tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zayice » ickisiz » karnından konuşmak veya soylem » colpa » gıcırıbukme » hacamat etmek veya yapmak » kamcılamak » kofteci » percinleştirme » muspet » kırdırmak işini yaptırmak » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » piramitcik » gok ada » okcu » cekiş » gozleri evinden veya yuvaların » kulot » baygınlık gecirmek » soz konusu » suve » davranmak saygıgostermek soz » la le » kırık cizgi » acık ellilik » oksurup tıksırmak » ortulu odenek » yılan cıyan » parfumeri » muterakim » inmek » tepesine veya başına binmek ve » cekimsizlik » sozlukcu » rafinator » imanına kadar kısa soyleyişle » gonul avutmak » lâcka olmak » sırtında veya arkasında yumurt » orgut kurmak » onerme » goz doyurmak » tore » işguc sahibi » surme » coplukculuk » kunguldemek » erkeklik sende kalsın » gunaydın » sandık duzmek »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.