tdk sözlük TDK Sözlük

 

istek eş anlamlısı

istek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • istek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için istek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük istek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
değişen arac » tırtıkcılık » cirişci canağı » gormek » cırnık » kecilik etmek » ic ısıtıcı » operator » musavatsız » kalvencilik » acımlanma » fitne fesat cıkarmak » civit rengi » karesel bolge » damarına veya damarlarına işle » kepceleme » dudak dudağa gelmek veya kalma » ayağının turabıolmak » cercilik » işayağa duşmek » muft » mubalâğasız » bir madde » pratik kuramsal karşıtı » toplumsal butunleşme » araştırılabilen olculebilen » ıska gecilmek » cıkarınıtepmek » bir kapıya cıkmak » catı » dili ensesinden cekilsin » yurt ici » ovuntu » yorgan carşafı » gunleri sayılıolmak » gelmelerine gore taşilerletere » elinden cıkmak » temerrut » guluk » toplu olarak oğretimin yapıldı » ozgurleşmek » catallık » flâman » anasının gozu » suzgu » gumrah » puslu » ınca ince unca unce » dil oğretimi » beklenmediği umulmadığıveya c »

istek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve istek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. istek_eş_anlamlısı nedir ve istek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.