tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
slavca » ana sozleşme » feneri nerede sondurdun » surculisan » uzun parca » cakılmak » x x » onların temsilcileri arasındak » soyleşi » sonuclanmak » ırgat gibi calışmak » kancılarya » eyleme gecmek » ilâcsızlık » guc kazanmak icin calışmaya ar » gostermek » temizlemek » didik didik etmek veya olmak » luks baskı » bana dokunmayan veya beni sokm » ultramodern » opuşmek » soz » cıkrıkcılık » cabukluk » diline dolamak virt etmek veya » olcturmek » el ustunde tutmak » hindu » coktan veya coktandır » aramca » mubahase » kibarlık duşkunu » meraktan catlamak » alt cene » yuzyıl » zuppeleştirme » suzulmek » diri ortu » guclu » inanc » ay gun takvimi » her tur gosteri yapmaya uygun » sızıcıunsuz » susme » dil veya diller dokmek » boynunu bukmek » kulfetli » cakmak » ici hop etmek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.