tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıkarasıgecitte belli olur » veya kazanc payıolarak belirli » cabuklaştırma » b » cok duzlemli » muruvvet » malzeme » yuzleşmece » mumeyyizlik » cıkak » zuhal » bağlandığızincir arasına konul » kasetcilik » sırtustu » borcunu kapatmak veya borctan » haber cıkmamak » oğle vakti » goz hakkı » yuzucu » malûm ya » kalıpcı » etmek » dokunmek » dağardında olsun da yer altın » citlembik » sahip cıkmak » su kure » anten yukselteci » otumluleşmek » oylelikle » tıkac » gencleştirme » ahlâkcı » comezlik » eskulâbî » tahayyul etmek » corlu » dumen kırmak » sun î gubre » dumen neferi » yularıele vermek veya yularıka » omrubillâh » malik » gosterir » ileri gecmek » kıvanclı » gepegenc » surrealite » cıkınlama » ucuk »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.