tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor kuyu » boya koku » tekâsuf » avara kasnak işlemek veya donm » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » iki gozu iki ceşme ağlamak » yureği yağbağlamak » buzulmek » acemce » buzgulu » dumenci » kapricyo » mulâki olmak » istismar etmek » flore » yureğine sinmek » icsiz » yetişen bir ağaccık corylus av » ote » uretken » kopru başı » odobenus rosmarus » ulser » tandır coreği » muzikli » yengec gibi » bayındur » zebunkuş » inkılâpcılık » kotu soylemek » halkcı » yapmacıktan uzak duzgun anlat » tekcilik » pişmişaşa soğuk su katmak » tecrube » duzenlenen toplantı » serceden korkan darıekmez » hanım boceği » gozuyle bakmak » » kuncu » daha neler » muptelâ olmak » duşman » teeyyut etmek » suzeni » donuşme » hatırlatmak » calkalamak » cezbeye tutulmak veya kapılmak »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.