gemisi » bicimlendirme » hayvan derisi » gozunu seveyim » ağzından cıkmak » fotoğrafcılık » ruzgârlık » ac » koy romanı » cizgi » munteha » oğretmen » onunde ardında gidilmez » kulunc » yuz suyu dokmek » vur dedimse veya dedikse oldur » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kokensel » cinleri başına toplanmak veya » un » belâlar mubareği » duğmeleme » kurt kocayınca cakallara kopek » ittihatcı » ciceklenme »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.