tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işin icinden cıkmak veya sıyrı » ağac olmak » imza gunu » cavlağıcekmek » canaksı » yer bakır gok demir » unsuzunu gosterir » takdir etmek veya eylemek » eli ermek veya ermemek » gozuyle tartmak » boğazıduğumlenmek » fluorışı » oğlak » uzun parca » allah yazdıise bozsun » veren madde » yakmac » kulağıkirişte veya tetikte olm » venus » acılama » denir » gunu gecmiş » muftu » sunmek » kokensel » genel gorunum » ucuşma » m » oruc » geciriş » torba cay » teşbih etmek veya yapmak » duzeltici jimnastik » mururuzaman » boğazıacılmak » dovunuş » doşeme » boşboğur » kulfete katlanmak » ozellik » calkalanmak » affınıdilemek veya istemek » işi e vurmak » bir goz ağlarken obur goz gulm » kalın musluk » yun » yukculuk » luleci » dokumculuk » surgun »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.