tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » ucuncunun olmazlığı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » studyo » su kesmek veya su kesilmek » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » rolu olmak » klikci » calıfasulyesi » murt » lâtin » bıcak bıcağa gelmek » ay cekirdeği » soz birliği » kusmek » ucretlendirme makinesi » yalıbulbulu » surmek » ozelliği » umtırak » cetrefil » yuz etmek » t » kedi ciğere bakar gibi bakmak » kara cavuş » dovuş » yer sıcanı » icinden okumak » kucumsemek » lugatcilik » kunduz boceği » kazak » cifteli » sıcırgan » calkama » davranış misal » sonumleme » kâğıtcı » altta kalanın canıcıksın » bankadan cekmek veya almak » cin carpmışa donmek » gecimlilik » vasıfsız işci » yuzu yerde » luks baskı » solungac » yonetmek » diz cokmek » oluşturduğu tuzel varlık » ozumlemek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.