tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozgur » başkasına ait olan bir şeyi iz » mutareke » hot demek » emekleme cağı » cıpır makinesi » huzunsuz » unik » mutemayiz » yuzden » kıskac » ciğ » hesabınıkitabını bilmek » fitcilik » film cekmek » ışık olcumu » boceksavar » panel kopru » suyu veya cayı gormeden pacala » bıcak gibi kesmek » himaye etmek » kotuleştiriş » dili olsa da soylese veya anla » arkasında yer alan alfabetik l » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kok » ustunden başından akmak » kakınc » başta veya başında bulunmak » sacmak » gec » iki soz bir pazar » cevirmek » kalcete » şobiyet » amerikanca » rufaîler karışır » durt » kumeleniş » tezhipci » yabancısaymak veya tutmak » tespihcilik » sutre » guzelleme » bugunku » gozetmek » golge balığı » mutearife » kazan biri kepce » kulliye »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.