tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
us » yangından veya gumrukten mal k » cargâh » tuyleri diken diken olmak » başbaşa veya kafa kafaya verme » ateşparcası » kuresel » bolumlenme » re » olcusuz » ovunce » kolacan etmek » cinli » kırıp gecirmek » duvar cekmek » bakımından bağlanarak soylenme » kostumluk » herkesin arşınına gore bez ver » vazife » yonlu » ac acına » yureklenmek » uye » suruklenmek » moritanyalı » kufur yemek » ulkucu » yuzustu » izlenim uyanmak » mudahale » yaşgunu » araba devrilince yol gosteren » yol gostermek » sonuc takımı » cuha ciceğigillerden tohumu k » tekefful etmek » cangırdamak » zuluf » kac kec » cifte » kucuk mevlit ayı » yuzuncu » cengel atış » sacma » adıustunde » dualizm » badem kurk » utopik » ozgurce » sureti haktan gorunmek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.