tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz istek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lule » subjektivite » suresiz » rumence » bicimini alır hidrojenle oksi » lâckalaşma » sureklilik » gozuyle bakmak » kokenlenmek » boşcıkmamak » duzeyli » kaktusgiller » gencleştirilme » yerlere gecmek » kırıp gecirmek » gudukleşme » bugunku gunde » muessese » kulliyat » cek valf » fondoten » tevessul etmek » hanya yıkonya yıanlamak » ozendirmek » kem kum » vazife » yureği kabarmak » surgu » kulağına kar suyu kacmak » ay » omuz opuşmek » calımına gelmek veya getirmek » oznel » duşunurluk » doş » karga yuruyuşu » dunyayıtutmak » duşmanlık » faca » uzumu tilki uzumu » muhtedi » kopek dişi » surtunme » ne cıkar » huzunleniş » allah utandırmasın » ongoru » ışıkolcer » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » cok kocalı »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.