tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz almak » korkakca » sel goturmek » gok kutbu » ağzıvar dili yok » culsuz » lâtin ciceğigiller » luzumsuzca » urkunc » gumuşyağmurcun » tir » yureği sıkışmak veya tıkanmak » goz kamaştırmak » sucsuz » genişyurekli » bocu » boşveya boşta gezmek veya gezi » borkenek » bid at » nasihatcilik » ağzınıacmamak » yuksuk » kapsama icine alma icerme » yuz etmek » hunersiz » kacurga » angolalı » guderici » capraz ateş » kalvenizm » gozler onune serilmek » mudellel » icimlik » sutsuz » ustunde hakkıolmak » govde gosterisi » gomlek eskitmek » formul » yağma hasan ın boreği » yulumek » el pence divan durmak » boğurtlen » gecgec » dil surcmek » ici dayanmamak » hintce » cirozlaşmak » turkcecilik » calgıcıbocek » ote »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.