tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşluk » pusur » kar ciceği » arkaustu » duşut » a veya e gelince » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » cabalayış » zuğurtluk » mal kapital » tokat atmak aşk etmek veya pat » duldul » romanoloji » cipilti » ruzgâr ustu » turkluk » ağzınıkapamak veya kilitlemek » cucuklenme » ciceklenme » hatırlatmak » ickici » kocsamak » canınıcehenneme gondermek veya » bulanıkca » omuzlarıcokmek » yontem bilimi » işcığrından cıkmak » comert davranmak » sezu » gomlek » cekmek » yan cizmek » boylemesine » yunanlı » başka işi yok mu » cokturme havuzu » ala ele » gok cismi » oğle ezanı » holoturitler » şupheli » hayalinden gecirmek » hanefîlik » ağzının ici yangın yerine donm » cevrelenmek » gun merkezli » altıkaval ustu şişhane » cenesi kitlenmek » beşpence » mumkun mertebe »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.