tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cumudiye » cıldırış » cimlenmek » dostluk kantarla alışverişmis » oksuzluk » ozerkleşmek » karagozluk » po » sucut » kopurme » cıkıntısız » yuzunu gormemek » aclıktan olmek » sakın ha » el cektirmek veya cektirilmek » pişpirikci » uzerinden atlamak » duşmanlık » muşir » yuksek sosyete » puskurtuş » ucmak » ahbapca » kadiriye » ışıkcı » murdumuk » bocekkapan » katıyurekli » terzi kendi sokuğunu dikemez » uleştirme sıfatı » bir cokları » cırpıştırma » ayağına dolanmak veya dolaşmak » gozuyle gormek » ciceksime » blof » sonmek » begum » dolap cevirmek veya dondurmek » tuy » horozdan kacmak » duzeltmen » ankara kedisi » koy korucusu » bolmec » buzul cağı » guclu » kotumseme » nesturî » uzerinden dokulmek giysi icin »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.