tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulmekten kırılmak katılmak » gozyaşı » sozlendiricilik » cift surmek » ic acmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » ezgic » cıkınlamak » yuzmek » acık celse » bakır calığı » cariyeniz veya cariyeleri » bıcaklamak » parca » cıra dibine ışık vermek » kolay gele veya gelsin » tandır boreği » soz dağarcığı » cerceveci » guneşlemek » meden » cumle âlem » sutuncuk » kendini gostermek » butun sıra » şarap fıcısı » temizlikci » sungerleşmek » aracılığıyla duymak değmek e » dovuşturme » kullanılan arac buat » el elin eşeğini turku cağırara » bolşevizm » yapılan fıcıvb » yumuşak yuzlu » donup dolaşmak veya done dolaş » allah belâsınıversin » duzmek » kocbaşı » hezaren orgu » kırkıcıkmak » musamere » gelinfeneri cerasus padus » ana avrat duz veya dumduz gitm » tahavvul » ağaclandırmak » kova » gonul avutmak » sel goturmek » duşundurmek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.