tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
copurluk » duşurmek » hayvan derisi » on kol kemiği » garc gurc » lutfetmek » tekniği » cekişken » surur » sabrıtaşmak veya tukenmek » yonelik birbiri ile uyumlu am » yuklu » doviz » cilemek » sureğen » ucaksavar » sonuclanış » koklemek » yuvarlakca olan tac yaprağı » cıkıntılarıolan organ » duşunucu » hurluk » tekefful » takaddum » edilmesi » ar yılıdeğil kâr yılı » avrupalı avrupa da yaşayan a » yelken acmak » koroğlu » olcumleme » cinleri başına toplanmak veya » acmak » turşucu dukkânı » gok atlası » cevrim » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » tabansızlık tabansız olma duru » soz » ince gul yağı » sus » kumelemek » alcılama » mubarek otu » denetci » unlu kısalması » bocek kabuğu » yengec » aşka duşmek » surumsuz » maltalı »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.