tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icinden okumak » odenek » malkoc » actırma » sarkıntılık etmek veya yapmak » maraşdondurması » kedi ciğere bakar gibi bakmak » bosmek » yaylar uzerinde hareket etmek » ci » nankorluk » dernekci » rum ateşi » unsuz » hanbelî » kece kulâh olmak » yabancıcıta » nuktecilik » dansorluk » gul » fikstur » odenti » iplik cekmek » her ne ise veya her neyse » tarcın » cevre acı » kendini gostermek » kopya etmek yapmak veya kopyas » dovmek » balcak » fotr » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » bıcaklatmak » kova » ıcı ici ucu ucu » nakzen gormek » icme suyu » goruşsahibi » elden ele gecmek » kan gutmek » gozlerini bitirmek » nez etme » kopeksiz » goze gorunmemek » cektirme » hece olcusu » haric » uşuntu » malzeme » alt tur »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.