tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutun icmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kavgaya girişmek veya tutuşmak » mutekait » rolu olmak » yerlere gecmek » catlatış » ne haddine » civili » allah yapısı » sor » yedi iklim dort bucak » kanat acmak » kuturtu » tuzel » at » cilehane » patırtıya veya gurultuye verme » cıkagelmek » surme mantarları » yaşuzum » pamukcu » mal mulk » acıklıkolcer » duşme » aliyyulâlâ » şohret » manisa lâlesi » cinke » aktuel » gocucu » goz onune almak » cu » ağız actırmamak » mef ul » kepce » mavi boncuk kimde » surmek » lık lik luk luk » yağmur olsa kimsenin tarlasına » gonyeleme » karım koylu » kem gozle bakmak » carşafa dolanmak » surmeli » tahtalıkoy » cicek bozuğu » kandırıcı İnandırıcı » rusup » bulten »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.