tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık liman » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » olmuş » camurlu » bolumleniş » bok ustun bok » urperti » surme mantarıgiller » oruklemek » yoneylem » dovuşme » gurultu cıkarmak etmek koparm » yanık ruzgâr » ve katımadde » gorgusuzce » cocuk olmak » ara cumle » meslek ici eğitim » akışkanın gecişini ayarlamaya » ihsan etmek veya buyurmak » cecik » tesettur etmek » kızılbaşlık » tarakcı » koprucu » sonuclanış » sun î teneffus » su boreği » korlenmek » şoyle » molotof kokteyli » beraberlik muziği » bel kundesi » asal sayılar » calgı » de » muziksever » dupeduz » ortaya duşmek » muze » cimdirme » bruxelles lâhanası » kacakcılık » civilemek » ogesi » benzi kul gibi olmak » cıkrıkcın » kucuk hanım » etmek » gonullu »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.